opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3923)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3923)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Karo

    12.11.2020 11:40

    Kandydat

    Ilu osobowe są najczęściej pokoje?
    ReviewUserIcon
    nocdc

    19.11.2020 15:03

    Kandydat

    a jak jest z parami? mozna sobie zaklepac 2jke?
    ReviewUserIcon
    Krzys

    20.11.2020 14:21

    Były pracownik

    nie ma z tym problemu jesli chcecie jechac razem i mieszkac w jednym pokoju to spokojnie zglaszacie sie razem i zrobia w agencji tak zeby bylo dobrze. mozna jechac ja tak bylem ze swoja
    ReviewUserIcon
    Ktos

    19.11.2020 00:24

    Pracownik

    Ile płaci się za mieszkanie na gls i dps
    ReviewUserIcon
    Albert

    12.11.2020 14:21

    Były pracownik

    Nie polecam. Niestety płaca nie jest adekwatna do wymagań.Bardzo ciężka praca fizyczna, która odbija się na zdrowiu. Jeśli ktoś ma trochę rozumu znajdzie w Polsce za podobne pieniądze (a jeśli jest fachowcem w danej dziedzinie to większe).
    ReviewUserIcon
    Albert

    14.11.2020 10:51

    Były pracownik

    W pełni się z Tobą zgadzam. Należy natomiast rozróżnić pracę ciężką od bardzo ciężkej (delikatnie mówiąc). Tu mamy do czynienia z drugim typem pracy który dodatkowo nie jest adekwatnie płatny i dlatego nie polecam ;).
    ReviewUserIcon
    Dawidof

    16.11.2020 11:28

    Pracownik

    Oczywiście, masz w pełni prawo do takiej opinii. Ale jednak no ja pozostaje przy swojej, że jak ktoś ma ciężką sytuację, to każda praca będzie dla niego dobra, jesli będzie w stanie w niej więcej zarobić i zapewnić sobie jakiś tam lepszy byt niż w Polsce. Ja tez z takiego powodu wyjechałem
    ReviewUserIcon
    ltopioi

    14.11.2020 00:22

    Kandydat

    Witam, Chciałbym sie dowiedziec: -ile kosztuje mieszkanie -jaka jest stawka godzinowa -ile godzin tprzeważnie sie pracuje a ile można dorobić -jakie są dodatkowe koszty -ile można odłożyć przy 160h Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bartosz Gruby DHL

    11.11.2020 04:02

    Pracownik

    Pracuję w tej firmie od półtorej roku. Mieszkanie wiadomo nigdy nie będzie jak w własnym domu lecz jest gdzie się wykąpać, ugotować posiłek,odpocząć. Ludzi spotyka się bardzo różnych ale potrafimy się dogadać i to moim zdaniem jest najważniejsze. Praca jak praca. Na początku było ciężko ale wystarczyło być cierpliwym i trochę się poduczyć co i jak . Co do pieniędzy nigdy nie miałem problemów że coś się nie zgadza
    ReviewUserIcon
    Witek

    12.11.2020 11:22

    Były pracownik

    Zgadzam się z każdym Twoim słowem. Tam się jedzie do pracy, nie do hotelu na wakacje, tylko do pracy. Podstawowe rzeczy trzeba mieć, gdzie się umyć, gdzie wyspać i w zasadzie co jest więcej potrzebne, skoro i tak większosć czasu spędza się w pracy. finansowo sie wychodzi spoko, opłacalna robota
    ReviewUserIcon
    Mariusz100

    08.11.2020 00:49

    Kandydat

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy(atmosfery Itd)i zakwaterowania w dreznie?
    ReviewUserIcon
    Coolfon

    05.11.2020 13:38

    Pracownik

    Czasem mam wrażenie, że ludzie którzy tu piszą nie maja pojęcia na czym polega fizyczna praca za granicą, a i tak się na nią piszą i potem wracają z płaczem, bo ktoś im kazał dźwigać...no litości ludzie
    ReviewUserIcon
    Pluto

    06.11.2020 09:15

    Były pracownik

    No tak, nadal są tacy co myślą że jak jadą za granicę to jadą na wakacje, a nie na ciężką harówke ;)
    ReviewUserIcon
    Viking

    02.11.2020 16:20

    Kandydat

    Najpierw naucz się pisać po polsku a potem polecaj innych do pracy
    ReviewUserIcon
    ragnar

    03.11.2020 10:53

    Kandydat

    Do kogo się odnosisz?
    ReviewUserIcon
    Kacperwro

    03.09.2020 18:23

    Pracownik

    Witam mam takie pytanko może mi ktoś Coś opowiedzieć o pracy w gls w Niemczech ? Jakie są warunki mieszkalne Jak lepiej robić na nocki ? Po ile godzin się pracuje Jak wyglada mieszkanie ? Które polecacie gls dpd dhl Gdzie najlepiej
    ReviewUserIcon
    Kawa na ławę

    07.10.2020 15:10

    Pracownik

    Od osoby, która siedzi tutaj trochę dłużej niż jeden miesiąc ;) GLS w Kassel (Neuenstein) Warunki mieszkalne - zależy gdzie trafisz, jedne są gorsze, inne trochę lepsze. Ja osobiście zwiedziłem kilka agencji w życiu i dla mnie mieszkania to tragedia w porównaniu do innych agencji, ale da się wytrzymać. Pokoje dwu- lub trzy osobowe, tylko kierowcy busów mają jedynki. W lodówce po pięć osób, a wyjazd do sklepu raz w tygodniu. O normalnie działającym internecie zapomnij, jak już jakiś jest w ogóle, to nawet filmiki na youtubie rzadko chodzą, bo bez przerwy ktoś coś ściąga :) Musisz mieć własny na komórce. Co do czystości - zależy jak się dogadacie. Prywatna rada - zbieraj z czasem bardziej ogarniętych ludzi i się grupujcie w jedno miejsce. Mieszkania kiedyś były darmowe, teraz trzeba bulić za nie i dojazdy. Mieszkanie 160 + 25 za busa, kierowcy to 25 mają oddawane z kolejną wypłatą. Kwoty piszę z pamięci, nie chce mi się sprawdzać dokładnie. Lokalizacji jest parę. Na "najlepszej" masz myszy, budzisz się rano, a tutaj śpi parę obok ciebie, nie żartuję ;) Pocieszę cię - po paru dniach się przyzwyczaisz i przestaniesz na nie zwracać uwagę. Machniesz nogą albo ręką i polecą gdzieś obok. Albo otwierasz piekarnik, a tam "czeka" myszka na obiad ;) Na mieszkaniu patologii sporo, są też ludzie po wyrokach, nie wierz w ściemy, że ich nie ma, pomimo tego, że sprawdzają niekaralność. Przy takim przemiale ludzi nawet na takich patrzą przez palce, bo pracowników potrzeba. Możesz też trafić na spoko ekipę. Jedno nie wyklucza drugiego. Ktoś pisał wcześniej, że niby wyczyścili prochy. G***o prawda, sytuacja była już tak tragiczna, że za pracownikami jeździło Kripo (niemiecka kryminalna), parę osób poleciało, a patusy jak ćpają, tak ćpają dalej. Tutaj jest taki przemiał ludzi, że niestety będziesz się musiał z nimi użerać. Swoją drogą, koordynatorzy lubią mieć "uchola" na lokalizacji, więc uważaj co i komu mówisz. Koledzy też potrafią na ciebie donosić, ale to akurat problem wszystkich agencji, nie ma tutaj winy Ideala. Pracuj na nocki, jak ktoś nie daje rady, to go wysyłają na dzienną. Zaczynasz 18.00-20.00, kończysz zazwyczaj 03.00 - 04.00. Procent za nocki jest 20, powinno być wyrównane do 25%, lecą w kulki tutaj. Płatna nocka od ok. 23.30. Później jedziesz na kwaterę, chwilka na ogarnięcie się i lecisz na nadgodziny, tak do ok 7.30 - 8.00. Z prysznicem i zjedzeniem czegoś łóżku potrafimy być czasami o godzinie 10, 11. Jak kwatera ma bliżej do nadgodzin, to odejmij sobie z pół godziny. Zdarzało mi się mieć powyżej 2000 euro netto, ale robisz po 240-250h i dolicz do tego czas na dojazdy do dwóch różnych miejsc pracy. Fizycznie się przyzwyczaisz, gorzej z samopoczuciem. Wstajesz, do roboty, kończysz idziesz spać na parę h i znowu do roboty, nawet 5 minut dla siebie nie masz. Obecnie jest mało roboty, więc nie jest aż tak tragicznie. Na nadgodziny nie musisz jeździć, ale kwaterę będziesz miał gorszą i w robocie będziesz dostawał najbardziej przewalone działy. Od sierpnia są nowe umowy, spora część osób narzeka, że im się kasa nie zgadza. Do sierpnia było ok. Sam jestem ciekawy następnego miesiąca. Koordynatorzy w kółko grożą ludziom wyrzuceniem, nie przejmuj się tym. Jak chcesz coś załatwić, to sam musisz o to zadbać. (np. meldunek, lekarza, coś innego itp.) Jest jeden chlubny wyjątek wśród koordynatorów, którego jak o coś poprosisz, to ci pomoże. Kasa nie jest na czas. Jak na wiosnę było święto w tygodniu i trzeba było przyjść w sobotę do roboty, a 10 wypadał w piątek, dziwnym trafem pieniądze były dopiero w następnym tygodniu (problemy z % i brak ludzi w sobotę z tego powodu) a jak ktoś nie chciał to standard, pakuj się i nara jak ci nie pasuje. Nie wiem jak jest obecnie z zaliczkami, jak ja zaczynałem, to nie dostałem. Trzykrotnie mi odmówiono, sam pożyczałem od rodzinki i oddałem po pierwszej wypłacie. Są tu ludzie, którzy żyją z miesiąca na miesiąc (problemy z alko i problemy z czymś innym niż alkohol) :), i oni jakoś problemów nie mieli. Brygadziści w porządku. Jak masz możliwość, to idź na dhl. Porobisz te 9h dziennie, weźmiesz 1500-1600 i będziesz mieć minut dla siebie. O dpd nie wiem nic. Pzdr
    ReviewUserIcon
    Uzi

    02.11.2020 21:47

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) tragedia nie jedz nie ma sensu.... Pojedziesz wspomnisz moje slowa
    ReviewUserIcon
    Ras i gorski

    04.10.2020 21:23

    Były pracownik

    Ludzie przejrzyjcie inne strony! Tu te komentarze piszą Panie z biura. Nikt kto tam pracował nie miał dobrego zdania o tej firmie...
    ReviewUserIcon
    eh

    12.10.2020 14:41

    Pracownik

    no dokładnie ja tak samo, ale pan szanowny wie najlepiej widocznie??
    ReviewUserIcon
    Uzi

    02.11.2020 21:45

    Pracownik

    Prawda
    ReviewUserIcon
    Uzi

    02.11.2020 21:39

    Pracownik

    Praca (usunięte przez administratora) miał być etat skończyło się na 3/4 etatu. Milon potrąceń na koniec mieaiaca. Zostaje wielki (usunięte przez administratora) Praca ciężka choć takiej się nie boje . Warunki (usunięte przez administratora) totalny pełno brudu myszy ....część ludzi to (usunięte przez administratora) i patologia
    ReviewUserIcon
    Nik

    16.10.2020 18:30

    Kandydat

    Myślę nad wyjazdem na magazyn. Rozładunek/załadunek Jest ktoś chętny? We 2 zawsze raźniej
    ReviewUserIcon
    Gościu

    29.10.2020 11:45

    Kandydat

    Witam. Nadal myślisz o wyjeździe na magazyn?
    ReviewUserIcon
    Viking

    02.11.2020 16:27

    Kandydat

    Jeśli Twoja propozycja jest aktualna i co więcej masz coś nagranego ja jestem chętny. Mam doświadczenie, mówię swobodnie po angielsku, niemiecki rozumiem. Jeżeli Cię to zainteresuje dzwoń 517 894 750. Pzdr Tomek
    ReviewUserIcon
    Trent

    29.10.2020 11:59

    Pracownik

    Czy tylko mi się wydaje, że niektóre wpisy wyglądają jakby były pisane przez jedną i tę samą sfrustrowaną osobę? serio ziomek daj sobie na wstrzymanie
    ReviewUserIcon
    Kondrado

    30.10.2020 14:07

    Pracownik

    można wysnuć taki wniosek jak się na to patrzy
    ReviewUserIcon
    Trent

    02.11.2020 08:11

    Pracownik

    No właśnie obserwuję już od jakiegoś czasu no i ile można..
    ReviewUserIcon
    Ok

    22.10.2020 10:09

    Były pracownik

    Są spoko, agencji nic do zarzucenia nie mam, wszystko dobrze zorganizowali
    ReviewUserIcon
    remek

    29.10.2020 09:11

    Kandydat

    w jakiej pracy? w sensie lokalizacja?
    ReviewUserIcon
    Batman

    28.10.2020 18:25

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie Ideal germany w klassel praca jak praca koordynatorzy zakrenceni wogule jak by ich tam nie było zakwaterowanie masakryczne nie wartych tych pieniędzy oprucz tego MICKYMOUSE I ROBALE nie polecam wręcz odradzam.
    ReviewUserIcon
    bolec

    28.10.2020 18:16

    Były pracownik

    nigdy nie polecam tragedia
    ReviewUserIcon
    Malarz

    20.10.2020 12:04

    Kandydat

    Wybiera się ktoś do Kassel lub Lipska na kurierke w ostatni weekend października?
    ReviewUserIcon
    frutti

    26.10.2020 11:49

    Kandydat

    to powodzenia, żeby wynik wyszedł jak należy :)
    ReviewUserIcon
    stary

    27.10.2020 13:49

    Były pracownik

    no i żeby robota była spoko i na miejscu również zdrowia ;)
    ReviewUserIcon
    Robson

    22.10.2020 14:50

    Kandydat

    Czesc.Jaka umowę daje Ideal na pracę w Krostitz?
    ReviewUserIcon
    odp

    23.10.2020 08:34

    Pracownik

    Ideal zawsze daje umowę o pracę tymczasową
    ReviewUserIcon
    Malarz

    20.10.2020 11:32

    Kandydat

    Wybiera się ktoś w ostatni weekend października na kurierke do kassel lub Lipska ?
    ReviewUserIcon
    ?

    21.10.2020 13:41

    Kandydat

    a masz auto czy szukasz auta?
    ReviewUserIcon
    maniek

    09.10.2020 11:00

    Były pracownik

    Ale wypłatę wypłacają choć nie wszystko za badania nie zwracają ale płacą w terminie i przesyłają rozliczenie
    ReviewUserIcon
    Dpd

    14.10.2020 20:31

    Były pracownik

    Typowa odpowiedź pani z biura Ideal work
    ReviewUserIcon
    uhuhu

    20.10.2020 14:53

    Pracownik

    Typowa teoria jakiegoś dzbana na goworku
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pitbull

    24.09.2020 15:03

    Inne

    Jedzie ktoś w październiku do Kassel? Bo mam zamiar też się wybrać.
    ReviewUserIcon
    Nowy93

    10.10.2020 12:09

    Kandydat

    Ja załatwiam jesz badania i jadę
    ReviewUserIcon
    Michał tt

    13.10.2020 11:45

    Pracownik

    Ile za badania musisz zapłacić?
    ReviewUserIcon
    Nick1234

    13.10.2020 11:26

    Kandydat

    Hej. Wybieram się niedługo do Kassel (Neuenstein) na sortownie paczek. Wszystko już mam załatwione, ale chciałbym się dowiedzieć jak tam serio jest. Jak z mieszkaniem? Łazienki do każdego pokoju? Jak wyglada praca i czy płatność jest Ok?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    05.10.2020 19:46

    Pracownik

    Wita pracuje w ideału od 21 kwietnia i nie rozumie skąd tyle negatywnych komentarzy.Według mnie praca jest fajna pieniądze spoko a na mieszkania nie ma co nażekać
    ReviewUserIcon
    jasiu

    06.10.2020 16:41

    Pracownik

    chyba ze dobrze trafiles ja robilem u niemcow ktorzy nie szanowali ludzi a mieszkalem ze cpónami wytrzymalem miesiac....a poza ty sa inne prace lepsze niz ta w idealu
    ReviewUserIcon
    gon

    07.10.2020 10:59

    Pracownik

    skoro mówi że dla niego jest spoko to znaczy że jest spoko. skąd ty mozesz wiedziec co jest dla niego lepsze? i co cię to obchodzi tak właściwie? taką jesteś dobrą duszą? nie wierze
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    05.10.2020 19:53

    Pracownik

    Pasuje od kilku miesięcy robota ok domek ok kasa ok. Polecam
    ReviewUserIcon
    Nick

    06.10.2020 09:43

    Kandydat

    na jakiej lokalizacji jesteś?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    03.10.2020 20:12

    Pracownik

    Praca ogólnie spoko, kasa zawsze na czas, a pracuje w Idealu już koło roku. Na domkach fajna atmosfera, a do pracy jeżdżę nowiutkim busem. Czego chcieć więcej.
    ReviewUserIcon
    jasiu

    04.10.2020 15:52

    Pracownik

    jesli komus odpowiada ze krzycza i patrza na rece a w domkach mieszka sie z narkomanami to ok ale ja tam wytrzymalem miesiac....teraz mam inna lepsza prace w belgii i jest lepiej.no ale mysle ze zalezy gdzie sie trafi w niemczech do jakiego miejsca,moim zdaniem trzeba szukac gdzie jest lepiej a nie siedziec w miejscu i narzekac ze jest zle lub ciezko
    ReviewUserIcon
    LANGUSTA

    04.10.2020 10:52

    Pracownik

    Witam wszystkich moja opinia o Ideal work jest tak że praca przyjemna chodź nie każdy tak pewnie myśli nie dla każdego praca może być przyjemna Wypłata na czas zaliczki również jeżeli ktoś potrzebuje dla mnie w formie pieniężnej jest ok Warukini mieszkalne też są ok
    ReviewUserIcon
    Patryk

    04.10.2020 10:43

    Pracownik

    Jest super nie mam żadnych uwag
    ReviewUserIcon
    Gladiatore

    04.10.2020 10:35

    Pracownik

    Witam serdecznie wszystkich odwiedzających. Osobiście polecam firmę gdyż wszelkie formalności sprawnie załatwia się drogą elektroniczną oraz jest możliwość szybkiego wyjazdu. Wypłaty są zawsze na czas, jest możliwość współpracy na długi okres jak i również okres wakacyjny. Atmosfera na domku zależy w dużym stopniu od nas, moja ekipa jest na prawdę w porządku. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kranczu

    03.10.2020 17:32

    Pracownik

    Pracuje w DHL przez agencję ideal od 2 miesięcy i powiem tak praca dla mnie jako faceta przyzwyczajonego do pracy fizycznej to plac zabaw dla dzieci wiadomo pracujemy przy paczkach bywają cięższe i lżejsze ale bez przesady kasa się zgadza do tego są dodatki co miesiąc mieszkam w domu jest nas tu 8 z różnych stron Polski każdy ma swoje przyzwyczajenia ale wszyscy jakoś się dogadujemy co do patologii to czytam komentarze że patologia itd.. to naprawdę żal mi tych ludzi bo opisują samych siebie wylecieli z pracy bo chlali ćpali albo mieli w (usunięte przez administratora) pracę przyjechałem tu zarobić i zarabiam wystarczy chcieć brygadziści i koordynacja to wporzadku ludzie u których wszystko załatwisz . Naprawdę polecam wszystkim którzy szukają pracy za granicą
    ReviewUserIcon
    Badyl

    03.10.2020 17:19

    Pracownik

    Ze swojej strony mogę napisać tylko, że Ja problemów z tą Agencją nie mam :) Pracuję już prawie 1,5 roku i nie narzekam. Czytając niektóre komentarze typu, praca ciężka, słabo płatna, mieszkanie nie takie itp. Mogę napisać tylko tyle... 1- Praca Ciężka? Kto powiedział, że praca będzie lekka(Swoją drogą, jak całe życie ktoś nie ruszył (usunięte przez administratora) z przed komputera i czekał, aż mamusia poda wszystko pod nos to nie ma się co dziwić, że jakikolwiek wysiłek męczy :P ) 2- Słaba płaca? Niektórzy zatrudnieni w niemieckiej firmie potrafią zarobić mniej. Sytuacja zarobkowa zależy w dużej mierze od nas samych. ( Jeżeli przyjeżdżasz do pracy za granicę, to do niej chodź człowieku, a nie rób wolnego co tydzień bo nie wiem sraczkę masz, albo zachlałeś i nie możesz. Takie tłumaczenie to w przedszkolu. :) Nie będziesz bumelantem to zarobisz Proste) Są godziny nie zawsze te same wiadoma sprawa, ale nie chodząc do pracy sam sobie czyścisz konto.... 3- Jeżeli chodzi o mieszkania, to też nie można zarzucać Firmie, że są złe. Ja byłem już na kilku mieszkam i jest spoko. Niczego nie brakuje, a jeżeli już to wystarczy powiedzieć. (Narzekasz na (usunięte przez administratora) na mieszkaniu? Naucz się (usunięte przez administratora) Sprzątać, jak dbasz tak masz PROSTE!!!) Jeszcze dodam coś na temat ludzi, to jest temat rzeka. Przewija się mnóstwo osób, ja osobiście nie mam z nikim problemów, Ludzie świetni i do pracy i do rozmowy. Wiadomo zawsze znajdą się wyjątki, ale to już jest w kwestii indywidualnej. Nie podoba Ci się klient nie rozmawiaj z nim, olej i człowiek przestaje istnieć dla twojej osoby haha po prostu nie przebywaj z ludźmi którzy Ci nie leżą, a nie wylewasz żale na Firmę bo ludzie źli.... Dla mnie Ta Agencja jest Ok, tylko trzeba potrafić poprosić o rozwiązanie danej sytuacji która nam nie odpowiada. Tyle w temacie daje 7/10 bo rzadko daje najwyższe noty :P
    ReviewUserIcon
    Michał Kowalski

    25.08.2020 12:02

    Były pracownik

    Pamiętajcie , że za każdy dzień pobytu jako pracownik oddelegowany (pracownik na umowie Polskiej w zus) należy Wam się dieta i zwrot kosztów dojazdów. Do tego pracodawca powinien pokryć koszty noclegu lub wypłacić dodatkowo dietę za nocleg lub opłacić fakturę za hotel. Dieta wynosi obecnie 12 eur za 1 dzień, 12 eur za ostatni dzień i 24 eur za każdy dzień pomiędzy. Do diet wlicza się również dni niepracujące ponieważ pracownik nie jest obecny w kraju. Jako, że wszystko jest czarno na białym łatwo udowodnicie to co Wam się prawnie należy.
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    31.08.2020 11:49

    Pracodawca

    Szanowny Panie Michale, Być może pomylił Pan pojęcia podróży służbowej za granicę oraz oddelegowania do pracy za granicą. Zasadnicza różnica w tych instytucjach dotyczy świadczeń przysługujących pracownikowi w podróży służbowej, a nie przysługujących pracownikowi oddelegowanemu. Podkreślamy, iż w nowelizacji polskiej ustawy z 10 czerwca 2016 r. o delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług próżno szukać jakichkolwiek zapisów regulujących zwrot kosztów delegacji pracownika wysyłanego poza terytorium Polski i jak wynika z uzasadnienia do projektu nowelizacji była to świadoma decyzja ustawodawcy. Innymi słowy, w świetle aktualnych przepisów, poza sytuacjami wyraźnie wskazanymi w naszym wcześniejszym wpisie pracownikowi oddelegowanemu do pracy na terytorium innego państwa członkowskiego UE nie przysługują dodatkowe należności takie jak np. dieta. Z poważaniem Ideal Work Germany Sp. Z o.o
    ReviewUserIcon
    Inspektor

    30.09.2020 17:41

    Pracownik

    A jak to co napisali Państwo ma się do dodatku za pracę w nocy? W Niemczech ten dodatek wynosi 25% natomiast Ideal płaci jedynie 20%!!!!! Skoro jak sami Państwo piszą zapadł wyrok według którego pracownik pracujący na obczyźnie podlega prawu pracy danego kraju i powinien dostać minimalną stawkę przynajmniej więc czemu pracownicy są (usunięte przez administratora)z 5% dodatku nocnego z każdej godziny pracy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik były

    17.09.2020 17:51

    Były pracownik

    Widać, że te komentarze są ustawiane. Jaki pracownik napisałby że super samochody są w ideał Work? Przecież to w ogóle nieistotne! A praca jest tragiczna tam. 3/4 etatu na polskiej umowie w zusie. Mieszkania bez internetu, zero wyposażenia. Wszystko sobie ludzie muszą załatwiać sami. Nie polecam nikomu. Zarobki 1200 euro.
    ReviewUserIcon
    Pracownik były

    26.09.2020 20:00

    Były pracownik

    No właśnie widać, dlatego że na każdy negatywny komentarz od razu jest odpowiedź. Tak jak w twoim przypadku. To widać po ilości usuniętych komentarzy tutaj jak również można sobie poczytać na innych stronach nie ma ideal za dobrych opinii.
    ReviewUserIcon
    Ris

    28.09.2020 14:16

    Pracownik

    Ja nie widzę usuniętych, bo nie mam na bani i tego nie liczę, poza tym usuwa admin, nie firma. No spoko, ja odpowiedziałem, ale na pewno nie zostałem przez nikogo do tego wyznaczony, po prostu pracuje w firmie i nie mam jej póki co nic. do zarzucenia, więc czemu miałbym nie napisać?? Nadal uważam, że przywalasz się na wyrost, ale co mnie to obchodzi, nie moja sprawa w sumie.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.09.2020 08:57

    Były pracownik

    Praca jak praca w kurierce nigdzie nie jest dobrze. Pensja jak pensja wszędzie będzie lepiej. Polecam na 3msc msks żeby wyjechać, zdobyć doświadczenie i poszukać jakiegoś porządnego pracodawcy. Stawka śmieszna jak na Niemcy, wszędzie dostaniesz 500€ więcej, potracaja ci 100€ za pokój 2os gdzie 200 kosztuje kawalerka. Godziny pracy liczą od momentu wyjazdu w trase, i nikogo nie obchodzi że 3 godziny siedzisz na magazynie. Na rozmowie (usunięte przez administratora) ze jest internet dla pracownika ( jest ale musisz za niego płacić dodatkowo kolegom z pracy którzy sobie ogarneli). Jak się nie upomnisz to to możesz lecieć na umowie zleceniu. Kierownictwo mocno (usunięte przez administratora) i niekompetentne, organizacja żadna, trzeba o wszystko się prosić, nie ogarniają aut, tras niczego. Dostajesz skaner i jedź :) Z plusów nowe auta maks 3 letnie, (ale trzeba się liczyć z tym że możesz dostać zloma po kimś kto nie dbal). Ogólnie w firmie trochę przepracowalem zarówno w polsce jak i w niemczech. Podsumowując Jeśli chcesz wyjechać za granicę a boisz się ze wezmą cie na organy to na start ideal jest niezłym pomysłem, siedzenie tu dłużej niż 3msc jest błędem.
    ReviewUserIcon
    Smeck

    07.08.2020 14:49

    Były pracownik

    Magazyn DPD nie polecam koło Lipska (usunięte przez administratora) Praca bardzo ciężka jeśli ktoś wytrzyma 2 pierwsze dni to jest wytrzymały. Ludzie ogólnie spoko, mieszkania również. Trzeba uważać tylko na niemieckich przełożonych bo łażą po magazynie i obserwują twoją prace często poganiając. Zarobki też można przyznać takie średnie. Jeśli ktoś ma większe ambicje to niech szuka gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    Kacperwro

    03.09.2020 17:57

    Pracownik

    Pracujesz dalej tam jak tak to prosze o kontakt
    ReviewUserIcon
    Maniek

    27.09.2020 03:14

    Były pracownik

    Ej ludzie to już nie te czasy jak za komuny że znalazł pracę na zachodzie to się jej trzymał rękami i zębami wiadomo że trzeba pracować wrzedzie ale są jakieś granice a firma nie mówi wszystkiego o pracy a szczególnie na sortowni koło Lipska i jeszcze jedno przy takim rozładunku przerwy powinny być pracowałem w Niemczech na ich umowę o pracę i 2,5 godziny i przerwa 15min 2 godzin i przerwa 30min potem 2 godzin i przerwa 15min a potem do 15 czy do końca tak samo w Holandii. Jak tak ktoś pisze to ciekawy jestem czy jak by mu niby szef kazał buty lizać to by to zrobił? Trzeba mieć też trochę szacunku dla siebie i popatrz czy oni tak pracują a mają wieksza stawkę .
    ReviewUserIcon
    Pikobello

    16.09.2020 12:30

    Kandydat

    jakie wymogi trzeba spełniać do pracy na sortowni?
    ReviewUserIcon
    Jakobs

    23.09.2020 14:11

    Pracownik

    no też prawda ciężko się nei zgodzić
    ReviewUserIcon
    Lico

    24.09.2020 10:57

    Pracownik

    W końcu jedzie się zarabiać a nie na wakacje, a ja mam wrażenie że niektórzy czasem całkowicie o tym zapominają.. i oczekują nie wiadomo czego
    ReviewUserIcon
    Kloster

    19.09.2020 05:02

    Kandydat

    Witam. Czy podzieli sie ktos opinia z pracy w Kassel na zaladunku i rozladunku kontenerów? Jak warunki mieszkalne oraz jakie zarobki na czysto? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    maniek

    15.09.2020 21:51

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) wifi brak.praca po 6 godzin prawie bez przerwy .umowa 3/4 etatu.ubezpieczenie zdrowotne w jakies firmie prywatnej na zasadzie ubezpieczenia turystycznego.rozladunek samotny bez kasku przeciw przepisom bhp. ubrania roboczego zero.przynajmniej tak jest dph firma kurerska w niemczech.pracuje sie 7,15godz bo przerwa 45min.naraz bezplatna.
    ReviewUserIcon
    Kris

    14.09.2020 12:39

    Kandydat

    Czytam te wszystkie opinie i komentarze i tylu ile jest ludzi tyle jest opinii na temat danej agencji. Zgadzam się z opinią niektórych ludzi, że większość ludzi która narzeka na daną firmę to zwykłe lenie, którym nie chce się pracować, a niestety za granicą trzeba (usunięte przez administratora) a nie chlać i ćpać całymi dniami. Niektórzy dziwią się na stawki jakie panują, na zarobki tygodniowe czy miesięczne, ludzie myślą że jak wyjadą czy do Niemiec czy do Holandii to zarobią krocie, że zarobią 8000 czy 10 000 tysięcy w miesiąc na czysto. Trzeba zejść na ziemię i żyć rzeczywistością
    ReviewUserIcon
    Zozol

    15.09.2020 10:32

    Pracownik

    myślałem że nie dożyje tego momentu kiedy ktoś w końcu spojrzy racjonalnie na to wszystko :D święta racja, zgadzam się ze wszystkim i powtarzam to wielokrotnie. Praca za granicą to nie wakacje, tylko naprawdę trzeba za.pie.prza.c zeby wszystko ogarnac i sie wyrabiac wtedy mozna zarobic, ale no nie tak jak mowisz 10 000 no bo szanujmy sie, chyba ze po wielu latach z konkretnym doswiadczeniem i umiejetnosciami. ale tak o wyjezdzajac z agencji? bez szans i kazdy kto jezdzi to wie o tym.
    ReviewUserIcon
    Nika999

    02.09.2020 00:37

    Kandydat

    Witam. Czy był ktoś na sortowni ziemniaków w Niemczech i chciałby się podzielić jak tam jest? Może być na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Atanazy

    10.09.2020 13:24

    Pracownik

    Jest to ogłoszenie na stronie jober nazywa się "Pracownik produkcji: praca przy przetwarzaniu ziemniaków w Niemcy / Saksonia"
    ReviewUserIcon
    Ibu

    11.09.2020 12:42

    Kandydat

    Czyli kolega Kacper źle poszukał, ale najważniejsze że się wszystko wyjaśniło no i elko
    ReviewUserIcon
    Kris

    07.09.2020 11:31

    Kandydat

    Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z osobami karanymi, jeśli się było karanym 3 czy 4 lata temu i to za naprawdę błahostkę to nie ma szans na pracę w Niemczech, jeśli wymagają zaświadczenia o niekaralności. Z góry dziękuję za odpowiedź
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    08.09.2020 11:02

    Pracodawca

    Szanowny Panie . Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Spieszymy z odpowiedzią. Nasi Klienci ze względu na bezpieczeństwo towarów, które nam powierzają, ale również ze względu na bezpieczeństwo Pracowników na hali, wymagają zaświadczenia o niekaralności. Każdorazowo Pracownik wyjeżdżając musi okazać aktualne zaświadczenie o niekaralności. Jeśli zdarzy się przypadek, że ktoś był karany, jednak wykroczenie nie stwarza potencjalnego zagrożenia dla Klienta i innych Pracowników, należy wówczas pobrać z Sądu takie zaświadczenie z odpisem z kartoteki karnej. Wówczas osoba decyzyjna rozpatruje indywidualnie taką sytuację i decyduje, czy taki Kandydat może podjąć pracę. Zawsze warto skontaktować się z Działem Rekrutacji i zapytać. Rekruter z pewnością pomoże lub skonsultuje się ze swoim przełożonym, aby udzielić jak najlepszej odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Jaskier

    09.09.2020 13:10

    Kandydat

    eee no to elegancko, chociaż ja akurat nie mam tego problemu ale fajnie że można sie i tak starać i moze się udać, jak dla mnie bardzo na plus

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.