Ideal Work Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Aktualność

W trosce o jakość obsługi naszych Pracowników od 09.05 uruchamiamy nowy dział w naszej firmie - Zespół Obsługi Pracowników Tymczasowych. Wszelkie kwestie związane z pobytem w Niemczech, pracą, zakwaterowaniem, wypłatami możesz zgłaszać kontaktując się z nami pod numerem: +48 799 399 029 oraz mailowo: zop@idealwork.pl.

Nigdy Nowy wpis

Nigdyy z firmy work ładnie sie prezentujo ale jest calkiem inaczej pracowałam kiedys jako opuekunka w tej firmie (usunięte przez administratora) oszustow o pieniadze terz trzeba proscis jakby ktos łaske robił ze zapłaci wsumie zadna łaska (usunięte przez administratora) firma i to tyle w tym temacie

Nowy wpis

Aktualność
Podczas zatrudnienia zawsze oferujemy dodatkową możliwość zarobku w postaci premii. Aktualnie możesz skorzystać z trzech rodzajów premii:

1. Premię za bycie kierowcą firmowego busa
2. Premię za użytkowie własnego auta i zabieranie ze sobą do pracy innych pracowników
3. Premię za polecenia- za każdą poleconą osobę otrzymujesz dodatkowe pieniądze.

Aktualności o wysokości premii możesz na bieżąco śledzić w naszych ogłoszeniach o pracę lub skontaktować się z działem rekrutacji: 799 395 495.

Szukam osoby
Kandydat

Siema, mam 21 lat szukam jakiejś chętnej osoby na wyjazd do pracy za granice, najlepiej w moim wieku, obojętna płeć. kontakt email dzapan.elo@gmail.com

nikc
@Szukam osoby

a na jaki projekt chcesz się wybra?

nikc
@Szukam osoby

wybrać*

szukam osoby Nowy wpis
@nikc

jade na jakis do berlina

LenY Nowy wpis
Kandydat

Witam. 11 lipca jadę na magazyn gls pod kassel, czy ktoś tam pracuje i może opowiedzieć jak tam jest

Aktualność
Wyjeżdżając z nami do pracy nie musisz tracić czasu na poszukiwanie mieszkania! Zapewniamy naszym pracownikom zakwaterowanie w domach lub hotelach pracowniczych, w 2/3 osobowych pokojach. Zakwaterowania, które są w naszej ofercie mają dostęp do kuchni i łazienki. Nie musisz się też martwić o internet, ponieważ w każdym mieszkaniu jest bezpłatne Wi-fi.

Your Partner at work

Zgadza się w mieszkaniu jest router, który zapewnia dostęp do Internetu, bez limitów.

Sergio

Na fotkach to całkiem wporzo wygląda

ANDRZEJ
Kandydat

Witam był ktoś może albo jest na komisjonerce w Kammlach w Jysk?? Ciężko ? Dzięki za odpowiedź

mubi
@ANDRZEJ

Nie powiedziałbym, że to jakaś ciężka czy trudna praca

mubi
@ANDRZEJ

A już chwilę tu jestem i mi odpowiada

burger
@ANDRZEJ

jakoś super lekko to nie ma, ale nic ponad siły ogólnie, do przeżycia, grunt, że hajs się zgadza

Julia
@mubi

ale pracujesz jako sprzedawca czy na magazynie ?

@burger

tak do ogarnięcia normalnie z tego co rozumiem?

burger
@par

pewnie zależy jak dla kogo, jak ktoś jest chuchro co się pracy boi, to pewnie nie do ogarnięcia, ale dla ogarniętej osoby, która sobie zdaje sprawę, że jedzie (usunięte przez administratora) i zarabiać pieniądze za pracę, a nie leżenie i pachnienie, to zdecydowanie do ogarnięcia

@burger

wow, wydawało mi się to dość logiczne, że nie jadę na wakacje tylko do pracy

@burger

ale w takim układzie może się tam sprawdzę

Ziggi
Klient

Dlaczego?

Aktualność
Zacznij pracę jako magazynier i rozwijaj się w obszarze logistyki. Dajemy naszym pracownikom możliwość rozwoju w zakresie  zarządzania zespołem. Możesz spróbować swoich sił jako leader, brygadzista lub koordynator. Wystarczy, że znasz lub chcesz nauczyć się języka niemieckiego a  praca z zespołem sprawia Ci przyjemność.

Praca za granicą
Kandydat

Hej, mam 21 lat i planuje zacząć pracę za granicą, najchętniej w Niemczech, ale to do ustalenia. Szukam osoby, obojętnie czy dziewczyna czy chłopak, w podobnym wieku, żeby razem pojechać. Zawsze lepiej z kimś :). Mogę wyjechać od zaraz, ale też i w lipcu czy sierpniu, tu też można się wspólnie dogadać. Jeśli jest jakaś chętna osoba to proszę pisać na email praca.0987654321@gmail.com

chętny
@Praca za granicą

napisałem do ciebie na email

Ja
Kandydat

siemka planuje wyjechać jak najszybciej na magazyn DHL jestem z okolic szczecina z zachodniopomorskiego jest może ktoś chętny razem jechać jakaś dziewczyna ?

natalia
@Ja

hej, ile masz lat? podasz maila?

Ola
@Ja

Ja wlasnie jestem na etapie rekrutacji

Artur
@Ola

Powiesz jak przebiega rekrutacja? Trudno się dostać i trzeba mieć doświaczenie czy przyuczają do wszystkiego? Będę wdzięczny za pomoc.

@Ola

Hej, jest tam jakaś praca dla dziewczyn? Myślałam, że wysyłają tylko facetów, bo to jednak bardzo fizyczna praca chyba?

xdxd
@123

Wiem że nie w temacie ale podawać mejla na forum troche strach

Ann

Cześć, ja jestem zainteresowana napisz na nr 792369429,pozdrawiam

nick
@xdxd

Zawsze można założyć mejla specjalnie na tę okazję. Zwykle ludzie tak robią, że wymyślają coś na zasadzie wyjazd@wp.pl i mają adres tylko do tego celu

Kandydat

Jak godziny dzienne lub nocne to chodzi, że na jakie trafisz czy obie obowiązują i są w grafiku jakimś?

Prac
@mort

czej, nie rozumiem, możesz innymi słowami?

@Prac

godziny pracy, w sensie czy to jakoś zmianowo jest?

Prac
@mort

Ale o jaki w ogóle projekt pytasz?

@Prac

pracownik w sortownia w okolicach lipska

xdxd

To sie dowiedziales

sineco
@xdxd

zdarza się i tak, pewnie nie znał odpowiedzi

Newwwww
Kandydat

Czy ktoś wie jak wyglada praca w siedzibie na Karolkowej? Jaka jest atmosfera, kwestie finansowe? Chodzi o dział HR

@Newwwww

a są tam jakieś rekrutacje teraz?

@betwo

W sensie do biura ogólnie, nie wiem jak konkretnie z działem HR

@Ciso

tak ogólnie o biuro mi chodzi czy można się tam teraz dostać na jakieś stanowiska

No są, tak jak pisałem

To już wiem

@Ciso

sorry, patrzyłem na twój nick i bezmyślnie go wpisałem, zamiast swojego

@Ciso

Ale pytałeś, to doprecyzowałem.

@Newwwww

Atmosfera spoko, calkiem rozwojowo, ale troche skapia grosza - slabe/przecietne zarobki (jak na Warszawe) przy duzym natloku pracy. Mowie ogolnie o biurze nie o HR ;)

Piotr
@.

Jednej rzeczy nie rozumiem. Co to znaczy, że praca jest całkiem rozwojowa? Praca może być rozwojowa, albo nie. Co to znaczy to "całkiem", ktoś to wyjaśni?

ncdu
@Piotr

nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

nickodem
@Piotr

ale się czepiasz

Aktualność
Z doświadczenia podczas prowadzenia procesów rekrutacyjnych wiemy, że osoby podejmujące się wyjazdu za granicę po raz pierwszy, często mają obawy, czy poradzą sobie w zorganizowaniu przejazdu za granicę. Wychodzimy naprzeciw tym, którzy mają trudność w organizacji przejazdu. Od kilku lat w firmie aktywnie wspomaga naszych kandydatów w organizacji i wyborze najkorzystniejszego przejazdu Dział Wsparcia Rekrutacji.

Abstynent

Robota spoko tylko zależy gdzie trafisz a najlepszy rozładunek nie musisz się o nic martwić.problem jest inny zależy z kim będziesz mieszkał bo ja trafiłem na alkoholików i narkomanów nie można było odpocząć po pracy,poza tym firma ok.tylko nie radzą sobie z nalogowcami

Aktualność
Wyjedź za granicę i pracuj w pełni legalnie. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych. Pracując z nami możesz czuć się bezpiecznie, ponieważ gwarantujemy ubezpieczenie dodatkowe i podstawowe, z którego możesz korzystać w Polsce jak i w Niemczech. Dodatkowo, możesz skorzystać z opieki medycznej Luxmed, która daje ci możliwość umówienia wizyty u lekarza również online.

Mateusz

weszlem tutaj poczytać komentarze bo chłopaki rozmawiali o opiniach o firmie i nie moge uwierzyć ... pracuje w ideal 7mc i nie mam na co narzekac, praca ciezka ale nikt nie mówił ze będzie lekko. mam kase zawsze na czas a dodatkowo polecilem prace koledze i dostalem premie i jjeszcze jednego zgłosze i kolejne €€€ wpadna.. moim zdaniem ten co nie pojedzie to nie będzie wiedzieć jak jest i tyle, na własnej skurze trzeba sprawdzić

.....
 Rekomendacja
@Mateusz

Witam. Możemy się skontaktować jakoś.

Pracodawca

Dzień dobry, nasi rekruterzy chętnie porozmawiają z Pana kolegą, kontakt znajdą Państwo tutaj: https://idealgrupa.pl/kontakt/. Pozdrawiamy serdecznie.

@Mateusz

tez bylem zadowolony z pracy, pojechalem tam typowo na zarobek, oczywiscie moglo by byc lepiej, zawsze moze byc jesli ktos sie chce do czegos przyczepic. Mi odpowiadała kasa i dodatkowe premie za ciaglosc pracy, byl tez dowóz, jesli byl jakis problem to mozna internetowo cos tam sobie pozalatwiac. Ogólnie spoko agencja, a uwierzcie mi kilka juz przeszedlem i rózne rzeczy widzialem.

Dan
@adamek

Chce zapytać jaka umowa obowiązuje, podczasz pracy w DE dziękuję

GrubSon
@adamek

Siema Z kolegą też mam jechać na początku marca. Kobieta z którą rozmawiałem mówi że pierwszy miesiąc od 1200 do 1400 netto a już po po pierwszym miesiącu od 1600 do 1700 netto Czy to prawda???

fero

hejka gdzie byłeś?

@fero

byłem w Neuenstein i z tego co mi wiadomo to tylko z tego miejsca jest darmowy dojazd do pracy, na innych lokalizacjach jest dodatkowo płatne. O zarobkach nie chce mówić, bo jeszcze mnie ktoś posądzi o jakieś zdradzanie tajemnic firmy, albo coś w tym stylu, nie chce sobie narobić problemów. Mogę jedynie powiedzieć, że tak jak sie umówicie w agencji tak będzie na pewno - u mnie było wszystko tak jak żeśmy wcześniej obgadali, żadnego zaskoczenia. Aha jeszcze było o umowie - no to umowa jest polska, czy dobrze czy źle to już w sumie od każdego zależy osobno, bo z róznymi opiniami też się spotkałem, jedni wolą polskie umowy inni zagraniczne ;p

fero

dzięki!

@adamek

a jak ludzie w robocie? czy nie zwracales uwagi na takie rzeczy

@seba

ludzie kozak, najlepszy plus wyjazdu (zaraz po wypłacie :D)

@adamek

kurde to naprawdę nieźle to wygląda jeśli mówisz prawde, bo tez chcialbym miec do kogo gebe otworzyc jak tam pojade, bo sam czlowiek za granicą to moze zwariowac

@seba

wiadomo, to ważna sprawa, inaczej (usunięte przez administratora) idzie dostać :D

@adamek

zdecydowałem się, w przyszłym tygodniu wyjeżdżam do Kassel na rozładunek paczek mam nadzieje że będzie spoko i wróc kiedyś z dobra opinią, pozdrawiam

no to życzę powodzenia

gugu
@adamek

ja jadę na magazyn meblowy do Hanower nie wiem jeszcze jak to bedzie ale ogolnie jestem dobrze nastawiony. sam kontakt z biurem spoko wszystko przejrzyscie wyjasniaja, dlugo dosc o tym gadalismy i zalatwialismy wszystko. mam nadzieje ze tak samo bedzie na miejscu i nie bedzie zadnego rozczarowania. to jest moj pierwszy wyjazd z ta agencja, kiedys jezdzilem z inna ale sie troche nacialem wiec chcialem zmienic. teraz zapowiada sie obiecujaco.

Miszel
@seba

Daj jakiś kontakt do siebie, też wyjeżdżam.

Michał
@Mateusz

Ile godzin pracujesz i ile zarabiasz?

Pina
@seba

Proszę o opinię jak warunki mieszkalne, wynagrodzenie i praca?

Dexter
@Pina

masz na myśli ogólnie ideala, czy jakaś konkretna lokalizacja Cię interesuje????

Arbajter
@Dexter

No skoro odnośnik jest do @seba to raczej chodzi o magazyn w Kassel

Dexter
@Arbajter

no w sumie racja :D W Kassel ja akurat nie byłem więc o tej konkretnej lokalizacji nie mogę się wypowedzieć za bardzo, ale może ktoś inny, sam się chętnie dowiem o innym miejscu coś

Viking
@Mateusz

Naucz się najpierw pisać po polsku a potem polecaj firmie znajomych

ragnar
@Viking

A dobra, już widzę. Ziomek, daj spokój, a nie wykopujesz komentarz sprzed pół roku xd Nie każdy musi być chodzącym słownikiem, zwłaszcza fizol, który całe życie zajmuje się tyrawką i poprawna polszczyzna potrzebna mu jak psu na budę

Wizz
@Viking

serio warto było kopać po forum żeby znaleźć błąd? :D czemu ? odpowiedz mi haha

Kuba
@Mateusz

Hej faktycznie trzeba buty robocze czy mozna zwykle zeby wygodnie bylo

xXx
@Ideal Work Sp. z o.o.

Toro

wielki filolog się znalazł, daj ludziom żyć

Jahohihi
@Mateusz

Może za te extra €€€€ kup sobie słownik, albo wydaj na jakieś korki z polskiego ???

Tratata
@Mateusz

Ja nie polecam. Przenieśli nas z mieszkania do stodoły dosłownie do stodoły. Na 26m było nas ośmiu. Łóżko jedne przy drugim. Jeśli możnaby dodać zdjęcia to bym pokazał, a i za dwie doby noclegu policzyli 60 euro za osobę, a zarobiłem 70 euro w ciągu tych dwóch dni, czy zostało mi tylko 10euro na żarcie. Nigdy ideal. Hańba tak traktować człowieka.

Dyaebl
@Mateusz

Jaka to jest praca bo ja jestem zainteresowany

Wojtek
@seba

Siema też jadę tam może się spotkamy na tych rozladunkach

Kamil 12345
Klient
@Mateusz

Dzień dobry mam pytanie czy pan podczas rekrutacji dawał im skan dowodu osobistego

To kłamstwo, nic

Wyjazd
Kandydat

Hej, planuje wyjazd do Niemiec i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

Aktualność
Wyjeżdżając z nami do pracy nie musisz martwić się o to, czy poradzisz sobie z przygotowaniem dokumentów do wyjazdu.Pomoże Ci w tym nasz rekruter, który przeprowadzi Cię przez cały proces i odpowie na wszystkie pytania.

Dodatkowo, możesz wybrać w jaki sposób mają być wysłane do Ciebie dokumenty. Są dwie opcje:
1. Rekruter wysyła dokumenty wypełnione podczas Waszej rozmowy na adres e-mail. Musisz je tylko wydrukować, odręcznie podpisać i odesłać zdjęcia na adres Rekrutera.
2. Dokumenty możesz dostać kurierem- gotowe, wydrukowane- tylko do podpisu. Kurier zabierze je od Ciebie i dostarczy z powrotem do nas.

Kandydat

czyli w żadnym momencie rekrutacji nie trzeba pojawiać się osobiście tak?

imo
@betwo

No jasno i wyraźnie to z tego wynika

Aktualność
Proces rekrutacji w Ideal Work Germany to tylko kilka kroków! Rozmowa z rekruterem odbywa się online, po rozmowie otrzymujesz od rekrutera dokumenty niezbędne do wystawienia Twojej umowy, które należy wypełnić przed wyjazdem za granicę. Formalności można załatwić nawet w 2 dni. Pomożemy Ci w wypełnieniu dokumentów i umówimy do lekarza medycyny pracy w Twojej okolicy. Termin wyjazdu zależy od Ciebie! Załatwisz dokumenty związane z wyjazdem i możesz ruszać w drogę. ;)

Oleg
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
Kandydat

Czy może mi powiedzieć ktośjak wygląda praca dpd w okolicy Lipska? Podobno 7 godzin dziennie pracy. Ile dni pracowaliscie w tygodniu, jak z nadgodzinami i ile wam sie udało zarobic

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ideal Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 266.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 25 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Ideal Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Ideal Work Sp. z o.o., to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ideal Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ideal Work Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ideal Work Sp. z o.o.