Opinie o Warbus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Warbus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warbus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warbus Sp. z o.o. w Warszawa

Badziewie do badziewia

W Jastrzębiu zaczęło się wyliczanie paliwa. Autobusy tankujemy po kilkadziesiąt litrów, bo musi wystarczyć dla innych. Zjeżdżamy dopiero wtedy jak już świeci rezerwa. Ciekawe co będzie z wypłatą jak takie jaja się dzieją. Warbus wynoś się w cholerę i daj żyć ludziom. Cwaniak ze wsi spod Warszawy. Każdy kto myśli nad pracą w tej pseudo firmie niech strzeli sobie baranka w ścianę i to tak fest z rozpędu.

Mikułaj
@Badziewie do badziewia

Paulina jeszcze pracuje w Lublinie?

Rr
@Badziewie do badziewia

W Lublinie jeszcze nie wszyscy pobory dostali

Jasio zemke
@Rr

Za to ja dostałem i dziękuje panu Kaszubowi. Za miłą i życzliwe podejście do człowieka... Jednak to prawda w tej firmie pracownik jest traktowany jak złoto dziękuję raz jeszcze,panie KASZUBIE będę pamiętał i odziecze się.

były
@Jasio zemke

Powinieneś się nazwać Adaś Zemke. Wtedy byłoby w porządku.

Zemke Janko
@były

Najważniejsze że Jaś zemke i każdy wie o co chodzi... Nigdy nie przestanę być za kaszubem nawet jak się odwróci ode mnie !

@Jasio zemke

Za takie bzdury powinni Cię z tej roboty zwolnić. Obaj wiemy jak jest. Pierw niech wybuduje zajezdnie z prawdziwego zdarzenia a nie kontenery i jakiś lipny plac, gdzie wozy są tak ciasno ustawione że nie sposób wejść do niego rano. Nie mówię już o PODSTAWOWYM zaniedbaniu czyli brakiem wypłat i SERWISU!

Arab
@Badziewie do badziewia

Jak masz problemy i praca nie odpowiada to strzel baranka i spadaj gdzie pieprz rosnie. Ja bym tak zrobil na Twoim miejscu.

Arab
@Badziewie do badziewia

Wozy tankowane są po kilka litrów żebyś nie mogl spuścić do bańki na bazie.

@Arab

A ja na Twoim miejscu bym nie komentował jak nie masz zielonego pojęcia o pracy w tej firmie. Człowieku tu nawet kraść nie ma czego. Nędza i rozpacz tylko patrzeć kiedy to wszystko spektakularnie (usunięte przez administratora). Będę bardzo szczęśliwy wtedy.

ciekawy
@Badziewie do badziewia

to mówisz Pan że to się niedługo wszystko zawali ludziom na łeb ?!

@ciekawy

Jestem tego pewien, to i tak już zbyt długo trwa. Ciekawe co będzie z wypłatą w grudniu.

Dkny
@Jasio zemke

Ty jestes jakos jebniety albo (usunięte przez administratora) jak niektorzy w elblagu.

Dkny
@Badziewie do badziewia

W elblagu nie spotkalem sie jeszcze z brakiem paliwa. Ale kasy za pazdziernik nie dostalem jeszcze.Autobusy zlomy dyrektor jelop jak nic zero pojecia o pracy a (usunięte przez administratora) jezdza po 16 godzin.Masakra.

Drd
@Jasio zemke

Kolejny baran sie trafil podziekuk jeszcze Panu z elblaga Pan dyrektor siedzi zero pojecia o komunikacji forma dno kompletne

Kielich
@Badziewie do badziewia

W jaki sposób możemy się skontaktować prywatnie? Potrzebuje pomocy i faktów żeby się im do (usunięte przez administratora) dobrać. Musiałem się zwolnić bo mnie gnoje szantażowali jakiś czas temu. Z chęcią bym się dowiedział czegoś nowego.

@Kielich

Pracowałeś w Lublinie czy Jastrzębiu i co chcesz wiedzieć?

swój człowiek

wczoraj po 23 było znowu tankowanie na witosa

PYTANIE

Czytam te wpisy, wyzwiska w stronę firmy, ludzi itd. Zastanawia mnie jedno - skoro tak źle, to po co dalej w tej firmie pracujesz? Wytłumaczy mi to ktoś?

@PYTANIE

Brak innych perspektyw. MPK obciąża za przepał (zabierając premię), wozy cóż. Jednego dnia możesz jeździć Citaro, drugiego Jelczem bez grzania. Irex- Samozatrudnienie, marna opcja za marne stawki, co się skończy jak nie będzie już małego Zusu? Warbus- względnie dobre auta(przynajmnjej nowe), praca bez tankowania i oc... LLA- wątpliwa przyjemność jazdy MAZem i ich innymi wynalazkami. Zostaje zmienić miasto lub iść na miedzynarodówkę albo zmienić branżę.

Kierowiec

A moze zaczniecie pisac o sytuacji w firmie Czy placa na czas ? Czy placa ZUS ? Czy dbaja o autobusy ,czy maja warsztaty ?

@Kierowiec

Kolego na temat firmy było napisane dużo ,przeczytaj wcześniejsze wpisy to wszystko się dowiesz

@Bolek

To ten Bolek z Gdańska?????!?

@Kierowiec

Tak zwany warsztat pod gwiazdami

Nie jestem z Bielska Białej brat Lolka

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Warbus Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zarząd

Drodzy przyjaciele Warbusa z przyjemnością informujemy że w dniu 24 grudnia obchodzimy wielkie święto , -imieniny naszego ukochanego dyrektora na prośbę wielu pracowników a także liczne telefony postanowiliśmy zorganizować uroczystości.W związku z tym będzie prowadzona zbiórka na prezent oraz kwiaty dla naszego solenizanta pieniądze proszę wpłacać u dyspozytora gdzie będzie wywieszona lista .W dniu tym będzie zorganizowana krótka część artystyczna oraz poczęstunek.Potrzebnych będzie kilku chętnych.Dwie osoby do wręczenia kwiatów i prezentu trzy do odśpiewania sto lat oraz dwie do recytowania krótkiego wiersza chętni proszeni są o zgłaszanie do dyspozytora osoby które wezmą udział w uroczystościach będą mogły liczyć na profity i przychylność dyrekcji.Prosimy o liczny udział w tak wielkim świecie. .zarzad

Syn wujka Kaszuba
@Zarząd

Hura jupi ,w końcu zarząd mnie wysłuchał i coś robi w tej sprawie! Panowie i panie jako że jestem głównym przodownikiem pracy proponuję kupić chryzantemy oraz butelkę szkockiej ,hura w końcu zarząd oraz przodownicy pracy zaczną dbać o wizerunek firmy która to zaczynam ocieplać wizerunkowo....yyyyyyy...eeeeee-przepraszam za ubogi zasób słownictwa ale jestem zwykły robol.. Yyyyyyy, eeeeeeee ,yyyyyyy proponuję by skarbone zanieść do Pana Romana wieczorem by ludzie nie życzliwi nie pozbawili datkow naszego ukochanego Pana Kaszuba!

@Zarząd

Ja mam nawet pomysł na prezent!!! Kupmy panu Adamowi poradnik jak prawidłowo stosować ustawę o czasie pracy kierowców. Upominek jak znalazł.

O napewno przyda się

Kod95

Ja poprzednią 23.10 i to w 2 ratach. Pierw z 1000 potem reszta.

Kod95

Ciekawe czemu ktoś usunął komentarz o braku wypłaty. Tak jak mówiłem. Gowork kontaktuje się później z firmą i ta jeśli zapłaci ma usuwane komentarze.

Cizia

Proszę nie obgadywac Kaszuba to porządny gość powiedział że własnoręcznie uszyje wszystkim firanki do kabiny tylko proszę wpisać się na listę i określić kto chce jaki kolor i fason.

@Cizia

W końcu odzywają się moi przyjaciele i przodownicy pana Kaszuba... Mówiłem że nas jest sporo....:))) uważajcie co mówicie:) hehe....ciziu kochanie moje biore cię pod swoje ramiona byś miała lepiej u Pana Kaszuba!

@Ojciec wujka Kaszuba.

Pozajączkowało was... Ale wesoło się czyta gdy bida w firmie az piszczy pozostaje tylko pusty śmiech poddanych... :d

@pan zagadka

Mam nadzieję że wujek Kaszuba oraz ojciec wujka Kaszuba i cizia sprawiły wam uśmiech na twarzy i serdecznie się usnialiscie? Nie ma to jak dbanie o dobry wizerunek firmy dla Pana Kaszuba wszystko!!

@Ojciec wujka Kaszuba.

Ok zgadzam się ja dla ciebie ojcze wujka Kaszuba i dla Kaszuba zrobię wszystko -- całusy pa . Kocham was

Pedał chroni pedała?

@Cizia

Dla mnie różowa... ale was (usunięte przez administratora) pojechało

@def

Jak może być dziewczyna pedałem ty chyba jesteś homo niewiadomo

@Cizia

Zacznijmy od tego, że wątpliwa jest kwestia czy jesteś dziewczyną, bo znając warbusiarki coś mi się nie wydaje.

@Cizia

Uwielbiam kobiety, więc jestem lesbijką. To proste!

Pan zagatka
@def

Skończmy ta pusta dyskusję bo głupszy sprowadzi dyskusję do swojego poziomu i pokona Cię swoją głupotą.

@Pan zagatka

Łehehehehe.......

Ojciec wujka Kaszuba.

A ja dostałem cyne od wujka Kaszuba, że w tym roku będą benefity w postaci 2500 zł na święta oraz na św.Mikołaja, pań Kaszub powiedział że jeśli mamy tanitiemy do wozów(prawa) to kupi nam zasłonki do kabiny żeby nie wialo i dodatkowo nam kupi w kolorze zasłonki do okienka z kupnem biletów. Chciałbym wykupić się w łaski wujka Kaszuba oraz Pana Kaszuba i dodatkowo muszę pochwalić firmę bo firma dodatkowo daje kredkowe - olowke w wrześniu dla dzieci a na Wielkanoc były talony w wysokości 900 zł.....wczasy pod grusza q tym roku wyszły po 3500 zł za 2 tyg urlopu, dodatkowo pań Kaszub załatwił nam domki nad białka i darmowe bilety dla nas i rodziny w Lublinie.. Od 1 listopada jest darmowy basen oraz siłownia... Od 1 listopada pań Kaszub załatwił nam przewóz pracowniczy..... Co my byśmy bez niego zrobili ?? Inni ludzie chcą go zniszczyć RZUCAJĄ MU KLODY POD NOGI to nie ludzie to wilki cyt .miś. Firma ma bardzo duży socjal,warbus to jest budzetowka,żeby tu pracować trzeba mieć znajojomsci nie przyjmują każdego od tak.....wogole jeśli ktoś pozna dyrektora i wkupi się w jego łaski w Pana Kaszuba to poprostu to jest człowiek DUSZA i złoto pracownik ma tu większe prawa niż zarząd i dyrekotrzy ....człowiek jes szanowany zgodnościa i jest na wagę złota poprostu nikogo nie zmuszają do pracy ponad siły wystarczy ładnie poprosić pogadać i wszystko jest w jak najlepszym porządku...pań Kaszub nigdy nie odmawia niczego ...a jesgo słowo jest więcej warte niż życie... Jak obiecuje to dotrzymuje słowa a co najważniejsze nie sieje propagandy !!! Dziękujemy że jest pan z nami zawsze jest pań odpowiednim człowiekiem i jest się komu poskarżyć jak za komuny.... Dziękujemy panu za zaangażowanie w Lublinie.... Dziękujemy to my pracownicy nieliczni którzy nie dadzą panu krzywdy zrobić tylko pomogą i przegania intruzów i zdrajców! Cześć i chwała dla Pana Kaszuba....!!!!!!! W tym roku na święta 2500 zł pewne info ! Także proszę nie psuć wizerunku firmy o ktory tak dbamy i o ktory walczymy dla Pana Kaszuba o wizerunek firmy ! To pisałem ja ojciec wujka Kaszuba-nie wujek Kaszuba!!!!! Jest nas sporo jak ulegalki po deszczu wysrastamy i nie damy krzywdy zrobić panu Kaszubowi ....jesteśmy jak grzyby po deszczu nie wiecie z kim gadacie nawet a my potem to mówimy panu Kaszubowi! Jes nas coraz więcej.... Uważajcie co mówicie..bo my dla Pana Kaszuba damy się wszystko zrobić!!!!!!!!!!!!!

Ojciec wujka Kaszuba.

A (usunięte przez administratora) cię to obchodzi, jesteś człowiekiem od nas czyli od Pana Kaszuba? Jeśli nie to wypad bo laczka dostaniesz na ryj...nie wchodź miedzy wódkę i zakaske bo sobie nie życzymy tego ani pań Kaszub fieju malorolny !

Sam sobie odpisujesz?

Kod95

Dostałem od znajomego cynk, że podobno któryś piekarz gniótł dziś 9105 z uszkodzonym układem napędowym (uszkodzona skrzynia biegów) zamiast zjechać... przyznać się, który to taki mądry...

@Kod95

Ważne że jeździ za dużego wyboru nie ma. Wczoraj wieczorem na 10 krótki jeździł.

@.

No ni ma. Jak niczego w Zajezdni Tokarska i na koncie Warbusa vel Mobilis vel E... Na szczęście na razie miałem w miarę dobre wozy i myślę że na tym poprzestanę... pora zająć się czymś poważnym.

@Kod95

So girls enjoy yourself and guys be thoughtful. Ja zatem się żegnam z tą firemką. Cóż szkoda, bo mercami fajnie się jeździło, ale siedzieć za te pieniądze pośrodku niczego i wstawać o 3 rano to mi się nie opłaca. "Liczą się chęci do pracy" jak to tam wujek mówił.

@Kod95

Żegnaj. Fajny był z Ciebie zmiennik. Ja jeszcze muszę to przetrzymać.

@Ojciec wujka Kaszuba.

Jak na żarty to szacun. Jak na serio to (usunięte przez administratora) dziadzie. I mam nadzieję, że to nie Sitar i Murzyn.

@def

Ja jeszcze chwilę, póki nie znajdę czegoś sensownego, bo nie chce sobie pozwolić znowu na siedzenie i szukanie. Ogólnie na plus są wozy, choć nie każdy jest dobry. 9009 chyba jedna z lepszych solówek i 9121/22 z przegubów. Atmosfera w firmie no powiedzmy, że względnie z każdym idzie się dogadać poza paroma buraczanymi wyjątkami co zwykle można było łatwo poznać po tym jaki wóz bierzesz. Nie chce mówić kto, Ale można się domyślać kto się nie nadaje do pracy z ludźmi. Reszta cóż... wypłata nie wiem czy kiedyś na czas była, ta marna zajezdnia placyk i kontener ( plus te przenosiny ), serwisu brak i w ogóle wszystkiego. Podejście pracodawcy no mocno średnie podobnie i stawki. Linie w miarę w porządku. Głównie krecią robotę robią ci co nie lubią takiej pracy, choć wg mnie jest fajna ja to lubię. No ale z podejściem "uprzejmości do garnka nie nałożysz trzeba kartofli nakroić" to w ogóle nie polecam się zatrudniać gdziekolwiek gdzie są inni ludzie. Zawsze jakos podchodziłem tak, że jak trzeba było to i ten autobus opuściłem i odpowiadałem ludziom jeśli o coś pytali, ale no cóż. Ogólnie mi się podobało, choć firmie można zarzucić wiele, to wg mnie i tak lepiej niż w naczelnej komunie MPK, gdzie trzeba było wymyślać różne usterki, żeby nie śmigać rozpieprzonym gratem bez ogrzewania. No i koleżanki spoko w firmie też. Szkoda, że takie jest podejście Warbusa do tego wszystkiego, bo potencjał był duży...

...
@Kod95

To nie jest ''takie podejście'' to jest CELOWE działanie.

@...

Prawdopodobnie tak.

Na czym jeździsz dziś ?czyżby 31/39

@Ojciec wujka Kaszuba.

Tłuką się dzisiaj strasznie... O osobowkach na przystanku nie wspomnę grr

@Ojciec wujka Kaszuba.

To na razie pozostanie zagadką. Jak pewne informacje, których wy nie macie, ale wolicie wypisywać pierdoły nic nie wnoszące i nie pokazujące obrazu. Ktoś może się na to jeszcze nabrać... ale gowork często informuje firmy o złych opiniach i proponuje usuwanie komentarzy lub opinie wystawione przeciwne.

kaszcwel

Jak tam Warbus we WRoclawiu stoi?

Wujek Kaszuba

Weźcie dajcie spokój kaszubowi !!!! Facet jest na miejscu i dba o nas jak mało kto,a wy mu podrzucacie kłody pod nogi!! Jak może być dobrze skoro on wyciąga rękę a wy ja kasacie?... Nie wstyd wam ?! Pań Kaszub ,jest człowiekiem odpowiedzialnym z zasadami i kręgosłupem moralnym...a nie takie dno jak wy....się jecie propagandę i hipokryzję pisząc źle o firmie tu...potwierdzam firma dba o pracownika płaci na czas i uczciwie...a nawet rzuci na święta dodatkami pieniężnymi tak więc jest nie prawda że w tej firmie jest źle..warbus to rzetelna firma i uczciwą która zaprasza do współpracy pracowników oraz nowych ludzi do pracy...niech żyje nasz człowiek Kaszub! Nie pozwolimy by ktoś zniszczył sukces i dobre imię Pana Kaszuba,oraz nie pozwolimy na zniszczenia sukcesu wizerunkowego! O który tak dba!!!!! Gonic nierobow i motłoch!.

@Wujek Kaszuba

czlowieku zamilcz, bo czytac te klamstwa to az oczy bola i noz sie otwiera w kieszeni ze chodza takie lubiace rozwierac otwory ludzie po swiecie. jak warbus zacznie ustalac grafik na miesiac , a przynajmniej na 2 tygodnie do przodu to pogadamy. a dodatki? co maja dodatki do tego ? jest to zabieg księgowy by zmiejszać koszty kosztem czasu pracy kierowców. niech Warbus zacznie płacić za niedziele, i przepracowane swięta! i niech zacznie traktować poważnie swoich pracowników to może wtedy jakoś się utrzyma. inaczej padnie na pysk. Chyba że nałapie takich czwartaków jak ty co nie mają życia prywatnego i 12 h codziennie mogą jeździć za fajerą. Ciekawe jak oni ten czas pracy rozliczają? bo te 3-4 godzin pomiędzy liniami to ty nie odpoczywasz tylko wałesasz się po Lublinie.

@pan zagadka

Sam zamilcz i nie siej propagandy! Przez takich jak ty ludzie nie chcą tu pracować! Jeśli mówię że Kaszub jest ok to tak jest!!!! A ty nie pyskuj bo sam niszczysz firmę ....nie będzie byle kto niszczył reputacji Kaszuba naszego człowieka i Pana!!! Facet wie co robi i dziękuje mu za robotę nierobku...urodziliście się w czasach Goebbelsa że tak klamiecie na temat firmy i rozsiewacie teorie spiskowe jaki to warbus zły! Warbus dobry i uczciwy a na święta dają talony!!!!!!!!

@Wujek Kaszuba

Niech sobie ten talon wsadzi. Mam tantiemy z których więcej dostanę niż z jego bonusów.

@Kod95

Niepozeolimyy zniszczyć firmy oraz naszego Pana Kaszuba!!!

Zmień leki.

@pan zagadka

Dajcie spokój z tą Ciocią Kaszuba. Ktoś sobie robi jaja.

byly
@Wujek Kaszuba

chetnie sie spotkam z toba i pokaze ci jak placa na czas...gosciu ty chyba zle leki bierzesz haha zmien dostawce haha pozwy ida :D

@Wujek Kaszuba

Na jakie święta Ty widziałeś talony?! Ostatni grudzień Warbus zafundował wszystkim opóźniona płatność i to w dwóch ratach!!! Tu święta, czas prezentów a nie bylo za co kupić dzieciom prezentów.

K.e

????????????????????????????

Nieten-Kaszubowski
@pan zagadka

Kłamstwo! Dzieciom prezenty przynosi św. Mikołaj, proszę nie mieszać ich do rozgrywek dorosłych.

Andriej Talar ten z fso Warsza

Pan Kaszub jest człowiekiem o golebim sercu,wiele nam w życiu pomógł nie oczekując nic w zamian ...ba nawet sam dawał więcej niz chcieliśmy...kiedy go poprosimy zawsze mamy wolne oraz lepsze i rentowniejsze linie no i Półtoraki nam daje byśmy z głodu nie padli...nie rozumiem pewnyych ludzi w warbusie którzy się na niego skarżą....przecież warbus tl firma z polskimi korzeniami dużo dodatków i bogaty pakiet zfśs.....pań Kaszub to człowiek DUSZA nigdy nie słyszałem od chłopaków by się na niego skarżyli, wręcz przeciwnie mówili że swój chłop i rozumie drugiego człowieka... Ostatnio na bazie wpadliśmy na pomysł z chłopakami by zrobić tablice ku czci Pana Kaszuba jak to bylo za komuny czyli 350 % normy lub 450%!.... Przecież jemu też się należy, tylko przodownik pracy pań Kaszub nam pomoże!

desperado Lublin
@Andriej Talar ten z fso Warsza

Pokaż gamoniu ten Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w Warbusie...

Mieczysław
@desperado Lublin

przeciez pn soboe żarty stroi, więcej luzu

@Andriej Talar ten z fso Warsza

Chrzanisz lepsze i rentowniejsze linie... kogo obchodzi rentowność linii... chyba chodziło ci o więcej godzin pracy, a skoro tak to precyzuj wypowiedzi. To nie są linie komercyjne, że zysk zależy od przewiezienia pasażera. Tobie bym polecał najbardziej rentową 14. Podmiana 14.17 na Węgliniuniu i zabawa aż do 23.45. 8 godzin 44 minuty rozkładowej jazdy. A czym potem wrócisz z Tokarskiej to już martw się sam. :)

Andrzej talar ten FSO Warszawa
@Kod95

Dziękuje za życzliwą wypowiedź ????ale skoro aprooo po linii czy ta 14 jest fajna linią?czy tylko ona kończy o 23:45? Przecież inne linie też mają późny zjazd????

@Andrzej talar ten FSO Warszawa

Kwestia gustu. Wolę do 23.

@Kod95

Rozumiem. A które linię według ciebie są złe wymieniles 14 a inne?

@Andriej talar fso

6 jest nudna strasznie. Jedyna rozrywka to korki. 39 do Zadębia w nocy też takie o, 45 śmierdzi na Metalurgicznej... reszta chyba w porządku. 44 do kawki jest fenomenalne. Długi kurs szybko zlatuje, tyle że też pasy tam strasznie ciasne. Najlepsza chyba 26 cały czas szerokie drogi, można dobrze cisnąć, a przy obywatelskiej urozmaicenie w postaci różnych wyzwań dla kierowcy. No i 3 dramat linia. Z jednej wsi na drugą przez największe mozliwe korki.

@Kod95

A co sądzisz o 10 ?-kręgosłupie komunikacji miejskiej...? Dużo opóźnien?.... A 8 do Zemborzyce?.... A na wspomnianej 14 jezdziles? Dużo opóźnien???

@Andriej talar fso

10 jest okej. Trzeba kręcić kółka czasem przez opóźnienia Ale linia w porządku. Ogólnie linie takie średnie, ale też i powiedzialbym do (usunięte przez administratora) jak wspomniana 3. Zwykle linie miejskie w sporym mieście. 8 nie jest złe. W szczycie wiadomo stoi Narutowicza, ale trasa relaksowa dosyć i nie wymagająca. Zdaje się że spośród wszystkich linii ZTM skręca w swoim przebiegu najmniej razy jedziesz tylko prosto. :P Wiadomo trzeba się liczyć że zdarza się że ma się kursy bez postoju na czym by nie było... taki urok pracy i miasta i tych wszystkich remontów, ale jeździ się fajnie.

@Kod95

Dziękuję za życzliwa odpowiedz..:).. A 14 jak z nią jest dużo opóźnien? Co kierowcy sądzą o niej? Jeździłem nią?...10 wydaje si bardzo wyzylylowana jedne światła trafisz i stoisz na innych....:( jeszcze linia 31 co o niej powiedzieć?:)

@Andriej talar fso

Z 14 to 9114 chyba (:P). 10, 31 w porządku typowe linie miejskie. Dużo atencji, polecam. :D

@Kod95

Nie miałem okazji jeździć 14:( na 14 widziałem sporo jeździ 9114 ...a 31 robiłem w wakacje to było całkiem spoko,dużo dupeczek nią jeździ....:) jest na co popatrzeć i z kim się podrażnić przy otwieraniu drzwi...najlepsze jak te dupeczki tylko te ciepłe guziki a tu ciach nie działają tylko kierowca sam otwiera z opoznieniem bo musi obczaic pizdeczki :):)

@Andriej talar fso

114 ma fajnych właścicieli. Do rany przyłóż. Serdecznie pozdrawiam jeśli czytają.

@Kod95

Chcąc nie chcąc muszę ci przyznać rację....

Badziewie do badziewia

Wypłaty w Jastrzębiu przyszły w dwóch ratach tydzień po terminie i na ostatnią chwilę. Do wielkiej pani prezes nie da się dodzwonić, a jak odbierze to gra głupa. Teraz obiecała, że za opóźnienie dostaniemy po 200 zł. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Jastrzębie ma już dość tej pseudo firmy i tych hochsztaplerów. Grafiki nie zrobione już kolejny raz, bo po co... Ludzi nie ma..., a co to nasza wina? Jestem pracownikiem i mam swoje prawa. Chyba będzie trzeba zgłosić sprawę do PIPu, a i zainteresować policję i Itd :) bo czas pracy też nie jest przestrzegany.

@Badziewie do badziewia

Podpinam się z LU...wszystko co dotąd się działo to pracownicze samobójstwo tej firemki.

Lu
@Badziewie do badziewia

Jaka ona wielka? Niech ta kobieta się zajmie dziećmi i domem. Bo myślenie i logika w jej przypadku to porazka...!jest coraz gorzej wszystko się sypie i nie widać poprawy. Trzeba uciekać...

Krzychu

W Jastrzębiu wyplaty wstrzymane.

@Krzychu

Serio? Co się u was dzieje?

Kierowiec
@Krzychu

To powinno byc karalne Nikt nie powinien wyjechac bez wyplaty

@Kierowiec

W Lublinie powoli tez się zmienia. Sporo osób odeszło. Grafiki w kratkę zasrane L4/zwolnienie. Nie dziwi mnie to.

@pan zagadka

Kabiny w Mercedesach są liche, grzejnika na nogi brak, dmuchawy chodzą jak chodzą, do tego coraz więcej wozów ma problemy z piecami. Przy podejściu Warbusa, czyli Absolutnym Braku Czegokolwiek nie powinno szefostwa dziwić, że w okresie jesień-zima będzie dużo zwolnień lekarskich. Kierowca na chorobowym kosztuje, zastępstwo za niego też. Wydaje mi się, że taniej i prościej zrobić ogrzewanie. Ale firma jak widać woli nic nie robić tylko jak to było w tym piśmie sprzed paru miesięcy sprawdzać czy wystawiano nam prawdziwe czy lewe L4. Błędne koło.

@def

Imo, ogrzewanie jest okej. Można spokojnie jeździć w koszulce, tyle że jak otwierasz przód to strasznie nawiewa...

@def

Aby grzało na nogi trzeba zasłonić kratkę która jest pod drzwiami od kabiny a żeby nie wiało to pomaga kocyk zawieszony po prawej stronie jak to już w kilku wozach właściciele sobie zrobili oraz zasłonięcie okienka do biletów. Ewentualnie przy większych mrozach wyłączyć ciepły guzik w przednich drzwiach (czarny przełącznik pod klapą) i mówić że zamarzły.

@.

Super patenty. Wieś tanczy i spiewa. Wóz ma być jak z fabryki a nie jakieś kocyki. To nie PKS w latach 80. A wyłączanie CG... cóż może lepiej żebyś woził towary zamiast ludzi skoro ich nie lubisz. Starczy jechać do końca zatoki i wtedy i tak mało kto wsiada przodem. :)

@Kod95

No wieś tańczy i śpiewa ale ja nie zamierzam marznąć przez jakiegoś dziada co zamówił najtańszą bieda wersję mając gdzieś komfort i bezpieczeństwo kierowcy jakoś sobie radzić trzeba.

pan zagadka

Gadacie o pieniądzach a mi dzisiaj Głodny Kròlik uratował tyłek... Wyszedłem bez kanapek... Kebab pita palce lizać. Jak ktoś jeździ kunickiego to można sobie zamówić na przystanek zapakowane. Wyżerka taka ze mniam mniam. Google: Głodny Kròlik Władysława Kunickiego 114, 20-425 Lublin

Wujek Kaszuba

Warbus firma z polskimi korzeniami w tej firmie pracownik jest traktowany jak złoto jest bardzo szanowany i uwazanyza dobro narodowe... Firma aktualnie poszukuje kierowców zapewniając duży wachlarz świadczeń socjalnych między innymi talony, na święta.. Wczasy pod gruszą.... Bezpłatne domki nad jeziorem..... Tzw ołówkowe dla dzieci w wrześniu..darmowy basen oraz siłownia... A także kasę zapomogowo pożyczkowe...a propo zarobków 12 zlb+ dodatki za nocki za nadgodziny za pracę w soboty i święta.. Są to dodatki funkcyjne ....pensja jest zawsze na czas zawsze przed 10 uczciwie zapłacona i naliczana.. JESTESMY PRZODOWNIKAMI PRACY I NIE POZWOLIMY NIEWUERNYM LUDZIOM RZUCAC KŁODY POD NOGI PANA KASZUBA ....TEN PAN WNOSI W FIRME POWIEW NOWOŚCI I ŚWIEŻOŚCI JEST BARDZO KOMPETENTY I ZAWSZE MOŻNA NA NIEGO LICZYC JEST ODDANY PRACOWNIKOWI! NIE POZWOLIMY ZNISZCZYC NORMY PRZODOWNIKA PRACY PANA KASZUBA KTÓRA WYNOSI 350%! BĘDZIEMY NADAL ZA NIM OBSTAWIAĆ BO ON NAS BRONI I NAS WSPIERA ORAZ ZAWSZE JEST JEŚLI POTRZEBUJEMT POMOCY.. CZŁOWIEK MOŻNA BY RZEC DUSZA POMOCNY...A NIEKTORZY RZUCAJĄ MU KLODY POD NOGI...TO NIE LUDZIE TO WILKI!! PANIE KASZUBIE CHEMY TU ZADEKLAOWAC SI ZE BĘDZIEMY ZA PANEM DO KONCA TU I MOŻE PAN NA NAS LICZYĆ!!!!!!!

@Wujek Kaszuba

No więc jak ktoś dalej nie wierzy, że ktoś sobie robi jaja z Kaszubowskiego i Warbusa no to ta wypowiedź jest tego najlepszym przykładem. Gratuluję pomysłowości kolego! Uśmiałem się serdecznie.

Kaszub
@Wujek Kaszuba

Wejście się za robotę a nie (usunięte przez administratora) takie głupoty

@Kaszub

I to jest dopiero zloto... Hahahaha poplakalem sie do lez

Wujek Kaszuba

Panowie jako że zbliża się 24 grudnia Wigilia oraz imieniny Adama i Ewy proponuję zrobienie składki dla Pana Kaszuba powinniśmy zrobić ładny prezent w postaci miłego prezentu i upominku.... Od jutra proszę wrzucać dziengi do skarbony na dyspozytorni....w nocy będzie zabierajnaą skarbona do Pana Romana by jacyś niezyczliwi ludzie w stosunku do Pana Kaszuba pozbawiły go prezentu! Oraz skarbony...nie pozwolimy na to ! Niech żyje pań Kaszub .

@Wujek Kaszuba

Hahaha niezły troling... Musze Ci przyznać... Złoto.... Hahahahaha ????

Wujek Kaszuba

Jupi ,kolejny raz mi zapłacili w terminie... Jednak smarowanie pomaga ja mam zapłacone a wy nadal czekajcie do 25....ja 3400 wziolem za poltoraki ..pozdrawiam ten co ma zapłacone na czas od smarowania.

@Wujek Kaszuba

A premie dostałeś ? Jak nie to słabo się starasz i za mało rozwierasz ( tu każdy dopisze sobie co ) . Poćwicz troszkę ????

Sitar to ty???

@def

Może jednak taki mały ptaszek z trójeczki na wu...

@pan zagadka

Tak dostałem 250 zł. Nigdy nie narzekalem na warbus oraz na Kaszuba ..po to jest facet by zarabiał dla firmy. Wy dostaniecie pewnie 24... Lub 6 grudnia.1-2 transze

Super kara dla nas.

@Kod95

Nie wiem czy kara czy co...ale weźcie się porządnie do roboty a nie wszystko wam nie pasuje... Może Półtoraki byscie zaczęli robić anie ciągle że nie nie i nie...cieszcie się że pracujecie wogole bo można powiedzieć że większość to odrzuty pompkowskie...weźcie się wkoncu do roboty a nie Półtoraki nie chcecie nierobbbby jedne.

@Wujek Kaszuba

Głupiego az miło posłuchać... Fakt ze w tym miesiącu były premie i wyplata w terminie co jest cudem nie czyni Warbusa super pracodawcą. Sposób układania grafiku jest karygodny i powie to każdy myślący kierowca który jeszcze się nie zwolnił z tej pracy! @WujkuKaszuba weź nas pod swe opiekuńcze ramiona aby Kaszub i Warbus nie oral nami swojej niegospodarności i ukladal grafiki może nie na miesiąc do przodu ale chociaż na 2 tygodnie. W te święta jak wszyscy się zwolnią to Warbus bedzie miał problem z obsada grafiku i na bank bedzie dosłownie wszystkich odrywał od wigilijnego stołu.

@Wujek Kaszuba

To se jeździj od 9 do 20 heh. Nikt ci nie broni. Ja mam jeszcze jakieś życie poza kierowaniem mercedesikiem. Kto tobie dał prawo jazdy wieśniaków jednemu. Chyba Ci ta praca życie uratowała. Ja tu jestem dla przyjemności aby pojeździć i nie długo się zwalniam.

@Kod95

Dla przyjemności jeździsz tu??? To faktycznie facet nie mamy o czym gadać skoro ty dla przyjemności w takiej firmie jeździsz... Widać brak ci godności i honoru-przejdz lepiej na moją stronę to ci zalatwie stała linie i pensyyje na czas oraz przeguba na stan...a i może o podwyzszcze pomyślimy bo inflacja nas goni...i gdzie się zwolnisz facet skoro jesteś z odrzutu poempekowskiego??? Warbus to rzetelny i uczciwy prawodawca! Proszę nie siać propagandy i hipokryzji na temat tej super firmy ! Wielu z was poempekowskich odrzutow nie miało by co do gara włożyć gdyby nie ten super i rzetelny prawodawca.

Pan zagadka
@Kod95

Nie zauważyłeś ze to był sarkazm?! Ja tez mam swoje życie dlatego razi mnie ze tak układają grafik na 2 dni! To nie zgodne z kodeksem pracy ale na tyle zgloszen do PIP warbus nic z tym nie zrobił. Chyba ze miał kontrole w tym miesiącu i dlatego wszyscy dostali kasę na czas. W grudniu sytuacja wróci do normy i pewnie beda płacić kasę na polowe śledzia. Tj. Na raty. Mam tego dość

Pan zagadka
@Pan zagadka

To smutne ze sa takie dzbany i (usunięte przez administratora) jak Wujek kaszuba. To nic dobrego dla pracowników.

@Pan zagadka

Nie nazywaj mnie dupowlazem to że lubię i popieram Kaszuba to nie znaczy że jestem dupowlazem.... Kaszuba ma rację że jesteście banda nierobów...jakoś dodatków od D1:do d7 nie chcecie brać !!!!!kasa w zęby kole? Takich ja ją w warbusie jest pełno rozmnażamy się jak ulegalki na grusze, trzymamy razem i nie damy sobie krzywdy zrobić...to że chwalimy i doceniamy Kaszuba to dobrze!czesc i chwała naszemu przodownikowi Kaszubów, tylko on potrafi ta firmę podnieść z kolan!

@Wujek Kaszuba

W życiu nie pracowałem jako kierowca :) Przeguba sobie sam mogę załatwić jak będę chciał, bo to wcale trudne nie jest w dobie tego co się dzieje. ;)

def

Rzetelnie muszę stwierdzić, że masz rzetelnie zlasowany mózg :)))

@def

Widać, że Kaszub odniósł sukces wizerunkowy, o który tak dba. :P

zupa romana

lublin112 kierowca autobusu pomylil trase rozbil pojazd o latarnie Który zawracał przegubem na zamojskiej xd

Alojzy
@zupa romana

Stefanooo ten najstarszy co powinien siedzieć w domu..

Warbus

Jeżeli ktoś planuje podjąć pracę w firmie Warbus niech przemyśli to 2 razy i najlepiej na trzeźwo...

idzdompk
@Warbus

Już z pol roku minęło od pisma pani prezes z obietnicami i co dalej? Ciekawe ile dni po 10 tym razem poczekamy na wypłatę? W normalnych firmach dobry zwyczaj nakazywalby wypłatę wynagrodzenia już 9.11.2018 by pracownik mogl dysponować swoja wyplata zgodnie z umową!

@Warbus

Niby tak, ale jak ktoś chce pojeździć niekoniecznie w MPK to chyba i tak lepsze to niż śwIREX.

Józek
@idzdompk

To nie jest dobry zwyczaj tylko działanie zgodne z prawem. Przelew wychodzący od pracodawcy ma prawo dojść na drugi dzień roboczy i jest to zupełnie normalne. Wysyła się przelewy dzień wcześniej, by dotarły na konto zgodnie z umową. Jeżeli przykładowo 10-ty wypada w poniedziałek to przelew powinien być puszczony w piątek 7-mego. W Warbusie oczywiście o tym nie słyszeli...

Zostaw merytoryczną opinię o Warbus Sp. z o.o. - Warszawa

Warbus Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 131 ocen.

Warbus Sp. z o.o.