opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3922)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3922)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    andrzej

    13.06.2025 07:47

    Były pracownik

    Bardzo fajnie mi sie pracowalo na sortowni,i mieszkalo w raboldshausen wszystko bylo okey,gdyby nie zatrudniali meneli,np takiego mateusza ktory po pijaku potrafi naszczac w lozko kolegi czyli moje,a potem wszystkiego sie wyprzec,ale to moj pech,ze na takie osoby trafilem.Szkoda moglem sobie spokojnie pracowac do emeryturki
    ReviewUserIcon
    Pracujący

    07.11.2024 15:15

    Pracownik

    Nie polecam, warunki jak w (usunięte przez administratora), brak ciepłej wody i ogrzewania plus grzyb wszechobecny, i zawrotne wypłaty 1300 e za cały miesiąc
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    20.01.2025 12:54

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam z powodu Pana negatywnych doświadczeń. Aby móc lepiej zrozumieć sytuację i rozwiązać wszelkie niejasności, bardzo prosimy o ponowny kontakt z naszym działem obsługi pracowników. Niestety, nie jesteśmy w stanie zweryfikować Pana tożsamości jedynie na podstawie nazwy użytkownika, a chcielibyśmy pomóc w rozwiązaniu zgłoszonych problemów. Zależy nam na poprawie jakości naszych usług i zadowoleniu naszych pracowników, dlatego każda uwaga jest dla nas cenna. Czekamy na kontakt z Pana strony, aby móc wspólnie wyjaśnić zaistniałe nieporozumienia. Jeszcze raz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Zespołem Obsługi Pracownika: +48 799 399 029.
    ReviewUserIcon
    Kropka

    08.06.2025 02:02

    Były pracownik

    Widzę musiało być sporo takich przypadków skoro nie potraficie tego zweryfikować. W sumien nie się czemu dziwić bo tak na prawdę warszawa o wszystkim wie, a te odpowiedzi z waszej strony to tylko mydlenie oczu. Sam z wami kiedyś miałem podobna sytuację i skończyło się tak jak wyżej ktoś napisał
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.06.2025 22:55

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nie podam

    08.06.2025 01:47

    Były pracownik

    Hej ta opłata to kara za to że odchodzisz, nic więcej chodzi by jeszcze więcej Tobie zabrac z wypłaty
    ReviewUserIcon
    123

    07.06.2025 22:44

    Były pracownik

    Kłamstwa od poziomu rekrutacji kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa nic się nie zgadza
    ReviewUserIcon
    Nik

    01.06.2025 13:06

    Kandydat

    Pół roku załatwiania formalności i okazuje się że nic z tego . kaszana
    ReviewUserIcon
    Danielo

    25.03.2025 07:40

    Pracownik

    Mam niecodzienne pytanie planuje wyjechać ale z tego co się orientuję firma daje umowę o zlecenie .Jak się to ma do tego gdy ktoś ma zajęcia komornicze w Polsce ? Komornicy zabiera całości czy zostawia tą kwotę wolną od zajęć ? Pracuje ktoś w takiej sytuacji i może się wypowiedzieć ? Z góry dzieki
    ReviewUserIcon
    arturo

    25.03.2025 21:46

    Były pracownik

    Po co odpisujecie, jak nie macie o tym zielonego pojęcia. Na Revolut wejdzie komornik, wchodzi na niego od paru lat, zmieniło się w tej kwestii. Komornik wchodzi z automatu na konto w polskiej firmie na które otrzymywane jest wynagrodzenie. Kwota wolna od zajęć jest w teorii , w praktyce jak ktoś ma więcej niż jednego komornika to dopóki się z nimi wszystkimi nie skontaktuje i nie ustali kolejności i kwot spłacenia, to nie będzie miał ani grosza na koniec miesiąca, każdy komornik weźmie w takim przypadku jak najwięcej dla siebie. 0 Chyba, że masz status "nadpracownika", i Ci jakiś miły starszy Pan pomoże za donoszenie :) pzdk ;)
    ReviewUserIcon
    Mario

    29.05.2025 07:17

    Kandydat

    Ja bym nie ryzykował ... d9brze sie orientujesz że z um.zlecenia mogą zabrać wszystko. Sam się borykam z k9mornikiem i mam konto na revolcie którego jak na razie nie ruszy bo n8e jest w ilskim systemie igniwo
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.04.2025 19:40

    Pracownik

    W Ransbach znowu brak ciepłej wody bo ciężko przypilnować i zamówić opał lepiej przyjechać i głupa palić że się naprawia niby coś no bo po co zamawiać jak można sciemnic że jest awaria pieca i przeciągać w czasie aby oszczędzić na zakupie opału mało firmie zarobku za opłaty to trzeba jeszcze zaoszczędzić ludziach w taki sposób.
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    29.04.2025 11:05

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Sytuacja związana z brakiem ciepłej wody w Ransbach została już rozwiązana. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby sytuacje tego typu nie miały miejsca w przyszłości.
    ReviewUserIcon
    Emil

    28.05.2025 21:05

    Pracownik

    Odezwij się po więcej informacji na temat roboty
    ReviewUserIcon
    Bodziu

    18.02.2025 17:40

    Kandydat

    Siema będzie ktoś na rozladunek/załadunek gls okolice kaasel?
    ReviewUserIcon
    ?

    25.02.2025 14:10

    Inne

    Siema kiedy jedziesz i skąd?
    ReviewUserIcon
    M

    12.05.2025 16:24

    Były pracownik

    Nie polecam
    ReviewUserIcon
    anastazja

    29.04.2025 14:13

    Inne

    Niestety jedyne co mogę powiedzieć pozytywnego jest to że lepszych ofert niż te z ideala nie widziałam.Mam dom rodzinny niedaleko Kassel i miałam przyjemność poznać kilka osób pracujących właśnie u was. Kwatera super,nie rozumiem komentarzy z oburzeniem że coś się zepsuło. To mogło się przytrafić jakbyś wynajął mieszkanie solo;)I nikt nawet by się tym nie zajął. Stawka świetna , lokalizacja już nie wspomnę. Kassel piękne miasto. Dojazd również zapewniony. No poprostu baja. Lecz niestety pan nie przyjmujecie ( przesyłki kurierskie i ładowanie cały dzień na ciężarowe , wiadomo. rozumiem ) ale komisjonerka również?produkcja? Z całym szacunkiem ale robiłam już przy jednym i drugim i nie jednemu panu pomagałam. Szukam pracy razem z partnerem w dodatku, więc gdyby był domek przykładowo z wiekszacia panów i do tego dwie pary czy nawet jedna nie jest to jakiś problem uważam . Pomyślcie nad tym bo patrząc na płeć tylko „ dla efektywnej pracy „ to nie ma sensu . Bo może przyjść Jasiu który ma 1 65 i 60 kg waży tak jak dziewczyna . A są takie kobiety które mają 180 dobra sprawność fizyczna i są ogarnięte ..
    ReviewUserIcon
    marian

    30.04.2025 09:18

    Były pracownik

    przyjmują dziewczyny również na Kassel, kleją paczki, przepychają paczki na rolkach na odpowiednie linki, sciemę Ci walą, bo nie chcą się użerać z kobietami
    ReviewUserIcon
    marian

    30.04.2025 09:21

    Były pracownik

    dodam jeszcze - rekruterka pyta koordynatorów, czy chcą kobietę, ci pytają na firmie czy jest aktualnie zapotrzebowanie (tam zawsze jest) i można pracować, mieszkać możecie w prywatnym mieszkaniu, nie będą Wam odciągać za dojazd i mieszkanie, ale sami musicie dotrzeć do pracy, chyba, że macie po drodze i ktoś Was może zgarnąć (wtedy potrącają tylko kilkadziesiąt euro) pytaj jak coś chcesz wiedzieć
    ReviewUserIcon
    Ona

    23.04.2025 22:36

    Kandydat

    Czy firma zatrudnia kobiety? Na jakich projektach można się zatrudnić będąc kobietą?
    ReviewUserIcon
    123

    20.04.2025 21:41

    Pracownik

    I znowu brak ciepłej wody za te pieniądze to jakaś kpina jakie tym razem będzie tłumaczenie zopu
    ReviewUserIcon
    Nowy

    19.04.2025 16:58

    Kandydat

    Nie mów że polska umowa deutchland hihihihi katastrofę 10000 procent legal numer podatkowy meldunek karta zdrowia niemiecka na polskiej umowie polsce żart dziadostwo i busem do pracy nie wierzę stuknięty Polak szef jak sobie otworzył firmę deutchland to niech (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    09.04.2025 10:45

    Kandydat

    Jak wyglądają potencjalne zakwaterowania na projekcie w Jysk?w jakich miejscowościach się znajdują?
    ReviewUserIcon
    Kali

    21.01.2025 20:17

    Pracownik

    JAK CZYTAĆ OGŁOSZENIA O PRACĘ Atrakcyjne wynagrodzenie - wiadomo nie trzeba przedstawiać Młody i dynamiczny zespół - oznacza że wszystkiego sam się będziesz musiał nauczyć bo jest taka rotacja że nikt nic nie ogarnia a starzy pracownicy dawno uciekli Wypłata na czas - firma ma problemy finansowe i płaci jak dostanie kase od klienta, pewnie dlatego szukają nowych pracowników bo starym zabrakło cierpliwości Polska umowa - śmieciówa, w najlepszym przypadku średnia krajowa - jak sie zwolnisz, pójdziesz na l4, na urlop to tyle zapłacą co na umowie Dużo polskich kolegów/polski majster/nie trzeba znać języka - januszeks tylko za granicą, będziesz podpierdalany, normy zawyżone, zorganizowany (usunięte przez administratora) z przydupasami gdzie będziesz obgadywany po kątach Wymagane prawo jazdy i własny samochód - godzina dojazdu w jedną strone bo firma oszczędza na kwaterach blisko, proszenie się o hajs na paliwo, wożenie pijaków swoim autem na prośbę firmy. Niektórzy też dopisują prawo jazdy żeby wiedzieć że nie zabrane przez alkohol (można sobie wyobrazić towarzystwo na miejscu) Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania - wynajmują ci pokój i za niego potrącają, często ze swoją marżą Praca na niemieckich warunkach - żadnej diety, mieszkanie sam opłacasz, zjazdy jak niemiec pozwoli i urlop wypisze Praca w rotacji 4/2 - co miesiąc jesteś bezrobotny dwa tygodnie Lider na rynku - firma ledwo zipie a szef ma kompleksy Monter z umiejętnością spawania - będziesz sam spawaczem, monterem, szlifierzem, sprzątaczką - nawet kolega ci blachy nie przytrzyma - to wszystko za stawke montera Firma rodzinna - najgorsze, twoimi przełożonymi będą sebastian, weronika, grzesiek i anastazja plus szwagry i ciotki pracujące u dziadka w firmie z braku kwalifikacji do lepszej roboty - będziesz wyrobnikiem a twoja przełożona synowa szefa będzie cie poganiać do roboty i o wszystkim meldować ojcu bo nie musi sie znać na tym co robisz, ma pilnować biznesu Firma rozwijająca się - finanse wiszące na włosku, masa kredytów, leasingów i innych zobowiązań a w kolejce flota aut do kupienia i wszystkie inne narzędzia na które pójdzie cały zysk z twojej pracy, ludzie z łapanki byle najtaniej Praca na stałe, długi kontrakt i podobne - musisz zadeklarować że sie nie zwolnisz przez kilka lat nie prosząc o podwyżke, mocno zaniżone stawki w stosunku do rynku, brak podwyżek i uciekający pracownicy do innych firm 100 zadowolonych pracowników - argument ostateczny gównooferty - będziesz dymał za grosze ale nie sam, spodziewaj się na miejscu ludzi bez ambicji i umiejętności Odporność na stres - (usunięte przez administratora) oznacza jakiegoś świra który będzie się na tobie wyładowywał 5000zł/3500€ zamiast stawki godzinowej - tak ale jak przepracujesz 300h na działalności gospodarczej Możliwość nadgodzin - często pod holenderskimi agencyjnymi ogłoszeniami, przyjdziesz raz w sobote a potem już nie, wypłata praktycznie ta sama Sp z o o - firma z osobowością prawną przeważnie z kapitałem 5000zł, nikt nie będzie odpowiadał za niezapłacone pieniądze po zgłoszeniu upadłości - ryzykujesz swoim hajsem a hajs właściciela jest bezpieczny Kolega szuka/szef mnie prosił i podobne - w lepszym przypadku firma płaci za polecenie pracownika lub obiecuje że zapłaci, w gorszym przypadku reputacja jest tak zła że firma woli nie podawać nazw ani nazwisk Stawka na początek - przyzwyczaisz sie do niej z czasem Blisko granicy - stawka prawie jak za granicą ale troche jak w Polsce Rozwój zawodowy i możliwość awansu - drut ma sie rozwijać a nie spawacz, ilu znasz spawaczy którzy zostali kierownikami i dyrektorami? Oferujemy kursy zawodowe - tak ale z marżą 200% niż gdybyś zrobił na własną rękę
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    22.01.2025 11:13

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Pomylił Pan firmy, ponieważ nie zamieszczamy ogłoszeń o pracę, które zawierają opisane przez Pana elementy. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek pytania lub chciałby Pan uzyskać więcej informacji na temat ofert pracy, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: +48 799 355 540.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.04.2025 10:34

    Kandydat

    MISTRZ! HAHAHAHAHA
    ReviewUserIcon
    yeti

    31.03.2025 21:18

    Kandydat

    Wiecie może czy dają tutaj znać jak odrzucają cv??
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2025 10:22

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    suw

    30.03.2025 20:38

    Kandydat

    na jakim stanowisku szukasz pracy?
    ReviewUserIcon
    suw

    30.03.2025 20:40

    Kandydat

    robota raczej ciężka, więc mnie po prostu ciekawi czy dla siebie coś szukasz czy dla kogoś :D
    ReviewUserIcon
    Patryk

    28.03.2025 10:50

    Kandydat

    Witam wyjeżdża ktoś teraz może 30.03 na wyjazd na sortownie kurierską?
    ReviewUserIcon
    Mati

    30.03.2025 17:26

    Kandydat

    Właśnie jadę, pytanko czy to twój pierwszy raz. Mój tak i zapomniałem dokumentów, orzeczenie lekarskie itp czy to problem bo dostałem informację że muszę mieć je ze sobą...
    ReviewUserIcon
    Patryk

    17.01.2025 20:46

    Kandydat

    Cześć wybieram się do pracy. na zaladnek rozładunek paczek jeśli ktoś chętny na lokatora lub razem jechać to zapraszam ( 25 lat). +48 694 779 337
    ReviewUserIcon
    kromka

    25.03.2025 10:33

    Inne

    albo zwyczajnie źle zaznaczył, nie ma co się czepiać takich szczegółów
    ReviewUserIcon
    Eloelo

    26.03.2025 15:34

    Inne

    Radzę nie jechać
    ReviewUserIcon
    Skdjdj

    19.03.2025 14:27

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie zakwaterowań i dojazdów do nich, wie ktoś jak kto mniej więcej wygląda czasowo? Dla osób bez własnego samochodu. Oraz ile kosztuje zakwaterowanie średnio? Czy można liczyć na pokój jednoosobowy dla osób wyjeżdżających samemu? Jakie ceny ubezpieczeń?
    ReviewUserIcon
    Marek

    20.03.2025 14:05

    Pracownik

    Na większości projektów są busy firmowe koszt zakwaterowania to jest w zależności od miejsca zakwaterowania i projektu w granicach 300€. Pokoje najczęściej dwu lub trzy osobowe.
    ReviewUserIcon
    Tom

    20.03.2025 12:55

    Kandydat

    Można prosić o opinie w firmie gls BRAUNSCHWEIG?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    STOLZ

    20.03.2025 10:07

    Kandydat

    NAJGORSZA FIRMA TYLKO POLSKIE UMOWY JAKO AGENCJIA PRACY NIE POLECAM DZWONILI PARE RAZ DOMNIE ZA KAZDYM RAZEM WYCOFAŁ BYM WSZYSTKIE AGENCJE PRACY POLSKIE Z EUROPY
    ReviewUserIcon
    Double G

    20.02.2025 09:41

    Pracownik

    Nie zawsze jest IDEALnie zdarzają się problemy, ale ogólnie jestem zadowolony ze współpracy z firmą IDEAL :)
    ReviewUserIcon
    arturo

    18.03.2025 08:04

    Były pracownik

    Są polskie umowy, są i niemieckie, rekruterka będzie wciskała polską (na większości projektów jest to odgórnie "nakazane"), bo firma na polskiej więcej zarobi. Na każdym projekcie (czyli miejscu proponowanej pracy) możesz pracować również na niemieckiej umowie, ale będzie próba wciskania, że nie możesz lub próba dania ci niemieckiej na dużo gorszych finansowo dla ciebie warunkach. Uważaj na koordynatorów, bo niektórzy mogą również mocno mijać się z prawdą w tej kwestii. Ostateczną zgodę musi wydać nadkoordynator D. :) Bardzo uważaj, tyle tylko może powiem, bo nie chce mi się po sądach biegać. Co do umów, dziewczyny z zespołu obsługii pracowników o tym nie decyduja, tylko przekazują decyzję powyższych, więc tutaj akurat nie ich wina. Chcesz to pytaj, bo sobie zaglądnąłem zobaczyć co tam słychać w komentarzach :D I pamiętaj, dla rekruterek jesteś tylko +1, często czegoś nie wiedzą lub mijają się z prawdą, byle tylko kotś pojechał. Jak chcesz coś konkretniej wiedzieć, to daj priv.
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    18.03.2025 12:04

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Rozumiemy, że każdy ma inne oczekiwania w kontekście umów. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że zarówno umowy polskie, jak i niemieckie mają swoje zalety i mogą być korzystne w różnych sytuacjach. Staramy się również aby proces rekrutacji był jak najbardziej transparentny i zrozumiały. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Zespołem Obsługi Pracownika, jeśli ma Pan dodatkowe pytania lub wątpliwości: +48 799 399 029.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2025 17:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    maciek

    15.03.2025 01:39

    Kandydat

    gdzie byłeś?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    07.03.2025 19:34

    Były pracownik

    Co do pracy nie jest ciężko robi się po 6h plus nadgodziny jeżeli chodzi o wypłaty to jest jedną wielką tragedia za 4 tygodnie pracy dostałem 700 euro dzwoniłem pisałem ich zdaniem wszystko w porządku śmiechu warte warunki mieszkalne takie że trzeba chodzić w kurtkach w łazience dużo stopni ale na minusie na dworze było cieplej niż w łazience w pokojach wilgoć jednym słowem tragedia nie polecam (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    10.03.2025 10:45

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Nie zaobserwowaliśmy ostatnio zgłoszeń w zakresie problemów z ogrzewaniem. W przypadku zgłaszanych wątpliwości w kwestii wynagrodzeń, zawsze wysyłamy pracownikowi dokładne wyliczenia wynagrodzenia, przygotowane przez Dział Kadr i Płac, które zawierają szczegółowe objaśnienia dotyczące każdego składnika wynagrodzenia. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości dotyczące swojego wynagrodzenia, zachęcamy do kontaktu z naszym Zespołem Obsługi Pracownika- +48 799 399 029.
    ReviewUserIcon
    @Karol

    27.02.2025 06:45

    Pracownik

    Polecam z Jysk Kammlach pracuje juz 7 miesiecy i jest okej
    ReviewUserIcon
    kkk

    28.02.2025 13:14

    Kandydat

    dokładnie na czym praca polega? to jest magazyn, produkcja czy co?
    ReviewUserIcon
    Czesio

    28.02.2025 01:21

    Były pracownik

    @Pracodawca Praca Jysk kammlach, Polecam jedynie na magazyn główny, komisjoner, praca znośna i wiadomo na początku ciężko. Magazyny zewn. omijajcie szerokim łukiem, zimno, słaby dostęp do ubikacji, a nie wspomnę o kuchni której no niestety nie ma, przerywa jest w biegu, dojazd do pracy ponad godzinę, praca niby jako wózkowy a praktyka to rozładunek kontenerów ręcznie i nie polecam,jeżeli ma ktoś inną możliwość to nie ma sensu jechać.
    Company logo

    Ideal Work Sp. z o.o.

    21.02.2025 13:00

    Pracodawca

    Aktualność
    ❗️❗️❗️ W A Ż N E ❗️❗️❗️


    Od 1 marca 2025 roku wzrastają stawki wynagrodzeń godzinowych w Niemczech.
    Minimalna stawka godzinowa wzrośnie do 14,53 euro, co stanowi znaczący skok w porównaniu z wcześniejszym okresem (14,00 euro).
    Nowe stawki dla pracowników tymczasowych w IDEAL WORK:
    -Pracownik produkcji – 14,53 EUR brutto/h
    -Magazynier / Komisjoner – 14,53 EUR brutto/h
    -Operator wózka widłowego – 15-17 EUR brutto/h (w zależności od doświadczenia)

    IDEAL
    Your partner at work
    ReviewUserIcon
    Tomek

    24.02.2025 15:34

    Były pracownik

    I kolejna podwyżka za mieszkanie ????
    ReviewUserIcon
    marmaro

    26.02.2025 20:23

    Pracownik

    ja nie podpisałem i miałem mniejszą do końca projektu, akurat byłem na urlopie w tym czasie, jak temat wrócił, to miałem się nie chwalić, bo nie sprawiam problemów i chodzę do pracy :) parę osób tak miało :) napisałbym u kogo, ale nie chcę za to podpierdzielać koordynatora, który mi to załatwił :)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.02.2025 22:52

    Kandydat

    Jak z zakwaterowaniem? mieszkania czy hotele pracownicze, i jak z pokojami? Pracował ktoś w DPD okolice Berlina?
    ReviewUserIcon
    KubaOracz

    20.02.2025 09:27

    Były pracownik

    Polecam. Wszystko spoko. Kasa na czas. Kontakt z Brygadzistami i Koordynatorem cały czas. Można na nich liczyć. Trochę za bardzo się czepiają o porządek na zakwaterowaniu ale z drugiej strony to dobrze.
    ReviewUserIcon
    Cześć wszystkim

    27.01.2025 12:57

    Pracownik

    Czy ktoś pracuje w Gls pod Berlinem ? Bo ukazało się ogłoszenie i myślę aplikiwać.
    ReviewUserIcon
    Mk

    17.02.2025 22:52

    Inne

    Odpuśc sobie,firma która ogłasza się przez cały czas z tym samym ogłoszeniem to już daje do myślenia
    ReviewUserIcon
    ktoś

    17.02.2025 23:03

    Kandydat

    ja to raczej po prostu przez ich stronę będę się zgłaszał
    ReviewUserIcon
    ???

    15.02.2025 18:33

    Inne

    Witam. Ktoś ostatnio zaczal pracę z tą agencja na zaladunkach, rozladunkach kontenerów?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    17.02.2025 23:02

    Kandydat

    powie ktoś jak ocenia czy to jest ciężka robota czy do przyzwyczajenia się?
    ReviewUserIcon
    Melhior

    11.02.2025 15:30

    Kandydat

    Ile trwa rekrutacja? Uzupełniłem papiery ale jak pytałem o ostatnią sprawę z badaniami to mam czekać aż będą mogli wysłać, wyjazd za parę tygodni prognozują a ja nie mam pewności czy nie interesować się innymi ofertami czy czekać na ich ruch? Dzwoniłem parę razy i pisałem ale konkrentego zielonego światła nie ma.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    17.02.2025 23:01

    Kandydat

    chyba coś w tym jest, lepiej potem nie zostać z niczym bo rachunki się same nie opłacą
    ReviewUserIcon
    Gugu

    15.02.2025 11:50

    Kandydat

    Co myślicie o pracy przy komisjonowaniu artykułów spożywczych? Jak wygląda hotel ? Rekrutacja przez Pana Tomasza T.
    ReviewUserIcon
    Damian

    09.02.2025 14:29

    Były pracownik

    Według mnie, firma jak najbardziej do polecenia. Wszystko było tak, jak opowiadała pani rekruterka. Mieszkania spoko, wifi na miejscu i kasa zawsze na czas.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    09.02.2025 14:28

    Były pracownik

    Bardzo profesjonalna agencja pracy! Pomogli mi szybko znaleźć legalne zatrudnienie w Niemczech, a cały proces rekrutacji przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Świetny kontakt z koordynatorami, którzy zawsze służą pomocą i rozwiewają wszelkie wątpliwości. Warunki pracy zgodne z umową, żadnych ukrytych kosztów. Polecam każdemu, kto szuka rzetelnej agencji do pracy za granicą!
    ReviewUserIcon
    12345

    07.02.2025 07:42

    Pracownik

    Przepracowałem 2 lata z przerwami w trzech lokalizacjach. Na plus przede wszystkim to, że firma organizuje mieszkanie i dojazd do pracy; jasne warunki zatrudnienia, wypłata na czas, dobry kontakt z koordynatorem i kadrami;
    ReviewUserIcon
    Catcher

    02.02.2025 09:32

    Były pracownik

    Hej 1- problem z rekrutacją jechałem jako wózkowy, pracawałem jako komisioner ( razem ze mną pracawało 4-5 osób tak samo (usunięte przez administratora) 2 -koordinatorzy nie komunikują normalnie z pracownicami (pierwszego dnia kierowca mnie nie odebrał do pracy, bo koordynatorzy nie powiedzieli że jest nowa osoba, gdy zwoniłem Do nich, nie odebrali komórki, oni po 21 nie odbierali telefonu) 3- miejsce zamieszkanie, ogrzewanie nie dziawało dobrzę, w oknach były dziury, i czały czas wiało
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    03.02.2025 12:09

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Dziękujemy za przesłanie swojej opinii. Przykro nam z powodu Pana negatywnych doświadczeń związanych z procesem rekrutacji oraz warunkami pracy. Zweryfikowaliśmy również opisaną przez Pana usterkę pieca- obecnie wszystkie piece na naszych lokalizacjach są sprawne. Prosimy o kontakt z naszym Zespołem Obsługi Pracownika, abyśmy mogli dokładniej przyjrzeć się zgłoszonym problemom: +48 799 399 029.
    ReviewUserIcon
    maromaro

    06.02.2025 22:51

    Pracownik

    Rekruterka wiedziała, ale wcisnęła po rozmowie z koordynatorem na zasadzie "może go wcisnę". Pisz konkretnie projekt, koordynatora i rekruterkę, nazwisk nie musisz, wystarczy imię i nazwisko po kropce albo projekt, to sobie znajdą po tym. To wina 100% firmy, zlecenia od klienta są na konkretne stanowiska, dobrze wiedzą, czy potrzeba im wózkowego czy komisjonera. Nie p... się z nimi ;) Jak masz ochotę dopytać o coś, to dawaj. PS Panowie i Panie, jak tam podwyżki za mieszkanie po ostatnim podniesieniu minimalnej? :)
    ReviewUserIcon
    Ona

    01.02.2025 18:07

    Inne

    Kobiety lub pary mogą pracować przez tą firmę chodzi mi o produkcję
    ReviewUserIcon
    hugo

    04.02.2025 21:34

    Inne

    Firma twierdzi że teraz nie ma naboru dla kobiet
    ReviewUserIcon
    maromaro

    06.02.2025 22:45

    Pracownik

    Kobiety mogą pracować, ofert jest mniej, dzwoń i się dobijaj.
    ReviewUserIcon
    Aktualny pracownik

    04.02.2025 15:57

    Pracownik

    Ja jestem zadowolony ze współpracy z Idealem. Pracuje w Wustermark niedaleko Berlina w sortowni, mieszkanie w porządku, jak czegoś brakuje to koordynator od razu reaguje i załatwia sprawę. Praca ciężka, ale wiedziałem gdzie jadę i na czym praca będzie polegała. Koordynator jest ogarnięty, z szacunkiem podchodzi do pracowników, kontakt bardzo dobry, zawsze dostępny, kiedy jest potrzebny. Polecam!
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    05.02.2025 09:13

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią. :)
    ReviewUserIcon
    maromaro

    06.02.2025 22:43

    Pracownik

    Kazali ci pisać albo nie będzie zaliczki? ;)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.02.2025 18:13

    Pracownik

    Aktualnie pracuje dla agencji, praca ciężka natomiast wiedziałem na co się pisałem, kontakt z koordynatorem jak i z działem kadr stoi na wysokim poziomie, nie miałem nigdy większych problemów, można liczyć na wsparcie, wypłaty poprawnie liczone i na czas, mieszkania w dobrych lokalizacjach, różnią się nieznacznie co do standardu ale jak coś się zepsuło bądź czegoś brakowało, wystarczyło powiedzieć, problemy rozwiązywane były w poprawnym czasie, na minus to że mieszkania praktycznie zawsze to 3/4 piętro bez windy ale może na innych projektach jest inaczej

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.