opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3923)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3923)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Krissu

    09.09.2020 12:31

    Były pracownik

    Witam, Chciałbym wszystkim odradzić tą agencję. (usunięte przez administratora) na pieniądze i później nie odbierają telefonów. Na miejscu koordynator ciągle pijany a co za tym idzie nie dało się z nim załatwić żadnej sprawy. Jeżeli chcecie po powrocie z Niemiec wydać cała wypłatę na leczenie kręgosłupa to śmiało jedźcie. Ja byłem w Neustein na magazynie gls i z całego serca odradzam. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Kami

    24.08.2020 11:06

    Kandydat

    Witam. Planujemy z kolegą wyjechać na sortowanie paczek w okolice Kassel.Powie ktoś ile wychodzi na ręke po odciągnięciu za mieszkanie itp ? Jaka jest atmosfera w pracy ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jojo

    26.08.2020 11:51

    Pracownik

    ej tro.lu to nie jest odpowiedź na pytanie a ty nie musisz 10 razy pisać tego samego bo forum zaśmiecasz
    ReviewUserIcon
    Bali

    03.09.2020 12:36

    Były pracownik

    Dużo osób jeździło do tego Kassel i raczej byli zadowoleni wiec to chyba nieźle świadczy ogólnie o pracy i o atmosferze pewnie też
    ReviewUserIcon
    Toczi

    28.08.2020 15:20

    Kandydat

    Po rozmowie z rekruterką w odpowiedzi na ofertę pracy na magazynie DPD Pani podesłała nam wszelkie papiery, skierowanie do lekarza. I wraz z koleżanką poszłyśmy je wykonać - zapłaciliśmy po 8 dych a Pani nas totalnie olała a pieniądze poszły w błoto :/ na maile ani telefony nie odpowiadała
    ReviewUserIcon
    Michał

    30.08.2020 13:31

    Były pracownik

    Weźcie fakturę na firmę Ideal Work i wyślijcie fakturę e-mailem do firmy ideal. Firma wystawiając skierowanie (zlecenie) ma obowiązek zwrotu kosztów za lekarza. Jeżeli odmówią to musicie się udać do Sądu Pracy (jest bezpłatny dla pracownika) a na pewno Sąd przyzna Wam zwrot poniesionych kosztów bez względu na to czy podjeliście pracę w tej firmie czy nie. Liczy się fakt wystawienia skierowania na badania.
    ReviewUserIcon
    Lego

    13.08.2020 12:19

    Pracownik

    Cześć, chciałem pochwalić agencje, niedawno zjechałem do domu i było wszystko ok w pracy
    ReviewUserIcon
    hepi

    21.08.2020 12:50

    Pracownik

    hejka a gdzie byłeś, mozesz zdradzić?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2020 21:41

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Miro

    16.08.2020 07:24

    Były pracownik

    Widocznie nie pracowałeś w GLS na nockach.
    ReviewUserIcon
    Adi93

    20.08.2020 14:32

    Pracownik

    Jak masz taki dobry węch to napisz jeszcze jakie to było piwo ???? Jeśli czuleś od kierowcy alko to powinieneś to gdzieś zgłosić. Wtedy byś wiedział czy to naprawdę % czy może środki dezynfekujace, których trzeba używać ???? Teraz możesz sobie pisać co chcesz, a dowodów brak.Koordynator woził nie tylko nocki. Ja tam nic nie czułem jak jeździł z nami na dniówki.
    ReviewUserIcon
    Magi

    13.08.2020 13:43

    Kandydat

    Jak ktoś chce posłuchać muzyki to niech śmiało dzwoni, cały czas tylko muza w tle nikt nie odbiera telefonu pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kosu

    18.08.2020 12:43

    Pracownik

    bo wszyscy będą na twoje zawołanie, skoro nie odbierają, to linia zajęta i więcej jest takich jak ty, którzy dzwonią, przecież to nie jest tak, że nie odbeirają tak se od czapy
    ReviewUserIcon
    meloman

    19.08.2020 13:30

    Pracownik

    a fajna chociaż ta muzyczka? :DD
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    28.07.2020 16:20

    Kandydat

    Ile można czekać na rozpoczęcie pracy po wysłaniu wszystkich dokumentów do rekrutera (ankieta, badania i inne wymagane). Ogłoszenia pracy cały czas się pokazują na olx w Dreznie Lipsku. Coś tu jest nie tak.
    ReviewUserIcon
    nick

    11.08.2020 12:08

    Pracownik

    Tutaj to chyba zawsze sporo chętnych
    ReviewUserIcon
    pzdr

    12.08.2020 10:07

    Były pracownik

    a to ja nie wiem, może i tak jest, aż takich statystyk nie robiłem, jak potrzebowałem wyjechać to wyjechałem :D
    ReviewUserIcon
    Stanley

    13.07.2020 20:35

    Inne

    Witam, pracowałem przez dwa tygodnie na magazynie w Dreźnie przy rozładunku kontenerów i nie wspominam tej pracy najlepiej. Spodziewałem się ciężkiej pracy ale nie spodziewałem się, że praca będzie aż tak ciężka - zwłaszcza za tak śmieszne pieniądze. 1300 euro za taką ciężką pracę, to naprawdę jest kpina i przede wszystkim szkoda własnego zdrowia. Po każdym dniu wracasz upodlony i marzysz tylko o tym, żeby odpocząć. Większość paczek zdecydowanie przekracza wagę 30kg i po kilku godzinach wyładunku/załadunku dość mocno jest to odczuwalne. Jeżeli nie jesteś dłużnikiem, bądź masz jakieś większe ambicję, niż fizyczny zajazd - to zdecydowanie odradzałbym taką pracę - według mnie nie warto. Rotacja w firmie jest ogromna, praktycznie codziennie ktoś rezygnuje. Jeżeli chodzi o samą agencję, kontakt, czy warunki mieszkalne, to muszę przyznać, że na duży plus.
    ReviewUserIcon
    Arturo

    16.07.2020 22:44

    Pracownik

    Jeżeli wszystko pójdzie ok, to tak będę jechał.
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    09.08.2020 17:28

    Pracownik

    Stałej jak złożyłeś rezygnację, jakieś kary finansowe dostałeś, co ci zabrali za z pensji za te dwa miesiące.
    ReviewUserIcon
    GLS Drezno

    07.08.2020 20:39

    Były pracownik

    Jeżeli komuś odpowiada mniej niż tysiaczek za miesiąc roboty to polecam, to już zależy czy ktoś uważa że to dobra stawka. ogólnie warunki tam gdzie byłem są spoko, atmosfera fajna choć to wiadomo różnie można trafić, pieniądze faktycznie na czas ale jeżeli brakuje godzin a na GLSie w dreźnie brakuje to sie nie zarobi. A no i nie wierzcie w "dopłacanie do 8h" nawet jeśli mówi to święty koordynator bo to (usunięte przez administratora) prawda, 1200-1300 które reklamują to można wyciągnąć ale pracując w np takim. DPD od 3:30 do 8 z rana i po południu też pare godzin i zdaje się jeszcze w soboty. no i na dpd jest dużo dużo ciężej ..
    ReviewUserIcon
    janko

    30.07.2020 11:50

    Pracownik

    ja mam w ten weekend wyjechac do miejscowosc raboldshausen36286 do hersfelder strasse 9 ja tam dotrzec do tej miejscowosc najlepiej
    ReviewUserIcon
    serio

    31.07.2020 11:55

    Były pracownik

    a może tak mapy google czy coś w tym stylu? :D
    ReviewUserIcon
    demi

    05.08.2020 13:51

    Kandydat

    A skąd masz jechac w ogole?? byloby łatwiej okreslic trase
    ReviewUserIcon
    Radenene80

    29.07.2020 00:38

    Inne

    Pytanie moze byc wersji elektronicznej zapytanie o niekaralnosci
    ReviewUserIcon
    Rybosz

    29.07.2020 11:32

    Kandydat

    Pewnie tak, teraz chyba głównie w takiej formie dają, nie?
    ReviewUserIcon
    pomoc

    30.07.2020 14:29

    Pracownik

    w biurze się przeciez wszystkiego dowiesz wystarczy zadzwonic
    ReviewUserIcon
    kamilian

    23.07.2020 17:51

    Kandydat

    Ktos cos moze powiedziec ile tak realnie mozna wyciagnac w dreznie , bo sie zastanawiam nad wyjazdem .
    ReviewUserIcon
    Janek

    24.07.2020 10:55

    Były pracownik

    no a w biurze sie nie dogadałeś jaka stawka?? Przecież Cię nie oszukają, ideal to jest porządna agencja i uczciwa
    ReviewUserIcon
    propo

    28.07.2020 10:46

    Pracownik

    pewnie się dogada tylko chciał od razu wiedzieć :D ale no jak widać nie da się tak niestety, a stawki też się chyba zmieniają
    ReviewUserIcon
    kamilian

    21.07.2020 17:06

    Kandydat

    Witam. Wiecie może na ile miesięcy są umowy .
    ReviewUserIcon
    piotr

    22.07.2020 14:11

    Pracownik

    ja dostalem pierwsza na miesiac potem na 2 miesiace
    ReviewUserIcon
    oshee

    27.07.2020 13:22

    Pracownik

    A gdzie byłeś?
    ReviewUserIcon
    Rajan

    08.07.2020 11:46

    Inne

    na rozładunek kontenerów trzeba mieć język opanowany?
    ReviewUserIcon
    lanox

    21.07.2020 13:57

    Pracownik

    z czym sie nie zgadzasz bo chyba czegoś brakuje??
    ReviewUserIcon
    porter

    23.07.2020 12:00

    Pracownik

    Dużo wpisów poznikało
    ReviewUserIcon
    Polak

    10.07.2020 12:38

    Inne

    Pracowałem ponad 2miesiące i mogę powiedzieć że firma nie (usunięte przez administratora) wypłata zawsze na czas kontakt jest dobry z firmą praca zależy od dnia są naprawdę ciężkie chwile a z minusów to Polacy za granicą tylko wystarczy ma nich uważać bo cię pod kapują za dobre słowo
    ReviewUserIcon
    Hubi

    13.07.2020 11:07

    Inne

    dlatego jak to się zawsze mówi "umiesz liczyć, licz na siebie" - za granicą, czy nie, wszędzie się sprawdza to motto. Ja zawsze wyjeżdżając myślę o tym, że jadę do pracy, jadę zarobić, a nie szukać kolegów, bo na to i tak nie ma ani siły ani czasu. Jak jechać to tylko z tą agecją, to mogę od siebie polecić, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Arturo

    25.06.2020 15:33

    Inne

    Siema, planuje ktoś wyjechać do pracy na magazyn w okolice kassel ? (dopiero rozglądam się za pracą)
    ReviewUserIcon
    Mati

    07.07.2020 12:14

    Inne

    Ale co ma Cię czekać? nie ma się co spinać od razu dobrze wszystko będzie, praca jak to praca za granicą
    ReviewUserIcon
    jenko

    11.07.2020 13:16

    Inne

    jeszcze nic miałem jechac w tym tygodniu zadzwoniłem do nich i przełozył mi na nastepny tydzien wyjazd
    ReviewUserIcon
    @2rz

    09.07.2020 15:24

    Inne

    Cześć wszystkim! Złożyłem już wszystkie papiery i będę jechał na magazyn w okolice Kassel. Ktoś jakieś informacje? :D
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    05.07.2020 05:38

    Inne

    Polecam ta prace pracuje juz od marca i jestem zadowolny mamy fajne mieszkanie 8 osobowe fajna ekipa i kordynatorzy Pracuje na nocnej zmianie w GLS neuenstein mam 10km do pracy busy zawożą do pracy i odwoża na mieszkanie po pracy Polecam ta firme i zapraszam
    ReviewUserIcon
    Kamil

    09.07.2020 08:49

    Inne

    a sama praca ciężka czy ogólnie do zniesienia i ogarnięcia? wyjeżdżałeś już wcześniej za granicę?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    07.07.2020 15:09

    Inne

    Siema wybiera sie ktos w najblizszym czasie do kassel ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.07.2020 10:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jasiu

    03.07.2020 18:01

    Inne

    da sie tylko trzeba probowac konsekwentnie ,az odbiora tez tak mialem
    ReviewUserIcon
    Nero

    06.07.2020 11:01

    Inne

    Mają spore zainteresowanie chyba teraz, ale da się dodzwonić, plus zawsze można wysłac maila albo coś
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Agent Tomek

    04.07.2020 20:25

    Inne

    Za 900 /1000 ha, h za więcej to ja jeżdże wózkiem i zbieram spożywke na markety.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    04.07.2020 18:52

    Inne

    Prosze bardziej kontrolowac przyszłych praowników na magazynach pod wzgledem narkotyków,bo to co sie tam wyprawia....szok że jeszcze żaden niemiecki pracodawca nie zauważył naćpanych ludzi którzy przystepuja do pracy,jesli zalezy wam na dobrej opini IDEAL WORK to zacznijcie sprawdzac pracowników pod kontem alkoholu i narkotyków
    ReviewUserIcon
    Mlody

    05.06.2020 21:52

    Inne

    Witam chcialbym sie dowiedziec ile mozna zarobic tak mniej wiecej na czysto po odjeciu wszystkich kosztow mieszkania,wyzywienia myśle o podjeciu tam pracy dlatego pytam czy warto.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    02.07.2020 15:54

    Inne

    Również jestem w poszukiwaniu pracy także podpinam się panowie ;]
    ReviewUserIcon
    Toms

    03.07.2020 12:17

    Inne

    A ty z jakimiś konkretnymi wymaganiami co do pracy czy lokalizacji czy wszystko Ci jedno?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.06.2020 10:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gość

    01.07.2020 22:09

    Inne

    Mi idpowiedzieli po 2 dniach
    ReviewUserIcon
    Mati

    02.07.2020 10:44

    Inne

    mi też jakoś tak szybko
    ReviewUserIcon
    konraf

    02.07.2020 09:06

    Inne

    Witam wyjazd na lipiec, rozładunek paczek dhl/gls, okolice hassel, ktoś może był i wypowie się na temat mieszkań bo wiem że zależy to od okolicy ale chodzi o czystość mieszkań i ludzi którzy tam mieszkają itp.
    ReviewUserIcon
    Hary

    24.06.2020 20:14

    Inne

    Hej, gdzie polecacie jechać na załadunek/rozładunek kontenerów? Chodzi o jak najwięcej godzin albo stałe godziny pracy. Byłem na Ludwigsfelde (GLS) to bieda :(
    ReviewUserIcon
    Radek

    30.06.2020 11:24

    Inne

    no zależy jaką pracę sobie wybierzesz, za granicą jest zawsze ciężej niż w Polsce, bo kasa i wymagania są lepsze, nie rozumiem jak ktoś chce wyjeżdżać i oczekuje, że będzie fajnie, lekko i przyjemnie. Przecież to nie jest wyjazd na wakacje tylko na zarobek, no to chyba coś za coś nie? Trochę samoświadomości trzeba mieć
    ReviewUserIcon
    Gość

    01.07.2020 22:16

    Inne

    Ijak w DHL. W jakim mieście
    ReviewUserIcon
    Hubert

    23.06.2020 09:43

    Inne

    czy ktos juz sie moze wybieral do pracy jako operator maszyn cnc? ja doswiadczenie uprawnienia i ogolnie wszystko mam takze o to sie nie martwie ale zastanawiam sie jak ogolnie warunki
    ReviewUserIcon
    Hubert

    29.06.2020 11:38

    Inne

    to ekstra, dzięki za rozwianie moich jeszcze drobnych wątplwiosci, teraz już w zasadzie nie mam się nad czym zastanawiać
    ReviewUserIcon
    Morowy

    30.06.2020 09:50

    Inne

    Spoko, to powodzenia :)
    ReviewUserIcon
    OKI

    24.06.2020 20:05

    Inne

    Witam, powie ktoś po ile godzin pracuje się w Kassel? O inne rzeczy się nie martwię ;)
    ReviewUserIcon
    QWERT

    28.05.2020 22:40

    Inne

    Praca ciężka, ciągle Cię poganiają. Mało godzin pracy, bo około 7 z tego zmiana nocna kończy sie około 3, a ranna zmiana zaczyna się od 6.. Zakwaterowanie w porządku pokoje 2 osobowe, wyposażenie pełne. Wypłaty zawsze na czas, rozliczane co do minuty.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    19.06.2020 08:08

    Inne

    Co wy ludzie gadacie takie godziny jak ty mówisz to tylko robią ci którzy jeżdżą na nadgodziny one są dobrowolnie nie że musisz i koniec .. jestem 3 tydzień .. trzeba (usunięte przez administratora) .. pizdusie którzy są siedzieli u mamusi nie poradzą sobie tutaj .. pozdro
    ReviewUserIcon
    QWERT

    24.06.2020 20:01

    Inne

    Gdzie byłeś?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    16.06.2020 17:01

    Inne

    Witam :) Wybiera się ktoś do Kassel do pracy przez tą agencję i jest ze Śląska, najlepiej okolice Bielsko-Biała/Tychy/Katowice? Chętnie zabiorę się z nim do pracy, wiadomo zawsze raźniej w dwójkę :) W kwestii nałogów nie palę i nie ćpam, co do alkoholu wiadomo w wolnej chwili lubię się napić piwka czy drinka :) Proszę o kontakt 534552666 ;)
    ReviewUserIcon
    Radek

    17.06.2020 08:58

    Inne

    ciekawa prezentacja, podoba mi się, chociaż ja akurat teraz nie wyjeżdżam, bo muszę jeszcze trochę rzeczy pozałatwiać :D pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.06.2020 14:40

    Inne

    A kiedy planujesz jechać? :)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.06.2020 12:48

    Inne

    Witam czy ktoś mieszka w 36284 hohenroda hansbach ausbacher Str 33 może ktoś coś powiedzieć o tym miejscu, bd jechał tam pierwszy raz więc mam jakieś małe obawy.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.06.2020 12:17

    Inne

    Czy ktoś się wybiera na magazyn do niemiec 36284 hohenroda ransbach ausbacher Str. 33 w niedzielę mógłbym się z kimś zabrać oczywiście dorzucę się do paliwa. Prosił bym o wiadomość na maila [email protected].
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.06.2020 12:18

    Inne

    Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki.
    ReviewUserIcon
    Snoop

    01.06.2020 10:02

    Inne

    Jak tam się u was sprawy mają odnośnie pracy za granicą. Spoko? :D
    ReviewUserIcon
    arek

    15.06.2020 08:37

    Inne

    a to ja aktualnie jestem w Polsce dopiero się przymierzam żeby znowu wyjechac bo zjechałem jakiś czas temu
    ReviewUserIcon
    Snoop

    16.06.2020 12:25

    Inne

    Aha, a gdzie byłeś?
    ReviewUserIcon
    Konrad

    15.06.2020 11:56

    Inne

    Ktoś jedzie koło Kassel na lipiec/sierpień na magazyn? Chce jechać autem i mogę zgarnąć kogoś w stronę, Opole>Kassel dla mniejszej zapłaty za podróż, telefon 664183345
    ReviewUserIcon
    Sokrates

    11.06.2020 14:41

    Inne

    Pracowałem w Brunszwiku na GLS i powiem tak. Na magazynie ostry zajazd, ale po jednym tygodniu już się człowiek przyzwyczaił do zmęczenia i tempa pracy. Z człowieka leciało konkretnie, a paczek co raz więcej. Jak ktoś nie ma siły i samozaparcia to niech się nie wybiera. Robota spoko jak ktoś nie ma żadnej perspektywy. Na magazynie dawali wode, lody. Bardzo dużo chłopaków z Afryki było, swojskie chłopy. W krytycznych momentach jeden drugiemu pomagał i to było naprawde super. Niemieccy brygadziści jak widzieli, że ktoś normalnie pracuje, nie było problemu z nimi. Atmosfera w pracy na duży plus. Jeśli chodzi o kwatere to mieszkaliśmy na pensjonacie z pracownikami innych firm, brudasy niesamowite. Pokój miałem fajny, po remoncie dla 2 osób. Był tv, wifi i dostęp do pralki. Do pracy ok 7 km, okej. Jeśli chodzi o samą firme to powiem tak. Dostać się do nich do pracy nie było problemu. Problemem była wypłata bo za 3 tygodnie zajazdu człowiek zarobił 700 euro. Przed wyjazdem była mowa, ze zarobki od 1300 euro przy 168h. Przez 3 tygodnie mieliśmy po południówki, a brygadzista ze swoją ekipą miał ciągle nocki więc dodatek za nocną zmiane wpadał. I oni faktycznie mogli zarobić te 1300 euro albo i więcej. Przemiał ludzi na tego typu pracach jest bardzo duży. Jedni odjeżdzają, drudzy nieświadomie przyjeżdżają. Wszystko by było spoko, gdyby nie te marne zarobki bo to naprawde ciężka robota.
    ReviewUserIcon
    n

    09.06.2020 15:46

    Inne

    Jeździ ktoś na kurierce przez Ideal? Jakie macie opinie o pracy i zakwaterowaniu?
    ReviewUserIcon
    Maciej

    09.06.2020 13:05

    Inne

    Pracuje ktoś na kurierce w Lipsku lub Kassel? Warto jechać? Jakie macie opinie?
    ReviewUserIcon
    Fernando

    03.06.2020 00:06

    Inne

    Dlaczego przy rekrutacji Ideal chce skan dowodu teraz nie ma takiego prawa???
    ReviewUserIcon
    lex

    04.06.2020 12:22

    Inne

    Na jaką podstawę prawną się powołujesz?
    ReviewUserIcon
    mgm

    05.06.2020 10:27

    Inne

    Pewnie na swoją autorską :D
    ReviewUserIcon
    Radek

    24.03.2020 23:49

    Inne

    Na wstępie zaznaczam, że celem tego wpisu nie jest zniechęcenie nikogo do pracy za granicą. Sam lubię zarabiać w euro. Pragnę jednak zwrócić uwagę, że kwoty, które tu padają, delikatnie mówiąc nie są oszałamiające, a co za tym idzie, raczej nie należy nastawiać się na tyrkę w pocie czoła za te 1200 czy 1400 euro miesięcznie. Co innego za dwukrotność tej sumy — można by wtedy oczekiwać, że człowiek będzie dawał z siebie więcej, oczywiście w rozsądnych granicach, wszak zdrowie i życie ma się tylko jedno. Na pewno 1000 ojrasów z hakiem to nie suma, dla której warto wypruwać sobie flaki. Wyjazd do takiej pracy należy traktować na luzie, niezobowiązująco, jako rodzaj przygody. Jak człowieka dopada zmęczenie, to się gdzieś siada i relaksuje np. przeglądając Facebooka w telefonie albo wychodzi na spacer np. do pobliskiego sklepu. Podkreślam, nie chodzi o to, żeby nic nie robić, w końcu to praca, jednak wskazane jest podejście określane po niemiecku mianem "eine ruhige Kugel schieben". Czyli spokojnie pchamy kuleczkę nie przemęczając się ani niczym nie stresując. I niezależnie od tego, do jakiej pracy się wyjeżdża, warto pouczyć się języka jeszcze przed wyjazdem (chociażby na własną rękę, z książek i/lub internetu) i dalej szlifować jego znajomość będąc już na miejscu.
    ReviewUserIcon
    Radek

    24.03.2020 23:54

    Inne

    Żądam opublikowania mojej wypowiedzi, która nie łamie regulaminu. W przeciwnym razie obiecuję uaktywnić się m.in. na facebookowych stronach Gowork i Ideal, i potwierdzić informacje, że firmy płacą usuwanie/niepublikowanie niewygodnych wpisów.
    ReviewUserIcon
    Rax

    02.06.2020 17:20

    Inne

    Masz rację. Jak widzę Polaków którzy zapierniczają w pocie czoła mimo że ich nikt nie pogania (sami na siebie jeszcze harczą i opluwają-po co???) to żal i zażenowanie. Jak to mówią Niemcy na rozpoczęcie pracy, "erstmal pausezeit" a Anglicy "take it easy lads, no rush", a Włosi Hiszpanie i Grecy najchętniej by się zawsze położyli i pili wino grając w karty. Może przesadzam, ale zastanów się po co masz zaiwaniać jak dzika świnia, żeby miliarder miał jeszcze więcej miliardów?
    ReviewUserIcon
    Elo

    25.05.2020 20:11

    Inne

    Witam mam pytanie bo byłem na innym forum z opiniami i tam 99% opinię to "że to najgorsza praca w jakiej byli (usunięte przez administratora) dla pracownika jeszcze w dodatku bardzo ciężko za śmieszne pieniądze" Jak się do tego odniesiece warto jechać?
    ReviewUserIcon
    Toxic1

    27.05.2020 15:25

    Inne

    Ja jestem na miejscu, niby kassel a tak naprawdę będziesz nueunstein na gls. Praca jest ciężka i nie ma co ukrywać. Musisz się przygotować na to że nie jedziesz leżeć tylko pracować, warunki mieszkaniowe są hmmm po prostu są. Ogólnie źle nie jest koordynator jest w porządku ludzie spoko, wifi działa jak mu się podoba ale da się przeżyć,
    ReviewUserIcon
    Tenor

    28.05.2020 09:26

    Inne

    wciąż zaskakują mnie ludzie, którzy jadąc za granicę myślą, że to będzie tak jak w Polsce, a oni będą mogli się obijać ile wlezie.. nie mówię tutaj oczywiście o Tobie, tylko no ogólnie o stosunku do wyjazdów. Trzeba się liczyć z tym, że jak się chce zarobić więcej niż właśnie to co mówisz czyli 2300, to trzeba się napocić i tyle, jak dla mnie to nie podlega żadnej dyskusji ;p pozdrawiam i życzę powodzenia na robocie

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.