Opinie o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. w Nidzica

Ile jest zmian w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Małysz

Tyle ile potrzeba

Jak narazie to zmian jest odgroma tylko niestety nienalepsze jeżeli niedadzą młodym dobrze zarobić to może brakować rąk do pracy kto pracuje ten widzi co się dzieje ;)

adi1werko

zależy jaki dział, dwie lub trzy zmiany

Bob

Ty fanie Reagana bądź na tyle odważny i powiedz to prosto w oczy!, Reagan bardzo łatwo się dowiedzieć kto wpisał jak zryles komuś banie ostatnio ....to jest odpowiedź.. to ktoś z waszej zmiany i end. . Hejt to nie opinia....

GIENEK
@Bob

Skoro ty jesteś taki odważny to czemu podpisujesz się jako Bobek a nie własnym imieniem i nazwiskiem

@GIENEK

Bobka nie znasz? Wszyscy go znają na hali numer 3. Wystarczy przyjść i zapytać się o Bobka a ludzie ci go wskażą

Bobek

dokładnie Bobek to ja z hali nr 3,bo niciarze sie boją pisać a wtryskarki nie mają powodu...

bobek 2
@Bobek

ja też ,tyle że bobek 2 z hali nr 3

patys

Jedne wielkie (usunięte przez administratora) mowa o Bartoszycach normy coraz większe a zarobki do (usunięte przez administratora) i co nie którzy to konfidenci mógł bym podać ich ksywy albo nazwiska ale nie jestem taki jak ONI.

Produkcyjny
@patys

To kabluj,jesteś mały pionek- kółko w maszynie,ksywy? Najpierw upewnij się a potem pisz... Zranione ogniwo stalmotu....

Dagmara

Skąd tak ciężka atmosfera między pracownikami? Ktoś coś wie ?

rozsądny
@Dagmara

Nie zadowoleni pracownicy z powodu ciężkiej pracy i nędznych zarobków najniższa krajowa wzrosła o około 15 % a w Stalmocie cicho o podwyżkach pora chyba zmienić pracodawce

Aplikowałeś do Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor - Technolog? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Szczery

Szczekac tylko potraficie nic wiecej... Zamiast narzekac za robote byscie sie wzieli.

Kali

Jak sobota to tylko do Lidla do lidla

Fetyshman

Czy komuś coś wiadomo kiedy będą podwyżki płacy w firmie? Bo kiedy podwyżki cen w sklepach i opłat za mieszkanie to wiemy.

@Fetyshman

podwyżki... ciężka sprawa, jak zawsze nic nie wiadomo w tym temacie, tu czas działa na korzyść pracodawcy.

Reagana fann
@Fetyshman

Trzeba tzw. Przedstawiciela się zapytać... Nie..? Wszystko wie jak widać... Tylko nicki zmienia ; sam pisze sam sobie odpowiada..... Że też piorun w drzewa i inne martwe natury trafia... A tu cel taki..... Duży ; szeroki ; i tępy.....

regan
@Reagana fann

zapraszam zainteresowanego chętnie udzielę odpowiedzi.

@Reagana fann

jak regana nie trawisz to idz do drugiego przedstawiciela albo do kadrowej, jak masz z kimś problem to jest jeszcze kierownik lub dyrektor. Najprościej pisać anonimowo ale w ten sposób nie rozwiążesz problemu.

Jak myślicie, może w tym roku prezes da nieco więcej na święta? Jak by nie patrzeć ceny z roku na rok coraz większe, a te 200 zł to już prawie tyle co nic.

To byłby Cud na Łyną ale trzeba myśleć optymistycznie.

Od kad pamiętam, od wielu lat jest 200 zł brutto od prezesa i 200 zł brutto z socjala, gdzie przez tyle lat wszystko podrozalo, a tu nie dość, że nie podnieśli to jeszcze w tym roku z socjala ma być tylko 100 zł brutto! WSTYD I OSMIESZANIE się przed ludźmi, że firma niby taka bogata a takie ochlapy, jałmużnę ludziom, dzięki którym ta firma się jeszcze kupy trzyma, "rzucają". DZIEKUJEMY! Za taką hojność.

Mówisz "ponoć bogata" w Nidzicy portier zarabia 2600, a tu człowiek się cieszy jak ma 2400

Portier

Panowie brutto

@Portier

To też lipne zarobki

Pan Prezes pokazał się z lepszej strony dał więcej niż się spodziewano i chwała mu za to idziemy w dobrą stronę .

Śmieszek

Stalkom rodzi cioty placzecie to won na ulice i koniec tematu placzecie na internecie a glowno mozecie won won

Lee

Jak wroce to zrobie co trzeba . Z waszymi otworkowaniem wielkimi oczami i niciarkami. Okaze sie kto kim jest juz niedlugo

Takitam
@Lee

Panie Marcinie a kogo to obchodzi że pan chcę wrócić, jak ogóle pana przyjmą. Bo bez pana to między zmianami jest spokój. Nikt nikomu świń nie podkłada. Chyba w wojsku takie numery nie przechodzą hehehe.

Kiedy stał murem ? Gdy przychodził z krzykiem " polecenie służbowe" czy jak załatwiał nam soboty by się wyspać i zarobić? Może nie był aż tak zły, ale za murem to on stał gdy było mu to na rękę

Hymmmm

Zawsze coś kręcił byle na swoje.A takie komentarze to chyba jego pieski piszą co lecą na każde jego zawołanie dyrektora żeby go przyjął. Ale i dyrektor też się na nim poznał nie raz.

Z roku na rok coraz gorzej, za kilka lat to i w święta będziemy robić. Czasem wydaje mi się że to nie zakład produkcji okuć meblowych,(usunięte przez administratora)

Zapraszam na wykrojniki

Nowy team lider pan wielkie oczy dostał trochę władzy i poczuwa się jak by niewiadomo kim był, te 300zł do wypłaty zrobiły robotę, lepiej być (usunięte przez administratora) góry niż mieć szacuneczek u kolegów ze zmiany. Drugi team lider bez zmian idzie pogadać, pośmiać się, nie lata do brygadzisty o byle pierdnięcie. Pozdrawiam zawsze ten sam...

Produkcyjny
@Zapraszam na wykrojniki

...i to racja ale wpływ decydujacy ma na ludzi brygadzista tak jak sir director na cała atmosfere zakładu,i tak jak piszesz lider jednej zmiany jest pracowity pomagając niejednokrotnie osobom które nie zawsze potrafią wyrobić norme.... dla takiego lidera który nie patrzy na kolesiostwo lecz ma szacunek dla każdego -warto robić....wogóle brygadzisci nie są do niczego potrzebni na zakładzie...lider powinien miec podwyżke a robota i tak byłaby zrobiona...bez "panów"Brigadierów którzy "podnóżkiem wielmoży są"Brygadzisci !uszanujcie ludzi a oni też was szanować bedą"

@Zapraszam na wykrojniki

Weź człowieku skończ z ta zazdrością. Na tej zmianie zawsze tak było, że jak ktoś "awansowal" albo dostał "podwyzke" to zaraz mu (usunięte przez administratora) Nie pasuje Ci, że gość robi co musi i kaze Ci robić też gorsze roboty A Ty byś tylko chciał siedzieć na " swojej" maszynie i otworki robić. A jak nie pasuje to się najlepiej obrazić, założyć ręce i kręcić wąsem, sorki nosem. Albo iść do przyjaciela i razem ludziom (usunięte przez administratora) A potem chodzicie i jeden na drugiego nadaje. A teraz możecie moja opinie punktowac negatywnie.

Stal

Pan wielmoża dyrektor,wpadł na genialny pomysł,praca po 10 godzin aby odpracować dni! , pomimo że ludzie mają urlopy!!! natomiast nowy kierownik kiedy człowiek potrzebuje urlopu -udzieli go i to jest super, dwie osoby a jaka różnica....Inne działy często mają wolne np soboty pomimo że jest praca a za to na ich miejsce trzeba zasilić ludzi z innych działów.... najgorzej mają wykrojniki, gdzieś kogoś brakuje już zabierają ludzi pomimo że tam jest dużo pracy,(usunięte przez administratora) o co chodzi?!!!!

tado

Tomy Lee abdykuje? mission's completed?

@tado

Wy się śmiejecie, a niemal każdy na jego miejscu by nie wytrzymał. Niemal codziennie krzyki,wrzaski i pociski w jego stronę. Wszyscy wiemy kto go tak traktował a mało tego, sami często dajemy się podobnie traktować ( każdy kto tu pracuje to wie kto tak ludzi traktuje). Nic tylko szkoda chłopaka, i współczuć jego następcy.

tado

czytaj ze zrozumieniem,wcale sie nie śmieje z niego!!wiem był żle traktowany i współczuje mu .Mały zrył mu bańke jak wielu innym...dopuki mamy takiego dyrektora stalmot bedzie miał coraz gorszą opinię.Tomson tylko troszke przesadzał z podejsciem do misji ,kiedy inni mieli to gdzieś,jako pracownik ,jeden z niewielu ma opcykane wiekszosc maszyn...wiec ucisz temat bo wiesz że dzwoni ale nie wiesz w którym kosciele........

Ogr

Słyszeliście o nowej promocji w stalmocie Więcej za mniej ? :D

uczciwy

O nowym kierowniku było pozytywnie ,może teraz o brygadzistach i nowych liderach bo słyszałem że co nie którym władza uderzyła do głowy ?.

Smieszek
@uczciwy

Wam dogodzic to ciężko najlepiej nic nie robic i kase brac nie podoba sie zmienic prace cioty

rozsądny
@uczciwy

widział ślepy to co słyszał głuchy o czym mówił niemy

@Smieszek

Pamiętaj hejt to nie opinia

xxx
@Smieszek

Ciota to twój stary jak w mopsie siedzi z menelami nie wyzywaj ludzi bo otrzymasz odpowiedz Jak na górze siedzisz za biurkiem to jest fajnie wczesniej na laserze czy nity byly , bez różnicy nie szanujesz załogi

Co myślicie o nowym programie emerytalnym PPK ? Właśnie rusza dla tych co nie złożyli rezygnacji.

Toby

Pozytywne opinie świadczą o człowieku, to prawda że kierownik jest w porządku,natomiast brygadzisci już nawet pewnie nie pamiętają jak ustawić maszynę teraz ich miejsce jest w kanciapie na dole-planuja ...i patrzą na daty.. a brudną robotę wykonuja liderzy,misje i żółte kartki z mission's. Tyle. .

Atmosfera z nowym kierownikiem jest na "+". Można się z nim dogadać, i wydaje się być ludzkim kierownikiem, jak zbyt mocno wymagającym. Dzięki takiemu aż nawet chce się przebywać w pracy.

dr dobry

to kochaj kochaj kochaj i wiecej nie pij bo głupa palisz piszac takie bzdety

Zostaw merytoryczną opinię o Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. - Nidzica

• Jak się pracuje w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 12 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 85 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 499 ocen.
  • Lubelska 3
    10-404 Nidzica

Stalmot & Wolmet Sp. z o.o.