Opinie o Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Tonik

Szkoda, że pracownicy firmy nie piszą nic na forum. Szukam pracy i miałem nadzieję, że tu uzyskam więcej informacji

Weronika

Kto może powiedzieć więcej na temat przebiegu rekrutacji na stanowisko testera aplikacji? Jak najlepiej się przygotować? Może macie jakieś rady dla @Ola? Kto może również przybliżyć informację o tym, jak wygląda przykładowy dzień pracy na powyższym stanowisku?

Ola

Czy ktoś aplikował na stanowisko testera aplikacji w VW BANK? Jak przebiega rekrutacja, jakich pytań można się spodziewać ?

fg

@jestem ha czyli widze ze nie tylko ja jakos szczegolna uwage zwracam na atmosfere :D dla mnie jest ona mega wazna tak jak wyangrdzoenie i warunki pracyu

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce kandydat na stanowisko Starszy Specjalista ds. AML i Przeciwdziałania nadużyciom ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
bartek

no w stefczyku też mamy ludzką atmosferę, kierownicy są wporządku i też mam na szczęscie fajny zespół.

bartek

Ali.

@ulala: nie, nie trzeba :) Tzn jeśli chodzi o audyt, myślę że może być cięzko się dostać jak nie jesteś po FiR, ale VW naprawdę daje szanse i nie skreśla jak nie masz kierunkowego wykształcenia i doświadczenia. Bardzo Ci polecam aplikować do Nich, pozytywnie się zaskoczysz :) Fajni, profesjonalni ludzie :) Byłam w innym banku potem w Wawie i tam się działa jakaś patologia, ludzie pomiatani i traktowani bez szacunku, a w VW trafiłam na ogromne zrozumienie i wsparcie. Polecam Ci bardzo, bardzo :))

Ali.

Byłam na praktykach w VW Banku od czerwca 2015, departament Zarządzania Projektami. Jestem pod ogromnym wrażeniem do dziś dnia :) Pod wrażeniem - przełożonego (najlepszy jaki kiedykolwiek miałam!!! Wspaniały, bardzo kompetentny, profesjonalny, pomocny, wyrozumiały !!! Jeśli będziecie kiedyś pracować z P.D. to będzie to ogromna przyjemność :)). Zespół PMów, Analityków i Testerów - niesamowici, pozytywni i pomocni ludzie :) Naprawdę, nie mogę znaleźć minusów choćbym chciała :P Dogadałam się na pracę 8-16, bo bardzo mi na tym zależało. Dużo się nauczyłam (technicznie i kompetencyjnie), a nie było dnia bym po obudzeniu się przed pracą nie chciała tam iść :) Jestem po zarządzaniu projektami, nic wspólnego z IT w wykształceniu, ale dałam radę. Bardzo bardzo jestem zadowolona :)

Borgar

Jeżeli chodzi o pracę w VW Warszawa to na mój gust zależy jeszcze gdzie konkretnie się pracuje - czy u któregoś koncesjonera marki czy w siedzibie firmy - która bagatela raczej w Warszawie nie jest zlokalizowana ... Każdy stara się zostawić dla siebie jak najwięcej kasy i to jest fakt. Pytanie czy w miejscu w, którym kazdy z nas pracuje w VW jest to samo?

gracias

Firma z mocnymi i słabymi stronami (jak każda:)) Tematyka super a także fakt że to lider rynku. Warunki socjalne są bardzo dobre, z wyjątkiem fatalnej opieki medycznej w Lux Med, czyli np języki obce, szkolenia, biuro w super lokalizacji, samochody służbowe natomiast pensje niskie (nie mówię o top managerach bo tego nie wiem). Pracownikom dorzuca się ciągle dodatkowe obowiązki ponad ich możliwości i długość doby (!) w dodatku nie dając żadnej pozytywnej motywacji w zamian. Wiele zależy też od bezpośredniego managera - ja np pracuję u takiego stosującego mobbing...

byly pracownik

Zgadzam się w 100%! Najlepsze były nagrody za bezszkodową jazdę dla menadżerów (w okresie kiedy kazali robić cięcia). W nagrodę za brak stłuczek swoich służbowych fur dostali nawigację GPS oraz wycieraczki. Bravo! Ale dla pracowników niższego szczebla podwyżek brak i każą drukować dwustronnie

Obecny Pracownik

Są lepsze i gorsze firmy tą określił bym jako średnią...

Były pracownik :)
@Obecny Pracownik

Ale lizusostwo ładne ... Aż miło czytać, co za piękna lojalność ....

obecny pracownik

Trochę zdziwiły mnie pozostałe komentarze - chyba nie widzieliście jak naprawdę może być źle w pracy - ale nic straconego ...; Rekrutacja wymagająca - dawno tak nie zostałem przetrzepany a byłem w kilku firmach; Mam wymagającego ale dobrego szefa - a miałem wielu ..; wynagrodzenie i bonus rynkowe; benefity bardzo atrakcyjne powyżej rynku; Nie ma czego się czepić; Poziom menedżerów - tutaj bardzo różnie - ale nie odstają wg mnie od polskich standardów; Faktycznie trochę dużo biurokracji ale firma działa w sieci korporacyjnej i jest bankiem - więc to nie do końca powinno dziwić - ale mogłoby być mniej ; Ludzie generalnie życzliwi i profesjonalni; ale brakuje mi czasem pozytywnego nastawienia do usprawniania swoich obszarów; Niestety jak w każdej firmie jest "klub dyskusyjny" - grupka krytyków, mało konstruktywnych, sarkastycznych, negatywnie nastawiona do wszystkich i wszystkiego - winy szukają we wszystkich dookoła tylko nie w sobie - firma mogłaby się pozbyć takich ale wierzy że każdy ma szansę na poprawę przez rozwój - może czasem za długo; Pracuję w jednej z największych firm motoryzacyjnych na świecie - to miłe uczucie - Generalnie moge polecić wszystkim kto chce się rozwijać i pracować w ciekawej organizacji, wykazać się samodzielnością, kreatywnością oraz zaangażowaniem i cieżką pracą; Reszcie serdecznie odradzam ;)

HD 2507

Firma jak Firma. miała lepsze i gorsze czasy, niemniej działa sprawnie i co do zasady szanuje ludzi. Management jest wyrozumiały ale też konsekwentny. Wynagrodzenie i pakiet socjalny jest OK. Dla ambitnych i pracowitych możliwości zrobienia niezłej kariery. Sopro manadżerów awansowało z "dołu". Nawet Zarząd to byli "specjaliści" i dyrektorzy tego Banku. Lokalizacja i biura - super. Ostatnie lata nie należały biznesowo do najlepszych, niemniej ostatnie zmiany w organizacji są optymistyczne. Firma absolutnie godna polecenia,zwłaszcza dla pasjonatów samochodów i ludzi lubiących kulturę organizacyjna koncernu.

Obecny Pracownik

Polecam, bardzo dobre zarobki, bogaty pakiet socjalny. Firma bardzo dobrze zlokalizowana - centrum miasta. Wysoka kultura organizacji. Nie wiem skąd biorą się poprzednie tak niesprawiedliwe opinie.

NIE POLECAM

korporacyjność + kolesiostwo + szklany sufit

Pracownik VWB

Aktualnie tam pracuję, ale szukam, bo jest słabo.... Relacja 1 manager do 3 pracowników. Bizancjum, kolesiostwo, nietykalni, równi i równiejsi... Management się pławi - fury topowe, parkingi podziemne, karty służbowe, nielmitowane paliwo, premie, a oszczędności szuka się na dole, bo jak to... nam zabrać!? Nie... Układy, trzymanie się stołków, ludzie przypadkowi na stanowiskach. Spychologia, udawanie profesjonalizmu (ok, nie wszyscy). Kupa kasy wydawana bezcelowo... Mało ludzi na stanowiskach managerskich odważnych, z pasją i wizją... Głownie administratorzy lub trzęsący portkami o swoją posadę... Przyspawani, sprzedali by każdego za utrzymanie stanowiska i tych profitów... Niby firma Niemiecka, a źle zarządzana - bardzo źle... A szkoda...

Pyły pracownik

Nie polecam ze względu na wysoki poziom biurokracji i wszechobecne donosicielstwo. Dodatkowo w firmie przyda na jednego managera 3-4 pracowników = korporacyjność + kolesiostwo + szklany sufit.

NIE POLECAM !!

viki

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata i osobiście nie polecam podjęcia w niej pracy. Podstawa marna- w porównaniu z firmami z tej samej branży. Ale nie ma sie co dziwić, trzeba przecież utrzymywać osoby, które dostają pensje za staż tj. nic nie robią tylko procedują swoje obowiązki na innych i oczywiście donosicielstwo, bo przecież trzeba się wybielić. Ludzie rezygnują ze współpracy bo nie ma perspektyw. POPIERAM !!!! NIE POLECAM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.?

Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.