opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1866 ocen
Opinie(3920)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3920)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zmróz

    24.01.2026 23:27

    Kandydat

    Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć oferty pracy do tej firmy?
    ReviewUserIcon
    Zawirow

    25.01.2026 19:31

    Pracownik

    Szukaj na ich stronie kariery, tam zwykle są wszystkie oferty. Możesz też sprawdzić portale z ogłoszeniami.
    ReviewUserIcon
    Zasnuwek

    25.01.2026 20:03

    Kandydat

    a próbowałeś wpisać w Google? Czasem można znaleźć jakieś ukryte ogłoszenia na forach albo grupach.
    ReviewUserIcon
    półwyłom

    23.01.2026 08:33

    Inne

    Jaki jest stosunek pracowników do siebie? Gramy do jednej bramki czy raczej podkładamy sobie po cichu nogę?
    ReviewUserIcon
    świtowo

    24.01.2026 23:05

    Pracownik

    ogólnie atmosfera jest spoko, raczej pomagamy sobie niż podsuwamy nogi. wiadomo, różnie bywa, ale w większości wszyscy są na jednym poziomie
    ReviewUserIcon
    Softemberly

    24.01.2026 23:28

    Kandydat

    a jak z atmosferą u was? bo bardzo zależy mi na tym, żeby w pracy się dogadywać. to chyba ważne, nie?
    ReviewUserIcon
    Marcinek

    16.01.2026 18:48

    Inne

    Witam czy polecacie pracę w GLS w kassel ?poprosze o jakieś konkretne opinie
    #Magazynier
    ReviewUserIcon
    adamoo

    17.01.2026 17:23

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora), większość negatywnych komentarzy jest o Kassel, konkretnie o Neuenstein.
    ReviewUserIcon
    edy

    18.01.2026 21:06

    Były pracownik

    ja byłem, nie było źle. ale opinie są różne, więc jak to będzie w twoim przypadku to nie da się przewidzieć
    ReviewUserIcon
    AT

    17.01.2026 20:15

    Kandydat

    Czy podawaliście keidyś skan dowodu osobistego e_mailem przed podpisaniem umowy ?
    ReviewUserIcon
    Johny92

    12.01.2026 17:30

    Kandydat

    Witam.Opinie nt.Rewe Sülzetal.Ile godzin,czy da się zarobić, atmosfera i zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    ZDR

    05.01.2026 19:11

    Kandydat

    Czy pracował ktoś na magazynie w okolicach kessel bo dostalem oferte i nie wiem czy jechać Z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    marian

    06.01.2026 01:59

    Były pracownik

    Na co konretnie? Jak GLS Neuenstein, to (usunięte przez administratora). Pytaj jak coś chcesz wiedzieć. Osoby od opisu atmosfery itp. ostatnio w komentarzach, to ludzie z biura piszą, im nie ufaj. Zaraz się pewnie zlecą 😊 Pytaj o co chcesz, chętnie pomożemy.
    ReviewUserIcon
    Obojętny

    29.12.2025 14:58

    Pracownik

    Myślę, że tak de facto w każdej pracy znalazłby się jakiś minus, ale takie czepianie się niewiadomo czego pogarsza i stosunek do pracy i zmniejsza chęci, nie rozumiem serio.
    ReviewUserIcon
    KtośZDrugiegoKońca

    31.12.2025 10:43

    Inne

    Masz rację, w każdej pracy znajdą się jakieś minusy, ale ważne jest, aby umieć je zauważyć i z nimi pracować. Jeśli chodzi o atmosferę, to w końcu liczy się to, co można osiągnąć wspólnie.
    ReviewUserIcon
    amadi

    05.01.2026 21:36

    Pracownik

    pan jaki dyplomata, koniec końców każdy zarabia na siebie. skład może się trafić różny, bywa i tak jak kolega wyżej mówi, ale wtedy trzeba zgłaszać jak się coś serio niedobrego dzieje
    ReviewUserIcon
    Płyn

    24.12.2025 12:56

    Kandydat

    Zastanawiam się, z kim jest rozmowa rekrutacyjna przeprowadzana? Z kimś z działu HR, czy może od razu z jakimś kierownikiem danego działu czy coś? Bo wiadomo – różnie się człowiek przygotowuje w zależności od tego, kto siedzi po drugiej stronie.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    25.12.2025 19:48

    Były pracownik

    Zgadzam się w 100%
    ReviewUserIcon
    nick

    05.01.2026 21:03

    Kandydat

    Przecież oni o pracy w biurze rozmawiają z tego co rozumiem, nie o fizycznej
    ReviewUserIcon
    TylkoCzytam

    26.12.2025 13:51

    Kandydat

    Jak oceniacie relacje towarzyskie w pracy? Czy ludzie spotykają się też poza firmą, czy raczej każdy po godzinach znika? Zawsze fajnie, jak zespół potrafi się dogadać nie tylko zawodowo.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    29.12.2025 09:04

    Były pracownik

    Jakie relacje.....sama patologia chleja tylko jak mają wolne!!!! nigdy już nie zatrudnię się w idealu
    ReviewUserIcon
    Sderdf

    05.01.2026 14:55

    Były pracownik

    Hej tak potrafią się bawić, przykład ostatni weekend. Sytuacja z soboty na niedzielę z dnia 4.01.2026 na 05.01.2026 impreza taka ze budynek mieszkalny został podpalony , patologia, alkoholizm, narkomania. Kilka osób w szpitalu. W budynku brak od dawna czujników dymu , brak gaśnic tak Ideal sie troszczy o pracowników. Szczęście w nieszczęściu ze ktoś podniósł alarm i nikomu nic poważnego sie nie stało. Wiec jak ktoś chce przeżywać takie imprezy, za najnizsza krajową to rekrutacja otwarta.
    ReviewUserIcon
    ZerkamPoCich

    25.12.2025 16:47

    Pracownik

    Fajna praca, dobrzy ludzie, nie ma źle. W dzisiejszych czasach to już naprawdę sporo. Jak atmosfera dobra, to i robota idzie łatwiej.
    ReviewUserIcon
    Neutral Mind

    26.12.2025 13:18

    Pracownik

    Zgadzam się, dobra atmosfera naprawdę ułatwia pracę i może wpływać na wyniki. Warto docenić to, że zespół jest wspierający i życzliwy.
    ReviewUserIcon
    Oglądacz

    28.12.2025 13:52

    Kandydat

    To brzmi zachęcająco, dobra atmosfera to ważny aspekt w pracy. Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do takiego zespołu
    ReviewUserIcon
    PrzyglądającySię

    23.12.2025 10:34

    Kandydat

    Czy firma zatrudnia również stażystów?
    ReviewUserIcon
    Softwave

    24.12.2025 12:39

    Pracownik

    Nie jestem pewien, ale z tego co się orientuję, czasem przyjmują też stażystów. Myślę, że warto zapytać dział rekrutacji o aktualne możliwości.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.12.2025 08:02

    Były pracownik

    Praca ok lekka na magazynie DPD blisko zamieszkania wszystko super ale ostrzegam przed lokalizacja AUF DER BADEKUHLE 6 39343 SANTERSLEBEN współczuję osobie która zamieszka w pokoju z Bogdanem,jest na projekcie drugi raz i myśli że jest tam panem,klucze od mieszkania przywłaszczył sobie i trzeba się prosić gdy chce się wyjść na zewnątrz,ALE NAJGORSZE JEST ZE CHRAPIE JAK DZIK I NIE MOZNA ZASNĄĆ,A SZCZEGÓLNIE GDY SIĘ NACHLA A PIJE CODZIENNIE WÓDĘ NAWET W PRACY JUZ LUDZIE MÓWIĄ ZE ŚMIERDZI OD NIEGO GORZAŁA WIEC NIE WYTRZYMALEM I SPECJALNIE SIĘ NAPILEM I NIE POSZEDLEM DO PRACY BY MNIE WYWALILI.
    ReviewUserIcon
    Echo Field

    22.12.2025 09:26

    Kandydat

    Można tutaj spodziewać się jakichś premii czy dodatków?
    ReviewUserIcon
    Trace

    23.12.2025 08:15

    Pracownik

    W moim doświadczeniu, premia czy dodatki mogą się zdarzyć, ale to zależy od wyników firmy i indywidualnych osiągnięć. Warto dopytać w HR o szczegóły dotyczące systemu premiowego.
    ReviewUserIcon
    Obraz

    23.12.2025 13:17

    Kandydat

    A może wiesz, jakie są ogólne zasady przyznawania tych premii? Byłoby dobrze wiedzieć, jak wygląda to w praktyce.
    ReviewUserIcon
    NickiMinajz

    21.10.2025 23:04

    Kandydat

    Siema. Planuje wyjechać na komisjonerke magazyn jysk okolice Monachium. Podobno zarobki oscylują między 16-19€ brutto (2700-3000€ brutto mies) tak zapewnia pracodawca. Mógłby się ktoś wypowiedzieć czy faktycznie tak jest czy pracodawca jednak mija się z prawdą xd. I jak z ludźmi na mieszaniu? Wiem że to zależy od tego gdzie i na kogo się trafi ale chodzi mi o to czy większe szanse są na trafienie patoli czy raczej na „normalnych” ludzi.
    ReviewUserIcon
    Metody

    13.11.2025 20:53

    Kandydat

    Czytając opinie o innych agencjach (mimo negatywów tutaj) Ideal wypada całkiem dobrze... Przekonam się niebawem na własnej skórze. Planuje rozpocząć w następnym tygodniu. Zdam relacje.
    ReviewUserIcon
    Sderdf

    22.12.2025 15:06

    Były pracownik

    14.85 brutto za godzinę umowa 3/4 etatu gwarantowane 120 godzin to daje 1782 euro brutto czyli po wszystkich potrąceniach około 1140 euro na rękę. Przy 168 godzinach wyjdzie około 2500 brutto minus podatki mieszkanie dostaniesz około 1570 euro na rękę. Proste
    ReviewUserIcon
    Layered

    19.12.2025 09:03

    Kandydat

    Czy do firmy można zatrudniać się też poprzez agencję pracy? Bo widziałem kilka ofert podpisanych przez różne agencje. Ciekawi mnie, jak to wygląda w praktyce.
    ReviewUserIcon
    Soft Grain

    21.12.2025 15:39

    Pracownik

    To w zasadzie jest agencja pracy. W praktyce oznacza to, że agencja zajmuje się procesem rekrutacji i pośredniczy w zatrudnieniu.
    ReviewUserIcon
    KtośKogoNieZnacie

    21.12.2025 16:07

    Kandydat

    Dzięki za info
    ReviewUserIcon
    Shadeful

    18.12.2025 12:10

    Kandydat

    Mail podany przez firmę jest przeznaczony głównie dla kandydatów czy dla pracowników? Nie chciałbym wysyłać zapytania nie tam, gdzie trzeba aa. Może ktoś już pisał i wie, jak najlepiej się kontaktować.
    ReviewUserIcon
    Silent Layer

    19.12.2025 09:15

    Pracownik

    Z tego, co wiem, ten mail jest głównie dla kandydatów. Więc lepiej skontaktować się bezpośrednio, jeśli masz pytania o rekrutację.
    ReviewUserIcon
    Widok

    19.12.2025 15:20

    Pracownik

    Wydaje mi się, że ten mail może być bardziej przeznaczony dla kandydatów, ale warto zapytać. Jeśli masz jakieś konkretne pytanie, spróbuj napisać.
    ReviewUserIcon
    hapy

    19.11.2025 11:02

    Pracownik

    Praca na poziomie, mogę polecić nowym i szukającym stabilnego miejsca
    ReviewUserIcon
    @AndrzejWawa

    20.11.2025 11:45

    Były pracownik

    Pozdrawiamy biuro w Warszawie "zachęcających" koordynatorów do "zachęcania" do pozytywnych opinii 😊 Jak tam sytuacja z uprawnieniami na Jysku? Nadal koszt wyrobienia po wirtualnym szkoleniu u znajomych Pana X 100 Euro, a potrącane 200 Euro? Czy stawki się zmieniły, bo aktualnie dzięki Bogu ja nie w temacie 😊 Nadal wirtualne szkolenia czy jednak w końcu firma zaczęła przeprowadzać rzetelne szkolenie z egzaminem na miejscu bądź w jakimkolwiek ośrodku szkolącym? Komentarze widzę wszystkie pousuwane z poprzedniej rozmowy 😊 Pozdrawiamy przy okazji Panie muszące odpowiadać na komentarze 😊, coś mi dziwnie mówi, że to jednak nie do końca one za tym stoją 😊 Błagam Panie z Zopu o odpowiedź, zanim biuro zgłosi to do usunięcia 😊 Już widzę jak odpalają kompa, sprawdzają co tam nowego, a tutaj zonk "znowu się zaczyna" 😀 Na szczęcie już były pracownik :)
    ReviewUserIcon
    Sderdf

    12.12.2025 21:16

    Były pracownik

    Tak zmieniło się, z tego co słyszałem jest egzamin, ale mając nawet 7 promili i tak go zdasz 🤣🤣. To co dzieje sie w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie. Ta firma powinna zająć sie państwowa ispekcja pracy oraz prokuratura. Na szczęście ja juz sie zwolniłem i nikomu nie polecam by tu trafił.
    ReviewUserIcon
    Zapon

    21.11.2025 09:35

    Pracownik

    Warunki pracy są akceptowalne, wynagrodzenie na czas i raczej uczciwe (choć na pewno nie dla każdego). Pracuje tutaj od przeszło roku. Czasem jest ciężej czasem lżej. Kasa się zgadza, wypłata w terminie. Ludzie spoko atmosfera zmienna i zależna od natłoku pracy.
    ReviewUserIcon
    Kielich

    27.11.2025 14:48

    Pracownik

    Jak możesz pracować od roku skoro po 9 miesiącach muszą cię zwolnić bo tak jest w umowie?
    ReviewUserIcon
    Sderdf

    12.12.2025 21:09

    Były pracownik

    Można pracować dłużej niż 9 msc. Po pierwsze na danym projekcie można pracować do 9 miesięcy a następnie zmiana projektu. Nie dotyczy o gls moza od razu 18 miesięcy robić. Zmiany spółki masz co 9 miesięcy by nie dostać dodatkowego wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.12.2025 18:23

    Pracownik

    Nie polecam. Śmieszne pieniądze za ciężką pracę.
    ReviewUserIcon
    iDeaLnyPracownik

    26.11.2025 16:32

    Inne

    Przerobiłem większość projektów od dołu do brygadzisty , pytajcie o co chcecie
    ReviewUserIcon
    adamoo

    05.12.2025 12:48

    Były pracownik

    Ja o konkrety pytam. Na jednym jest +1 Euro, na innym +2,5 do każdej godziny. Ciekawy byłem kto, gdzie i ile dał.
    ReviewUserIcon
    Mileydi

    06.12.2025 01:08

    Inne

    Więc bardzo Cię proszę napisz swoją opinię odnośnie współpracy z tą firmą 😊dziękuję
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    KMB

    05.12.2025 17:16

    Były pracownik

    Kontakt z agencją na plus , z brygadzistą również. Terminowe wypłaty na plus. Praca sama w sobie na plus. Zakwaterowanie na konkretny minus: -pluskwy w pokojach -Brak okna w przedsionku do pokoju , każdy z ulicy może sobie wejść i wynieść co chce -Warunki w łazienkach też leżą, prysznice żółte jakby służyły do sikania , grzyb na ścianach , wieczorami brak ciepłej wody , tron na którym można poczuć się jak w wesołym miasteczku. Zobaczymy jak będzie z rozliczeniem za pracę w listopadzie. Całość mam udokumentowaną
    ReviewUserIcon
    Tuen

    24.11.2025 08:43

    Kandydat

    Witam mam pytanie. Czy jak już zadzwonili i umówili się na spotkanie rekrutacyjne, no to kto je tam prowadzi? z kim będę rozmawiać? jest się czym stresować?
    ReviewUserIcon
    mon

    01.12.2025 10:47

    Kandydat

    skoro spotkanie rekrutacyjne, to zgaduję, że pytasz o centralę, ale z tego co widzę po profilu to raczej nikt z centrali się tu nie wypowiada, pójdź na to spotkanie to się przekonasz, a nie kombinujesz kto i co za wczasu, co za różnica kto je prowadzi
    ReviewUserIcon
    Ewe

    24.11.2025 13:35

    Kandydat

    Słyszałem o tej firmie wiele i przyznam, że były to raczej spoko opinie. Jak uważacie?
    ReviewUserIcon
    szyszek

    26.11.2025 08:40

    Inne

    Słyszałem podobnie, że wiele osób chwali ich podejście. To zawsze fajna informacja, jak firma zbiera pozytywne opinie
    ReviewUserIcon
    Jan

    26.11.2025 19:04

    Pracownik

    To wszystko to loteria jak dobrze trafisz to zarobisz i odpoczniesz po pracy jeśli współlokatorzy będą normalni ja już drugi raz trafiłem na lumpów chleja chrapią ,nie szanują ciebie jeśli chcesz spokoju odpocząć a od innych wymagają pozadku i jak odrobię co zainwestowałem na wyjazd zrywam się stąd z tej chorej patrologii NIGDY WIECEJ NIE ZARYZYKUJĘ PRACY W IDEAL WORK
    ReviewUserIcon
    Drygz

    20.11.2025 14:32

    Kandydat

    Pierwszą umową jest umowa o pracę? długo zajmuje nowemu pracownikowi poznanie nowych obowiązków itd ?
    ReviewUserIcon
    miro

    24.11.2025 11:42

    Pracownik

    Ta, umowa o pracę tymczasową. Ile ci zajmie wdrażanie się, to nie wiem, ale żadnej filozofii z reguły nie ma, więc szybciej niż dłużej
    ReviewUserIcon
    Nian

    21.11.2025 11:31

    Kandydat

    są szkolenia dla nowych, czy raczej rzucają na głęboką wodę? na rekrutacji są jakieś zadania, czy zwykła rozmowa, jak to wygląda ?
    ReviewUserIcon
    miro

    24.11.2025 11:39

    Pracownik

    Nie ma żadnych zadań, szybkie formalności. Chyba, że o biuro pytasz
    ReviewUserIcon
    Sadon

    20.11.2025 10:33

    Pracownik

    fajna praca, raczej spokojna na codzień i w dość dobrej atmosferze. na ogół polecam
    ReviewUserIcon
    yessu

    19.11.2025 12:43

    Kandydat

    Ktoś ostatnio przechodził rekrutacje ? Spora jest konkurencja jeśli chodzi o rekrutacje ?
    ReviewUserIcon
    pinokio

    18.11.2025 16:29

    Pracownik

    praca dość spokojna i przyjemna na codzień, ogólnie nie narzekam
    ReviewUserIcon
    zozol

    19.11.2025 09:53

    Pracownik

    no przyjemna to może nie najlepsze określenie, bywa ciężko, w końcu robota a nie wczasy. ale jest ok, chociaż narobić się idzie po pachy czasami. grunt, że kasa się zgadza.
    ReviewUserIcon
    maxon

    17.11.2025 11:32

    Kandydat

    Widzę, że sporo osób tutaj zachęca do pracy, możecie powiedzieć coś więcej o organizacji i warunkach?
    ReviewUserIcon
    shal

    18.11.2025 11:23

    Pracownik

    Pytasz o jakiś konkretny projekt czy lokalizację, czy tak ogólnie?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    21.10.2025 11:06

    Kandydat

    Można zostać jakiś dłuższy okres czasu, czy po np dwóch miesiącach jest koniec umowy? Szukam na dłużej czegoś
    ReviewUserIcon
    shal

    18.11.2025 11:22

    Pracownik

    Zależy od projektu, przejrzyj sobie oferty na stronie, tam dają info jak jest możliwość długotrwałej współpracy. Oczywiście jak obie strony będą zadowolone, wiadomka
    ReviewUserIcon
    ximen

    17.11.2025 08:45

    Pracownik

    Pracuję dwa miesiące, mogło być z pewnością gorzej, chociaż sama praca dosyć nudna niestety...
    ReviewUserIcon
    shal

    18.11.2025 11:19

    Pracownik

    Zgadzam się, nie jest tak źle. Niektórzy wieszają psy, ok, rozumiem, że nie każdemu pasuje, ale warunki są mimo wszystko całkiem przyzwoite. Ale to moje zdanie, każdy ma prawo do swojego.
    ReviewUserIcon
    ogag

    18.11.2025 10:32

    Kandydat

    ile trzeba mieć doświadczenia żeby się do was dostać?
    ReviewUserIcon
    Jan

    25.10.2025 08:53

    Kandydat

    Witam czy trzeba zabrać ze sobą poście na wyjazd do pracy na magazyn DHL?
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    14.11.2025 06:00

    Były pracownik

    Uwazaj z posciela.Na pokoj dano mi patusa,jak bylem w pracy to on sie nachlal potem polozyl sie do mojego lozka i obeszczal.Wynik byl taki,ze musialem sie zwolnic
    ReviewUserIcon
    Gls

    11.11.2025 00:54

    Były pracownik

    Beznadziejne warunki zakwaterowania, lepkie rączki zabiorą cię jedzenie którego i tak nie możesz przygotować ze względu na brak sztućców i patelni. patologia drąca mordę o 2 w nocy. Wyszczekany brygadzista bez szacunku dla nowych pracowników (naburmuszona dziewczynka na oko 25lat). W pierwszy dzień pracy jesteś postawiony na najgorszą taśmę do załadunku kontenerów, o języku angielskim zapomnij, tam się mówi po arabsku lub niemiecku. Nikt nie dba o porządek, indukcja służy jako popielniczka, wszedzie syf (po jedzeniu które prawdopodobnie ci ukradziono), muzyka o 9 rano puszczana na maksa pokój obok. Odradzam tą agencje każdemu kto chce w spokoju żyć i pracować, to jest miejsce patologii bez ambicji którą jedyne co obchodzi to żeby mieć się za co nachlać. Biuro oceniam na poprawne, ale nie licz że w razie jakiś incydentów ci pomogą. Nie sądziłem że takie coś może mieć miejsce i że ktoś trzyma takich łebków w pracy. Jedyny plus jest taki że można sobie dorobić wożąc łbów do sklepu po alkohol 😉
    #Magazynier
    ReviewUserIcon
    Raboldshausen

    11.11.2025 00:47

    Były pracownik

    Beznadziejne warunki zakwaterowania, (usunięte przez administratora) jedzenie, patologia drąca mordę o 2 w nocy. Wyszczekany brygadzista bez szacunku dla nowych pracowników (naburmuszona dziewczynka na oko 25lat). W pierwszy dzień pracy jesteś postawiony na najgorszą taśmę do załadunku kontenerów, o języku angielskim zapomnij, tam się mówi po arabsku lub niemiecku. Nikt nie dba o porządek, indukcja służy jako popielniczka, wszedzie syf (po jedzeniu które prawdopodobnie ci ukradziono), muzyka o 9 rano puszczana na maksa pokój obok. Odradzam tą agencje każdemu kto chce w spokoju żyć i pracować, to jest miejsce patologii bez ambicji którą jedyne co obchodzi to żeby mieć się za co nachlać. Biuro oceniam na poprawne, ale nie licz że w razie jakiś incydentów ci pomogą. Nie sądziłem że takie coś może mieć miejsce i że ktoś trzyma takich łebków w pracy. Jedyny plus jest taki że można sobie dorobić wożąc łbów do sklepu po alkohol 😉
    #Magazynier
    ReviewUserIcon
    Kamilek

    09.11.2025 10:33

    Były pracownik

    Obiecane są nadgodziny, nocne zmiany i soboty, na nic z tego nie licz (jeśli się doczekasz to dobrze będziesz miał), Podstawa wychodzi na minimalnej niemieckiej 1400-1700 euro minus święta, 250-300 wydajesz na jedzenie(i to takie po taniości), zostaje ci 1100-1400 euro minus święta, czyli jakieś 1000-1300 euro , minus zakwaterowanie u nich, czyli następne 200-300 euro, na czysto po 4 tygodniach roboczych dostałem 995 euro minus jedzenie, brzi jak dobry deal? Nie sądzę, zostałem oszukany, zwrotu za badania też nie mam po miesiącu a miał być, jeśli satysfakcjonują cie słabe warunki zakwaterowania i 1000 euro po miesiącu pracy fizycznej za granica to zapraszam 😆
    #Magazynier
    ReviewUserIcon
    pakloo

    29.09.2025 12:41

    Kandydat

    czy przysługują wam w tej firmie jakieś benefity ?
    ReviewUserIcon
    Hero

    31.10.2025 09:17

    Inne

    Jeśli chodzi o stanowiska biurowe, to wiem że mają premie świąteczną i premie za realizacje targetów
    ReviewUserIcon
    angelika

    01.11.2025 16:11

    Były pracownik

    Jak zrobisz target, to w kolejnym rozliczeniu podkręcą Ci wyniki 😊 Nie możesz za dobrze zarabiać, szczególnie, jak się inne osoby o tym dowiedzą. Coś wiem na własnym przykładzie o tym :)
    ReviewUserIcon
    poolpet

    30.09.2025 13:56

    Kandydat

    Czy dojazdy na miejsce są jakoś organizowane? i jak wyglada sprawa z dojazdami do pracy już na miejscu
    ReviewUserIcon
    giik

    26.10.2025 14:12

    Kandydat

    zgadzam się, a jak już udostępniają takiego busa to wypadałoby z niego korzystać
    ReviewUserIcon
    Jas

    28.10.2025 11:03

    Kandydat

    Gdyby był jakiś zwrot to na pewno by o tym wspominali w ogłoszeniu, a jeśli nic takiego nie podali to zapewne nie ma
    ReviewUserIcon
    Hary

    19.10.2025 07:10

    Kandydat

    Zapewniają ubrania robocze? I wodę do picia w pracy?
    ReviewUserIcon
    b

    18.10.2025 12:14

    Były pracownik

    chyba najgorsza agencja w jakiej byłem, koordynator Łukasz mocno skrzywdzony przez życie, zimna woda często sami ćpuny i alkoholicy na raboldshausen i zjeb4na praca na gls

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.