opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3925)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3925)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Igorrrrr

    31.05.2021 17:47

    Pracownik

    Co (usunięte przez administratora)kto to pisze? chyba biuro i te ich (usunięte przez administratora),koordynator Szczepan nic nie wart
    ReviewUserIcon
    M43

    28.05.2021 19:48

    Pracownik

    Witam, w niedziele wyjeżdżam na sortownie do neuenstein, mógłby mi ktoś powiedzieć, z dosiewdczenia, jak jest z godzinami pracy, zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Easy

    31.05.2021 12:06

    Były pracownik

    godzinowo nie ma problemu bo pracy jest bardzo dużo
    ReviewUserIcon
    Easy

    31.05.2021 12:06

    Były pracownik

    zakwaterowanie na poziomie. nie ma hotelowych luksusów ale myśle że jak dla pracownika który potrzebuje sie ogarnać zjeść coś i wyspać to jest całkowicie wystarczająco
    ReviewUserIcon
    Kornel

    28.05.2021 16:39

    Pracownik

    UWAGA Chciałem wszystkich ostrzec, sama agencja nie przestrzega umowy, która już na początku stara się zawierać kruczki prawne. Zupełnie zaniedbanie, ze strony koordynatorów i bardzo niemiłe nastawienie. Gdyby tego było mało, przed wyjazdem "zapomnieli" poinformować o czymś takim jak fala zachorowań na zakładzie w dobie pandemii, co powinno być karane. Polecam dwa razy zastanowić się przed podjęciem współpracy i czy naprawdę warto.
    ReviewUserIcon
    Alves 89

    20.05.2021 16:00

    Pracownik

    Witam mam pytanko...Jak wygląda zakwaterowanie w Kassel? Bo mam zamiar jechać tam do pracy na DHL? I w sumie jak ogólnie tam jest?
    ReviewUserIcon
    byłem

    28.05.2021 09:15

    Były pracownik

    warunki zakwaterowania przyzwoite. nie jest to 5 gwiazdkowy hotel wiadomo ale jak na lokum pracownicze bardzo ok
    ReviewUserIcon
    byłem

    28.05.2021 09:18

    Były pracownik

    ogolnie nie wspominam źle tej roboty. dużo pracy to i dużo godzin można też zrobić to bardzo na plus. ludzie nawet w porządku pracowali
    ReviewUserIcon
    Radek

    17.05.2021 14:27

    Pracownik

    Witam, może ktoś z obecnie pracujących wypowiedzieć się na temat zarobków, konkretnie ile można zarobić na rękę w sortowni.
    ReviewUserIcon
    logic

    19.05.2021 11:04

    Pracownik

    ja tam dostałem w robocie tyle ile mi powiedzieli w biurze. no ale to inna praca
    ReviewUserIcon
    Zygmunt

    20.05.2021 19:04

    Pracownik

    Jak bedzirsz pracował po dziesięć godzin to 1900 wyciągniesz ale są dwie roboty ciezejsza i lżejsza na ciezejszej przewalasz paczko do 100 kg i to sam i to nikogo nie interesuje czy dasz radę jak jesteś wagi pirkowej to daj sobie sposób teraz jesteśmy na kwarantannie i mamy w (usunięte przez administratora) płacone przyjedź zobacz
    ReviewUserIcon
    Zack

    08.04.2021 10:47

    Kandydat

    Witam Czy w mieszkaniach których zamieszkują pracownicy pracujący na sortowniach w Niemczech jest jakikolwiek dostęp do internetu? Wynagrodzenie jest płacone na konto czy w gotówce? Wypłata jest raz w miesiącu czy częściej i którego dnia miesiąca? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Hen

    16.04.2021 13:04

    Kandydat

    Wiesz, swoje w życiu widziałem, bo nie w jednej agencji pracowałem. Ale dobrze, że tu jest normalnie
    ReviewUserIcon
    Kubusx33

    20.05.2021 09:30

    Kandydat

    Tajny gdzie dokładnie pracujesz na jakiej sortowni i w jakiej miejscowości, są dojazdy do pracy zapewnione bo ja bez prawka i bez języka i jakie warunki mieszkaniowe i zarobki miesięczne na rękę i przez jaką agencję robisz, że już dwa lata robisz tam?
    ReviewUserIcon
    Adriandnb

    08.05.2021 08:17

    Kandydat

    Witam czy ktoś z Łodzi jedzie do pracy do DHL koło Kassel w następny weekend 15-16 maja proszę pisać na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    roman

    12.05.2021 13:03

    Były pracownik

    Wtedy byli normalni jak jest teraz to ciężko stwierdzić mogło być jakieś przetasowanie chociaż dużo osób mówiło że zostaje
    ReviewUserIcon
    Kuba

    13.05.2021 11:11

    Kandydat

    no nic pewnie dowiem się już na miejscu. będzie co ma być, nastawienie mam dobre
    ReviewUserIcon
    Lenon

    08.05.2021 06:25

    Inne

    Ktoś pracował lub pracuje na kurierce przez ideal??
    ReviewUserIcon
    IDEALNY

    29.04.2021 14:22

    Kandydat

    JADĘ DO DHL Z POCZĄTKIEM MAJA. KTOŚ CHĘTNY NA WSPÓLNY WYJAZD? CO 2 GŁOWY TO NIE 1-A!
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.04.2021 23:48

    Kandydat

    Napisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Filip

    07.05.2021 10:49

    Kandydat

    i jak tam chłopaki, pojechaliście? jak wrażenia? czy jeszcze szukacie kogoś?
    ReviewUserIcon
    Blue

    26.04.2021 13:52

    Kandydat

    Pracuje się też na nocki na niektórych projektach, czy raczej nie?
    ReviewUserIcon
    Barni

    05.05.2021 10:52

    Kandydat

    Nocki sa dodatkowo płatne?
    ReviewUserIcon
    Modest

    06.05.2021 11:13

    Były pracownik

    zależy od lokalizacji przede wszystkim. różne projekty to różne zmiany z tego co wiem oczywiście bo na wszystkich nie pracowałem
    ReviewUserIcon
    MATEUSZ MORAWIECKI

    29.04.2021 19:16

    Kandydat

    Jadę z Warszawy do DHL., zaraz po majówce. Ktoś chętny dołączyć? Razem raźniej a co 2 głowy to nie jedna!
    ReviewUserIcon
    HeloIom

    20.03.2021 15:40

    Pracownik

    Witam ktos moze napisać o prawdziwych zarobkach i czy opłaca się jechac?
    ReviewUserIcon
    ent

    28.04.2021 14:47

    Pracownik

    Opłaca moim zdaniem
    ReviewUserIcon
    Robert

    10.03.2021 16:27

    Kandydat

    Witam. Mam ustawiony wyjazd na Kassel po niedzieli jeździe ktoś może w przyblizonym terminie?
    ReviewUserIcon
    ent

    28.04.2021 14:41

    Pracownik

    Nie dużo
    ReviewUserIcon
    ent

    28.04.2021 14:41

    Pracownik

    A przebiega z reguły szybko
    ReviewUserIcon
    Ryś

    16.04.2021 16:49

    Kandydat

    Witam czy jest ktoś może zakwaterowany w miejscowości Halle (gls)? I może się wypowiedzieć jak warunki ?
    ReviewUserIcon
    gls

    28.04.2021 12:12

    Pracownik

    no i tymczasowo, nie zamierzam jakoś zakotwiczać na nie wiadomo jak dlugo
    ReviewUserIcon
    gls

    28.04.2021 12:13

    Pracownik

    chcę dociagnąć do pół roku i zjechać do pl
    ReviewUserIcon
    jaks

    20.04.2021 14:27

    Kandydat

    Po jakim czasie dostaje sie odpowiedź zwrotną po rozmowie? Jestem jeszcze przed i zastanawiam się czy długo będę ewentualnie czekał
    ReviewUserIcon
    jaks

    22.04.2021 12:50

    Kandydat

    A to git, myślałem, że przynajmniej tydzień czy coś. Klasa.
    ReviewUserIcon
    Pedro

    23.04.2021 09:03

    Były pracownik

    ee no gdzie, po rozmowie od razu są w stanie stwierdzić czy się nadajesz a ty też powienieneś już wiedzieć czy ci wszystko odpowiada wcześniej bo na pewno sobie wszystko sprawdzasz itd
    ReviewUserIcon
    Kefirek92

    20.03.2021 11:31

    Kandydat

    Siemanko moze ktos bez walka opowiedzieć jak z hajsem i z atmosfera w pracy na tych rozładunkach i załadunkach i czy warto zaryzykować i jechać?
    ReviewUserIcon
    quirrel

    12.04.2021 13:55

    Były pracownik

    moim zdaniem tak
    ReviewUserIcon
    Bartek

    13.04.2021 12:31

    Pracownik

    dobrze jest. będziesz zadowolony, spokojnie wyjeżdżaj i sam zobaczysz
    ReviewUserIcon
    mateusz

    06.04.2021 21:49

    Kandydat

    Cześć. Myślałem nad podjeciem pracy w firmie ideal przy rozładunków kontenerów. Czy moze ktoś mi powiedziec jak to faktycznie wychodzi finansowo i gdzie mam możliwość wyboru miejsca pracy? I czy ktos jest z okolic Poznania/ Zielonej Góry?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    29.03.2021 13:58

    Kandydat

    Czy firma Ideal Work zapewnia jakieś dodatki dla pracowników poza oczywiście wypłacaną pensją?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    02.04.2021 11:51

    Kandydat

    To całkiem nieźle, muszę przyznać. Dziękuję za info.
    ReviewUserIcon
    Typel

    06.04.2021 10:59

    Były pracownik

    No na pewno są to fajne plusy które mogą przesądzić o wyborze tej agencji, a sporo ich jest na rynku i czasami ciężko się zdecydować na coś konkretnego
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    26.02.2021 20:35

    Inne

    Jak wygląda praca w grebenau i salbrunwisz planuje tam jechać
    ReviewUserIcon
    Benten

    26.03.2021 12:39

    Kandydat

    Przeglądałem oferty i nie znalazłem takich lokalizacji? jak chcesz tam jechać w takim razie?
    ReviewUserIcon
    Hakuna

    29.03.2021 13:55

    Pracownik

    może się zwyczajnie pomylił a ty się tak czepiasz. zrobi co tam będzie uważał cóż nam do tego, już go tu chyba nie ma więc i tak nie ma mu jak pomóc, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kefirek92

    20.03.2021 12:23

    Kandydat

    Siema moze ktoś bez walka opowiedzieć o pracy tam atmosferze i zarobkach czy warto zaryzykować i jechać?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Fiona

    26.02.2021 14:29

    Kandydat

    Czy stritce to pracy w biurze Ideal Work nalezy mieć jakieś wczesniejsze doświadczenia dotyczące obowiązków w agencji pracy?
    ReviewUserIcon
    Niki

    18.03.2021 13:43

    Kandydat

    dostanie się na staż to chyba też nie taka prosta i łatwa sprawa :/ tu nie ma staży?
    ReviewUserIcon
    Capodaster

    19.03.2021 13:39

    Pracownik

    Nie wiem, Twoja w tym głowa, żeby się zorientować, spróbować, jeśli Ci zależy, to nie powinna być to przeszkoda. Nie wydaje mi się, żeby tu były z tego co kojarzę
    ReviewUserIcon
    Rafalnix

    04.03.2021 16:04

    Kandydat

    Chciałem zapytać czy ktoś się zdecydował na wyjazd do sortowni ?
    ReviewUserIcon
    Qwer

    11.03.2021 18:35

    Kandydat

    Zarobki zgadzaja sie z tymi z ogłoszen?
    ReviewUserIcon
    kacper

    15.03.2021 11:22

    Pracownik

    na ktorej sortowni jestes?
    ReviewUserIcon
    Raf

    15.03.2021 10:33

    Kandydat

    Witam czy ktoś pracował w niemczech od firmy HR CREATOR na sortowni kurierskiej w mieście Neueinstein? Obiecują 1300-1500 euro brutto dokładnie może kto powiedzieć ile się na ręke dostaje? I jak jest z zakwaterowaniem itd Będe wdzięczny za odpowiedź!!!
    ReviewUserIcon
    Rafi

    15.03.2021 10:22

    Kandydat

    Witam czy pracował kto na firmie HR Creator na sortowni kurierskiej w miejscowości Neuenstein? Jak jest z zakwaterowaniem kasą itd.. bo obiecują 1300-1500 brutto będe wdzięczny za odpowiedź!!!
    ReviewUserIcon
    Tpwc

    09.03.2021 20:28

    Były pracownik

    Nie polecam. Za dwa tygodnie pracy dostałem uwaga. 480 euro... śmiech na sali za takie pieniądze nie polecam
    ReviewUserIcon
    Rafalnix

    10.03.2021 10:17

    Kandydat

    To ładnie mało... A w ogłoszeniu pisze ze 1200 euro miesiecznie
    ReviewUserIcon
    Raw88

    04.03.2021 20:01

    Kandydat

    Witam. Jak wygląda zakwaterowanie (sortownia gls okolice Berlina)? Niektórzy opisują, że myszy, robale itd. Na prawde tak jest? Czu coś się zmieniło? Mogę wyjechać tam w najbliższym czasie... Czytam różne opinie i już sam nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Proszę o opinię, poradę w szczególności w kwestii zakwaterowania. Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Rafalnix

    06.03.2021 12:15

    Kandydat

    No wlasnie tez się chciałem dokladnie dowiedzieć czy to prawda jak niektórzy tu piszą. Zresztą moim zdaniem nie ma co sluchac opini bo duży udział w negatywnych opiniach ma konkurencja... Trzeba samemu pojechać i się przekonać.
    ReviewUserIcon
    Pankracy

    08.03.2021 14:08

    Kandydat

    Noo dobrze gadasz, mi się już zdarzyło tak raz, co prawda z inną firmą, ale właśnie że wypisawali jakieś bzdury tutaj a ja poszedłem i nie miało to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Firma była naprawdę bardzo porządna i dogadana
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.03.2021 14:59

    Inne

    Mam pytanie czy ktoś mi powie jak jest naprawdę z zakwaterowaniem czy jest darmowe,w Udał na izaladunkach kontenerów czy rozciągania z wypłaty jak to wyglada
    ReviewUserIcon
    Michal

    02.03.2021 16:55

    Kandydat

    Witam, Czy wybiera sie ktos na Pakowacz na magazynie - okolice Kassel ? A moze moglby ktos podzielic sie opinia jak tam jest i czy praca jest powiedzmy w normach czy pracuje sie za dwuch trzech ?
    ReviewUserIcon
    Rafalnix

    04.03.2021 09:55

    Kandydat

    HR Navigator, to jest agencja z Krakowa, mówili mi 1300 - 1500 euro na rękę po odliczeniu juz wszystkiego
    ReviewUserIcon
    Rafalnix

    04.03.2021 16:02

    Kandydat

    Masz racje. To nie miejsce żeby pisać o innych agencjach. Wybaczcie, mój błąd
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    01.03.2021 22:39

    Kandydat

    Wybieram się do niemiec.. Ale niech ktoś powie czy to europejskie zaświadczenie o niekaralności pokarze niemieckie mandaty albo polskie..
    ReviewUserIcon
    haha

    02.03.2021 12:35

    Pracownik

    chyba nie rozumiem twojego pytania?? o co właściwie pytasz? :D
    ReviewUserIcon
    Moris

    03.03.2021 13:35

    Pracownik

    Mandaty za wykroczenia generalnie dalej świadczą o tym, że jesteś niekarany, więc w ogóle raczej nie pokaże żadnych, dopiero przy karaniu sądownym się to liczy z tego co wiem jak mandaty by się liczyły, to mało kto by w ogóle odstał takie zaświadczenie chyba xd
    ReviewUserIcon
    Jaca

    22.02.2021 22:32

    Kandydat

    Witam, ktoś może jedzie/pracuje w Kassel ? bo niedługo tam jadę dajcie znać
    ReviewUserIcon
    Antek

    01.03.2021 10:57

    Kandydat

    Straszna lipa jest :/ Może sie uda cos zlapac w tym miesiacu
    ReviewUserIcon
    Rafalnix

    01.03.2021 21:14

    Kandydat

    Całe szczęście ze weszlem na to forum zanim pojechałem do tej roboty. Masakra.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    28.02.2021 12:44

    Pracownik

    Jak nie warto jechac. Jest ciezko w sumie jak w kazdej robocie, ale bez przesady ludzie. Wyplate mam na czas, w hotelu tez dobre ziomki mieszkaja, wiec polecam.
    ReviewUserIcon
    jasiu

    28.02.2021 20:23

    Pracownik

    jesi sie mieszka z ćpónami to nie da sie wytrzymac a wiekszosc tam to ćpóny i jak cpasz to i moze pasuje ale abstynentom odradzam!!!!
    ReviewUserIcon
    Bartek

    18.02.2021 17:03

    Kandydat

    Część tez bym chciał pojechać na paczki rozładunek ja z zachodniopomorskie z tego co czytam to opinie ok wiadomo nigdzie nie posiedzisz wiadomo ile godz w miesiacu?
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    28.02.2021 14:15

    Kandydat

    Siema ja też jestem z zachodniopomorskiego. Nad którym kierunkiem myślisz?
    ReviewUserIcon
    Kuba

    16.02.2021 13:53

    Kandydat

    Dla zielonego w temacie wyjazdów za granicę to lepiej magazyn czy produkcja jakaś???
    ReviewUserIcon
    Goral

    19.02.2021 14:25

    Pracownik

    Na niektórych produkcjach też tak bywa przecież
    ReviewUserIcon
    Tentyp

    26.02.2021 14:30

    Pracownik

    To zależy jaką wolisz pracę.. czy masz np jakieś uprawnienia na wózki chociaż??? doświadczenie jakieś?? no chyba że nigdy nie pracowałeś ani na magazynie ani na produkcji
    ReviewUserIcon
    Młody

    26.02.2021 08:40

    Kandydat

    Jak wyglada sytuacja w lokalizacji okolice Bad Herfseld ile godzin, jakie domki?
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    24.02.2021 16:05

    Kandydat

    Witam, jak wyglada praca na zaladunku/rozładunku? Ile mamy godzin, zmian? Czym dojeżdżamy do pracy oraz jakie warunku na mieszkaniach?
    ReviewUserIcon
    yeti

    25.02.2021 14:21

    Kandydat

    jest tylko jedna jedyna praca w idealu na rozładunku czy oczekujesz że wszyscy domyślą się lokalizacji o jakiej mówisz?
    ReviewUserIcon
    bolo

    25.02.2021 13:47

    Kandydat

    Długo trwa załatwianie roboty z tą agencją?
    ReviewUserIcon
    bolek

    25.02.2021 13:44

    Kandydat

    ej, a są jakieś premie do wyhaczenia w ogole?
    ReviewUserIcon
    fan aspołecznego

    21.02.2021 14:47

    Były pracownik

    Na wstępie: ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Ale po kolei: Najpierw przez tydzień pracowałem na kontenerach w DPD w Grosebersdorf. Kwatera to typowy hotel pracowniczy. Szału nie ma, jest dosyć chłodno, w niektórych miejscach widać grzybki i jest problem z internetem w pokojach, ale to nie był dla mnie problem. Większą przeszkodą było to, że mój współlokator podczas pierwszej nocy mojego pobytu zlał się w gacie i musiałem iść spać gdzie indziej. Ludzie nie są źli, są w porządku, ale mają problemy z używkami i jak nie pijesz wódki z kubków czy też nie ćpasz to ciężko Ci będzie spokojnie usnąć. Przejść się też nie będziesz miał gdzie, do najbliższego sklepu jest 7 km. Co na plus to zmiana 13-20:30. Pracujesz 7h, wpisują 8 i na rękę dostajesz 1200-1300. Na plus też brygadzista. Po tygodniu przeniosłem się do DPD w Wustermarku, czyli tam, gdzie docelowo chciałem trafić. Pominę zamieszanie z przeprowadzką, bo to nie jest najważniejsze. Trafiłem do mieszkania w Nauen. Warunki trochę lepsze, ale też bez szału. Niektórzy muszą spać w salonach albo na samych materacach, bo nie ma dla nich łóżek. Koordynator ma totalnie (usunięte przez administratora) Chłopaki z mojego mieszkania żyli przez 3 miesiące bez internetu i gdyby sami tego nie ogarnęli to nadal nie mogliby z niego korzystać. Sama praca spoko, choć warto wspomnieć o rozbitej zmianie. Pracujesz 5-8:30 i 14-19:30, czyli dwa razy dziennie idziesz do pracy. Wypłata tam to około 1400 do 1500. Przepracowałem tam 3 tygodnie, wszystko było w porządku. Do pewnego momentu. Pokłóciłem się ze swoim współlokatorem, który się do mnie chamsko odzywał, na co już go uczulałem. Powiedziałem mu kilka słów od siebie w drodze do pracy. Po przyjeździe on zgłosił sprawę do brygadzisty. Sytuacja komiczna, wręcz infantylna - brygadzista chciał zwolnić nas obu, w przypadku, gdy się nie dogadamy. W jego obecności doszliśmy do porozumienia: przeprowadzam się do salonu i nie odzywam się do współlokatora. Spełniłem jego oczekiwania, ale mimo to on postanowił następnego dnia złożyć wypowiedzenie i wrócić do Polski. Jak się okazało później - złożył na mnie zażalenie i ja po tygodniu również zostałem zwolniony. Nikogo nie obchodziło, że niczego mu nie zrobiłem a informację o zwolnieniu przekazano mi dopiero, gdy na moje miejsce przyjechał następny pracownik. Reasumując: jak nie boisz się pracy to na robotę nie będziesz narzekał, ale nie licz na jakąkolwiek pomoc ze strony koordynatora. Pilnować się zaś będziesz musiał na każdym kroku.
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    25.02.2021 12:11

    Pracodawca

    Szanowny Panie, dziękujemy za trudną dla nas, ale z Pana punktu widzenia jedyną poprawną opinię. Zamiast komentować, zabieramy się za niezwłocznie do wyjaśnienia z odpowiedzialnymi osobami zaistniałej i opisanej przez Pana sytuacji. Jeśli jest jeszcze coś co ew. powinniśmy wiedzieć, prosimy o kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.02.2021 13:20

    Kandydat

    Siemka opowiecie coś jak wygląda ta praca przy załadunku i rozładunku? Jak wyglądają domki czy nie są to przypadkiem kontenery? Ile się za nie płaci i jaka stawka w pracy?
    ReviewUserIcon
    Miko

    21.02.2021 02:13

    Kandydat

    Witam chcę jechać do tej pracy śmiało mogę pracować itd nie boje się tego tej ciężkiej pracy ,ale ciągle zastanawia mnie jak to wkoncu jest z tymi pokojami ,jedni mówią że tam zoo jest a drudzy że spoko
    ReviewUserIcon
    Spots

    22.02.2021 10:20

    Były pracownik

    nie ma żadnego zoo... nie wiem kto takie bzdury opowiadał ale kłamał. warunki są w porządku, pokoje różne to prawda, ale nigdy nei jest tak żeby to uniemożliwiało funkcjonowanie, przynajmniej ja czegoś takiego nigdy nei widziałem i nie slyszałem o tym
    ReviewUserIcon
    Lipton

    23.02.2021 14:44

    Były pracownik

    Zależy na kogo trafisz, ja raz trafiłem na niezłego bałaganiarza (chociaż to wręcz pieszczotliwe określenie) nakrzyczałem na typa ze 2 razy, żeby się zabrał za porządku, bo inaczej to ja go zmiote (heh, żartuje) no i tak naprawdę wystarczyło trochę pogadać i przycisnąć i wróciło do normy. Warunki są wporzo, żadne luksusy, ale ja spałem nie raz pod namiotem jak jeździłem jeszcze po świecie, a w porównaniu z tym to normalnie eldorado. Jest na czym spać, jest gdzie żarcie przygotować. I tak większość czasu cie nie ma, więc to nie jest tak, że się przywiązujesz do tej miejscówki

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.