Opinie o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jaroo

Niestety zdecydowana wiekszosc opinii to prawda, ogolna koncepcja dobra ale niestety firma poprostu jest zle zarzadzana a stwierdze nawet ze fatalnie posiadam porównanie trzech innych podobnych miejsc pracy.

AbsolwentkaPrawie

Interesuję się tą firmą od pewnego czasu. @mieszko 9 października pisał o przesadzonych wcześniejszych opiniach. Gdzie one są? Czyżby cenzura? No kto to widział .... .

Waldi

Jako były pracownik napiszę, że praca u nich nie była ani zabawna ani przyjemna. Uważam, że kilka lat jakie tam spędziłem, to był czas stracony, mimo wielu wykonanych projektów w sposób bardzo wariacki i odbiegający od normalności. Na początku pracę traktowałem jako wyzwanie, starając się bagatelizować to wszystko co forumowicze napisali powyżej. Na dłuższą metę nie dało się tam pracować. Jest coś bardzo złego w tej firmie jeśli chodzi o warunki pracy (mowa o biurze w Polsce i nie sądzę, że następcy założycieli panów Lässera i Feizlmayra zdają sobie sprawę z tego co się dzieje w polskim oddziale). Dlaczego tak jest? (usunięte przez administratora) . Żadne pieniądze, umowa, wątpliwy pakiet bonusów ani doświadczenie nie zrekompensują złą z którym ma się tam do czynienia. Niestety ja również odradzam prace u nich, podobnie jak wiele osób na tym forum.

BIGEYE

Opinie @Pendolina, @mokzseimo, @ataneraa, @Zulugula2, @Była_, @Prawda_zwyciezy, @Nigdy więcej zostały bezczelnie usunięte. Już raz taka akcja miała miejsce, więc tym razem opinie zostały zapisane i będą odtwarzane po każdym uśnięciu (jak wyżej). Pozdrawiam.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy/a Księgowy/a?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
BENEFIT

@Bartosz pakiet benefitów to śmiech na sali. Opiekę medyczną dają w takiej samej korporacji jaką i oni są. Z pensji potrącana jest kwota co miesiąc (w zależności od wybranego pakietu) natomiast drugą cześć funduje firma. Poziom opieki w tej firmie co mają to był bardzo niski. Jak lubisz płacić za byle co, to płać.

Student_

W przyszłym roku kończę studia i od pewnego czasu obserwuje to forum jak też tą firmę. Widzę, że ktoś usunął wiele opinii jakie zostały napisane. Wygląda na to, że komuś to przeszkadzało albo dotknęło istotnych rzeczy. Faktycznie coś z ta firmą jest nie tak i to bardzo.

xmkiy

@huehue umowa pracy w tej firmie niczego nie gwarantuje, a już na pewno nie daje poczucia bezpieczeństwa. Niezależnie od tego co masz i tak mogą człowieka wywalić w każdej chwili. Zresztą jeśli tam pracujesz, to na pewno wiesz o takich przypadkach. Rozumiem, że nie wolno o nich pisać, bo ... . Na szczęście tutaj możemy pisać prawdę i demaskować.

Zulugula

A ja cenie sobie pracę w ILF. Pracuję już tu od wielu lat i mogę śmiało polecić. Firma jest uczciwa i przyjazna wobec pracowników. Atmosfera pracy, elastyczność - na duży plus. Co ważne - jest to firma prywatna, co uważam za ogromną zaletę patrząc po znajomych pracujących po w budżetówkach lub korpo S.A.

ponczek
@Zulugula

Zulugula brzmi troche jak Kula.

Bartosz

Czy jesteś zorientowany się jak kształtują się zarobki na stanowiskach kierownik zespołu/ lider/ w tej firmie? Jak wygląda pakiet bonusów? Pracuję w konkurencyjnej firmie i rozważam decyzję o podjęciu zmiany pracy.

Rafał
@Bartosz

Pracowałem parę lat na stanowisku asystenta projektanta w tej firmie więc nie znam zarobków na stanowiskach leaderów/kierowników. Z resztą takich rzeczy nie podałbym na forum. Generalnie ja akurat mam złe doświadczenia z tą firmą, wszystko co zostało tu negatywnego napisane doświadczyłem na własnych czterech literach. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 400 ocen.

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.