Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Opinie o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

PSYjaciele TME – najlepszych przyjaciół poznaje się w budzie

Od ponad dwóch lat #ekipaTME wspiera podopiecznych Schroniska dla zwierząt „Pod Pelikanem” w Łowiczu. Zbiórki karmy na Dzień Kundelka i pomoc finansowa to nie wszystko – właśnie ruszyliśmy z akcją PSYjaciele TME, w ramach której promujemy działalność Schroniska i pomagamy w szukaniu domów dla jego podopiecznych.

Chałka, Merlin, Cynia, Fredzio, Soho, Margo i ich merdający kumple czekają, aż ktoś ich pokocha i PSYgarnie pod swój dach. Jeśli chcecie wesprzeć ich misję, koniecznie dołączcie do założonej przez nas grupy na Facebooku:

GRUPA PSYjaciele TME

Publikujemy tam informacje o poszczególnych czworonogach i nakręcone przez #ekipaTME klipy, a także ogłoszenia o prowadzonych zbiórkach. Każdy komentarz, polubienie czy udostępnienie, to bardzo ważne wsparcie - Wasze zaangażowanie pomoże zwiększyć zasięg tych ważnych treści i wesprzeć działalność Schroniska.
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!

Czy w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Ja Nowy wpis

Hahahhaha, ta firma jest tak zacofana, że raczej nigdy nie wprowadzi możliwości pracy na B2B :D

Nowy wpis

W naszej firmie oczywiście jest możliwość zatrudnienia na podstawie kontraktu B2B. Jeśli jesteś zainteresowany właśnie taką formą współpracy i chcesz dowiedzieć się więcej, to prosimy o kontakt z działem HR (hr@tme.pl).

Ja Nowy wpis

Chyba od wczoraj, hehe

Nowy wpis

Nic bardziej mylnego. Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B jest możliwe w naszej firmie już od dłuższego czasu. Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji to prosimy o kontakt z działem HR (hr@tme.pl).

Aktualność
Najlepszych przyjaciół poznaje się w… budzie!

Niedawno pisaliśmy o akcji PSYjaciele TME, którą prowadzimy na rzecz Schroniska dla zwierząt „Pod Pelikanem” w Łowiczu. Za pośrednictwem grupy na Facebooku (klik) promujemy poszczególne psiaki, by ułatwić im szukanie domów. Przekazujemy także informacje o prowadzonych zbiórkach i wskazówki, jak przygotować się do adopcji zwierzaka. W ramach naszej współpracy ze Schroniskiem, wsparliśmy także realizowane projekty finansowo – w ostatnim czasie był to remont boksów oraz budowa wybiegów behawioralnych.

Wszystkie spoty, które nakręciliśmy w ramach akcji, możecie oglądać w grupie PSYjaciele TME na Facebooku (klik). Pokazujemy w nich schroniskowe pieski, o których opowiadają #ekipaTME i opiekunowie zwierzaków - wolontariusze. Z filmów dowiecie się więcej o charakterze poszczególnych czworonogów, o ich potrzebach i wymaganiach, zobaczycie też, jak zachowują się w towarzystwie ludzi. Zachęcamy Was do oglądania klipów i udostępniania informacji o PSYjaciołach – Wasza pomoc, każde kliknięcie to dla nich większa szansa na dom.

Bierka i Espresso: https://www.facebook.com/tmekariera/videos/391575326137091
Czesia: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/760258095160840/
Polar i Frezja: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/764827941370522/
Budyń i Jeżyk: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/769470187572964/
Soho i Margo: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/774660277053955/
Chałka i Merlin: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/778741883312461/
Marley i Zebra: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/posts/785308305989152/

Po więcej filmów i informacji wpadnijcie tutaj: grupa Psyjaciele TME (klik)

Aktualność
Jeśli zastanawiacie się, jak możecie pomóc zwierzakom, to trafiliście w dobre miejsce. Prowadzona przez nas akcja PSYjaciele TME wspiera działalność Schroniska dla Zwierząt „Pod Pelikanem” w Łowiczu. W jej ramach, przede wszystkim, zachęcamy do adopcji czworonogów i do tworzenia dla nich domów tymczasowych.
Jak przebiega adopcja? Czy Schronisko weryfikuje przyszłych właścicieli? Jak się przygotować na PSYjęcie nowego członka rodziny? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała Marysia – wolontariuszka ze Schroniska dla zwierząt w Łowiczu.
Wywiad możecie obejrzeć tutaj:

A co można zrobić oprócz tego? Przekazywać informacje dalej! To zdecydowanie zwiększa szanse na to, że trafią do właściwych adresatów. Zachęcamy Was do udostępniania postów i filmików publikowanych w grupie PSYjaciele TME: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/, a także treści z Facebooka łowickiego Schroniska: https://www.facebook.com/SchroniskoLowicz/

Pomóc możecie również, przekazując karmę – zbiórkę prowadzimy w każdą niedzielę podczas MOTO TME Polówki oraz w trakcie seansów na Księżym Młynie. Informacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/groups/psyjacieletme/permalink/766752837844699
Jeśli wolicie, możecie także przekazać datek, przelewając cegiełkę z dopiskiem „Łowiczaki” na konto Fundacji Fundusz Migotkowy: https://www.funduszmigotkowy.org/

W imieniu psiaków, bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!

TME Polówka 2022

Przed nami jeszcze mnóstwo seansów w ramach tegorocznej TME Polówki. Informacje o wszystkich zaplanowanych projekcjach pod chmurką znajdziecie tutaj: https://polowka.com/lineup.

Najważniejsze informacje o zasadach, które obowiązują podczas tej edycji wydarzenia, znajdziecie tutaj: https://polowka.com/kodeks-polowkowicza.

MOTO TME Polówka!

W każdą niedzielę po godzinie 21.00 na parkingu #NajfajniejszyBiurowiecwŁodzi przy ul. Rozalii 1 zapraszamy Was na seanse filmowe w ramach tegorocznej MOTO TME Polówki. Informacje o tegorocznych projekcjach znajdziecie tutaj: https://polowka.com/moto-polowka.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, ale konieczne jest pobranie wejściówki (klik) – można to zrobić na kilka dni przed poszczególnymi seansami.

TME Polówka też PSYjaźni się z podopiecznymi Schroniska w Łowiczu

Akcja PSYjaciele TME, to nie tylko grupa na Facebooku (klik), filmiki i informacje o czworonogach oraz wskazówki, jak przygotować się do adopcji zwierzaka. Podczas wszystkich MOTO Polówek oraz niedzielnych seansów na Księżym Młynie, #ekipaTME prowadzi zbiórkę karmy dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Łowiczu.W imieniu futrzanych PSYjaciół, bardzo prosimy Was o pomoc w napełnianiu misek. Jaką karmę najlepiej kupić? Informacje o tym znajdziecie na Facebooku Schroniska, a konkretnie w tym poście: https://www.facebook.com/SchroniskoLowicz/posts/2612354098900456.

Seanse w ramach MOTO Polówki: https://polowka.com/moto-polowka
Seanse na Księżym Młynie: https://polowka.com/stereo

Rekrutacja ok! pomimo braku chęci współpracy info zwrotne(duży plus)

!!!!

Ile jest zmian w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

W biurze 8-16 Wydanie towaru 3 Dzial przyjęcia towaru 2 Kontrola jakości 2

Cześć, to zależy od działu - część pracuje na dwie zmiany, nieliczne na trzy zmiany. Jeśli masz dalsze pytania, to z chęcią odpowiemy :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

Cześć, dokładamy wszelkich starań, by atmosfera w TME była jak najlepsza Na bieżąco monitorujemy sytuację i podejmujemy różne działania, by zapobiegać ewentualnym konfliktom. Wielką rolę odgrywa tutaj rzecz jasna sama #ekipaTME – to pracownicy nadają rytm i dynamikę relacjom, które panują w firmie. Jesteśmy wierni zasadzie otwartych drzwi i pilnujemy, by przełożeni mieli stały kontakt z zespołem i byli otwarci na dialog. Pracownicy mogą także, w każdej chwili i z każdą niemal sprawą, zgłosić się do Działu HR. Dodatkowo, pracownikom Magazynu udostępniliśmy skrzynki, dzięki którym mogą podzielić się swoimi uwagami i pomysłami również anonimowo. Niestety, obecnie pandemia uniemożliwia nam organizowanie spotkań integracyjnych, wyjazdów i grupowych zajęć sportowych, ale zawsze kładliśmy na to mocny nacisk i z pewnością do tych projektów wrócimy, gdy tylko sytuacja na to pozwoli. Jeśli masz inne pytania – chętnie na nie odpowiemy. Miłego dnia!

Patryk

Zastanawiam się jak wyglada u was system premiowania ?

@Patryk

Patryk, mamy ustalone zasady przyznawania premii, w tym premii wydajnościowych, które uzależnione są od wyników. jeśli masz pytania dotyczące konkretnego stanowiska na które prowadzimy nabór, zachęcamy Cię do kontaktu mailowego: praca@tme.pl Miłego weekendu!

vernetir

Pomijając żale i bluzgi co niektórych na tym forum chciałbym sie spytać czy są przyjecia i na jakie wynagrodzenie moze liczyć operator produkcji? ile jest zmian?(godziny pracy)

Szczery
@vernetir

Tu nie ma czegoś takiego jak pracownik produkcji. Tak są taśmy produkcyjne ale na nich przemieszcza się towar by pracownik nie musiał daleko chodzić. Co do wynagrodzenia są stanowiska z stała pensja jak pamiętam 2500 zł netto, jak i stanowiska na akordzie. Stanowiska na akordzie dzieli się względem działów i zasad panujących na dziale. Pensje na akordzie maja duży rozstrzał więc nie można mówić o czymś stałym.

Damian

Czy można na magazynie awansować na wyższe stanowisko?

Szczery
@Damian

Zapomnij Maksymalnie możesz zmienić dział. Każdy dział ma swoje kryteria akordu. Teraz nazywają akord "premią wydajnościową". Stanowiska są rozdawane między swoimi i nie patrzy się na umiejętności tylko na "plecy". Mówią jedno robią drugie w skrócie. Mam nadzieje że odpowiedź była pomocna.

Czy Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

MediaMix

z tego co wiem to nie, wszystko kwestią ustalenia z przełożonym

Nikodem

Cała prawda o TME w kilku sekundach hahahaha (usunięte przez administratora)

Nie moznaby tak poustawiac pracownikow fakturowania kazdy jednym stanowisku? A nie ciagla zmiana miejsca noszenie swoich rzeczy albo szukanie ich. Tak przychodzisz stajesz na swoim, a nie dzisiaj tu jutro tam. Oczywiscie wiadomo, ze na paczki sadowe sie zmieniamy, chodzi o pozostala czesc zamowien. Jedna osoba jedno stanowisko. Stanowisk starcza dla wszystkich jak widac bo zmiany sie nachodza godzinowo. Wiec mze by tak przypisac osobe do stanowiska tak jak w wiekszosci firm.

Dziękujemy za wskazówki i uwagi - tym bardziej, że płyną one od samego pracownika :) Sugestie dotyczące pracowników fakturowania oczywiście przekażemy odpowiednim osobom odpowiedzialnym za ten dział. Pozdrawiamy!

Remik

Mam zamiar aplikować i chciałbym wiedzieć jak przebiega w firmie rekrutacja?

@Remik

Dziękujemy za wiadomość :) prosimy o kontakt pod adresem mailowym praca@tme.pl :)

Na jakosciowce paczki powinny byc dzielone stanowiskowo lzejsze/ciezsze. zamowienia nie schodzic w odstepach i bawic sie w odkladanie tylko razem jedno za drugim przynajmniej. Na pewno da sie to zrobic tylko ktos powinien poswiecic na to czas

Dziękujemy za uwagi i wskazówki - z pewnością przyjrzymy się tej sprawie. Pozdrawiamy ;)

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Po co zatrudniacie swiezych zamiast dac szanse pracownikom startowac wyzej na asystentow na magazynie. Dajcie szanse ludziom ktorzy juz wiedza jak dziala firma i wiedza co sie z czym je.

@Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Myślę że zamówienia klientów powinny być dzielone na mała i większą ilość mam na myśli róznice między tym że ktoś zamowił kilka pozycji a kilkanaście. Wtedy szło by to szybciej a nie zastawianie się skrzynkami bo zamówienie klienta zjeżdża w kilku partiach w odstępach co któraś skrzynka.

Wrong

Kariery to na pewno tutaj zrobić się nie da :(

Waldi

Idealnych firm nie ma i zawsze może zdarzyć się coś niedobrego.

robal

ktoś wcześnej wspominał o dziale księgowośći, potwierdzam - tragedia, cokolwiek tam załatwić, doprosić sie graniczy z cudem, a już pani odpowiedzialna za pieniązki, przelewy , wyjasnianie pasków hm... wiecznie naburmuszona mina, niechetna do jakiejkolwiek pomocy, 1-szy raz spotkałem się z tak niemiłą osobą, a przeciez po to tam jest żeby wyjaśniać wszelkie niejasności...

Iwona

@Milek - opinia o słabym zorganizowaniu firmy może wynikać z braku szkoleń wdrażających dla nowych pracowników. Czy tak było w przypadku zatrudnienia w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.? Często trudne początki zniechęcają do dalszej współpracy.

Pati

TME to spoko firma, a że nie wszystkim odpowiada praca tego nikt nie zmieni ponieważ jeszcze nie spotkałam takiej.

Milek

@D Czy nie uważasz, że praca przez miesiąc w firmie nie upoważnia do pisania opinii? Cóz można w tym czasie wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.