opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3925)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3925)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    bart

    04.10.2022 08:41

    Kandydat

    szukam chętnej osoby na wyjazd za granicę do DPD,w dwie osoby zawsze inaczej,jak ktoś bedzie zainteresowany piszcie,[email protected].
    ReviewUserIcon
    Bartek

    07.10.2022 08:39

    Pracownik

    Witam, ty jedziesz na magazyn czy na kierowce bo właśnie się zastanawiam czy też nie pojechać
    ReviewUserIcon
    Kamios

    11.10.2022 14:13

    Kandydat

    nie wiecie czy jest może jakaś grupa na fejsie albo coś gdzie się ludzie zgadują na wyjazdy tutaj? fajnie byłoby coś takiego mieć żeby się poznać przed
    ReviewUserIcon
    JJ

    05.10.2022 18:28

    Kandydat

    Jak dla mnie ogłoszenie skonstruowane w taki sposób Praca Komisjoner w Niemczech- z zakwaterowaniem ikona Erkheim Ideal Work Sp. z o.o. (2315 opinie) 8 rozmowy kwalifikacyjne Dodano:dzisiaj umowa o pracę pełny etat stacjonarna 10300 - 10800 zł / miesiąc GoWork.pl Praca Erkheim Magazynier Komisjoner w Niemczech- z zakwaterowaniem Oferta pracy wygasła wczoraj. Obejrzyj inne oferty - Magazynier w miejscowości Erkheim mówi o firmie chyba wszystko Jak liczyć na profesjonalizm jesli ogłoszenie dodane dzisiaj wygasło wczoraj????
    ReviewUserIcon
    anon

    06.10.2022 11:36

    Kandydat

    a nie wziąłeś pod uwagę, że może na portalu z ogłoszeniami coś się mogło zepsuć...? każdy kto jakiś błąd popełni to jest nieprofesjonalny i skreślony według ciebie...? pozdr...
    ReviewUserIcon
    XD

    06.10.2022 14:19

    Pracownik

    wyczytał jedno ogłoszenie w necie i już sobie wyrobił opinie o całej firmie, dobre
    ReviewUserIcon
    Premier23

    29.09.2022 08:20

    Kandydat

    Witam na dniach wybieram się do DHL neuenstein jest tu ktoś kto tam byl lub jest i mógł się wypowiedzieć na temat samej pracy, zakwaterowania i oczywiście kasy. Będę wdzięczny za opinie.
    ReviewUserIcon
    omni

    08.09.2022 12:22

    Kandydat

    Czy czegoś wymagają na stanowiska fizyczne? Jakichś umiejętności? Prawa jazdy? Niewiele widzę w tym ogłoszeniu, bardziej sam opis tego, co oni zapewniają
    ReviewUserIcon
    ulu

    28.09.2022 10:39

    Kandydat

    Pytam bo sam jestem w tym zielony
    ReviewUserIcon
    ulu

    28.09.2022 10:39

    Kandydat

    Dlatego próbuję się tutaj czegoś dowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Paxon

    04.09.2022 13:59

    Kandydat

    Pracyje ktoś na magazynach kurierskich w Kassel i mógł by się podzielić opinią na temat pracy zarobków i zakwaterowania
    ReviewUserIcon
    On

    24.09.2022 14:46

    Kandydat

    A jakie są warunki?
    ReviewUserIcon
    olman

    26.09.2022 13:04

    Kandydat

    o tym to chyba tu często jest, ja z kolei raczej nie na kurierke i szukam czegoś innego
    ReviewUserIcon
    Kamilian

    23.09.2022 15:06

    Kandydat

    Witam. Mam zamiar wyjechać do pracy z tą agencja do Drezna. Powiedzieli mi że na czysto dostanę 1400 euro,czy to prawda ile na prawdę można zarobić, dziękuję za wszelkie informacje.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kandydat do pracy

    22.09.2022 19:25

    Kandydat

    @Oleh skoro wypowiadasz się w samych superlatywach to powiedz dokładnie co i jak wgl wszystko wygląda, dojazd tam na miejsce gdzie wgl jestes w jakim mieście jak zakwaterowanie czy wszystko w porządku, czy się niczego nie trzeba obawiać jadąc tam, bo ja mam wszystkie papiery i załatwiam wszystko bo teoretycznie wyjazd powinienem mieć za tydz ale obawiam się też jak to może wyglądać jesli jade sam
    ReviewUserIcon
    Wujaszek_Diablos

    16.09.2022 08:42

    Kandydat

    Witam czy polecacie prace przez tą agencje pracy czy są wypłacalni czy jednak są z nimi problemy ?
    ReviewUserIcon
    kolorado

    21.09.2022 10:13

    Były pracownik

    ja też nie miałem problemów z nimi
    ReviewUserIcon
    kolorado

    21.09.2022 10:14

    Były pracownik

    chociaż no widzę, że opinie tutaj ludzie mają różne, ale ja nie mogę nic złego powiedzieć na nich, zadowolony jestem
    ReviewUserIcon
    Kartezjusz

    19.09.2022 15:40

    Były pracownik

    Szanowni Państwo, Pracowałem w GLS, okręg Kassel. I warunki mieszkaniowe są tragiczne: - tapczany, zamiast stelaży z materacami że skóropodobnego materiału, są całe zakurzonyle, brudne, ochlapane. Można dostać infekcji skórnej. - firany zamiast rolet, zakurzone, wiszą nieprane przez długie lata, - podłoga jasna, brudna od plam, - okna brudne, owady z lata pozostawione na szybach. Byłem w okresie zimowym. - w lodówce muchy, brudne. - łazienki małe i zawsze prawie brudne. Bo tam przyjechali do pracy, Nie muszą sprzątać po sobie. - do sklepu w jedną stronę, ok 5 km- piechotą. Raz w tygodniu, po nocce możesz z rana jechać do sklepu. - osoby stałe nadużywające alkoholu, (usunięte przez administratora), nie pomocne. Słyszałem jak partner pod wpływem alkoholu, wyzywa swoją partnerkę. Nocne piątki przed domami w małej miejscowości. Chłopak niepełnosprawnyc, zagubiony chodził po domu i nikt mu nie pomógł. - pracuję szybko i sprawnie, jestem wytrzymały fizycznie, trenuje wydolnościowo ale tam poganiali i było trudno. Chociaż otrzymywałem pochwały kierowników zmiany. - były jeszcze dużo gorsze budynki, które wyglądały jak legowiska bezdomnych. - jest duża rotacja. Widziałem, a także są doświadczenia kierowcy busa wiozącego ludzi za granicę. - spałem w pokoju z aktywnym alkoholikiem. - mentalność: praca- jedzenie- spanie- niechętnie do pracy, sprzątania po sobie. - sceny przemocy fizycznej i psychicznej, są tam regularne. Dziwne, że jakiegoś nadzoru (usunięte przez administratora)z Niemiec nie mają. Plusy: ładna okolica, Niemcy w miarę przyjaźni, czasem fajne promocje. Rodzinie bym nie polecił.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    11.09.2022 12:28

    Pracownik

    Wybieram się na dhl neuenstein jest tu ktoś taki miły,który pracował tam i chce się podzielić spostrzeżeniami i pytanie równie ważne wręcz najważniejsze do wszystkich jak to wygląda ze zwierzętami w zakwaterowaniach mam kotka ?
    ReviewUserIcon
    tictac

    14.09.2022 15:22

    Były pracownik

    a co byś konkretnie chciał wiedzieć?
    ReviewUserIcon
    tictac

    14.09.2022 15:23

    Kandydat

    ze zwierzakami to w sumie nigdy się nie dowiadywałem jak to wygląda, ale podejrzewam, że może to być kłopot, musisz ich osobiście podpytać o to
    ReviewUserIcon
    Kandydat do pracy

    11.09.2022 06:46

    Kandydat

    Chciałbym wyjechać czy ktoś może mi doradzić podpowiedzieć jak to wygląda wszystko? Kasa zakwaterowanie dojazd do pracy? Np jesli chodzi o Lipsk
    ReviewUserIcon
    Paxon

    02.09.2022 16:27

    Kandydat

    Witam pracuje ktos na magazynie Jysk okolice Monachium może ktoś się podziwić opinią na temat zarobków ilości godz pracy i zakwaterowania
    ReviewUserIcon
    emu

    06.09.2022 10:12

    Kandydat

    od kiedy tam wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Tom

    24.08.2022 15:43

    Kandydat

    Witam praca w magazynie w Bawarii , może ktoś jest lub był jakieś opinie ???
    ReviewUserIcon
    Reus

    02.09.2022 14:18

    Kandydat

    W sensie? Jaka branża czy co?
    ReviewUserIcon
    Tom

    02.09.2022 20:52

    Kandydat

    Ogólnie zakres obowiązków , czy praca ciężka i jaki rodzaj pracy ogólnie ???
    ReviewUserIcon
    Zwierzak

    31.08.2022 14:30

    Kandydat

    Mam ofertę na kuriera do ideal czytałem kilka opinii publicznej a teraz chcę przeczytać prawdę jak tam jest czy są godni zaufania i czy warunki są do przyjęcia znajdzie się ktoś kto ma takie zdanie na temat tej firmy?
    ReviewUserIcon
    Kos

    01.09.2022 09:36

    Kandydat

    Właściwie jak poczytasz forum to są tu takie opinie
    ReviewUserIcon
    milo

    01.09.2022 11:45

    Pracownik

    Prawda zawsze leży gdzieś pośrodku, nikt nie będzie w 100% obiektywny, bo każdy tutaj opisuje swoje doświadczenia w firmie. Tak samo ty, to jak się będziesz czuł w tej pracy to nie będzie obiektywna prawda. Musisz sam się przekonać na własnej skórze i ocenić według swojej skali.
    ReviewUserIcon
    Kim un jest

    26.07.2022 19:56

    Kandydat

    Wybieram się pod Berlin na magazyn w najbliższych dniach, czy płacą tyle ile obiecują?Jak sytuacja z noclegiem?
    ReviewUserIcon
    Kos

    30.08.2022 15:18

    Pracownik

    Jak tak, to wie ktoś jakie to kwoty mniej więcej?
    ReviewUserIcon
    Kos

    30.08.2022 15:19

    Kandydat

    Jako kandydat miało być, źle oznaczyłem ofc
    ReviewUserIcon
    Adriandnb

    06.08.2022 13:00

    Pracownik

    Witam Chcę wyjechać do pracy przez ideał work do Drezna jak warunki jak praca jaka placa czy się opłaca proszę o informacje
    ReviewUserIcon
    Tom

    24.08.2022 21:13

    Kandydat

    Jeżeli nie mam i raczej przez wadę wzroku nie Bende mógł zrobić uorwnień na jaką pracę mogę liczyć
    ReviewUserIcon
    mokrup

    28.08.2022 19:25

    Kandydat

    i jak? polecasz?
    ReviewUserIcon
    LenY

    24.06.2022 20:18

    Kandydat

    Witam. 11 lipca jadę na magazyn gls pod kassel, czy ktoś tam pracuje i może opowiedzieć jak tam jest
    ReviewUserIcon
    rapido

    17.08.2022 11:43

    Były pracownik

    Tak, czytam i wiem co mówię. Nie podważaj moich doświadczeń. Koniec tematu
    ReviewUserIcon
    liam

    18.08.2022 13:30

    Pracownik

    może np. dlatego, że można trafić na spoko warunki
    ReviewUserIcon
    Samson

    11.08.2022 13:30

    Kandydat

    Biorą też studentów na sam okres wakacyjny, czy raczej preferują osoby, które zostaną dłużej na projekcie?
    ReviewUserIcon
    Olko

    12.08.2022 14:34

    Pracownik

    a to nie można gdzieś tam u nich dopytać? Byłoby pewnie szybciej niz czekać aż ktoś kto też się tym interesował się tu znajdzie
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    03.08.2022 17:33

    Były pracownik

    Poleć współpracę z Ideal Work, pensja zawsze na czas, kontakt z biurem ok
    ReviewUserIcon
    Gryczana

    04.08.2022 17:50

    Były pracownik

    Ja byłam w Niemczech i mogę polecić
    ReviewUserIcon
    gengar

    10.08.2022 13:41

    Kandydat

    A możesz powiedzieć coś więcej?
    ReviewUserIcon
    wyjazd

    08.07.2022 23:09

    Kandydat

    Witam mam 20 lateg, szukam kogos młodego i niepijącego do wyjechania w pracke mój discord pracka#8407
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.08.2022 13:56

    Pracownik

    A tobie i tak życze, żeby ci się udało znaleźć kogo tam szukasz i tak dalej. Po prostu zwróciłem uwagę i tyle
    ReviewUserIcon
    tak

    02.08.2022 23:40

    Pracownik

    ale ja nie chce dac pracy ja chce wyjechac z kims przez ideal lololo
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Szukam osoby

    17.06.2022 06:34

    Kandydat

    Siema, mam 21 lat szukam jakiejś chętnej osoby na wyjazd do pracy za granice, najlepiej w moim wieku, obojętna płeć. kontakt email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Zezol

    20.07.2022 20:50

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) Praca na magazynie bardzo ciężka, trzeba się natyrać i mieć zdrowy kręgosłup i przede wszystkim na tej robocie to możesz nabawić się przepukliny, a nie zarobisz hajs. Niecałe 8 euro wychodzi na rękę.
    ReviewUserIcon
    Nick

    28.07.2022 19:28

    Pracownik

    Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz...
    ReviewUserIcon
    Domino

    04.07.2022 14:47

    Kandydat

    Długo trwa załatwianie papierów i cała ta biurokracja przed wyjazxem?
    ReviewUserIcon
    Scott

    19.07.2022 12:42

    Były pracownik

    To zależy od tego jak wielki talent masz xd no moim zdaniem sprawa prosta jak budowa cepa, ale za dużo widziałem, żeby wierzyć, że dla każdego to takie proste
    ReviewUserIcon
    mekonsky

    26.07.2022 13:33

    Pracownik

    jak coś to podejrzewam, że w biurze pomogą ci wypełnić papiery
    ReviewUserIcon
    Interesant

    22.07.2022 15:07

    Kandydat

    Czy długo trzeba czekać na feedback przy aplikacji na magazyniera?
    ReviewUserIcon
    mekonsky

    26.07.2022 13:30

    Pracownik

    ale to też może zależeć od różnych czynników w sumie
    ReviewUserIcon
    mekonsky

    26.07.2022 13:31

    Pracownik

    fakt faktem, że znam tylko swój przykład
    ReviewUserIcon
    przyszły pracownik

    08.07.2022 15:24

    Kandydat

    czy mieszkania są za darmo czy się płaci większość agencji ma za darmo
    ReviewUserIcon
    ANDRZEJ

    08.06.2022 14:14

    Kandydat

    Witam był ktoś może albo jest na komisjonerce w Kammlach w Jysk?? Ciężko ? Dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    par

    01.07.2022 10:23

    Kandydat

    nie mam jeszcze takich doświadczeń
    ReviewUserIcon
    par

    01.07.2022 10:24

    Kandydat

    ale to dobrze rozumiem, że już kilka razy byłeś na takim wyjeździe?
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.06.2022 17:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ziggi

    21.06.2022 09:59

    Inne

    Dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Praca za granicą

    13.06.2022 18:46

    Kandydat

    Hej, mam 21 lat i planuje zacząć pracę za granicą, najchętniej w Niemczech, ale to do ustalenia. Szukam osoby, obojętnie czy dziewczyna czy chłopak, w podobnym wieku, żeby razem pojechać. Zawsze lepiej z kimś :). Mogę wyjechać od zaraz, ale też i w lipcu czy sierpniu, tu też można się wspólnie dogadać. Jeśli jest jakaś chętna osoba to proszę pisać na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    chętny

    15.06.2022 23:22

    Kandydat

    napisałem do ciebie na email
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.05.2022 09:24

    Kandydat

    siemka planuje wyjechać jak najszybciej na magazyn DHL jestem z okolic szczecina z zachodniopomorskiego jest może ktoś chętny razem jechać jakaś dziewczyna ?
    ReviewUserIcon
    Ann

    08.06.2022 19:52

    Kandydat

    Cześć, ja jestem zainteresowana napisz na nr 792369429,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    nick

    09.06.2022 15:10

    Pracownik

    Zawsze można założyć mejla specjalnie na tę okazję. Zwykle ludzie tak robią, że wymyślają coś na zasadzie [email protected] i mają adres tylko do tego celu
    ReviewUserIcon
    mort

    16.05.2022 12:29

    Kandydat

    Jak godziny dzienne lub nocne to chodzi, że na jakie trafisz czy obie obowiązują i są w grafiku jakimś?
    ReviewUserIcon
    xdxd

    30.05.2022 14:25

    Były pracownik

    To sie dowiedziales
    ReviewUserIcon
    sineco

    07.06.2022 09:59

    Pracownik

    zdarza się i tak, pewnie nie znał odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Newwwww

    10.05.2022 10:44

    Kandydat

    Czy ktoś wie jak wyglada praca w siedzibie na Karolkowej? Jaka jest atmosfera, kwestie finansowe? Chodzi o dział HR
    ReviewUserIcon
    ncdu

    06.06.2022 11:33

    Pracownik

    nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz
    ReviewUserIcon
    nickodem

    06.06.2022 14:06

    Kandydat

    ale się czepiasz
    ReviewUserIcon
    Abstynent

    30.05.2022 16:53

    Były pracownik

    Robota spoko tylko zależy gdzie trafisz a najlepszy rozładunek nie musisz się o nic martwić.problem jest inny zależy z kim będziesz mieszkał(usunięte przez administratora)nie można było odpocząć po pracy,poza tym firma ok.tylko nie radzą sobie z nalogowcami
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    13.07.2019 10:59

    Inne

    weszlem tutaj poczytać komentarze bo chłopaki rozmawiali o opiniach o firmie i nie moge uwierzyć ... pracuje w ideal 7mc i nie mam na co narzekac, praca ciezka ale nikt nie mówił ze będzie lekko. mam kase zawsze na czas a dodatkowo polecilem prace koledze i dostalem premie i jjeszcze jednego zgłosze i kolejne €€€ wpadna.. moim zdaniem ten co nie pojedzie to nie będzie wiedzieć jak jest i tyle, na własnej skurze trzeba sprawdzić
    ReviewUserIcon
    Kamil 12345

    05.04.2022 19:08

    Inne

    Dzień dobry mam pytanie czy pan podczas rekrutacji dawał im skan dowodu osobistego
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.05.2022 15:36

    Pracownik

    To kłamstwo, nic
    ReviewUserIcon
    Wyjazd

    26.05.2022 10:51

    Kandydat

    Hej, planuje wyjazd do Niemiec i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Oleg

    12.05.2022 20:50

    Kandydat

    Czy może mi powiedzieć ktośjak wygląda praca dpd w okolicy Lipska? Podobno 7 godzin dziennie pracy. Ile dni pracowaliscie w tygodniu, jak z nadgodzinami i ile wam sie udało zarobic
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    12.05.2022 11:46

    Kandydat

    Hej mam pytanie do kobiet pracujących przez tą agencje, czy jest ciężko i czy kobiety wykonują tą samą prace co mężczyźni?
    ReviewUserIcon
    Kosmos

    02.05.2022 23:31

    Były pracownik

    Siemanko, ogólnie pracowałem tam kilka dni jako magazynier w neoustein,firma ogólnie spoko,robota jak robota,panowie z biura zawsze jakoś pomogą znajdą rozwiązanie na każdy kłopot,co do kwatery,hmm pokój jak pokój,5 gwiazdkowego hotelu napewno nie zastaniesz,łóżka spoko wygodne materace,laznieka i kuchnia wspólna także jacy ludzie taki komfort jedyny minus taki że lodówki trochę małe i wspólne miejsca brakuje ale ogólnie gdybym mógł zostałbym pewnie dłużej.Polecam
    ReviewUserIcon
    gekon

    10.05.2022 09:57

    Kandydat

    tak, autem będę się wybierał, a że moja sprawa wiem, pytam w kwestii tego miejsca tam w lodówce czy byłaby przydatna taka dodatkowo
    ReviewUserIcon
    Vasco

    11.05.2022 11:06

    Pracownik

    mamy zdecydować za ciebie? twoja sprawa, chcesz, to bierz, skąd mamy wiedzieć jakie robisz zapasy i ile miejsca ci wystarczy.
    ReviewUserIcon
    ramzes

    27.04.2022 07:21

    Kandydat

    pracował kto lub pracuje w oklicach berlina ? DHL i tym podobne ?
    ReviewUserIcon
    Monter

    06.05.2022 09:22

    Kandydat

    To jak będzie???
    ReviewUserIcon
    mejbi

    06.05.2022 12:44

    Były pracownik

    u mnie się wszystko zgadzało z ofertą, więc warto na to patrzeć, ja byłem chwilę temu, więc nie wiem czy to by się pokrywało tak
    ReviewUserIcon
    porfavor

    14.04.2022 13:57

    Kandydat

    Ogólnie jak o chodzi o rekrutację i załatwienie kwestii wyjazdu to wszystko jest w formie zdalnej, nie trzeba nigdzie podjeżdżać, żeby złożyć jakieś papiery, czy coś?
    ReviewUserIcon
    look

    21.04.2022 11:44

    Pracownik

    No tak
    ReviewUserIcon
    Laos

    29.04.2022 13:07

    Kandydat

    Długo trwa załatwianie tego wszystkiego?
    ReviewUserIcon
    Nocus

    07.04.2022 16:22

    Kandydat

    Jaką agencje najbardziej polecacie ?
    ReviewUserIcon
    Mikson

    25.04.2022 13:36

    Kandydat

    a jakie lokalizacje?
    ReviewUserIcon
    Laos

    29.04.2022 13:02

    Kandydat

    Gdzie byłeś i gdzie jedziesz tym razem?
    ReviewUserIcon
    paka

    15.04.2022 11:08

    Kandydat

    Jaka lokalizacja najlepsza na kuriera?
    ReviewUserIcon
    Mikson

    27.04.2022 16:04

    Kandydat

    Ale raczej mało kto miał okazję pracować na kilku tych lokalizacjach i mieć porównanie
    ReviewUserIcon
    Matiu

    28.04.2022 09:12

    Kandydat

    zawsze mógłbym porównać jakieś opinie, o ile takie się w ogóle pojawią

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.