Opinie o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk w Słupsk

:-))

NAPISZĘ KRÓTKO KARMA WRACA MACIE TO NA CO ZASŁUŻYLIŚCIE TYCZY SIĘ TO WŁAŚCICIELI ZAKŁADU TRIO.

????

Widać że zakład się rozwija lub brak kadry pracowniczej ogłoszenia za ogłoszeniami, za najniższą krajową możecie sami pracować . Nie polecam pracy w tym zakładzie. Właściciele tego zakładu nie dotrzymują słowa co innego proponują a co innego okazuje się przy wypłacie.

:-)))

No proszę firma się rozwija ogłoszenia za ogłoszeniami na PUP Słupsk ,już mniejsze propozycje płac HAHAHA śmiech na sali :-)))

123,321

No proszę zostały ponowione ogłoszenia o prace na pup,czyżby nikt się nie zgłosił?,no nic dziwnego sami jesteście sobie winni, jak już przedstawiciel handlowy zmywa podeszwy no to kiepsko.SZANUJCIE PRACOWNIKÓW.SZANUJ BLIŻNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO, bo zostaniecie sami i będziecie klepać kalosze a nie buty.Odchodzą od was pracownicy z kilkunasto letnim stażem pracy w waszym zakładzie a nowi pracownicy długo nie zagrzewają u was miejsca,już nie te czasy żeby ludzie pracowali za najniższą krajową,to co proponujecie to i tak zabierzecie, zawsze coś znajdziecie żeby nie zapłacić tyle ile trzeba.Dajcie pracownikom to co im się należy a o wodzie do picia w upały nie wspomnę muszą kupować sami, lub się prosić o jej kupno.Na temat tego zakładu to można by było napisać książkę i to by był hit.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
IEEE

Widać że w tym zakładzie jest coś nie tak skoro w ciągu 2 tygodni zwolniły się 4 osoby wnioski nasuwają się same.Mobing,presja i brak poszanowania pracownika.

QQQQ

No proszę znowu pojawiły się oferty pracy tej firmy, czyżby kryzys z kadrą pracowniczą tak to jest jak się nie szanuje pracowników i wyzywa się od różnych zero poszanowania, mają ludzi za nic.Nie wierzcie w to co proponują w ogłoszeniu bo realia są całkowicie inne najniższa krajowa.Nie polecam tej firmy.

@Ania czyli nadgodziny są darmowe? Czemu zgadzacie się na pracę za darmo w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowym Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk? @Ania od pastowania :D czyli podobała Ci się atmosfera w pracy? A jak było z innymi aspektami?

@Karolina

Podobały mi się stosunki w pracy pracownik - pracownik.... Załoga z montażu rewelacja. Stosunki pracownik - pracodawca różnie bywało... Ja byłam szanowana. Choć osobiście miałam kilka nie przyjemnych sytuacji z szefową. Różnie bywało: prosty przykład: prośba o podstawowe rzeczy na moim stanowisku pracy: gąbki, szmatki, rękawiczki gumowe, pasty do butów.... Po każdej rozmowie z Panią Elą słyszałam że jutro wszystko będzie.... Ale nie było.... Kilka nowych par rękawiczek w miesiącu nie załatwiła sprawy bo potrzeba ich kilka w tygodniu a czasami nawet dziennie.... po kilku miesiącach pracy zaczęłam sama się organizować (czytaj przynosić z domu....). Pod koniec mojej "kariery" usłyszałam że zachowuję się jak chińczyk bo przynoszę z domu......( do dziś nie wiem o co chodziło ale cóż słabo się znam na chińskiej kulturze). Na pasty czasami czekałam miesiąc!!!!!! i pracowałam na pastach które były rok po terminie.... Robiło się mieszanki a potem po kolei były zjebki... ja źle wypastowałam, albo Piotrek źle wytarł na szczotkach.... i szukanie winnych.... Ja wiem że nie raz popełniałam błędy.... nie jestem z wykształcenia obuwnikiem ale robiliśmy co się dało.... jak się codziennie miesza inne pasty to nie dziwota że każdy but po pastowaniu inaczej wygląda.... Co do nadgodzin..... Za moich czasów za wiele ich nie było.... ale odniosłam wrażenie są wypłacane w zależności od sympatii szefostwa i majstra.... A już samo wypłacanie wynagrodzenia to już inna bajka.... ale o tym może innym razem... :) Słyszałam że otwieracie nową halę... Powodzenia ;) Pozdrawiam

QQQ
@anonymous

Drodzy czytający to co Ania napisała to jest całkowita prawda nic nie wyssała sobie z palca taka jest rzeczywistość.Brawo za odwagę,jeszcze bardzo sporo można by było napisać.

@anonymous relacje pracownicze wpływające na całą atmosferę w firmie to jeden z ważniejszych czynników, na które zwracają uwagę przyszli pracownicy podczas poszukiwań pracy. Także ta informacja dla wielu osób będzie bardzo ważna. A jak myślisz, dlaczego tak długo czekałaś na te produkty i szefowa Cie zbywała? Może po prostu faktycznie o tym zapominała.

@PATRIOTA czyli te nadgodziny zdarzały się codziennie w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowym Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk? A mogliście je odebrać w dniach wolnych? Czy są w tym zakładzie jakieś listy obecności? Czy na nich wpisywaliście faktyczne godziny pracy?

@Karolina

żartujesz sobie? jakie odbieranie nadgodzin?

PATRIOTA

JAKIE MAM DOSWIADCZENIE ??? NAJGORSZE Z MOZLIWYCH !!! PRACA W TYM PASKUDNYM ZAKLADZIE !!! NIGDY WIECEJ !!! SZKODA KAZDEGO DNIA SPEDZONEGO W ICH FIRMIE !!! O JAKI ZLY PRZYKLAD CHODZI ??? JUZ WYJASNIAM. TAK NIEUCZCIWYCH PRACODAWCOW NIE MA NIGDZIE INDZIEJ NA TEJ NASZEJ WSPOLNEJ PLANECIE !!! NIE WYWIAZUJA SIE Z UMOW !!! W UMOWIE KAZDY WPISANE MA, ZE PRACOWAC BEDZIE DO GODZINY 15. NIC BARDZIEJ MYLNEGO !!! DARMOWE NADGODZINY CZEKAJA CIE KAZDEGO DNIA !!! SPOJRZMY NA STRONE POWIATOWEGO URZEDU PRACY. WCIAZ POJAWIAJACE SIE TE SAME OFERTY PRACY W TRIO O CZYMS SWIADCZA !!! MALO JEST PRACOWNIKOW W ICH ZAKLADZIE Z DLUGIM STAZEM PRACY. KTO CHOCBY CIEN SZANSY NA INNA PRACE MA UCIEKA OD NICH JAK NAJSZYBCIEJ SIE DA !!! WLASCICIELE ZADZIERAJA NOSA I NIKOGO NIE SZANUJA !!! POWINNI DOROBIC SOBIE JESZCZE JEDNO OKIENKO W BAZIE NA PIETRZE, BO JUZ SIE NIE MIESZCZA JAK STOJA I PRACOWNIKOW SWYCH OBGADUJA !!! SIL SWYCH PROBUJA NAWET HANDLUJAC W LOKALU W CENTRUM MIASTA !!! I TAK KAZDY OMIJA ICH SKLEP SZEROKIM LUKIEM. OBROTY ROWNE ZERU MOWIA SAME ZA SIEBIE !!! WSTYD !!! MORAL Z TEGO TAKI, ZE PRZYKLADU Z NICH NIE BIERZEMY, BO PRZYNOSZA TYLKO WSTYD I HANBE DLA NASZEJ PLANETY !!! WLASCICIELI POWINNO SIE WSADZIC DO RAKIETY I WYSLAC NA MARSA !!! NIESZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU SKORPIONY !!!

@PATRIOTA o jaki zły przykład chodzi? Jakie masz doświadczenia z pracą w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk, że takie słowa kierujesz do właścicieli tej firmy?

PATRIOTA

DRODZY SZEFOWIE FIRMY TRIO-SKORPION- ZE TEZ WAM NIE WSTYD POKAZYWAC SIE NA MIESCIE !!! LUDZIE WAS PALCAMI WYTYKUJA !!! JESTESCIE ZLYM PRZYKLADEM DLA MLODYCH LUDZI !!! PRZYNOSICIE WSTYD I HANBE DLA NASZEGO NARODU !!! POWINNISCIE ZOSTAC WYGNANI Z KRAJU Z WILCZYM BILETEM W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM !!!

Wojtek

Dobre.Lecz mało realne.Ktoś sensownie pisze ale mało skladnie jak na osobe która wie wiecej niz ogół pracowników. A i tak pozdrawiam.

@gosc123 no to są te nadgodziny czy nie? Chyba dobrze, żeby była taka organizacja, żeby pracownik był w stanie wykonać swoje obowiązki w 8 godzin pracy? Od kiedy ma być wprowadzone takie rozwiązanie w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk?

@Alaaaa czy o nadgodzinach jest mowa w Waszych umowach? Bo jeżeli tak to pracodawca w ten sposób nie może się wykręcać. Czy ktoś Wam karze zostawać po pracy, bo uważa, że nie wykonaliście swoich zleconych na dzień zadań? Jakoś się da to sprawdzić czy Wasze zadania były wykonane? To wszystko może być ważne dla osób szukających pracy w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk.

Alaaaa
@Karolina

w umowie nie ma informacji o nadgodzinach, ponieważ pracodawca twierdzi , że nadgodzin nie będzie, więc podpisujesz ją nieświadoma tego co cię czeka, dopiero " w praniu " wychodzi, że tak naprawdę nie wiesz kiedy wyjdziesz z TRIO. sprawdzić można to nawet u kurierów którzy przyjeżdżają po przesyłki, a potem okazuje się że nic nie jest gotowe i zamyka im się bramę żeby nie odjechali. I nie jest to wina pracowników produkcji, tylko szefa, który nie umie przekazać najprostszych poleceń, a dopiero przed 15 zgłasza pretensje

gosc123
@Alaaaa

Nowy dyrektor, nowe porządki, już zapowiedziano że nadgodziny są nikomu niepotrzebne i praca bedzie tak ustawiana aby zrobic swoje w 8 godzin. Popieram !

gosc123
@Alaaaa

Wojtek

Firma o dziwnych realiach.Zero planowania i czysty żywioł. Dla ludzi lubiących wyzwania i nielimitowany czas pracy za Free.

BEZROBOTNY

POTWIERDZAM ZE O 15 MACIEK WYMYSLA NOWE ZADANIA NA SILE, TAK JAK BY CAŁY DZIEN NIE MOGL TEGO ZROBIC!!! BEZNADZIEJNIE ZARZADZANA FORMA PRZEZ MACKA

Potwierdzam, praca do 15 w TRIO to fikcja, młody szef dopiero przed 15 wymysla sobie co jeszcze trzeba zrobić , co wykończyć , co wysłać, nie liczy się z nikim , porażka

Sara

Witam na etat szwaczki wiem że sporo dziewczyn odeszło do Łosina . Brakuje w Trio dobrych szwaczek ale nie chce wdepnąć w (usunięte przez administratora)

@Sara

Skoro nie chcesz wdepnąć to omijaj tą firme szerokim łukiem. Uważam podobnie jak w komentarzach poprzedników, nigdy nie wiadomo jaki humorek będzie miało szefostwo, a o tym, że pracę skończysz o 15 to zapomnij. Pracowałam tam i często były to godziny 16/17, a czasem i dłużej. Oczywiście za nadgodziny nikt nie zapłaci.

Sara

Dostałam ofertę pracy do Trio warto tam iść? A może poszukać w innym zakładzie obuwniczym,co polecacie?

Elsa

A na jakim stanowisku?

karo
@Sara

nie polecam na żadnym stanowisku, to nieprawda, że pracuje się tam do 15, nigdy nie wiesz o której skończysz i co danego dnia odbije szefostwu.

Zostaw merytoryczną opinię o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk - Słupsk

• Jak się pracuje w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

2.9/5 Na podstawie 66 ocen.
  • ul. Stefana Starzyńskiego 11
    76-200 Słupsk