Opinie o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Pracującyzadowolony

Konkurencja nie śpi, robienie atmosfery jakiegoś skandalu wokół ILF Consulting Engineers. To dobra i stabilna firma, nikt nie musi dla niej pracować. Po co męczyć się i jeszcze tracić czas na pisanie takich"opinii?"

lazyquest

Ale lenistwo. Wpisz w ciocię google wyrażenie w cudzysłowie: "Czy są jakieś nowe rekrutacje, bardzo bym chciał dostać się do ILF?". Wszystko znajdziesz.

Patrycja

Jak wygląda możliwość zdobycia doświadczenia za granicą? Aktualnie pojawiła się oferta pracy, gdzie w ogłoszeniu pracodawca wspomina o takiej możliwości. Czy organizowane są szkolenia zagraniczne?

Patrycja

Przed przesłaniem CV warto sprawdzić zakładkę "Kogo szukamy". Może się to okazać bardzo pomocne.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy/a Księgowy/a?

ILF nie musi na siłę zatrudniać ludzi, którym jest tak bardzo źle. Firma ma dobrą opinię na rynku i z całą pewnością znajdzie ludzi do pracy! A może tych malkontentów ktoś mocno wspiera żeby tak głośno narzekali? Jak ktoś pisze o firmie dobrze to musi być z HR a jak źle to kto??

Zetka

Ja pracuje w ILF i stwierdzam, że to super firma. Jak się komuś nie podoba zawsze może odejść, nie ma przymusu.

Krewniak
@Zetka

Dokładnie tak. Przymusu nie ma.

tudg

Poszukajcie uważnie w internecie opinii o warunkach pracy w tej firmie, to się wam dopiero oczy otworzą.

Droga

Czy są jakieś nowe rekrutacje, bardzo bym chciał dostać się do ILF?

zainteresowany

o matko jedyna!!!!! a juz mialem tam isc do pracy. pozdrawiam I dziekuje za informacje.

Nikifor

Firma z tradycjami. W piątki można wychodzić po 13-tej pod warunkiem, że przepracowało się 40 godzin pracy w tygodniu.

hubi

Ale nie zawsze wiesz czy firma wyślę cię na tą elektrownie @alli bo to zależy od projektu i przetargu jaki wygrała firma. Teraz jest parę nowych ogłoszeń więc można próbować ale to też wiąże się z wyjazdami trzeba o tym pamiętać i mieszaniu na kwaterach

joop

Nie polecam tej firmy w Wawie, wszystkie opinie o tej firmie przedstawione wcześniej to prawda, szukają łosi do pracy.

antywichrzyciel

Grisza widzę że chyba mylisz portal gowork z pudelkiem. Ale składam to na barki Twojej zazdrości. Co Twój post ma wnosić do oceny ILF jako pracodawcy? Jakie ma znaczenie (jeśli to prawda) że chłopak był kelnerem? Ty zapewne w swoim życiu zrywałeś mirabelki pod Tarczynem czy wykradałeś babci jajka z kurnika by handlować nimi na ryneczku - co nie oznacza że masz to robić do końca życia. I z tego handlu jajkami za to został Ci ptasi móżdżek! Ja wiem że zazdrość i brak odwagi który przejawia się tym czego nie masz za rozporkiem spowodował że podpisałeś się pseudonimem, a nie z imienia i nazwiska, tak jak dane wspomnianej osoby i w chybiony sposób próbujesz nie wiem obrazić czy zdyskredytować. Nie udało Ci się chłopaku bądź farbowana dziewczyno! ;-) P.S. Swoją drogą to, że Ciebie nie było w Urugwaju to nie oznacza że nie mógł tam pojechać bez Ciebie. Co więcej, Ty też widzę jesteś niezłym specjalistą, aż dziw bierze (jeśli to prawda) że przeszedłeś ścieżkę rekrutacji w tej firmie.

3tcrxucfyx
@antywichrzyciel

Anrywichrzycielu, rozumiem, że Twoja uwaga o niepodpisywaniu się i kompleksów męskości ma zastosowanie również do Ciebie?

Karuzela śmierci

W Janowie konie padają jak muchy.

jagodowa

A no dzieje dzieje ostatnio widziałam że znów szukali do słynnego chyba już na cała warszawe działu PR ;)

politechnik

Przeglądam tę stronę od jakiegoś czasu i rzeczywiście wszytkie nieprzychylne komentarze są kasowane proponuje zatem utworzenie strony np na facebooku bo szkoda tutaj waszego pisania a chyba warto żeby ludzie dowiedzieli się co naprawdę się wyprawia w tej firmie

Felunia

@Jan, @Pani Projektant ja również zdążyłam przeczytać opinie przed usunięciem. @jonu co Ty piszesz, jaka weryfikacja zgodnie z regulaminem? Zamiast weryfikacji KILKANAŚCIE, a może KILKADZIESIĄT opinii usunięto BEZ ŚLADU. Przeczytałeś te opinie, które były, że piszesz takie brednie? Z tego co piszesz, to chyba nie. @Paradoks To nie tylko PR, ale wiele działów w tej firmie, bo "zniknęły" wypowiedzi opisujące wiele problemów. Mam wrażenie, że ludzie powiedzieli prawdę o zar...ych w tej firmie i to jest sedno problemu. Czy ktoś, faktycznie zweryfikował co się w tej firmie dzieje, że tak z automatu sobie usunął (bez śladu), to co ludzie napisali i akurat tylko to co nie było miłe? Zbieg okoliczności? Oczywiście nie .... pieniądze jak pisze @Jan. @Jan, z tego co widzę, to Twoje wypowiedzi, też zostały ocenzurowane. Pamiętasz co tam napisałeś (to naruszało regulamin)? Ja też na szczęście odpuściłam sobie tą firmę, jak zdałam sobie sprawę, że usunięto bez śladu wiele wątków z tego forum.

Jan Chryzostom
@Felunia

@Felunia: na ogół starannie dobieram słowa; nie wydaje mi się, żebym mógł naruszyć regulamin. Po prostu osoba, która molestuje GW o "weryfikację" postów poczuła się personalnie dotknięta wzmianką o sobie samej. Posuwanie się przez firmę do ślepego usuwania postów (tzn. do naciskania na GW by w ramach wykupionego abonamentu admin "lepiej się im przyjrzał") jest chyba najlepszym wyznacznikiem, czy ILF ma coś do ukrycia, czy nie. Konkludując...żeby mówić o naruszeniu własnego dobrego imienia (chyba pod tym pozorem usuwane są wpisy), trzeba najpierw na to dobre imię sobie zasłużyć:) A swoją drogą kilka zapatrzonych w siebie osób totalnie psuje image organizacji zatrudniającej sporo wartościowych ludzi na levelu roboczym. Do przemyślenia dla tropicieli niepoprawnych wpisów;)

oo

dofinansowanie do zajec językowych to fajna sprawa????

Jan Chryzostom

Szanowny Administratorze, bądź łaskaw pozostawiać ślad po usuniętych wpisach, bo nawet za komuny każda ingerencja cenzury w gazecie była wyraźnie wskazana. Gdyby ktoś się zastanawiał skąd nagły wzrost "czujności administratorskiej" - ILF niedawno wykupił w GO Work usługę, dzięki której wskazane wpisy zaczęły być nadgorliwie weryfikowane pod kątem "łamania regulaminu". Witamy w IV RP...

Paradoks

Z tego co czytam, dział PR jest powodem złej renomy firmy wśród potencjalnych przyszłych pracowników, a więc na zewnątrz organizacji. Czy przypadkiem zadaniem "public relation" nie jest dbanie, o dobrą renomę firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 400 ocen.

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.