Słupsk

Opinie o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk

Słyszę

Witajcie Ludu Trio Macie nowy zakład ,lecz nie będziecie pracować w nim . Szefowa wasza twierdzi iż działacie na szkodę jej firmy i zwolni was a na nowy zakład nowi ludzie zostaną zatrudnieni .Nowa majstrowa miała być ,lecz jej nie będzie ,bo w Łosinie dostała odpowiednie pieniądze i awans .Jacek wie jak z pracownikami rozmawiać i jak docenić ,a nie jak z Trio Szkalować ludzi co pracują w pocie czoła na ich wczasy i rarytasy . Jak tak postępować Elka Będziesz to zginiecie z rodzinką .I kto tu działa na szkodę firmy????? Zapewniam cię Elka iż kontrole dopiero się zaczną , tak znamy się miałem tę nieprzyjemność FUJ !!! Masz szanse na unikniecie trudności pod warunkiem : Przeprosić załogę warunek konieczny urealnić płace no i uzupełnić nadgodziny na listach płac co nie jest czynione do dziś !!!

Wojtek
@Słyszę 12.10.2017 16:46

Dobre.Lecz mało realne.Ktoś sensownie pisze ale mało skladnie jak na osobe która wie wiecej niz ogół pracowników. A i tak pozdrawiam.

Karolina

@gosc123 no to są te nadgodziny czy nie? Chyba dobrze, żeby była taka organizacja, żeby pracownik był w stanie wykonać swoje obowiązki w 8 godzin pracy? Od kiedy ma być wprowadzone takie rozwiązanie w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk?

Arek

praca wymagająca, sumienna

Karolina

@Alaaaa czy o nadgodzinach jest mowa w Waszych umowach? Bo jeżeli tak to pracodawca w ten sposób nie może się wykręcać. Czy ktoś Wam karze zostawać po pracy, bo uważa, że nie wykonaliście swoich zleconych na dzień zadań? Jakoś się da to sprawdzić czy Wasze zadania były wykonane? To wszystko może być ważne dla osób szukających pracy w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk.

gosc123
@Alaaaa 25.09.2017 17:40
w umowie nie ma informacji o nadgodzinach, ponieważ pracodawca twierdzi , że nadgodzin nie będzie, więc podpisujesz ją nieświad...

Nowy dyrektor, nowe porządki, już zapowiedziano że nadgodziny są nikomu niepotrzebne i praca bedzie tak ustawiana aby zrobic swoje w 8 godzin. Popieram !

gosc123
@Alaaaa 25.09.2017 17:40

Karolina

@Wojtek czyli nie ma wypłat w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk? A zgłaszałeś gdzieś to, że firma zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy ktoś miał podobną sytuację?

Alaaaa
@Karolina 12.09.2017 12:31

firma płaci na czas ale nie za nadgodziny, według szefostwa nadgodziny nie istnieją, a to że trzeba zostać po pracy to znaczy że nie wykonało się wszystkich swoich zadań, nieważne że te zadania otrzymano np za pięć trzecia, no i jeszcze trzeba umieć czytać w myślach szefa - Macieja

Nick
@Alaaaa 13.09.2017 22:45

Pan Zbyszek to wszystko uzdrowi.Sprawi że pensję będą w pełni wykazywane.O ile oczywiście pewna Pani mu na to pozwoli.

Wojtek

Firma o dziwnych realiach.Zero planowania i czysty żywioł. Dla ludzi lubiących wyzwania i nielimitowany czas pracy za Free.

BEZROBOTNY

POTWIERDZAM ZE O 15 MACIEK WYMYSLA NOWE ZADANIA NA SILE, TAK JAK BY CAŁY DZIEN NIE MOGL TEGO ZROBIC!!! BEZNADZIEJNIE ZARZADZANA FORMA PRZEZ MACKA

były pracownik

Potwierdzam, praca do 15 w TRIO to fikcja, młody szef dopiero przed 15 wymysla sobie co jeszcze trzeba zrobić , co wykończyć , co wysłać, nie liczy się z nikim , porażka

Sara

Witam na etat szwaczki wiem że sporo dziewczyn odeszło do Łosina . Brakuje w Trio dobrych szwaczek ale nie chce wdepnąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

@Sara 12.06.2017 17:45

Skoro nie chcesz wdepnąć to omijaj tą firme szerokim łukiem. Uważam podobnie jak w komentarzach poprzedników, nigdy nie wiadomo jaki humorek będzie miało szefostwo, a o tym, że pracę skończysz o 15 to zapomnij. Pracowałam tam i często były to godziny 16/17, a czasem i dłużej. Oczywiście za nadgodziny nikt nie zapłaci.

Sara

Elsa
@Sara 08.06.2017 20:32
Dostałam ofertę pracy do Trio warto tam iść? A może poszukać w innym zakładzie obuwniczym,co polecacie?...

A na jakim stanowisku?

karo
@Sara 08.06.2017 20:32

nie polecam na żadnym stanowisku, to nieprawda, że pracuje się tam do 15, nigdy nie wiesz o której skończysz i co danego dnia odbije szefostwu.

Asia

dużo nowych ogłoszen o pracę do TRIO - warto tam aplikować?

gosc
@Asia 25.05.2017 14:19
dużo nowych ogłoszen o pracę do TRIO - warto tam aplikować?

Warto aplikować. Płaca zawsze na czas, praca 7-15. jedna zmiana.

abc
@gosc 30.05.2017 20:29
Warto aplikować. Płaca zawsze na czas, praca 7-15. jedna zmiana.

Macius wez nie mieszaj p.Asi w glowie. Jedna zmiana, minimalna placa na czas, to sa dla ciebie argumenty zeby u was pracowac? Troche slabe. Takie minimum to wiekszosc firm spelnia.

zawsze bylo jednoosobowe, nie licze oczywscie p. maciusia :) p. julitka mianowala sie kierowniczka biura jednoosobowego ha ha ha ha

Znowu pelno ofert pracy na stronie PUP, w tym KOLEJNY asystent konstruktowa, smiech na sali hahah, znowu rotacja? a jak tam nasza kierowniczka biura JEDNOOSOBOWEGO PALI JULITKA? Kim ona tam teraz bedzie rządzic, bedzie zarzadzac maciusiem? :)

były pracownik
@123 10.05.2017 19:01

to biuro jest już jednoosobowe?

abc

Wylewający żółć z klawiatury rodak lubuje się przede wszystkim w krzywdzeniu i ośmieszaniu innych (wskazuje to 51 proc. badanych), umieszczaniu obraźliwych wpisów, zdjęć i filmów (47,6 proc.) oraz złośliwym przedstawianiu ludzi i wydarzeń (47,4 proc.). - To osoby sfrustrowane, niezadowolone z własnego życia, ale też mające sporo wolnego czasu, który poświęcają właśnie na atakowanie innych użytkowników internetu - charakteryzuje hejterów dr Batorski. Jego opinię zdają się potwierdzać wyniki badania SW Research. Pytani o cechy opisujące modelowego hejtera respondenci najczęściej wskazywali zawiść (50 proc.), zazdrość (45 proc.) i silne poczucie odrzucenia (29,9 proc.).

xxx

Za przemoc uważamy jednorazowe lub powtarzające się umyślne działanie lub bezczynność jednej osoby (ale też instytucji lub społeczeństwa) wobec drugiej, które narusza jej prawa lub dobra osobiste. Przemoc jest zjawiskiem, które występuje we wszystkich społeczeństwach, niezależnie od kręgu kulturowego. Internetowy hejt to przemoc. Cyberprzemoc, gdzie anonimowość związana z funkcjonowaniem w internecie zachęca sprawców do działania oraz powoduje trudności w wykrywaniu zjawiska. Jeszcze niedawno podstawową radą dla osób, które spotykały się z hejtem w sieci było ignorowanie takich incydentów. Coraz wyraźniej widać jednak, że cyberprzemoc, a szczególnie hejt pojawia się w internecie coraz częściej, a jego adresatem może stać się każdy z nas, czemu sprzyja przede wszystkim rosnąca popularność mediów społecznościowych. W związku z tym psychologowie i socjologowie radzą dziś raczej, aby nie ignorować sytuacji, w których padamy ofiarami hejterów. Specjaliści polecają nie tyle publiczne reagowanie w takich momentach, a raczej zgłaszanie przypadków przemocy administratorom serwisów, w których ma to miejsce. Dzięki temu nie wchodzimy w bezpośrednią interakcję ze sprawcą przemocy, a jednak podejmujemy aktywne działanie, które sprzyjać wyeliminowaniu takich użytkowników z dyskusji czy przestrzeni w internecie. Dużą rolę w walce z hejtem w sieci odgrywa świadoma postawa mediów i serwisów internetowych właśnie.

Ktoś inny

Nie trzeba wiele: wystarczy około złotówki, żeby wykupić sobie kąśliwy komentarz mniej lub bardziej anonimowego internauty, który obsmaruje wskazaną firmę. Kiedyś chodziło może o fatalną opinię o produkcie albo sklepie. Dziś coraz częściej zdarza się też, że hejterzy na zlecenie w czarnych barwach portretują wewnętrzną sytuację w firmie i relacjach między szefami a pracownikami. „Po okresie próbnym, na którym miałem minimalną krajową (chociaż na rozmowie kwalifikacyjnej inaczej się umawiałem), chcieli mi przedłużyć umowę na tych samych warunkach... Duża firma wyzyskiwaczy, o atmosferze w biurze nie wspomnę, szkoda tam kilku osób, które się muszą męczyć z jednym oszołomem” – pisze użytkownik jednego z najpopularniejszych portali z ogłoszeniami pracodawców oraz opiniami o nich. To tylko jeden z kilkudziesięciu komentarzy na temat tej krakowskiej firmy, pozostawionych przez internautów na przestrzeni kilku ostatnich lat. „Wkopiesz się w takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne], że se nie wyobrażasz. Jak masz coś inneego, to trzymaj się z daleka od tej firmy. Jak nie, potraktuj to jako czasową pracę i szukaj dalej” – dorzuca inny. „Chodzi o to, że coś innego obiecują, a w rzeczywistości jest coś innego” – sekunduje im kolejny czytelnik. – „W biurze siedzi 6 osób, z czego tylko dwie całą robotę odwalają, bo reszta ściemę wali, a ma większą kasę” – dorzuca. Obniż swoje rachunki z nc+! Pakiet 68 kanałów TV tylko 19,99 zł miesięcznie. Sprawdź oferty nc+! Chcę dowiedzieć się więcej. Nie, dziękuję. Miecz obosieczny Zacytowane powyżej komentarze być może zostały rzeczywiście pozostawione przez internautów, którzy mieli do czynienia z obsmarowywaną firmą. Jednocześnie coraz częściej fatalne opinie pozostawiane przez użytkowników nie pochodzą od dawnych podwładnych lecz od profesjonalnych hejterów którzy wystawią dowolnej firmie fatalną cenzurkę za zaledwie złotówkę od komentarza. Innymi słowy, w cenie nieprzekraczającej tysiąca złotych można zalać sieć fala negatywnych komentarzy o dowolnym miejscu pracy.

seba

tak super pracuje się w trio a na produkcji znowu rotacja i nowe oferty na PUP, w biurze też nowy skład, ciekawe dlaczego, znowu same matoły pracowały?

do xxxxxxx

widac Macius widac bo juz nawet po nocach musisz szyc HA HA HA

xxxxxxx

Istnieje i ma się bardzo dobrze full zamówień

niezadowolony klient

potwierdzam na infolinii pracuje mloda dziewczyna (mila) i gdy nie wiedziala co zrobic z reklamacja to dala do telefonu jakos kierowniczke, ktora zmieszała mnie z błotem, powinna sprzatać lazienki z jakimś jej kolega Maćkiem,bo caly czas jego imie wypowiadala zamiast wysluchac klienta. Obsługa zero i dno. Wysłane 3 listy na adres firmy do właścieli i żadnej odpowiedzi od miesiąca, pewnie chowają korenspondencje.

niezadowolony klient

Piorun

Osoby na infolini zakladu do wymiany, kierowniczka bezczelna i chamska baba, nie potrafi rozmawiac z ludzmi, powoluje sie jakiegos syna wlascicela pana Macieja ze jej slowa sa najwazniejsze w sprawie reklamacji i ze ona rzadzi w zakladzie, ogolnie tej firmy nie polecam! Panie odbierajace telefon nie szanuja klientow , wiec mam nadzieje,ze firma tez nie bedzie szanowana na rynku a na targach, gdzie sie wystawia firma zrobimy jej niespodzianke tzn.zaprezentujemu jako klienci ich, ,super buty" ktore po 6 miesiacach sie odbarwily.

skorpion
@Piorun 28.12.2016 14:01

Zgadzam sie z powyzsza opinia. Nalepsza reklame temu zakladowi zrobic na najblizszych Targach Obuwniczych.

Piorun

Desperat z trio
@Pracujący 11.02.2017 19:03
Czytanie ze zrozumieniem ,tego uczą w gimnazjum przeczytaj dokładnie to zrozumiesz że nikt ru nie broni szefowej ale nie życ...

Akurat na zakładzie mało kto uczęszczał do gimnazjum, ale to nie ma znaczenia, każdy przecież ma swój rozum i widzi co tam się dzieje. Ok, szefowej nie bronisz, to logiczne, chwalić samego siebie? Wtedy nie byłoby wątpliwości, że to Pani, a tak jest zagadka. Z rady oczywiście skorzystam, tak jak zrobiły to już między innymi Panie z biura.

bizneswumen
@Piorun 28.12.2016 14:01

babka odbierajac telefony do wymiany, nie umie rozmawiac z ludzmi, slychac niepewnosc i zdziwnienie w glosie, totalny brak umiejetnosci rozmow biznesowych

Nml

Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk podobno ma zacząć zatrudniać, mam nadzieję, ze coś się wyjaśni

qwerty

Najniższa krajowa, obiecaną premię i tak ci zabiorą bo zawsze znajdą na to wytłumaczenie. syf.

CO Cie to interesuje kto?

Przejeli sie ze sa tacy slabi, ze kazdy sie zwalnia to dopiero teraz zaczeli szkolic pracownikow HA HA HA

Pani Elżbieto, prosze nie ściemniac hehe

"Lola" tu nie żadna Iwonka, tylko rodzaj męski :-) to po pierwsze, oczywiście Pani Elżbieto, to nie Pani dodaje te wpisy, interpunkcja u pani widze bez zmian, są małe szczegóły które wskazują na Panią, styl pisania oczywiscie i wypowiedzi. "Nie ma ochoty tracic nerwow przez desperatów" oczywiscie ze ktos pracujacy bedzie tak bronil szefa HAHAHA! Praca w trio jest wymagajaca tu sie zgodze, jest bardzo wymagajaca i tylko wymagajaca, nic pozatym, czujny umysł? zgadzam sie - chwila nieuwagi i obrabiają dupsko na prawo i lewo. W "Z wyplata nie ma problemu" HAHA jak sie czeka godzine na wypłate kazdego 10go miesiaca u pani Gosi to nie ma problemu, zacofanie firmy nie zna granic. Pani Elżbieto, prosze sie zając tą beznadziejną wg. mnie firma :-)

JK

Praca w TRIO jest wymagająca, ale do ogarnięcia, potrzeba dobrego zorganizowania i czujnego umysłu bo często jest wiele tematów do załatwienia jednocześnie. Jak się pracuje i robi swoje to nikt się nie czepia. Właściciele uczciwi i zaangażowani. Oferują umowę o prace, z wypłatą nie ma problemu - wszystko jest na czas.

Lola

na zasadzie uderz w stół a nożyce się odezwą,Iwonko żle trafiłaś Lola to nie szefowa ,ona nie czyta tych bzdur nie ma ochoty tracić nerwów przez desperatów,ma osoby które jej opowiedzą o nowych wpisach,pracują w Trio bardzo dobrzy pracownicy oddani i lojalni ,tacy którzy nie dają się manipulować,i nie są to ludzie bez ambicji,ale czują się związani ze swoim miejscem pracy,pora przestać tej nagonki i wyszukiwania ofert ,pracy od Naszej firmy -mnie byłoby szkoda czasu na takie śledztwo,przestań też mieszać na montażu-wszystko wiemy pilnuj roweru aby ci nie ukradli w Łosinie i trzymaj się zdrowo daj nam wreszcie spokój

xyz

Wystarczy prześledzić stronę z ofertami pracy Powiatowego Urzędu Pracy. Przynajmniej raz w miesiącu jest nowa oferta pracy, a to na szwalnię, a to na montaż a to nawet do biura. O czym świadczy ta rotacja pracowników? O tym że coś jest nie tak. Ktoś przychodzi trochę popracuje i odchodzi jak zobaczy co tam się wyrabia z pracownikami. Nie szanują ludzi, a to właśnie ludzie na to pracują żeby ta firma istniała!!!

ABC

NAJGORSZY ZAKŁAD W KTÓRYM PRZYSZŁO MI PRACOWAĆ!!! Nikomu nie polecam, ABSOLUTNIE NIKOMU NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU, zakłamanie, fałszywość! Ciągła rotacja!

Ktoś

"Lola" Pani Elżbieto, przynajmniej mogłaby Pani podpisać się imiennie :-)

berżek

Napiszę tylko kilka słów to co wypisujecie o tej firmie i Szefostwie to staje się już nudne i żałosne żygać już się chce od tych wpisów,opanujcie się desperaci i nie wykrztałceni ludzie bez ambicji.

Lola

czytam i nie wierzę ludzie opanujcie się kiedy i gdzie te awantury? kogo poniżają?,kogo nie szanują? chyba pracujemy w innych firmach ,dajecie się wkręcać jak małe dzieci,a podłość ludzka nie ma granic,analizując te wpisy widać ,że pisze ktoś dla zemsty lub też osoba z zewnątrz,generalnie- analizując wpisy mogą to być te same osoby w kółko MACIEJU to SAMO NIE DAJCIE SIĘ MANIPULOWAĆ ,najpierw jechali na szefów potem sami się opluwają ,myślę,że zależy komuś aby skłócić cały zakład ,może p."kierowniczka" Iwonka ze szwalni nie może się pogodzić z tym,że w Gino nie da się tak mieszać i buntować ludzi,może się okazało ,że nie jest tak różowo jak obiecywali,i nadal nie odpuszcza?,albo jej koleżanki donosicielki?LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ! PRZESTAŃCIE KALAĆ WŁASNE GNIAZDO!Atmosferę w zakładzie tworzą sami pracownicy ,ani brygadzista,ani szef nic nie pomogą jak będziecie się tak nakręcać opowiadać plotki ,wyssane z palca historie,postarajmy się o spokój bo tylko spokój nas uratuje ,a pobożne życzenia aby firma zbankrutowała są nie na miejscu.

viola

pracują tam tylko ludzie którzy nie mają szans na zmianę w swoim życiu zawodowym, ludzie bez wykształcenia i własnych ambicji, którzy nie wiedzą że są w słupsku normalne zakłady pracy, które szanują wieloletniego pracownika, nie obrażają nikogo bez powodu. ludzie obudźcie się. dramat w tej firmie się zaczął jak przyszło rządzić młode pokolenie. strasznie żal prawdziwego właściciela bo zakład powoli idzie na dno.

ppp
@viola 18.05.2016 07:36

Myślę, że ludzie, którzy tam jeszcze pracują mają ambicję, większość z nich to bardzo sympatyczne osoby, a zwłaszcza na montażu. Pewnie boją się zmian, przyzwyczaili się, dlatego dają się poniżać i znoszą wszystkie wrzaski, awantury, humory i walenie pięścią w stół młodego "szefa". Co do samej pracy, to robota faktycznie, jak każda inna. Przeszkadza jednak brak jednego, konkretnego zdania, często każdy z szefów ma inne, brak zorganizowania (wszystko robione na ostatnią chwilę, na łapu capu), a także takiego zwykłego, ludzkiego szacunku. To w końcu ludzie, którzy tam pracują zarabiają na firmę, szkoda, że nie jest to doceniane.

berżek

Zgadzam się Osobami powyższych opinii,tylko nie rozumię jednego skoro Wam było tak zle w tej firmie to po co pracowaliście tyle lat w niej a teraz wypisujecie bzdurne teksty,ta firma to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracodawcy tej firmy to nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie przywiązują pracowników do maszyn i nie karzą siedzieć i pracować na siłę.Każdy miał prawo wyboru odejść lub zostać w tej firmie.Nie szkalujcie pozostałych pracowników że są desperatami.

xxxx
@berżek 29.04.2016 12:01

Osoby które narzekały na ta Firme odeszly , ale niestety nadal pracuja tacy ktorzy beda gadac zle poza plecami. Nie maja odwagi powiedziec glosno co mysla.Czysta hipokryzja.

Lola

To prawda to nie budżetówka ,a zdesperowani są Ci co tu ciągle wypisują te głupoty tak bardzo chcą się zemścić,jeżeli chodzi o pozostałych pracowników to myślę,że mają swój rozum .

braveheart

Co za wpisy..Firma jak kazda inna.Wszędzie raz lepiej a raz gorzej bywa.I nie ma co sapać ani zbytnio sie napinać.To nie budżetówka gdzie za samo bycie w godzinach pracy zbiera sie nagrody.

Szok to było to wszystko przeczytać o tej firmie ale to jest prawda. Ja tam spędził....m wiele lat i to jest naprawdę prawda. Brak szacunku dla wieloletniego , sprawdzonego, zaufanego pracownika ze strony zarządców. Brak komunikacji pomiędzy nimi , a to wpływa na całą organizacje pracy. Nie ma się co dziwić że szwaczki uciekły do innego lepszego pracodawcy. tam ludzi doceniają. tylko ludzie naprawdę zdesperowani powinnini tam pracować

xxx
@12345678 24.04.2016 21:45

I chyba tacy tam jeszcze pracuja. Zdesperowani......!!!!!

XYZ

Wstyd to jest pisać " niekturzy"....

Do XYZ : odejście tych osob spowodowało oczyszczenie atmosfery, zbyt dużo zajmowały się politykowaniem zamiast pracą. Prawda jest taka, że niekturzy nie potrafią się dogadać a tylko pod ukryciem wypisywać swoje żale, wstyd ..

XYZ

No właśnie może pora w końcu wyciągnąć wnioski... Większość tych komentarzy to glos pracowników.... Ci którzy odeszli może i piszą z goryczą ale w każdym komentarzu jest ziarno prawdy...

Szwaczka

Zgadzam sie z powyzszymi opiniami. Faktem jest , ze nie szanuje sie tam pracownikow. Nie ma ludzi idealnych { chyba ze sa to własciciele tej firmy,bo za takich sie maja} Istnieja dzieki ludziom ktorzy tam jeszcze pracuja. Ludzie odchodza to nie dlatego, ze nie chce im sie pracowac tylko kto wytrzyma taka presje jaka panuje w tym zakładzie. Nie sztuka jest zmieszac kogos z błotem i powiedziec ze cos zle robi ,sztuka jest byc czlowiekiem na POZIOMIE i miec KLASE ! Rozmowa to podstawa .....Nie czyn drugiemu co Tobie nie miłe.

XYZ

Szwaczki już odeszły z tego zakładu,zaraz odejdzie reszta.Pora zamknąć ten zakład.

Brak komunikacji między "rządzącymi" + zero szacunku dla pracowników = upadek firmy.... tyle w temacie...

Michalina

No właśnie, dziwne to wszystko.Dziwne, że jeszcze nie wstydzą się zamieszczać ogłoszenia. Zdaje się, że opinii na swój temat nie czytają. Wystarczy przeczytać kilka zamieszczonych tu opinii i wyciągnąć wnioski...

Karol
@Michalina 16.03.2016 12:29

Znowu ukazało się ogłoszenie. Masakra!!

ABC

Gdybym jako pracodawca zmuszona była do szukania pracowników średnio trzy razy w miesiącu wciąż na te same stanowiska, to zastanowiłabym się, dlaczego tak się dzieje. Dobrej pracy ludzie się trzymają latami. A tam? W biurze jest ogromna rotacja, na produkcję także wiecznie kogoś potrzeba. O czymś to świadczy. Według pracodawcy dzieje się tak, bo ludziom nie chce się pracować... Dziwne, że u innych im się chce.

Aga

Mnie zastanawia częstotliwość zamieszczanych przez ten zakład ofert pracy, tzw. biurowej: ds. logistyki, ds. obsługi biurowej. Bardzo często są te oferty. Dziwne.

Frank
@Aga 09.03.2016 08:56

Ten Mały jest jakiś dziwny. Wiecznie zdziwiony. No i coś chyba z intelektem u Niego szwankuje, bo nawet w prostych sprawach wykazuje focha. Mały robi im pod górę i to bardzo.

xxl

Omijać szeeeerokim łukiem....

zdumiona

Zdumiewające tu są opinie. Płaca rzeczywiście jest ok, ale..... na ww komentarze chyba odpowiadali pracodawcy, którzy uważają że wszystko im wolno. To w jaki sposób traktują pracowników, jakie awantury robią za (oczywiste sprawy), no i jak napisano powyżej kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Praca po godzinach nie jest regulowana w pensji. Choćby chciało się wiele zrobić w tej firmie to nie da rady. Szacunek dla "młodego" właściciela za pracę którą wkłada- natomiast jeszcze niewiele wie o prowadzeniu firmy i relacjach z pracownikami! Co do głównych właścicieli- nie będę się wypowiadać... Jeśli ktoś chce tam iść do pracy musi mieć stalowe nerwy!!! Bo nerwowa sytuacja jest tam na porządku dziennym i nie jest to wynik pracy a pracodawców.

Zostaw opinię o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk