opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3925)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3925)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jurgen

    15.02.2022 13:48

    Kandydat

    Witam. Może ktoś coś więcej o Kassel. Jak z zakwaterowaniem i dojazdy do pracy. Dzieki
    ReviewUserIcon
    subiekt

    18.01.2022 11:12

    Były pracownik

    złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy. wiadomo, że nie jest idealnie, ale też bez przesady w druga stronę. warunki ok, narobic się trzeba i krzepa obowiązkowa, jak ktoś jest mietki to może sobie nie poradzić, ale nie demonizujmy kasa ok, nie narzekałem
    ReviewUserIcon
    Partner

    14.02.2022 10:20

    Pracownik

    Ale o co pytasz bo nie rozumiem. Dobrze wszyscy zdrowi...
    ReviewUserIcon
    Leon

    15.02.2022 10:29

    Kandydat

    O to jakie warunki na kwaterach, myślałem, że to oczywiste
    ReviewUserIcon
    Adek1389

    14.02.2022 10:51

    Kandydat

    Proszę o jakieś informacje na temat fimy Jysk w kammlach mam zamair wyjechć i chciałbym rzetelne informacje na temat tej firmy pracy ,jako Operator wózka mam pracować . Jak zakwaterowanie to najważniejsze .
    ReviewUserIcon
    Gosia

    15.02.2022 05:26

    Kandydat

    Hej. Jedziesz busem? Ja ja w ten week Albo busem lub swoim autem mogę kogoś wziąć. Jadę z Katowic
    ReviewUserIcon
    Okti91

    11.02.2022 16:41

    Kandydat

    Dzien dobry ma pytanie ponieważ za niedługo wyjeżdżam pierwszy raz do Niemiec do pracy i chciał bym soe dowiedzieć tak naprawdę jakie są zarobki bo z tego co wiem to dają kwoty na rękę już a ile jest Brutto ?
    ReviewUserIcon
    EL Chif

    13.02.2022 17:20

    Pracownik

    co do wypłat to roznie, to zalezy jaka lokalizacja projektu ( od lokalizacji zalezne jest tez potracenie oplaty za lokal mieszkalny ), zalezy na jaka zmiane trafisz, ale tak 1300 - 1600
    ReviewUserIcon
    Okti91

    11.02.2022 16:43

    Kandydat

    A dają tylko Tylko 1400 €- 1600 euro netto na rękę dlatego chciał bym wiedzieć ile jest brutto.
    ReviewUserIcon
    olek

    10.02.2022 08:52

    Kandydat

    siema, czy agencja jakoś pomaga w zorganizowaniu przyjazdu na miejsce, czy o to się trzeba martwić samemu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2021 15:53

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gebels

    06.02.2022 12:58

    Kandydat

    mogłbys przybliżyć z której lokalizacji ?
    ReviewUserIcon
    długi

    02.02.2022 12:49

    Kandydat

    Hej, w wymaganiach pracy jest długoterminowa współpraca. Co to właściwie oznacza? Ile to bedzie dla nich długoterminowo Jest jakies minimum ?
    ReviewUserIcon
    Igor

    03.02.2022 11:28

    Pracownik

    tzn przede wszystkim że nie traktujesz tej pracy jako wyjazd na 3 miesiące albo na wakacje, ale faktycznie na dłuższy okres czasu
    ReviewUserIcon
    długi

    04.02.2022 13:11

    Kandydat

    Rozumiem, tylko zastanawia mnie czy jest jakiś minimalny okres czasu, na który trzeba podpisać umowę
    ReviewUserIcon
    Człowiek z Prawdy

    04.02.2022 05:09

    Były pracownik

    To być może praca, miejsce i zarobek dla CZŁOWIEKA. Jednak osoby z którymi pracowałem, a zwłaszcza mieszkałem, do życia z LUDŹMI się nie nadają. Są to osoby: - głośne - leniwe i ja jestem najważniejszy - niekoleżeńskie, nieserdeczne - uzależnione - agresywne - bijące kobiety - wulgarne - roszczeniowe - nie lubiącewykonywać pracy tak aby jej efekty radowały - niesprawiedliwe - bezdomne - bezrodzin- rodzina się odsunęła od młodych chłopaków - zadłużone - wykorzystujące innych - brudne - głośne - nieszczere - zdradzające rodzinę PO PROSTU złe. A żadne pieniądze świata, nie są tego warte. Rodzinie nie polecam, bo mi ich żal gdyby musieli w tym środowisku żyć i pracować. Chociaż CZŁOWIEK uczyni wszystko by miejsce zamieszkania i otoczenie w którym przebywa było DOBRE I SERDECZNE. Także na prawdę potrzeba niewiele trudu by miejsce uczynić duuużo lepszym. WYSTARCZY CHCIEĆ. TAM CHĘCI BRAKUJE, dobrej woli. Brakowało i chęci i wykonania. Miejsce demoralizujące. Jak widzę osobę leniwą, że wygląda jak chora, obserwuję jak pracuje i szkodzi sobie, kolegom i firmie.... i ona mi mówi o przepracowanym roku czasu w tym miejscu... to trudno uwierzyć, przy kompletnym braku chęci. I tam dużo słyszałem jak mówili: - pracy się nie boję, - jestem robotny, - lubię czystość_ chyba korzystać i nie patrzyć na innych, I były.... to po prostu kłamstwa. Przebywanie w tym środowisku szkodzi CZŁOWIEKOWI. Moi Ojcowie pracowali dużo lepiej od nich: - spokojni i wyrozumiali - dojrzali, - radośni - pomocni i serdeczni - cisi - łagodni - wierni - radujący się efektami pracy- bo były Istnieje nadzieja uczynienia tego miejsca duuuużo lepszym. W namiocie na dziko utrzymywałem dużo lepszy porządek, higienę osobistą i dbałość o otoczenie niż osoby tam mieszkające.
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    04.02.2022 10:24

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, że trafił Pan na taką ekipę... Bardzo prosimy o kontakt z nami w tej sprawie prywatnie na adres [email protected] - chcielibyśmy dopytać Pana o kilka szczegółów i zainterweniować w zgłoszonej przez Pana kwestii.
    ReviewUserIcon
    szukam pracy

    30.01.2022 15:18

    Kandydat

    czy ktos siedzi w kammlach i powie jak tam jest rzeczywiscie? Planuje tam jechac w przyszlym tygodniu :)
    ReviewUserIcon
    Karol

    12.01.2022 13:02

    Pracownik

    Agencja. godna polecenia. to już któryś mój wyjazd z nimi. zawsze wszystko było szybko zorganizowane i dokładnie. robota jak zawsze ok, ciężka ale dobrze płatna. polecam
    ReviewUserIcon
    Karol

    19.01.2022 11:54

    Pracownik

    No a o co pytasz?
    ReviewUserIcon
    Igi

    24.01.2022 01:40

    Kandydat

    Dobra lokacja jest? Spoko ludzie czy melina? Bo tam tez wyruszam i nie wiem na co się nastawiać
    ReviewUserIcon
    Michi

    16.11.2021 16:09

    Pracownik

    Witam, wróciłem do Polski i chciałem się podzielić moimi doświadczeniami z Idealem. Najważniejsze dla mnie było to, że kasa była na czas i wszystko legalnie, ze składkami i tak dalej. Standardy jeśli chodzi o zakwaterowanie spoko, nie oczekiwałem niczego więcej w zasadzie. No i kontakt z koordynatorami był. Nie byłem wszędzie, pojechałem do Berlina, ale myślę, że mogę polecić wyjazd. Trzeba było się orobić ale odkąd pamiętam to pracuje fizycznie więc dla mnie to nic nowego.
    ReviewUserIcon
    Transport wewnętrzny

    27.12.2021 08:40

    Pracownik

    Sporo jest ludzi jak tutaj widzę którzy nie wiedzą po co się za granicę jeździ więc nic dziwnego, że potem są żale. Takie życie, póki płacą i praca jest to się robi.
    ReviewUserIcon
    XO

    13.01.2022 10:20

    Kandydat

    jak zakwaterowanie w Berlinie?
    ReviewUserIcon
    Ideał

    28.12.2021 13:27

    Kandydat

    były jakieś zaplanowane wyjazdy zaraz po nowym roku czy dopiero zacznie się coś pojawiać???
    ReviewUserIcon
    Pier

    06.01.2022 20:00

    Pracownik

    Maskara. Nie polecam pracy w sorowni, a zwłaszcza w idealu. (usunięte przez administratora) bardzo ciężkie paczki około 50 kilo i musisz we dwóch zakładowac kilka kontenerów wielkości naczepy od TIRa. To wygląda tak podjeżdża kontener pod taśmę- linkę i tam (usunięte przez administratora)paczki, a ty z kolesiem musisz mieć (usunięte przez administratora)i załadować takie kontenery od podłogi do sufitu na ścisk. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zaradność

    11.01.2022 12:59

    Kandydat

    Jeżeli są zawarte w umowie, to nie są ukryte. Wystarczy czytać, a nie podpisywać co pod nos podstawią.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.01.2022 08:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Joker

    05.01.2022 15:16

    Inne

    To znaczy ,o co chodzi ,nie wyspałeś się czy za dużo pracy
    ReviewUserIcon
    sad

    10.01.2022 10:45

    Pracownik

    wstał lewą nogą i gdzieś musiał dać o tym znać. ehh tacy właśnie są ludzie.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    06.01.2022 21:01

    Kandydat

    Karol dlaczego tragedia? Na czym polega twoja praca bo też mam zamiar się wybrać z tą agencja
    ReviewUserIcon
    Tick

    17.12.2021 12:30

    Kandydat

    Dobrze zrozumiałem że praca kuriera w Warszawie będzie polegała na jeżdżeniu tylko po WWA i okolicach? Jak daleko to sięga wie ktoś może?
    ReviewUserIcon
    Ganasz

    23.12.2021 12:47

    Pracownik

    nie sądze żeby tyle nie mogli kogoś znaleźć. może zapomnieli zdjąć?
    ReviewUserIcon
    Koleś

    24.12.2021 12:44

    Były pracownik

    Tam są non stop braki, bo nikt nie daje rady (usunięte przez administratora) A jak przychodzi wypłata, to jest rozpacz. Wszystko tam jest wielką nędzą.
    ReviewUserIcon
    ratan

    14.12.2021 13:17

    Kandydat

    Hej. Na Olsztyn te ogłoszenia są aktualne? Dają jakieś zakwaterowanie czy jak w Polsce to trzeba sobie wynająć?
    ReviewUserIcon
    hehe

    16.12.2021 12:54

    Pracownik

    To możesz już lekko nie zdąrzyć.
    ReviewUserIcon
    Tomasz Pollak

    15.12.2017 12:09

    Inne

    Polecam Agencję. Bardzo Dobre warunki. Może pieniądze trochę za małe jak na taką pracę ale w Polsce dostałbyś maks. 18 zł brutto, na Ukrainie jeszcze mniej. Przyjeżdżasz na gotowe. Praca legalna, zus w Polsce (co jest plusem przy wypłacie i składki w Polsce). Wynagrodzenie płatne na czas. Praca jak praca, zawsze można zrezygnować. Jak ktoś chce więcej zarabiać może samemu sobie poszukać pracy w niemczech. Co do potrąceń/obciążeń - czytajcie umowę i wyraźnie jest napisane, że mogą obciążyć ekstra jak nagle zrezygnujesz. Umowę dają do wglądu przed, co jest plusem. Agencja chroni też swoich interesów i ma do tego prawo.
    ReviewUserIcon
    Marej

    18.11.2021 22:44

    Inne

    W Lublinie dają na sortowni umowę plus 22 zł brutto a nie 18
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    10.12.2021 11:22

    Były pracownik

    Ale brednie , nie wprowadzaj ludzi w błąd (usunięte przez administratora) pracowników na kasie za ciężka pracę
    ReviewUserIcon
    Marian

    09.12.2021 18:59

    Pracownik

    Witam , Chciałbym podzielić się moja opinia na temat pracy w tej zacnej firmie więc przejdę do szczegółów mieszkania w zależności gdzie trafisz są fajne dobrze wyposażone ,ale są też takie że mieszkasz jak na śmietniku z ludźmi po wyrokach chyba , praca ciężka ale o tym bardzo miłe panie rekruterki informują idzie wytrzymać .najgorsze w tym wszystkim jest jednak to że oferują 1400 - 1600 euro a dostajesz połowę tego ,nie polecam tej firmy i pracy warunki warunkami ale żeby płacić mniej (usunięte przez administratora) ,wspaniali koordynatorzy nic nie wiedzą nie widać ich nie odpisują kierują nas do hr ale to oni wysyłają godziny pracy no bo kto ,ktoś jest chory to wiadomo symuluje i straszą karami uciekajcie i nie patrzcie na te oferty pracy bonie ma
    ReviewUserIcon
    Pekon

    18.10.2021 11:47

    Pracownik

    jak czytam te niektóre komentarze to naprawde nie rozumiem. ja też ostro zasuwam i tez wracam zmęczony, ale niczego innego sie nie spodziewałem, trzeba myślec bardziej realnie a nie wyobrażać sobie dobre pieniądze za lekką robote. już całkiem sporo udało mi sie uzbierac i cisnę dalej, a nie narzekam
    ReviewUserIcon
    costa

    25.11.2021 14:47

    Kandydat

    Zgadzam się
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Sorter

    22.11.2021 20:37

    Kandydat

    Witam wszystkich obytych w temacie. Mam doświadczenie w takiej pracy znam ją od podszweki zarówno załadunki czy rozładunki czy też praca na tak zwanym sorteze gdzie wrzucasz paczki a koledzy z tyłu pakują je na kontenery.(usunięte przez administratora) Mam doświadczenie... Wiem jak układać czy też ściągać żeby się nie zajechać , niby śmieszne ale trzeba wyrobić sobie technikę,wszelkiego rodzaju wózki mam papiery i doświadczenie ,skanery papiery cmr itp. I teraz moje pytanie ile rzeczywiście zarobię za NORMALNY PRZECIETNY MIESIĄC W PRACY (usunięte przez administratora)? Czyli to prawda że biura robią pozytywne opinie same sobie.... 0 odpowiedzi na konkretne pytania.
    ReviewUserIcon
    Sorter

    21.11.2021 15:30

    Kandydat

    Witam wszystkich obytych w temacie. Mam doświadczenie w takiej pracy znam ją od podszweki zarówno załadunki czy rozładunki czy też praca na tak zwanym sorteze gdzie wrzucasz paczki a koledzy z tyłu pakują je na kontenery. Tak, (usunięte przez administratora)w Polsce na kontenerach kilka lat. Mam doświadczenie... Wiem jak układać czy też ściągać żeby się nie zajechać , niby śmieszne ale trzeba wyrobić sobie technikę,wszelkiego rodzaju wózki mam papiery i doświadczenie ,skanery papiery cmr itp. I teraz moje pytanie ile rzeczywiście zarobię za NORMALNY PRZECIETNY MIESIĄC W PRACY i czy będę musiał (usunięte przez administratora) alkoholików na kwaterze?
    ReviewUserIcon
    KRS

    15.11.2021 22:44

    Kandydat

    Cześć, chciałbym zapytać jak wygląda sprawa jeśli chodzi o szczepienia? Trzeba się szczepic przed wyjazdem?
    ReviewUserIcon
    Koksu

    04.11.2021 11:16

    Były pracownik

    nie spotkało mnie tu nic złego, warunki zostały spełnione tak jak było zapisane na umowie, swoje zrobiłem i zarobiłem
    ReviewUserIcon
    puk

    12.11.2021 13:38

    Pracownik

    dla mnie dobrze że polska
    ReviewUserIcon
    Roler

    15.11.2021 13:07

    Pracownik

    wiesz...ktoś to ma komornika na karku doprowadził do takiej sytuacji, więc nie rozumiem oburzenia
    ReviewUserIcon
    Donn

    09.11.2021 12:47

    Kandydat

    Jakie papiery trzeba wyrobić przed wyjazdem? Dużo załatwiania, czy nawet nie? Jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Jeleń

    09.11.2021 21:17

    Były pracownik

    Idziesz do lekarza medycyny pracy., Płacisz wcześniej. Wypełniasz kwestionariusz idziesz po papier o niekaralności. (usunięte przez administratora) Szukasz transport jedziesz. Jesteś na miejscu i bummm rozczarowanie.
    ReviewUserIcon
    Gryz

    10.11.2021 12:29

    Pracownik

    Nie wiem co ty gadasz, ale ja tam żadnego rozczarowania nie miałem, jak było umówione tak zastałem na miejscu. Może nikt ci żadnych kitów nie wciskał tylko ty sobie wyobrażałeś nie wiadomo co.
    ReviewUserIcon
    Dzień dobry

    10.10.2021 10:15

    Były pracownik

    Byliśmy tam 24 godziny po przyjeździe jak zobaczyliśmy jaka jest sytuacja to od razu poszukaliśmy nowej pracy i pojechaliśmy z idealu nie dajcie się ludzie (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    jakimacieproblem

    21.10.2021 10:40

    Pracownik

    Ludzie, nie wiem co się teraz porobiło. Jadąc do Niemiec wiedziałem na co się piszę i że jadę zarobić. Wiadomo, że bąków zbijać nie można było no ale to wszędzie tak jest jak się chce coś dorobić. Przynajmniej ja mam takie zdanie.
    ReviewUserIcon
    Macie

    05.11.2021 23:16

    Były pracownik

    Wiadomo, że praca fizyczna to praca fizyczna i że trzeba dźwigać, ale tu chodzi o co innego o kłamstwa jakie nam wciskają, aby nas tylko ściągnąć i mieć z nas zysk. Tam nikt dłużej nie wytrzymuje niż miesiąc, tylko do pierwszej wypłaty i spada, a bywają tacy, że nawet nie zdążą wypakować torby. Chodzi o to, że przez telefon co innego mówią, a co innego jest w realu. Tak się nie robi. Oni myślą że przygłupa znaleźli. Oni nie szanują ludzi. Kłamią od samego początku i na każdym kroku. Nie polecam owej agencji.
    ReviewUserIcon
    Majkel

    28.10.2021 10:26

    Kandydat

    Przyjmują tylko osoby zmotoryzowane, czy bez prawka też jest szansa??
    ReviewUserIcon
    dexter

    04.11.2021 14:12

    Kandydat

    Nie do wiary, gościu pyta o jedną konkretną kwestię, a dostaje epopeje nie na temat...darowalibyście sobie, jak chcecie faktycznie pomóc, to odpowiedzcie mu na pytanie, a nie opowiadajcie o wszystkim, tylko nie o tym co gościa interesuje
    ReviewUserIcon
    bdb

    05.11.2021 11:51

    Kandydat

    nie do każdej roboty trzeba z tego co widziałem, popatrz na ich stronie
    ReviewUserIcon
    Marek12345

    02.09.2021 12:32

    Były pracownik

    Jak ktoś ma pytania odnośnie GLS Neuestein (Kassel), to pytać. Przez parę dni będę odpowiadał.
    ReviewUserIcon
    nojasne

    25.10.2021 09:27

    Pracownik

    Za własne opinie nikt płacił nie będzie. Chyba każdy ma prawo być zadowolony bądź nie z roboty no nie? Dobrze, że obie strony mogą tu napisać bo kandydaci mogą sobie zobaczyć na dwie strony medalu i zdecydować samemu co zrobić.
    ReviewUserIcon
    Giba

    01.11.2021 19:30

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) Szuka ludzi naiwnych, którzy łatwo łykają kłamstwa, którzy myślą, że zarobią w germani, a tu lipa pod każdym względem ilości godzin, warunki mieszkaniowe, wynagrodzenie, zaliczki. (usunięte przez administratora)Nigdy więcej Ideal. NIE POLECAM Ideal Work.
    ReviewUserIcon
    Brit

    26.10.2021 11:28

    Kandydat

    można liczyć na jakieś dodatkowe pieniążki jak sie spoko pracuje i robi coś ponad obowiązek?
    ReviewUserIcon
    prawda

    27.10.2021 09:16

    Pracownik

    Chodzi ci o premie? Są, ale trzeba być najpierw pracownikiem a potem wyrobić swoje :P
    ReviewUserIcon
    Zenon

    30.10.2021 16:48

    Pracownik

    Nie licz na żadne dodatkowe pieniądze, baaa możesz liczyć na cięcie kasy z byle powodu, bo masz kary po to, aby mniej tobie kasy wypłacili. Co jedynie dodatkowy hajs dostaniesz jako kierowca o ile będzie potrzebny.
    ReviewUserIcon
    pracujący

    21.10.2021 11:58

    Pracownik

    same baletnice co im rąbek spódnicy przeszkadza, widzę. banda facetów, a ciężkiej pracy się boją. jakich ja czasów doczekałem. chłopaki, mniej narzekania, a więcej roboty. wtedy kasa będzie jak ta lala. szkoda gadać, chłopy nie chcą sobie rączek pobrudzić. jak takie z was delikatesy, to po co jedziecie na zarobek. przecież wiadomo, że będzie tyrawka. chcesz zarobić, musisz się urobić. zawsze możecie zostać w pl i ciułać sobie grosze mniejszym wysiłkiem. wasz wybór.
    ReviewUserIcon
    Mascotte

    26.10.2021 10:31

    Pracownik

    Myślę tak samo, ale nie odważyłem się powiedzieć na głos, bo by mnie zjedli chyba
    ReviewUserIcon
    Mascotte

    26.10.2021 10:31

    Pracownik

    Szacun za mówienie bez ogródek
    ReviewUserIcon
    COZ

    24.09.2021 12:47

    Kandydat

    Wchodze na pierwsza strone z zamiarem, że dowiem sie jakis pożytecznych informacji o pracy w Ideal, a tu od razu hejt i hejt z kazdej mozliwej strony. czy tutaj nie moze byc normalnie? trezba wylewac te swoje zale i obrazac ludzi, z ktorymi sie juz nie pracuje?
    ReviewUserIcon
    COZ

    25.10.2021 14:29

    Pracownik

    Może i nie zabrania, ale zaraz podważa moje słowa i wmawia mi, że to nieprawda i próbuje przekrzycześ
    ReviewUserIcon
    COZ

    25.10.2021 14:30

    Pracownik

    I niech się wypowiadają, droga wolna, ale niech nie wmawiają mi, że się mylę, podczas gdy tylko swoje odczucia przedstawiam
    ReviewUserIcon
    Robert

    24.10.2021 23:21

    Były pracownik

    Podczas załatwiania pracy obiecane złote góry. Po dojechaniu na miejsce pierwsze załamanie mieszkanie za które odciagają 200 euro przypomina melinę i to w kiepskim stanie. pierwszego dnia w pracy koordynator dosłownie przedstawił nas kolegą z pracy jako chłopaki że slamsow, czyli nawet się z tym nie kryją. Praca nienaturalnie ciężka z jedną przerwą, na której trzeba było wybrać palenie papierosa albo jedzenie bo na oba nie było czasu. Po powrocie do domu musiałem udać się do dermatologa z powodu wysypki i krost na ciele. Ogólnie najgorsze 3 dni w moim życiu. Z całą pewnością nie polecam, teraz pracuje w innej agencji jako komisjoner praca nieporównywalnie lżejsza, kasa większą warunki mieszkaniowe super. Z całego serca odradzam tą agencje, można znaleźć coś zupełnie lepszego
    ReviewUserIcon
    Bober

    23.10.2021 20:06

    Były pracownik

    Ideal to jakaś kpina, porażka. Co tam się dzieje to jakaś paranoja. Zwinelem się jak najszybciej. Co tam zobaczyłem to nadaję się do prasy na pierwsze strony. Na pewno nie jest to robota dla przyzwoitych ludzi.
    ReviewUserIcon
    kolega

    20.10.2021 21:46

    Pracownik

    Przyjechałem na wakacje i pracowałem przez miesiąc w DHL. Mam parę plusów, ale jednak więcej minusów, otóż: plusy: pani z biura skora do pomocy, wysyła wszystko po kolei co potrzebne, transport do miejsca pracy jest darmowy, firma rozlicza się punktualnie z wynagrodzeniem minusy: cena za zakwaterowanie z kosmosu, zdecydowanie nieadekwatna do warunków mieszkaniowych oraz lokalizacji, o kontakcie telefonicznym z biurem po południu można zapomnieć, koordynator pozbywa się w sezonie wakacyjnym pracowników którzy przyjechali na krótki okres pracy tymczasowej, mimo że biuro ich przyjęło. W sprawie wzięcia zaliczki też ciężko się dogadać z Idealem. W DHL dowiedziałem się, że to oni o tym decydują, zaś pan koordynator odrzuca cię z powrotem do DHL-a, twierdząc, że to jednak oni o tym decydują, robiąc sobie z ciebie jaja, bo koniec końców okazało się że tak nie jest. Nie oczekujcie też, że jako zwykły pracownik zarobicie 7-9 tysięcy zł w miesiąc, tak jak to wam się wyświetla np. na (usunięte przez administratora), bo po odjęciu wydatków typu właśnie bilety, zakwaterowanie, itp, zarobicie około połowę mniej. Mimo wszystko samą pracę w DHL-u akurat wspominam dobrze, ale nie o tym temat.
    ReviewUserIcon
    Birdman

    07.10.2021 11:28

    Były pracownik

    nie jest źle, praca dość ciężka, nie powiem, że nie wracałem wypompowany. kasa niezła. jak ktoś się zastanawia to raczej warto spróbować, ale to już decyzja każdego jak zrobi.
    ReviewUserIcon
    Vinc

    17.10.2021 14:29

    Kandydat

    Czyli bite 7 dni w tygodniu ?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    18.10.2021 13:07

    Były pracownik

    Od poniedziałku do piątku.
    ReviewUserIcon
    Noniewiem

    11.10.2021 15:33

    Pracownik

    Powiem Panowie, że jestem zdziwiony. Jedziecie za granicę do pracy fizycznej z zakwaterowaniem z innymi ludźmi i macie pretensje do firmy bo jest ciężko i są różni ludzie na kwaterze. Przecież odkąd można wyjeżdżać za granicę wiadomo było że tak to wygląda. Ja np. znam ziomków którzy wyjeżdżali z Idealem i mieli różne historie ze współlokatorami na pokojach ale pieniądze zawsze dostawali na czas i nie było z kasą nigdy problemu. Sam raz byłem w Niemcach i swoje zarobiłem.
    ReviewUserIcon
    Larn

    12.10.2021 11:42

    Pracownik

    Ja też nie rozumiem niektórych wyobrażeń ludzi. Jedzie sie za granice, żeby zarobić hajsy a nie patrzec na innych ludzi, co mnie inni obchodzą? luksusów jesli chodzi o warunki tez sie nie spodziewam, bo luksusy ja bede miec jak wyjade za te kase na wakacje. To po jakiego niektorzy tam jadą?
    ReviewUserIcon
    ludziebędągadaćzawsze.

    13.10.2021 11:10

    Pracownik

    Tyle ludzi w Pl było za granicą i naprawdę ciężko jest dobrze trafić. Tutaj przynajmniej jest wszystko jasne, warunki są dobre i wszystko jest legitne. Pieniądze jak pieniądze, w Polsce ciężko o takie więc mi pasują wyjazdy z Idealem. Jak ktoś ma problem to polecam popatrzeć jak to wygląda gdzieś indziej.
    ReviewUserIcon
    A ja się zapytam

    09.10.2021 08:55

    Kandydat

    Widzę tu udzielających Panów. Miłe Panie a jak jest dla nas z pracą? Jakie lokalizację, rodzaj i finansowo?
    ReviewUserIcon
    lux

    11.10.2021 12:13

    Kandydat

    z reguły to wysyłają na dość ciężkie fizyczne prace (m.in do sortowni) więc jednak głównym targetem są faceci
    ReviewUserIcon
    Alina

    28.09.2021 14:05

    Kandydat

    W jakich godzinach pracuje sie w biurze? Zależałoby mi na dosyć elastycznych godzinach
    ReviewUserIcon
    Maja

    29.09.2021 12:20

    Kandydat

    czyli nie ma problemu, zeby sie dogadać? Niektórzy tak mówią, a potem masz przyjść na tą i na tą
    ReviewUserIcon
    Dani

    29.09.2021 12:21

    Pracownik

    nie, nie ma problemu, a przynajmniej ja nie miałam
    ReviewUserIcon
    dzieci z bullerbyn

    27.09.2021 10:59

    Były pracownik

    nie ma jak to pracowac w idealu,ponad przecietne warunki mieszkaniowe piekne widoki nie ma co narzekac :-) obcowanie z myszami,szczurami stadem much(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    .

    23.09.2021 16:15

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) Ta Ideal nie daje zaliczek mimo, że obiecują, a jak człowiek nie ma za co zjeść, to (usunięte przez administratora)mówi żeby sobie kupić makaron. Człowiek pracuje fizycznie, dźwiga samemu paczki około 50 kg, a (usunięte przez administratora)mówi żeby jeść makoron. Raczej dużej energii nie będzie się miało po makaronie (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.