Opinie o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Synt

Wysłałem CV do tej firmy i zadzwonili do mnie z propozycją terminu rozmowy kwalifikacyjnej. Powiedziałem im, że najpierw muszę skonsultować z szefem czy da mi wolne na co zgodzili się i obiecali oddzwonić następnego dnia. Niestety nikt nie zadzwonił, a próba kontaktu z tą firmą była nie możliwa a ja już wziąłem urlop. Skandal to brak szacunku dla czasu kandydata.

B

Polecam, pracuje od ponad roku i bardzo jestem zadowolona. Bardzo dużo się nauczyłam. Duży plus za przyjazna atmosferę

Zosia

- wystarczy poszukać na internecie opinii żeby się przekonać ze nikt dluzej niż rok tam nie pracuje ;) -brak motywowania pracownikow i ciagle pretensje o wszystko np ze zaparza sie kawew kuchni - manager by chciał zeby pracownicy siedzieli po 12h w pracy, kazde wyjscie na papierosa trzeba odpracowac zostajac dluzej w pracy co skutkuje tym ze niektorzy siedza od rana do nocy - manager zawsze powtarza ze trzeba siedziec przy kompach i nie ruszac dupska z miejsca ze u jego zony w pracy trzeba podnieść reke żeby isc do toalety (to nie zart) ludzie jedza obiad jak zwierzęta przy klawiaturze żeby mu się przypodobać - ciagle czepianie sie o kazda (usunięte przez administratora) np przyjscie o 2m pozniej do pracy, nie wazne ze ktos zostanie z godzine dluzej żeby skoczyć prace zawsze sie znajdzie powod do czepiania, - oficjalnie nie ma dyzurow telefonicznych ale wymaga zeby byc pod telefonem i pracowac co jest kompletnym absurdem -podejscie do pracownika w dziale IT jest gorze niz w niejednem fabryce ;) nie wiezysz to przekonaj sie sam ;)

NICK1
@Zosia

Ale bzdura!

London

Dla mnie spoko, młode towarzystwo i fajna atmosfera, zagranicne projekty, samodzielność, spoko szef. Troche wad, ale to nikt nie jest idealny. Moge polecic

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy/a Księgowy/a?
znakostrzegawczy

nie polecam pracybw dziale IT w tej firmie gorszego manadzera trudno znalezc

Tom

Mam nieprzyjemne doświadczenia z procesem rekrutacyjnym w ILF. Wysyłają Ci zadania (długie i czasochłonne) do opracowania, po czym gdy dostarczasz wyniki, słuch wszelki ginie - brak kontaktu, nie odpowiadają nawet na maile. Nieładnie tak wykorzystywać darmową pracę kandydatów do ILF Polska.

@Tom

Tom, na jakie stanowisko wysyłałeś aplikacje?

Mac
@Tom

Potwierdzam. Nic się nie zmieniło w rekrutacji do tej firmy. Możesz iść nawet na rozmowę rekrutacyjną i nie dostaniesz potem odpowiedzi...

poltun

słabe zarobki nie adekwatne do pełnionej funkcji Moje sugestie dla ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.: nie dać zarobić niemcom bo to firma volksdoiczy jak byście nie wiedzieli

Patrycja

@Ribenvon Bardzo mi przykro, nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na zadane pytania, bowiem nie jestem pracownikiem w ILF Consulting Engineers Polska. Od Twoje ostatniego wpisu upłynęło parę miesięcy - postanowiłeś coś zrobić? @LadyBird Fajnie, że jesteś poważnie zainteresowana tym pracodawcą. Postanowiłaś już zatem aplikować, czy nadal zbierasz informacje? @Mister Eagle Brzmi to bardzo dobrze. Może wiesz, czy firma dba o rozwój swoich pracowników, organizując im jakieś kursy doszkalające?

@Patrycja

Tak Patrycja postanowiłem coś zrobić. Byłem u Was na rozmowie kwalifikacyjnej i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że niedługo będę się przechadzał korytarzami na poleczki.

ZnakOstrzegawczy

Ostrzegam wszystkich przed dzialem IT tej firmy.

@ZnakOstrzegawczy

Dziękujemy Ci za to ostrzeżenie. Dobrze by jednak było, gdybyś wyjaśnił nam, dlaczego właściwie ostrzegasz nas przed działem IT tej firmy. Zrobisz to? Zapewne wypowiadasz się jako klient firmy ILF Consulting Engineers Polska. Tak czy inaczej - bardzo zachęcam Cię do odpowiedniego uargumentowania swojego stanowiska.

Witam. Orientuje sie ktoś może jak wygladają warunki pracy w siedzibie ILF w AUSTRII? Mam na myśli biuro w Wiedniu. Dizeki z góry za odpowiedź!

@Zainteresowany

Hej. Ktos ma jakies wiesci o jakosci pracy w biurze w Wiedniu?

ooo
@Zainteresowany

chłopie atakuj i się nie zastanawiaj Wiedeń to piękne miasto

@ooo

No tak... ale chodzi mi raczej czy praca tam wyglada tak jak w WAWIE? bo opinie o ILF Polska nie sa zbyt dobre. Z gory dzieki za info

Ktos cos slyszal?

@Zainteresowany

Halo halo... tyle tu opini i nikt nie ma zdania?

@ooo

Jest tylko maly problem nie znam niemieckiego

Warunki sa super startuj

Patrycja

@Ribenvon, czy od czasu Twojego komentarza postanowiłeś aplikować? A może brałeś już udział w rekrutacji? Zachęcam Cie do kolejnego wpisu w tym wątku, chętnie dowiemy się nowych informacji! Zapraszam również osoby obecnie związane z firmą ILF Consulting Engineers Polska do nowych wpisów w tym wątku, z wielką ochotą poznamy najświeższe wieści dotyczące pracy w tej firmie.

@Patrycja

@Patrycja, myślałem, że to ja się czegoś od Was dowiem skoro mieliście już praktykę w tej firmie. ILF wydaje się konkretem na rynku i w zasadzie nie są mi straszne nawet najstraszniejsze komentarze. Chciałbym uzyskać kilka informacji dotyczących wysokości zarobków na stanowisku asystenta, koordynatora HVAC, możliwości awansu, jakości wykonywanych projektów, specyfiki pracy i atmosfery, która no też jest ważna. Jeśli ktoś się zbierze na odwagę do rozmowy to zostawiam swojego "tymczasowego" meila do kontaktu (hubpkow@wp.pl)

Dariusz

Może coś zmieniło się w firmie?

Ribenvon

@Patrycja dzięki za doping ! tak jestem zainteresowany pracą w ILF jeśli tylko coś więcej się o niej dowiem. na wysłanie cv jeszcze będzie czas, na razie zbieram opinie kogoś kto się już otarł o ILF. Czarek, Greg i cała reszta.. mówcie coś ! czas pracy, i wynagrodzenie mnie interesuje.

Czarek

Chyba przesadzacie z tym narzekaniem!!

@Czarek

No wreszcie jakiś głos pozytywnych emocji. Czarek polecasz ILF w sensie zarobków (jak już nikt nie szepnie o nic :P), atmosfery, logistyki, organizacji, co z godzinami pracy ??? pozdrawiam

Ribenvon

Koledzy/Koleżanki ! Szybkie pytanie. Ile zarabia asystent projektanta HVAC ? a ile koordynator jakiejś grupki ludzi ? Pozdrowionka

@Ribenvon

dodam, że z 4 letnim doświadczeniem przy przemysłowych dużych tematach

greg
@anonymous

trzeba być desperatem aby aplikować do tej firmy

@greg

hehe, nie ma idealnej pracy, jak ktoś taką zna to chętnie poznam ! ale dalej nikt nie piszę o wysokości wynagrodzenia w ILF jest ktoś kto rzuci kwotę ? przynajmniej jakieś rozeznanie będzie, walczmy ludzie, czy na zachodzi ktoś ukrywa wysokość zarobków ?

Patrycja

@Tom, rozumiem, że takie zadania do wykonania dostałeś jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną, czy już po niej? Aktualnie przekazywanie pracownikom zadań do wykonania przed zatrudnieniem staje się standardem w firmach związanych z technologiami, ale faktycznie brak odzewu nie brzmi dobrze. Próbowałeś kontaktować się z firmą w tej sprawie? @Tomek, czy pracujesz w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.? Jeśli tak, to czy możesz napisać coś o pracy w tym miejscu? Widzę, że firma chętnie przyjmuje do pracy studentów - czy ktoś korzystał? Czy łatwo jest później zostać w firmie na stałe?

@Patrycja

@Patrycja - prowadzisz dziwną narrację bowiem z jednej strony występujesz jako osoba z poza ILF a z drugiej strony prowadzisz działanie public relation na rzecz firmy

Janusz

ILF Consulting Engineers Polska to świetna firma działająca w wielu krajach. Z całą pewnością daje pracownikom stabilizację.

@Janusz

Potwierdzam słowa Janusza

ITspec

Aplikowałem na stanowisko IT, doświadczenie zdobyte poza krajem. Nie ma sensu pisać jakie były moje oczekiwania, ale jeśli komuś bardzo zależy na byciu zaproszonym do stołu to proponuję trzymać się średniej warszawskiej, tj. około 8, może 9 brutto. Na więcej nie odpowiadają, nawet mailem z automatu. Drodzy menadżerowie, jeśli chcecie mieć pracowników z dobrym doświadczeniem, to musicie płacić. Albo zainwestujcie w studentów.

nie fikac do zagranicy

Jestem z zagranicy. Rozwazam powrot, bo myslalem, ze firmy zaczely w koncu podnosic wynagrodzenia. Mialem tu aplikowac, ale po przyczytaniu tych komentarzy sobie od razu daruje. To nie do pomyslenia. Prosze - wyjezdzcie za granice i zobaczcie, jak sie pracuje w normalnych warunkach i za normalna kase.

Patrycja

@lazyquest a jakie są Twoje doświadczenia związane z ILF Consulting Engineers Polska? Czy możesz opisać, jakie są oferowane warunki zatrudnienia na Twoim stanowisku? Szczegółowe informacje są bardzo przydatne dla osób chcących zatrudnić się u tego samego pracodawcy co Ty. Doświadczenie pracowników jest cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o przyszłości zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 400 ocen.

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.