Opinie o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Iwona

@Milek - opinia o słabym zorganizowaniu firmy może wynikać z braku szkoleń wdrażających dla nowych pracowników. Czy tak było w przypadku zatrudnienia w Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.? Często trudne początki zniechęcają do dalszej współpracy.

Pati

TME to spoko firma, a że nie wszystkim odpowiada praca tego nikt nie zmieni ponieważ jeszcze nie spotkałam takiej.

Milek

@D Czy nie uważasz, że praca przez miesiąc w firmie nie upoważnia do pisania opinii? Cóz można w tym czasie wiedzieć?

blebleble

wpiszcie opinie o tme, a nie całą nazwę bo mają 2 profile. Tam macie całą prawdę jaki to pracowadca

Iwona

@Magdajak dawno pracowałaś w firmie? Piszesz, że byłaś zadowolona z pracy. Mogłabyś napisać co sprawia, że dobrze wspominasz Transfer Multisort Elektronik? Jakie były według Ciebie największe plusy pracy?

Magda

Tak mało wpisów na forum firmy, że pomyślałam jak im jest dobrze to nic nie piszą. Pracowałam w Transfer Multisort Elektronik i byłam zadowolona ale zmieniłam zamieszkanie. Jak się pracuje? Czy szefowie są bez zmian?

Timek

Super firma polecam każdemu express jestem pod wrażeniem pod każdym względem szybkość jakość opakowanie i cena 6!

Iwona

Wiedzieliście, że firma Transfer Multisort Elektronik jest obecnie jednym z największych europejskich dostawców elementów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej? Obecnie poszukują kandydatów do pracy w Dziale:Zarządzania Projektami, Internetu, Dziale Prawnym, Produktu. Programowania i Analiz, Sprzedaży, Reklamacji oraz pracy na Magazynie. Aplikowałeś na któreś ze stanowisk? Daj znać jak poszła rozmowa kwalifikacyjna!

D

Pracowałem tam około miesiąca. Oferta pracy nie miała nic wspólnego z ostatecznym stanowiskiem. Słabe zarobki, słaba umowa i przede wszystkim słabo zarządzana praca. Chaos, trzy osoby zarządzające tymi samymi ludźmi, każda wydaje różne polecenia i dziwi się, że nie są one realizowane. Jedna z najgorszych firm w jakiej miałem (nie)przyjemność pracować.

Nick

Milek
@Nick 12.10.2016 13:53
W tym momencie Transfer Multisort Elektronik zatrudnia ludzi na wszystkie stanowiska, bo było małe przetasowanie...

Słyszałem, że to fajna firma i mam podjąć w niej pracę jako elektryk. Czy mógłbś powiedzieć jakie są zarobki i czy płaca je w terminie. Może jeszcze kilka słów o atmosferze w zakładzie, będę wdzięczny.

Kladenato

Ja kiedyś pracowałem na budowach jako elektryk, praca nie była ciężka ale można było się pobrudzić. Odchodząc obiecałem sobie jednak ze nigdy nie wrócę na budowę. Od jakiegoś czasu rezygnując z tej mało ambitnej pracy w tme obiecałem sobie to samo. Dodam że nie mam nic do pracy w akordzie jednak akord w tej firmie nie jest sprawiedliwy. Osobiście odradzam ta pracę. Kiedyś można było jej się trzymać że względu na zarobki, dziś mam lepiej płatną pracę a co najważniejsze bez stresu i nerwów co w tme jest codziennością.

Kladenato

gorilla

In Krakow, the girl who is recruiting doesn`t even know the job, but she doesn`t want to take persons..Shame

nick

chyba chciales powiedziec ponad 2000 na reke

Laurka

Witajcie, Zainteresowała mnie oferta pracy na spec. ds. marketingu. Pracę mam, chcę zmienić ale zmienić rozsądnie, nie z deszczu pod rynnę. Całe szczęście przeczytałam opinie, nie ma sensu składać CV ani odbywać rozmowy. Dziękuję Wam

Dr Logistyk

Dają anonse o pracę na asystenta Dyrektora Logistyki Magazynowej ..Mają wymagania i dobrze ale co oferują nie piszą.... Firemka i anonse z lat 90.

jaaaaa

To wszystko wina nowego dyrektora, który bez żadnego doświadczenia w tej branży bierze się za rządzenie a najgorsze jest to że właściciel są tak ślepo w niego zapatrzeni ale mam nadzieję że gdy naglę większość ludzi na magazynie się zwolnij to może ktoś przejrzy na oczy i go zwolnią jak na razie generuje on więcej strat niż zysków

szkodnik

firma "Krzak"Ci wszyscy co siedza na stolkach moze i maja fajne zarobki i normalne godziny pracy ale magazynierzy traktowani sa jak [usunięte przez moderatora]...pracuja po 12 godzin dziennie ,za psie pieniadze I bez normalnego zatrudnienia nawet po pare lat!!!!co z tego ze zorganizuja wycieczke rowerowa czy wyjazd nad morze zeby zadowolic pracownikow (raczej tych wszystkich z biura)premie dzielone sa tylko dla wyszej rangi [usunięte przez moderatora] na magazynie a zwykly pracownik nie ma zadnych praw I przywileii,jesli nie masz znajomosci zapomnij o pracy w biurze bo po prostu dla ludzi na stolkach po prostu jestes NIKIM !!!!!! Tylko niezapomnijmy ze polowa ludzi w biurze gdyby nie znajomosci nigdy by tam nie trafila I moglaby tak samo zasuwac na tasmie za marne 1200 zl.Popracuj tam 2 miesiace a sam sie przekonasz kto ma racje!

obserwator

Piszesz same pochwały - dziwne - a może pod nadzorem zwierzchnika ?

ja

super firma dobra praca swietna atmosfer

yahoo
@ja 06.09.2010 09:13
super firma dobra praca swietna atmosfer

też tak myślę co po integracjach jak zarobki żenująco niskie dobrze mają kable i inni donosiciele, lizusy itp oraz tzw. swoja ekipa dla pozostałych jest to masakra, ludzie, którzy naprawdę coś umieją i wiedzą i zasuwają jak tylko się da są totalnie niedoceniani, poniżani i robi się z nich popychadła i sprowadza do samego dna, mobbing to norma, jest praktycznie w każdym dziale, straszne warunki i w biurze i na magazynie, kierownictwo jest przypadkowe, otrzymujesz tę funkcję w zależności od znajomości i lizusowania, JEST TO PRACA MASAKRA, omijajcie tę firmę ja się da, jeśli nie chcecie być traktowani jak śmieci i jeśli nie chcecie stracić własnej godności i czuć się jak nic nie warci, specjalnie tak działają, robią z ciebie G..., abyś myślał, że jesteś nikim i nigdzie cię nie zechcą, omijajcie tę firmę, nie warto, zarobki śmieszne, a integracjami za mieszkanie nie zapłacisz i lodówki nie napełnisz, szans rozwoju w firmie żadnych, szkoleń żadnych, chyba że jesteś w tzw. "swojej ekipie" szczególnie nie warto jeśli jesteś mądrym zdolnym człowiekiem, tam cię zniszczą i doprowadzą do takiego stanu, że będziesz miał bardzo niską samoocenę. Naprawdę można znaleźć nawet w Łodzi pracę naprawdę 1000x lepszą. Stanowczo nie polecam.

kukin

Dziwna firma, własne "grono" OK ale reszta bez szans. [usunięte przez moderatora] się tam mają OK

Zostaw opinię o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.