opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3925)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3925)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kopikddd

    21.04.2022 12:52

    Kandydat

    Witam, może ktoś napisać o pracy w Kammlach, jako wózkowy i komisjoner ? Praca, pieniądze i zakwaterowanie. Szczera i konkretna odpowiedź mnie interesuje. Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    nick

    25.04.2022 12:51

    Były pracownik

    Ja tam byłem na magazynie meblowym, więc jak o to pytasz to stawka tam była 1700 euro. Mieszkanie zupełnie przyzwoite, było wifi (nie wyobrażam sobie bez ,a się zdaża że nie ma więc pisze). i z tego co pamiętam to tam też dowozili firmowym busem i chyba było dofinansowanie do obiadów ale z tego nie korzystałem ale wiem że coś takiego było
    ReviewUserIcon
    Lenoon

    25.04.2022 22:30

    Kandydat

    Czyli ogólnie dało radę wytrzymać ? Ciężka praca dla kobiety bardzo ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2022 15:35

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mikson

    25.04.2022 13:31

    Kandydat

    Ideal już sprostował, ten gość już nie pracuje
    ReviewUserIcon
    Maniek

    12.04.2022 09:01

    Kandydat

    Wie ktoś może jak praca w Berlinie
    Company logo
    Ideal Work Sp. z o.o.

    15.04.2022 12:32

    Pracodawca

    Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i informujemy, iż osoba stwarzająca przykrą i krępującą atmosferę od dnia 23 marca 2022 roku nie jest już pracownikiem naszej firmy. Informujemy również o możliwości zgłaszania na bieżąco do naszej firmy wszelkiego rodzaju zapytań oraz trudności napotykanych w trakcie pracy, oraz w miejscu zakwaterowania. Od 9.05.2022 jesteśmy do dyspozycji w godzinach 8:00- 20:00 za pośrednictwem Infolinii pod numerem telefonu: 799399029.
    ReviewUserIcon
    Mikson

    25.04.2022 13:30

    Kandydat

    a to szacun za reakcję
    ReviewUserIcon
    Łuki

    19.04.2022 15:57

    Były pracownik

    Skandaliczne warunki pracy(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rak

    02.11.2021 13:27

    Pracownik

    Zatrudniłem sie tutaj przez mojego kumpla, który tu trafił jakoś przez ogłoszenie, potem zaciągnął mnie i nie powiem, bo na początku nie było kolorowo. Wielu rzeczy musiałem sie nauczyć, inni pomagali, ale i tak bylo mi trudno. Z czasem wszystko załapałem i teraz biorąc pod uwagę ludzi i warunki jestem mega zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Żałosne

    17.02.2022 15:07

    Pracownik

    Proponuję więcej szacunku do ludzi. Każdy powinien mieć szanse uczciwie pracować i dobrze że są miejsca gdzie umożliwia się to.
    ReviewUserIcon
    Darek

    18.02.2022 14:28

    Kandydat

    nie wiem co widzisz w tym śmiesznego....
    ReviewUserIcon
    tommy

    24.03.2022 14:47

    Kandydat

    Koordynator pracowników tymczasowych - pracował ktoś na tym stanowisku? Możecie powiedzieć czy jest w porządku?
    ReviewUserIcon
    tommy

    04.04.2022 11:39

    Kandydat

    To spoko, to zobaczymy czy coś z tego wyjdzie
    ReviewUserIcon
    Kacpi

    13.04.2022 12:19

    Pracownik

    w porządku, ja byłem zadowolony z tej roboty
    ReviewUserIcon
    Maniek

    12.04.2022 09:07

    Kandydat

    Będzie może ktoś jechał że Szczecina do Berlina w najbliższym czasie
    ReviewUserIcon
    luckyluck

    09.04.2022 17:52

    Były pracownik

    Przepracowałem w tej firmie prawie dwa lata. Pewnie pracowałbym dłużej, ale z uwagi na lokalizację na którą trafiłem zdecydowałem się opuścić firmę, z którą współpracę uważałem do tej pory za owocną. Warunki mieszkalne zbliżone do standardów dobrze znanych z PRLu. Mianowicie pralki płatne 3 euro, internet, który nie działa również płatny. Brakowało tylko telewizora do którego wrzuca się monety, ale myślę, że niebawem zostanie i to zorganizowane. Mieszkanie brudne, bez podstawowych urządzeń do sprzątania typu odkurzacz czy zwykły prosty mop. Dopytywanie się o podpisanie nowej umowy, ponieważ poprzednia wygasła kilka tygodni wcześniej. Toksyczność ludzi wokół, jak i Niemieccy przełożeni ucinający godziny sprawiły, że opuściłem tą firmę. Nie jest to gra warta świeczki, no chyba, że macie długi i uciekacie przed komornikiem do Niemiec, myśląc, że pracując na polskiej umowie na zasadach oddelegowania Was nie znajdzie.Wtedy miesiąc przepracujecie, a następnie się okaże, że jednak i tutaj Was znalazł. Firma jak najbardziej do pewnego momentu godna polecenia, ale teraz bardziej przypomina tonący okręt. Na zdecydowany plus kontakt z biurem w Warszawie.Podziwiam cierpliwość i opanowanie Pań z kadr. Około 10-tego zawsze zaczyna się bombardowanie telefonicznie, którego to niejednokrotnie miałem wątpliwą przyjemność wysłuchiwać. Niemniej jednak powodzenia życzę i oby wiodło się jak najlepiej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2022 09:24

    Pracownik

    Jak chcecie (usunięte przez administratora)6 euro na godzinę to śmiało polecam pracę w ideal work. Bo mi po przeliczeniu tyle wyszło wraz z oddanymi za badanie pieniędzmi. A w ciągu 8 godzin pracy musicie przerzucić z 15 ton, więc wyjdzie wam gdzieś 20 zł za tonę. Mam nadzieję że wszystko jasne. Jeżeli zarobki pracowników są różne to znaczy że niektórzy są premiowani kosztem drugich. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Berlin Rafael

    09.04.2022 16:35

    Kandydat

    Gdzie pracujesz lub pracowałeś? Ile na miesiąc wychodziło w euro? Nie 1300 ??
    ReviewUserIcon
    Berlin Rafael

    08.04.2022 20:55

    Kandydat

    Czy ktoś wie coś o pracy pod Berlinem ? Czy ktoś może tam pracuje i może powiedzieć jak tam wychodzi ?
    ReviewUserIcon
    Berlin Rafael

    08.04.2022 21:00

    Kandydat

    Zamierzam tam jechać do sortowni i mam jakieś Informacje z Biura.. czy ktoś tam był lub pracuje aktualnie i wie jakie są warunki? Godziny i płaca ? Mieszanie.. dajcie znać..
    ReviewUserIcon
    Luzak

    19.02.2022 17:01

    Kandydat

    Witam wybieram się do pracy w jysk w kommlach jak oceniacie tam pracę na komisjonowaniu. Ogólnie pracowałem już w Niemczech na tym stanowisku i muszę przyznać że były to raczej wakacje niż ciężka praca. A jak wygląda w kommlach ktoś coś podpowie
    ReviewUserIcon
    luminata

    06.04.2022 11:21

    Kandydat

    a jak tam jest z godzinami pracy, zmianami?
    ReviewUserIcon
    Goguś

    07.04.2022 14:27

    Kandydat

    Nie wiem, nie pracuję na tej lokalizacji
    ReviewUserIcon
    Ddd

    29.03.2022 00:12

    Kandydat

    Witam czy firma organizuje przewóz pracowników do Niemiec ,jaka jest za to cena ,trzeba odrazu zapłacic czy jest to strącane z wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    Lassso

    30.03.2022 09:45

    Pracownik

    Ja akurat jechałem swoim autem i zabierałem kilka osób. Słyszałem, że mogą pomóc w organizacji transportu, ale nie wiem na jakich zasadach
    ReviewUserIcon
    Subzero

    05.04.2022 13:52

    Kandydat

    Może ktoś inny wie? Tez mi sie przyda info
    ReviewUserIcon
    Loczek

    28.03.2022 21:10

    Kandydat

    Cześć! Ktoś z was będzie zaczynać w najbliższym czasie pracę w tej firmie? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Loczek

    04.04.2022 16:18

    Pracownik

    Daj znać jak jest? O ile już wyjechałeś!
    ReviewUserIcon
    Tequila15PL

    05.04.2022 03:38

    Były pracownik

    Zatrudniłem się tam nie dawno w tej firmie i nie polecam. Babeczka z centrum w Warszawie mówiła że miałem być na DHL a już na miejscu okazało się że całkiem inna firma magazyn i ze stawką w (usunięte przez administratora) polecieli. A jak złożyłem papier o zaliczkę po 2 tygodniach pracy to się nie doczekałem i kolejne 2 tygodnie praktycznie bez sitodruków do życia, może by stwierdzić że w Dee mają czy masz jak żyć do pierwszej wypłaty ???????? Ps. Jedynie dobrze że chociaż ta skrojona wypłata wpadła. Dzięki i Pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    kurik

    15.03.2022 12:43

    Kandydat

    Jestem zainteresowany wyjazdem na magazyn i chciałem się zapytać jak tam jest. w ogłoszeniu jest okolice Lipska ale jeszcze tam nie dzwoniłem więc jakby ktoś dał znać to super.
    ReviewUserIcon
    Lechu

    05.04.2022 01:07

    Były pracownik

    Piszą że okolice Lipska a tak naprawdę wywalą cię do 100 km poza Lipsk, Morsdorf czy Gera albo jeszcze inne okolice, nie polecam . Jak trafisz na dpd to zakwaterowanie przypomina stodołę(usunięte przez administratora) Obiecują do 1400 na rękę ale jak dostaniesz 1150 do 1200 będzie dobrze. DPD płaci Idealowi 2000 euro (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    24.03.2022 14:25

    Były pracownik

    Cześć :) Czy ktoś ma chęć podjąć pracę w Neustein, blisko Kassel w GLS? W sensie, że jadę tam na termin 11 Kwietnia, i ktoś by chciał się zabrać ze mną autem? Jestem ze Żnina, województwo Kujawsko-Pomorskie. Mój telefon to 731609433
    ReviewUserIcon
    Karaluchy

    03.04.2022 18:05

    Były pracownik

    A że swiezba możesz załapać to mało istotne. ;)
    ReviewUserIcon
    kamil34

    04.04.2022 22:25

    Były pracownik

    Dzień dobry mam pytanie czy czeba skan dowodu osobistego podczas podpisywania umowy
    ReviewUserIcon
    Wp.

    23.03.2022 22:09

    Kandydat

    Witam, czy może ktoś napisać czy warto jechać przez tą agencje? Wybieram się i szczerze jestem ciekawy jak jest, co mogę zastać jak przyjadę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kropkacom

    31.03.2022 08:24

    Pracownik

    Tu mogę się trochę zgodzić z kolegą wyżej, szczególnie ciężko raczej nie będzie, ale nie nastawiaj się na lajcik
    ReviewUserIcon
    Lis...

    31.03.2022 12:27

    Pracownik

    W Niemczech pracuje się 140 h miesięcznie
    ReviewUserIcon
    shermanben74

    29.03.2022 16:39

    Kandydat

    Czy ktoś się wybiera do Kammlach na magazyny w kwietniu
    ReviewUserIcon
    Tola

    24.03.2022 09:55

    Kandydat

    Mnie bardziej interesuje w jakich miastach tam jest ta praca czy może ktoś z was wie czy w mieście Emmerich może być ta praca z tą firmą??
    ReviewUserIcon
    pracowałem

    22.03.2022 10:46

    Były pracownik

    Byłem, widziałem. Pewnie wrócę. Kasa spoko (przynajmniej udało mi się odłożyć, co w pl było niewykonalne w moim przypadku - nie mam większych kwalifikacji, więc jako fizyczny w Polsce nie zarabiałbym zbyt dużo...więc spoko, że za taką samą pracę w innym kraju udało mi się uciułać trochę grosza). Praca nie jest lekka fizycznie i na to trzeba wziaść poprawke. Upocisz się i zmęczysz, ale takie uroki dla fizoli, normalka tak jest wszędzie - ponad siły nie pracowałem. Warunki ok, zakwaterowanie też całkiem całkiem (jeśli się nie ma wygórowanych wymagań, bo hotel pięciogwiazdkowy to darmowymi ręczniczkami i szamponem to to nie jest).
    ReviewUserIcon
    K

    23.03.2022 12:17

    Kandydat

    a długo trwa proces między zgłoszeniem a już pierwszym dniem pracy?
    ReviewUserIcon
    Marco

    21.03.2022 14:50

    Kandydat

    Znalazłem oferte na pracownika fizycznego w Dreźnie. W godzinach pracy jest, że dzienne lub nocne i zastanawia mnie czy jest to normalnie w grafiku tak ustawione czy te nocne to są bardzie zależnie od zapotrzebowania.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Marek

    21.09.2021 14:29

    Były pracownik

    chyba jakaś konkurencja zaczeła działać bo niektóre wpisy są az absurdalne żeby mogły być prawdziwe. ludzie pamietajcie opinia opinii nierowna. kazdy z nas inaczej na wszystko patrzy inne ma oczekiwania inne doswiadczenia. inne są tez poszczegolne lokalizacje i stanowiska. nie da sie tego porownywac jedno do drugiego caly czas, i ja nie mowie tego zeby jakos bronic firmy czy coś w tym stylu ale no nie lubie czegos takiego jak widze takie oszczerstwa wyssane z palca a bylem i wiem jak jest
    ReviewUserIcon
    foxy

    02.03.2022 09:29

    Pracownik

    Dźwigać to też trzeba umieć i wszystko z głową robić
    ReviewUserIcon
    nick

    17.03.2022 10:44

    Kandydat

    aż dziwne, że trzeba to komukolwiek przypominać
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2022 08:51

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jakoto

    15.03.2022 19:05

    Były pracownik

    Jak 1700 minus 850 za co?
    ReviewUserIcon
    Krzywson

    09.03.2022 21:50

    Pracownik

    Ta firma to jeden wielki kabaret. Obiecywali MINIMUM (usunięte przez administratora)euro, pracując 7 miesięcy nie otrzymałem takiej wypłaty ani razu. Co wypłatę brakuje po (usunięte przez administratora)euro to za busa, to za hotel. Każdy w firmie, mając wypracowane tyle samo godzin dostaje inna wypłatę, czasami różnią się o (usunięte przez administratora)euro. Wypłata przy obecnym kursie (prawie 5zł) wyniosła za cały miesiąc (usunięte przez administratora)euro. To jest żart ludzie, omijać tę firmę szerokim łukiem naprawde. Nie jest to tylko moja opinia lecz 15 innych pracowników. Z całego serca odradzam.
    ReviewUserIcon
    Chętnynawyjazd

    15.03.2022 18:54

    Były pracownik

    Proszę apisz do mnie na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mateo

    14.03.2022 17:52

    Pracownik

    Pracuje dla ich albo przez nich jak kto woli, krótko póki co tragedii nie ma. A firma chyba musi być spoko, pracuje krótko ale koordynator jeździ Teslą to biedni raczej nie są :)
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    15.03.2022 08:09

    Pracownik

    Krótko a wypłatę miales? To czekamy po 10tym jak cię wydłupią. Tesle ma koordynator bo jest na Warszawę a nie jest jego ????????????
    ReviewUserIcon
    No właśnie

    15.03.2022 12:51

    Były pracownik

    na Tobie się dorobił, więc jeździ.
    ReviewUserIcon
    .

    10.03.2022 15:16

    Kandydat

    Czy ktos może mi opisać warunki mieszkania w Kammlach i jak wygląda z potrąceniami za busa itd i czy rzeczywiście zarobki są od 1700e?
    ReviewUserIcon
    ...

    12.03.2022 17:20

    Pracownik

    Sam sobie możesz obliczyć. Praca od poniedziałku do piątku i od godziny 6 do 23 masz taryfę dzienną, a po 23 do 6 masz taryfę nocną. I teraz sobie oblicz ile jest netto na rękę i w których przedziale czasowym pracujesz i po ile godzin dziennie, a i pamiętaj przerwa 30 minutowa jest niepłatna. Jak sobie obliczysz, to odliczyć od tej kwoty mieszkanie i dojazd. Więc na pewno nie wyjdzie tobie ile jest mówione. Czołem.
    ReviewUserIcon
    Pawel22

    13.03.2022 23:11

    Pracownik

    Kolego ty nawet tu się nie pchaj a napewno nie do jska na kamlach nie pakuj się tu w to (usunięte przez administratora) oni obiecywali ci 1700euro to żart nawet tyle nie zarobisz a przede wszystkim tu nie będziesz mieć 180 godzin gdzie cię zapewniano wiem jak jest bo tu robię na kamlach
    ReviewUserIcon
    Gregory

    13.03.2022 13:16

    Były pracownik

    Firma wypłacalna, ale szukają tylko (usunięte przez administratora)euro za (usunięte przez administratora)pracy i to kwota bez odjęcia hotelu. Koordynatorzy oziębli nie pomogą bo sami mało wiedza nie polecam. Praca nie adekwatna do zarobków
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    10.03.2022 00:34

    Były pracownik

    Firma obiecuje złote góry o wysokich zarobkach a przy wypłacie okzuje się że jesteś krojony na kase, z zakwaterowaniem tak samo wysyłają ci zdjęcia nie prawdziwego zakwaterowania które to naprawde jest jak obora kto mieszkał to wie,w kadrach panie nie mają zielonego pojęcia o zakwaterowaniu i stawce godzinowej na ręke.Niewiem poco trzymają takie osoby które nie są doinformowane i wprowadzają ludzi w błąd.
    ReviewUserIcon
    stefan

    10.03.2022 16:27

    Były pracownik

    Nie proponuje tej firmy samo (usunięte przez administratora) nie polecam zgadzam się z kolego Bogdanem
    ReviewUserIcon
    ....

    12.03.2022 17:29

    Pracownik

    Popieram.
    ReviewUserIcon
    przyszly pracownik

    30.01.2022 15:08

    Kandydat

    Witam, czy ktos siedzi na kammlach na jysk w magazynie? za tydzien mam miec wyjazd i zastanawiam sie czy wszystko w porzadku :) zostawiam kontakt email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Misiu

    02.03.2022 16:03

    Kandydat

    Jak Ci się tam pracuje ? Wszystko jest tak jak trzeba czyli Kwatera znośna i praca do wytrzymania
    ReviewUserIcon
    Kolega

    10.03.2022 12:44

    Kandydat

    pytasz czy stwierdzasz bo już sie gubie ?
    ReviewUserIcon
    Borkula

    07.03.2022 11:30

    Kandydat

    Mam pytanie czy ktoś pracował w firmie ideał work Gls rozładunek paczek w mieście torey jak tam jest jak płacą.
    ReviewUserIcon
    mati

    08.03.2022 10:52

    Kandydat

    gdzie znalazłeś taką oferte? też bym był zainteresowany
    ReviewUserIcon
    Lego

    25.02.2022 09:25

    Kandydat

    Wysyłają na projekty raczej krótkotrwałe (kilka msc) czy na dłuższe również?
    ReviewUserIcon
    Lego

    25.02.2022 09:25

    Kandydat

    Bo ja bym planował jednak wwyjechać na dłużej i nie wiem czy się da
    ReviewUserIcon
    ambaras

    07.03.2022 09:44

    Pracownik

    Da się. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z agencją, to ci powiedzą, na którym projekcie najlepiej by to było ogarnąć
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.04.2019 23:10

    Inne

    Ja tam nie pracuje w zadnej sortownii.Ale wy wogole czytacie te ogloszenia.A co Ideal ma do tego ze praca jest ciezka.Przeciez nigdzie nie sciemniaja ze jest lekka praca.Daja wam mozliwosc pracy.Jeszcze wam daja kwatete jeszcze zle tak nabprawde nic nie musicie załatwiać Kazda agencja ma plusy i minusy.Cieszcie sie ze placa bo jest multum agencjii ktore sie zamykaja.A jezeli ci zle zadzwon do biura moze maja inne oferty.
    ReviewUserIcon
    Pak

    14.10.2021 13:01

    Pracownik

    dokładnie, ludzie decydują się na prace, chcą mieć kokosy, ale jak jest ciężko to mają pretensje do agencji pracy, niby z jakiej strony? jak komuś jest ciągle ciężko to niech w ogóle nie pracuje, ale pieniążki też z nieba nie spadną
    ReviewUserIcon
    Luzak

    02.03.2022 12:14

    Były pracownik

    To super ze się cieszysz ze ci płacą co świadczy o twojej wartosci oraz inteligencji. Rozumiem że prędzej pracowałeś za darmo albo (usunięte przez administratora). Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Patrycja b

    21.02.2022 22:53

    Pracownik

    Hej, w czwartek zaczynam pracę w jysk kamlach . Ktoś jeszcze bedzie ?
    ReviewUserIcon
    Misiu

    02.03.2022 10:40

    Kandydat

    Hejka Jak Ci się tam pracuje ? Bo ja się wybieram w przyszłym tygodniu. Jak kwatera.,znośna jest
    ReviewUserIcon
    Aga

    01.03.2022 14:03

    Kandydat

    Witam.Czy orientiije się ktoś jak jest ma magazymie Monachium, bo mam wyjechać z partnerem i chcemy się dowiedzieć czy wszystko jest ok jeśli chodzi o pracę.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    jurgen

    24.02.2022 08:12

    Kandydat

    Witam Mam pytanie jak wyglądają warunki praca na dhl Ludwigsau.
    ReviewUserIcon
    Bodex44

    21.02.2022 10:42

    Kandydat

    Witam wszystkich zastanawiam sie nad pracą przez Ideal Work i mam takie pytania do już pracujących pracowników ? – jak wygląda sprawa z COVID czy jak ktoś jest Niezaszczepiony to może pracować, Druga sprawa czy można wyrobić konto w Walutowe Niemieckie i czy Koordynator pomaga nam wtym i trzecia sprawa tam w ofertach pracy widnieje że jest możliwość popierania zaliczki i jak to wygląda pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Beatriks

    22.02.2022 13:37

    Kandydat

    a to nie jest tak że ogólnie w Niemczech trzeba? to chyba nie jest kwestia zakładu czy agencji tylko tam jakieś były takie warunki ogólnie na terenie Niemiec? ja dopiero zaczynam się rozglądać no i jestem zaszczepiona to nie orientowałam się tak dokładnie ale coś takiego słyszałam że było. też się mogło zmienić w sumie, nie wiem
    ReviewUserIcon
    Beatriks

    22.02.2022 13:38

    Kandydat

    najlepiej to tam zadzwoń się dopytaj albo napisz maila.
    ReviewUserIcon
    Hetero

    20.02.2022 19:45

    Pracownik

    Agencja OK, kasa na czas kwatera bee...ale da się żyć. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gosia

    14.02.2022 16:05

    Pracownik

    Czy ktoś w weekend wybiera się do pracy w kammlach magazyn yisk zameldowanie bad wurishofen? Mysle czy nie jechać autem mogę kogoś wziąć Jadę z Katowic
    ReviewUserIcon
    Edyta

    18.02.2022 14:46

    Pracownik

    Hej Gosiu, właśnie aplikowałam do pracy w Ysk.Kiedy tam będziesz na miejscu? Chcialabym ,żebyś mi przekazała jak tam jest, mieszkanie i praca.Jak będziesz ,daj znać proszę, pogadamy na priv.Pozdrawiam i powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    23.01.2022 08:53

    Kandydat

    Siemanko. Mam pytanko, ponieważ zastanawiam się nad pracą w ideal work i już mam wszystkie dokumenty, tylko mnie nurtuje temat z dowodem osobistym, a mianowicie kiedy daliście skan dowodu? Wcześniej do rekruterki jak odsylaliscie dokumenty? Czy jak już byliście w Niemczech, to koordynator robił skan? Dzięki za info.
    ReviewUserIcon
    Cinek

    28.01.2022 12:35

    Pracownik

    To tak pracuje na magazynie GLS w Cottbus. I każdy weekend tutaj wolny jest a praca wygląda tak rano od 6 do 9 rozładunek a później 14-19 załadunek ale też można szybciej skończyć to już zależy od zamówień. Praca jest fizyczna, trzeba dźwigać ale nie poganiają cię i robisz po swojemu. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Cielak

    18.02.2022 14:30

    Kandydat

    Po ile robisz godzin ? I jaki hajsik ?
    ReviewUserIcon
    Praca Jysk w kammlach

    15.02.2022 12:10

    Kandydat

    Witam, czy ktos może wyrazić mi swoją opinię na temat magazynu Jysk w Kammlach,stanowisko operator wózka wysokiego składu jak tam się pracuje i ogólnie czy agencja ok z góry dziękuję za każde info pozdrawiam e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bart nie

    16.02.2022 21:08

    Kandydat

    Witam i pracujesz może?
    ReviewUserIcon
    jurgen

    15.02.2022 09:40

    Kandydat

    Dzień dobry wybieram się w okolice Kassel. Czy ktoś może napisać coś, jak faktycznie tam się pracuje, o warunkach mieszkaniowych i jakie warunki finansowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Leon

    16.02.2022 09:30

    Kandydat

    Zerknij w post wyżej, bo tam o tym trochę jest i jak coś dopytuj. I polecam napisać jakie stanowisko

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.