opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3923)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3923)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Papa7

    02.04.2020 10:56

    Inne

    Witam czy ktoś na dniach wyjeżdża pod berln?
    ReviewUserIcon
    Michał

    04.04.2020 12:31

    Inne

    Ja po niedzieli. 515951865
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    02.04.2020 15:44

    Inne

    Jesteś już na miejscu? jak tak to powiedz jak jest
    ReviewUserIcon
    Glen

    03.04.2020 10:44

    Inne

    kto ma być na miejscu? czy mówisz ogólnie do wszystkich?
    ReviewUserIcon
    kacper

    02.04.2020 12:21

    Inne

    Witam wybieram sie do miejscowości Kassel był tam może ktos jakie sie tam pracuje na sortowanie paczek. jestem z Wrocławia podaje e mail jak by coś do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Papa 7

    02.04.2020 10:52

    Inne

    Witam czy ktoś wybiera się w tą niedzielę pod Berlin?
    ReviewUserIcon
    JAN

    31.03.2020 20:38

    Inne

    CZY KTOS WYBIERA SIE NA DNIACH DO KASEL DZWONIC 663182369 MOGE ZABRAC KOGOS LUB JECHAC Z KIMS,DOLNOSLASKIE
    ReviewUserIcon
    Bartek

    01.04.2020 11:28

    Inne

    a do jakiej pracy jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    17.03.2020 12:17

    Inne

    A ta oferta pracy fizycznej "blisko granicy" to w jakiej konkretnie lokalizacji?
    ReviewUserIcon
    BillieKid

    27.03.2020 12:16

    Inne

    Jest, ale to nie ta sama oferta, o której pisałem, jest inaczej zredagowana
    ReviewUserIcon
    jj

    30.03.2020 12:30

    Inne

    ale to jest jakaś duża różnica?
    ReviewUserIcon
    Martin

    26.03.2020 08:46

    Inne

    Cześć, czy ktoś w najbliższych dniach wybiera się do pracy sortowni gls w Kassel? Jadę pierwszy raz swoim autem, chętnie bym kogoś zabrał. Proszę pisać na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nowy

    26.03.2020 12:20

    Inne

    Ja się będe wybierał też, skąd jesteś? bo ja z Nowego Sącza
    ReviewUserIcon
    Martin

    27.03.2020 04:06

    Inne

    Dzisiaj poznam termin wyjazdu, prawdopodobnie będzie to niedziela lub przyszły tydzień. Jestem z lubuskiego Żagań.
    ReviewUserIcon
    DDR

    23.03.2020 22:34

    Inne

    Na wstępie zaznaczam, że celem tego wpisu nie jest zniechęcenie nikogo do pracy za granicą. Sam lubię zarabiać w euro. Pragnę jednak zwrócić uwagę, że kwoty, które tu padają, delikatnie mówiąc nie są oszałamiające, a co za tym idzie, raczej nie należy nastawiać się na tyrkę w pocie czoła za te 1200 czy 1400 euro miesięcznie. Co innego za dwukrotność tej sumy — można by wtedy oczekiwać, że człowiek będzie dawał z siebie więcej, oczywiście w rozsądnych granicach, wszak zdrowie i życie ma się tylko jedno. Na pewno 1000 ojrasów z hakiem to nie suma, dla której warto wypruwać sobie flaki. Wyjazd do takiej pracy należy traktować na luzie, niezobowiązująco, jako rodzaj przygody. Jak człowieka dopada zmęczenie, to się gdzieś siada i relaksuje np. przeglądając Facebooka w telefonie albo wychodzi na spacer np. do pobliskiego sklepu. Gdyby gonili, to zawsze można zamknąć się w kiblu i niech udowodnią, że nie miało się problemów żołądkowych. Podkreślam, nie chodzi o to, żeby nic nie robić, w końcu to praca, jednak wskazane jest podejście określane po niemiecku mianem "eine ruhige Kugel schieben". Czyli spokojnie pchamy kuleczkę nie przemęczając się ani niczym nie stresując. I niezależnie od tego, do jakiej pracy się wyjeżdża, warto pouczyć się języka jeszcze przed wyjazdem (chociażby na własną rękę, z książek i/lub internetu) i dalej szlifować jego znajomość będąc już na miejscu.
    ReviewUserIcon
    Bertirlo

    24.03.2020 12:19

    Inne

    Musi pan ubiegać się o fotel ministra debilstwa i nieróbstwa .tylko musi pan z ramienia platformy startować tam pełno takich
    ReviewUserIcon
    Mateo

    23.03.2020 16:27

    Inne

    I jak praca w Kassel? Ktoś tam aktualnie pracuje??
    ReviewUserIcon
    Paczka

    23.03.2020 10:19

    Inne

    Szukam osób podrozujacych z Kassle do Zielonej Góry lub okolic +/- 50km chętnie bede sie zabierał z wami pisac na nr 533495432
    ReviewUserIcon
    Hej

    23.03.2020 07:54

    Inne

    Jak wygląda obecnie sytuacja na magazynie w obliczu koronavirusa? Wszystko normalnie?
    ReviewUserIcon
    Mars

    14.03.2020 11:49

    Inne

    Witam.czu może ktoś wybiera się do Kassel na sortownie paczek?? Ja wyjeżdżam tam za kilka dni i wiadomo z kimś raźniej.xdd.wiec jak coś to pisać ja jadę po 20.jesli są tu ludzie którzy pracowali ,lub pracują teraz w Kassel o jakieś opinie ,jak to tam wszystko wygląda ,praca wiadomo pewnie ciężka ,a jak z zakwaterowaniem,dojazdami do pracy??no i jak z wypłata?? .proszę o jakieś info.Pozdrawiam.D.M
    ReviewUserIcon
    Radek

    20.03.2020 14:40

    Inne

    Siema ja jadę w niedzielę
    ReviewUserIcon
    Bertirlo

    20.03.2020 18:02

    Inne

    Jedziesz ?? Nie boisz się?? A jak fabrykę zamkną bd miał za co tam żyć?? Bo żadnego postojowego tam raczej nie płacą...to jak będziesz to napisz jak tam sytuacja atmosfera w pracy pozdro
    ReviewUserIcon
    Morda

    12.03.2020 12:04

    Inne

    Witam, leci ktoś w tą niedziele tj. 15.03. do Kassel? :)
    ReviewUserIcon
    ridick

    16.03.2020 12:37

    Inne

    a jaka tam praca? opowiesz coś wiecej?
    ReviewUserIcon
    Young

    20.03.2020 11:27

    Inne

    już na miejscu jesteście to może podpowiecie coś więcej czy warto?
    ReviewUserIcon
    Badum

    18.03.2020 18:15

    Inne

    Siema. Moze ktos opisac jak jest w dreznie na rozladunku/zaladunku ? Ile idzie wyciagnac i jak mieszkania wygladaja. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Bertirlo

    17.03.2020 18:57

    Inne

    Ja mam w ten weekend co będzie wyjechać ,gościu z agencji mówi twardo że jedziemy,a ja się zastanawiam gdzie jak wszystko pozamykane i chyba narazie odłożę ten wyjazd bo w same epicentrum choroby się pchać?? Troche głupie zachowanie
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    09.03.2020 18:45

    Inne

    Pracuję ktoś aktualnie w Dreznie jeśli tak prosił bym o opisanie tam warunków lub podanie jakiejś drogi kontaktu.
    ReviewUserIcon
    Gimi

    12.03.2020 12:24

    Inne

    widocznie tam jest dobra praca, dobre warunki i fajna kasa. Nie widze innych powodów dla którego wszyscy wybieraliby się właśnie tam.. oczywiście teraz to mówię tylko tak idąc na logike, nie mam żadnych konkretnych info z pierwszej ręki, bo tam nie byłem. Ale skoro na razie nikt nic więcej o tym nie pisze, to może usatysfakcjonuje Cię taka odpowiedź ;P
    ReviewUserIcon
    hmm

    13.03.2020 12:28

    Inne

    lepszy rydz niż nic
    ReviewUserIcon
    DMark

    04.02.2020 17:13

    Inne

    Witam Panowie Czy ktoś z Was wybiera się do pracy na magazynie przy rozładunku i załadunku paczek GLS okolice Kassel? Planuję tam jechać teraz w lutym. Ja z małopolski.
    ReviewUserIcon
    Miszel

    08.03.2020 10:08

    Inne

    Odezwij się daj namiar na siebie
    ReviewUserIcon
    Daniel

    10.03.2020 13:16

    Inne

    Hej ja tez jade jestem ze slaska jedziemy autem
    ReviewUserIcon
    Tom

    04.02.2020 08:42

    Inne

    Hej, w jakiej lokalizacji jest praca kuriera ze znajomością niemieckiego? Jest jakoś rejon wyznaczony? Która część Niemiec?
    ReviewUserIcon
    Niko

    05.03.2020 13:59

    Inne

    zadzwoń do biura i podpytaj :)
    ReviewUserIcon
    Tom

    09.03.2020 10:53

    Inne

    Już to zrobiłem, ale dzięki za radę :D
    ReviewUserIcon
    Tomek

    01.03.2020 12:31

    Inne

    Pracuje ktoś akutalnie w GLS przy rozładunku paczek i może opisać dokładnie jak wyglądają zarobiki czas pracy zakwaterowanie dojzady do pracy i z powrotem jak i zjazdy do polski
    ReviewUserIcon
    Miszel

    08.03.2020 10:03

    Inne

    Daj kontakt do siebie, pojedziemy razem.
    ReviewUserIcon
    Pitek

    07.02.2020 11:06

    Inne

    Witam.Wybieram się do Drezna w poniedziałek na magazyn przy rozładunku załadunku paczek.Intwresuja mnie jakie są tam warunki proszę o jak najszybsze odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    eddy

    27.02.2020 12:23

    Inne

    wszyscy gadają o tym dreźnie faktycznie, ale żadnych konkretów tu nie ma.. haloooo
    ReviewUserIcon
    Szarik

    28.02.2020 12:06

    Inne

    To może zadzwoń i zapytaj, zamiast czekać na gotowe informacje na tacy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    roket1q

    12.02.2020 13:44

    Inne

    witam jak wygląda praca na sortowni paczek i ogólnie warunki zatrudnienia.Czekam na odpowiedz.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    worker

    08.02.2020 09:32

    Inne

    Ktoś pracuje na wózkach widłowych w okolicy Drezna?
    ReviewUserIcon
    Drezno IDEAL

    06.02.2020 15:10

    Inne

    Witam. Jak w Dreźnie? Jak wyglądają zmiany? Warunki zamieszkania? Są zamykane pokoje na klucz? Chciałbym rozpocząć niedługo. Wiem, że w Neuenstein pracowali np wieczorem kilka godzin i rano kilka albo z jednej pracy do drugiej. Jak to wygląda w Dreźnie? Są zmiany po 8h? Co do samej pracy wszystko wiem, pracuję na rozładunkach już 2 lata, wiadomo nie jest lekko. Chodzi mi bardziej o warunki umowy, zakwaterowania.
    ReviewUserIcon
    kobik

    07.02.2020 08:20

    Inne

    a to już masz wszystko dogadane z idealem, czy jeszcze nie?
    ReviewUserIcon
    Michał

    05.02.2020 16:13

    Inne

    Zwykli oszuści,odradzam pracy w tej firmie, na miesiąc dostaje się około 900 euro do tego trzeba płacić za mieszkanie,transport,
    ReviewUserIcon
    Anonim

    31.01.2020 17:37

    Inne

    Agencja całkiem w porządku, pieniądze na czas, kwatera do przeżycia, pani która nas rekrutowała bardzo miła i pomocna. Jedyny minus to fakt że praca miała być od poniedziałku do piątku (usunięte przez administratora)Zero pomocy, zero wiedzy i zero szacunku do drugiego człowieka. Nie umie odpowiedzieć nawet na najprostsze pytanie, jak chcemy się czegoś dowiedzieć to odpowiada "zadzwońcie sobie do Warszawy". (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    julka

    03.02.2020 08:20

    Inne

    czyli ogólnie ze strony agencji wszystko było fajnie zorganizowane? Bo opinie to mozna tutaj rozne przeczytac, ale twoja wydaje sie naprawde rzetelna.
    ReviewUserIcon
    julka

    05.02.2020 08:38

    Inne

    jedna z wazniejszych rzeczy w sumie sa kwatery, bo jednak fajnie miec miejsce na odpoczynek w miare godnych warunkach, zeby moc sie faktycznie zrelaksowac, a nie martwic ze sie nie da.. mam takie pytanie jeszcze odnosnie rektutacji, po jakim czasie udało się wyjechać? długo trwają te wszystkie załatwienia? byles wlasnym samochodem, czy organizowali jakis transport?
    ReviewUserIcon
    Aleksandra Figura

    04.02.2020 10:52

    Inne

    Firma od dwóch dni wysyła do mnie smsy, że jeśli chce przyspieszyć rekrutację to proszę zadzwonić na podany numer. Dzwonię na ten numer a także na numer biura dwa dni i nikt nie odbiera. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gaweł

    30.01.2020 16:04

    Inne

    Witam wybiera się ktoś od Poniedziałku do pracy Norstein
    ReviewUserIcon
    Szczeciniak

    02.01.2020 21:21

    Inne

    Mam pytanie badania lekarskie to trzeba przyjść przygotowanym hehe czy tylko ciśnienie sprawdzają proszę o komentarz
    ReviewUserIcon
    Jason32

    29.01.2020 10:46

    Inne

    Żadne moja wizyta trwała 5 min kilka pytań wszystko oki płacisz i wychodzisz :-)
    ReviewUserIcon
    Romek

    30.01.2020 10:13

    Inne

    Okej, dzięki
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2020 22:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jason32

    29.01.2020 10:49

    Inne

    Umowa polska na 3/4 urlopy bezpłatne odrazu co miesiąc wypłacają ci dodatek za urlop!!Umowe najlepiej podpisywać od 1 dnia miesiąca bowiem podpiszesz później dodatek wypłacony z opoznieniem!!Dojeżdżasz do pracy swoim autem brak premi
    ReviewUserIcon
    DamianK

    08.06.2019 05:10

    Inne

    Pracuje w DHL, może i praca nie jest tam ciężka ale za to męcząca psychicznie. Co do agencji, warunki mieszkalne dobre, Mulbach polecam. Kasa w sumie okej, bo 1400€ to dobra kasa jak na 168 godizn. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kaleb

    27.01.2020 08:14

    Inne

    na pewno będzie ok, bo jak widac jest sporo dobrych słow wypowiedzianych o tej firmie. powodzenia!
    ReviewUserIcon
    artek

    29.01.2020 09:02

    Inne

    praca jest ciężka to fakt, ale to juz w sumie wiadomo wczesniej na co sie czlowiek pisze, co do reszty to nie ma sie o co przyczepic. Stawka jest taka jak umówiona na poczatku, wyplacana regularnie, zakwaterowanie tez mialem w porzadku w dobrych warunkach, niczego wiecej mi tam nie bylo trzeba bo wyjechalem typowo na zarobek
    ReviewUserIcon
    Draq

    15.12.2019 13:44

    Inne

    Pracowałem w Bernau koło Berlina na załadunku i rozładunku w GLS. Praca ciężka nie ma co ukrywać. Umowa na 3/4 etatu. Zakwaterowanie 150€ netto miesięcznie. Praca rano 3h rozładunek, popołudniu 4-5h załadunek. Warunki mieszkania w tej lokalizacji na dobrym poziomie. Praca bardzo blisko miejsca zamieszkania. Dobra kondycja fizyczna i psychiczna to najważniejszy aspekt tej pracy. Zarobki to max 1000€ netto w tej lokalizacji ze względu na nie pełen etat. Dojazd do pracy we własnym zakresie z Polski. Moja opinia jest neutralna.Suma wynagrodzenia nie adekwatna do bardzo ciężkiej pracy. Wybór należy do Was. Powodzenia ✌
    ReviewUserIcon
    Adriano

    30.12.2019 18:26

    Inne

    Robiłem w bernau co prawda jakiś czas temu ale tam to akurat było najmniej do pracy z przeciwieństwie do innych miejscowości.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    24.01.2020 20:56

    Inne

    Też pracowałem na Bernau zakwaterowanie spoko u bardzo miłej chinki praca dosyć ciężka w porównaniu do innych lokalizacji takich jak Wustermark czy Altretreptow za pokoje płacił ideal niemieccy współpracownicy bez konfliktowi ja dobrze wspominam prace w idealu pozdrawiam i sznela do kontenera
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2020 17:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aria

    23.01.2020 12:20

    Inne

    to uważasz, że wszystkie pozytywne opinie są zmyślone? No jakos mi się nie wydaje. Dużo osób zachwalało wyjazdy z tą firmą, jeździło wielokrotnie, byli zadowoleni z zakwaterowania, samej pracy i organizacji wyjazdu. Więc to chyba nie do końca tak jest, że opinie to jest ściema ;) równie dobrze Twoją opinię możnaby nazwać ściemą.
    ReviewUserIcon
    Konter

    09.01.2020 14:00

    Inne

    Mój brat wyjechał za granicę z pomocą agencji i jak na razie jest bardzo zadowolony zarówno z pieniędzy, miejsca jak i kwatery. Podobno mają się także pojawić jakieś premie. Może ktoś coś więcej o tym wie? Tak czy tak nie warto się zawsze sugerować opiniami w internecie, bo jak się nie spróbuje to się nie przekona.
    ReviewUserIcon
    Konter

    21.01.2020 08:31

    Inne

    no więc potwierdzają się moje słowa, że warto jechać z idealem bo jest dobrze co tu więcej mówić
    ReviewUserIcon
    Robi

    22.01.2020 12:20

    Inne

    Na ja w każdym razie je potwierdzam, nie kwestionuję, że komuś się nie podobało czy coś, ale sam subiektywnie mówię, że było ok i tyle
    ReviewUserIcon
    Hubert

    27.12.2019 14:51

    Inne

    Może ktoś się wypowiedzieć na temat lokalizacji w okolichach Drezna ? Jak to wygląda ? Jak warunki mieszkaniowe ? Planuję wyjazd na początku stycznia, może ktoś jeszcze dojeżdża z okolic Wałbrzycha ?
    ReviewUserIcon
    Spiki

    15.01.2020 12:12

    Inne

    a byłeś w tym Dreźnie, czy gdzieś indziej?
    ReviewUserIcon
    Spiki

    16.01.2020 09:58

    Inne

    a sorry, nie doczytałem do końca i się głupio pytam...
    ReviewUserIcon
    Lubera

    14.01.2020 19:08

    Inne

    Jak to wszystko wygląda w okolicach Drezna ? Praca ? Kwatera ? Ludzie ?
    ReviewUserIcon
    Lubera

    14.01.2020 19:00

    Inne

    Jak to wszystko wygląda w Dreźnie ? Może ktoś coś napisać o warunkach pracy jak i kwatery ?
    ReviewUserIcon
    Jj

    13.01.2020 17:58

    Inne

    Co masz na myśli pisząc, o długim czasie oczekiwania na kwaterę?
    ReviewUserIcon
    Marek

    11.01.2020 21:44

    Inne

    Kwatery 4/10 Praca 2/10 tragedia jeśli chodzi o załadunek i rozładunek kontenerów. Organizacja 6/10 ... słaby kontakt z koordynatorem długi czas czekania na kwaterę ale to zależy jak sie trafi... Czas wolny 2/10 praca od 18:00-20:00 do 03:00 i do drugiej firmy na 05:00 Do 07:00-08:00 płatne normalnie bez dodatków, 0 nadgodzin jakkolwiek lepiej płatnych ... Większość ludzi nadużywa % lub innych rzeczy Wypłata na czas ...
    ReviewUserIcon
    Marek

    13.01.2020 00:01

    Inne

    Pracowałem na nocki także dodatek był 20%.1100-1300e chłopaki pracujący na rano nieprzekraczali 1000e mniej h i bez dodatku Umowa na 3/4 etatu mi się trafiło że po 7.5h robiliśmy na czysto po odjeciu przerwy , w ciągu roku jest mniej roboty robisz po 6h obstawiam max 1100e na zmianie nocnej . I dodaj do tego niby nadgodziny kture płacą normalnie 1h-2.5h 250e-350e miesiecznie. najlepsza wyplata o jakiej slyszalem to 1700e ... długo można pisać jak się zdecydujesz to weź jakieś maście i leki przeciw bulowe. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pier

    13.01.2020 14:59

    Inne

    a jak długo pracowałeś?
    ReviewUserIcon
    Adam

    08.01.2020 12:23

    Inne

    A mi się tam w Dojczlandii zarąbiście pracowało. Pozdro dla prawilnych mordeczek, z którymi miałem okazję pracować, z takimi wariatami to robota sama szła do przodu :D
    ReviewUserIcon
    TNT

    09.01.2020 13:18

    Inne

    pozdro i dla ciebie, chociaż chyba razem nie pracowaliśmy. a z ciekawości, gdzie konkretnie byłeś?
    ReviewUserIcon
    Kazik

    08.01.2020 18:36

    Inne

    Czy ktoś pracuje w DB Shenker jako wózkowy?

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.