Wega Bis Przedsiębiorstwo Handlowe Kosmetyczno-Chemiczne Weronika Jakiełajtis

Słupsk

Opinie o Wega Bis Przedsiębiorstwo Handlowe Kosmetyczno-Chemiczne Weronika Jakiełajtis

Bee

Rozpadające się samochody, tragiczna atmosfera - ulubieńcy kierowników oczywiście mają "lepiej" - CIĘŻKO O DNI WOLNE !!!!!

gonzo

te stare rupiecie to nowoczesna flota samochodów - chyba 10 lat temu

Dramat,patologia i porażka.Wyzysk i brak szacunku

wega fan

ludzie dostają wypłaty i płaczą aż przykro na to patrzeć im więcej robisz tym bardziej ci upierdol...

Peti

Wszystko wygląda dobrze piękna duża hala, nowoczesna flota samochodów. Firma ciągle się rozwija. Tylko w tym wszystkim zapomnieli o pracownikach. Niskie pensje bez perspektyw na podwyżkę, kierownictwo bez żadnego szacunku dla pracowników. Byłam widziałam!!!

Zostaw opinię o Wega Bis Przedsiębiorstwo Handlowe Kosmetyczno-Chemiczne Weronika Jakiełajtis - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wega Bis Przedsiębiorstwo Handlowe Kosmetyczno-Chemiczne Weronika Jakiełajtis