opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3923)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3923)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Olf

    27.05.2020 08:56

    Inne

    Praca jest w u... Ciężka jeszcze na zakrecie jako takto ale na koncu koszmar.Co do Agencjii nie mam złej opinii.Jezeli ta stawka wam odpowiada za ta pracę to możecie jechać.Nie zastanawialo was czemu ciagle tam potrzeba ludzi... jest bardzo ciężko
    ReviewUserIcon
    kulfon

    27.05.2020 12:34

    Inne

    no letko nie jest ale jakby nie było z góry wiadomo, że praca jest ciężka fizycznie i nie powinno być jakiegoś zdziwko na miejscu
    ReviewUserIcon
    Elo

    25.05.2020 23:00

    Inne

    Czy warto tam jechać?
    ReviewUserIcon
    W podróży

    26.05.2020 21:08

    Inne

    Z okolic Zagłębia , Śląska prawdopodobnie w niedzielę wyjazd
    ReviewUserIcon
    W podróży

    26.05.2020 21:13

    Inne

    Okolice Śląska , Zagłębia , wyjazd prawdopodobnie niedziela
    ReviewUserIcon
    praca

    25.05.2020 20:46

    Inne

    Ktoś jedzie na sortownie do Kassel? w kilka osób zawsze raźniej wyjazd prawdopodobnie w niedzielę
    ReviewUserIcon
    Daniel

    26.05.2020 15:38

    Inne

    Prawdopodobnie w Niedziele będę jechał z kolegą do kassel..
    ReviewUserIcon
    Praca

    26.05.2020 21:11

    Inne

    To widzimy się na miejscu pewnie w niedzielę
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    06.04.2020 19:38

    Inne

    Nie polecam pracy w Kassel przy paczkach po pierwsze : * Inne wynagrodzenie jak się mówi na początku *Zero sklepów (tylko w soboty 15 km się jeździ) * Na domku zero tv , tylko wi-fi Ogólnie bajka przez telefon i przed podpisaniem umowy , a potem coś innego Żenada Ps. Na emeilu jest inna miejscowość A potem mieszkasz gdzieś indziej pozdro .
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    11.04.2020 18:44

    Inne

    jak dlugo tam pracowales?
    ReviewUserIcon
    Daniel

    26.05.2020 14:42

    Inne

    Chociaż wi fi jest :D
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    14.05.2020 07:29

    Inne

    Aż tak źle jest?
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    20.05.2020 15:19

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Dziękujemy za przekazaną opinię. Każda opinia, a szczególnie negatywna, pozwala nam na poprawę jakości świadczonego serwisu. Przyjrzymy się sprawie i podejmiemy stosowne działania.
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    26.05.2020 14:39

    Pracodawca

    Szanowny Panie, informujemy, że dokonaliśmy zmiany na stanowisku brygadzisty na projekcie Grossbeeren. Jesteśmy przekonani, że nowy Brygadzista zadba o odpowiedni porządek i atmosferę pracy, a także będzie się rozwijać i spełniać w nowej roli, co pozytywnie wpłynie na Pracowników znajdujących się pod jego zwierzchnictwem.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    24.05.2020 21:52

    Inne

    Witam jedzie ktoś może z wlkp lub lubuskiego jedziemy z kolegą i chcieli byśmy się zabrać może ma ktoś dwa miejsca i chetnie by nas zabrał. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jadę do Niemiec i Istambułu

    25.05.2020 19:32

    Inne

    Ja was mogę zabrać . Jadę we środę 27 05 2020 do Turcji a konkretnie do Istambułu . Zabiorę do 4 roboli mam wolną pakę na busie i materac do spania .
    ReviewUserIcon
    Daniel

    26.05.2020 14:16

    Inne

    Tak Na kassel prawdopodobnie w Niedziele wyjazd
    ReviewUserIcon
    Daniel

    26.05.2020 14:14

    Inne

    Witam ja z kolegą może w niedziele bedziemy jechać do kassel.. My wielkopolska Międzychód okolo 50km przed gorozwem wlkp Jeśli ktoś jedzie i ma miejsce można dzwonić śmiało dołożymy się ... 697288194
    ReviewUserIcon
    Elo

    25.05.2020 20:37

    Inne

    Witam siedziałem na innym forum z opiniami i się trochę wystraszyłem bo 99% opinię była negatywna i to tak że zacząłem się poważnie zastanawiać czy wart jechac
    ReviewUserIcon
    Mini

    07.05.2020 08:39

    Inne

    Heej, a kobiety na magazynach pracują? ????
    ReviewUserIcon
    Rafo

    18.05.2020 12:50

    Inne

    no nie ja decyduję o tym, więc nie wiem, ale na tej pracy to jednak te "męskie" normy, wydaje mi się, że pracodawca nie chciałby ryzykować, bo naprawdę przy takim dźwiganiu kobieta może się uszkodzić, więc no biorąc po uwagę fizjonomię i kwestie zdrowotne, to średnio
    ReviewUserIcon
    bibi

    22.05.2020 13:23

    Inne

    znajdzie się na pewno kilka innych robót lżejszych dla kobiet, to nie ma co się pchać akurat na tą konkretną jeśli jest ciężko
    ReviewUserIcon
    Vaho Szczecin

    17.05.2020 21:06

    Inne

    Siema, czy byłby ktoś chętny ze Szczecina , żeby wyjechać na magazyn sortowni ? Chętnie podłączę się do jakiejś grupki, lub stworzę własną :). Posiadam autko na dojazd, W razie zainteresowania piszcie na maila : [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jasiu

    17.05.2020 20:09

    Inne

    czy praca na rozładunku kontenerów z przesyłkami dhl i inne jest do wytrzymania?
    ReviewUserIcon
    W podróży

    17.05.2020 10:49

    Inne

    Wybiera się ktoś 24 .05 do Kassel ?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    13.04.2020 12:20

    Inne

    Witam, jak wygląda praca przy załadunkach kontenerów i rozładunkach? Mieszkania są dodatkowo płatne i jaki standard?
    ReviewUserIcon
    Magda

    23.04.2020 15:47

    Inne

    Moj brat ma w niedzielę jechac ale szuka transportu
    ReviewUserIcon
    rekruterka Mirka

    16.05.2020 18:49

    Inne

    Nasi kandydaci bez problemu wyjeżdżają do pracy do Niemiec nawet teraz w czasie kwarantanny. Umówimy do lekarza medycyny pracy i pomożemy znaleźć przejazd do Niemiec :)
    ReviewUserIcon
    Janeczek

    25.04.2020 14:06

    Inne

    JA JUZ PRACOWAŁEM Przez tą agencje To prawda że są całkowicie wyplacalni... Co do spraw administracyjnych Też nie ma problemu Wiadomo że trzeba myśleć o Sobie bo w W-wie mają urwanie.(usunięte przez administratora) Panowie jak wyglądają badania na ten (usunięte przez administratora)czas!????????????? Dajcie jakiś pomysł bo wszystko poblokowane A prywatnie to tak średnio z funduszem
    ReviewUserIcon
    rekruterka Mirka

    16.05.2020 18:47

    Inne

    jako firma pomagamy także z badaniami medycyny pracy, umówimy Cię do lekarza w Twojej miejscowości lub w okolicy.
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    04.05.2020 00:10

    Inne

    Witam jak wyglada sytacja z zaswiadczeniem o niekaralnosci?
    ReviewUserIcon
    Danko

    04.05.2020 13:01

    Inne

    tzn jak ma wyglądać? Pytasz czy jest wymagane????
    ReviewUserIcon
    rekruterka Mirka

    16.05.2020 18:43

    Inne

    Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego? Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne sądy zachęcają do uzyskiwania zaświadczeń z Krajowego Rejestru Karnego drogą elektroniczną przez system e-KRK https://ekrk.ms.gov.pl/ep-web lub pocztą tradycyjną. Za udzielenie informacji z Krajowego Rejestru Karnego pobiera się opłatę w wysokości 30zł Opłatę uiszcza się na rachunek bankowy Ministerstwa Sprawiedliwości: Ministerstwo Sprawiedliwości, Al. Ujazdowskie 11, 00-950 Warszawa NBP O/O Warszawa PL 77 1010 1010 0400 1922 3100 0000 Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy Warszawa Plac Powstańców Warszawy 4 00-950 Warszawa (SWIFT (kod BIC) NBPLPLPW dla przelewów zagranicznych) W tytule przelewu należy wskazać imię i nazwisko osoby, których dotyczyć ma informacja z Krajowego Rejestru Karnego oraz datę oznaczoną we wniosku lub zapytaniu jako data wystawienia. Wypełniony i opłacony formularz zapytania można przesłać pocztą tradycyjną do sądu okręgowego lub rejonowe w Państwa miejscu zamieszkania. Dowód wniesienia opłaty należy dołączyć do formularza. Czas oczekiwania na dokument to około 7 dni.
    ReviewUserIcon
    janek

    11.05.2020 16:47

    Inne

    Witam jak zalatwia sie papier o niekaralnosci i jeszcze jakies pelnomocnictwo gdzies trzeba wyslac i na jaki adres? prosze o pomoc i z góry dziekuje
    ReviewUserIcon
    rekruterka Mirka

    16.05.2020 18:40

    Inne

    Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego? Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne sądy zachęcają do uzyskiwania zaświadczeń z Krajowego Rejestru Karnego drogą elektroniczną przez system e-KRK https://ekrk.ms.gov.pl/ep-web lub pocztą tradycyjną. Za udzielenie informacji z Krajowego Rejestru Karnego pobiera się opłatę w wysokości 30zł Opłatę uiszcza się na rachunek bankowy Ministerstwa Sprawiedliwości: Ministerstwo Sprawiedliwości, Al. Ujazdowskie 11, 00-950 Warszawa NBP O/O Warszawa PL 77 1010 1010 0400 1922 3100 0000 Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy Warszawa Plac Powstańców Warszawy 4 00-950 Warszawa (SWIFT (kod BIC) NBPLPLPW dla przelewów zagranicznych) W tytule przelewu należy wskazać imię i nazwisko osoby, których dotyczyć ma informacja z Krajowego Rejestru Karnego oraz datę oznaczoną we wniosku lub zapytaniu jako data wystawienia. Wypełniony i opłacony formularz zapytania można przesłać pocztą tradycyjną do sądu okręgowego lub rejonowe w Państwa miejscu zamieszkania. Dowód wniesienia opłaty należy dołączyć do formularza. Czas oczekiwania na dokument to około 7 dni.
    ReviewUserIcon
    Cemazet

    30.04.2020 22:20

    Inne

    Siema. Jedzie ktoś do roboty do kassel na magazyn kurierski? Kujawsko pomorskie? Jutro będę miał kontakt z tą agencja, jak mnie wezmą to ruszam tam. Jeśli ktoś też ogarnia i chce wyjechać. (usunięte przez administratora)Pozdro
    ReviewUserIcon
    Mirun

    07.05.2020 10:17

    Inne

    odpowiadasz sam sobie? czy o co chodzi :D
    ReviewUserIcon
    DAVid

    15.05.2020 22:13

    Inne

    siemanko ja aktualnie przebywam w niemczech i chce zmienić pracę , a jestem tak samo z kujawsko-pomorskiego ;)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    13.05.2020 09:33

    Inne

    Czy ktoś wybiera się w najblizszym czasie do Kassel z okolic Nowego Sącz?
    ReviewUserIcon
    Klosik

    13.05.2020 15:50

    Inne

    Ja najprawdopodobniej w ten weekend
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    13.05.2020 12:24

    Inne

    Skąd jesteś?
    ReviewUserIcon
    igr

    07.05.2020 13:15

    Inne

    Witam, czy ktoś ze Szczecina lub okolic ma zamiar podjąć pracę na sortowni ? Szukam chętnych osób ,aby można było razem wyjechać.
    ReviewUserIcon
    Rodo

    11.05.2020 10:10

    Inne

    a byleś tam już kiedyś czy pierwszy raz? zastanawiam się jakie warunki itp
    ReviewUserIcon
    Łysy

    11.05.2020 16:23

    Inne

    Ja bym pojechał ale nie mam z kim. A to kassel czy jak miejscowość hmm. Dajcie nr to zadzwonię. Zgadamy się.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Szczecin

    07.05.2020 11:45

    Inne

    Siema, ktoś ze Szczecina może byłby chętny na wyjazd gdzieś koło Berlina ? W grupce zawsze raźniej . W razie czego proszę pisać
    ReviewUserIcon
    Misiek

    09.05.2020 17:28

    Inne

    Siemanko, macie już jakieś osoby na wspólny wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Michał

    09.05.2020 18:10

    Inne

    Siemanko, kiedy masz zamiar jechać?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.05.2020 05:44

    Inne

    Jadę w niedzielę do Drezna mam 2wolne miejsca ktoś chętny Elbląg
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.05.2020 04:34

    Inne

    Jadę w niedzielę do Drezna mam 2 wolne miejsca Elbląg Ktoś chętny
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    04.05.2020 21:49

    Inne

    W tym tygodniu ruszam do Drezna, chciałby ktoś się zabrać? Okolice Szczecina
    ReviewUserIcon
    jam

    05.05.2020 10:28

    Inne

    a do jakiej pracy?
    ReviewUserIcon
    Kolll

    06.05.2020 21:05

    Inne

    Daj znac jak juz dojedziesz i pochwal sie warunkami mieszkania i pracy. Sam zastanawiam sie nad wyjazdem w tamte strony.
    ReviewUserIcon
    Clueless

    04.05.2020 19:33

    Inne

    Jak wygląda praca na magazynie gls?
    ReviewUserIcon
    zasady kwarantanny

    04.05.2020 17:26

    Inne

    Źródło: Ambasada RP w Berlinie Kwarantanna w Niemczech: Co należy zrobić po przekroczeniu granicy i jak postępować na miejscu 04/05/2020, 13:30 04 maja 2020 r. – Kwarantanna w Niemczech. Ambasada RP w Berlinie podaje na swojej stronie internetowej aktualne informacje na temat obowiązku odbycia kwarantanny przez osoby przyjeżdżające do Niemiec z zagranicy. W opublikowanym komunikacie placówka wyjaśnia co należy zrobić po przekroczeniu granicy i jak postępować na miejscu. Ambasada zwraca uwagę, że przepisy dotyczące kwarantanny nie są jednolite na terenie całego kraju. Wiadomo już jednak, że wiele krajów związkowych przedłużyło obowiązek izolacji o kolejne 2 tygodnie. Szczegóły w komunikacie Ambasady RP w Berlinie, który zamieszczamy poniżej: Kwarantanna w Niemczech: Co należy zrobić po przekroczeniu granicy i jak postępować na miejscu Od 10 kwietnia br. osoby powracające do Niemiec muszą odbyć obowiązkową, 14-dniową kwarantannę domową. Podczas odbywania kwarantanny należy przebywać w mieszkaniu i postępować według zaleceń policji oraz lokalnych urzędów ds. zdrowia (niem. Gesundheitsamt). Nie można np. przyjmować odwiedzin osób spoza gospodarstwa domowego. W miarę możliwości osoba podlegająca kwarantannie powinna przebywać w osobnym pokoju i być oddzielona od reszty domowników. Do grup wyjętych spod obowiązku odbywania kwarantanny w przypadku braku symptomów po wjeździe do Niemiec należą: osoby przewożące towary i ludzi (np. kierowcy, maszyniści); osoby pracujące w firmach transportowych i przekraczające granice z powodów służbowych (np. konduktorzy, marynarze); osoby przyjeżdżające codziennie lub do 5 dni do Niemiec do pracy (niem. Pendler) lub na konieczne leczenie; osoby powracające z zagranicy w przeciągu 48 h od wyjazdu z Niemiec; osoby, które wjeżdżają do Niemiec z bardzo ważnego powodu (np. współdzielenie opieki nad dzieckiem, opieka nad osobami potrzebującymi); osoby udające się przez Niemcy w tranzycie (np. Polacy wracający z Francji do Polski jako miejsca stałego zamieszkania, jak i Polacy jadący do Niderlandów jako miejsca wykonywania pracy). WAŻNE! Zawsze należy mieć przy sobie odpowiednie dokumenty potwierdzające powód wjazdu do Niemiec (lub przejazdu przez Niemcy) do okazania podczas kontroli. W przypadku poniższych grup pracowników zwolnionych z obowiązków kwarantanny przy braku występowania symptomów potrzebne jest posiadanie zaświadczenia o pilnej potrzebie wjazdu do Niemiec. To do pracodawcy lub zleceniodawcy należy obowiązek sprawdzenia, czy wjazd na terytorium Niemiec jest pilnie potrzebny. Takie zaświadczenie jest potrzebne dla pracowników odpowiedzialnych za: funkcjonowanie systemu zdrowia; bezpieczeństwo i porządek publiczny; funkcjonowanie placówek dyplomatyczno-konsularnych; funkcjonowanie systemu prawnego; funkcjonowanie niemieckich instytucji federalnych, landowych i lokalnych (gmin); funkcjonowanie instytucji UE i organizacji międzynarodowych. Ponadto, z obowiązku kwarantanny będą zwolnieni: pracownicy sezonowi, gdy przez pierwsze dwa tygodnie pracodawca zapewni podobne warunki, jak podczas odbywania kwarantanny tj. praca i mieszkanie w małych grupach oraz brak kontaktu z innym osobami. Zgodę musi wydać odpowiedni urząd zdrowia przed przyjazdem pracowników sezonowych. Również odpowiednie urzędy ds. zdrowia (niem. Gesundheitsamt) będą mogły zwalniać osoby z obowiązku odbycia kwarantanny. Czas obowiązywania przepisów dot. obowiązkowej kwarantanny dla osób powracających do Niemiec z zagranicy: Brema, Dolna Saksonia, Hamburg – przepisy obowiązują do 6.05; Brandenburgia – przepisy obowiązują do 8.05; Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Berlin, Hesja, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Nadrenia Północna-Westfalia – przepisy obowiązują do 10.05; Nadrenia-Palatynat, Kraj Saary – przepisy obowiązują do 17.05; Saksonia – przepisy obowiązują do 20.05; Turyngia – przepisy obowiązują do 25.05; Saksonia-Anhalt – przepisy obowiązują do 27.05; Szlezwik-Holsztyn – przepisy obowiązują do odwołania. Należy liczyć się z kolejnymi przedłużeniami. Za wprowadzenie szczegółowych przepisów dotyczących kwarantanny odpowiedzialne są kraje związkowe. Dlatego termin, jak i zakres obowiązywania przepisów mogą się od siebie różnić. W przypadku dodatkowych pytań odnośnie do szczegółowych przepisów dot. kwarantanny i kwestii ewentualnego zwolnienia z obowiązku jej odbywania należy kontaktować się bezpośrednio z lokalnym urzędem ds. zdrowia. Źródło: Ambasada RP w Berlinie Więcej informacji na temat kwarantanny w Niemczech można znaleźć także w niemieckich serwisie niemieckiego MSW – Bundesministerium des Innern, für Bau und Heimat
    ReviewUserIcon
    terenc

    04.05.2020 13:11

    Inne

    Praca kuriera jest tylko dla osób z językiem, czy bez języka też idzie się dostać na robotę?
    ReviewUserIcon
    jasiu

    29.04.2020 19:32

    Inne

    zAŁATWIAM PRACE NA MAGAZYNIE PRZY ROZŁADUNKU PRZESYŁEK DHL LUB INNEJ FIRMY PRZEWOZOWEJ,INTERESUJE MNIE CZY DA SIE WYTRZYMAC I CZY FIRMA NIE (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bertirlo

    30.04.2020 13:27

    Inne

    Nie wytrzymasz.w lato po 40 stopni ciepła pot leci po jajach jedna przerwa..daruj sobie chłopaku..
    ReviewUserIcon
    I tak usuną

    30.04.2020 19:42

    Inne

    Tylko nie do Neustein. Tam zarobki do 1000 euro chyba że jakimś cudem uda Ci się dorobić. Jak będziesz miał 200 godzin to max 1300 euro. I jak trafisz na dniówce na kierownika Szklane to szybko obrzydzi ci wszystko i będziesz stamtąd uciekał.
    ReviewUserIcon
    Radek

    27.04.2020 13:03

    Inne

    dzień dobry, ideal to rzetelna agencja miałem okazję się przekonać 3 razy i polecam, pozdrawiam Radek
    ReviewUserIcon
    Jakub

    28.04.2020 09:45

    Inne

    a na jakich lokalizacjach byłeś? jakaś sezonowa praca czy dłuższe wyjazdy? :) ja jeździłem też pare razy na przestrzeni ostatnich lat na takie krótsze wyjazdy, żeby sobie dorobić i ogólnie podpisuje się całkowicie pod Twoją opinią, ale jestem ciekawy gdzie byłeś, może to te same miejsca :D
    ReviewUserIcon
    lis

    29.04.2020 12:53

    Inne

    O właśnie, jakbyś napisał gdzie byłeś i gdzie było najlepiej to byłoby pomocne ^^
    ReviewUserIcon
    Zenek

    11.04.2020 20:34

    Inne

    Witam jest ktos na miejscu i moze cos opowiedziec czy warto jechac wypalacaja pieniadze terminowo czy jest spokoj na mieszkaniach? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Henry

    24.04.2020 10:14

    Inne

    dokładnie. też zawsze miałem kase na czas, ja na ludzi trafilem akurat spoko, ale wiadomo ze roznie to bywa, jesli bedzie bardzo zle to ci pomoga przeciez i przeniosą nie ma sie czego bac
    ReviewUserIcon
    Tygrys

    26.04.2020 22:42

    Inne

    Za 160 godzin dostaniesz ok 1100 euro na rękę. Praca ciężka. Na faceta to śmieszna kwota lepiej szukaj gdzie indziej
    ReviewUserIcon
    Janeczek

    25.04.2020 13:59

    Inne

    JEST KTOS KTO JEST LUB WYBIERA SIE DO NEUSTEIN???? ? Z okolic bądź Szczecina?
    ReviewUserIcon
    Delo

    22.04.2020 14:32

    Inne

    Siema. Moze ktos opisac jak wyglada robota w dreznie na rozladunku/zaladunku ? Jak z mieszkaniem i iloscia godzin. Idzie cos zarobic ? Mawiają zarobki 1000 - 1200. Ale która kwota będzie dla nas :D ? Co by nie patrzeć 200 ojro to prawie tysiak wiec nie tak mało. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Łysy

    23.04.2020 13:07

    Inne

    Siema, tak każdy gada ze źle itd a pracowałem nacriznych sortownia h i tragedii nie ma. Daj cyne to pojedziemy bo szukam kogoś prawilnego we dwóch raźniej.
    ReviewUserIcon
    Wyjazd

    22.04.2020 12:54

    Inne

    Co z wyjazdami w tym okresie? Ktoś się wybiera na dniach? Bez problemowo można rozpocząć pracę?
    ReviewUserIcon
    Łysy

    23.04.2020 06:08

    Inne

    Ja się wybieram. Problemów nie będzie. Daj nr do siebie to się stykniemy.
    ReviewUserIcon
    Piotr 1991

    23.04.2020 11:52

    Inne

    Ja czekam na decyzje bo już wszystkie papiery im wysłałem
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.04.2020 20:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Giorno

    23.04.2020 11:44

    Inne

    Najlepiej pisz w odpowiedziach konkretnie, a nie w nowym poście, bo nie wiadomo do kogo się odnosisz i mniejsze szanse, że dostaniesz odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Typ

    18.04.2020 09:58

    Inne

    Cześć mam parę pytań jak wygląda praca na magazynie w Lipsku? Wybieram się pierwszy raz i chciałbym się dobrze przygotować.Jak wygląda atmosfera w pracy,na jakie zarobki mogę liczyć jak z mieszkaniem i ogólnie cały tryb pracy? Za odpowiedź z góry dziękuję ;))
    ReviewUserIcon
    Yti

    14.04.2020 19:38

    Inne

    Polecam tą firmę. Bardzo fajnie podejście. Dobre warunki płacowe
    ReviewUserIcon
    Letty

    16.04.2020 12:02

    Inne

    a to byłeś niedawno na jakimś wyjeździe?
    ReviewUserIcon
    Michał

    11.04.2020 12:34

    Inne

    Witam jedzie ktoś do kassel w poniedziałek? Proszę o kontakt 515951865.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    11.04.2020 18:47

    Inne

    ja mam jechac pozniej ale jak teraz z kwarantanna to bedzie dwa tyg bez pracy? powiedzieli ci cos?
    ReviewUserIcon
    Michał

    12.04.2020 10:02

    Inne

    Wczoraj zadzwonili że w poniedziałek nie ma wyjazdu ale do środy niby dojdą do porozumienia żeby ominąć kwarantannę. A czytałeś te opinie? Napewno chcesz tam jechać?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    10.04.2020 21:59

    Inne

    Też nie polecam pracy w Kassel przy paczkach wnioskuje to po wpłatach dzisiejszych śmiech na sali :P
    ReviewUserIcon
    Micha.

    11.04.2020 12:27

    Inne

    Dlaczego tak sądzisz?
    ReviewUserIcon
    Jabba

    02.04.2020 13:05

    Inne

    Ideal wysyła tylko do Niemiec, czy jakieś inne lokalizacje też?
    ReviewUserIcon
    Glob

    09.04.2020 10:56

    Inne

    tam zawsze było najwięcej roboty więc możliwe
    ReviewUserIcon
    Kinol

    10.04.2020 13:24

    Inne

    Do Polski też.
    ReviewUserIcon
    Umowy

    26.03.2020 09:06

    Inne

    Czy w pracy na magazynie w neunstein dostaje się umowy co miesiąc? Czy jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.04.2020 20:44

    Inne

    1 jest na miesiąc 2 też a reszta na 3 lub 4 ale wszystko zależy czy się wykażesz
    ReviewUserIcon
    Marek

    07.04.2020 12:18

    Inne

    czyli z czasem coraz dłuższa umowa, spoko

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.