Opinie o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

Izka

komputer stacjonarny i telefon stacjonarny. na laptopa i komórkę to chyba trzeba sobie jakoś wybitnie zasłużyć. dla mnie średniowiecze.

XYZ
@Izka

Dokładnie, dostaje się używany komputer, brak telefonu. Do tego bardzo słabe benefity (tylko luxmed do którego pracownik musi część dopłacić). W porównaniu z innymi firmami w Warszawie wypadają bardzo słabo.

Remik

@pracuje kilka lat Nie zawsze wszystko jest idealnie , czasami jest słabszy moment ,ale w sumie to dobra firma i daje możliwości rozwoju, ja polecam.

inżynier
@Remik

Ta firma cały czas ma słabszy moment...

Izka
@inżynier

ja uciekłam i polecam innym uciekać :) Zarobkowo jest bardzo słabo, ludzie zależnie w którym dziale, ale bardzo często ratują atmosferę.

ow

Cześć, a jak z pracą w dziale GIS? Polecacie? Jak idzie współpraca na linii pracownik - kierownik?

Agnieszka
@ow

Sama chciałabym to wiedzieć. Ale ponoć firma ILF Consulting Engineers wszystkim swoim pracownikom oferuje chociażby możliwość rozwoju zawodowego, co jest przecież szalenie ważne. A dostałeś już może propozycję pracy od nich?

Mariusz

@nanana a jakiś język jest jeszcze obowiązkowy?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy/a Księgowy/a?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

nanana

bardziej potoczny

Czy zdarzają się nadgodziny w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

elo

jak w każdym biurze projektowym... jeśli projektujesz to się przyzwyczaj

Izu

oczywiście, bardzo często, w niektórych działach nawet praktycznie non stop

Max

Niektore dzialy sa niepotrzebne. Ciagly zgielk w tym open space. Ciagle ktos przychodzi i odchodzi z pracy. Brak jakichkolwiek zasad kultury, kiedy mowie czesc odpowiedz czesc. Na wejsciu kamery, rejestrowany czas pracy na kartach, czeste nadgodziny.

@Max

bardzo często mijasz się z kimś to nawet nie odpowie, pewnie kwestia tej ilości ludzi

Izu

Korporacja jak korporacja. Niestety nie rozumiem tego parcia na robienie nadgodzin- szczególnie ze strony pracowników. Podejrzewam, że zarobki są u większości marne, dlatego opłaca się nabijać nagodzin. Na moim byłym stanowisku, poniżej średniej rynkowej

PP

Witam Czytam tak te wszystkie opinie i zastanawiam się ile jest prawdziwych. No i postanowiłem przejść telefoniczną rozmowę rekrutacyjną. Pani miała oddzwonić w kolejnym tygodniu. Zaczyna się już następny tydzień, a Pani z HR nie dzwoni. Dobrze wiedzieć jaka jest decyzja po rozmowie z kierownictwem. Teraz wiem że nie ma co się pchać, bo są albo nie słowni i nie oddzwaniają, albo olewczy i mają Cię gdzieś. No i teraz wiem że wcześniejsze wpisy są raczej prawdziwe.

Gladys

Pracuje w ILF juz jakis czas, bardziej na stanowisku administracyjnym. Szczerze mowiac warunki pracy sa bardzo dobre, mamy duze polskie projekty i wspolpracujemy na olbrzymich miedzynarodowych na calym swiecie. Firma widac ze inwestuje w mlodych (ale oczywiscie jest tez i bardzo doswiadczona kadra), mozna nabyc bardzo dobrego doswiadczenia na na prawde duzych i prestizowych projektach. Atmosfera jest bardzo przyjazna i ani razu nikt nawet nie pokrecil nosem ze o cos sie pyta 100 razy. Po prostu kazdy ma prawo do zadawania pytan co mi sie bardzo podoba. Oprocz tego jest duzo imprez integracyjnych, w tym roku obchodzilismy 20 lecie polskiej filii. Socjal jest powiedzialabym standardowy dla korporacji i bez jakiegos oh i ah i jest w porzadku po prostu. W tym momencie prowadzimy duzy nabor i na prawde z reka na sercu polecam prace w ILF.

Patrycja
@Gladys

Od pewnego czasu nikt nie zabierał tu głosu na temat ILF Consulting Engineers Polska. Dlatego też bardzo chciałabym Ci podziękować za ten wpis. Być może sprawi on, że i inni zaczną pisać o wspomnianym pracodawcy. Wspominasz, iż daje się tam szansę młodym osobom. A jak wyglądają zarobki takich właśnie pracowników? Diametralnie różnią się od tych, które uzyskują Ci, którzy pracują tam kilka lat?

hvay
@Gladys

Kiedy naprawicie kolektor a oczyszczalni Czajka, tunel pod Wisłostradą oraz co z EC Stalowa WOla.

X
@Gladys

Propaganda kogos z HR lub kadry kierowniczej.

Agnieszka
@X

Nie zgadzasz się z pozytywną opinią o ILF? A powiedz, jakie są Twoje doświadczenia z firmą. Co byś w niej zmienił?

gość85

Firma kuleje. Nie ma dobrego wprowadzania na stanowisko. Co innego jest w ogłoszeniu, a co innego wymagają. Nie polecam. Jeśli nie przydanie się do gustu paniusiom jest się zwalnianym z dnia na dzień. Traktują ludzi bardzo źle, ciągłe pretensje,że czegoś nie nie wie.

Rekruterzy spóźniają się na rozmowę. Mało profesjonalnie. To tylko potwierdza opinie niżej.

Ciekawy

Jak jest w IT?

pracuje kilka lat

Pracuje w tej firmie kilka lat. Jestem projektantem. Od jakiegokolwiek obserwuje upadek tej firmy. Ogromna rotacja pracowników, zastępowanie jednych studentów drugimi, brak organizacji na największych projektach, nierówne obciążenie pracowników. Niektórzy ludzie właściwie nie wychodzą z pracy. Żal patrzeć jak koledzy stają na rzęsach i miesiacami! pracują po 12 h na dobę, a kierownictwo nie widzi w tym żadnego problemu. Nic dziwnego, że ludzie nie dają rady i odchodzą. Jeśli nic się nie zmieni to upadek będzie bardzo bolesny.

hvay

Zależy co się chce. Poziom inżynierski ilustrują przykłady. Typowa korporacja. Ciekawsze projekty tej firmy: 1. Zwalony tunel na Wisłostradzie przy budowie metra. 2. Pęknięty kolektor oczyszczalnia Czajka - historia z przed paru dni. 3. Inżynier Kontraktu EC Stalowa Wola.

Wojtek

Uwaga na elektrykow dziwna atmosfera

Pracownik działu elektrycznego
@Wojtek

Chyba Ty.

Aga

Praca w ilf to spelnienie moich marzen. Lubie ta atmosfere. Jest duzo pracy, ale kto pracuje ten zarabia. Zarobki ok.

Dobry socjal, nadgodziny mozna odbierac, mozna zdobyc duze doswiadczenie

Bardzo duże projekty, polskie jak i zagraniczne, co daje możliwości rozwoju. Trochę słaba lokalizacja biura ale da się przyzwyczaić ;)

Synt

Wysłałem CV do tej firmy i zadzwonili do mnie z propozycją terminu rozmowy kwalifikacyjnej. Powiedziałem im, że najpierw muszę skonsultować z szefem czy da mi wolne na co zgodzili się i obiecali oddzwonić następnego dnia. Niestety nikt nie zadzwonił, a próba kontaktu z tą firmą była nie możliwa a ja już wziąłem urlop. Skandal to brak szacunku dla czasu kandydata.

Zostaw merytoryczną opinię o ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 400 ocen.

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.