Opinie o Pearl Stream S.A. w Bażanowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pearl Stream S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pearl Stream S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pearl Stream S.A. w Bażanowice

majka

Niewiadomo czy firma bendzie istniec,bo w piatek wpadli Antyterorysci do firmy i cala smietanke zgarneli.Wiecie o tym mamy nowego Prezesa z pl.!

koza58

Pracuję w Tychach w pearl stream od kilku miesięcy.1 I 11 Listopada znalazła się grupa pożytecznych idiotów którzy poszli do pracy w te święta! W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja że wszystkie soboty i niedziele w grudniu są pracujące!Mało tego zakazano nam rozmawiać podczas pracy!Fatalne warunki socjalne............atmosfera zaczęła sie robić bardzo niemiła i wredna.Azjaci nie respektują naszych świąt w tym i niedzieli............niestety znajdują posłuch jak pisałem na początku w POZYTECZNYCH IDIOTACH KTÓRZY ZGODZĄ SIĘ NA WSZYSTKO!PRACĘ W ŚWIĘTA,NIEDZIELE,NADGODZINY ZA PUSZKĘ COCA COLI!!! ETC.JESTEM ZAŻENOWANY STOPNIEM WAZELINIARSTWA I DONOSICIELSTWA WŚRÓD ZAŁOGI-PRZODUJĄ W TYM SZCZEGÓLNIE pANIE.JAK TEN NARÓD ZOSTAŁ UPODLONY!!!POZDRAWIAM ZDROWO MYŚLĄCYCH.WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!

Grażyna Koza
@koza58

Również pracuję w Tyskim oddziale Pearl Ocean od czterech miesięcy i uważam, że Pana wypowiedź jest przesadna. Firma dopiero się rozwija i to normalne, że pracownik musi być dyspozycyjny ponad normę. Praca może i jest, na niektórych stanowiskach monotonna, ale nie jest to katorżnicza praca. Poza tym posiadając pracę(gdzie jest teraz o nią ciężko) nie rozumiem osób, które mając możliwość zarobkowania narzekają na to, że jest szansa zarobienia więcej w dni takie jak: soboty, Święto 1 i 11 Listopada. Nikt, z tego co mi wiadomo, nie był zmuszany do przyjścia na stanowisko pracy. Pozdrawiam, Grażyna Koza

Mała

Jak tam wasza leaderka Karolina??

muminek

bhp w tej firmie to truj kant bermudzki a pan behapowiec jest jak yeti dużo się mówi ale widujesz go tylko w burze

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pearl Stream S.A..
gosc

czy ukraincy mają pozwolenie na pracę w unii ??????

Sylwia

Pracowałam z tymi Ukraincami, pod Wrocławiem wykorzystywali ich a warunki mieszkaniowe mieli straszne. Jest podobnie jak my wyjeżdżamy za granicę za pracą. Tania siła robocza.

rico

teraz w pearl stream zatrudnili ukraincow bo polacy niechcą pracować za najnizszą krajową hmm to niech podniosą płace to ludzie znajda sie do pracy ! ukraincy bedą nam odbierac teraz prace !!!!! A KOREANCE ZARABIAJA PO 5000 tys. Euro a my !! tania siła robocza za marne grosze, kto jest w Strzelcach za to odpowiedzialny ???

Sylwia

Chyba już są ci z Ukrainy?

Gonzo

Jeśli chodzi o drugą halę (czyli tą młodszą ) to można powiedzieć że koreańczycy ZAWIEDLI bez wątpienia WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW, po minionym tygodniu. Swoim zachowaniem udowodnili ile jest warte życie pracowników. Ciekawe ile ludzi po tych akcjach odejdzie. Brawo dla prezesików sami sobie tą hale wykończycie.

Gośc
@Gonzo

Hm... w Strzelcach Opolskich Polaków zwalniają a na ich miejsce ściągają pracowników z Ukrainy dlatego pracownik się nie liczy.

rico

Dramat Beatki - o co chodzi z tym strumykiem to też ma coś wspólnego z jakąś pracą pani Beaty ?

qwert
@rico

Tak, w NOCNYCH WILKACH

lanostra

Zajebiste Hasło !!! HA,HA,HA !!!

takisobie123

Witam. Pracuję już dość spory czas w tej firmie i zgadzam się z jedną osobą, że jako najbardziej ogarniętą osobą w tej firmie jest Lim, a co do reszty to mam bardzo mieszane uczucia :P robota jest jaka jest i to nieszczęsne zatrudnienie przez agencję to jest po prostu dramat....tym bardziej teraz gdy zaczynają przyjmować ludzi z zaświadczeniem o niepełnosprawności...nie mam oczywiście nic przeciwko temu tylko dlaczego później doświadczeni pracownicy i liderzy muszą wszystko nadrabiać jak się coś komuś nie uda, albo kolejna paranoja, dlaczego lider zmiany ma odpowiadać i poprawiać za kogoś?????!!! Jak ,,zepsułeś'' to sobie sam napraw, a nie że liderzy mają za to odpowiadać. Według zwykłego pracownika jak ja jest to bardzo dziwne... Pozdrawiam wszystkich!

ogarnięta
@takisobie123

No na pewno nie jest łatwo odpowiadać za całą zmianę, nie zawsze jest w stanie sprawdzić każdą maszynę i każdy detal... Ludzie z niepełnosprawnością są jacy są, jedni się nadają inni nie.. Nigdy nie zrozumiem jednego dlaczego liderki dostają zjeby za wszystkich swoich pracowników ? nie raz słyszałam, lub widziałam swoją liderkę zapłakaną.. ( puszczają im nerwy już powoli chyba ) tak się nie da na dłuższą metę.. Pozdrawiam wszystkich!

sralaaaada

co masz na myśli Ala? Coś Ci nie odowiada?

Ala

A co koleżanki i koledzy myślicie o przedświątecznym kastingu na lidera roku i przydzielonych nagrodach dla najlepszych?

@Ala

Dostał ten kto miał dostac, jedni bardziej zasłużyli drudzy mniej nic nie poradzimy :)

jan Niezbędny

Pearl Stream dumo moja, Kochana ,oddana i twoja , Wiecznie jestem oddany robocie , Jak wcześniej przy letniej duchocie , Na zawsze w mym sercu , Jak skoczkowie narciarscy w libercu , Maszyny idą pełną parą , ludzie przychodzą pełną gwarą , Pełna praca i nadlewki , Moi drodzy ,to nie są przelewki :) Bo przyjdzie reklamacja , Jak zwykle jakaś deformacja , Na stanowiskach nie ma instrukcji , Elementom trzeba obdukcji , Metkownice rozwalone , I niciami oplecione , Pewnie stiffener albo guard , Ale jaja ,jestem Jan , Hyundai złożył zamówienie , To nie przelew ,wszyscy biegliście , Wysyłki przygotowane , Ino tirem deportowane , Mimo czasu który przeminął , Czeka mnie niedługo kryminał , :D Ale wiem że dobrze jest , Niedługo bedzie protest .. na tym koniec opowiesci mej , niedługo Pearl Stream zwolni cię ..

ns

Jesteśmy jedynym narodem, ktòry nie szanuje się, więc nie oczekujmy by nas ktoś szanował. Za granicą wykształceni rodacy czyszczą kible, by potem mòc przyjechać do Wislandii na święta i wydawać złotówki metodą „zastaw się”, ròwnolegle poniżając ekspedientki w polskim sklepie. Do tego „zapominają” polskich słów i zastępują je łamaną angielszczyzną- „bo jestem Brytyjczykiem, mieszkam 3 m-ce w Luton i zapominam polskiego…” Mieszkanie w komunach po kilkanaście osób, orgie pijackie, sprzedawanie brata za 10 funtów, lecz „grane” powroty na święta wypasionymi furami na żòłtych blachach- to jest obraz naszych rodaków. Pomijam żenujące obrazy na wakacjach za granicą. Nie dziwi mnie cola i 10 zł podwyżki od koreańczyków w Strzelcach. Widzę na codzień swoich „kolegòw” w pracy jak donoszą, podlizują się przełożonym i myślę wtedy o eugenice. Taka jest niestety bolesna prawda. Ktoś powie, że „ludzie mają kredyty, rodziny”. Bzdura. Niemiec-niemcowi, Serb- Serbowi czy Anglik-Anglikowi nie jest wilkiem. U nich podwyżka na benzynie powoduje zbiorowe protesty, a u nas walka górnikòw, hutnikòw o „swoje” powoduje zawiść reszty „biednej” zawistnej gawiedzi, ktòra nie potrafi zorganizować się i tylko modli się o to, żeby rodak klepał tę samą biedę co on sam…

Coca - Cola ?

Ja osobiście pracuje w tej firmie ... Jestem stasznie zadowolony z tego powodu i dumny :) Kocham Pearl Stream nad życie ,jestem od niego uzależniony ..urlop dostaje kiedy tylko chce ,stojąc na maszynie ''myśle sobie - obcinam nadlewki ,jestem taki zajebisty '' .. Zawsze o tym marzyłem .. :) :) .No i premie są naprawde wysokie :) : miesiac bez reklamacji - pracownik otrzymuje puszke coli :3 . 2 miesiac bez reklamacji pracodawca serwuje nam pizze .. 3 miesiac bez reklamacji - pracownik na wypłacie otrzymuje sporą sumę pieniężną .. nic tylko żyć dla Pearl Streamu :) Zawsze i wszędzie ..Fajni ludzie ,przyjaźni ..lubie Mr Lima ..spoko gosc ..naprawde polecam tę firmę ... 'Siedzisz w domu i nic nie robisz ? składaj papiery jak najszybciej bo taka okazja ci sie juz tak szybko nie przytrafi ..!! :) mam nadzieje ze pomoglem w opinii . Pozdrawiam ,pracownik produkcji Pearl Stream Bażanowice :) :) :)

11xxx

w sumie w okresie letnim 10 dni postoju i w swiatecznym tez ale musisz miec wystarczajaca ilosc urlopu (tj 2 dni nabywasz w ciagu miesiaca) we wszystkich koreanskich firmach maja tak samo poniewaz postoj narzuca Hiundai glowny klient.. wiec jest to dobre.

11xxx

Chodzi o to ze w święta polskie np 1 maja czy tez w Boże Ciało jest dla nas normalnym dniem pracujacym a swieta czeskie sa dla nas dniami wolnymi np 8 maja. Ale w ciagu roku mamy dwa postoje letni i swiateczny ktory jest zaplacony. Jesi chodzi o pieniadze sa wyplacane na czas czyli na 10-go dnia kazdego miesiaca.

leloo :)

Hehe tez pracuje na produkcji w tej że firmie i wydaje mi sie ze najbardziej ogarniety to jest ten koreanczyk lim , reszta to niezle krejzole. pozdro he

Zostaw merytoryczną opinię o Pearl Stream S.A. - Bażanowice

Pearl Stream S.A.
2.4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Gogolińska 10
    47-100 Bażanowice