Opinie o Ideal Work Germany Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Ideal Work Germany Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Dziadek

Witam przez ostatni tydzień pracowałem w tej firmie w schwarzenborn praca bardzo ciężka ale można technicznie a nie siłowo wytrzymać. ALE NIGDY ZA 9 EURO ZA GODZINE. Nie patrzcie za oferowaną kwote w ogłoszeniu gdyż jest to nie prawda 1300 euro otrzymujesz taką kwote jak po nocnej zmianie 3.30 wracasz do slamsów bo nie można tego nazwać motelem pracowniczym i o 5 godz. do 8 godz. jedziesz na rozładunek kontenerów na trzy godziny i póżniej slamsy kolba do kuchni i wc. SLAMSY to jak twierdzi pani Klaudia K. motele i pensjonaty pracownicze. (usunięte przez administratora) prawda brud smród MNÓSTWO MYSZY KARALUCHÓÓOOOÓÓÓÓÓÓW POROZWALANE MEBLE JEŻELI MOZZŻNA TAK NA ZWAĆ DRZWI KOŃ NIEMIECKI MA LEPSZE W STAJNI NIE ZAMYKAJĄ SIĘ NIE MA RÓWNIEŻ ZAMKA WYKŁADZINY PODOBNE SĄ DO KOLORU ZIEMI DZIURY W ŚCIANACH I SUFITACH PRZEZ KTÓRE ODWIEDZAJĄ CIĘ MYSZY I KARALUCHY MUTANTY CAŁY CZAS SYCHAĆ PIPIPI I CHRUPANIE TWOJEGO JEDZENIA PRZEZ NIE. SEGREGOWANIE ŚMIECI DUŻY KUBEŁ OD ŚMIECI NA KORYTARZY W POMIESZCZENIU W KTÓRYM MIESZKASZ. Będąc pod prysznicem musisz uważać na karaluchy którycg jest w łazience RÓJ. Kuchnia na blacie kupy po myszach sprzątasz i za chwile to samo się dzieje. b.rak reakcji kordynatora jeśli można to nazwać przywiezieniem jednej tubki pianki na zatkanie dziurek żeby myszy nie wchodziły. Kordynator Szczepan jeśli zachorujesz lub żle się poczujesz nie możesz liczyć na jego pomoc gdyż nie odbiera telefonów a byłem świadkiem incydentu gdy padła odpowiedz MUSISZ SOBIE JAKOŚ PORADZIĆ. A jeśli nie pójdziesz do pracy straszy konsekwencjami prawnymi. Ja myśle że ci panowie nie powinni być na tym stanowisku. POMOCY NIE MA żadnej. Nie tylko w tym slamsie ale i też koledzy mieszkający kilka uliczek dalej mają ten sam horror z myszami i karaluchami. W umowie jest kwota 149 euro miesięcznie za pokój no chyba jakieś kpiny sobie robią a naj bardziej kaucja za zepsucie wyposażenia które już jest całkowicie zepsute i zdemolowane. A najlepsze że o tym wszystkim co tam się dzieje wiedzą począwszy od konsultantów telefonicznych w/w panią skończywszy na tych panach co nazywają się kordynatorami o wszystkim kompletnie wiedzą uwierzcie mi naprawdę po powrocie do Polski wywaliłem walizke i torbę do śmietnika żeby tego robactwa nie wnieść do domu. Straciłem pieniądze na wyjazd i przyjazd po 5 dniacg przebywania w tych slamsach. Nie jestem jedyną osobą która w tak krótkim czasie opuściła ten (usunięte przez administratora) koledzy również uciekają z tego syfu (przewożnicy znają to miejsce gdyż co chwile tam jeżdżą i zabierają ludzi stamtąd chwała im za to. Do pracy nic nie mam ciężka ale to praca ale żadnemu wrogowi tego nie życze mieszkania w takich warunkach. Dodam że nie zakończe na tym wpisie i jeżeli ktoś kto tam był i zna temat jeżeli oczywiście chce do czego nie namawiam odpisz bo sprawę kieruje dalej. Nie pozwole żeby ludzie którzy zajmują się werbowaniem pracowników kłamali bo wyjazd i pobyt kosztował mnie dużo pieniędzy które miałem zarobić a wróciłem z niczym zostałem bez pracy i bez pieniędzy. (usunięte przez administratora) nie polecam

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ideal Work Germany Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ann

Tak, oczywiście.

Kas Nowy wpis

Nie

Zofia Nowy wpis
@Kas

Czemu po dwóch latach zrezygnowano z tej opcji?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Ideal Work Germany Sp. z o.o. w Warszawa.

Sprawdź

Jak w Ideal Work Germany Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dorota Nowy wpis
@Pytanie

Niezbyt. Pracownicy czy w PL czy w DE pracuja za grosze...

LynX

Pracowałem 4 miesiące i osobiście polecam. Rzetelnie i na czas z wypłatami, wszystko zgodnie z umową rozliczane, na mieszkaniu zgodnie z obietnicą miałem internet. Pracowałem w systemie dwuzmianowym. Praca była dość ciężka, ale znośna. Wiadomo, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Kontakt z koordynatorem bez żadnych problemów. Niestety lekka dezorganizacja przy procesie rekrutacyjnym, ale poza tym bardzo polecam. Z tego co wiem, to są depoty, w których jest bardzo ciężko, a są takie, w których jest ok, ja byłem w DPD w Dreźnie i jestem zadowolony.

@LynX

Mieszkanie Ci opłacali czy musiałeś wykładac z własnej kieszeni?

Linux Nowy wpis
@LynX

A jak zarobki netto wyglądały bo myślałem żeby się też do Drezna właśnie wybrać na dpd

Wojciech

Wykonałem dla nich dwa kontrakty... nie otrzymałem pełnego wynagrodzenia Hotel szukałem sobie sam i sam płaciłem mimo że na umowie było co innego Gdy dzwoniłem do nich nie było nikogo kto mógłby udzielić odpowiedzi Filia w Warszawie nie istnieje pod tym adresem... działa tylko telefon Oddałem sprawę do sądu... mam wszystkie umowy i email Złodzieje żerujący na Polakach Zaczniecie pracę..podpiszecie umowę i okaże się że nie ma pełnej dokumentacji.... czyli co pracujecie nie legalnie? Wymyślają to tego brakuje to tamtego.... żeby nie płacić Beznadzieja... żenada... wstyd... (usunięte przez administratora)

@Wojciech

No to ciekawa jestem co sąd na to. Możliwe, że uda się nawet o wyegzekwowanie tych środków za hotel skoro było tak na umowie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier Niemcy- Różne lokalizacje!? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Spawacz 1

German worker to to samo? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Magazynier. Ideal Work Germany Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

W Ideal Work Germany Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Praktykant. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Dziadek

Ja
@Dziadek

Czesc . Chcialbym sie skontaktowac jakos z toba I wymienic sie zdarzeniami ktore mialy miejsce w hotelach

Król paczek
@Dziadek

Witam kolego tak to prawda co napisałeś warunki są dramat praca ciężka ale po pracy nie ma co liczyć na odpoczynek bo nie da się zasnąć i odpocząć o tego zoo w pokojach jeśli chodzi o kasę firma płaci nie ma problemu ale dużo godzin trzeba robić i najlepiej guxa czyli godziny dodatkowe jeśli ktoś jest silny i głupi i chytry na kasę to jak najbardziej praca dla ciebie pozdrawiam

Mariusz
@Dziadek

Dziadek masz rację nie dosyć że zarabiasz grosze mieszkania katastrofa na działce mam lepiej , a koordynatorzy wogole takich tu nie ma nic nie robią nic nie załatwia masakra

Ewa
@Mariusz

twoja opinia dotyczy wydarzeń jak u kolegi sprzed 2 lat czy aktualnych z 2022 ? warunki są nadal kiepskie i nic przez te 2 lata sie nie zmienilo ?

jkxx

Dzięki za ostrzeżenie

@jkxx

I co, skorzystasz z niego czy masz może wątpliwości co do prawdziwości tej wypowiedzi?

Marta

@Oszukany, wspominasz o problemach z zakwaterowaniem, czy ktoś inny zgłaszał też taką sytuację? Może była ona tylko tymczasowa? Napisz proszę, czy firma zapewniała transport do pracy. Zachęcam do merytorycznej dyskusji inne osoby, które są lub też były pracownikami Ideal Work.

Jo
@Marta

Zmuszają pracownikow do jazdy prywatnymi autami skandal i wstyd.Nie polece tej firmy nikomu. Karaluchy i smród..

@Jo

Zmuszają? No a jak daleko zazwyczaj jest do roboty? Może rowerem można czy coś? Jakoś radzić sobie trzeba. Bo jednak nie wyobrażam sobie tego, jakby każdemu mieli auto pożyczyć tak szczerze

Hetero

Nie polecam. Praca ciężka i godziny do bani. Rano 3 godziny i po południu 4,5. Na kwaterze 2 klucze na ośmiu lokatorów, chodziliśmy jak owce za baranem który ma klucz. "Koordynator" miał to gdzieś, nie słyszałem żeby komuś pomógł.

@Hetero

A co tam robiłeś że mówisz że praca ciężka?

Hetero
@Lidia

Rozładunek i załadunek kontenerów ale gorsze były godziny pracy 5-8 i 13:30 -18.

@Hetero

To faktycznie do bani. A miałeś chociaż jakiś wózek widłowy tam czy cos w tym stylu?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zwolniony

Koordynator zatrudnił kolegę który mówi do facetów (kochanie, moje słoneczko I jeszcze chciał obejmować) Nie chciałem pracować i mieszkać z p.....m i się zwolniłem . Agencja OK ale unikajcie okolic Berlina.

eric
Kandydat

ciagle szukaja Koordynatorów- z biegłym niemieckim, w mowie i pismie . Za ILE? ktos cos wie? Biegle to biegle- szkoła niemiecka+ studnia niemieckie, życie w niemczech :) tylko czy ich stac $$$ na bieglosc?

Oczywiście
@eric

Zarabia tyle co pracownik + premia dla koordynatora do 300euro w zależności od projektu

Chewie

To bardzo innowacyjna firma.

Izabela
@Chewie

O, a na czym ta innowacyjność polega? Sztuczna inteligencja rekrutuje zamiast ludzi, czy jak?

Szczecin

Siema, czy ktoś ze Szczecina jest chętny wyjazd do pracy w Berlinie lub okolicach ? Zalezy mi na pracy jak najblizej Szczecina , chce wracac co weekend do domu. Posiadam auto na wyjazd mail: vah0020@o2.pl

Karol

Zdarzają się u was awanse wewnętrzne ?

Bożena

Mimo wszystko - taki sarkazm raczej niewiele tu wnosi. A ponadto powinieneś mieć na uwadze, że na forum publicznym powinno się unikać posługiwania się tak wulgarnym słownictwem. Na jakim stanowisku pracowałeś? Czy któryś z pracowników odniósłby się do tych informacji o Ideal Work?

Jak długo czekaliście na odzew z Ideal Work Germany Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Dany

Było różnie, raz lepiej, raz gorzej. Najtrudniejszy czas, to okres "współpracy" z panem koordynatorem Maciejem S. Jakiś były trep, który wprowadził totalną dezorganizację. Oczekiwanie na zapowiedziane wizyty księcia Maciej kończyły się na telefonie, że jednak dziś nie dotrze. Oczekiwania były gorliwie, ponieważ każdy chciał dostać umowę, której na oczy nie widział. Nie potrafił dostarczyć ponad połowy umów, jak już docierał na miejsce, to opowiadał o swoich włościach - a to konie, a to willa mu się buduje, a to traktor. Tyle meretoryki z jego strony. Oprócz tego konflikty z większością pracowników. W firmie, w której pracowaliśmy, także postrzegany źle, ponieważ nigdy się nie ujawnił, nigdy go tam nie było, zero kontaktu z człowiekiem i te pytania kierownika, kiedy ten człowiek wreszcie się pokaże. Telefony do firmy w sprawie niedostarczonych dokumentów, można sobie darować, bo nikt się tym nie przejmował, ważne że pracują, a firma ma pieniądze z tego. Odsyłali do koordynatora. Proszenie się tego pana o dochowanie różnych formalności, także nie zdawało egzaminu, bo jeszcze z tego powodu uprzykrzał życie np. kary finansowe, na podstawie uchybień w żaden sposób nieudokumentowany, wręcz wyimaginowanych. Koniec końców sprawą zajęła się inspekcja pracy. Polecam wszystkim tą instytucję, jeśli ktoś nie może się doprosić jakichkolwiek dokumentów. Myślę, że gdyby nie ten pan, współpraca potoczyłaby się nieco inaczej. Czasem jeden lub kilka chwastów zatruwa całą firmę.

Stan

Czy dużo zmian wprowadziła firma w związku z pandemią?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Ideal Work Germany Sp. z o.o.?

StarK
@Pytanie

Bo złożeniu aplikacji dostaniesz pierw telefon od rekrutantki , później maila z wszystkimi wytycznymi co musisz załatwić tj. badanie wstępne , wniosek o niekaralności i wypełnić papiery które ci podeślą. Odsyłacz im wszystko do wyznaczonego terminu i wybierasz do jakiego miasta chcesz być przydzielony i umawiasz termin wyjazdu. Na miejscu wszystko zależy do kogo trafisz

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Germany Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ideal Work Germany Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Work Germany Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Work Germany Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Ideal Work Germany Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Ideal Work Germany Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Work Germany Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Koszykowa 54
    00-675 Warszawa
  • NIP: 7010475719 REGON: 361205082 KRS: 0000551188

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Ideal Work Germany Sp. z o.o.