Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Jak wygląda praca na produkcji? To jest praca przy taśmie, czy przy jakichś mieszalnikach?

Krzych

Krótko i na temat – moim zdaniem to jest firma godna polecenia

Krzysztof
@Krzych

A czym się konkretnie zajmujesz w tej firmie? Wymagają jakichś specjalnych umiejętności?

Igor
@Krzysztof

a o co pytasz, jakie stanowisko?

Wiesław Wiesław

Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś dostał wypłatę po terminie. To mówi samo za siebie moim zdaniem.

Nostra

To co jest najważniejsze w robocie to się zgadza – kasa jest na czas i tyle ile powinno być a czasem nawet więcej, bo przecież są jeszcze premie

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Karol

Jak ktoś lubi prace od rana do nocy to polecam ta firmę. 16 wizyt dziennie i praca w domu, takie są wartości firmy, bo te z którymi utożsamia się publicznie w żadnym stopniu sie nie pokrywają.

Eryk

Rozmowa z firmą super. Z szacunkiem, nie wymagają niewiadomo czego. Oby tak dalej

CV lepiej wysyłać bezpośrednio, czy przez pracuj.pl? Jestem ciekaw, czy można jakoś zwiększyć szanse na przyjęcie ;)

Kevin01

Pytałem kiedyś o to. Nie można wysyłać bezpośrednio przez RODO. Lepiej wyślij przez pracuj.pl - bezpieczniej.

Adamo

Integracja była super! Brakowało tego w ostatnim czasie. Chętnie bym powtórzył tę grę w lasku :)

Arek77

Dokładnie!! Warto było trochę zmoknąć

Tulka
@Adamo

Mi też się podobało! Pogoda była, jaka była, ale zabawa była świetna!

A. M.
@Adamo

Oj tak, przydała się po tak długim czasie bez integracji! Czekamy na kolejną taką akcję!

Dawid

Sporo robią ostatnio akcji społecznych. Fajne uczucie jak Twoja firma robi takie rzeczy.

atos92
@Dawid

Prawda, prawda. To była chyba zawsze mocna strona Biofarmu.

Costa2

Praca jest stabilna, wszystko zgodnie z umową, więc pozytywnie oceniam firmę

PLPL

Kasa rzeczywiście zawsze na czas miesiąc w miesiąc tak jak w umowie. Benefity dają tak jak obiecali, ludzie w porządku, jest kulturka

Kliq

Czy trzeba mieć jakieś dodatkowe uprawnienia do pracy na produkcji?

aledro
@Kliq

Nie. Książeczka sanepidu wystarczy

Aldo

Jak wygląda sprawa z parkingiem pod firmą? Każdy może korzystać, czy tylko biurowi?

k
@Aldo

Wszyscy pracownicy mogą parkować

Krzysztof
@k

Hej, chyba dobrze orientujesz się w sytuacji w Biofarmie. Powiedz mi w takim razie co sądzisz o atmosferze w pracy? Jakie jest tu podejście do pracowników? Jak sądzisz? Fajnie jeśli poznam Twoje zdanie, daj znać!

Toto
@Aldo

Każdy pracownik może parkować, ale firma jest tak zlokalizowana, że w sumie nie ma potrzeby. Można spokojnie dojechać komunikacją.

Bio

Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest różnica pracownika produkcji nawazanie od pracownika operator maszyn ? Pozdrawiam

Pracownik2

A kto tym razem złożył wypowiedzenie?

@Pracownik2

Dlaczego składają wypowiedzenia czy chodzi o brak podwyżek,słabe płace czy jeszcze coś innego?

Romeo

Witajcie, Czy może ktoś napisać jakimi samochodami obecnie jeżdzą przedstawiciele medyczni? Będę wdzięczny za odpowiedz:)

Katok

Firma bardzo poważnie podchodzi do jakości produktów, co potwierdza fakt, że lekarze i pacjenci tak im ufają. Często słyszę o nich pozytywne opinie.

Praca w Biofarm jest bardzo rozwojowa. Może niełatwo ją zdobyć, ale na pewno warto. Nawet jeśli ktoś nie planuje pracować tam całe życie to taka pozycja w CV otwiera wiele drzwi na przyszłość.

Koster

Po pierwszych kilku miesiącach można śmiało powiedzieć, że Biofarm jest dobrym pracodawcą. Pieniądze się zgadzają, są fajni ludzie wokoło, zawsze z szacunkiem do pracownika.

Na produkcji jest praca zmianowa? W jakich godzinach są poszczególne zmiany?

Tinal
@Zainteresowany

Tak 3 zmianowa 6-14 14-22 22-6

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 57 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1236 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań