Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Tadzik

Od nowego roku wszystkie premie w firmie wstrzymane, a coza tym idzie motywacja ludzi do pracy. Podczas rekrutacji walczcie o godne wynagrodzenie, bo po pięciu latach bedzie takie samo( o ile wytrzymacie) Atmosfera na magazynie dobra, ludzie mili i pomocni. Niestety od grudnia nie mówi się w firmie o niczym innym jak o braku pemii :( To może być ciężki rok dla firmy bo ludzie już zaczynają sie rozglądać za innymi miejscami pracy. Szkoda doświadczonych, znających się na robocie i pojmujących wszystkie zawiłości jakie tu panują. Zwykłych roboli na magazynie można szybko zastąpić pracownikami ze wschodu, ale specjalistów już tak łatwo nie, ze stratą dla firmy. Autobus dowożący ludzi jest na + ale może i na to niedługo zabraknie pieniędzy? Uważajcie na obiecanki i benefity, bo też mogą się skończyć w tym roku.

@Tadzik

Przyznanie premii rozpatrywane jest indywidualnie według określonych wytycznych. Warunki premiowania różnią się w zależności od działu, do którego należy Pracownik. Wszelkie wątpliwości prosimy wyjaśnić z bezpośrednim przełożonym.

Kinia
@Tadzik

Przykre to ale nie ma co płakać. Pracy jest dużo za dużo lepsze pieniądze. Firma sama sobie winna zastępując fachowców z Polski (ktorzy robili naprawde dobra robote), fachowcami że wschodu którzy zmieniają się co miesiąc, bo za tyle też nie chcą robić jak w Niemczech na socjalu jest więcej.

Franek

Jestem specjalistą z siedmioletnim stażem. Moje wynagrodzenie netto to (usunięte przez administratora) Nie mam co liczyć na podwyżkę inflacyjną, taką dostają tylko pracownicy magazynu. Smutne.

@Franek

O potencjalnej podwyżce wynagrodzenia należy porozmawiać z Kierownikiem działu. Ostateczna decyzja zostaje podjęta przez Członka Zarządu po ówczesnym spotkaniu z przełożonym Pracownika.

@Franek

i przez siedem lat nie uzyskałeś żadnej podwyżki i nie trafił Ci się żaden awans? czy może są awanse, ale nie zmienia się wynagrodzenie? jest szansa nauczyć się czegoś u nich i podnieść swoje kwalifikacje?

Oj tak czekamy do stycznia na podwyżkę inflacyjną i to by było na tyle!! Tak sobię myślę że od jakiegoś czasu TME pod względem wypłat ogólnie to nie jest konkurencyjne. Przypuszczam że na kasie w Lidlu czy Biedronce można więcej zarobić. Chyba czas by pomyśleć o przekwalifikowaniu zawodowym. Zastanawia mnie fakt że firmę stać nieustannie na te świecące światełka na Rozalii, polówki TME, sponsorowanie różnych drużyn sportowych, ja rozumiem że jest to inwestycja w reklamę ale tak naprawdę my pracownicy też jesteśmy chodzącą reklamą firmy a tak poważnie stajemy się ubogimi pracownikami. Którzy za wypracowane pensje ledwo żyją od 10 do 10 no ale "syty nie zrozumie głodnego" Nadgodzin jest mało a jak już są to często są zabierane za jakieś nie do godziny, za sobotę dzień wolny w tygodniu, więc dorobić nawet nie ma jak. Życzę wszystkim wytrwałości i oby coś się zmieniło w kwestii wynagrodzeń bo rzeczywiście sytuacja finansowa znacznie się pogarsza.

@123

Organem decyzyjnym w sprawie podwyżek wynagrodzenia jest Zarząd TME. Decyzja poprzedzona jest rozmową z Przełożonym Pracownika lub jego wnioskiem. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o rozmowę z Kierownikiem działu.

Zenuś
@123

Pracownik ze stażem pracy 24 lata, w firmie od 5 lat, po studiach, stanowisko -SPECJALISTA- biuro 5100brutto z premiami. Na szczęście Żona dobrze zarabia, więc nie mam presji. Jak ktoś pyta ile zarabiam to wstydzę się przyznać, więc tym samym reklamy negatywnej firmie nie robię:/

@Zenuś

Ile wychodzi premii a ile podstawy? Premia jest ruchowa to znaczy za każdym razem inna kwota? Mogą ja zabrać jak nie ma wyników i wtedy wypłata jest sporo niższa? Powiesz jak jest?

Zenuś

Premia sztywna, jakieś 1tys zł no chyba że idziesz na l4.

@Zenuś

Za urlop wypoczynkowy albo urlop na żądanie też potrącają premie czy tylko za chorobowe?

Ani urlop wypoczynkowy, ani urlop na żądanie nie wpływają na przyznawaną premię.

@Zenuś

Zastanawiam się nad aplikowaniem na jedno stanowisko "biurowe" i jak czytam o kwocie 5100brutto Z PREMIA! to ręce opadają....drogi Pracodawco większość firm na stanowiskach "specjalista" płacą tyle ale NETTO!

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

To jakie kwestie wchodzą w grę, jeśli chodzi o premię? :) Są jakieś konkretne wytyczne, czy decyduje o tym po prostu szefostwo?

Premia zależna od działu, u mnie w nie-handlowym była uznaniowa od widzimisię kierownika. Czyli żadna, bo (usunięte przez administratora) miał tylko kilka razy przez kilkadziesiąt miesięcy zatrudniania.

Wypalony

Od nowego roku 2024 nie ma już żadnych premii.

Sahara

Starszy specjalista (usunięte przez administratora) na rękę, biuro. U konkurencji za tą samą pracę(usunięte przez administratora)netto na okresie próbnym. Biuro bez podwyżek. Ciao.

Czarny
@Sahara

Ale te kwoty, co podałaś, to na start? Może po kilku miesiącach pracy można liczyć na coś więcej? Planowana jest jakaś podwyżka od nowego roku, wiadomo coś na ten temat?

Sahara.
@Czarny

Taką kwotę miałam po 6 latach pracy w firmie:) Podwyżki z tego co chodziły słuchy nie były przewidziane dla biura dlatego postanowilam odejsc. Szkoda bo fajna Firma ale cóż zaraz by mnie najnizsza dogonila. Trzeba sie szanowac. Wesolych Świat :)

Inżynier Sprzedaży

po polsku, dwa zdania o sobie po angielsku jezeli uzyjesz typowo technicznego slownictwa to babeczki srednio ogarniaja co sie mowi (mowilem o zainteresowaniach po angielsku, pozniej czytala w cv i sie dziwila, a przed chwila o tym gadalismy w jezyku obcym)

cecha ktora pomoze w pracy, dlaczego, przyklad z zycia cecha ktora przeszkadza w pracy, dlaczego, przyklad z zycia dlaczego luki w karierze zawodowej czy wolisz prace w grupie czy samodzielnie, dlaczego, przyklad z zycia ile chcesz zarabiac jak myslisz czym sie bedziesz zajmowac dlaczego chcesz ta prace, poparte przykladem czy uwazasz ze sie nadajesz, dlaczego, poprzec przykladem co zrobisz jak zadzwoni zdenerwowany klient parametry kondensatora, rezystora, cewki czy wiesz jaki asortyment posiadaja w sprzedazy

Marle

Firma daje ogłoszenie na stanowisko programisty PHP w kółko, oczywiście odrzucając przychodzące cv. Pytanie czy chodzi o reklamę że niby firma się tak rozwija czy po prostu aby rekruterki poudawaly że coś robią w pracy?

@Marle

Rekrutacje w firmie trwają, dopóki odpowiedni kandydat nie zostanie wyłoniony. Jeśli ogłoszenie jest aktywne przez dłuższy czas, to oznacza, że dotychczas owej osoby nie znaleźliśmy :)

Magazynierka

Pracuje pol roku. Wczesniej trzy lata pracowalam w magazynie wielkiej swiatowej firmy. W TME zarabiam lepiej mimo, ze pelnie mniej odpowiedzialna role, atmosfera i traktowanie pracownika jest rowniez bez porownania lepsze. Jestem bardzo zadowolona i nie planuje zmieniac pracy. Byc moze pracownicy z dluzszym stazem nie maja porownania z innymi firmami i stracili dystans. Zdecydowanie polecam prace w TME☺️

Justyna

Mialam okazje brac udzial w procesie rekrutacji na stanowisko biznes analityka. Musze przyznac, niezaleznie czy wynik bedzie pozytywny czy nie, dawno nie spotkalam sie z tak profesjonalnym i jdnoczesnie ludzkim procesem rekrutacyjnym! Naprawde duuuuzo plus! :)

@Justyna

Justyna, bardzo Ci dziękujemy za pozytywną opinię :) Staramy się zawsze tworzyć jak najbardziej przyjazne warunki i nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych procedur. PS. Powodzenia!

@Justyna

Skąd taka rotacja na stanowisko analityka biznesowego? Teraz też szukacie..

@Ewa

Rekrutacja nie jest związana z rotacją Pracowników, lecz powiększeniem działu :)

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

O ile osób dział się powiększa? Można jeszcze aplikować? Bo nie wiem czy mam jeszcze szanse na udział w rekrutacji :) 2-letnie doświadczenie w zawodzie wystarczy?

Oczywiście, że można aplikować :) Każdy Kandydat rozpatrywany jest indywidualnie. Zachęcamy do śledzenia kariera.tme.eu, by być na bieżąco :)

Specjalista

Witam serdecznie. Mam pytanie do specjalistów ds. reklamacji. Czy na tym stanowisku jest szansa zarabiać 5000 netto? Chciałbym aplikować na to stanowisko, ale nie wiem, czy zarobki są na takim poziomie. Dziękuję

@Specjalista

Kwestię wysokości wynagrodzenia podejmujemy podczas procesu rekrutacyjnego. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, zachęcamy do aplikowania.

Czy można liczyć w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, ja korzystam z Medicover ale jest tez inna.

Ooooooo

Większość dobrych pracowników ze stażem i wiedza już odeszła z firmy, bo ich doswiadczenie nie bylo doceniane. Zatrudniane sa osoby ktore maja wymagania i zadnych umiejetnosci. Na magazynie taka rotacja że nowi uczą nowych. ( efektu mozna sie domyslac)Do pierwszej wyplaty i uciekają (trudno sie dziwic)Niedługo nie będzie skąd brać pracowników. Szkoda ze tak się porobilo no ale każdy się martwi o siebie. Jak to przełożony zwykł powtarzać "droga wolna" więc trzeba iść...;)

Trzy letni pracownik - biuro

Listopad i dalej pensje takie same. Oj słabo TME, słabo... Przypominam, że minimalne wynagrodzenie w 2024. roku wyniesie od 1 stycznia 4242 zł brutto :) System premiowania,uznania pracownika żaden. No nic, szef nie jest nie zastąpiony.

Xxx

Aplikowalem na magazyniera jakis czas temu. W ogloszeniu bylo napisane, ze doswiadczenie nie jest wymagane. Trzy dni po rozmowie rekrutacyjnej (odp miala byc nastepnego dnia no ale juz) dostalem maila z informacja ze nie zostane zatrudniony. Powod? Brak odpowiednich kwalifikacji?????? No chyba jakis zart. Ogloszenie na magazyniera wisi we wszystkich mozliwych miejscach np praca.pl, agencje pracy, a nawet PUP. Jezeli wymagacie od magazyniera wiekszych kwalifikacji niz udt na wozki, to wypadaloby chyba o tym wspomniec?

@Xxx

Nie mam wglądu do treści ogłoszenia do którego nawiązujesz ale zastanawiam się przy tym czy doświadczenie było tam może wpisane jako „mile widziane”? czy cos w ten deseń? ciekawi mnie czy tu nie chodziło o to może, że inny kandydat je miał i to przeważyło? Jest tu ktoś bez doświadczenia kto mimo wszystko jakoś się dostał? Jak przyuczenie wygląda?

Jeny

Niestety firma płaci bardzo słabo. Po 7 latach dostaje niecałe 4tys.(biuro) Szkoda bo fajnie się pracuje ale za te pieniędze ciężko wyzyc.

@Jeny

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na poruszoną kwestię. Chętnie przyjrzymy się zaistniałej sytuacji. Prosimy o kontakt z Działem HR mailowo (hr@tme.pl) lub bezpośrednio z pracownikiem działu.

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

A jakie to przyniesie rezultaty? Czy od nowego roku można spodziewać się podwyżek? I nie mówię tu o wzroście płacy minimalnej.

Jeny
@Jeny

Sprawa była oczywiście u Przełożonego ale nic to nie zmieniło. Niestety takie są realia w TME. Zapewne mimo szczerych chęci Dział HR niewiele tu zmieni. Szkoda, że pracownicy z umiejętnościami, doświadczeniem i sporym stażem w firmie (jak na te czasy) nie są odpowiednio wynagradzani ale cóż zrobić... rynek pracy jest spory. Pozdrawiam

Juli

Podbijam temat. Można się spodziewać jakiś podwyżek? bo jest cienko, listopad i nikt nic nie mówi. Nie wiem czy mamy szukać czegoś nowego bo za tyle się żyć nie da :(

@Jeny

A jakieś indywidualne podwyżki nie wchodzą w grę? Gdyby ktoś poszedł i dał dobre argumenty, np długi staż pracy albo umiejętności? Czy to by coś dało?

Wieloletni

Dla pracodawcy staż to żaden argument na podwyżkę. W tej firmie pieniądze są na wszystkie inne rzeczy z wyjątkiem podwyżek, zwłaszcza w (usunięte przez administratora)

Decyzje o podwyżkach wynagrodzenia podejmowane są przez Zarząd TME po wcześniejszej rozmowie z Przełożonym Pracownika lub na jego wniosek. W razie pytań lub wątpliwości w tej materii prosimy o rozmowę z Kierownikiem działu.

programista

Czy to prawda, że specjalista do spraw testów i wdrożeń SAP w TME ma pensje na poziomie 3500 netto? Czyli tak bardzo mało ?

@programista

Wszystkie szczegóły dot. zatrudnienia, w tym również wysokość wynagrodzenia, przedstawiane są podczas procesu rekrutacyjnego. Gorąco zachęcamy do aplikowania, a w razie kolejnych pytań, zapraszamy do kontaktu (hr@tme.pl).

programista
@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Co do wysokości wynagrodzenie nie powinno być to czymś tajnym dlatego, że każda firma ma regulamin, w którym są jawne widełki wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach . Powiązane z matrycą kompetencji ogólną, dostępną . Jest to ogólnodostępne dla pracowników więc nie rozumiem dlaczego nie można potwierdzić tej informacji na tym forum ?

Tatiana
@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Ale wynagrodzenie ustala się podczas rekrutacji czy dopiero przed podpisaniem umowy? Jak długo czeka się za odpowiedzią od momentu wysłania cv?

hana4
@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

też jestem zainteresowany tymi widełkami płacowymi . Czy firma potwierdza 3500 pln wynagrodzenie specjalisty ds. wdrożeń SAP ?

Zuzanna
@programista

Tutaj te widełki są też jawne i zapisane w regulaminie czy może to tylko ustalenia słowne? Czy każdy ma inną stawkę wobec tego, że nie można tego jawnie napisać?

@Zuzanna

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest nie tylko od konkretnego stanowiska, ale również kompetencji i umiejętności Kandydata. W związku z tym, podczas procesu rekrutacyjnego, preferujemy indywidualne podejście. Zapraszamy do aplikowania, a w razie pytań prosimy o kontakt z Działem HR (hr@tme.pl).

Doris

Cześć:) Mój chłopak znalazł ofertę do firmy na stronie - Projektant Rozwiązań Systemowych i mamy kilka pytań. Przede wszystkim - jaka jest umowa i na ile czasu? Nie ma tej informacji w ogłoszeniu. Czy możliwa jest praca zdalna? Wywnioskowałam w wątku że sporo w tej kwestii zależy od działu, tutaj zdaje się że charakter pracy sprzyja, ale jak jest? Czy są premie? Widziałam tu wzmianki o uznaniowych i kwartalnych i znów że dużo zależy od działu, ktoś może byłby w stanie przedstawić szczegóły? Nie ukrywamy że interesują nas ogólnie zarobki, może chociaż widełki? :) Z góry bardzo dziękujemy.

@Doris

Najczęstszą praktyką w naszej firmie jest zawarcie pierwszej umowy na okres trzech miesięcy. Na wspomnianym stanowisku możliwa jest praca w trybie hybrydowym, jednak o dokładnym jego wymiarze informujemy dopiero podczas rozmowy rekrutacyjnej, podobnie jak o przewidywanym wynagrodzeniu i premiach. W celu poznania szczegółów zachęcamy do złożenia aplikacji :).

Dusia
@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

A kolejne umowy na jaki okres są zawierane? :) Czy jest szansa na czas nieokreślony? Możecie chociaż powiedzieć, ile dni pracuje się z domu, a ile z biura? :) Byłabym wdzięczna; planuję złożyć CV :)

@Dusia

Oczywiście jest szansa na umowę na czas nieokreślony, jednak standardową procedurą jest podpisanie pierwszej umowy na okres próbny trwający 3 miesiące, a następnie przedłużenie zatrudnienia na rok. Praca zdalna uzależniona jest od działu i charakteru pracy. Jeśli pojawią się kolejne pytania, zachęcamy do kontaktu (hr@tme.pl).

Xxc

Hej,jaka jest atmosfera na dziale kompletacji zamówien? Czy trzeba dźwigać komponenty? Czy są ciężkie? Jest przerzucanie pracowników po lokacjach Łódź, Rzgów? Jak z transportem? Dzięki

@Xxc

Podczas pracy w Centrum Logistycznym mogą pojawić się komponenty o różnej wadze i rozmiarze, jednak zawsze przestrzegamy norm BHP. Pracownik, który decyduje się na podjęcie współpracy z TME, jednocześnie zgadza się na pracę w obu lokalizacjach. Miejsce pracy, uzależnione od bieżącego zapotrzebowania, ustalane jest z wyprzedzeniem na każdy miesiąc. Jako pracodawca gwarantujemy transport do obu lokalizacji z wybranych przystanków na terenie Łodzi. W odniesieniu do pytania o atmosferę - Dział Kompletacji Zamówień to jeden z największych zespołów w strukturze firmy, w związku z czym jego członkowie stanowią zróżnicowaną grupę osób. Dokładamy wszelkich starań, by Pracownicy zwracali się do siebie ze wzajemnym szacunkiem, a wszelkie spory wyjaśniamy najszybciej, jak to możliwe. Jeśli pojawią Ci się kolejne pytania, gorąco zachęcamy do kontaktu mailowego (hr@tme.pl).

Halina
@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Dzień dobry:) Czy na to stanowisko przyjmują państwo również kobiety?

@Halina

W TME nie ma stanowisk dedykowanych wyłącznie jednej płci. W każdym przypadku praca dostosowywana jest do obecnych przepisów BHP.

Mariusz Sz.

W grupach, w biurowcu, bardzo małe zarobki, obiecywane góry kasy na rozmowach o prace, podwyżki, system premiowania. Kasa inflacyjna... Kasa jest na słabym poziomie, inflacja rośnie, szkoda, że wypłaty i kasa na święta i wczasy pod gruszą są naprawdę aż tak niskie. Spodziewałem się czegoś więcej. Praca zdalna nie zawsze cieszy się pozytywnym odbiorem wśród przełożonych, mimo tej samej wykonywanej pracy.

@Mariusz Sz.

Podczas procesu rekrutacyjnego każdy Kandydat informowany jest zarówno o wysokości wynagrodzenia, zakresie obowiązków, jak i benefitach dostępnych w firmie. Podczas ofertowania Kandydata potwierdzane są warunki finansowe i zasady przyznawania premii. Pierwszego dnia pracy przeprowadzany jest również kompleksowy onboarding, podczas którego przekazywane są zasady przyznawania dofinansowania z ZFŚS, często uzależnione od progu dochodowego, w którym Pracownik się znajduje. Jeśli wciąż masz wątpliwości odnośnie do systemu benefitów, prosimy o kontakt mailowy - hr@tme.pl.

jaki jest sens zatrudniać pracownika na okres 1 miesiąc a później nie przedłużać umowy? marna trata czasu firmy, pracownika i.t.d. Żenada,TME.

@pracownik

w TME pierwsza umowa o pracę zazwyczaj zawierana jest na okres trzech miesięcy. Prosimy o kontakt poprzez hr@tme.pl. Postaramy się wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Kandydatka

Nie dostałam się, ale na plus że była odpowiedź (co prawda po czasie trochę dłuższym niż obiecano, ale była). Przebieg rozmowy był typowy - dlaczego to ogłoszenie mnie zainteresowało itd. Nie było rozmowy w języku angielskim ani żadnych praktycznych zadań czy pytań z wiedzy ze studiów. Cała rozmowa przebiegła w miłej atmosferze i była profesjonalnie przeprowadzona:)

Firma Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Łódź. Ile płacą na stanowisku brak?

Zostaw merytoryczną opinię o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.