Opinie o Warbus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Warbus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warbus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warbus Sp. z o.o. w Warszawa

Wie ktoś jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie? Ciągle szukają kierowców czy raczej ciężko się tam dostać? Do kogo najlepiej uderzyć w tej sprawie?

Kac
@Zainteresowany

Kolego ciężko dostać się do Warbusa jak nie masz znajomości to zapomnij, leży cała sterta podań przyjmują po znajomosci i tylko najlepszych

ratujcie co się da
@Kac

To była ironia dla tych co ludza się ze jakoś to będzie. Otóż nie, nie będzie. Osoba ktora chce zatrudnić się w warbus sp. Z.o.o. Przygotować się musi na comiesieczne opóźnienia w terminie wypłaty wynagrodzenia do 2 tygodni. Grafiki pracy sa tu ukladane jedynie na kilka dni. Inspekcja pracy nic z tym nie robi a ZTM to akceptuje dopuki autobusy wyjeżdżają na linie. A te bzdurne komentarze jak atmosfera w firmie bo slyszal ze jest spoczko to chyba sam Kaszub wypisuje.

Wujek Kaszuba ten prawdziwy

Jak w tej firmie może być dobrze?! Skoro wy glaby tak się dajecie? Robicie za frajerkoooow ! (usunięte przez administratora) was na kasę na ekwiwalenty urlopowe na nadgodziny i święta! A najlepsze że zamiast coś się odezwać jak była szefostwo to nawet geby nie otworzyliscie z pytaniami czemu raty i czemu opóźnione pensje,z pełna pokora i głową skulona przyszliście po Pieniążki i nic się burki nie odezwaliscie....dymaja was a wy się smiejecie i jeszcze cieszycie się z nadgodzin i poltorakow...trzeba mieć coś nierówno z głową by uczyć pracodawcę poltorakow i ich godzin by robić 220-230 przecież wy za normalny miesiąc czyli np grudzień gdzie jest 19 dni pracujących powinniście brać 3000-3500! A wy bierzecie jeszcze nadgodziny i się cieszycie bł zarobiliscie! Po co ich tego uczucie ?! NIEKTORZY mają rację że nie szanujecie się w ogóle dla was tylko liczy się że nowe mietki sa-ale wozy to nie wszystko gdzie jest socjal gdzie 100% itp?dla was burki liczą się tylko mietki,wolalbym juz pracować w komunie MPK i jeździć gratami a przynajmniej mieć jakiś socjal korzyści i szkodliwe a was nawet na szkodliwym tną haha! Uczcie dalej ich tych godzin i róbcie 250 -280 godzin burki! A szczytem jest to że nic się do szefostwa nie odezwaliscie wychodzi na to że wam to pasuje tylko potem nie płaczcie na końcowych że kasy brak lub raty! Dymaja was w tyłek bez wazeliny !

Wesołych świąt
@Wujek Kaszuba ten prawdziwy

A ty kolego byłeś na zajezdni od początku jak była prezes bo ja rozmawiałem z nią na temat firmy na temat opóźnień wypłaty a ty jak widziałeś ją to otworzyłeś gębę czy tylko teraz anonimowo jesteś kozak jak tu wszyscy wybebeszaja się na forum a tam gdzie trzeba to mordy macie pozamykane

@Wesołych świąt

Sam masz mordę ...nie słyszałam byś się odzywał dalej czekaj na kopertowke i kasę...nie zapomnij wazeliny AAA i zapytaj o szkodliwe!

@Wesołych świąt

Nie szanujemy się wogole wtej pracy i napewno będzie lepiej ale kiedy w październiiku ?! Nie wierz w bajki bo się skończyły już!

Wujek Kaszuba ten prawdziwy

Możesz sobie wysmarować facjate ,nie podchodz do mnie fieju bo w ryjaaaaa zarobisz od młodzieżowego mistrza polski w boksie a ci to gwarantuje moja łapa a jeśli to nie pomoże to chłopaki z Zamojskiej ci pomogą a uwierz potrafią fieju...chyba że wolisz od króla Salomonnaaa !

Wujek Kaszuba ten prawdziwy

Kaszub ma jednak rację że jesteście banda wazeliniarzy i nierobów!

Wesołych świąt
@Wujek Kaszuba ten prawdziwy

Na zamojskiej to ciebie (usunięte przez administratora)

Wujek Kaszuba ten prawdziwy

Popieram desperado i wujka Kaszuba! Uważajcie na nowa konfiturę z Warszawy... Przysłali nam go by donosił Kaszubowi na nas! Uważajcie co mówicie przy nim! Nie szanują starych pracowników!

Kolega zza fajerki

Nie dajcie się okradać za waszą ciężką i bardzo odpowiedzialną pracę! Pamiętajcie że 200zł netto (na rękę) dniówki to absolutne minimum które dziś zawodowy kierowca zarabia... Jak proponują wam 12zł/h to grzecznie podziękujcie i omijajcie szerokim łukiem, a ta "firma" tylko tyle wam zaproponuję (podkreślam tylko tyle, nieważne czy sobota czy niedziela czy święta, 12zł/h i spadaj zarabiaćdla nich parobku). Obudźcie się szofery i nie psujcie rynku pracy w Lublinie, bo w innym przypadku zawsze będą wam tu płacić ochłapy a nie godną pensję...

@Kolega zza fajerki

Kolego zza fajery proszę cię podaj namiary firmy transportowej z Lublina która płaci 200 zł na rękę za osiem godzin, jutro już lecę i składam cv

Gienek
@Mietek

Panie Mietku, Kolega zza fajerki ma rację, tylko nie chodzi tu o to ile "dają" proponują ale o to ile jest pan w stanie wynegocjować na rozmowie o pracę u może przyszłego pracodawcy... A na 8 godzinną pracę np, od poniedziałku do piątku to dziś może sobie pozwolić chyba tylko jakiś "urzędasek" na państwowym etacie. Ps, proszę zajrzeć np. na o l x , nawet tam jest dużo ofert dla kierowców na w miarę godne wynagrodzenie, a sam mogę polecić Panu jazdę na tak zwanym "chińczyku" miesięcznie na "chńczyku" to od 5000zł do nawet 12 000zł jak jest dobra grupa i pilot dobrze płaci za tak zwane "opcję", zapytaj kierowcę w 4 oczy co jeździ na "chńczyku" to ci wszystko wytłumaczy. Pozdrawiam

xxx
@Kolega zza fajerki

Święte słowa kolego, firmy z Lublina robią sobie z nas parobków a sami zarabiają na nas krocie... Radzę młodym kierowcom którzy chcą pracować w takim dziadtrasie trzy razy się dobrze zastanowić, w jakichś lidlach i biedronkach zarobisz więcej niż w tej pożal się borze firmie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Warbus Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
113,9 mln zł

Kierowcy z firmy warbus z Lublin, oto kilka faktów dla was żeby trochę uświadomić: 1. 113,9 mln zł. słownie (sto trzynaście milionów dziewięćset tysięcy złotych) - wartość przetargu który ta firma wygrała w Lublinie. Długość przetargu to 8 lat od 2016 do 2024 roku. 2. Teraz weźcie kalkulator i liczcie... a) - 33 autobusy, wartość kupna około 1 mln zł. za sztukę, czyli około 33 mln zł. - jeśli autobusy są lesingowane to pewnie wyszło im taniej b) - utrzymanie 60 kierowców przez 8 lat za tą śmieszną stawkę którą wam dali (12 zł/h na rękę) około 3500zł miesięcznie brutto (około 2000zł/netto na rękę) na jednego kierowcę - 3500zł razy 12 miesięcy = 42 000zł razy 8 lat = 33 6000zł razy 60ciu kierowców = 20 160000zł c) - 113 900000zł minus 33 000000zł minus 20 160000zł = 60 740000zł - tyle firmie zostaję na resztę "kosztów" d) - a teraz stawka za którą powinniście pracować 5500zł miesięcznie brutto (około 4000zł/netto na rękę) - jeden kierowca 5500zł razy 12miesięcy = 66 000zł razy 8 lat = 528 000zł razy 60ciu kierowców = 31 680000 zł e) - 113 900000zł minus 33 000000zł minus 31 680000zł = 49 220000zł - TYLE FIRMIE ZOSTAJE NA RESZTĘ! 3. Teraz wiecie że możecie domagać się godnego wynagrodzenia za pracę 5500zł brutto miesięcznie to nie jest dla nich problem by tyle wam dać. Nie dajcie się robić w balona koledzy kierowcy i domagajcie się godnego wynagrodzenia.

@113,9 mln zł

Ale wylicz jeszcze koszty paliwa, dziadobazy, ewentualnych zastępstw pracowników(ciąża, choroba), koszty eksploatacji aut (napraw, ubezpieczeń i innych), kary umowne za niewykonanie rozkładów. Sporo kosztów nie uwzgledniles, bo prawdopodobnie nie masz dostępu do takich danych, a to wszystko dodając też da nam wcale nie sumę, która jest pomijalna w obliczeniach.

Śledź
@113,9 mln zł

Gościu puknij się w głowę

gość
@Kod95

Po części się z tobą zgodzę że kolega nie uwzględnił wszystkich kosztów, ale mogę tylko podpowiedzieć że paliwo na 100% kupują taniej niż my na stacji benzynowej, a ubezpieczenie autobusów też na pewno było wynegocjowane indywidualnie na "dobrych warunkach". I widać też ładnie że między tą najniższą stawką dla kierowców a tą 5500 brutto jest tylko 10 milionów różnicy, a jak na tak duży kontrakt to chyba nie dużo, a kierowcy przynajmniej dobrze zarabiają i zadowoleni raczej by chodzili do takiej pracy.

@gość

Z tą różnicą załóżmy że orientacyjnie można się zgodzić. Ale pensja brutto to też nie jest koszt całkowity pracownika. Tak czy inaczej ta różnica z grubsza może się zgadzać. Co do innych wyliczeń to i tak nie mają sensu, dodatkowo są jeszcze bardziej bez sensu, bo nie wiadomo co się dzieje z wypłatami, wtedy gdy powinny być a ich nie ma. ZTM rozlicza na czas, a tłumaczenie że bank zatrzymał to dziecinada Kaszuba (No chyba że mają komornika na koncie)

Grześ...

Warbus super firma nawet talony będą na święta. Zachęcamy do rekrutowania papierów. Polecamy pracę w firmie warbus. Przy rekrutacji proszę o kontakt zpanem Adamem super gość i zaangażowany i pomocny szczerze polecam z nim kontakt.

yyyok...
@Grześ...

(usunięte przez administratora)chętni do pracy się ludzie znajdą.

yyyok..
@yyyok...

Czy wpis który został skasowany marudzą regulamin gowork peel? "jak zaczniecie płacić kierowcom to chętni do pracy ludzie się znajdą" Wstydz się cenzorze oraz warbusie. Jeśli nie zmienicie swojej polityki to ta agonia długo nie potrwa

Stach

Na bal sylwestrowy ma przyjechać p ani prezes to poruszymy ten temat

Bezskuteczna

Jezu jak ja to czytam to śmiać mi sie z was chce ja czekam na pieniadze juz 2 miesiące a juz zaraz bedzie 3 do wypłaty prezesowa nie może oddzwonić jeżeli prosic sie o kontakt I ciężko wydać decyzje dla kadr o wypłate pieniedzy zaraz swieta a rodziny niektóre nie maja jak zrobić swiat

Stach

Panowie kto chętny to proszę zapisywać się na dyspozytorni Warbus organizuje bal sylwestrowy w hotelu Hilton bal jest bezpłatny zapraszamy z małżonkami lub osobami towarzyszącym

warbus kierowca
@Stach

Oczywiście pan Adam organizuje...

@Stach

A byli też mogą?

@Kod95

Szczury które pouciekały z tonącego statku nie liczą się

Murzyn

Dziś otrzymałem miła niespodziankę 250 zł premii chyba na śledzia nie narzekam na firmę siedzę cicho nie jest źle

Mieczysław fokk
@Murzyn

Popieram cię też dostałem 250 zł.miła niespodzianka firma na duży +,też nie narzekam i siedzę cicho taka firmę to że świecą szukać.

zgred pracujacy tu
@Murzyn

To chyba wyrównanie za te opóźnienia w wypłacie. A Wy lykacie to jak pelikany ze wam premie dali jahaha

Murzynek
@zgred pracujacy tu

Jakie opóźnienia ja w tej firmie zawsze kasę mam na czas dostałem premie albo jakaś podwyżkę b dobra firma na plus a po nowym roku to już całkiem będzie dobrze

zgred ktory tu pracuje
@Murzynek

Schizofrenię da się leczyć na prawdę xD takie sa obiecanki ale zobaczymy co bedzie po nowym roku. Lepiej to będzie jak grafik bedzie układany na cały miesiąc kalendarzowy a pensja bedzie placona na czas jak to w normalnych dirmach bywa. Póki co firma Warbus sp z o.o. To dziadtrans który nie szanuje swoich kierowcow

Anonimowa

Co do tej firmy to ja już drugi miesiąc czekam aż wyślę pieniądze dłużnika do komornika Macie może jakiś kontakt do prezesowej bo co dzwonię to nikt nie odbiera telefonu trzeba się prosić o swoje współczuję ludziom którzy tam pracują. Zbliżają się święta a firma Warbus po prostu ludzi nie szanuje jak obiecałam tak sprawę podaje do sądu

Mieczysław fokk

Była panowie wypłata? W sumie mi może zapłacić w styczniu ,bo ZUS przelewa mi na 10, więc w sumie gupio pytam.

Kk
@Mieczysław fokk

Była zaliczka

wujek kaszuba
@Kk

Żebyście wszystkiego na prezenty nie wydali chamy jedne

@wujek kaszuba

A Ty na mandaty z jazdy warczącym prostopadłoscianem.

@Kk

A ja dostałem cała wypłatę dlaczego? Uprzywilejowany jestem? Mieciu a ty dostałeś ?!

@wujek kaszuba

Dobrze pań im powiedział panie (usunięte przez administratora)

wujek kaszuba
@Stefan bierejowski

2 przelew bedzie na wigilie, Kaszub mi powiedzial. Wtedy warbus przemowi ludzkim glosem

Stefano, to ty?

@Kod95

A kto ? Myślisz że jak jestem Stary to nie umiem posługiwać się internetem ? Ja dostałem cała wypłatę dziwne :/

@Stefan bierejowski

To taka warbusowska tradycja ze na święta nie placa kierowcom, za to na sylwestra łaskawie doplaca resztę ktora sa winni. Rok temu tez tak bylo

Henio

A ja dostałam całą wypłatę plus premia 250 zł

@Henio

Jastrzębie?

Miłościwie nam panujący dyrektór w końcu dał grafik na weekend aż 15 godzin przed rozpoczęciem pracy wiem czym będę jeździł huraa! Aż żal patrzeć jak pan Adam się przepracowuje mógł dać grafik dopiero jutro lubię niespodzianki.

krew się gotuje
@.

Nie zdziw się kolejna niespodzianką. Pan Adam ma worek dobrych rad i wiadomości... Ale o tym w osobnym wątku

@.

Lublin No w zasadzie dalej się nie przepracowuje. W niedzielę grafik ułożony tylko na poniedziałek. Dziękujemy panie dyrektorze ze możemy zaplanować sobie tydzień.

Ludu pracujący! Warbus nas potrzebuje w niedzielę rano trzeba się stawić w czynie społecznym i pomóc w przeprowadzce. W zamian miska ryżu i zapojka fundowane przez wielmożny zarząd tej zacnej firmy. Wszyscy kierowcy budują nową zajezdnię! Do boju towarzysze!

@.

Przodownicy pracy oraz ludzie czynu i towarzysze bieruta,ja nic nie muszę bo zostałem zwolniony z wyżej wymienionych czynności i sobie odpoczywam...a wy dalej tyrajcie i czekajcie na wypłaty dzisiaj pokazaliscie za miskę ryżu i zapojke głupich nie sieją ale fajnie przynajmniej znów będziecie czekali na wypłaty ....zadzwiaja mnie tacy ludzie którzy czekają na wypłaty i jeszcze przychodzą i pomagają w dzień wolny od pracy trzeba być skończonym idiotą... Ale jak to mówią nieroby z warbusa najważniejsze że nowe wozy haha te Mercedesy będą was karmić ale najważniejsze że nowe wy nie macie honoru moglibyście zadarmo robić byle były nowe Mercedesy....co za oszolomy.......czytaj uważnie nick jak wyżej nie każdy może być wujkiem Pana Kaszuba!

@.

Odechciewa się pracować w tym ambarasie... Przecież to totalne nieporozumienie z tym nowym parkingiem. Ta świeżo położona wylewka z grysiku już niknie pod kolami autobusów.

Wujek Kaszuba

Upps wydalo się moje podejście do pracowników? Mówiłem że traktuje ludzi jak złoto i liczę każda minutke i sekundę...płace uczciwie,ale lubię ludzi bezpośrednich którzy przychodzą do mnie:)... Przemowilem ludzkim głosem i teraz zamiast dać palca zdjęcie mi rękę....lepiej było trzymać was krótko. Muszę dbać o wizerunek firmy. I tak nie macie źle że mną zrobiłem wam grafik na 1 dzień więc w czym problem? Płacę wam na czas każda minutke !

@Wujek Kaszuba

Krystyna z gazowni już na Ciebie czeka.

zmij

Burak z Ciebie.

Przeprowadzka - KREW SIE GOTUJ

Nowa Lokalizacja - ul. Grenardierow 15a, Lublin (za Auchan - Felicity) Fajnie że nas Warbus powiadomił. Jutro (sobota) nie wiadomo gdzie autobusy z II zmiany mają zjeżdżać. Mało tego - gdzie zostawić samochody aby nie brać TAXI po skończonej pracy aby dostać się do domu własnym samochodem zostawionym na Mełgiewskiej aka Tokarskiej? Kierowcy- czy wiecie że teraz zamiast jechać godzinę z Tokarskiej na Nałęczowską na linię 42 będziecie musieli uwzględnić korki na Grenardierów, jazdę przez zakorkowaną WITOSA , TYSIĄCLECIA, RACŁAWICKIE , KRAŚNICKĄ? Czy was WARBUS całkowicie porąbało? To pokazuje jakie Firma Warbus Sp. z o. o. ma podjeście do swoich kierowców. Przykre.

Przeprowadzka - KREW SIE GOTUJ

ul. Grenardierow 15a, Lublin mapa gogle goo.gl/maps/rXLSYzyQvfy

@Przeprowadzka - KREW SIE GOTUJ

Cudownie jeszcze gorsze zadupie.

def

Czemu wy kurvvy z gowork.pl uznajecie słowo "s y f" za wulgarne???

gdziepieniafzesazalas
@Przeprowadzka - KREW SIE GOTUJ

Powinni nam jeszcze płacić za czas przejazdu z grenadierów do miejsca zmiany. To jest teraz jedna godzina wyjęta z życiorysu za która nikt nie placi

sun j kaszuba
@gdziepieniafzesazalas

Kaszubie mój kaszubie, czemuś mnie oposcil? Czym zem zawinil zes swoj zly sen ziscil? Wroc nam tokaraka bo daleko mamy. Dojechac nie mozna bo nic

@sun j kaszuba

Nie przesadzaj. Na Tokarska było na pewno trudniej.

@Kod95

Tylko zobacz zaKODowany łbie, że z tokarskiej była 10 która jechała do centrum co 15 minut oraz 39 które też przecieralo szlaki i lpokrywalo się że ścisłym centrum i zmianami typ ogród saski dworzec PKS lub plac wolności, nie mówiąc że 45 było gdzie można było się dostać pod PKP itp !

@Alojzy ...brat Goebbels tego

A w nocy coś miałeś z tokarskiej? Tu masz n2 i ostatnie kursy 14 1 i 36... W ogóle co to za porównanie mnie do jakiegoś KODowca. Pracowałem w tej firmie i mam prawo wyrazić opinie... Zamiast się rzucać masz 14 albo 55 do parku Bronowice i potem 34 160 I 45... A 10 faktycznie była super opcją z tokarskiej... bo jedyną poza 39, które i tak jedzie tak samo.... Na 45 nie było można liczyć raczej nigdy za mojej kadencji.

@Alojzy ...brat Goebbels tego

Łapiesz 55 potem 158 i jesteś na Sasie. Nie każdy z warbusa mieszka/ł na tatarach ;)

@Kod95

No poniosło mnie;) wziolem cię za pełowca :) przepraszam.

@Kod95

A to już nie pracujesz ?....

@Alojzy ...brat Goebbels tego

Wujek kaszuba mnie zniechęcił. Możecie na niego donieść do prawdziwego Kaszuba.

Cizia

To nie jest praca zadarmo Kaszub płaci dniówkę a miska ryżu i zapojka jako premia

@Cizia

Ciziu co powiesz na oral za lepsze rozkłady i płace na czas ?

@Wujek Kaszuba

Nie ośmieszaj się żałosny przyjacielu. Obaj dobrze wiemy, że zobaczyłeś aby nick i myślisz że to jedna z dwóch dziewczyn z warbusa (Nie licząc starej), a prawda jest taka, że to nie jest żadna z nich.

@Wujek Kaszuba

Swoją drogą obrazujesz całe towarzystwo kierowców. O (usunięte przez administratora) hehe zaraz jakiś śmieszny żarcik o seksie. Jesteście żałośni, bo nigdy nie widzieliście laski na.. . Wystarczy popatrzeć na facjaty niektórych kierujących na tym zakładzie. Wszystko wypisane na twarzy nie trzeba przeprowadzać konwersacji aby stwierdzić z kim się ma do czynienia. Tyraj bo Wardług takim jak Ty życie uratowało i machanie + żarciki o seksie hehe w czasie wolnym to jedyna odskocznie aby w domu po łbie od baby nie dostać.

@Wujek Kaszuba

Do normalnych ludzi mam kontakt (jeszcze ze 3/4 osoby z Wardługa(w tym dziewczyny których nawet nie pamiętasz)) i szacunek, ale takich ludzi jak ty nie szanuje. Reszta tacy jak wujek Kaszuba, albo inne wąsate piotrki i grube jurki co to im dojeżdżą do końca, bo zamoczyli kija w d Adama to nawet do mnie nie podchodzą i niepodchodzili, bo dobrze wiedzą że jedynie mogą otrzymać pocisk w swoją stronę. Podejrzewam, że Ty jesteś tym co oczy ma za blisko osadzone i ciesz się, że jeszcze nie dostałeś kamieniem, do czasu kiedy spotkam cię na mieście bo na podmianie na szczęście się już nie spotkamy. Dymaj dalej tymi trupami nędzny grajku, a wszystko zostanie w rodzinie :)) I pojawia się w dolinie biedy umysłowej towar trącony rydwanem czasu. :))

@Wujek Kaszuba

Zgadzam się ale ty robisz

Kod95

No ty masz chlooie problem, bo to moje drugie konto, (usunięte przez administratora)

@Kod95

Szkoda mi tracić przerwy i drugiej zmiany na uzeraniu się z tobą...

@Wujek Kaszuba

16.54 I już wiesz że do końca dnia nie spotkasz większego debila niż wujek Kaszuba.

@Kod95

Nie mierz wszystkich swoją miarą transseksualista haha...szkoda przerwy na pisanie z takim fiejem..

Jesteś pos rany.

@żmij

Jest nas coraz więcej ludzi którzy kibicujja Kaszubowi a tacy fieje jak żmij niech się walą na ryj !

@Wujek Kaszuba

Kibicujesz, bo nic innego w życiu nie osiągnąles poza kupnem prawa jazdy.

Wujek kaszuba !
@Kod95

Nie bedziesz mnie gowniarzu Mieccciaaaa uczyl jezdzic ,i mowil o kupowanym prawo jezdzie gnoju!

@Wujek kaszuba !

Prawda w oczy kole xd

@Wujek kaszuba !

Mogę Cię pouczyć, że pierw stawiamy przecinek a potem odstęp. :)

Wujek Kaszuba!
@Kod95

Teraz wiesz czemu jestem za Kaszubem ??! Pierwszy i ostatni raz obraziles mnie ,nikt nie będzie miecia obrażał!!! Mietek się was nie boi i mogę wam w twarz się przyznać i zasmiac tak że ja Mieczysław nie boję się was i będę bronił warbusa nadal ! I gow nno was to obchodzi że jestem na innym rachunku !

@Wujek Kaszuba!

To broń skoro uważasz, że zdrowe jest takie traktowanie innych ludzi, gdzie ktoś przychodzi pierwszy miesiąc do pracy i nie dostaje wynagrodzenia, bo pada stwierdzenie, że leasingi ważniejsze. Szkoda tylko tych paru spoko osób.

Cizia

Ci co przyszli pomagać mają zagwarantowane miejsce postojowe blisko dyspozytorni a ci co dziś leżą do góry dyszlem będą stać na szarym końcu

Były Niewolnik Warbusa

Pracowałem w tej firmie 8 miesięcy. Nigdy więcej żadna komunikacja miejska. Nie za 2400zl przy takiej odpowiedzialności. Szukajcie a znajdziecie pracę 8godzin dziennie 1 albo 2 zmiany, weekendy wolne 2800 na rękę. Ja długo nie musiałem szukać. Pozdrawiam desperatow

@Były Niewolnik Warbusa

Żegnaj już na twoje miejsce przyszli następni

Zmora Adama
@Adam

Przyszli następni. Do odejścia.

Syn wujka Kaszuba
@Zmora Adama

Już rekrutujemy następnych w przyszłym tygodniu przyjdzie 10 na twoje miejsce fiejku ,nie odpowiada ci bogaty pakiet socjalny to wypad fieju! Tak trzymać panie KASZUBIE będziemy z panem do końca i jeden dzień dłużej!

@Zmora Adama

Na każdego odchodzacego zwerbuje dziesięciu następnych już firma wychodzi na prostą ci co odeszli pytają się czy mogą wrócić liczę na pomoc takich przodowników pracy jak syn wujka Kaszuba i jak pomożecie ?

Syn wujka Kaszuba
@Adam

Pomożemy! Jesteśmy z panem panie Adamie!!!!!!! Tak jak Bierutowi mówiliśmy pomożemy tak panu panie Adamie pomożemy ! Nie damy szykalowac firmy oraz psuć jej wizerunku. Trzeba pogonic szarancze z warbusa która szkodzi firmie pracownikom i panu Adamowi!!

@Syn wujka Kaszuba

To już nie jest śmieszne , pierwsze takie wypowiedzi nawet rozbawiły , ale ile można pisac takie głupoty ?

@K.e

Nikt ci nie każe się śmiać! Idź tankuj i ustawiaj autobusy a nie siedzisz na Wi-Fi!

@K.e

To prawdopodobnie jakiś schizofrenik, któremu brakło leków.

Też tak myślę

@Wujek Kaszuba

z wifi nie korzystam !!!!

Arni
@Syn wujka Kaszuba

Gierkowi a nie Bierutowi ...

Ojciec wujka Kaszuba.
@Arni

AAA no fakt (usunięte przez administratora) mi się bk nie wziolem psyhotropow, a Bierut był moim sąsiadem i dlatego pomyłka

Elegancki Sławomir
@Ojciec wujka Kaszuba.

No to słaby jesteś skoro wielbisz AdamKa tylko jak się naszprycujesz prochami. Ja robiłem to bez wspomagania.

@Elegancki Sławomir

Ważne że jestem jak adasss zemke i to się liczy..

Badziewie do badziewia

Sporo osób nadal się zastanawia i pyta o pracę w tej firmie więc napiszę jak to wygląda w Jastrzębiu. Zacznijmy od taboru: Warbus ma tutaj 26 Scanii (solówki). Autobusy można powiedzieć nowe, bo 2-letnie ale firma nie dba o nie kompletnie. Większość autobusów piszczy (czerwone alarmy o usterce silnika) i kierowcy zmuszani są jeździć takim wyjącym sprzętem po kilkanaście godzin dziennie. Oleje nie wymieniane itd. W zasadzie to jak już się nie da jechać dalej to dopiero wtedy na prędko jest to robione. Autobusy naprawiane są na serwisie w Gliwicach skąd często nie wracają, bo Warbus nie ma za co zapłacić tak jest do teraz z nr 510. Kolejna rzecz paliwo. Trzeba łaskawie zadzwonić do dyspozytora i zapytać, czy aby na pewno i ile można zatankować. Zresztą dyspozytorzy z łapanki i na pracy się nie znają. Grafików brak ... Wszystko z dnia na dzień. Ludzie odchodzą, a Ci co zostali albo mają plecy albo szukają innej pracy ewentualnie są emerytami, którymi nie zależy na pieniądzach na czas, bo 10 zawsze im ZUS przelewa. Tak to wygląda w wielkim skrócie.

Kielich
@Badziewie do badziewia

Zawsze możesz się zwolnić. Nie należy opierać się na wiedzy zasłyszanej.

lublin kierowca serio
@Kielich

Ale to jest prawda. Mowie Ci to ja. Kierowca z Lublina. Warsztatu brak. Na placu z autobusami obok dwóch barakow stoi stol z imadlem i to cale zaplecze techniczne jakie Warbus sp. Z.o.o w Lublinie posiada. Grafiki na 2-3 dni. Najdłuższe grafiki układają na tydzień czasu. Ludzie nie mogą nic zaplanować.

def
@lublin kierowca serio

Wszystko prawda. Najdłuższy grafik jaki nam ułożył pseudodyrektor Adam był na całe 2 tygodnie.

@Kielich

@Kielich No oczywiście, że mogę ale czy ta strona jest do informowania o zwolnieniach? Z tego co wiem jest po to, żeby zainteresowany wiedział co to za firma zanim wdepnie w tą kupę. I proszę czytaj ze zrozumieniem i nie błaźnij się... To nie jest wiedza zasłyszana tylko wiedza praktyczna.

@lublin kierowca serio

Ta firma to śmiechu warte. #sprawadlauwagi U nas w Jastrzębiu grafiki są na jeden dzień i to dopiero popołudniu, także z czym do ludzi?

@Badziewie do badziewia

Potwierdzam to wszystko. Kod 95.

Zostaw merytoryczną opinię o Warbus Sp. z o.o. - Warszawa

Warbus Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 131 ocen.

Warbus Sp. z o.o.