opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3925)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3925)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    .

    23.09.2021 16:04

    Były pracownik

    Ideal to jakiś koszmar. Mam porównanie, bo wcześniej robiłem w innej firmie i za tą samą ilość godzin dostawałem około 1500 EUR na rękę, a w ideal work sp zoo dostaje niecałe 1200 EUR i gdzie tu sprawiedliwość. Wszyscy uciekają jak tylko zobaczą wypłatę, albo warunki mieszkaniowe. Bywają tacy, że nawet nie zdążą się wypakować,bo boją się insektów na mieszkaniu i zwiewają. Koszmarny pracodawca.
    ReviewUserIcon
    Optymista..

    08.09.2021 00:09

    Kandydat

    Praca ok..Kasa też.. Nie jarasz nie pijesz nie wąchasz.. jesteś w mniejszości ale dasz radę..
    ReviewUserIcon
    miko298

    20.09.2021 15:48

    Pracownik

    udaj sie do koordynatora on na pewno cie pokieruje w tej sprawie sam popiolu nie wyrzuca za kolniez
    ReviewUserIcon
    bons

    20.08.2021 14:05

    Pracownik

    Nie wiem skąd ostatnio takie różne głosy się pojawiły ale ja powiem od siebie że aktualnie jestem na robocie za granicą z ideala i jestem zadowolony. wszystko jest tak jak ustalilem. robota jest kasa sie zgadza warunki są ok, nie są to hotele wiadomo ale znośnie jak na to jak mało czasu tam spędzam. pozdro
    ReviewUserIcon
    Lizard

    31.08.2021 12:36

    Kandydat

    masakra takie podejście
    ReviewUserIcon
    Citymen1

    03.09.2021 11:15

    Kandydat

    na czym polega to kantowanie ? Chcę sie zatrudnić jako kierowaca
    ReviewUserIcon
    Kabekabe

    26.08.2021 16:26

    Były pracownik

    Pracowałem w gls braunschweig same nocki 20:30 6:00 kasa spoko robota nie ciężka jak niektórzy piszą warunki mieszkalne nie ma tragedii chyba wrócę ale tylko nocki najlepsze
    ReviewUserIcon
    Lizard

    31.08.2021 12:34

    Kandydat

    niee, organizm się przyzwyczaja ogólnie
    ReviewUserIcon
    Lizard

    31.08.2021 12:34

    Kandydat

    ale na początku pewnie jest to problematyczne
    ReviewUserIcon
    Pacio

    15.08.2021 08:21

    Pracownik

    Witam mam ofertę na magazyn gls. W. Niemczech podajże brunschwitz coś takiego wie ktoś jak tam jest
    ReviewUserIcon
    Lizard

    31.08.2021 12:32

    Kandydat

    z tego co zaobserwowałem, to każdy kto ma pozytywną opinię o firmie zaraz jest hejtowany...
    ReviewUserIcon
    Lizard

    31.08.2021 12:32

    Kandydat

    albo wmawiają, ze z biura
    ReviewUserIcon
    Jaro

    25.08.2021 11:53

    Pracownik

    Czy tylko mi się wydaje czy tutaj jakoś wyjątkowo aktywnie ostatnio zaczęła działać konkurencja?? Ja bym nie wierzył w to co piszą tutaj niektóre osoby, widać że to jakieś celowe działanie. Nagle tyle osób pisze o zupełnie innej firmie na profilu Ideala? A wcześniej nie było ani jednej wzmianki na ten temat. Także serdecznie gratuluję marketingu owej firmie, która próbuje się wybić kosztem wizerunku innej firmy. Zagranie naprawdę poniżej pasa i to może tylko świadczyć o tym jaka to jest firma i jakimi wartościami się kieruje ;) a może nie ma wcale żadnych wartości i żadnych granic.
    ReviewUserIcon
    .

    26.08.2021 13:46

    Pracownik

    już na profilu kilka agecnji widziałem, że pojawiają się komentarze o tym samym charakterze, jakby spod jednej ręki a, tak jak tutaj, podejrzane
    ReviewUserIcon
    Byk

    10.08.2021 17:59

    Były pracownik

    Kompletnie ignorować co mówią kobiety od rekrutacji, o prawdziwe godziny i zarobki pracy pytać od razu po otrzymaniu kontaktu brygadzistów. "1500 euro to pieniądze które dostanie pan już na konto, to kwota netto na rękę już po odliczeniu wszystkich potrąceń oraz kosztów zakwaterowania" Natomiast w rzeczywistości i na umowie jest to kwota brutto PRZED potrąceniem 200 euro na zakwaterowanie. System trojzmianowy "od 6-14, 14-22, 22-6" to tak naprawdę był 6-9 w godzinach porannych, potem przerwa i wznowienie pracy albo 13-18 albo 21-1 Plus drobne kłamstwewka typu ze pranie jest darmowe a trzeba tylko zorganizować sobie proszek, jednak koszt jednorazowego użycia pralki to 3 euro. Wifi również nie było darmowe w moim motelu, kosztowało 10 euro. Sama praca ciężka ale inni polacy, niemcy i brygadziści raczej wporządku byli, przynajmniej dla mnie. Zakwaterowanie bez szału ale tragedii nie było. Szkoda tylko że rekruterka opowiadala kompletne bajki
    ReviewUserIcon
    Bolo

    25.08.2021 14:19

    Były pracownik

    Maksymalnie można wyciągnąć 1000- 1100 € netto. Wiem bo pracowałem u tych (usunięte przez administratora) I nigdy więcej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.07.2021 08:31

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Józek

    22.08.2021 11:36

    Były pracownik

    Popieram cię bracie. Ideal (usunięte przez administratora) aby nad tam ściągnąć jako tanią siłę roboczą. Mieszkanie to cała menelina. Wynagrodzenie się nie zgadza. Płatne mieszkanie i transport. Zaliczki czasami dają, a czasami nawet nie. Mimo że nie masz na jedzenie, to i tak nie dadzą zaliczki, bo nie i już. Też nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    20.08.2021 12:03

    Pracownik

    Pracuję w firmie Ideal. Mamy fantastyczną siedzibę z łatwym dojazdem, blisko stacji metra. Budynek jest nowoczesny, a z 8 piętra mamy piękny widok na okolicę. W kuchni ekspres do kawy, zrobisz kawę jaką lubisz. Obok mnóstwo miejsc, gdzie zjesz lunch. Przychodzi też pan kanapka. Atmosfera naprawdę świetna. Możliwość rozwoju dla każdego. Awanse są :) Ja bardzo polecam tutaj pracę. Jeśli pytasz ile czasu tu pracuję? To już ponad 3 lata.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.08.2021 22:29

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    19.08.2021 13:27

    Kandydat

    A dokładnie, czego z deszczu pod rynnę? bo też jadę z Ideal do Niemiec
    ReviewUserIcon
    Lazio

    19.08.2021 19:50

    Pracownik

    Pracowałem w eco san i niestety musieliśmy przejść do ideal, a co się okazało, że to co obiecywał ideal nic się nie sprawdziło. Eco San przekazał im mieszkanie i nas pracowników i mieliśmy zostać na tym mieszkaniu, tak wcześniej ideal obiecywał, a co się okazało, że ideal nas przeniósł do przybudówki coś na miarę kurnika. Mieliśmy w Eco San mieszkanie i pokoje dwuosobowe - warunki super, a teraz w kurniku na 26 metach kwadratowych jesteśmy w 8 po prostu wywieźli nas. Tak w ogóle było nas 10 z Eco San, a teraz zostało 3, wszyscy uciekli z idealu i teraz czekają na Eco San, bo ma niebawem ruszyć. Ideal źle traktuje ludzi. Mam porównanie i w tym momencie doceniłem Eco San. Też rozmyślam na tym żeby zjechać i odczekać na powrót eco san, bo to co było w umowie to nic się nie zgadza i mieszkanie w kurniku. Czuję się upokorzony przez ideal, a z koordynatorem zero kontaktu.
    ReviewUserIcon
    Irek

    08.06.2021 12:52

    Kandydat

    Ile trwa rekrutacja? Dużo tej całej papierologii, dokumentów formalności, czy szybko idzie załatwić?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.08.2021 19:12

    Pracownik

    Niewierz oni przerzucają pracowników starych jak (usunięte przez administratora) nagle i bez uprzedzenia
    ReviewUserIcon
    Zbychu

    18.08.2021 22:38

    Były pracownik

    Dużo papierologi. Tfuu, żebyście tak się wywiązywali z obietnic które tak ładnie śpiewacie przed zatrudnieniem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2021 02:13

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Radek

    05.07.2021 08:35

    Pracownik

    Pracowałem na magazynie dpd w Aichach pod Augsburgiem tylko w innej firmie i uwierz mi, że było to samo ,brak ludzi do pracy,tempo takie że nie było czasu się po (usunięte przez administratora)podrapać, ogólnie porażka.OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM,bo robota w (usunięte przez administratora)warunkach a zarobki po 1300 max.
    ReviewUserIcon
    Lukasz_ndm

    09.07.2021 18:10

    Były pracownik

    W większości firmach kurierskich tak jest ja pracowałem w firmie Opek teraz Fedex porażka i żenada tylko zdesperowany tam pracują.
    ReviewUserIcon
    Horror

    08.08.2021 10:40

    Były pracownik

    Nie polecam, przeżyłem tam prawdziwy horror. To nadaje się do telewizji. Wywieziono mnie godzinę przed przyjazdem w inne miejsce. A tam tragedia.(usunięte przez administratora) dom w ruinie, pokój bez klamki. (usunięte przez administratora) zero wifi i kontaktu ze światem. Zupełnie co innego mi obiecano, a wywieziono mnie na odludzie. Dobrze, że miałem pieniądze na powrót, bo bym musiał z nimi siedzieć. Sprawa nadaje się do rozgłośnienia i odszkodowania. Dysponuje zdjęciami, jeśli ktoś przeżył coś podobnego i chciałby złożyć grupowy pozew, bądź zobaczyć zdjęcia jak to wygląda naprawdę(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Danio

    10.08.2021 15:35

    Były pracownik

    Siemka, A gdzie robiłeś i z kim miales do czynienia? Tez chętnie się dolancze do ciebie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.08.2021 19:18

    Pracownik

    Jestem tam i widze co jest
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2021 11:56

    Kandydat

    wynagrodzenie zależy od landu gdzie praca wiec ktory jest najleppiej płatny
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    11.08.2021 20:02

    Kandydat

    Jedzie ktoś z okolic, koła- konina na rozladunek kontenerow pod Berlinem? Moge zabrac kogos samochodem albo jechac z kimś. We 2 raźniej. Jak coś to dzwonić 663117680
    ReviewUserIcon
    Miss...

    19.07.2021 12:19

    Kandydat

    Czy do roboty trzeba mieć 18 lat bo chciał bym kolegę zabrać a wydaje mi się że trzeba mieć jednak te 18 lat a nic mi o tym nie powiedzieli.
    ReviewUserIcon
    jeff

    29.07.2021 10:41

    Pracownik

    Co jest dla mnie trochę dziwne, ale ok, powiedzmy, że rozumiem
    ReviewUserIcon
    kokos

    11.08.2021 13:51

    Pracownik

    Serio? W jakim świecie żyją w takim razie?
    ReviewUserIcon
    yolayolo

    16.07.2021 10:49

    Kandydat

    Co to za Certyfikat Erlaubnis ??
    ReviewUserIcon
    Denis

    05.08.2021 14:43

    Kandydat

    no właśnie tak myślałem że jakoś źle to wszystko zrozumiałem, ale teraz już wszystko jasne
    ReviewUserIcon
    kokos

    11.08.2021 13:50

    Pracownik

    master of risercz normalnie
    ReviewUserIcon
    dawej

    12.07.2021 12:29

    Kandydat

    dlaczego agencja ma 4.3 gwiazdki a zadnej dobrej opinii w komentarzach? xD
    ReviewUserIcon
    jeff

    29.07.2021 10:41

    Pracownik

    Za dużo wymagasz
    ReviewUserIcon
    Okson

    30.07.2021 09:51

    Pracownik

    być może ale wnerwia mnie fakt że ktoś rzuca nagle za przeproszeniem z d.. takim zdaniem i myśli że co? ja nie uważam żeby ta firma nie zasługiwała na taką opinie jaką ma bo wręcz przeciwnie jest naprawdę nieźle w porównaniu np do innej z którą miałem okazję pracować i był tam dramat.
    ReviewUserIcon
    Niewidomy

    21.07.2021 01:47

    Kandydat

    Siemka. Pytanie mam, jedzie może ktoś do DHL 25.07?
    ReviewUserIcon
    joko

    28.07.2021 11:30

    Kandydat

    miałem jeszcze swoje sprawy do pozałatwiania w Polsce i po prostu się nie wyrobiłem ze wszystkim na ten termin
    ReviewUserIcon
    joko

    28.07.2021 11:31

    Kandydat

    ale na pewno znajdzie się zaraz dla mnie jakiś inny wyjazd
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.07.2021 11:16

    Były pracownik

    Pracowałem tam jeden dzień i poszedłem odrazu warunki mieszkalne niczym perszing ludzie w pensjonacie bo tylko to dają zmęczeni życiem i ciągle piani. Szafę mieliśmy w samochodzie ponieważ na 3 osoby dostaliśmy 1 szafkę. Nie polecam agencji
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Artur

    09.07.2021 13:13

    Były pracownik

    Ludzie (usunięte przez administratora) uważajcie na tą agencje. Przepracowałem jeden dzień i nie wroce tam więcej. Brygadzisci niemcy dra się ze za wolno a samemu trzeba (usunięte przez administratora) na 3 linkach . Ale to nic. Jeszcze bym to przeżył ale dobiło mnie to że straszy kierowca w czapeczce żądzi wszystkim jakby był panem świata a nawet nie powie nic w twarz(usunięte przez administratora)Jezdzi tak i mówi ze odpowiedzialny za busy to dla waszego bezpieczeństwa omijajcie tego kierowcę!!! Poza tym koordynator (usunięte przez administratora)chociaż dziwnie mowi to w porządku nie robi problemów o nic. W biurze tam na miejscu pomocni i życzliwi. Praca tylko dla osób o mocnych mięśniach a jazda dla osób o mocnych nerwach (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Robert

    13.07.2021 13:37

    Pracownik

    Stary on to jest Kubica na podwujnym gazie ????????????
    ReviewUserIcon
    Soczek

    13.07.2021 13:42

    Pracownik

    E no praca ciężka ale atmosfera fajna, nie ma co narzekać. A z kierowcami jak z kierowcami każdy inaczej jeździ ale Piotra to omijam ;)
    ReviewUserIcon
    Dejv

    11.05.2021 10:56

    Kandydat

    Chłopaki mam takie pytanie, może przyziemne trochę ale jednak mnie martwi jedna kwestia...nie chodzi o samą prace bo na to jestem przygotowany i nic mie tak łatwo nie złamie, więc rade sobie dam Jak radzicie sobie z rozłąką z rodziną? niby to nie tak długo, ale zawsze byliśmy razem i jak teraz tak nagle wyjade to może być cieżko...ale sytacja tego wymaga, muszę zarobić możliwie szybko, więc wyjazd to najlepsza opcja a nawet można powiedzieć że jedyna Wiadomo, zawsze można na skajpach czy fejstajmach porozmawiać ale to nie zastąpi rozmowy na żywo, wiecie o co cho... chyba, że praca jest na tyle anażująca, że nie nie ma czasu na jakieś tęsknoty tylko robisz swoje, wracasz i od razu uderzasz w kime? w sumie chyba taki system by mi pasował ale z drugiej strony jak przygotowac na rozłonkę, żonę, dziecko, nigdy nie było mnie tak długo poza domem, więc może być im ciężko...macie jakieś rady? czy po prostu zacisnać zęby i jakoś to bedzie?
    ReviewUserIcon
    Lukasz_ndm

    09.07.2021 18:29

    Pracownik

    Daj se spokój z wyjazdem jak jak masz się w tęsknoty bawić znajdź pracę blisko zamieszkania
    ReviewUserIcon
    Kuba

    12.07.2021 14:37

    Pracownik

    może chłop jeszcze życia nie zna i nie wie jak jest itd. nie ma co go od razu zniechęcać. chce to niech jedzie
    ReviewUserIcon
    Jurek

    25.06.2021 13:32

    Kandydat

    Jakie wymagania na magazyn dhl???
    ReviewUserIcon
    Kastor

    30.06.2021 08:06

    Pracownik

    Nic szczególnego, fizycznie musisz dawać radę i tak naprawdę to jest najważniejsze, języka nawet nie trzeba. No i szkają raczej osób na dłuższą współpracę
    ReviewUserIcon
    Lukasz_ndm

    09.07.2021 18:17

    Były pracownik

    Zadne
    ReviewUserIcon
    Olaf

    08.07.2021 19:44

    Kandydat

    Siemka jestem w trakcie wysyłania wszystkich dokumentów do agencji czy zamierza ktoś wyjechać w najbliższym czasie tzn. jakos od 12 albo 13 lipca?
    ReviewUserIcon
    Jedi

    09.07.2021 10:01

    Kandydat

    a szukasz towarzystwa czy kogoś z samochodem do podwózki
    ReviewUserIcon
    Micsic

    02.07.2021 02:01

    Były pracownik

    Praca na ,, magazynie ,, to jest zapierdol, nie dajcie się omamić ludziom którzy mówią ze będziecie zarabiać 13€ brutto. Tam jest minimalna stawka niemiecka , po odjęciu wychodzi 7€ na rękę. Nie maja wystarczająco pracowników , wiec sam załadowujesz 4 kontenery ( gdzie powinno być 2 os na 1) przez 5h bez przerwy, ciagle kierownik przychodzi i cię pogania z robota pomimo ze dajesz z siebie wszystko, dopiero po przerwie przychodzi inna zmiana i macie 3 kontenery na 2 osoby gdzie targasz sam paczki do 40kg , gdzie nawet na rysunku jest żeby we 2 je nosić ty musisz sam, a jak to robisz wolno to cię pospieszają i ,,grożą,, przeniesieniem na inną zmianę. Nie polecam nie dajcie się zmylić co wam mówią przez telefon.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    09.07.2021 02:02

    Były pracownik

    Masz całkowitą rację biegniesz po linkach masz 3 linki i gonisz z paczkami jeszcze masz to ładnie do góry układać śmiech na sali naprawdę paczki największe po 60 kg sam nosisz jeszcze cię gonią że powoli robisz leje się z ciebie pijesz po 3 4 litry wody dziennie a zarobki maks 1300 euro netto za 2000 euro miesięcznie ok ale za tyle nie naprawdę arbeit mach Frei tyle na temat
    ReviewUserIcon
    stallone

    06.07.2021 13:25

    Kandydat

    Jest szansa wyjechać jak nie ma się prawka, cz trzeba być mobilnym?
    ReviewUserIcon
    odp

    07.07.2021 12:00

    Pracownik

    jest też szansa bez prawka jechać bo na miejscu do pracy busy dowożą
    ReviewUserIcon
    stallone

    08.07.2021 13:30

    Kandydat

    A do Niemiec też ogarniają dojazd, czy to już na własną rękę?
    ReviewUserIcon
    ON

    07.07.2021 08:36

    Były pracownik

    NIKOMU NIE POLECAM.
    ReviewUserIcon
    marcin

    05.07.2021 15:18

    Pracownik

    A ja ze współpracy z tą agencją jestem bardzo zadowolony. Na początku poszedłem do biura, bo akurat mieszkam w okolicy, nie miałem żadnych sprecyzowanych wymagań, chciałem po prostu wyjechać i sobie dorobić. Panie w biurze bardzo spoko, miłe i pomocne. Coś tam mi wybrały, ja powiedziałem że okej. Wszystkie dokumenty sprawnie załatwione i w zasadzie mogłem wyjeżdżać. Na miejscu spoko, bez szału i czerwonego dywanu, ale żeby się przespać i coś zjeść to wystarczająco. Sama praca, no lekko nie jest nie mówię że nie, ale też nie spodziewałem się niczego innego, ja to roboty jestem nauczony od małego. Atmosfera? Ludzie są rózni. są lepsi i gorsi, ja się z tymi gorszymi nie zadaje, robię swoje, potem odpoczywam, czasem wyjdę na jakieś piwo w weekend. da się żyć i da się pracować
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    01.07.2021 13:02

    Kandydat

    Nikomu NIE POLECAM tej agencji. Obiecują gruszki na wierzbie A przychodzi co to czego olewają sobie sprawę. Szkoda czasu marnować na wypełnianie dokumentów wysyłania i czekania jak szanowna korporacja się odezwie. Nic nie robią A pieniądze od każdego pracownika biarą. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Xa

    29.06.2021 13:21

    Pracownik

    Czy ktoś sie orientuje jaka jest najciezsza i jaka najlżejsza praca jaka oferuje agencja? :/
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    27.06.2021 13:24

    Kandydat

    Hejka, szukam razem z kolezanka pracy na te wakacje. Ktos chcialby sie dolaczyc? Piszcie na ig: aksamitkk Zlozylam aplikacje w Ideal wlasnie i czekam na konktakt. Zawsze lepiej w grupie ????
    ReviewUserIcon
    Maja

    29.06.2021 13:14

    Pracownik

    napisałam na ig!
    ReviewUserIcon
    Asia

    24.06.2021 23:42

    Pracownik

    Hej szukam towarzyszki do wyjazdu od początku lipca na około 3 miesiące. Mam 20 lat i jestem z okolicy Wrocławia. Nie posiadam prawa jazdy ???? jadę pierwszy . Chętnie pojadę w parze albo grupie
    ReviewUserIcon
    Asia

    25.06.2021 21:11

    Pracownik

    Aktualnie mam juz cos na oku przy zbiorach jadę z 2 dziewczynami i szukamy jeszcze jednej daj znac mi na email [email protected] Chcemy jechać 1 lipca wszystkie szczegóły powiemy sobie w email albo na fb ????
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    27.06.2021 13:25

    Kandydat

    Pisz na ig aksamitkk
    ReviewUserIcon
    Hubert

    08.06.2021 23:32

    Kandydat

    Siema jak ktoś jedzie kilka dni po zakończeniu roku szkolnego to może sie odzywać zawsze raźniej tu kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Olek

    24.06.2021 09:27

    Kandydat

    też raczej słyszałem że najlepiej i najwygodniej jechać swoim autem albo dokoptować się do kogoś no ale zawsze dobrze dopytać
    ReviewUserIcon
    deer

    25.06.2021 13:31

    Kandydat

    To niech ktoś kto wie da znać w takim razie, kto już wyjeżdżał?
    ReviewUserIcon
    Patryk123

    25.06.2021 11:08

    Kandydat

    Witam. Jadę do pracy do firmy Dpd do miejscowości Altentreptow na stanowisko magazynier. Czy jest ktoś kto jedzie do tej samej miejscowości 1 lipca lub 30 czerwca. Fajnie byłoby z kimś jechać , zawsze raźniej. Jadę własnym samochodem lub mogę jechać z kimś .
    ReviewUserIcon
    Zenon

    15.06.2021 19:22

    Były pracownik

    Jak masz komornika to w niemczech najniższa polska krajowa
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    19.05.2021 14:11

    Kandydat

    Hejka, wybieram się do pracy w Niemczech od czerwca. Z uwagi ze obecnie w Polsce pracuje na magazynie i logistyce szukam czegoś pokrewnego. Czy w ideal pracują też kobiety przy sortowaniu paczek? ????
    ReviewUserIcon
    Adrian1990

    04.06.2021 21:08

    Kandydat

    Witam też mam zapiar jechać w czerwcu
    ReviewUserIcon
    Megi

    07.06.2021 11:21

    Były pracownik

    tak ja pracowałam na sortowni. nie było aż tak ciężko jak mnie wszyscy początkowo straszyli. bardzo w porządku robota
    ReviewUserIcon
    Bartus

    05.06.2021 17:31

    Były pracownik

    Praca jest okej, aczkolwiek nie polecam koordynatorow. Byla jedna akcja, po ktorej stwierdzilem ze pojade do Polski bo smiech na sali. Nie wiem czy moge tutaj to opisac, dlatego zapraszam na mojego Facebook’a Bartek Grzesiowski( zdjecie w lustrze). Tam wszystko powiek i udokumentuje.
    ReviewUserIcon
    Lukasyno

    28.04.2021 21:49

    Kandydat

    Chciałbym wyjechać na początku maja. Jeśli chodzi o lokacje to jest ona z góry narzucona, czy można wybrać samemu? I którą polecacie? I jak jest z dojazdem do pracy jeśli nie posiadam auta? Z tego co zrozumiałem dowóz busem firmowym jest zapewniony tylko na określonych lokacjach, Czy w ogóle warto jechać nie posiadając samochodu?
    ReviewUserIcon
    Easy

    31.05.2021 12:08

    Były pracownik

    Nie ma się co przejmować. znajdziesz tutaj kogoś do wyjazdu. ja tak znalazłem i pojechaliśmy razem i bardzo fajnie wspominam. jak się dogadamy to pojedziemy pewnie jeszcze raz. czasem po prostu niektórzy nie są do końca zdecydowani i dlatego tak to wygląda
    ReviewUserIcon
    Adrian1990

    04.06.2021 19:45

    Kandydat

    Witam mam wyjechać w czerwcu jak godzinowo wychodzi? Ja mówiłem że zależy mi na godzinach porannych lub popołudniowych
    ReviewUserIcon
    Adrian1990

    04.06.2021 19:41

    Pracownik

    Witam mam wyjechać w czerwcu może też ktoś wybiera się lub ktoś powie trochę co i jak.. jak godzinowo itp
    ReviewUserIcon
    Dawid

    26.04.2021 15:43

    Kandydat

    Witam, były ktoś chętny na wspólny wyjazd na sortownie paczek, ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad wyjazdem, we dwoje zawsze to raźniej. Dlatego szukam osoby powanie myślącej o wyjeździe, osoby przede wszystkim normalnej, jak coś to możemy się wybrać zobaczyc jak to jest, i może się uda popracować kilka miesięcy. Jak jest ktoś chętny to podaje swojego emaila. [email protected].
    ReviewUserIcon
    Adriandnb

    07.05.2021 17:08

    Kandydat

    Siema ja wyjeżdżam w weekend do pracy Do DHL do Niemiec jadę sam autem jak nie wyjechałeś jeszcze i jesteś zainteresowany pisz na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Adrian1990

    04.06.2021 19:37

    Kandydat

    Ja mam wyjechać w czercu

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.