opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Transfer Multisort Elektronik

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 987 ocen
Opinie(1421)
Dodaj opinię
Aktualności(63)

Opinie(1421)

Dodaj opinię
Aktualności(63)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Dołącz do Nas!
  • .
  • Witaj w #ekipie!
  • .
  • Praktyki i staże
  • .
  • Bądź na bieżąco!
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Dołącz do Nas!

Witaj w #ekipie!

Praktyki i staże

Bądź na bieżąco!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Transfer Multisort Elektronik Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Marle

    27.10.2025 13:11

    Kandydat

    cv harvesting automat odpisuje następnego dnia że nie ale "Jeśli wyraził_ś zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, pozostaniesz w naszej bazie kandydatów."
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    24.10.2025 08:05

    Inne

    Super firma, kiedyś zatrudnili kierowcę na trzy miesiące, doskonale wiedząc, że po tym czasie nie przedłużą z nim umowy. Potrzebowali go tylko na chwilę, ale oczywiście jemu o tym nie powiedzieli. Wręcz przeciwnie – przekonywano go, że to praca na stałe. Człowiek zrezygnował z innej posady, bo uwierzył w zapewnienia. Po trzech miesiącach został na lodzie. Dlatego aż trudno powstrzymać ironię, gdy ogląda się filmiki na Facebooku, w których ta sama firma przedstawia się jako troskliwa, uczciwa i dbająca o ludzi. Szkoda tylko, że ta dbałość kończy się tam, gdzie zaczyna się prawda
    ReviewUserIcon
    Pan nikt

    10.10.2025 07:13

    Inne

    Atmosfera słaba, tak samo jak zarobki, firma nie warta uwagi, mnóstwo obywateli ze wschodu.... Ogrom niepotrzebnych osób w biurach i działach technicznych, mega dziwne zarządzanie, wręcz marnotrawienie kapitału... nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2025 14:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    03.10.2025 13:00

    Pracownik

    Oczywiscie wszystko zależy od miejsca gdzie jesteś i przełożonego. Na mgazaynie raczej jest to 20 minut i musisz sie uwijać bo tego pilnuja i przechodzisz aby zjeść to prze kołowrotki ktore licza czas. Do toalety zresztą też. A w biurze to zalezy od przełozonego , są tacy co to pilnują a sa takie działy że możesz siedzieć i siedzieć i każdy ma to gdzieś.
    ReviewUserIcon
    Andrew

    07.10.2025 10:44

    Pracownik

    No trzeba dodac jeszcze że sa rózne przerwy nie tylko obiadowe. Jesli w biurze poznasz pewnego czlowieka i Cie polubi ( czytaj bedziesz mu donosił ) i na dodatek palisz papierosy to bedziesz miał przerwy pól dnia, tylko minus taki że na dworzu. Latem fajnie, gorzej zimą
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2025 15:55

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    figa

    01.10.2025 17:04

    Kandydat

    na miesiąc z góry grafik jest czy na dłużej?
    ReviewUserIcon
    miro

    02.10.2025 14:37

    Pracownik

    Nie masz co pytac tutaj na forum. Nic się nie dowiesz ponieważ te prawdziwe odpowiedzi sa bardzo szybko usuwane, jakbys miał powiadomienie na maila to tam jeszcze czasami się zdązy wysłać zanim usuną tutaj, ale jest tego pełno, chyba zamiast na podwyzki to kasa idzie na usuwanie komentarzy w ilościach masowych
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2025 18:48

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tobi

    18.07.2025 12:03

    Pracownik

    Na tym drugim spotkaniu kandydat ma do zrobienia zadanie sprawdzające jego kompetencje
    ReviewUserIcon
    figa

    01.10.2025 16:54

    Kandydat

    jak to wygląda w praktyce? bo nawet nie do końca wiadomo o jakim stanowisku tu piszecie
    ReviewUserIcon
    ALdi

    26.09.2025 11:10

    Inne

    Najtrudniejsze w pracy w niektórych firmach jest to, że rola kierownika często odbiega od tego, czym powinna być w zdrowej, dobrze funkcjonującej organizacji. W profesjonalnym środowisku kierownik/dyrektor nie tylko zarządza zespołem, ale przede wszystkim bierze odpowiedzialność za jego wyniki i rozwój. Powinien umieć współpracować z ludźmi, wspierać ich, motywować i być dla nich realnym wsparciem – nie tylko wymagać i rozliczać. Dobry kierownik/dyrektor potrafi znaleźć złoty środek między egzekwowaniem wyników a budowaniem zaufania. Jeśli pracownicy widzą w nim lidera, a nie tylko przełożonego, będą pracować z zaangażowaniem – nie tylko dla firmy, ale też dla siebie nawzajem i swojego rozwoju. Niestety, rzeczywistość wygląda inaczej. Zdarza się, że kierownik trafia na stanowisko nie dzięki kompetencjom, a znajomościom – staje się "nietykalny", niezaangażowany i całkowicie oderwany od codziennych problemów zespołu. Gdy prosisz o pomoc – milczy. Gdy sygnalizujesz, że się nie wyrabiasz, ignoruje. A gdy pojawiają się konsekwencje, to odpowiedzialność spada wyłącznie na Ciebie, nigdy na niego. Tak po prostu często wygląda rzeczywistość… w TME.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    20.09.2025 17:52

    Pracownik

    Fajna firma. Super ludzie. Wszystko zależy od naszego podejścia . Jestem tu półtora miesiąca mam różne dni ale jest ogólnie ok
    ReviewUserIcon
    blender

    22.09.2025 14:45

    Kandydat

    czy praca jest wymagająca fizycznie?
    ReviewUserIcon
    Magia

    23.09.2025 15:16

    Pracownik

    Czego chcesz się podjąć? O które stanowisko pytasz?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2025 15:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    herod

    27.06.2025 10:54

    Pracownik

    Nie jest źle, a powiedziałbym że nawet dobrze. Wiecie jak jest, ludzie narzekają, że kiedyś było lepiej itd. ale jak się przychodzi jako świeży do pracy to okazuje się, że jest dobrze, a kiepską atmosferę windują właśnie takie oczekiwania
    ReviewUserIcon
    lizard

    12.09.2025 09:41

    Pracownik

    Dobre spostrzeżenie, częściej sami sobie kłody pod nogi rzucamy niż inni nam
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2025 17:35

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    AC

    22.07.2025 21:41

    Inne

    Ale jak cos to uważam, że można się pewnie kontaktować z hr, zobacz sobie na ich stronie albo nawet w ogłoszeniach o prace
    ReviewUserIcon
    TedLasso

    09.09.2025 19:26

    Pracownik

    Nie wiem na ile jest sens zawracać głowę komuś i sobie, na pytania do HR jest przecież przestrzeń na rozmowie
    ReviewUserIcon
    Karolina

    04.09.2025 16:31

    Kandydat

    Brałam udział w procesie rekrutacyjnym - bardzo profesjonalne podejście i kontakt z kandydatem, zarówno osób z HR jak i osób z działu, do którego aplikowałam. Profesjonalizm, otwartość, szacunek i szczerość - tak w skrócie podsumowując moje doświadczenie rekrutacyjne z TME.
    ReviewUserIcon
    MPM

    12.06.2025 09:49

    Były pracownik

    Wyniki finansowe firmy w ostatnich latach budzą uzasadniony niepokój. Zysk netto systematycznie maleje – z 169 mln zł w 2022 roku do 106 mln zł w 2023, by w 2024 osiągnąć już 50 mln zł. Nawet wzrost wartości aktywów o 20 mln zł nie rekompensuje wyraźnego spadku rentowności – z poziomu 15% do zaledwie 7%. Za tymi liczbami kryją się jednak głębsze problemy organizacyjne. Zarządzanie firmą często trafia w ręce osób pozbawionych niezbędnego doświadczenia, co sprawia wrażenie, że decyzje personalne podejmowane są bardziej z uwagi na relacje towarzyskie niż kompetencje. Odejścia doświadczonych pracowników – czy to na skutek zwolnień, czy rezygnacji – przechodzą bez większego echa, a w ich miejsce pojawiają się osoby lojalne wobec układu, lecz niekoniecznie przygotowane merytorycznie do powierzonych im ról. Tak to jest jak dzieci dostają tak dużą firmę do rządzenia poniekąd w formie zabawy
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    01.09.2025 16:59

    Były pracownik

    Bardzo trafna opinia. Smutny jest fakt,ze dobrzy pracownicy odchodza-jeden za drugim,a ani gora,ani hr nie reaguja.Zespoly powinni budowac odpowiedni ludzie-tutaj z obsada bywaja problemy,a przeciez przyklad powinien isc od gory.
    ReviewUserIcon
    Anon-san

    03.09.2025 16:03

    Pracownik

    Przykład z góry idzie taki, że albo jesteś swojak, albo zapomnij o jakimkolwiek rozwoju. W firmie (przynajmniej w biurze) panuje coraz większy bajzel. W niektórych miejscach nie można mówić o dezorganizacji, bo już weszliśmy w antyorganizację. To widać nawet po samych pracownikach, którzy uprawiają quiet quitting, drudzy wręcz otwarcie udają idiotów. Zmiany na gorsze tak na serio zaczęły się 2 lata temu, wcześniej było ok.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    22.08.2025 10:11

    Pracownik

    Dzień dobry . Pracuje w firmie 3 lata i chciałabym się dowiedzieć kto jest odpowiedzialny za przyznanie podwyżki pracownikowi ? Miałam obiecana podwyżkę , upomniałam się o nią a mój kierownik odpowiedział że za podwyżki odpowiada dyrektor ... Czy to prawda ? Kto decyduje o przyznaniu podwyżki pracownikowi ? Skoro mój kierownik bezpośrednio ze mną współpracuje to nie on powinien decydować ? Proszę o szczere udzielenie odpowiedzi bo już nie wiem z kim mam rozmawiać.
    ReviewUserIcon
    Pomyśl!

    23.08.2025 18:55

    Pracownik

    Skoro już miałaś obiecane, to idź do osoby która obiecywała. A jeżeli kierownik nie potrafi skomunikować się z zarządem, to dupa, nie kierownik. Kierownik sam sobie może obiecywać, to podpisy zarządu masz na umowie i aneksach. A skoro kierownik się wymiguje dyrektorem, to może nie ma odwagi ci opowiedzieć, że nie zasługujesz?
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.08.2025 16:00

    Były pracownik

    Zauważam, że osoby na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich często prezentują dużą pewność siebie. Ciekawym doświadczeniem mogłoby być sprawdzenie swoich kompetencji w innych środowiskach zawodowych – być może pozwoliłoby to spojrzeć na własne umiejętności z nowej perspektywy. Czy taka opcja wydaje się realna?
    ReviewUserIcon
    Adam

    26.08.2025 14:38

    Kandydat

    Cześć.Na czym polega drugi etap rekrutacji na miejscu?Tzn jakie dokładnie zadanie trzeba wykonać czy przyjmą czy nie bo jestem ciekawy? Bo dzisiaj byłem w agencji na rozmowie.
    ReviewUserIcon
    WIESŁAW

    20.08.2025 13:12

    Inne

    firma niewiarygodna wysyła towar niezgodny z zamówieniem następnie każe sobie towar zwrócić na koszt zamawiającego ,żadnej odpowiedzialności za obsługę klienta temat ten powtarza się często obsługa działu reklamacyjnego jest na b.niskim poziomie piszecie ,że twoja opinia może pomóc innym w wyborze tak macie racje omijać taką firmę =================================================================
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.08.2025 14:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lenox

    11.08.2025 10:03

    Były pracownik

    Nie powinno to nikogo dziwić, sytuacja jest taka, jaka jest, i nic nie wskazuje na to, by miała się poprawić. Pracownicy magazynu są zatrudniani przypadkowo, ponieważ większość posiadająca odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie dawno już zrezygnowały z pracy z powodu niewystarczającego wynagrodzenia. Obecna podwyżka stawek w niektórych przypadkach wynika wyłącznie z konieczności dostosowania się do przepisów prawa, które zabraniają wypłacania wynagrodzeń poniżej ustawowej płacy minimalnej. W efekcie mamy do czynienia z dużą rotacją kadry, brakiem odpowiedniego przeszkolenia, a co za tym idzie towar jest pakowany i wysyłany tak jak widać
    ReviewUserIcon
    michał

    09.08.2025 07:40

    Inne

    zauważyłem ,że nie tylko są usuwane treści obraźliwe ale też negatywne opinie o działalności firmy i jej pracowników
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.08.2025 18:51

    Inne

    Tu jest więcej usuwanych niż jest udostępnianych. I to takich które nie łamią regulaminu, tylko po prostu się nie podobają. TME ma swoją prawdę. Niech żyje cenzura. Może przenieść firmę na Białoruś, tam to standard tak jak u Was
    ReviewUserIcon
    Ania

    29.07.2025 11:39

    Kandydat

    W jakich godzinach jest praca na magazynie w Rzgowie? 6-14 i 9-17?
    ReviewUserIcon
    Ania

    30.07.2025 08:10

    Kandydat

    A jak z zarobkami?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.08.2025 16:04

    Inne

    Rozumiem że zmiany ale jest jakiś grafik miesięczny? Czy z dnia na dzień jest się informowanym jak się ma przyjść do pracy
    ReviewUserIcon
    TARWIS TARNOBRZEG

    02.08.2025 07:53

    Inne

    firma porażka towar wysłany niezgodny z zamówieniem i każą sobie odesłać na mój koszt proszę nie zamawiać w tej beznadziejnej( ala FIRMIE}
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2025 19:13

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oz

    21.07.2025 07:58

    Kandydat

    Bo w mojej poprzedniej pracy podczas okresu próbnego dostawałem mniej, dopiero po trzech miesiącach mi podnieśli. A tutaj jak jest?
    ReviewUserIcon
    Rxt

    21.07.2025 17:26

    Pracownik

    Tu będziesz miał zawsze mniej, chyba że będziesz donosił to Ci podniosą
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Transfer Multisort Elektronik?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

    Ustronna 41 93-350 Łódź

    NIP:7290108984

    REGON:473171710

    KRS:0000165815

    https://kariera.tme.eu
    Branże: Elektronika, hardware i akcesoria

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Misiek

    09.07.2025 14:03

    Kandydat

    Jestem zainteresowany pracą, ale mam trochę obaw... Tak zupelnie szczerze. Skad u Was tak duza rotacja?
    Company logo

    Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

    02.07.2025 13:36

    Pracodawca

    Aktualność
    Nowe miejsce, znajome smaki – otwarcie letniej stołówki w Centrum Logistycznym TME w Łodzi!

    W TME wierzymy, że dobre samopoczucie naszych pracowników zaczyna się od drobnych przyjemności – takich jak smaczny posiłek zjedzony w przyjaznym otoczeniu. Dlatego z początkiem lata oddaliśmy do użytku nowy zewnętrzny taras stołówki w naszym Centrum Logistycznym przy ul. Ustronnej w Łodzi. To odpowiedź na potrzeby #ekipyTME – przestrzeń, której naprawdę brakowało!

    Relaks na świeżym powietrzu
    Nowy taras to nie tylko miejsce do jedzenia – to również przestrzeń relaksu, spotkań i krótkiej przerwy w zielonym otoczeniu. Dzięki niemu każda lokalizacja TME w województwie łódzkim oferuje teraz możliwość zjedzenia obiadu "pod chmurką". To nasz sposób na jeszcze bardziej komfortowe środowisko pracy.
    Owoce i lody na dobry początek
    Oficjalne otwarcie uczciliśmy w typowo letnim stylu – serwując świeże owoce i lody dla całej ekipy. Bo w TME liczy się nie tylko efektywność, ale też radość z codziennych chwil.
    Dlaczego to robimy?
    Bo wiemy, że satysfakcja z pracy to coś więcej niż tylko obowiązki. To także atmosfera, zespół i dbałość o detale, które mają znaczenie. Naszym priorytetem jest tworzenie miejsc, gdzie ludzie czują się dobrze – także w porze lunchu.
    Dołącz do nas i przekonaj się, jak smakuje praca w TME!
    News image
    ReviewUserIcon
    Magazynierka

    11.12.2023 15:36

    Pracownik

    Pracuje pol roku. Wczesniej trzy lata pracowalam w magazynie wielkiej swiatowej firmy. W TME zarabiam lepiej mimo, ze pelnie mniej odpowiedzialna role, atmosfera i traktowanie pracownika jest rowniez bez porownania lepsze. Jestem bardzo zadowolona i nie planuje zmieniac pracy. Byc moze pracownicy z dluzszym stazem nie maja porownania z innymi firmami i stracili dystans. Zdecydowanie polecam prace w TME☺️
    ReviewUserIcon
    True

    03.05.2025 19:48

    Pracownik

    Kity żenisz.Uwierzy tylko ten.Co w tej Firmie nie pracował.Firma dno.Najniższa krajowa.I klepanie po pleckach Ukrainców.
    ReviewUserIcon
    herod

    27.06.2025 10:52

    Pracownik

    pewnie przez jakieś agencje pracy, tam słyszałem że bywa strasznie, ale to nie jest w ogóle porównywalne moim zdaniem, dwa inne światy
    ReviewUserIcon
    Justyna

    05.02.2021 16:13

    Kandydat

    Mialam okazje brac udzial w procesie rekrutacji na stanowisko biznes analityka. Musze przyznac, niezaleznie czy wynik bedzie pozytywny czy nie, dawno nie spotkalam sie z tak profesjonalnym i jdnoczesnie ludzkim procesem rekrutacyjnym! Naprawde duuuuzo plus! :)
    ReviewUserIcon
    insider

    06.06.2025 09:33

    Były pracownik

    Kiedyś byli inni ludzie i inni kierownicy. Wiele się zmieniło przez 4 lata. Nie oceniam czy na gorsze, czy lepsze, ale często takie zmiany wywołują rotacje.
    ReviewUserIcon
    hałabała

    26.06.2025 08:37

    Pracownik

    Tak, bo firma nie ma co robić, tylko hobbystycznie organizować fejkowe rekrutacje 😅 Ale rozumiem, czasem się ciężko pogodzić z tym, że się do roboty nie dostało
    ReviewUserIcon
    Jim

    01.06.2025 11:16

    Pracownik

    HR sukcesywnie podnosi renome firmy wystawiajac falszywe komentarze i 5 gwiazdek. Prawda jest taka ze firma placi bardzo słabo i sami bracie ze wschodu jesli chodzi o magazyn.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    02.06.2025 07:56

    Pracownik

    Jak chcesz pracować wśród samych Polaków, musisz jechać do Holandii lub Niemiec 😃
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.05.2025 11:02

    Kandydat

    Witam, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Analityk Biznesowo-Systemowy. Jakie są benefity pozapłacowe?
    ReviewUserIcon
    Karo

    10.05.2025 09:54

    Były pracownik

    Wiecie że pracownicy HR sami sobie klikają w 5 gwiazdek i podnoszą masowo opinie o firmie. Niedawno było 2,1 teraz w szybkim tempie podniosła się liczba opini i jest 2,5. I zarząd jest zadowolony że opinia o firmie idzie ku dobremu :) gratulacje towarzysze
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.05.2025 11:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Seti I

    04.05.2025 11:28

    Były pracownik

    Bo moja druga połówka nie chce podać adresu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2024 15:54

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bibimbap

    30.12.2024 00:42

    Kandydat

    Ehh, niepotrzebnie zapytałem w oddzielnym wątku, teraz już wszystko jasne
    ReviewUserIcon
    rozwój

    29.04.2025 14:15

    Pracownik

    Niestety to nieprawda. Dział ,,Rozwoju" rządzi się swoimi prawami - brak jakiejkolwiek elastyczności. Musisz być o 7.30 tak jak dyrektor.
    ReviewUserIcon
    Student

    23.04.2025 14:03

    Kandydat

    Aplikowałam na staż w zespole ds. analiz danych. Najgorsza rekrutacja w jakiej brałam udział. Najpierw rekruterka zadzwoniła, żeby umówić się na rozmowę. Spytała, czy mam czas tego i tego dnia o tej i o tej godzinie. Jak powiedziałam, że tak, to praktycznie od razu się pożegnała i rozłączyła. Nie miałam nawet czasu, żeby spytać, jak będzie przebiegać rozmowa i generalnie jak wygląda dalszą część rekrutacji. Sama rozmowa kwalifikacyjna (online) miała atmosferę odpytki prowadzonej przez kogoś, kto ma ci za złe, że w ogóle zajmujesz mu czas. Chciałam się dowiedzieć, jak wygląda praca na stanowisku - dowiedziałam się się, że zadania są różne. Po tej jakże wyczerpującej odpowiedzi rekruterki stwierdziły, że rozmowa jest skończona. Pożegnały się i rozłączyły, a ja miałam takie “wtf. Co się tu w ogóle stało?”. Pierwszy raz skończyłam rozmowę kwalifikacyjną z poczuciem, że zdecydowanie nie chcę pracować w tej firmie. Pytania z SQL, które padły na rozmowie: - Wymień typy Jointów. - Wyjaśnij, jak działa CROSS JOIN - Do czego służy UNION? - Jaka jest różnica między UNION i UNION ALL? - Do czego służy ROUND? - Do czego służy CASE? Innych pytań technicznych nie było. Tylko typowe pytania o wiedzę o firmie, doświadczenie i studia.
    Company logo
    Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

    28.04.2025 08:58

    Pracodawca

    Cześć, przykro nam, że przeprowadzony proces rekrutacyjny nie spełnił Twoich oczekiwań. Oczywiście podjęliśmy kroki w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Dostaliśmy potwierdzenie, że rekruterka podczas rozmowy telefonicznej dopełniła swoich obowiązków i wyjaśniła Ci kwestie organizacyjne dotyczące spotkania – m.in. ile ono potrwa, za pomocą jakiej platformy się odbędzie, a także kto będzie na nim obecny – podczas rozmowy telefonicznej nie padło z Twojej strony żadne dodatkowe pytanie. Zawsze chętnie rozwiewamy wątpliwości naszych kandydatów, dlatego ubolewamy, że nie skontaktowałaś się z nami od razu po pojawieniu się z Twojej strony pytań lub poczucia, że pewnych informacji nie otrzymałaś – np. wykonując do rekrutera zwrotny telefon, lub odpowiadając na maila z zaproszeniem na spotkanie. ???? Dodatkowo pytania techniczne zadawane przez obecnego na spotkaniu Dyrektora Działu miały za zadanie sprawdzić znajomość SQL – która w treści ogłoszenia była wskazana jako warunek konieczny do podjęcia stażu. Pytania dotyczące wiedzy o firmie, studiów, a także doświadczenia zawodowego również są standardem prowadzonych przez nas rozmów. Reasumując - jesteśmy przekonani, że osoby uczestniczące w rozmowie dopełniły wszelkich formalności i należycie wywiązały się z przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej, ale oczywiście rozumiemy, że możesz mieć na ten temat inne zdanie. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kariery zawodowej!
    ReviewUserIcon
    pixel

    07.02.2025 10:37

    Kandydat

    ktoś mi wyjaśni na czym miałaby polegać siłownia w biurze, o której jest wspomniane w ofercie pracy? to jest siłownia prywatna tylko dla pracowników i nie trzeba za nią płacić czy co?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    25.02.2025 09:25

    Były pracownik

    Jest w Rzgowie , trzeba się na nią wcześniej zapisać
    ReviewUserIcon
    incognito

    25.04.2025 08:56

    Pracownik

    siłownia tylko dla pracowników na którą się można zapisać i sobie poćwiczyć. Ale jest w jednej z trzech lokalizacji, więc w zależności gdzie pracujesz być może będziesz musiał na nią dojechać.
    ReviewUserIcon
    Polona

    18.04.2025 11:40

    Kandydat

    Czy w firmie jest wypłacany dodatek stażowy? Czy są premie regulaminowe?
    ReviewUserIcon
    Długi staż

    21.04.2025 19:48

    Pracownik

    Pracując na produkcji np. 15-10-5 lat czy 1 miesiąc stawka godzinowa jest taka sama. Premie owszem są, raczej nieosiągalne ze względu na system w jakim się pracuje. Marnotrawstwo: czasu, siły roboczej, nieprzemyślane czynności itp.
    ReviewUserIcon
    Polona

    22.04.2025 09:19

    Kandydat

    Dzięki, mnie akurat chodziło o pracę biurową, ale rozumiem, że tu jest podobnie. Smutne jest to, co piszesz. Jak widać, wszędzie to samo... A człowiek chciałby sobie trochę polepszyć poziom życia zawodowego, o ja naiwna ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2025 11:34

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.04.2025 02:07

    Inne

    Wyluzuj. Ja uważam, ze Katarzyna daje rade i wie co robi.
    ReviewUserIcon
    Grol

    19.04.2025 21:40

    Inne

    Chyba nie czujesz czym jest sarkazm. Wygląda na to, że firma ma trochę za bardzo rozbudowaną strukturę – jest sporo osób na stanowiskach zarządczych, a w porównaniu do tego liczba ludzi faktycznie „na produkcji” czy wykonujących operacyjną pracę jest stosunkowo niewielka. To może spowalniać działania i generować niepotrzebne koszty. Jeśli chodzi o wdrożenie AI – patrząc na zysk, 90 mln zł to, szczerze mówiąc, niewiele, jak na tak duże i skomplikowane przedsięwzięcie. Wdrożenie sztucznej inteligencji to nie tylko kupno technologii, ale też inwestycje w dane, ludzi, szkolenia i przemyślaną zmianę całej organizacji. Przy takim budżecie może być ciężko osiągnąć zakładane efekty.
    Company logo

    Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

    17.04.2025 08:19

    Pracodawca

    Aktualność
    Wiosna rozkwita z #ekipąTME

    Zimowe temperatury nie są w stanie ostudzić #ekipyTME, ale nic nie pobudza bardziej niż pierwsze oznaki wiosny. W końcu nic tak nie dodaje skrzydeł, jak świeże powietrze podczas przejażdżki i troska o zdrowie! Z myślą o naszych pracownikach przygotowaliśmy dwie akcje, dzięki którym obie te kwestie stały się proste jak wiosenny spacer.

    Jak co roku, wraz z pierwszymi skokami temperatur, wielu z nas wskoczyło na rowery, nabić trochę kilometrów. Żeby ruszyć w drogę przygotowanym, należy zadbać o stan techniczny jednośladu. Z okazji pierwszego dnia wiosny postanowiliśmy pomóc członkom #ekipyTME w doprowadzeniu swoich dwukołowców do porządku.

    Pracownicy serwisu rowerowego zajęli się wszystkim, o czym należy pamiętać: przerzutki, hamulce, łańcuchy, ciśnienie w kołach i wszelkie inne, drobne usterki. Do obowiązków właściciela należało jedynie dostarczenie roweru na miejsce, odbiór i radość z jazdy. Oczywiście z zachowaniem środków bezpieczeństwa!





    Koniec zimy to także powrót cyklicznej akcji Na Zdrowie z TME organizowanej przez Dział BHP. W końcu zdrowie mamy tylko jedno, a profilaktyka to podstawa!

    W ramach ostatniej edycji wszyscy chętni mogli wziąć udział w darmowym badaniu krwi, sprawdzającym m.in. markery nowotworowe. Wystarczyło na chwilę oderwać się od pracy, by oddać próbkę – bez dojazdów, kolejek i kombinowania z terminami.

    Prócz markerów, pracownicy mogli skorzystać z płatnych pakietów dodatkowych. Zainteresowani wykonywali pełną morfologię, sprawdzali poziomy witamin, cholesterolu lub glukozy. Wyniki badań dostarczano do pacjentów nawet tego samego dnia. Dzięki temu konsultacja z lekarzem i reakcja na ewentualne nieprawidłowości mogła odbyć się błyskawicznie.





    News image
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2025 11:41

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kira

    02.04.2025 18:10

    Kandydat

    I etap online II na miejscu
    ReviewUserIcon
    Szczypior

    09.04.2025 11:01

    Pracownik

    Normalnie rozmowa razy dwa, ale na drugim spotkaniu pewnie będziesz miał do zrobienia tzw zadanie rekrutacyjne
    ReviewUserIcon
    gouda

    07.04.2025 12:48

    Kandydat

    ktos mi powie jak wyglada cala rekrutacja?
    ReviewUserIcon
    gouda

    07.04.2025 12:49

    Kandydat

    i w sumie najwazniejsze to ile trwa bo mi na czasie zalezy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2025 11:49

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    31.03.2025 20:09

    Były pracownik

    Nie zgadzam się z powyższą opinią, ludzie potrafią tu pracować w wymienionych przez ciebie działach po kilka lat, a to że pojawiają się ogłoszenia na te same stanowiska nie świadczy wyłącznie o rotacji ale również o zwiększaniu zatrudnienia w danym dziale. Co do rekrutacji jeśli w firmie zależy im na czasie potrafią odpowiedzieć w tydzień,maksymalnie dwa.
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.04.2025 16:05

    Inne

    Możesz się nie zgadza, każdy ma do tego prawo. Najmniej kompetentni kończą jako szefowie – jak to działa? Efekt Dunninga-Krugera jest szczególnie widoczny w środowisku pracy. Osoby o niskich kompetencjach nie tylko nie dostrzegają własnych niedociągnięć, ale często wykazują przesadne zaufanie do swoich decyzji i umiejętności. Taka pewność siebie, choć oparta na błędnym przekonaniu, może być odbierana przez przełożonych jako cecha lidera. W efekcie osoby niekompetentne mogą szybciej awansować niż te, które realnie oceniają swoje możliwości i mają świadomość własnych ograniczeń. Jednocześnie kompetentni pracownicy, którzy mają realistyczne podejście do swoich umiejętności, mogą cierpieć na syndrom (usunięte przez administratora) – zaniżać swoje zdolności i unikać awansu, ponieważ są bardziej świadomi ryzyka i trudności.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.03.2025 14:54

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    amol

    30.03.2025 21:33

    Kandydat

    zależy pewnie od stanowiska, wystarczy się takich rzeczy domyślić
    ReviewUserIcon
    Kira

    02.04.2025 18:08

    Kandydat

    Odezwali się w ciągu tygodnia, jednak proces rekrutacji wydaje się długi. W moim przypadku II etapy, wstępny i praktyczny
    ReviewUserIcon
    Kerala

    26.03.2025 00:28

    Kandydat

    Cześć wszystkim, powiecie mi jak to było u was na początku zatrudnienia z ustalaniem pensji? Czy była możliwość negocjacji stawki na rozmowach?
    ReviewUserIcon
    amol

    30.03.2025 21:26

    Kandydat

    w taki sposób zamierzasz pracę zaczynać? winszuję, ja bym się nie odważył chyba na starcie
    ReviewUserIcon
    Maciej

    26.03.2025 10:17

    Były pracownik

    Nie róbcie sobie tej krzywdy. Duze niespójnosci w przydzielaniu zadan, kolesiostwo i absurdalny gaslighting pracowników. U mnie zastosowano tzw quiet firing - podrzucali mi klody do skutku. Dostawalem sprzeczne zadania i odmowe wyjasnien. Zupelny brak woli wspolpracy. Od HR uslyszalem "jestes przewrazliwiony" i niezwiazane z czymkolwiek anegdoty. Zero feedbacku do przelozonego, ja bylem calym zlem na swiecie. Najgorsze miejsce, w jakim pracowalem i to pomijajac zaporowo niskie zarobki bez zadnych podwyzek (biuro, 1 pietro, dzial nalezacy do GK). Odszedlem z ich winy zawiedziony i nie wiem, o co ostatecznie im chodzilo.

    Zostaw merytoryczną opinię o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.