Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

La

Czy możliwe jest zatrudnienie obcokrajowca?

@La

Tak, jak najbardziej jest to możliwe. Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, zajmujemy się całą dokumentacją związaną z legalizacją pobytu i zatrudnienia. Serdecznie zachęcamy do aplikowania - informacje o aktualnie trwających naborach znajdują się tutaj: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy

Witam, proszę mi powiedzieć jak jeździ autobus pracowniczy?

@Kandydat

Autobus kursuje zgodnie z godzinami rozpoczęcia oraz zakończenia zmiany porannej oraz popołudniowej, dojeżdżając zarówno do Centrum Logistycznego Rzgów (przy ul. Nasiennej), jak i do Centrum Logistycznego w Łodzi (przy ul. Ustronnej). Obecnie nasze linie kursują na trzech trasach: "Piłsudskiego", "Sikorskiego" oraz "Aleksandowska". Na każdej z tras znajduje się kilkanaście przystanków, umożliwiających pasażerom wygodną i optymalną podróż. Miłego dnia!

Aktualność
Najlepszych przyjaciół poznaje się w… budzie!

Niedawno pisaliśmy o akcji PSYjaciele TME, którą prowadzimy na rzecz Schroniska dla zwierząt „Pod Pelikanem” w Łowiczu. Za pośrednictwem grupy na Facebooku (klik) promujemy poszczególne psiaki, by ułatwić im szukanie domów. Przekazujemy także informacje o prowadzonych zbiórkach i wskazówki, jak przygotować się do adopcji zwierzaka. W ramach naszej współpracy ze Schroniskiem, wsparliśmy także realizowane projekty finansowo – w ostatnim czasie był to remont boksów oraz budowa wybiegów behawioralnych.

Wszystkie spoty, które nakręciliśmy w ramach akcji, możecie oglądać w grupie PSYjaciele TME na Facebooku (klik). Pokazujemy w nich schroniskowe pieski, o których opowiadają #ekipaTME i opiekunowie zwierzaków - wolontariusze. Z filmów dowiecie się więcej o charakterze poszczególnych czworonogów, o ich potrzebach i wymaganiach, zobaczycie też, jak zachowują się w towarzystwie ludzi. Zachęcamy Was do oglądania klipów i udostępniania informacji o PSYjaciołach – Wasza pomoc, każde kliknięcie to dla nich większa szansa na dom.

Bierka i Espresso: https://www.facebook.com/tmekariera/videos/391575326137091
Czesia: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/760258095160840/
Polar i Frezja: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/764827941370522/
Budyń i Jeżyk: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/769470187572964/
Soho i Margo: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/774660277053955/
Chałka i Merlin: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/778741883312461/
Marley i Zebra: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/785308305989152/

Po więcej filmów i informacji wpadnijcie tutaj: grupa Psyjaciele TME (klik)

Jak często w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 24 listopada na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Szkolenia dla pracowników organizowane są regularnie. Ich rodzaj oraz częstotliwość dobierane są indywidualnie, w zależności od stanowiska oraz potrzeb. Oprócz szkoleń specjalistycznych, często organizujemy także kursy skierowane do wszystkich pracowników, bez względu na dział w którym są zatrudnieni - są to np. szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Inżynier Sprzedaży

po polsku, dwa zdania o sobie po angielsku jezeli uzyjesz typowo technicznego slownictwa to babeczki srednio ogarniaja co sie mowi (mowilem o zainteresowaniach po angielsku, pozniej czytala w cv i sie dziwila, a przed chwila o tym gadalismy w jezyku obcym)

cecha ktora pomoze w pracy, dlaczego, przyklad z zycia cecha ktora przeszkadza w pracy, dlaczego, przyklad z zycia dlaczego luki w karierze zawodowej czy wolisz prace w grupie czy samodzielnie, dlaczego, przyklad z zycia ile chcesz zarabiac jak myslisz czym sie bedziesz zajmowac dlaczego chcesz ta prace, poparte przykladem czy uwazasz ze sie nadajesz, dlaczego, poprzec przykladem co zrobisz jak zadzwoni zdenerwowany klient parametry kondensatora, rezystora, cewki czy wiesz jaki asortyment posiadaja w sprzedazy

Aktualność
Jeśli zastanawiacie się, jak możecie pomóc zwierzakom, to trafiliście w dobre miejsce. Prowadzona przez nas akcja PSYjaciele TME wspiera działalność Schroniska dla Zwierząt „Pod Pelikanem” w Łowiczu. W jej ramach, przede wszystkim, zachęcamy do adopcji czworonogów i do tworzenia dla nich domów tymczasowych.
Jak przebiega adopcja? Czy Schronisko weryfikuje przyszłych właścicieli? Jak się przygotować na PSYjęcie nowego członka rodziny? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała Marysia – wolontariuszka ze Schroniska dla zwierząt w Łowiczu.
Wywiad możecie obejrzeć tutaj:

A co można zrobić oprócz tego? Przekazywać informacje dalej! To zdecydowanie zwiększa szanse na to, że trafią do właściwych adresatów. Zachęcamy Was do udostępniania postów i filmików publikowanych w grupie PSYjaciele TME: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/, a także treści z Facebooka łowickiego Schroniska: https://www.facebook.com/SchroniskoLowicz/

Pomóc możecie również, przekazując karmę – zbiórkę prowadzimy w każdą niedzielę podczas MOTO TME Polówki oraz w trakcie seansów na Księżym Młynie. Informacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/permalink/766752837844699
Jeśli wolicie, możecie także przekazać datek, przelewając cegiełkę z dopiskiem „Łowiczaki” na konto Fundacji Fundusz Migotkowy: https://www.funduszmigotkowy.org/

W imieniu psiaków, bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!

TME Polówka 2022

Przed nami jeszcze mnóstwo seansów w ramach tegorocznej TME Polówki. Informacje o wszystkich zaplanowanych projekcjach pod chmurką znajdziecie tutaj: https://polowka.com/lineup.

Najważniejsze informacje o zasadach, które obowiązują podczas tej edycji wydarzenia, znajdziecie tutaj: https://polowka.com/kodeks-polowkowicza.

MOTO TME Polówka!

W każdą niedzielę po godzinie 21.00 na parkingu #NajfajniejszyBiurowiecwŁodzi przy ul. Rozalii 1 zapraszamy Was na seanse filmowe w ramach tegorocznej MOTO TME Polówki. Informacje o tegorocznych projekcjach znajdziecie tutaj: https://polowka.com/moto-polowka.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, ale konieczne jest pobranie wejściówki (klik) – można to zrobić na kilka dni przed poszczególnymi seansami.

TME Polówka też PSYjaźni się z podopiecznymi Schroniska w Łowiczu

Akcja PSYjaciele TME, to nie tylko grupa na Facebooku (klik), filmiki i informacje o czworonogach oraz wskazówki, jak przygotować się do adopcji zwierzaka. Podczas wszystkich MOTO Polówek oraz niedzielnych seansów na Księżym Młynie, #ekipaTME prowadzi zbiórkę karmy dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Łowiczu. W imieniu futrzanych PSYjaciół, bardzo prosimy Was o pomoc w napełnianiu misek. Jaką karmę najlepiej kupić? Informacje o tym znajdziecie na Facebooku Schroniska, a konkretnie w tym poście: https://www.facebook.com/SchroniskoLowicz/posts/2612354098900456.

Seanse w ramach MOTO Polówki: https://polowka.com/moto-polowka
Seanse na Księżym Młynie: https://polowka.com/stereo

Mam mieszane uczucia po rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba, która miała ją prowadzić spóźniła się na spotkanie kilka minut. Brakło choćby zwykłego "przepraszam za spóźnienie". Pani była ewidentnie nie przygotowana do tej rozmowy. Nie otrzymałem wyczerpującej odpowiedzi na moje pytania. Szczególnie na te dotyczące zakresu obowiązków. Natomiast padło pytanie o oczekiwania finansowe. Miałem je określić nie znając zakresu obowiązków... . Odpowiedź zwrotna miała być max 7 dni po rozmowie - nie otrzymałem. Firma niby duża, ułożona, a pierwszy kontakt, z rekruterami pokazuje inny obraz. Słabo.

@Kandydat

Do tego typu zgłoszeń podchodzimy bardzo poważnie chętnie przyjrzymy się tej sprawie bliżej. Wyślij proszę maila ze szczegółowymi informacjami w zakresie m.in. terminu opisywanego spotkania czy stanowiska, którego dotyczył nabór, na adres hr@tme.pl. Staramy się, by prowadzone przez nas postępowania rekrutacyjne były na jak najwyższym poziomie. Bardzo nam przykro, że pierwszy kontakt z naszą firmą pozostawił Cię z mieszanymi uczuciami, ale mamy nadzieję że uda nam się to wrażenie poprawić.

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Sugeruję profesjonalnie podchodzić do rekrutacji to nie będzie takich zgłoszeń. Nigdzie pisać nie będę. Proszę sobie porozmawiać z zespołem, rozliczyć z przeprowadzonych rozmów. Dla mnie temat jest zamknięty.

Alicja

Dzień dobry. W ogłoszeniu dot. Stanowiska pracownik administracyjny jako jeden z wymogów podane jest prawo jazdy kat. B. Chciałabym się zapytać z jakimi obowiązkami powiązany jest ten wymóg i czy posiadanie prawa jazdy jest niezbędne na tym stanowisku?

@Alicja

Alicja, tak - prawo jazdy kategorii B jest wymagane od kandydatów na to stanowisko. W tym naborze szukamy osoby, która pracować będzie z działem "Fakturowanie i Kontrola Jakości", który znajduje się w obu naszych centrach logistycznych (w Łodzi oraz w Rzgowie). Prawo jazdy kategorii B jest niezbędne, by móc sprawnie poruszać się pomiędzy tymi lokalizacjami (oczywiście samochodem służbowym). Pozdrawiamy

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Wiem, że w niektórych firmach wymagają, aby pracownik posiadał prawo jazdy przynajmniej od 3 lat. Czy u was jest pod tym względem podobnie?

@Andrzej

Nie, nie mamy takiego wymogu. Pozdrawiamy!

Oloolo

Witam, jak wyglada kwestia działu sprzedaży w innych językach? Opinie ?

@Oloolo

Obecnie poszukujemy Specjalistów ds. Sprzedaży z językiem francuskim oraz z językiem chińskim. Osoby zatrudnione na tych stanowiskach zajmują się kompleksową obsługą klientów krajowych i zagranicznych, poprzez udzielanie informacji handlowych, logistycznych i technicznych, przyjmowaniem zamówień i nadzorowaniem przebiegu ich realizacji czy przygotowywaniem ofert sprzedażowych. Od kandydatów, oprócz bardzo dobrej znajomości języka wskazanego w ogłoszeniu, oczekujemy także m.in. znajomości języka angielskiego na poziomie B1, znajomości programów z pakietu MS Office, a także komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu relacji. Informacje o prowadzonych przez nas rekrutacjach znajdziesz tutaj: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Wymagacie doświadczenia? Czy wystarczy sama znajomość tych języków i znajomość MS Office?

@Andrzej

Andrzej, od kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży z językiem francuskim doświadczenie nie jest wymagane, ale jest mile widziane. Wszystkie informacje o tym naborze znajdziesz w ogłoszeniu: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy/specjalista-ds-sprzedazy-z-jezykiem-francuskim/lodz/238723-18327941

Aktualny pracownik

Tragedii nie ma. Szału niestety też nie. Firma niby fajnie daje pieniążki na "wakacje pod gruszą" karty świąteczne organizuje wyjazdy czy imprezy integracyjne. Jeśli chodzi o zarobki stanowczo nie adekwatne dla działu (usunięte przez administratora) Dział który siedzi (usunięte przez administratora) większości przegląda internet zamiast faktycznie zajmować się swoją pracą zarabia więcej od pracownika który dźwiga paczki przez 8 godzin bez przerwy. Droga firmo czas docenić ciężką pracę!!!

Jolanta
@Aktualny pracownik

skąd takie informacje że są działy, które nic nie robią i przeglądają internet? praca umysłowa jest tak samo obciążająca jak fizyczna (no prawie...), jeśli ktoś narzeka to dlaczego się nie przebranżowi? :)

Też
@Aktualny pracownik

Praca na magazynie nie wymaga szczególnej wiedzy ani doświadczenia, wymagania wobec kandydatów są bardzo niewielkie więc trudno aby zarobki były wyższe niż na stanowiskach specjalistycznych biurowych gdzie musisz mieć odpowiednie wykształcenie, umiejętności i konieczne jest doświadczenie, często też znajomość języków obcych itd. Nie znam działów, które cały dzień przeglądają internet. Trudno aby pracownik biura, który pracuje przed komputerem nie siedział przed komputerem. Poza tym wszyscy pracownicy mają swoich przełożonych i jeśli faktycznie ktoś by swojej pracy nie wykonywał, to nie ma takiej opcji by to było akceptowane bo żaden pracodawca by czegoś takiego nie tolerował. Zarówno zarobki jak i wszystkie dodatki są w TME na prawdę przyzwoite zwłaszcza jak ktoś ma porównanie jak to czasem wygląda w innych firmach.

@Aktualny pracownik

Cieszymy się, że jesteś zadowolony/a z benefitów, które zapewniamy naszym pracownikom. Przykładamy do tego dużą wagę i staramy się, by nasza oferta jak najlepiej odpowiadała na potrzeby #ekipaTME. Wśród najważniejszych dodatków, które oferujemy, wymienić można dofinansowania do kursów i szkoleń, dopłaty do posiłków, karty prepaid, czy wspomniane przez Ciebie wczasy pod gruszą. Nasi pracownicy mogą także liczyć na nasze wsparcie w zakresie wyprawek dla noworodków oraz wyprawek szkolnych. Wysokość wynagrodzenia zależy m.in. od stanowiska – w skrócie można powiedzieć, że im bardziej jest ono wyspecjalizowane, tym wyższe są widełki płacowe. Jest to standard na rynku pracy. Ponadto informujemy, że każdy zespół ma swojego lidera, a dział – przełożonego. Osoby te odpowiedzialne są m.in. za monitorowanie realizacji zadań. Sytuacje, by ktoś notorycznie nie wykonywał swojej pracy się po prostu nie zdarzają, od razu zostałoby to zauważone. Pamiętaj też, że pracownicy mają prawo do przerw, podczas których nie ma zakazu korzystania z internetu ;) Szczegóły dotyczące swojego wynagrodzenia możesz w każdej chwili omówić z przełożonym lub z dyrektorem personalnym TME.

@Też

Witam, ile pracownik dostaje na wstępie na magazynie ??

@Kandydat

Kandydat, Informacje dotyczące wynagrodzenia przekazywane są kandydatom w trakcie rekrutacji. Informacje o firmie TME oraz oferty pracy znajdziesz tutaj: www.kariera.tme.eu. Miłego dnia!

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Tak rozumiem. Chce wiedzieć jakie jest minimalne wynagrodzenie na wstepie

@Kandydat

Tak, jak pisaliśmy wcześniej - informacje dotyczące wynagrodzenia przekazywane są kandydatom podczas rekrutacji. Pozdrawiamy

zainteresowany pracą

dzień dobry mam pytanie co do pracy na magazynie, mam uprawnienia na wszystkie wózki widłowe oprócz specjalizowanych, doświadczenie na wysokim składzie i chcąc pracować w firmie gdzie najlepiej aplikować pod względem finansowym?wiem że są dwa magazyny w Łodzi i Rzgowie jaka jest różnica między tymi magazynami oprócz lokalizacji?jakie obszary magazynu dają większą możliwość uzyskania większego wynagrodzenia?

Stefan
@zainteresowany pracą

Czytałem co tu wcześniej napisano i wychodzi z tego że płacą mało. To by tłumaczyło te uniki na forum, by nie podawać kwot jakie oferują. Czym mogą zatem zaimponować potencjalnemu pracownikowi?

@zainteresowany pracą

Bardzo nam miło, że rozważasz dołączenie do naszego zespołu. Osoba z doświadczeniem oraz licznymi uprawnieniami to cenny nabytek każdego magazynu ???? Pomiędzy magazynem w Rzgowie, a magazynem w Łodzi nie ma większych różnic – oba te miejsca dają podobne możliwości rozwoju. Nasi rekruterzy, po analizie aplikacji, kontaktują się z wybranymi kandydatami i przekazują informacje w zakresie proponowanego wynagrodzenia oraz warunków zatrudnienia. Możesz wysłać do nas swoje CV poprzez stronę: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy Powodzenia!

Witam jaka stawka na początek w magazynie Rzgów ?

@Kandydat

Informacje dotyczące wynagrodzenia przekazywane są kandydatom w trakcie rekrutacji. Informacje o firmie TME oraz oferty pracy znajdziesz tutaj: www.kariera.tme.eu. Miłego popołudnia!

TomTom

Witam! Czy potrzeba np na stanowsko kierowcy ? Znajoma pracuje tam tzn kursuje Rzgow Łódź.

@TomTom

TOMTOM, informacje o aktualnie prowadzonych naborach można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy/ . Jeśli żadne z ogłoszeń nie odpowiada Twoim potrzebom, możesz także skorzystać z tej opcji: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy/zadna-z-ofert-nie-przypadla-ci-do-gustu/212227-18327941 . Miłego weekendu! :)

Czy prowadzony jest nabor do rzgowa do magazynu i. Jaka stawka na start ?

@Kandydat

Tak, w Rzgowie prowadzimy nabór na stanowisko Pracownik Magazynu. Informacje dotyczące wynagrodzenia przekazywane są kandydatom w trakcie rekrutacji. Informacje o pracy w TME znajdziesz tutaj: www.kariera.tme.eu. Miłego popołudnia!

To co sie dzieje w tej chwili na magazynie, to sie nie mieści w głowie, pracodawca oprócz testów (do których zmusza pod groźbą utraty pracy) nie robi nic w tym kierunku żeby zmniejszyć zagrożenie covid, które na dzień dzisiejszy jest niezwykle wysokie. Pracownicy są ze sobą mieszani zmianami, nie są dezynfekowane biurka i sprzęty wspólne, na dodatek zdrowi muszą kończyć paczki po chorych gdy tamci idą do domu z powodu pozytywnego wyniku testu. Podejrzewam, że z powodu obużenia opinii publicznej tym faktem, pracodawca dał praktycznie nieprzepuszczające powietrza za małe maski, których nie można ściągać na całym magazynie. Przypomne tylko, że mało kto na hali nie pracuje fizycznie. Efekt jest taki, że przy tak dużym wysiłku, przy przewalaniu paczek, (usunięte przez administratora) kręci nam sie poprostu w głowie. I to wszystko za praktycznie najniższą krajową. Porażka.

Zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom traktujemy bardzo poważnie. Umożliwiamy wykonywanie bezpłatnych, regularnych testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 wszystkim pracownikom pełniącym swoje obowiązki w trybie stacjonarnym. Dzięki takiemu podejściu, jesteśmy w stanie bardzo szybko podjąć działania, by ograniczyć rozprzestrzenianie się zakażeń – dane z ostatnich miesięcy potwierdzają, że stosowane przez nas metody są skuteczne. Maski ochronne, które są w dyspozycji pracowników, to model FFP2, który filtrując aż do 94% cząsteczek zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia. Rozumiemy, że noszenie masek wiąże się z dyskomfortem, ale niestety nie jest dostępna inna, równie skuteczna metoda zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusów. Maska chroni zarówno Ciebie jak i Twoich współpracowników. Zachowanie takiej ostrożności daje większe bezpieczeństwo w sytuacji wykrycia zakażenia u kogoś z #ekipaTME. Do dyspozycji wszystkich pracowników oddaliśmy nie tylko maseczki ochronne, ale również płyny do dezynfekcji oraz inne środki higieniczne, a w przestrzeniach wspólnych pojawiły się ścianki z plexi. Wszystkie przestrzenie są regularnie czyszczone i dezynfekowane – jeśli masz zastrzeżenia w tym zakresie, bardzo prosimy Cię o bieżące zgłaszanie ich bezpośredniemu przełożonemu lub do Działu BHP. Nieustająco przyglądamy się wszystkim stosowanym przez nas procedurom i kontrolujemy ich przestrzeganie. Oczywiście, raz jeszcze przeanalizujemy sytuację w Magazynie.

Witam, Chciałbym spytać, jak zareagowało TME na apel ministra zdrowia o pracę zdalna? Czy pracownicy biurowi w TME pracują aktualnie na zasadach HO? Jak wygląda u was bezpieczeństwo pracowników podczas szczytu zarażeń pandemii? Pozdrawiam

@Adam

Adam, w biurze zastosowaliśmy system hybrydowy, który oznacza, że pracownicy w jednym tygodniu pracują stacjonarnie, zaś w kolejnym zdalnie (homeoffice) - system ten obejmuje większość pracowników. Dzięki temu utrzymujemy połowę stanowisk pustych, co pozwala osobom znajdującym się w biurze stale zachowywać bezpieczny dystans. Pracę zorganizowaliśmy w ten sposób, by do minimum ograniczyć kontakty. Do dyspozycji pracowników oddaliśmy maseczki, płyny do dezynfekcji oraz inne środki higieniczne, a w przestrzeniach wspólnych pojawiły się ścianki z plexi. Do tego regularnie przeprowadzamy testy na obecność wirusa SARS CoV-2 wśród wszystkich pracowników, dzięki czemu możemy szybko i na bieżąco reagować. Od początku pandemii dokładamy wszelkich starań, by #ekipaTME była jak najbezpieczniejsza. O zasadach i udogodnieniach, które wprowadzaliśmy przez ostatnie miesiące możesz przeczytać m.in. tutaj: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,864066?review=870b28a3-7bc5-4ff3-897d-aa0b6b949d15 I tutaj: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,864066?review=b516ebf3-7c00-4620-ae4e-0e9de5f59efc

nors
@Adam

Tme podzieliło pracowników biura na takich, których warto chronić i zezwala się na pracę zdalną i takich, których nie. Więc, w większości działów, praca w pełnym obłożeniu jest standardem. Jest zalecenie o noszeniu maseczek w częściach wspólnych, ale jaki to ma sens, skoro przy biurkach i tak wszyscy siedzą bez? Dopiero w zeszłym tyg. część działów przeszło na tryb hybrydowy (50/50). Ale cały ostatni rok pracowaliśmy w biurowcu, bez względu na to ile osób chorowało na Covid. Zamiast wysłać ludzi na HO przed Świętami Bożego Narodzenia, żebyśmy nie pozarażali rodziny, kazali pracować w biurze do ostatniego dnia. Dali nam za to HO po Świętach (do Trzech Króli), żebyśmy nie przynieśli nic do biura. To jest ta troskliwość typowa dla TME.

@nors

Od samego początku pandemii traktujemy sytuację bardzo poważnie. Wprowadzamy i ściśle przestrzegamy wszelkich zasad, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort pracy. Niezmiennie oddajemy do dyspozycji pracowników bezpłatne środki ochrony osobistej, z których mogą korzystać bez ograniczeń (również poza godzinami pracy), a wszystkie przestrzenie są regularnie dezynfekowane. Wprowadziliśmy także nowe zasady korzystania ze wszystkich przestrzeni wspólnych, a spotkania rekomendujemy odbywać w formie zdalnej (w tym także te rekrutacyjne). Siedziby TME są obecnie również wyłączone z wizyt kontrahentów. Regularnie umożliwiamy także wykonywanie bezpłatnych testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 pracownikom pełniącym swoje obowiązki w trybie stacjonarnym. Cały czas kontrolujemy sytuację oraz pilnujemy przestrzegania aktualnie obowiązujących zasad. Odległości między stanowiskami przy biurkach wynoszą ponad 110 cm, a pracownicy od razu po wstaniu od biurka mają obowiązek zakrywania ust i nosa. Dzięki wszystkim nowym zasadom mamy w firmie relatywnie niski współczynnik zachorowań. Jeśli coś budzi Twoje zastrzeżenia, bardzo Cię zachęcamy do zgłaszania takich kwestii na bieżąco, bezpośredniemu przełożonemu – wtedy możliwe jest zweryfikowanie sytuacji i podjęcie odpowiednich działań.

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Czy są przyjęcia do firmy TME w Rzgowie na linię produkcyjną?

@Ewa

Ewa, w Rzgowie obecnie rekrutujemy na stanowisko Pracownik Magazynu w Dziale Przyjęć Towaru oraz w Dziale Logistyki Magazynowej. Swoją aplikację możesz wysłać za pośrednictwem tego ogłoszenia: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy/pracownik-magazynu-magazynier/200143-18327941 . W Rzgowie poszukujemy także pracownika na stanowisko Konserwator - Złota Rączka. Informacje o tym naborze znajdziesz tutaj: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy/konserwator-zlota-raczka/221311-18327941 Pozdrawiamy!

@nors

A jak ty zadbałeś o bezpieczeństwo swoich współpracowników. Swieta spedziles z domownikami i sylwestra przed telewizorem ograniczając swoje kontakty z otoczeniem do niezbędnego minimum. ????Uważam że firma dba o pracowników w maksymalnie możliwym zakresie, tak aby dalej funkcjonować i zarabiać dając ludziom możliwość normalnego funkcjonowania, wypłata nie pomniejszona i na czas to jest cos czego wiele osob nie ma. Jeśli tak bardzo się boisz COVID to może warto znaleźć pracę tylko w systemie zdalnym. Można się przenieść w bardziej przyjazne miejsce do życia niz Łódź. Jeśli chesz siedzieć przy biurku w masce nikt ci nie broni. Przestań szukać dziury w całym i doceń co masz.

Waldek Kowalczyk

Dzień dobry, pracowałem w TME w latach 1996 – 2008 jako inspektor ds. BHP, w czasach kiedy firma zatrudniała kilkanaście osób. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że dzięki niezwykłym zdolnościom organizacyjnych Szefów Firmy, Panów Zbigniewa i Adama Kuczyńskich, w zasadzie rozwój następował z dnia na dzień. Aktywność i konsekwencja w działaniu, połączona z wizją przyszłości spowodowała to, że dzisiaj jest to prężna i solidna, dalej rozwijająca się Firma, dbająca nie tylko o zyski ale z cała troską również o swoich pracowników. Widząc dzisiaj ofertę zatrudnienia na stanowisku starszego inspektora ds. BHP, bez mrugnięcia okiem złożyłbym swoje CV (nie wiem czy by przeszło?????), bo praca w TME sprawiała mi zawsze bardzo dużą satysfakcję, mimo różnych problemów wynikających z kontaktów z ludźmi o różnych charakterach. Od pierwszego dnia zawsze czułem wsparcie Dyrekcji, choć różnice zdań nie zawsze kończyły się konsensusem, ale za to zawsze w majestacie obowiązujących przepisów prawa. Nigdy nie spotkałem się z odmową pomocy w sprawach służbowych jak też i osobistych. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt do dzisiaj. Do dzisiaj też służy mi portfel i długopis „Parkera”, które otrzymałem na pożegnanie z Firmą. Życzę wszystkim zadowolenia z pracy w TME i miłych, związanych z nią wspomnień. Serdecznie pozdrawiam Dyrekcję Firmy i wszystkich pracowników. Waldemar Kowalczyk

@Waldek Kowalczyk

Waldemarze, serdecznie dziękujemy za ten przemiły komentarz! Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne, ale przyznajemy szczerze, że te pozytywne lubimy czytać najbardziej ;) Życzymy Ci wszystkiego dobrego!

DajMiJakiśZnak

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy TME planuje jakieś podwyżki dla pracowników w związku z masowymi podwyżkami cen oraz inflacji? Niestety w firmie nie byłam w stanie się niczego dowiedzieć, i nie wiem czy zacząć się za czymś rozglądać, nie ukrywam iż korzystniej byłoby zostać w strukturach firmy, ale w obecnej sytuacji trzeba mieć plan awaryjny. Pozdrawiam.

@DajMiJakiśZnak

Decyzje o podwyżkach dotyczą indywidualnych pracowników, grup pracowników lub całych działów firmy. Nie znając szczegółów Twojego zatrudnienia, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie. Zachęcamy do ponownego podjęcia rozmowy dotyczącej wynagrodzenia z przełożonym lub bezpośredniego kontaktu z dyrektorem personalnym TME.

PotencjalnyPracownik

Witam, chciałabym złożyć cv do waszej formy jednak zastanawia mnie czy jest opcja pracy na 3/4 etatu? Studiuje zaocznie wiec tez wchodziłaby kwestia wolnych weekendów

@PotencjalnyPracownik

Dzień dobry, większość naszych rekrutacji dotyczy pracy w pełnym wymiarze godzin. Jeśli w danym naborze dopuszczamy możliwość pracy w niepełnym wymiarze - zaznaczamy to w treści ogłoszenia. Zachęcamy Cię do śledzenia informacji o naszych rekrutacjach (np. tutaj: https://kariera.tme.eu/oferty-pracy) i życzymy Ci powodzenia! :)

Off

Mam zamiar przejść na składowanie ale mam pytania.Dlaczego na składowaniu zmusza się do pracy na innych działach? Jak tam w ogóle się pracuje.

@Off

Pracownicy Magazynu w Dziale Logistyki Magazynowej zajmują się poszukiwaniem nowych lokalizacji dla artykułów, przygotowywaniem nowych miejsc do magazynowania, a także odpowiadają za optymalizację przestrzeni magazynowej. Dodatkowo, osoby zatrudnione w tym dziale wspierają procesy związane z inwentaryzacją towarów. Praca odbywa się obecnie w systemie jednozmianowym (w godzinach 8.00-16.00). Jeśli masz dalsze, szczegółowe pytania - zachęcamy Cię do rozmowy z brygadzistą lub Działem HR. Miłego popołudnia!

zainteresowany stwierdzeniem
@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

"Pracownicy Magazynu w Dziale Logistyki Magazynowej zajmują się poszukiwaniem nowych lokalizacji dla artykułów, przygotowywaniem nowych miejsc do magazynowania, a także odpowiadają za optymalizację przestrzeni magazynowej." Zadam pytanie, pracownicy poszukują gdzie ? Po Łodzi czy za miastem ? To samo dotyczy się nowych miejsc do składowania a nie magazynowania?.Czyli czym zajmują się pracownicy w dziale Logistyki bo ten opis to chyba pisała osoba nie mająca o tym pojęcia?

@zainteresowany stwierdzeniem

Pracownicy Magazynu w Dziale Logistyki Magazynowej zajmują się poszukiwaniem nowych lokalizacji dla artykułów w ramach istniejących magazynów TME. Z uwagi na ciągły rozwój firmy i nieustające poszerzanie oferty, konieczne jest także przygotowywanie nowych miejsc do magazynowania - również w ramach istniejących magazynów firmy. Miłego popołudnia!

Składowanie
@zainteresowany stwierdzeniem

Dostajesz listę i Biegasz ze skanerem i przerzucasz towar z większych lokalizacji na mniejsze i tak tworzysz wolne miejsca. (usunięte przez administratora)

zdolny
@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

to akurat dział magazynu , który powinien pracować w NOCY, czyli wtedy kiedy jest najmniejsza rotacja towaru póki co a nie mieć godziny pracy biura.. to taka moja skromna uwaga

@zdolny

Tryb pracy poszczególnych działów dostosowywany jest do bieżących potrzeb, możliwości, a także wymogów reżimu sanitarnego. System trzyzmianowy, przewidujący pracę w godzinach nocnych, wprowadzamy tylko w sytuacjach, w których jest on absolutnie konieczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.