Opinie o Ideal Work Germany Sp. z o.o. w Warszawa Koszykowa 54

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Work Germany Sp. z o.o. w Warszawa Koszykowa 54

Wojciech

Wykonałem dla nich dwa kontrakty... nie otrzymałem pełnego wynagrodzenia Hotel szukałem sobie sam i sam płaciłem mimo że na umowie było co innego Gdy dzwoniłem do nich nie było nikogo kto mógłby udzielić odpowiedzi Filia w Warszawie nie istnieje pod tym adresem... działa tylko telefon Oddałem sprawę do sądu... mam wszystkie umowy i email Złodzieje żerujący na Polakach Zaczniecie pracę..podpiszecie umowę i okaże się że nie ma pełnej dokumentacji.... czyli co pracujecie nie legalnie? Wymyślają to tego brakuje to tamtego.... żeby nie płacić Beznadzieja... żenada... wstyd... (usunięte przez administratora)

@Kolibra00

Ja ci stary tej pracy nie polecam. Nigdzie w życiu nie (usunięte przez administratora) tak jak tam. Jeśli nic nie masz i się upierasz to jedź ale zwalniać się z pracy by tam jechać to stanowczo odradzam no chyba że na tej pracy w Polsce kompletnie ci nie zależy. Nie nastawiaj się na dłuższy czas pracy tam.

LynX

Pracowałem 4 miesiące i osobiście polecam. Rzetelnie i na czas z wypłatami, wszystko zgodnie z umową rozliczane, na mieszkaniu zgodnie z obietnicą miałem internet. Pracowałem w systemie dwuzmianowym. Praca była dość ciężka, ale znośna. Wiadomo, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Kontakt z koordynatorem bez żadnych problemów. Niestety lekka dezorganizacja przy procesie rekrutacyjnym, ale poza tym bardzo polecam. Z tego co wiem, to są depoty, w których jest bardzo ciężko, a są takie, w których jest ok, ja byłem w DPD w Dreźnie i jestem zadowolony.

@kjhy

Mogl pracowac tyle jesli chcial. Wystarczy ze podasz na jaki okres czasu chcesz. Po msc jesli sie sprawdzisz moga dac ci kontrakt tak jak mialem ja

Leon

Za miesiąc dostałem 1270 euro za miesiąc pracy,szok ,robota może nie ciężka ale trzeba się odźwigac,za te pieniądze szkoda pracować

Barracka
@Viking

1270 euro za cały miesiąc fizycznej pracy i ma się cieszyć bo w następnym dostał by więcej xD Pierwszy raz słyszę o takich praktykach ale dla podnóżka można splunąć do ust a on będzie się cieszył jak głupi do sera, prawa pracownicze go nie interesują, ważne żeby jałmużnę dostał. Właśnie takie podnóżki bez żadnych ambicji psują zagraniczny rynek pracy.

Leon

@Leon

Chłopie za miesiąc roboty to z tego co pamiętam to i ja nie dostałem dużo.. Ale za kolejny to już i owszem i to że trzeba się narobic to ok ale przynajmniej wiesz za co za jaką kasę to robisz i będąc tam przez agencje to wiesz ze jesteś w stanie odłożyć wracając do PL

CHWDP
@Viking

To ile dostałeś za ten kolejny miesiąc? Ja pracuje w Niemczech od 2015 roku to już tyle zarabiałem, a 7 lat później takie wypłaty? Trochę żałosne...

Krystek
@Viking

witam czy mógłby ktos powiedzieć na temat pracy w Niemczech jak tam jest co tam się robi ile można zarobić jakie warunki pracy

Barracka Nowy wpis

Rzucisz to Nowy wpis

Witam pracowałem na wielu projektach ale czegoś takiego jak doświadczyłem przez agencję ideal work to nigdzie zacznijmy od początku aplikowałem do pracy w GLS Großbeeren sama rekrutacja która trwa dosłownie parę minut aplikowałem a po 30 min pani pyta czy już mógłbym jechać do pracy ale mniejsza z tym zakłamane panie z biura które opowiadają bzdury obiecując gruszki na wierzbie odnośnie wypłat potem się dowiedziałem że każdemu mówili co innego co później mijało się z prawdą zostałem umieszczony w motelu raczej w jakieś ruderze wszechobecny grzyb w każdym pokoju standardy pokoju pamiętają chyba czasy podziału Niemiec nie macie prawa robić tam nic bo jak coś pani właścicielce się nie spodoba będziecie płacić karę po 50 euro zależnie od widzimisię właścicielki o(usunięte przez administratora) zgłosiłem sprawę koordynatorowi ale nic z tym nie zrobił tłumacząc mi że nie mają ludzi i muszę sobie jakoś z tym poradzić sam koordynator nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa obrzydliwa osoba która nie nadaje się na bycie koordynatorem bo nie umie załatwić kompletnie nic jest głuchy na każde skargi zgłaszane do niego więc pomocy nie będziecie mieli żadnej brygadzista to zwykły przygłup raczej powinien pasać owce na łące a nie mieć pod sobą grupę ludzi i być za nich odpowiedzialnym praca bardzo ciężka kierownictwo ma cię tam za nic zależy im tylko żeby wcisnąć cię jak cytrynę dosłownie najgorsza jest zmiana druga gdzie kierownictwo zmienia się na polskie wtedy to wiadomo jak to Polacy (usunięte przez administratora) rodaków by pokazać przed Niemcami jacy oni są użyteczni wracając jeszcze do tego obskurnego motelu internet który miał być darmowy musicie płacić 10 euro miesięcznie niby agencja zwraca te pieniądze ale na pasku plac to jest tak pokazane że śmiem wątpiąc że te pieniążki wracaja do nas pralka oczywiście jest płatna a wedle pań z biura miała być darmowa płacicie 3 euro za pralkę i 3 euro za suszarkę podsumowując naprawdę szczerze odradzam wam interesowaniem się praca w GLS w großbeeren szkoda waszego zdrowia a w szczególności nerw chyba że nie przeszkadza wam bycie traktowanym jak śmieć oraz rudera tzn wspaniały motel porośnięty szkodliwym grzybem na każdej ścianie ,mam porobione nagrania i zdjęcia i w najbliższym czasie zgłoszę to do odpowiednich służb bo takie warunki jakie oferuje ta IDEALNA agencja wołaja o pomstę do nieba

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Stalowy

27.02.2024 08:02

Stalowyikona wywiad

Byłem pracownikiem fizycznym. Zajmowałem się komisjonowaniem artykułów meblowych.

Stalowyikona wywiad

Przede wszystkim odnowiła mi się kontuzja złamanej dłoni, co było wynikiem dźwigania w szybkim tempie dużych gabarytów. Miałem otrzymać inną pracę, lecz po tym, gdy w sobotę napiłem się alkoholu w wolnym czasie, koordynator odmówił mi nowej pracy i dodatkowo poniżył mnie, mówiąc, że nie nadaje się do pracy za granicą (co jest bzdurą i każdy mój poprzedni pracodawca o tym wie). Napicie się w wolnym czasie nie było zabronione tym bardziej, że niczego nie niszczyłem ani nie wszczynałem awantur. Z dnia na dzień zostałem bezrobotny.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

4 dni.

Tania kawa w automacie.

Stalowyikona wywiad

Toksyczna atmosfera, nieprzyjemne komentarze, poganianie, brak informacji co do gabarytów, czy działań na miejscu pracy, poniżające warunki i nieprzyjemny zapach w miejscu zamieszkania.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Toksyczna i nieprzyjemna.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Stalowyikona wywiad

Toksyczna i poniżająca pracowników.

TESCIU

Witam. Planuje się wybrać do Kassel na magazyn GLS dwie zmiany rano i nocki. Czy ktoś tam był i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda z zakwaterowaniem,dojazdem, wypłatami, atmosfera z ludźmi (chodzi o to czy nie ma aż takiej (usunięte przez administratora) i oczywiście jak z kontaktem z koordynatorem. Pozdro

Fhug
@TESCIU

Tragedia. Tam pracowałem jeden budynek mieszkalny jak stary akademik reszta to (usunięte przez administratora) Dojazdy bardzo długie godziny niepewne ludzie tam chorzy psychicznie bardzo toksyczni. Nic z ogłoszenia nie jest prawdą nawet zarobki. Ustawią ci godziny tak że pracując na nocce najlepiej płatnych niby zarobisz minimalną krajową. Ta praca jest za ciężka za te pieniądze. Dla nich będziesz nikim będą drżeć Niemcy mordę na ciebie choćbyś robił niemożliwe będziesz padnięty robiąc swoje i innych a oni skażą ci lecieć innym pomagać swoje zostawić nikt ci nie pomoże każą wracać i swoje robić i to będzie za mało. Oni skażą ci zrobić pracę której się nie da zrobić w tym czasie jak niewolnikowi. Dzienna zmiana jest jeszcze jeszcze nocna nie jest tego warta bo robisz o wiele więcej i tracisz zdrowie. Każda praca w Niemczech będzie lepsza niż to miejsce bo zarobisz tak naprawdę minimum a na nadchodziny nie będziesz miał sił raczej. Niemcy tam nie pracują fizycznie prawie tylko najbiedniejsi. Wracasz i jedziesz i czekasz za długo. Mieszkańcy się biją piją (usunięte przez administratora)ale to nie jest najgorsze.(usunięte przez administratora) Będzie jak w (usunięte przez administratora)jak ci lokatorzy nie podpisują zapomnij że zmienią. Ludzie uciekają pierwszego dnia. Praca bardzo mocno ciężka wręcz przekracza już sens bo tracisz zdrowie. Polacy to (usunięte przez administratora) dla Polaków i dla Niemców. Każda praca za minimum jest lepsza bo dostaniesz te same pieniądze. W UK było ciężko ale płacili mi dwa tysiące funtów miesięcznie bez nadgodzin a z 3 koła nawet. W UK robiliśmy pół tira na osobę w Niemczech wchodzi dwóch i siebie 16 ście za minimalną krajową. 16!!!!! To nie jest praca za takie pieniądze. Nikt w UK by się nie podjął nigdy. BHP nie istnieje. Nic co pisze idealwork nie jest prawdą. Tam nie jest cicho w nocy. Jeśli nie jesteś bardzo silny by się bronić licz się z tym że jesteś celem dla innych Polaków. To że oferują nocki i dniówki nie znaczy że będziesz tak pracował. Rozkaz padnie zero dyskusji 4h rano 4 h w nocy dojazdy przerwa pomiędzy z dojazdami i dojazdy praktycznie wstajesz i jedziesz wracasz chwile coś zrobić i znów parę godzin w plecy na dojazdy i znów praca i znów czas na powrót za ten czas nie płacą. Pojedziesz do jakiejś innej pracy wątpię żeby przebili to. Praca w GLS powinna być nie minimum a dobrze płatną a tak ciężka bo jesteś dla nich nikim już za drugie tyle. Pracuje się dla pieniędzy a oni robią wszystko byś miała jak najmniej zapłacone i upewnili się że wyciągną 600 procent normy

@bylyKassel
@TESCIU

Praca jest ciężka fizycznie, ale pewna, godziny zawsze są do wyrobienia. Jak masz siły, to zawsze są nadgodziny. Co do mieszkania - poproś wprost, że chcesz do normalniejszych trafić, sam nie pijesz, nie (usunięte przez administratora)i dbasz o porządek i do takich trafisz. Jak przyjedziesz w bluzie Prosto i zaczniesz do wszystkich na ty, siema mordo itp. to do takich samych osób cię dadzą. Przerobiłem tam 18 miesięcy. W robocie masz dwie opcje, robisz sam i nikomu nie pomagasz, nie polecam, ale w zamian nie musisz pomagać nikomu innemu. Opcja druga pomagasz i obok oni mają ci pomóc. Jednego dnia masz gorszą linkę, drugiego masz lżejszą. Po czasie fizycznie się przyzwyczaisz, nawet do nadgodzin codziennie.Tylko początek jest najgorszy, musisz się nauczyć układać w miarę równo. Jeżeli będziesz rzucał i robił bajzel w kontenerze, to się zajedziesz wrzucając na górę paczki, to największy błąd nowych. Po czasie monotonia będzie dobijająca i będziesz odliczał do końca 18 miesięcy. Jak trafisz na dobrą ekipę na domku, to trzymajcie się w miarę razem, (usunięte przez administratora) tam nie brakuje. Z nadgodzinami da się odłożyć.

Stalowy Nowy wpis
@Fhug

Dokładnie. (usunięte przez administratora)atmosfera, beznadziejne warunki, a przełożeni traktują cię jak (usunięte przez administratora) bo po dwóch dniach pracy nie wiesz wszystkiego. Chamskie odzywki i komentarze to norma. Po raz pierwszy ktoś powiedział mi, że nie nadaje się do pracy za granicą, a takową zawsze wykonywałem ze świetnym rezultatem. Omijać szerokim łukiem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik fizyczny GLS? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kacpi

Mieszkanie fajne dla ludzi którzy lubią zbierać grzyby jest ich pełno na każdej dosłownie każdej ścianie oraz kabinie prysznica ale z kabiny i tak nie można skorzystać bo nie posiada ona cieplej wody grzejniki nie grzeją drzwi zamknięte na klucz mozna bez problemu otworzyć nie polecam przyjechałem i w ten sam dzień odjechałem

Ukiun
@Kacpi

Jakby przeczytałem kilka komentarzy i zdecydowanie mi wystarczy. Nie sądzę żeby każdy pisał tyle złych opinii na złość. Do w-wy jechał nie będę żeby sprawdzać czy mają siedzibę (????) do pracy też nie będę jeździł po to żeby zostać (usunięte przez administratora). Po co to komu. Najgorsze w tym wszystkim to są te warunki, podpisujesz umowę, nie znasz firmy(agencja? Większy szajs) jedziesz nie wiesz czego się spodziewać na miejscu, normalnego mieszkania czy meliny z pijakami i h-ujami którzy dają w żyłę. Myślę że ludzie nie boją się pracy tylko warunków na kwaterze chyba że się mylę to nie strona dla mnie.

oj tam nie ważne

idea work, rekrutacja, tragdia, laska, traktuje Ciebie przedmiotowo, z w ciagu 3 dni, musisz stawic sie, w de, ma w (usunięte przez administratora) Ciebie, ze masz plany, swoje zycie itd dla niej/nich nie liczy sie, ze musisz byc, i koniec, pokazuje tylko obraz, braku szacunku do Ciebie, taka patalogia, odpowiadasz, ze ona mysli, cielkawie, jak by , byla sama tak traktowana, 100 zl poszlo sie walic, za lekarza, bo mijaja tygodnie, nie odbieraja telefonu, ani maili .......

Wojciech

Zofia
@Wojciech

No to ciekawa jestem co sąd na to. Możliwe, że uda się nawet o wyegzekwowanie tych środków za hotel skoro było tak na umowie?

Kolibra00
@Wojciech

W jakim rejonie był Pan w pracy. Mnie proponują pracę ok kesel ale boję się jechać bo widzę że straszne warunki są i same nagatywne opinie. Jedna pozytywna

@Kolibra00

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o.? Na Lento.pl jest 7 listopada kilka ogłoszeń.

Kuba

Praca w Kassel operator wózka części. Samochodowe jakie warunki?

Kandydatka

Aplikował ktoś na stanowisko specjalista ds. Kadr i płac? Obecnie prowadzona jest rekrutacja na to stanowisko. Jak wygląda praca? Jakie oferują warunki finansowe? Ile osób do obsługi? Jak atmosfera?

Kornel

Witam. Może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca na wózkach w Niemczech przez ideal work? Jak warunki mieszkalne, dojazd do pracy i ogólnie czy wszystko zgodne z umową oczywiście pieniądze itd. Jestem zainteresowany wyjechaniem po raz pierwszy na wózki za granicę po raz pierwszy przez agencję.

Jakie godziny pracy obowiązują w Ideal Work Germany Sp. z o.o.?

LynX

Lidia
@LynX

Mieszkanie Ci opłacali czy musiałeś wykładac z własnej kieszeni?

Linux
@LynX

A jak zarobki netto wyglądały bo myślałem żeby się też do Drezna właśnie wybrać na dpd

Kolibra00
@LynX

Witam. W jakim rejonie był Pan w pracy?planuje też wyjechać przez tą agencje ale większości są negatywne opinie. Proponują mi pracę ok kesl nie wiem czy dobrze napisałem miejscowosc

kjhy
@LynX

Czemu pracował pan tylko 4 miesiace skoro poleca pan prace?

młody

może to nowy i młody pracownik ? 4 miesiące to i tak sporo

@kjhy

Aplikowaliście na stanowisko Helpdesk w Ideal Work Germany Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Krzysiek

Jestem pracownikiem od ponad roku, współpracę z firmą oceniam na dobrą. Dobrze mi się współpracuje z koordynatorem, wszelkie problemy i niejasności są rozwiązywane odrazu. Jestem zadowolony z zakwaterowania, które mi zapewniono. Warunki mieszkaniowe ponad przeciętne.

Krzysztof

Pracuje w IDEAL ok 6 miesięcy nie narzekam na prace warunki pracy omówione szczegółowo przed podjęciem pracy, zgodnie z ustaleniami z koordynatorem. Współpraca z koordynatorem tez bez zarzutu. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre od samego początku jakie kolejek usterki likwidowane na bierząco. Podsumowując jestem miło zaskoczony cała współpracą przed podjęciem pracy wiadomo były obawy, ale okazały się bez podstawne.

Miro 1234

Jak chcesz to zarobisz jak nie chce ci się pracować tylko chlasz ito żyjesz w takich warunkach jakie sam sobie tworzysz ,nie wymagające 5 gwiazdek to są hotele (pensjonaty ) pracownicze ,praca ciężka ,ale do wytrzymania jak pisałem wyźej trzeba, tylko chcieć .Pracuje rok i nigdy nie było problemöw,wypłata na czas zawsze się zgadza. P,s Jaśli sam nie utrzymasz czystości w pokoju i w częściach wspòlnych nie będziesz jej miał.

Bigboy

Pracuje od listopada i wszystko jest ok mieszkam na rabollhausen Ludzie są ok koordynatorzy są ok (Łukasz i Adam )praca jest ciężka ale nie najgorsza Więc jak ktoś nie jest miękkim robiony to da se rady

Aktualność
WAŻNE !!!!! WAŻNE !!!!! WAŻNE !!!!! WAŻNE !!!!! WAŻNE !!!!!

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach dostaliśmy zgłoszenia podszywania się pod firmę IDEAL/ IDEAL WORK EU Sp.z o.o , Ideal Work Sp.z o.o nieuczciwych wyłudzaczy pieniędzy, którzy każą płacić szczególnie obywatelom Ukrainy za poszukiwanie miejsc pracy za granicą.

Oficjalnie informujemy:

SPÓŁKI GRUPY IDEAL NIGDY NIE POBIERAŁY I NIE POBIERAJĄ OPŁAT ZA ZNALEZIENIE MIEJSC PRACY ZA GRANICĄ!

Jeśli ktokolwiek będzie w imieniu IDEAL żądał od Państwa opłaty za znalezienie pracy uprzejmie prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego incydentu na policję lub do nas

BIURO WARSZAWA , ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa, T: +48 22 417 03 77, E: kontakt@idealgrupa.pl

Aktualnie policja polska przyjęła zgłoszenie nadużycia i poszukuje sprawców.

…………………………………………………………………………………………………

ВАЖЛИВО!!!! ВАЖЛИВО!!!! ВАЖЛИВО!!!! ВАЖЛИВО!!!! ВАЖЛИВО!!!!

Шановні гості, останніми днями ми отримали повідомлення про підробку компанії IDEAL недобросовісними шахраями, які змушують сплачувати особливо українським працівникам за пошуки роботи за кордоном. Ми офіційно повідомляємо:

КОМПАНІЇ ГРУПИ IDEAL НІКОЛИ НЕ ЗБИРАЛИ І НЕ ЗБИРАЮТЬ ОПЛАТУ ЗА ЗНАЙДЕННЯ РОБОТИ ЗА КОРДОНОМ!

Якщо хтось буде вимагати оплату від Вас в ім'я IDEAL за пошуки роботи, ми ввічливо просимо повідомити про цей інцидент поліцію або до нас.

ОФІС У ВАРШАВІ, вул. Каролькова 30, 01-207 Варшава, Т: +48 22 417 03 77, E: kontakt@idealgrupa.pl

На даний момент польська поліція прийняла повідомлення про зловживання та шукає злочинців.

Aktualność
Ostatnio jeden z naszych komentujących pisał o warunkach w mieszkaniu w Delitsch, w którym się znajdował, a mianowicie o panującym tam bałaganie. Dziękujemy za tę informację – poprosiliśmy mieszkańców, aby posprzątali swoją przestrzeń, dla zainteresowanych zdjęcia pod numerem 539733999 ;)
Powyższy przykład pokazuje, że każdą sprawę można rozwiązać – mieszkanie z innymi osobami jest wyzwaniem, dlatego jeżeli zdarzy się, że ktoś przestaje dbać o porządek to należy poprosić go o sprzątnięcie swojego bałaganu, a jeżeli to nie przyniesie efektów, to śmiało można zgłaszać taką sprawę do brygadzisty/koordynatora. Dbajmy o komfort nie tylko swój, ale też innych współlokatorów. :)
Pozdrawiamy,
Zespół IDEAL WORK GERMANY

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Germany Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ideal Work Germany Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Work Germany Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Work Germany Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Work Germany Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.

Ideal Work Germany Sp. z o.o.