opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3922)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3922)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    b

    18.10.2025 12:14

    Były pracownik

    chyba najgorsza agencja w jakiej byłem, koordynator Łukasz mocno skrzywdzony przez życie, zimna woda często sami ćpuny i alkoholicy na raboldshausen i zjeb4na praca na gls
    ReviewUserIcon
    Tomas

    18.10.2025 11:49

    Kandydat

    Ile rzeczywiście da rada wyciągnąć np na magazynie
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    12.10.2025 22:10

    Pracownik

    A ja ze swojej strony chciałem powiedzieć dobre słowo o moim koordynatorze Tomku J., to bardzo pomocny i w porządku facet nie zostawia Cię z nie wyjaśnionymi sprawami irobi co może żeby pomóc tak z papierami jak i w sprawach egzystencjonalnych
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    13.10.2025 10:22

    Pracodawca

    Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią.
    ReviewUserIcon
    outlast

    16.10.2025 17:27

    Kandydat

    wielu jest koordynatorów? bo teraz to już tylko na pana Tomka chcę trafić 😃
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.07.2025 17:13

    Były pracownik

    Przestrzegam przed tą firmą, polskie umowy na 3\4 etatu, brak ubezpieczenia dodatkowego, zakwaterowania po 300e pokoje 2-4 osobowe,(usunięte przez administratora) brak ciepłej wody jak i ogrzewania minimum 2 tygodnie Co 2 miesiące, (usunięte przez administratora) kontakt z biurem nie istnieje, nic nie wiedzą i nie pomagają. Wypłaty są wysyłane do biura w euro, przewalutowane na złotówki i odciągane podatki i zusy itp. z powrotem przewalutowane na euro i wysyłane pracownikowi po odciągnięciu około 350e (łóżko i dojazd) brak godzin na projektach i okłamują z miejscem pracy proszę uważać gdyż najwięcej osób ściągają na Jysk, lecz dopiero na miejscu człowiek dowiaduje się że będzie pracował w innym magazynie (DPD, gls, DHL)NIE POZDRAWIAM I NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Dzejson

    13.10.2025 14:29

    Inne

    Ja również nie polecam tam pracować najgorsza agencja na świecie , okradają ludzi na pieniądze , zakwaterowanie tragedia w życiu takiej meliny nie widziałem i to koło kassel co do wypłaty 1200 euro max to jest i bez ciepłej wody. Ludzie z tego zakwaterowania nie dają spać robią imprezy a kordynator ma wszystko w (usunięte przez administratora) . Jesli chcesz pracować to lepiej juz w Polsce niz tutaj najgorsza agencja jaką widziałem
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    14.10.2025 09:57

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, że Pana doświadczenia nie spełniły oczekiwań. Każda opinia, zarówno pozytywna, jak i negatywna, jest dla nas ważna i stanowi okazję do poprawy warunków pracy. Problem z brakiem ciepłej wody został rozwiązany. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Zespołem Obsługi Pracownika jeżeli ma Pan jakiekolwiek pytania: +48 799 399 029.
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.09.2025 08:11

    Pracownik

    Przyzwoite warunki. Nie jest to robota marzeń, ale raczej każdy kto wyjeżdża w miarę wie z czym to się je i nie oczekuje, że będzie łatwo i przyjemnie, to nie robota dla każdego. Kasa się zgadza, a mnie to najbardziej interesuje.
    ReviewUserIcon
    pwq

    23.09.2025 13:37

    Kandydat

    dużo schodzi na własne wydatki jak żyjesz tak w miarę skromnie?
    ReviewUserIcon
    docentFjut

    06.10.2025 19:06

    Były pracownik

    to moze ty ja oczekuje ze bedzie latwo
    ReviewUserIcon
    Nick

    30.09.2025 11:17

    Kandydat

    jak wygląda kwestia wypłaty? normalnie miesięcznie, czy tygodniówki/dwutygodniówki? do którego przesyłają? no i najważniejsze czy trzymają się terminów?
    ReviewUserIcon
    abc

    30.09.2025 12:03

    Pracownik

    miesięcznie, do 10. Nigdy nie miałem problemu z opóźnieniami, zawsze punktualnie.
    ReviewUserIcon
    abc

    30.09.2025 12:20

    Były pracownik

    miesięcznie, do 10. Nigdy nie miałem problemu z opóźnieniami, zawsze punktualnie.
    ReviewUserIcon
    Jano

    27.09.2025 02:54

    Były pracownik

    Mittenwalde dpd brygadzisci i koordynatorzy to wielka lipa
    ReviewUserIcon
    Miłosz

    28.09.2025 15:13

    Kandydat

    A dlaczego lipa? Jeżeli tak uważasz to napisz coś więcej, ja chciałbym wyjechać i zależy mi na tym, by się czegoś dowiedzieć, jak tam jest. A po takim "nijakim" komentarzu nie wiele się dowiedziałem 😉
    ReviewUserIcon
    Jano

    29.09.2025 21:27

    Były pracownik

    Robisz na tym mittenwalde najcięższe prace pojedziesz zobaczysz plus tylko za to ze płacą co miech miałem 7tys Ziko
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    29.09.2025 09:52

    Kandydat

    Cześć. Czy jest tu na forum ktoś kto pracuje w biurze? Jak atmosfera? Zarobki? Podejście do pracowników? Jakieś benefity?
    ReviewUserIcon
    adek

    27.02.2025 22:45

    Były pracownik

    robota była okej. bywało ciężko, ale dla kogoś kto już pracował fizycznie to to nie będzie nic nowego ani zaskakującego. kasa zgodnie z umową, bez żadnych kruczków. kwatery to pewnie zależy jak się trafi, mi się trafiło przyzwoicie, warunki skromne, ale zupełnie nadające się do życia, na ludzi też trafiłem spoko, więc nie było większego problemu z porządkami i tak dalej.
    ReviewUserIcon
    Pik

    22.09.2025 00:05

    Kandydat

    A jest jakakolwiek szansa na dwójki, czy nie bardzo? Czy to zależy od fuchy i lokalizacji po prostu?
    ReviewUserIcon
    wisnia

    22.09.2025 13:57

    Były pracownik

    nie wiem nie spałem, legendy krążą że są, więc pewnie tak, od roboty i miejsca zależy
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.09.2025 14:51

    Kandydat

    A czy jest tutaj jakaś osoba co pracowała na produkcji mięsnej lub warzywnej i mogła by się wypowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Pik

    22.09.2025 00:06

    Kandydat

    Który to projekt, w jakim miejscu?
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    04.09.2025 09:52

    Kandydat

    Siemka wyjeżdżam 7 września a 8 zaczynam pracę na magazynie edeka. Jedzie ktoś i jest w miarę normalny,w sensie nie rutynowy alkoholik itp ? 😃 jeśli tak to fajnie jakbyś się odezwał
    ReviewUserIcon
    jaro

    16.09.2025 20:21

    Były pracownik

    większosć jest normalnych ludzi, są różne przypadki i zdarzy się trafić na "trudniejsze" osoby, ale to raczej odsetek niż reguła, ludzie są różni i tak naprawdę wszędzie można trafić na tzw element
    ReviewUserIcon
    Iwetta

    10.09.2025 11:33

    Inne

    Praca w magazynie JYSK przez firmę Idealwork to jedno wielkie oszustwo! Umawiali inną stawkę, a na pasku wyszło realnie 6,24 €/h. już z dodatkiem za język.Potrącenia za mieszkanie, 4 os w pokoju,podatki, kombinacje z kursem euro – człowiek jedzie z nadzieją, a wraca z niczym. Odradzam każdemu! Syn musiał zrobić jeszcze kurs na wózek a nie było to wcześniej ustalone i sam za niego zapłacić 180€
    ReviewUserIcon
    ODIUM

    15.09.2025 18:21

    Były pracownik

    Fun fuckt, podpissuje się dokument, na którym jest kwota 180 euro, ale na pasku wypłat jest 200 euro potrącone 😂 oszustwo w oszustwie takie kombo 😂
    ReviewUserIcon
    Kris1042

    05.09.2025 09:58

    Pracownik

    Jestem pierwsze tygodnie w prący. Miałem podpisać umowę, a sam nie uzyskałem od nich żadnego podpisu. Nie mam kwitu, że w ogóle u nich pracuje. Co do zakwaterowania nie jest najgorzej. Lokalizacje nie są dogodne. Brak żadnego sklepu. Niemniej dowożą nas do pracy i czasami do sklepu też zajadą. W kwestii pracy w Yousk koło Monachium na komisjonowanie stanowczo odradzam. Praca bardzo ciężka , meble do ukladania, w tym sofy, minimum 25 kg. Paczki są duże i gabarytowe. Praca z Polakami czego najbardziej nie lubię. Przełożeni też są Polakami. Wypłaty jeszcze nie uzyskałem, muszę poczekać do 10-go. To tyle na ten moment.
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    05.09.2025 12:20

    Pracodawca

    Dzień dobry, W celu wyjaśnienia sytuacji, zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem Obsługi Pracownika: +48 799 399 029.
    ReviewUserIcon
    Mam ci mówić

    04.09.2025 17:47

    Kandydat

    Witam . Planuje z bratem wyjazd do pracy na sortownię i chciałbym się dowiedzieć czy się opłaca i jak już to w jaki rejon najlepiej wyjechać 🫣🙂 Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    01.09.2025 16:30

    Kandydat

    Siemanko jak to wygląda zarobkowo i zakwaterowanie
    ReviewUserIcon
    Nickname

    02.09.2025 15:57

    Pracownik

    Stary można robić.
    ReviewUserIcon
    Otto DPD

    20.02.2025 09:23

    Były pracownik

    Polecam tego pracodawcę, pracowałem na kilku projektach zero problemów, zawsze wszystko się zgadzało i było na czas.
    ReviewUserIcon
    Tip

    31.08.2025 20:01

    Pracownik

    Kurde ja wiem, że nie kazdemu musi się praca podobać i można krytykować ale pisanie o innych osobach na forum jest słabe moim zdaniem...a potem zdziwienie ze wpisy wam usuwają
    ReviewUserIcon
    Andrzej Wawa

    01.09.2025 19:06

    Pracownik

    Co jest złego w tym co napisałem? Takie praktyki są ok? Jak sobie sprawdzasz co jakiś czas, to zobacz jakiego rodzaju komentarze są usuwane. I jeszcze lepiej - w jaki sposób jest większość pozytywnych pisana, dokładnie to opisałem wyżej. Jedź zarobić za granicę, nic nie odwalaj, a później cię spotyka to, co piszę ja albo inni ludzie. Rada - pojedź, porozmawiaj z kimś, kto przerobił parę projektów albo chociaż siedzi dłużej na jednym i powie ci dokładnie to samo. Znając życie @Tip to zapewne kolejna osoba z biura to napisała. Widać, że zależy, żebyśmy się tutaj nie udzielali.
    ReviewUserIcon
    Anonim 24l.

    24.06.2025 16:05

    Kandydat

    Siema , szukam jakiegoś współlokatora do wyjazdu , nie pije i nie ćpam mam 24 lata , mój numer 502526071 pozdro.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    25.08.2025 18:26

    Pracownik

    Omjiac szerokim łukiem sortownie GLS ludzie rezygnują po jednym dniu dlatego taka duża rotacja i ludzi cały czas potrzebują
    ReviewUserIcon
    Tip

    31.08.2025 20:05

    Pracownik

    Ja byłem i nie było źle, fakt pare ludzi odpadło ale to nie robota dla każdego
    ReviewUserIcon
    Bartek

    20.02.2025 13:09

    Pracownik

    Pracuje na Jysk Kammlach i jest ok
    ReviewUserIcon
    maiko

    28.08.2025 11:52

    Kandydat

    ile dziennie praca? 8 godzin?
    ReviewUserIcon
    Tip

    31.08.2025 20:03

    Pracownik

    Przecież we wpisie wyżej masz konkretne godziny wypisane, zobacz na kom Adriann
    ReviewUserIcon
    poseł

    25.04.2025 02:01

    Kandydat

    opisze mi ktoś jak przebiega tu u was rekrutacja?
    ReviewUserIcon
    tytus

    13.08.2025 14:46

    Były pracownik

    Nie maglują, szybka akcja.
    ReviewUserIcon
    batuta

    26.08.2025 11:15

    Pracownik

    Dzwonią do ciebie, trochę pogadacie, typowe pytania i to w sumie głównie tyle, najgorsze za tobą
    ReviewUserIcon
    ewkaa

    04.07.2025 17:19

    Kandydat

    Cześć, szukam jakiejś koleżanki do wyjazdu 15.07, projektu jeszcze nie mam, będę szukać. Zainteresowane proszę o wiadomość 884618449.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    13.08.2025 23:27

    Kandydat

    Hej, pojechałaś? Jak jest/było?
    ReviewUserIcon
    batuta

    26.08.2025 11:14

    Pracownik

    Zależy na którą robotę pojechała
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Miko

    15.07.2025 21:30

    Kandydat

    Hej ja otrzymałem dzis po rekrutacji ofertę do Kessel na magazyn .praca jak wiele wszędzie trzeba zasuwać. Ktoś te tam się wybiera . Ile odchodzi z zakwaterowanie i jedzenia bo połowę tego i tego opłacają ze swoich . Ktoś wie bo różnie piszą chyba zależy od lokalizacji .? No tu w mojej ofercie jest napisane pokoje wspoldzielneb(2 osoby w pokoju ) lepsze to niż praca 4 lata w biedrze rano popo i nocki n w niej to 4200 ciężkimi nocka. Wiec luzik można zasuwac .
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    25.08.2025 09:27

    Kandydat

    Też dostałem taką ofertę. pani powiedziała mi że na czysto po wszystkich opłatach wychodzi 1500 euro netto. Mowila również że jest możliwość uzyskania premii za wydajność do 2100-2300 całości. Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Kazik

    25.08.2025 18:23

    Były pracownik

    1500 euro i kręgosłup do wymiany nie polecam
    ReviewUserIcon
    BYLY PRACOWNIK KAMMLACH

    22.08.2025 10:27

    Były pracownik

    Omijac ta agencje szerokim łukiem, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Hatua

    22.08.2025 09:17

    Kandydat

    Witam mam pytanie na temat pracy w DHL lotnisko Lipsk ktoś coś może więcej powiedzieć na ten temat
    ReviewUserIcon
    MaTch79

    04.08.2025 18:43

    Kandydat

    Witam.Dostalem ofertę pracy na magazyn GLS.Moze ktoś z obecnych lub byłych pracowników napisać jak wygląda ta praca?Są jakieś nadgodziny,ile można tam zarobić?Jak wygląda zakwaterowanie i ogólnie warunki? Koordynatorzy są spoko?Ile zabrać ze sobą kasy żeby przeżyć pierwszy miesiąc?
    ReviewUserIcon
    MaTch79

    10.08.2025 17:48

    Kandydat

    Jeszcze nie wiem,czekam na telefon.
    ReviewUserIcon
    marek

    14.08.2025 13:47

    Były pracownik

    ludzie nowi po jednym dniu uciekaja
    ReviewUserIcon
    Kris

    10.08.2025 21:09

    Były pracownik

    Najgorsze miejsce w jakim można pracować bardzo ciężka praca za malutkie pieniądze, zakwaterowanie (usunięte przez administratora) robaki kasuja .9.95 euro za dzień plus 35 euro po opuszczeniu lokalu brak sklepu pijaki i ćpuny, zero wytłumaczenia na początku czegokolwiek o pracy paczki startują i już musisz wszystko wiedzieć przerwy w biegu po parę minut czyli praktycznie wcale, miejscowość neuenstein byłem tydzień w lipcu dramat nie polecam bardzo, szkoda czasu szukajcie innej agencji
    ReviewUserIcon
    Olekkkkk

    13.08.2025 20:06

    Pracownik

    Masz numer do kontaktu to zadzwoń, to jest forum dla pracowników a nie skrzynka skarg i zażaleń
    ReviewUserIcon
    Andrzej Wawa

    14.08.2025 09:32

    Pracownik

    miłych owocowych czwartków w biurze 😊 lub pozytywnego rozpatrzenia o zaliczkę i miłego weekendu na % 😊
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2025 08:46

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej Wawa

    12.08.2025 08:35

    Pracownik

    z dobrego źródła usłyszałem, że podobno wyrobienie kosztuje 100 albo 150, nie pamiętam dokładnie teraz po dłuższym czasie, reszta była "za przysługę"
    ReviewUserIcon
    Andrzej Wawa

    13.08.2025 11:34

    Pracownik

    Ideal usuwa niewygodne komentarze 😊 Standard. Tak się zastanawiam, czy chat gpt by mi ładne pismo po niemiecku napisał...hmmm...
    ReviewUserIcon
    Wuc

    22.07.2025 22:00

    Inne

    Witam, dostałem ofertę pracy w miejscowości kammlach na magazynie jyska jako operator wózka widłowego, pytanie czy ktoś tam pracuje i może mi powiedzieć czy faktycznie jest to praca typowo na wózku widłowym bo jak dostałem skierowanie na badania to było jeszcze kilka innych pozycji jak komisjonowanie, sortowanie itp. A i najważniejsza część to pani powiedziała przez telefon ze zarobki w przedziale 1700-2000 euro na ręką już po opłatach to realne czy wyssane z palca ?
    ReviewUserIcon
    Pracujacy

    23.07.2025 23:15

    Pracownik

    Nie licz na jazdę na wózkach,wrzuca cię na komisjonowanie,paczki po 30 kg norma 44 na godzinę ,jak się nie wyrobisz to ci podziękują.Zarobki max 1300 euro...
    ReviewUserIcon
    ODIUM

    11.08.2025 21:29

    Pracownik

    Nie wiem jak od września, bo podobno zaczyna się sezon, ale czerwiec-lipiec po 1200-1300 euro, mało zamówień i zmiana popołudniowa cześto nie chodziła do pracy (tak średnio 4-5 razy w miesiącu, a zarabia się za przepracowane godziny). Oczywiście obiecywali zarobki 1700-1900 euro (1700 byłoby realne, ale w miesiącu, w którym są 23 dni robocze i to pod warunkiem, ze zawsze pójdzie się do pracy, a kazdy dzień gdy się nie pójdzie to -90 euro). Aby wyszło 1900 to trzeba pójść w miesiącu 25 razy do pracy, czyli bez sobót to niemozliwe, a przez ostatnie 3 miesiące to tych sobót praktycznie nie było. Duzo osób się pozwalniało, z tych co było w połowie maja, to zostało moze 20%. Taka sytuacja. A to tylko jeden z cudów dziejący się w tej agencji :)
    ReviewUserIcon
    Pracujący

    19.07.2025 06:53

    Pracownik

    Dlaczego firma pobiera opłaty za mieszkanie gdy pracownik jest na urlopie lub zwolnieniu lekarskim?
    ReviewUserIcon
    angelika

    19.07.2025 16:19

    Były pracownik

    firma zwraca pieniądze za to, jeżeli odpowiednio dobrze się o to pokłócisz, zostaw priv, to Ci powiem jak to zrobić
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    03.08.2025 14:24

    Pracownik

    Poproszę o informację [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ben

    02.08.2025 14:15

    Pracownik

    Jedzie ktoś na pracę do magazynu w „Kammlach“?
    ReviewUserIcon
    Marek

    24.07.2025 08:47

    Pracownik

    Ideal Work to świetna firma ,płace są na czas ,miła atmosfera i lekka praca za dogodne pieniądze.Podpisałem lojalkę i to był najlepszy wybór w moim życiu.Ci którzy tak negatywnie komentują,to poprostu obiboki którym się w tej pracy nic nie chciało.W tej jak i w innej pracy trzeba myśleć a u negatywnie komerntujących tego nie widać.Pozdrowienia z wesołych i uśmiechniętych Niemiec.
    ReviewUserIcon
    Abdul

    25.07.2025 09:51

    Pracownik

    Hahahaha
    ReviewUserIcon
    marmaro

    26.07.2025 11:05

    Pracownik

    I pyk, jest zaliczka, jest weekendzik 😊 Napisz nam jaki projekt :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2025 19:05

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Roma

    21.07.2025 08:05

    Kandydat

    A pamiętasz może gdzie dokładnie widziałeś te oferty ? Tez bym sobie z chęcią zerknęła na nie
    ReviewUserIcon
    kassa

    22.07.2025 19:32

    Kandydat

    pewnie na ich stronie albo jakiejś stronie z ofertami pracy - tak zgaduje
    ReviewUserIcon
    soma

    17.07.2025 22:06

    Kandydat

    hej, gdzie najlepiej szukać ofert do tej firmy ?
    ReviewUserIcon
    Up

    18.07.2025 11:47

    Inne

    Cześć, pewnie na ich stronie są oferty, ale ja sam też widziałem na różnych stronkach rekrutacyjnych typu pracuj jooble itp.
    ReviewUserIcon
    Up

    18.07.2025 11:48

    Inne

    A pożartym to w sumie nie ma różnicy jak wyślesz swoje cv, ważne żeby to w ogóle zrobić jak ci na pracy zależy
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.04.2025 10:49

    Kandydat

    Czy wie ktoś jak wyglądają realne zarobki na komisjonowaniu w Kammlach w Jysk?można te 2000 wyciągnąć 'na czysto'?
    ReviewUserIcon
    Bobo

    15.07.2025 16:45

    Kandydat

    Nie ma takiej możliwości niestety
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    06.06.2025 21:41

    Były pracownik

    Z całego serca nie polecam warunki mieszkalne poniżej normy, praca jak w jakimś (usunięte przez administratora) a o wypłacie nie wspomnę, z 14.50 brutto wyszło mi niecałe 5e netto, śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    Tomek

    09.06.2025 16:50

    Kandydat

    a dają niemieckie umowy czy tylko tak mówią?
    ReviewUserIcon
    Bobo

    15.07.2025 16:37

    Kandydat

    Jakim ujem xdd
    ReviewUserIcon
    Laik

    10.07.2025 01:01

    Kandydat

    cześć, czytam sobie właśnie forum i ogólnie to mam pytanie czy macie jakieś rady dla kogos kto pierwszy raz sie wybiera? jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, ale się przymierzam. jestem dośc zielony bo dopiero skończylem szkołe, ale już jakieś fuszki miałem więc roboty fizycznej sie nie boje. wiem że pewnie może być ostra charówa i się na to nastawiam, bardziej chodzi o takie praktyczne rzeczy np. co zabrać, co jest na kwaterach, ile kasy wziąć ze sobą na początek, żeby sobie jakoś wyżyć do pierwszej wypłaty i tego typu rzeczy, czy np. na miejscu jest wifi, czy warto sobie ogarnąć nimiecką kartę sim itd. będę wdzięczny za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Grajek

    17.06.2025 12:20

    Pracownik

    Dwa projekty za mną łącznie, póki co bez większych problemów, nie nacięli też mnie na kasę, więc może to niewiele, ale wystarczy żebym pojechał i trzeci raz
    ReviewUserIcon
    ozyrys

    26.06.2025 20:11

    Pracownik

    różnie, jak się trafi, nas najwięcej była 6
    ReviewUserIcon
    Laik

    10.07.2025 00:54

    Kandydat

    jest szansa na dwójkę, czy raczej nie bardzo?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    05.07.2025 12:42

    Kandydat

    Jedzie ktoś na komisjonowanie do Kammlach?
    ReviewUserIcon
    Pik

    14.05.2025 19:32

    Były pracownik

    W porządku robota. Kasa zgodnie z umową. Warunki okej, ale bywa ciężko.
    ReviewUserIcon
    jin

    24.06.2025 12:53

    Pracownik

    umowa o pracę tymczasową przez agencje
    ReviewUserIcon
    IPM

    30.06.2025 08:33

    Pracownik

    ale tak, na polskich zasadach
    ReviewUserIcon
    gość

    26.06.2025 08:27

    Kandydat

    ile trwają zazwyczaj projekty? da się wyjechać na same wakacje, czy raczej dłuższe?
    ReviewUserIcon
    IPM

    30.06.2025 08:33

    Pracownik

    Różnie, ale zawsze lepiej potwierdzić jakie czasówki teraz potrzebują z nimi
    ReviewUserIcon
    gość

    26.06.2025 08:27

    Kandydat

    ile trwają zazwyczaj projekty? da się wyjechać na same wakacje, czy raczej dłuższe?

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.