4 Dodaj opinię
counter
4 332 1090 5 1

Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Aktualność
Dlaczego firmy korzystają z usług agencji pracy tymczasowej?

Odpowiedzi na to oraz wiele innych nurtujących was pytań znajdziecie tutaj:
"Spora część osób twierdzi, że „gdybym znał język, to bym nie szukał pracy przez pośredników”. Oczywiście takie stwierdzenie ma sens. Znając język bez żadnego problemu jesteś w stanie poruszać się po zagranicznych serwisach z ofertami pracy, nie będzie też problemu z komunikacją i przejściem rozmowy kwalifikacyjnej. Ale wszystko powyższe dotyczy wyłącznie innych ofert pracy, niż te które posiadają w swoim portfolio liczne agencje pracy. Prawdopodobieństwo bezpośredniego zatrudnienia w dużej lub średniej firmie korzystającej z usług agencji zmierza do zera. Jeśli chodzi o małe firmy, to macie szansę złamać tę zasadę."

Zachęcamy do zapoznania się z całością artykułu :-)
Tak6Nie9
Mateusz

weszlem tutaj poczytać komentarze bo chłopaki rozmawiali o opiniach o firmie i nie moge uwierzyć ... pracuje w ideal 7mc i nie mam na co narzekac, praca ciezka ale nikt nie mówił ze będzie lekko. mam kase zawsze na czas a dodatkowo polecilem prace koledze i dostalem premie i jjeszcze jednego zgłosze i kolejne €€€ wpadna.. moim zdaniem ten co nie pojedzie to nie będzie wiedzieć jak jest i tyle, na własnej skurze trzeba sprawdzić

Tak22Nie31
Tomasz Pollak

Polecam Agencję. Bardzo Dobre warunki. Może pieniądze trochę za małe jak na taką pracę ale w Polsce dostałbyś maks. 18 zł brutto, na Ukrainie jeszcze mniej. Przyjeżdżasz na gotowe. Praca legalna, zus w Polsce (co jest plusem przy wypłacie i składki w Polsce). Wynagrodzenie płatne na czas. Praca jak praca, zawsze można zrezygnować. Jak ktoś chce więcej zarabiać może samemu sobie poszukać pracy w niemczech. Co do potrąceń/obciążeń - czytajcie umowę i wyraźnie jest napisane, że mogą obciążyć ekstra jak nagle zrezygnujesz. Umowę dają do wglądu przed, co jest plusem. Agencja chroni też swoich interesów i ma do tego prawo.

Tak16Nie53
OrleN
@Kris

stawka 9,79, w Neu są busy i to nowiutkie, które wożą do i z pracy za free. co jak co ale ich samochody są w świetnym stanie nowe z salonu, mam porownanie z inna agencja

Tak6Nie22
Michał

Ja tam nie pracuje w zadnej sortownii.Ale wy wogole czytacie te ogloszenia.A co Ideal ma do tego ze praca jest ciezka.Przeciez nigdzie nie sciemniaja ze jest lekka praca.Daja wam mozliwosc pracy.Jeszcze wam daja kwatete jeszcze zle tak nabprawde nic nie musicie załatwiać Kazda agencja ma plusy i minusy.Cieszcie sie ze placa bo jest multum agencjii ktore sie zamykaja.A jezeli ci zle zadzwon do biura moze maja inne oferty.

Tak10Nie21
Snoop Nowy wpis

Jak tam się u was sprawy mają odnośnie pracy za granicą. Spoko? :D

QWERT

Praca ciężka, ciągle Cię poganiają. Mało godzin pracy, bo około 7 z tego zmiana nocna kończy sie około 3, a ranna zmiana zaczyna się od 6.. Zakwaterowanie w porządku pokoje 2 osobowe, wyposażenie pełne. Wypłaty zawsze na czas, rozliczane co do minuty.

kowboj
@QWERT

jak się nie ociągasz to cię nikt nie pogania

Yang
@QWERT

czyli ogólnie wszystko co najważniejsze jest spełnione, a że praca ciężka.. no cóż, trzeba się z tym liczyć jadąc za granicę, w końcu jedzie się zarabiać a nie odpoczywać jakby nie patrząc ;)

jasiu
@QWERT

zalezy gdzie sie trafi ja trafilem na normalna robote nie az tak ganiaja pracuje sie normalnie wiedomo trzeba robic w miare szybkim tempem by sie nie obijac pracowac w miare swoich mozliwosci i paczki trzeba przerzucac sposobem nie siłowo a sie az tak nie zmeczysz,trzeba myslec i bedzie ok

otymista Nowy wpis
@QWERT

Nigdy w życiu nie zgodził bym się abym kończył jedna zmianę o 3 nad ranę i na 6 znowu startował do pracy. Jesteście debilami jeśli dajecie się na to namawiać

jasiu Nowy wpis
@otymista

kto ci powiedzial ze konczysz o 3 i zaczynasz za 3 godz??? o 6??? ci na 6 to nowa ekipa ty masz wolne do nastepnego dnia

inf Nowy wpis
@jasiu

no przecież to chyba logiczne, że nie ma się przerwy tylko 3 godziny między jedną zmianą a drugą.. takie wpisy jak tamtem pokazują jaki się czasem potrafi zrobić chaos we wpisach i ktoś kto nie doczyta wszystkiego wyciągnie fałszywą informacje.. ludzie myślcie co piszecie czasem

Elo

Witam mam pytanie bo byłem na innym forum z opiniami i tam 99% opinię to "że to najgorsza praca w jakiej byli (usunięte przez administratora) dla pracownika jeszcze w dodatku bardzo ciężko za śmieszne pieniądze" Jak się do tego odniesiece warto jechać?

@Elo

Hejty są zawsze kogoś (usunięte przez administratora) boli bo może nie da tam rady ! Nie pojedziesz nie zobaczysz pracować trzeba wszędzie ! lepiej tam za lepsze pieniadze niż w polsce za 2300

Toxic1
@Elo

Ja jestem na miejscu, niby kassel a tak naprawdę będziesz nueunstein na gls. Praca jest ciężka i nie ma co ukrywać. Musisz się przygotować na to że nie jedziesz leżeć tylko pracować, warunki mieszkaniowe są hmmm po prostu są. Ogólnie źle nie jest koordynator jest w porządku ludzie spoko, wifi działa jak mu się podoba ale da się przeżyć,

Tenor
@Toxic1

wciąż zaskakują mnie ludzie, którzy jadąc za granicę myślą, że to będzie tak jak w Polsce, a oni będą mogli się obijać ile wlezie.. nie mówię tutaj oczywiście o Tobie, tylko no ogólnie o stosunku do wyjazdów. Trzeba się liczyć z tym, że jak się chce zarobić więcej niż właśnie to co mówisz czyli 2300, to trzeba się napocić i tyle, jak dla mnie to nie podlega żadnej dyskusji ;p pozdrawiam i życzę powodzenia na robocie

ByłyPracownik
Nazwa działu: Rekrutacja

Witam. Może zacznę od tego jestem młodym chłopakiem który wyjeżdżając za granice opuścił swój dom i bliska rodzinę wyjeżdżając za lepszym życiem próbując zarobić na siebie i dom w czasie kryzysu. Byłem wręcz szczęśliwy czytając to ogłoszenie mówię super mam pracę! Podłoże pieniądze kupię nowy samochód! Słuchajcie ludzie i uważajcie na siebie to co tu się wyprawia to jest (usunięte przez administratora) pracuje się całe noce Ale Ale tryb nie wygląda 8 h na zmianę nocną to by było zbyt proste. Już przedstawiam sytuację... godziny pracy zaczynają się średnio od 19 do około 3 w nocy czasem pół godziny krócej A teraz najciekawsze wracasz do domu wiadomo zaliczasz przejazd więc wychodzi to około 20 min i zostaje Bo około 1.5 do 2 H snu potem wstajesz tak około 5 rano by wstać do pracy na 6 do 9 rano jesteś nieprzytomny nie wiesz co się dzieje zero orientacji w terenie aha i najważniejsze praca wygląda w ten sposób że po 30 min leje się z Ciebie niesamowicie A po 3 H nie masz siły nawet nic mówić tempo pracy jest tak dynamiczne że ledwo stoisz na nogach! Słuchajcie dalej jeżeli myślisz że wrócisz do domu i się wyśpisz zapomnij to co obiecują czyli 2 osobowy pokój to mit są 5 osobowe i wiadomo każdy chce coś zrobić więc zanim zaśniesz to już zaraz znów trzeba iść do pracy. Jeżeli myślisz że zjesz sobie ksnaoje w ciągu tych 8 godzin też zapomnij nie ma nawet 5 min przerwy a Niemcy i tak narzekają na to jak pracujesz. Kolejna kwestia środki ostrożności??? Żadnych nie ma nawet nigdzie płynów do dezynfekcji (usunięte przez administratora)Myślisz że Ciebie ta osoba nie dotyczy? A czy wiesz że rozładunek kontenera lub załadunek wykonuje się w 2 osoby? Więc przemysł czy nie naraża Twojego zdrowia lub życia. Pozdrawiam serdecznie i ostrzegam. Aha cieszę jedna kwestia jeżeli próbujesz mieć swoje zdanie koordynator zacznie Cię zastraszać oczywiście nie dosłownie Ale sam byłem ofiara takiej manipulacji.... cytuję: już zwolnilem dwóch chłopaków za to brak czystości w domu także uważajcie. Również i do tej kwestii chce się odnieść oczywiście nie pochwalam (usunięte przez administratora) bo sam uwielbiam porządek Ale zadajmy sobie pytanie czy na czas mieszkania w danym miejscu to nie jest ich strefa komfortu i czy można sobie tak przychodzić bez zapowiedzi do kogoś? Ocxywiscie nie znam tej sytuacji do końca chodzi mi o kwestie systemy ich działań. Kurczę miałem już kończyć Ale jeszcze jedna kwestie chce poruszyć... jakiś czas temu zmienili nam brygadziste A wiecie czemu bo tamten nic nie próbował nawet z nami załatwić Ale nie to jest najgorsze tylko ten gość ciągle był pijany nawet auto prowadził z piwem w ręku także ten profesjonalista... Ale oczywiście już to zwolnili po kilku latach picia.... I zawsze mówiłem do wszystkich wiecie że ten gość jest miły jak wypije... czyli zawsze.... Pozdrawiam serdecznie uważajcie na siebie. Były pracownik....

Olf

Praca jest w u... Ciężka jeszcze na zakrecie jako takto ale na koncu koszmar.Co do Agencjii nie mam złej opinii.Jezeli ta stawka wam odpowiada za ta pracę to możecie jechać.Nie zastanawialo was czemu ciagle tam potrzeba ludzi... jest bardzo ciężko

kulfon
@Olf

no letko nie jest ale jakby nie było z góry wiadomo, że praca jest ciężka fizycznie i nie powinno być jakiegoś zdziwko na miejscu

Czy warto tam jechać?

w podróży
@Elo

A skąd jedziesz i kiedy? ja się tam wybieram pod koniec tygodnia prawdopodobnie

Captain
@Elo

Jeśli oferta ci odpowiada i wszystko inne to czemu miałoby nie być warto?? Firma jest porządna, opinie wszędzie są różne, jedni mówią lepiej inni gorzej, a trzeci wgl nic nie mówią i tak to właśnie jest w internecie. nie można się tym wszystkim tak przejmowac i sugerowac, bo to do niczego nie prowadzi. trzeba jechac i na własne oczy sprawdzać, bo ta opinia jest najbardziej miarodajna uwierz mi ;)

@Elo

Powiem ci tak ! Hejty zawsze są na to nie patrz :> pracowałem w Amazonie 2 lata praca była nie raz cieżka ale dało się dobrze zarobić, To są komentarze przeważnie tych którym żal **** ściska bo nie dadzą rady pracować fizycznie.. Prace fizyczną trzeba lubieć... Bo nie każdy na dłuższa mete lub tempo nie wytrzyma..

w podróży
@w podróży

Też prawdopodobnie pod koniec tygodnia wszystkie dokumenty już wysłałem . Śląsk , Zagłębie

Z okolic Zagłębia , Śląska prawdopodobnie w niedzielę wyjazd

Okolice Śląska , Zagłębia , wyjazd prawdopodobnie niedziela

praca

Ktoś jedzie na sortownie do Kassel? w kilka osób zawsze raźniej wyjazd prawdopodobnie w niedzielę

daniel
@praca

Ja jade kolego

@praca

Prawdopodobnie w Niedziele będę jechał z kolegą do kassel..

Praca
@daniel

To widzimy się na miejscu pewnie w niedzielę

Tomasz
Nazwa działu: Logistyka magazyn

Nie polecam pracy w Kassel przy paczkach po pierwsze : * Inne wynagrodzenie jak się mówi na początku *Zero sklepów (tylko w soboty 15 km się jeździ) * Na domku zero tv , tylko wi-fi Ogólnie bajka przez telefon i przed podpisaniem umowy , a potem coś innego Żenada Ps. Na emeilu jest inna miejscowość A potem mieszkasz gdzieś indziej pozdro .

TakNie3
@Tomasz

Jaką stawke dostałeś na miejscu? Jak warunki mieszkalne ogólnie pomijając ten brak tv czy warunki są dobre? Zakwaterowanie jest płatne jak to wygląda kolego jakbyś mogl powiedzieć to by było git bo zastanawiam sie nad wyjazdem i nie chce sie wpierdzielić w jakieś łajno. Pozdrawiam

Nic
@Tomasz

Mam pytanie jak wygloda dojazd do pracy czy pľacisz ile godzin się pracuję czy są nadgodziny

Krzysiek
@Tomasz

jak dlugo tam pracowales?

Chociaż wi fi jest :D

Ciekawy

Aż tak źle jest?

grzesiek
@Ciekawy

Nie, ale narzekający to się wszędzie znajdą, niezależnie od tego jak jest

Xzy
@grzesiek

A ja właśnie polecam. Nie zawiodłem się na tej agencji w żadnej kwestii, wszystko było dograne i dogadane tak jak chciałem. Więc opinie mogą być podzielone ze względu na pracę, lokalizację czy ludzi na jakich się trafiło. Ale sama agencja jest w porządku i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.

Gieniek
@Xzy

Zgadza się, sama agencja i obsługa są ok, a reszta to na kogo trafisz. Na Großbeeren jest brygadzista pijak, poziom kultury neandertalczyka, wozi po pijaku ludzi do roboty, kilka osób uciekło przez niego z pracy.

@Gieniek

Szanowny Panie, Dziękujemy za przekazaną opinię. Każda opinia, a szczególnie negatywna, pozwala nam na poprawę jakości świadczonego serwisu. Przyjrzymy się sprawie i podejmiemy stosowne działania.

@Gieniek

Szanowny Panie, informujemy, że dokonaliśmy zmiany na stanowisku brygadzisty na projekcie Grossbeeren. Jesteśmy przekonani, że nowy Brygadzista zadba o odpowiedni porządek i atmosferę pracy, a także będzie się rozwijać i spełniać w nowej roli, co pozytywnie wpłynie na Pracowników znajdujących się pod jego zwierzchnictwem.

Tak2Nie
Daniel

Witam jedzie ktoś może z wlkp lub lubuskiego jedziemy z kolegą i chcieli byśmy się zabrać może ma ktoś dwa miejsca i chetnie by nas zabrał. (usunięte przez administratora)

Eryk
@Daniel

a gdzie chcecie wyjechać? w sensie macie już ugraną jakąś konkretną robotę?

Jadę do Niemiec i Istambułu
Nazwa działu: Produkcja
@Daniel

Ja was mogę zabrać . Jadę we środę 27 05 2020 do Turcji a konkretnie do Istambułu . Zabiorę do 4 roboli mam wolną pakę na busie i materac do spania .

@Eryk

Tak Na kassel prawdopodobnie w Niedziele wyjazd

Daniel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Witam ja z kolegą może w niedziele bedziemy jechać do kassel.. My wielkopolska Międzychód okolo 50km przed gorozwem wlkp Jeśli ktoś jedzie i ma miejsce można dzwonić śmiało dołożymy się ... 697288194

Elo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Witam siedziałem na innym forum z opiniami i się trochę wystraszyłem bo 99% opinię była negatywna i to tak że zacząłem się poważnie zastanawiać czy wart jechac

Mini

Heej, a kobiety na magazynach pracują? ????

Rafo
@Mini

raczej bym powiedział, że to typowo "męska" robota nie ujmując paniom oczywiście, ale no dużo dźwigania jest, wierzę, że panie też dałyby sobie radę, ale normy dźwigania dla mężczyzn są inne niż dla kobiet i chodzi o to, żeby nikomu nie stałą się krzywda

Tak2Nie
mex

Zgadzam się z kolegą.

xyz
@Rafo

czyli skoro są przewidziane inne normy dla kobiet i mężczyzn, tzn że jakby się jakaś fighterka znalazła, to mogłaby się podjąć pracy?

Rafo
@xyz

no nie ja decyduję o tym, więc nie wiem, ale na tej pracy to jednak te "męskie" normy, wydaje mi się, że pracodawca nie chciałby ryzykować, bo naprawdę przy takim dźwiganiu kobieta może się uszkodzić, więc no biorąc po uwagę fizjonomię i kwestie zdrowotne, to średnio

bibi
@Rafo

znajdzie się na pewno kilka innych robót lżejszych dla kobiet, to nie ma co się pchać akurat na tą konkretną jeśli jest ciężko

Mateusz

Tak22Nie31
.....
 Rekomendacja
@Mateusz

Witam. Możemy się skontaktować jakoś.

Jaci300
@Mateusz

Witaj. Pytanie mam.kolega ma 48 lat,pilnie szuka pracy. Jezyka niem.nie zna. Jakie ma szanse. Jego konto na Facebooku to : Radoslaw Cierpka z Twardogory,woj dolnośląskie . Pozdrawiam Jaca

@Jaci300

Dzień dobry, nasi rekruterzy chętnie porozmawiają z Pana kolegą, kontakt znajdą Państwo tutaj: https://idealgrupa.pl/kontakt/. Pozdrawiamy serdecznie.

@Mateusz

tez bylem zadowolony z pracy, pojechalem tam typowo na zarobek, oczywiscie moglo by byc lepiej, zawsze moze byc jesli ktos sie chce do czegos przyczepic. Mi odpowiadała kasa i dodatkowe premie za ciaglosc pracy, byl tez dowóz, jesli byl jakis problem to mozna internetowo cos tam sobie pozalatwiac. Ogólnie spoko agencja, a uwierzcie mi kilka juz przeszedlem i rózne rzeczy widzialem.

Tak3Nie
Dan
@adamek

Chce zapytać jaka umowa obowiązuje, podczasz pracy w DE dziękuję

GrubSon
@adamek

Siema Z kolegą też mam jechać na początku marca. Kobieta z którą rozmawiałem mówi że pierwszy miesiąc od 1200 do 1400 netto a już po po pierwszym miesiącu od 1600 do 1700 netto Czy to prawda???

fero

hejka gdzie byłeś?

@fero

byłem w Neuenstein i z tego co mi wiadomo to tylko z tego miejsca jest darmowy dojazd do pracy, na innych lokalizacjach jest dodatkowo płatne. O zarobkach nie chce mówić, bo jeszcze mnie ktoś posądzi o jakieś zdradzanie tajemnic firmy, albo coś w tym stylu, nie chce sobie narobić problemów. Mogę jedynie powiedzieć, że tak jak sie umówicie w agencji tak będzie na pewno - u mnie było wszystko tak jak żeśmy wcześniej obgadali, żadnego zaskoczenia. Aha jeszcze było o umowie - no to umowa jest polska, czy dobrze czy źle to już w sumie od każdego zależy osobno, bo z róznymi opiniami też się spotkałem, jedni wolą polskie umowy inni zagraniczne ;p

Tak3Nie
fero

dzięki!

@adamek

a jak ludzie w robocie? czy nie zwracales uwagi na takie rzeczy

@seba

ludzie kozak, najlepszy plus wyjazdu (zaraz po wypłacie :D)

@adamek

kurde to naprawdę nieźle to wygląda jeśli mówisz prawde, bo tez chcialbym miec do kogo gebe otworzyc jak tam pojade, bo sam czlowiek za granicą to moze zwariowac

@seba

wiadomo, to ważna sprawa, inaczej (usunięte przez administratora) idzie dostać :D

@adamek

zdecydowałem się, w przyszłym tygodniu wyjeżdżam do Kassel na rozładunek paczek mam nadzieje że będzie spoko i wróc kiedyś z dobra opinią, pozdrawiam

no to życzę powodzenia

gugu
@adamek

ja jadę na magazyn meblowy do Hanower nie wiem jeszcze jak to bedzie ale ogolnie jestem dobrze nastawiony. sam kontakt z biurem spoko wszystko przejrzyscie wyjasniaja, dlugo dosc o tym gadalismy i zalatwialismy wszystko. mam nadzieje ze tak samo bedzie na miejscu i nie bedzie zadnego rozczarowania. to jest moj pierwszy wyjazd z ta agencja, kiedys jezdzilem z inna ale sie troche nacialem wiec chcialem zmienic. teraz zapowiada sie obiecujaco.

Miszel
@seba

Daj jakiś kontakt do siebie, też wyjeżdżam.

@Mateusz

Ile godzin pracujesz i ile zarabiasz?

Pina
Nazwa działu: Finanse
@seba

Proszę o opinię jak warunki mieszkalne, wynagrodzenie i praca?

Dexter
@Pina

masz na myśli ogólnie ideala, czy jakaś konkretna lokalizacja Cię interesuje????

Arbajter
@Dexter

No skoro odnośnik jest do @seba to raczej chodzi o magazyn w Kassel

Dexter
@Arbajter

no w sumie racja :D W Kassel ja akurat nie byłem więc o tej konkretnej lokalizacji nie mogę się wypowedzieć za bardzo, ale może ktoś inny, sam się chętnie dowiem o innym miejscu coś

Dxxd
@Pina

Pracuje obecnie w tej firmie nie polecam sam jestem do końca miesiąca ludzi traktują jak szmatę , myszy latają po pokoju na zewnątrz gnojówka , warunki koszmar ,pijaństwo ,awantury , tu nawet ptaki zawracają ostrzegam ominąć to miejsce !!!

Vaho Szczecin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Siema, czy byłby ktoś chętny ze Szczecina , żeby wyjechać na magazyn sortowni ? Chętnie podłączę się do jakiejś grupki, lub stworzę własną :). Posiadam autko na dojazd, W razie zainteresowania piszcie na maila : vah0020@o2.pl Pozdrawiam

jasiu
Nazwa działu: Logistyka magazyn

czy praca na rozładunku kontenerów z przesyłkami dhl i inne jest do wytrzymania?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Wybiera się ktoś 24 .05 do Kassel ?

Kuba
Nazwa działu: Logistyka magazyn

Witam, jak wygląda praca przy załadunkach kontenerów i rozładunkach? Mieszkania są dodatkowo płatne i jaki standard?

@Kuba

Siemka. Szczerze to nie wiem czy teraz jest możliwość wyjazdu. Załatwienie lekarza i zaświadczenia o niekaralności gdy wszystko prawie pozamykane jest trochę skomplikowane. Sam chciałbym wyjechać. Tylko teraz to trudne.

Burek
@Łysy

No z dokumentami faktycznie może być problem, ale trzeba by popytać i się dowiedzieć. Może jest jakiś sposób żeby to wszystko uzyskać i pojechać, ja bym próbował dzwonić czy coś

@Burek

Szukaj innej pracy

Robotnic
@Łysy

U mnie np. zaświadczenie z krk można uzyskać drogą pocztową, albo przez system e-krk, myślę, że sądy w większości miast teraz wprowadziły takie rozwiązania

Mirek
@Robotnic

no mają też przecież w planach wprowadzać w Polsce "urzędomaty" i będzie można uzyskać jakieś tam potrzebne dokumenty, na razie z tego co wiem to w Gorzowie to zaczęło działać, warto sobie poczytać :p

Dido
@Robotnic

u mnie tak samo, nie wiem jak z lekarzami, co jest potrzebne i czy wizyta online wystarczy

@Mirek

Mirek a ty z Gorzowa jesteś? Jest ktoś chętny na wyjazd? Chcem wyjechać i może byśmy jakoś stykneli się kilka osób? Zawsze z kimś raźniej niż samemu.

@Dido

Ty masz samochód? Chcesz jechać? Ja jutro będę dzwonić do nich.

Mirek
@Łysy

też tak kiedyś zrobilem, że się styknąłem z kilkoma osobami tutaj, ale na razie nie wyjeżdżam ://

@Mirek

Szkoda bo chcem jechać a nie wiem z kim samemu (usunięte przez administratora) Jeśli jest tu ktoś z czytających co ma auto to niech odezwie się. Pojedziemy.

Magda
@Łysy

Moj brat ma w niedzielę jechac ale szuka transportu

@Łysy

Nasi kandydaci bez problemu wyjeżdżają do pracy do Niemiec nawet teraz w czasie kwarantanny. Umówimy do lekarza medycyny pracy i pomożemy znaleźć przejazd do Niemiec :)

Janeczek
Nazwa działu: Logistyka magazyn

JA JUZ PRACOWAŁEM Przez tą agencje To prawda że są całkowicie wyplacalni... Co do spraw administracyjnych Też nie ma problemu Wiadomo że trzeba myśleć o Sobie bo w W-wie mają urwanie.(usunięte przez administratora) Panowie jak wyglądają badania na ten (usunięte przez administratora)czas!????????????? Dajcie jakiś pomysł bo wszystko poblokowane A prywatnie to tak średnio z funduszem

@Janeczek

jako firma pomagamy także z badaniami medycyny pracy, umówimy Cię do lekarza w Twojej miejscowości lub w okolicy.

Nazwa działu: Rekrutacja

Witam jak wyglada sytacja z zaswiadczeniem o niekaralnosci?

Danko
@Sebastian

tzn jak ma wyglądać? Pytasz czy jest wymagane????

@Sebastian

Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego? Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne sądy zachęcają do uzyskiwania zaświadczeń z Krajowego Rejestru Karnego drogą elektroniczną przez system e-KRK https://ekrk.ms.gov.pl/ep-web lub pocztą tradycyjną. Za udzielenie informacji z Krajowego Rejestru Karnego pobiera się opłatę w wysokości 30zł Opłatę uiszcza się na rachunek bankowy Ministerstwa Sprawiedliwości: Ministerstwo Sprawiedliwości, Al. Ujazdowskie 11, 00-950 Warszawa NBP O/O Warszawa PL 77 1010 1010 0400 1922 3100 0000 Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy Warszawa Plac Powstańców Warszawy 4 00-950 Warszawa (SWIFT (kod BIC) NBPLPLPW dla przelewów zagranicznych) W tytule przelewu należy wskazać imię i nazwisko osoby, których dotyczyć ma informacja z Krajowego Rejestru Karnego oraz datę oznaczoną we wniosku lub zapytaniu jako data wystawienia. Wypełniony i opłacony formularz zapytania można przesłać pocztą tradycyjną do sądu okręgowego lub rejonowe w Państwa miejscu zamieszkania. Dowód wniesienia opłaty należy dołączyć do formularza. Czas oczekiwania na dokument to około 7 dni.

janek
Nazwa działu: Rekrutacja

Witam jak zalatwia sie papier o niekaralnosci i jeszcze jakies pelnomocnictwo gdzies trzeba wyslac i na jaki adres? prosze o pomoc i z góry dziekuje

@janek

Cemazet

Siema. Jedzie ktoś do roboty do kassel na magazyn kurierski? Kujawsko pomorskie? Jutro będę miał kontakt z tą agencja, jak mnie wezmą to ruszam tam. Jeśli ktoś też ogarnia i chce wyjechać. (usunięte przez administratora)Pozdro

Marek
@Cemazet

co masz na myśli mówiąc ogarnia? w sensie trzeba jakiegoś doświadczenia konkretnego czy ogólnie trzeba mieć łeb na karku ;p

Cemazet
@Cemazet

Siema ja wyjeżdżam za tydzień, jestem z Barcina

Mirun
@Cemazet

odpowiadasz sam sobie? czy o co chodzi :D

DAVid
@Cemazet

siemanko ja aktualnie przebywam w niemczech i chce zmienić pracę , a jestem tak samo z kujawsko-pomorskiego ;)

Nowy

Czy ktoś wybiera się w najblizszym czasie do Kassel z okolic Nowego Sącz?

Klosik
@Nowy

Ja najprawdopodobniej w ten weekend

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Skąd jesteś?

igr

Witam, czy ktoś ze Szczecina lub okolic ma zamiar podjąć pracę na sortowni ? Szukam chętnych osób ,aby można było razem wyjechać.

Tak1Nie1
Misiek
@igr

Siema, kiedy masz zamiar jechać?

igr
@Misiek

Siema , planuje jechac jakoś pod koniec miesiaca, chyba .ze udaloby sie ogarnac jakas ekipe to mogę wczesniej

Rodo
@igr

a byleś tam już kiedyś czy pierwszy raz? zastanawiam się jakie warunki itp

@igr

Ja bym pojechał ale nie mam z kim. A to kassel czy jak miejscowość hmm. Dajcie nr to zadzwonię. Zgadamy się.

Szczecin

Siema, ktoś ze Szczecina może byłby chętny na wyjazd gdzieś koło Berlina ? W grupce zawsze raźniej . W razie czego proszę pisać

Misiek
@Szczecin

Siemanko, macie już jakieś osoby na wspólny wyjazd?

Nazwa działu: Produkcja
@Szczecin

Siemanko, kiedy masz zamiar jechać?

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jadę w niedzielę do Drezna mam 2wolne miejsca ktoś chętny Elbląg

Jadę w niedzielę do Drezna mam 2 wolne miejsca Elbląg Ktoś chętny

W tym tygodniu ruszam do Drezna, chciałby ktoś się zabrać? Okolice Szczecina

Lutek
@Sebastian

a jaka praca w tym Dreźnie i czemu akurat tam? ktoś polecał rozumiem????

jam

a do jakiej pracy?

Kolll
@Sebastian

Daj znac jak juz dojedziesz i pochwal sie warunkami mieszkania i pracy. Sam zastanawiam sie nad wyjazdem w tamte strony.

Clueless
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak wygląda praca na magazynie gls?

Zostaw opinię o Ideal Work Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować: