Opinie o Expedite Consulting Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Expedite Consulting Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expedite Consulting Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expedite Consulting Group w Warszawa

Marta Nowy wpis

Rozumiem, że zadowoleni z pracy w firmie nie wpływa na aktywność na tym form pracowniczym?

Fredka Nowy wpis

To tylko firma krzak. Niby rekrutuje cały czas ale nie odpowiadają na żadne CV, pod numerem telefonu nie znają niby prezesa firmy. Poczytajcie sobie na forach o panu (usunięte przez administratora). Trzymać się z daleka.

Domi Nowy wpis
@Fredka

Na jakich forach?

Marta Nowy wpis

Ta strona jest poświęcona opinii na temat pracodawcy a nie opinii o ofercie firmy. Dla tych co nie wiedzą Firma ma swoich troli internetowych, którzy wystawiają pozytywne lub negatywne opinie ( o konkurencji). Tu widzę że swoich wypuścili. Wiem bo pracowałam tam. Tak że to co jest napisane o ofercie firmy to nie prawdziwe opinie a opinie na zlecenie. Firma nie ma ofert pracy dla niepełnosprawnych a jedynie sprzedaje dane kandydatów.

Joanna

Może ktoś ma wiedzę czy firma w ogóle rekrutuje? Interesuje mnie praca.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Expedite Consulting Group? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Karol T.

Zdecydowanie polecam. Pomogli mi w ostatnim momencie uratować firmę przed bankructwem. Cena warta wszystkiego !

Lemik
@Karol T.

Czy można wiedzieć jak wyglądała pomoc?

Sandra

jestem zadowolona ze wspolpracy, pomogli mi zapelnic stanowiska pracy oraz zapewnili przeszkolenie

Lemik
@Sandra

Można wiedzieć jakie stanowiska? Jak wyglądała pomoc?

Consulting bardzo słabej jakości. Dokumentacja niepełna, warunki nie czytelne. Ofertę szybko przygotują ale jak zaczniesz dopytywać się o szczegóły to przestają odbierać telefon i odpowiadać na maile. Nie skorzystałam. Wybrałam inną firmę. Brak profesjonalizmu nie budzą zaufania.

Magdalena

ciesze sie, ze trafiłam na ta firme, pomogli mi wyciagnac moj biznes z kryzysu. podejscie do klienta, zaangazowanie, profesjonalne doradztwo. na plus!

Marcin Głowacki

Niestety produkt z kartami naraził firmę w której pracuje na grzywny ze strony US i straty. Odradzam kombinowanie z kartami. Panowie z Expedite pięknie mówili ale jak przyszło co do czego to przestali odbierać telefony. Odradzam

Zbyszek

Wprowadzili u mnie system easyway, przeszkolili personel i zaproponowali mozliwosci rozwojowe firmy. Jestem zadowolony z dobrej współpracy, zaangazowania i cen

Zuzanna

trafilam na ta firme z polecenia znajomego i przyznam, ze jestem bardzo miło zaskoczona, profesjonalne podejscie do tematu, kompetentni ludzie na wlasciwych stanowiskach taka wspolpraca to sama przyjemnosc

Mariola Gonzo

Ciekawa oferta dla firm, duzo możliwosci, fajne ceny i łatwy kontakt. Nic dodać nic ująć. Oceniam 5/5

Srebrzyński

Otrzymałem pomoc w rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników. Zostali oni odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do pracy. Dostałem również wsparcie przy zatrudnianiu osób zza granicy, głównie z Ukrainy

Ilona Maj

zglosilam sie do nich w sprawie szkolen pracowników, otrzymałam wyczerpujace informacje i pelna oferte. fajne, konkretne podejscie

Bojana Liboń

Ciekawa oferta dla firm, ceny warte każdej usługi, szybki kontakt i dobre podejscie. Polecili mi ich znajomi i nie załuję

Alicja

bardzo fajne przystepne ceny za tak szeroka oferte, polecam, czasami warto zdac sie na profesjonalistow

Katarzyna Szutak

Fajna współpraca plus przeszkolenie moich pracownikow. Ciekawa oferta i łatwy kokntakt

Mateusz Bednarski

Ciekawa oferta, cena wyważona, szybki i łatwy kontakt, zajęto się przeszkoleniem personelu. Jestem zadowolony.

Iwona Knas

sporo mozliwosci jesli chodzi o oferty z pracy, bardzo pozytywnie jestem zakoczona jesli chodzi o kontakt z klientem, pelna kultura, wszystko bardzo jasno wytlumaczone

Jakub Zuber

bardzo fajny kontakt z klientem, rzetelne podejscie, jak dla mnie super

Zostaw merytoryczną opinię o Expedite Consulting Group - Warszawa

Expedite Consulting Group
1.6/5 Na podstawie 45 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042