Ideal Work Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Pracodawca

Aktualność
Dlaczego firmy korzystają z usług agencji pracy tymczasowej?

Odpowiedzi na to oraz wiele innych nurtujących was pytań znajdziecie tutaj:
"Spora część osób twierdzi, że „gdybym znał język, to bym nie szukał pracy przez pośredników”. Oczywiście takie stwierdzenie ma sens. Znając język bez żadnego problemu jesteś w stanie poruszać się po zagranicznych serwisach z ofertami pracy, nie będzie też problemu z komunikacją i przejściem rozmowy kwalifikacyjnej. Ale wszystko powyższe dotyczy wyłącznie innych ofert pracy, niż te które posiadają w swoim portfolio liczne agencje pracy. Prawdopodobieństwo bezpośredniego zatrudnienia w dużej lub średniej firmie korzystającej z usług agencji zmierza do zera. Jeśli chodzi o małe firmy, to macie szansę złamać tę zasadę."

Zachęcamy do zapoznania się z całością artykułu :-)
Mateusz

weszlem tutaj poczytać komentarze bo chłopaki rozmawiali o opiniach o firmie i nie moge uwierzyć ... pracuje w ideal 7mc i nie mam na co narzekac, praca ciezka ale nikt nie mówił ze będzie lekko. mam kase zawsze na czas a dodatkowo polecilem prace koledze i dostalem premie i jjeszcze jednego zgłosze i kolejne €€€ wpadna.. moim zdaniem ten co nie pojedzie to nie będzie wiedzieć jak jest i tyle, na własnej skurze trzeba sprawdzić

Michał

Ja tam nie pracuje w zadnej sortownii.Ale wy wogole czytacie te ogloszenia.A co Ideal ma do tego ze praca jest ciezka.Przeciez nigdzie nie sciemniaja ze jest lekka praca.Daja wam mozliwosc pracy.Jeszcze wam daja kwatete jeszcze zle tak nabprawde nic nie musicie załatwiać Kazda agencja ma plusy i minusy.Cieszcie sie ze placa bo jest multum agencjii ktore sie zamykaja.A jezeli ci zle zadzwon do biura moze maja inne oferty.

Tomasz Pollak

Polecam Agencję. Bardzo Dobre warunki. Może pieniądze trochę za małe jak na taką pracę ale w Polsce dostałbyś maks. 18 zł brutto, na Ukrainie jeszcze mniej. Przyjeżdżasz na gotowe. Praca legalna, zus w Polsce (co jest plusem przy wypłacie i składki w Polsce). Wynagrodzenie płatne na czas. Praca jak praca, zawsze można zrezygnować. Jak ktoś chce więcej zarabiać może samemu sobie poszukać pracy w niemczech. Co do potrąceń/obciążeń - czytajcie umowę i wyraźnie jest napisane, że mogą obciążyć ekstra jak nagle zrezygnujesz. Umowę dają do wglądu przed, co jest plusem. Agencja chroni też swoich interesów i ma do tego prawo.

Irek
Kandydat

Ile trwa rekrutacja? Dużo tej całej papierologii, dokumentów formalności, czy szybko idzie załatwić?

Lex
@Irek

Odpowiedź dostajesz już w trakcie rozmowy, potem tylko formalności. Szybko i sprawnie.

Soczek
@Lex

A jeśli ktoś nie jest na miejscu to można wszystko mailowo wysyłać i tak załatwić? to by był mój pierwszy wyjazd za granice. średnio wiem jak to wszystko działa

lex
@Soczek

Wszystko zdalnie, nie musisz nigdzie przyjeżdżać do biura ani nic

Soczek
@lex

I wszystko jest załatwione tak jak należy? niczego mi nie braknie czy coś będzie nie do końca dogadane w ten sposób? Mam nadzieję że rozumiesz moje obawy

lex Nowy wpis
@Soczek

Przecież to też w ich obowiązku dopełnić wszystkich formalności w taki sposób żeby wszystko się zgadzało i można było wyjeżdżać. Teraz w większości bezkontaktowo załatwia się takie wyjazdy nic się nie martw

tyle Nowy wpis
@Soczek

Nie spinaj się niepotrzebnie. Wszystko będzie git, a wątpliwości zawsze może omówić z biurem

Leon Nowy wpis

Najlepszym koordynatorem jest p Wojciech Wróblewski nic nie robi i bierze duże pieniądze

Dejv
Kandydat

Chłopaki mam takie pytanie, może przyziemne trochę ale jednak mnie martwi jedna kwestia...nie chodzi o samą prace bo na to jestem przygotowany i nic mie tak łatwo nie złamie, więc rade sobie dam Jak radzicie sobie z rozłąką z rodziną? niby to nie tak długo, ale zawsze byliśmy razem i jak teraz tak nagle wyjade to może być cieżko...ale sytacja tego wymaga, muszę zarobić możliwie szybko, więc wyjazd to najlepsza opcja a nawet można powiedzieć że jedyna Wiadomo, zawsze można na skajpach czy fejstajmach porozmawiać ale to nie zastąpi rozmowy na żywo, wiecie o co cho... chyba, że praca jest na tyle anażująca, że nie nie ma czasu na jakieś tęsknoty tylko robisz swoje, wracasz i od razu uderzasz w kime? w sumie chyba taki system by mi pasował ale z drugiej strony jak przygotowac na rozłonkę, żonę, dziecko, nigdy nie było mnie tak długo poza domem, więc może być im ciężko...macie jakieś rady? czy po prostu zacisnać zęby i jakoś to bedzie?

zot
@Dejv

Stary, za dużo myślisz. Nie ma za bardzo jak przygotować, po prostu często się kontaktuj. Z twojej strony minie pewnie szybko, bo troche tak jest, że robisz robisz robisz i nie ma czasu na zaprzątanie sobie głowy. Nie ma na to rady w sumie. Skoro żona nie ma problemu, żebyś jechał, to chyba się liczy z tym, że ciebie nie będzie i że będzie tęsknota itp itd. Bedzie git. Nie przejmuj się na wyrost. Mnóstwo osób jeździ i normalnie relacje są to w stanie przetrwać.

Dejv
@zot

Skoro tak mówisz...może faktycznie za dużo się przejmuję

Dobry
@Dejv

szybciej zleci niż ci się wydaje wiadomo to zależy od tego na ile zamierzasz wyjechac ale jak się człowiek skupia na pracy to dzień za dniem tak leci że nawet się nie obejrzysz i już będzie po wszystkim. czasem trzeba zeby zaciskać

@Dejv

ej no dajze se spokój ziomek. nie jedziesz do pracy żeby się przejmować tylko żeby szybko zarobić i wrócić do swoich. każdy z nas tak ma i każdy żyje

@Dejv

i ja tam uważam że nie ma czasu na te tęsknoty twoje. pracujesz spisz pracujesz śpisz w weekend sobie gdzies wyjdziesz i tyle zleci

drugi Nowy wpis

Chyba masz przestarzałe info, bo nie bez powodu jest do wybrania etykieta "kandydat", portal nie służy tylko do wyrażania opinii, ale także do zadawania pytań. Także idź się czepiaj gdzie indziej. Jprdl.

Zenon

Jak masz komornika to w niemczech najniższa polska krajowa

Hubert
Kandydat

Siema jak ktoś jedzie kilka dni po zakończeniu roku szkolnego to może sie odzywać zawsze raźniej tu kontakt silferqwe123@gmail.com

Olek
@Hubert

jedziesz swoim autem czy dojazd przez firmę?

Kaśka
Kandydat

Hejka, wybieram się do pracy w Niemczech od czerwca. Z uwagi ze obecnie w Polsce pracuje na magazynie i logistyce szukam czegoś pokrewnego. Czy w ideal pracują też kobiety przy sortowaniu paczek? ????

Jol
@Kaśka

tak mogą pracować również kobiety. ja nie widzę w sumie żadnych przeciwwskazań. Jeżeli tylko chcesz masz siłe no to dlaczego by nie

@Kaśka

Witam też mam zapiar jechać w czerwcu

Megi
@Kaśka

tak ja pracowałam na sortowni. nie było aż tak ciężko jak mnie wszyscy początkowo straszyli. bardzo w porządku robota

Bartus

Praca jest okej, aczkolwiek nie polecam koordynatorow. Byla jedna akcja, po ktorej stwierdzilem ze pojade do Polski bo smiech na sali. Nie wiem czy moge tutaj to opisac, dlatego zapraszam na mojego Facebook’a Bartek Grzesiowski( zdjecie w lustrze). Tam wszystko powiek i udokumentuje.

Lukasyno
Kandydat

Chciałbym wyjechać na początku maja. Jeśli chodzi o lokacje to jest ona z góry narzucona, czy można wybrać samemu? I którą polecacie? I jak jest z dojazdem do pracy jeśli nie posiadam auta? Z tego co zrozumiałem dowóz busem firmowym jest zapewniony tylko na określonych lokacjach, Czy w ogóle warto jechać nie posiadając samochodu?

Mario
@Lukasyno

Nie narzucają lokacji z góry, raczej możesz iść ze swoim pomysłem i przede wszystkim tym co potrafisz bo wiadomo też że nie wyślą cię na robotę i lokację o której nie masz zielonego pojęcia, a jakies pojęcie trzeba będzie mieć. ogólnie wszystko jest do dogadania

PIOTR
@Lukasyno

ja jade bez prawka wywalone tez na poczatku maja mozemy sie razem karnąć napisz na mczk89@gmail.com w 2 raźniej

Robert
@Lukasyno

Witam akurat przebywam i pracuje w GLS okolice Kassel dokładnie miasto Raboldhausen praca jak praca letko niema zależy na jakie stanowisko czy rozładunek czy załadunek ale nie jest tragicznie bywa gorzej A dojazdy firmowe busy do pracy i weekendy wyjazdy do sklepu na zakupy do LIDL ALDI NETTO

@Lukasyno

Siema ja jadę w weekend tylko następny czyli 15-16 mają jadę sam autem swoim jak jeszcze nie wyjechałeś chcesz się zabrać pisz na maila adriandnb90@gmail.com

On
@Lukasyno

Tak nazucona i busy są z tej lokalizacji co na niej jesteś

RikiTiki
@Adriandnb

ZAwsze naobiecujecie ze jedziecie. a pozniej sie migacvie od zabranida kogosw samocchodzie albo gidzne zmieniacie albo dzien ,nie idzie sie z wami dogadac

@PIOTR

ty to Piotrek jednak buntownik jesteś

@RikiTiki

Nie ma się co przejmować. znajdziesz tutaj kogoś do wyjazdu. ja tak znalazłem i pojechaliśmy razem i bardzo fajnie wspominam. jak się dogadamy to pojedziemy pewnie jeszcze raz. czasem po prostu niektórzy nie są do końca zdecydowani i dlatego tak to wygląda

@Robert

Witam mam wyjechać w czerwcu jak godzinowo wychodzi? Ja mówiłem że zależy mi na godzinach porannych lub popołudniowych

Adrian1990

Witam mam wyjechać w czerwcu może też ktoś wybiera się lub ktoś powie trochę co i jak.. jak godzinowo itp

Dawid
Kandydat

Witam, były ktoś chętny na wspólny wyjazd na sortownie paczek, ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad wyjazdem, we dwoje zawsze to raźniej. Dlatego szukam osoby powanie myślącej o wyjeździe, osoby przede wszystkim normalnej, jak coś to możemy się wybrać zobaczyc jak to jest, i może się uda popracować kilka miesięcy. Jak jest ktoś chętny to podaje swojego emaila. dawid59.1996@wp.pl.

Wiktor
@Dawid

A czemu się zastanawiasz? na sortowni myślę że spoko. lekko nie jest ale no to norma za granicą. ogólnie to powienieneś być zadowolony warunki też niezłe. ale wiadomo fajnie mieć kogoś ze sobą jeśli załapiecie wspólny kontakt. powodzenia

sadzio95
@Dawid

chętnie sie z tobą wybiore

Miłosz
@Dawid

sortownia DHL, okolice Bad Herfseld ?

@Dawid

Siema ja wyjeżdżam w weekend do pracy Do DHL do Niemiec jadę sam autem jak nie wyjechałeś jeszcze i jesteś zainteresowany pisz na maila adriandnb90@gmail.com

@Dawid

Ja mam wyjechać w czercu

Igorrrrr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Co (usunięte przez administratora)kto to pisze? chyba biuro i te ich (usunięte przez administratora),koordynator Szczepan nic nie wart

M43

Witam, w niedziele wyjeżdżam na sortownie do neuenstein, mógłby mi ktoś powiedzieć, z dosiewdczenia, jak jest z godzinami pracy, zakwaterowaniem?

@M43

godzinowo nie ma problemu bo pracy jest bardzo dużo

@M43

zakwaterowanie na poziomie. nie ma hotelowych luksusów ale myśle że jak dla pracownika który potrzebuje sie ogarnać zjeść coś i wyspać to jest całkowicie wystarczająco

Kornel

UWAGA Chciałem wszystkich ostrzec, sama agencja nie przestrzega umowy, która już na początku stara się zawierać kruczki prawne. Zupełnie zaniedbanie, ze strony koordynatorów i bardzo niemiłe nastawienie. Gdyby tego było mało, przed wyjazdem "zapomnieli" poinformować o czymś takim jak fala zachorowań na zakładzie w dobie pandemii, co powinno być karane. Polecam dwa razy zastanowić się przed podjęciem współpracy i czy naprawdę warto.

Alves 89

Witam mam pytanko...Jak wygląda zakwaterowanie w Kassel? Bo mam zamiar jechać tam do pracy na DHL? I w sumie jak ogólnie tam jest?

byłem
@Alves 89

warunki zakwaterowania przyzwoite. nie jest to 5 gwiazdkowy hotel wiadomo ale jak na lokum pracownicze bardzo ok

byłem
@Alves 89

ogolnie nie wspominam źle tej roboty. dużo pracy to i dużo godzin można też zrobić to bardzo na plus. ludzie nawet w porządku pracowali

Radek

Witam, może ktoś z obecnie pracujących wypowiedzieć się na temat zarobków, konkretnie ile można zarobić na rękę w sortowni.

logic
@Radek

każdy chce znać zarobki. każdy chce znać prawdziwe informacje. ale nikt nie zadzwoni do biura i nie zapyta wprost tylko woli pytać tutaj gdzie każdy może powiedzieć zupełnie co innego.

Radek
@logic

Ładnych parę lat przepracowałem za granicą i wiem, że w biurze zawsze mówią że jest kolorowo dlatego chciałem żeby się wypowiedział ktoś kto ma wiedzę i obecnie pracuje

logic
@Radek

ja tam dostałem w robocie tyle ile mi powiedzieli w biurze. no ale to inna praca

Zygmunt
@Radek

Jak bedzirsz pracował po dziesięć godzin to 1900 wyciągniesz ale są dwie roboty ciezejsza i lżejsza na ciezejszej przewalasz paczko do 100 kg i to sam i to nikogo nie interesuje czy dasz radę jak jesteś wagi pirkowej to daj sobie sposób teraz jesteśmy na kwarantannie i mamy w (usunięte przez administratora) płacone przyjedź zobacz

Zack
Kandydat

Witam Czy w mieszkaniach których zamieszkują pracownicy pracujący na sortowniach w Niemczech jest jakikolwiek dostęp do internetu? Wynagrodzenie jest płacone na konto czy w gotówce? Wypłata jest raz w miesiącu czy częściej i którego dnia miesiąca? Pozdrawiam

Jest
@Zack

Jest net

Pizza
@Zack

wynagrodzenie raz w miesiącu do 10 dnia każdego miesiąca przelewane na konto

Hen
@Pizza

I faktycznie przychodzi na czas?

Pizza
@Hen

a dlaczego miałoby nie przychodzić skoro tak jest z góry ustalone??? oczywiście że przychodzi, mi się nigdy nie spóźniło

Tajny
@Hen

Wypłaty przychodzą zazywyczaj 8-9 dzień miesiąca. Jak pracuję tu 2 lata to tylko raz w święta się zdarzyło, że parę osób dostało 12-13.

Hen
@Pizza

Wiesz, swoje w życiu widziałem, bo nie w jednej agencji pracowałem. Ale dobrze, że tu jest normalnie

Kubusx33
@Tajny

Tajny gdzie dokładnie pracujesz na jakiej sortowni i w jakiej miejscowości, są dojazdy do pracy zapewnione bo ja bez prawka i bez języka i jakie warunki mieszkaniowe i zarobki miesięczne na rękę i przez jaką agencję robisz, że już dwa lata robisz tam?

Kandydat

Witam czy ktoś z Łodzi jedzie do pracy do DHL koło Kassel w następny weekend 15-16 maja proszę pisać na maila adriandnb90@gmail.com

roman
@Adriandnb

Byłem w zeszłym roku na DHLu całkiem w porządku robota. lekko nie jest ale do przeżycia.

Kuba
@roman

a jacy ludzie na tym projekcie? normalni jacys? nie jade co prawda przyjaciol szukac ale zawsze to fajniej sie robi w normalnej ludzkiej atmosferze

roman
@Kuba

Wtedy byli normalni jak jest teraz to ciężko stwierdzić mogło być jakieś przetasowanie chociaż dużo osób mówiło że zostaje

Kuba
@roman

no nic pewnie dowiem się już na miejscu. będzie co ma być, nastawienie mam dobre

Lenon
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Klient

Ktoś pracował lub pracuje na kurierce przez ideal??

IDEALNY
Kandydat

JADĘ DO DHL Z POCZĄTKIEM MAJA. KTOŚ CHĘTNY NA WSPÓLNY WYJAZD? CO 2 GŁOWY TO NIE 1-A!

Ja
@IDEALNY

Napisz pracaniemcy090@gmail.com

Filip
@IDEALNY

i jak tam chłopaki, pojechaliście? jak wrażenia? czy jeszcze szukacie kogoś?

Blue
Kandydat

Pracuje się też na nocki na niektórych projektach, czy raczej nie?

Oskar
@Blue

Tak

Barni
@Oskar

Jakieś konkretne roboty czy to zależy też od lokalizacji?

Barni
@Oskar

Nocki sa dodatkowo płatne?

Modest
@Barni

zależy od lokalizacji przede wszystkim. różne projekty to różne zmiany z tego co wiem oczywiście bo na wszystkich nie pracowałem

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o. - Warszawa

Ideal Work Sp. z o.o.