opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Transfer Multisort Elektronik

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 987 ocen
Opinie(1421)
Dodaj opinię
Aktualności(63)

Opinie(1421)

Dodaj opinię
Aktualności(63)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Dołącz do Nas!
  • .
  • Witaj w #ekipie!
  • .
  • Praktyki i staże
  • .
  • Bądź na bieżąco!
  • .
  • Kontakt

O nas

Dlaczego My?

Dołącz do Nas!

Witaj w #ekipie!

Praktyki i staże

Bądź na bieżąco!

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Transfer Multisort Elektronik Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hopahopa

    19.09.2016 09:41

    Inne

    Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad pracą w tme proszę bardzo drogą wolna. O przyjęcie do pracy nie na problemu. Kiedyś można było dostać się przez znajomości lub długo się starając. Teraz przyjmują ludzi z "łapanki". Został wprowadzony akord co zupełnie popsuło funkcjonowanie firmy. Starsi pracownicy odchodzą bo niestety nie dadzą już zarobić. Zatrudnili dyrektora który swoją bezczelnoscia robi z ludzi idiotów. Każdy na nim wiesza psy ale spokojnie.. chodzimy do pracy by zrobić swoje i wyjść zapomnieć. Niestety. Obecnie nawet nie można spokojnie pracować bo intrygi brygadzistow, ich niezrozumiałe podejście przeszkadza w spokojnej pracy. Dużo stresu nerwów, pensje coraz niższe. Wyliczaja czas na przerwę, papierosa, czy cokolwiek. Jest straszny bałagan. Pomału wybierają siłę roboczą Ukraińcy których jest już tak dużo że mało kto mówi po polsku. Kiedyś jak się wstawało rano to aż się chciało do tej pracy iść. Dziś ludzie pragną jak najszybciej znaleźć nową pracę bo tam warunki stały się nie do zniesienia. Ja poszedłem po rozum do głowy i szybko znalazłem coś nowego a starej gwardii życzę tego samego. Dobre czasy minęły i trzeba się z tym pogodzić. A dla brygadzistow i "małego" wielkie pozdrowienia i oby wam się noga powinela.
    ReviewUserIcon
    xyz123

    04.10.2016 21:51

    Inne

    trudno sie nie zgodzic i nie za bardzo jest co dodac..
    ReviewUserIcon
    lodzermensch

    01.09.2016 21:15

    Inne

    Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej, przeprowadzonej trochę nieprofesjonalnie. Pani nie wiedziała, jakie pytania zadawać, sytuację próbował ratować Pan, który rozmawiał konkretniej. Na moje pytanie o rotację na stanowisko, na które kandydowałem, dostałem odpowiedź, że 30% zostaje - mizernie. Nie miałem nic do stracenia, bo mam dobra pracę gdzie indziej i zapytałem szczerze o zarobki, to dostałem odpowiedź wymijającą.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.08.2016 15:20

    Inne

    to nie były moje wypowiedzi. O Wynagrodzeniu dowie się Pani na rozmowie.
    ReviewUserIcon
    husky

    04.08.2016 11:06

    Inne

    Witam, w poniedziałek idę na rozmowę o pracę do TME. Jestem obecnie zatrudniona na umowę o pracę na najniższą krajową (na papierze) ale zarabiam 2000 zł na rękę. Obawiam się zmiany, gdyż mam małe dziecko i nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. Tu gdzie obecnie pracuję, nie mam udokumentowanego całego wynagrodzenia, a kiedyś to będzie ważne. Firma mała 2 osobowa więc siedzę w biurze sama jak ten wazon a czas leci jak krew z nosa. Chcę zmian na lepsze, tzn żeby coś się działo, a pensja żeby mi nie spadła poniżej 2000 zł. Czy jest szansa, że się nadam w TME? Zalezy mi na terminowych wypłatach no i jakimś lekkim socjalu typu bony czy paczki na święta. Nie wymagam kokosów, ale chciałabym wreszcie dobrze się czuć w pracy. Pomóżcie!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.08.2016 14:06

    Inne

    Nadgodzin w działach które znam nie ma. O dzieci nikt Cie nie może na etapie rekrutacji zapytać... ale jeżeli chorują, dostajesz zwolnienie chorobowe, które przynosisz i już. Pensja zawsze jest wypłacana w przedostatnim dniu roboczym w danym miesiącu. A zarobki to kwestia indywidualna zależna od działu - nie wypowiadam się.
    ReviewUserIcon
    husky

    04.08.2016 15:04

    Inne

    Ja staram się o prace przy kompletowaniu. Widziałam Pana/Pani wypowiedź odnośnie zarobków na poziomie 2500 zł że są do osiągnięcia spokojnie. Czyli ja na początku powinnam swoje 2000 zarobić?
    ReviewUserIcon
    rudy

    28.07.2016 14:27

    Inne

    jakie sa zarobki po okresie próbnym . Prosze o szybka i szczera odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Rudy

    28.07.2016 20:27

    Inne

    To powiedz czy firma warta zachodu , czy trzeba mocno tyrac zeby 2500 zarobic.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.07.2016 13:14

    Inne

    tak szczerze to spokojnie da sie to zrobic
    ReviewUserIcon
    Martita

    18.05.2016 13:20

    Inne

    hm...byłam wczoraj na I etapie na rozmowie i szczerze mówiąc po opiniach zastanawiam się kto i ile jest w tym racji....jak tak naprawdę wychodzi się na tym akordzie??Rozmowę przeprowadziła młoda i konkretna dziewczyna,nie zadawała głupich i nie potrzebnych pytań.Sama zaproponowała to stanowisko na rozmowie po zobaczeniu dotychczasowego doświadczenia;aplikowałam na zupełnie inny dział. Napiszcie jak to faktycznie wygląda finansowo i proces pracy tylko obiektywnie....
    ReviewUserIcon
    niebieski

    02.05.2016 10:59

    Inne

    nie rozumiem tych negatywnych opinii owszem pracy jest dużo ale taka prawda że dają tu zarobić wiecej niż w innych łódzkich magazynach. więc jak chcesz mieć stałą pracę w takiej firmie polskiej to to jest najlepsza firma. ale dużlo jest pracy to fakt ale pensja zawsze na czas i premie. ja pracuje tu już ponad 6 lat i bardzo sobie chwalę. ja bym polecał pracę tutaj
    ReviewUserIcon
    niebieski

    02.05.2016 10:54

    Inne

    nie rozumiem tych negatywnych opinii owszem pracy jest dużo ale taka prawda że dają tu zarobić wiecej niż w innych łódzkich magazynach. więc jak chcesz mieć stałą pracę w takiej firmie polskiej to to jest najlepsza firma. ale dużlo jest pracy to fakt ale pensja zawsze na czas i premie. ja pracuje tu już ponad 6 lat i bardzo sobie chwalę. ja bym polecał pracę tutaj
    ReviewUserIcon
    Pffff

    19.09.2016 09:50

    Inne

    Boże człowieku widać że od 6 lat nie interesował Cię rynek pracy. W wielu magazynach zarobiszbtyle co w tme. Ten magazyn spadł już na odległe miejsce
    ReviewUserIcon
    pracownik letni

    29.04.2016 09:07

    Inne

    witam pracuje w tej firmie już prawie 6 lat .Po zmianach zarabiam więcej (jest to praca na akord wiec każdy wie co to znaczy ). zarabiam w przedziale 0d 2000- 3000( zależne od ilości pracy). Nadgodziny płatne w 100 % są to 50 .Awans wewnęczny jak najb0ardziej możliwy (ja i wielu moich kolegów awasowuje na inne stanowiska ). Mobingu nie ma
    ReviewUserIcon
    mike

    23.04.2016 00:11

    Inne

    Dlaczego się nie zwalniają bo pare lat temu było zupełnie inaczej zarobki większe może nie kolosalnie ale spokojnie to 1800+ można było mieć a wiadomo jak się dobrze zarabia i jest się asertywnym to można sobie pozwolić na więcej np kredyt na kupno mieszkania czy też jego wykupienie bądź większy remont . Sa grupy ludzi które zarabiaja dobrze ,średnio i słabo i jeżeli wysokość wypłaty spada i po rewolucji spada im o np:400zł a są już w takim wieku że nie łatwo im będzie znaleźć. Nową to trzymają się tego co mają , albo ludzie młodzi, rodziny z kredytami na mieszkanie to też nie będą ryzykować zadłużenia. Zmieniając peace . I Elita
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.04.2016 20:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownicz tme

    01.06.2016 18:43

    Inne

    awitam Aniu ile wydawała lini? na miesiąc i ile miałas błedów. bo ja pracuje kilka miesięcy na akordzie i wydając 9500 lini na miesiąc i do 10 bledów mam pesje wysokości 2500na ręke bez premi. dodam ze nie biegam tylko spokojnie swoim tempem wydaje
    ReviewUserIcon
    pracownik tme

    01.06.2016 18:49

    Inne

    witam pracuje kilka miesięcy fajni ludzi mili . wynagrodzenie na razie w granicach 2000 tysięcy na rękę bez premi na razie, ale robie postępy i przedewszystkim staram się i oni to widza polecam .
    ReviewUserIcon
    k@sia

    14.04.2016 12:40

    Inne

    Przepraszam ale jeśli ktoś na akordzie się ochrzania to może ma i 1300. jeśli przychodzi się pracować to można wyciągnąć prawie 3000.
    ReviewUserIcon
    Twój Dzej-dzej

    10.09.2016 15:42

    Inne

    k@siu jeśli lubisz ciągnąć to pomyliłaś profesje.miłego ciągnięcia na wydawaniu torbo.
    ReviewUserIcon
    Hopahopa

    19.09.2016 09:47

    Inne

    Ale na dłuższą metę człowiek już jest na tyle wkur*** atmosfera jaka stwarzają np. brygadzisci że te pieniądze już nie mają takiego znaczenia.
    ReviewUserIcon
    xyz

    13.04.2016 21:30

    Inne

    Ciekawe jest to ze dzial HR tej firmy zdaje sie nie czyta wogole opinii zawartych na tej stronie, szczególnie jesli chodzi o magazyn.. NIC sie nie zmienia i nie zmieni, presja i mobbing to codziennosc niestety..
    ReviewUserIcon
    xyz

    28.03.2016 19:27

    Inne

    Lepiej zatrudnic mnostwo nowych "zielonych" pracownikow niz poszanowac starych.Taka zasada chyba obecnie kroluje w magazynie. Starzy pracownicy zasuwaja a nowi przychodza na cieple posadki nie majac zielonego pojecia tak naprawde jak to wszystko wyglada. Brak mozliwosci awansu bo wola zatrudnic nowego.. Kreatywnosc pracownika nie istnieje. A jak ktos ma wlasne zdanie to ma przerabane albo go zwolnia.. Na szczescie juz tam nie pracuje. Spokojnie mozna znalesc inna prace i sie nie stresowac tym co tam sie dzieje
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    26.03.2016 15:22

    Inne

    TME weszło w kolejny etap dziadostwa: zatrudniają ludzi z Domu Brata Alberta, którzy otwarcie mówią cyt. "to tak kur*a ma wyglądać moja robota?", robią bałagan w regałach, lekceważą jakiekolwiek uwagi na temat niestosownego zachowania. Są to ludzie po srogich wyrokach, nie wiesz, czy kolejnego dnia coś mu nie odwali i wsadzi komuś nóż w plecy. Ale na pewno pracują za grosze albo są jakieś dotacje z budżetu, to dla całego zarządu jest najważniejsze - zapłacić jak najmniej, skorzystać jak najwięcej. Liczą się cyferki na koniec miesiąca, nie człowiek.
    ReviewUserIcon
    Dział HR

    29.03.2016 14:45

    Inne

    W odpowiedzi informujemy, że w ramach wsparcia wszystkich osób potrzebujących, firma TME prowadzi działania mające na celu niesienie pomocy osobom wykluczonym z rynku pracy. TME z dumą wspiera różnego rodzaju organizacje, w tym Dom Brata Alberta, przeciwdziałając tym samym zjawisku bezdomności i ograniczając wykluczenie społeczne. Wszyscy pracownicy TME, bez względu na status społeczny, światopogląd, stopień niepełnosprawności, wyznanie czy kolor skóry zasługują na jednakowe warunki zatrudnienia. Firma TME nie tylko nie korzysta z dotacji wspierających zatrudnienie osób wykluczonych społecznie, ale zgodnie z polityką firmy, silnie angażuje się w rozmaite akcje charytatywne. Z poważaniem, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Ex-pracownik

    06.04.2016 22:34

    Inne

    W ramach wsparcia, to można dać ludzkie pieniądze aktualnym pracownikom, a nie zatrudniać nowych, byle byli tańsi od dotychczasowych. Ale co tu się dziwić, dla zarządu liczą się cyferki i własna kabza.
    ReviewUserIcon
    NOWY

    12.02.2016 22:09

    Inne

    Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i mogę powiedzieć, że jak najbardziej profesjonalna i w bardzo miłej atmosferze. Udało się dostać mam nadzieję, że współpraca będzie równie miła i długotrwała. :)
    ReviewUserIcon
    Imaginacja

    19.02.2016 17:05

    Inne

    Wybieram się w poniedziałek na rozmowę. Możesz powiedzieć o co pytali? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    abc

    25.03.2016 09:20

    Inne

    Na rozmowie pytają o doświadczenie i wiedzę która na stanowisku jest niezbędna. Przygotuj się z tego co jest w ogłoszeniu, tam są wymagania oni o to pytają.
    ReviewUserIcon
    NOWY

    07.02.2016 20:54

    Inne

    NIE PRACUJE TAM ALE BYŁEM OSTATNIO NA ROZMOWIE I DLATEGO WIEM, KRÓTKO MÓWIĄC ZAROBIC TAM SIĘ NIE DA ,A JEŻELI CHODZI O PREMIE TO MÓWIŁA ZE WSZYSTKO ZALEŻY OD BRYGADZISTY ALBO PRZYZNA ALBO NIE.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    07.02.2016 20:36

    Inne

    Dziekuje za informację. Pracujesz tam? Jak sprawy z premiami?
    ReviewUserIcon
    NOWY

    07.02.2016 19:54

    Inne

    JAKO ELEKTRYK TO NIE WIEM,A CO DO NADGODZIN TO PANI Z REKRUTACJI MÓWIŁA ALBO ZAPŁACĄ LUB DO ODBIORU.
    ReviewUserIcon
    nowy

    07.02.2016 19:31

    Inne

    A jako elektryk? Nadgodziny ? Dziękuję za odpowiedź.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Transfer Multisort Elektronik?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

    Ustronna 41 93-350 Łódź

    NIP:7290108984

    REGON:473171710

    KRS:0000165815

    https://kariera.tme.eu
    Branże: Elektronika, hardware i akcesoria

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    NOWY

    07.02.2016 18:06

    Inne

    ZAROBKI NA OKRESIE PRÓBNYM NA MAGAZYNIE PRZY KOMPLETOWANIU TOWARU PRZEZ 3-MIESIĄCE 14ZŁ BRUTTO PO OKRESIE PRÓBNYM PRACA NA AKORD,WIĘC SZAŁU NIE MA.
    ReviewUserIcon
    nowy

    07.02.2016 08:00

    Inne

    Witam wszystkich ma jutro rozmowę kwalifikacyjną w tej właśnie firmie obecnie mam pracę i nawet nie tak źle zarabiam chciałbym się dowiedzieć czy warto się strać do tej firmy, czy inwestują w pracowników i szkolenia no i oczywiście jak wygląda realna sprawa zarobków na magazynie i jako elektryk. Dziękuję za odp. :)
    ReviewUserIcon
    Nie w.y.d.y.m.a.n.y.

    30.11.2015 16:44

    Inne

    Witam.Ci co pragną tam się zatrudnić na magazynie niech się 3x zastanowią nad tym.Kasa słaba,a tyrka jak na kopalni.Zwłaszcza na pakowaniu i wydawaniu.Oprócz brandingu który pracuje 6-14,12-20,to takie działy jak np pakowanie pracują do ostatniego zafakturowanego zamówienia.Na wydawaniu non stop na nogach ganiasz między regałami.Na brandingu non stop pretensje o wypełnianie kto ile czego zrobił i w jakim czasie.Jeśli chodzi o przełożonych to porażka,mowa o brygadzistkach oraz brygadzistach.Ale jak ktoś lubi być d.y.m.a.n.y. to zapraszamy serdecznie
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    05.11.2015 21:27

    Inne

    Atmosfera w miarę ok, zależy, w jakim dziale. Połowa pracowników to konfidenci donoszący Młodszemu Bratu (biuro), Lordowi Farquaadowi (magazyn). Ten ostatni, to gość bez skrupułów, który utnie Ci kasę i uśmiechnie się w twarz podając bezsensowny argument. Wykonuje bezmyślnie wszystkie polecenia Starszego Brata. Podsumowując - praca w biurze jest ok 50/50, na magazynie nikomu nie życzę i nie polecam. Kasa słaba, mydlenie oczu socjalem, ale o podwyżkach nie ma mowy. Dużo bezmyślnej roboty typu "wszystko na raz, a zastanawiać będziemy się potem, bo Bracia tak kazali". Przyjaźnie zostają, niesmak po traktowaniu pracownika pozostaje.
    ReviewUserIcon
    anka

    13.11.2015 22:33

    Inne

    Najmniejsza łączna premia jaka w tej firmie dostałam to było 11 zł!Kiedy poszłam do "Małego" powiedziec ze nie mam za co zyć, poniewż moja łaczna pensja wynosiła nie całe 1300zł usłyszałam że mam sobie szukac innej pracy.Także go posłuchałam znalazłam dośc szybko inna praace za duzo lepsze pieniądze takze mimo wszystko wyszłam na tym dobrze.Nie żałuje tej decyzji
    ReviewUserIcon
    Kandydat z mandatem

    15.10.2015 08:41

    Inne

    Miałem okazję brać udział w rekrutacji na stanowisko za biurkiem. W drodze na spotkanie dostałem mandat (przejście na czerwonym świetle od tajniaków, lol...) przez co spóźniłem się na autobus a coza tym idzie na spotkanie. Rekruterzy czekali i złego słowa o moim spóźnieniu nie powiedzieli. Spóźniłem się około 20 minut, więc równie dobrze mogli już mnie olać, nie zrobili tego. Na rozmowie była Pani z HR oraz osoba kompetentna z wiedzą narzędziową. Rozmowa była miła oraz rzeczowa, zakończona testem praktycznym z wiedzy z excela. Spotkanie oceniam pozytywnie, miło że rekruterzy pomimo mojego spóźnienia zaczekali. Pytania były konkretne o wiedzę, bez zbędnego tracenia czasu na pytania zwiazane z hr. Jedynym minusem moze być fakt iż na odpowiedź miałem czekać tydzień, czekałem trzy tygodnie. Takie decyzje nie powinny być przeciąganie. Ogólnie proces rekrutacyjny oceniam dobrze.
    ReviewUserIcon
    Fabio

    02.10.2015 12:25

    Inne

    Firma schodzi na psy. Kierownicy mówią co innego, robią co innego. Gnojenie pracowników jest na porządku dziennym. Bez dziennej dawki lizania d...y nic nie idzie zrobić. Nowe młode kierownictwo które nie ma zielonego pojęcia o tym co robi wprowadza pomysły i projekty w myśl zasady "nie ważne co robić, ważne żeby robić". Nie polecam!!
    ReviewUserIcon
    Butterfly18

    08.08.2016 23:39

    Inne

    Zgadzam sie na 100%. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    husky

    09.08.2016 12:11

    Inne

    A Ty czemu nie polecasz? Pracujesz tam nadal czy odszedłeś? No i w jakim dziale jest tak do (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.09.2015 17:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anka

    15.10.2015 10:45

    Inne

    najnizsza karjowa + premia która może wynosic nawet koło 13 zł.Jezeli jestes w stanie utrzymac rodzine za 1300 zł to gratulacje!
    ReviewUserIcon
    anka

    23.09.2015 12:10

    Inne

    jezeli ktos lubi biegac miedzy regałami za nie wiele wiecej niż najnzizsza krajowa to i owszem,po co szukac czegos innego?! haha
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.08.2015 13:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.10.2015 08:35

    Inne

    Prawie każdy pracownik magazynu szuka pracy. i raczej mało kto jest zadowolony
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.08.2015 15:42

    Inne

    Zanim otrzymałam tutaj pracę, pracowałam na umowę zlecenie. W TME dostałam umowę o pracę z opłaconymi składkami, wypłata zawsze jest na czas. Pieniądze oczywiście zawsze mogłyby być większe. Pytanie dlaczego pracują tu ludzie od wielu lat, całe rodziny i raczej nikt z nich się nie zwalnia? TME jest stabilne i wypłacalne. A szczęścia zawsze można poszukać gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    super łoś

    28.08.2015 20:11

    Inne

    Kołchoz , pot po jajcach cieknie a brygadziści myślą że pozjadali wszystkie rozumy . Odradzam , chyba że lubisz tyrać jak dziki łoś
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.08.2015 21:01

    Inne

    Jestem zadowolony z pracy w TME. Atmosfera ok, ludzie, jak wszędzie zdarzają się zarówno mili, jak i trochę mniej. Sporo nowych projektów, w których można wziąć udział i przy których można się dużo nauczyć. Polecam.
    ReviewUserIcon
    anka

    10.08.2015 20:34

    Inne

    Odradzam tam prace kazdemu.Chyba że ktos lubi tyrać za najnizsza krajowa.Pracowałam tam poł roku wyscig szczurów,na hali jest tak goraco ze pot sie po tyłku leje nawet ZIMA!Dyr.się cały czas czepia ciagle czegos nowego.Nie polubia Cie brygadzistki to masz juz przechlapane bo swinie nie raz Ci podłoza.Z racji tego że sa ciagłe roszady pracowników oczywiscie czesto sa nadgodziny płatne 4zł z groszami za jedna!!!Premie mozna dostac nawet kilkanascie złotych.jedyny plus to ze masz umowe o prace i na tym sie plusa koncza.praca na akord przez duże "A"!!!!
    ReviewUserIcon
    specjalista ds. sprzedaży

    30.07.2015 11:46

    Inne

    Ja również byłem na rozmowie i wcale nie z polecenia. Rozmowa jak rozmowa- nikt nie truł d**y, nie zadawał zbędnych pytań. Zarówno Pani z HR jak i Dyrektor zachowywali się normalnie... Zanim wszedłem na rozmowę, do recepcji wszedł chłopaczek zostawić CV- "nie ważne na jakie stanowisko"... Koszulka w gandzie, słuchawki jak czołgista na szyi, czapka wpierdolka... Jak tacy ludzie przychodzą na rozmowy o pracę, to nic dziwnego, że potem wylewają hejt na stronach tego typu... Jeszcze nie zdecydowałem się czy będę tam pracować, ale nie dajmy się zwariować.... w każdej firmie są ludzie i szczury...
    ReviewUserIcon
    ralf

    04.08.2015 20:58

    Inne

    jego wzrost świadczy o poziomie który swoja osoba prezentuje
    ReviewUserIcon
    elka1974

    19.07.2015 14:47

    Inne

    Również przeżyłam rozmowę kwalifikacyjną w Tme. Dział HR spisał się bardzo profesjonalnie ale na kolejnej rozmowie był dyrektor magazynu, który swoim zachowaniem przypominał raczej człowieka spod budki z piwem niż osobę pełniącą tak ważne stanowisko. Jego pytania były tak tendencyjne i niekulturalne. Pracę z tym człowiekiem polecałabym najgorszemu wrogowi !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    kandydat

    07.04.2015 21:37

    Inne

    ja rowniez mialem okazje byc na rozmowie kwalifikacyjnej - pozornie jest ok, jednak niektore pytania kompletnie od czapy, nie majace najmniejszego powiazania z praca na stanowisko na ktore sie aplikuje. generalnie jak sie wpisze w google 10 najglupszych/najgorszych pytan jakie mozesz uslyszec na rozmowie kwalifikacyjnej to znaczna ich czesc sie pokrywa :) z tego co slyszalem od znajomych, ktorzy odeszli z tej firmy - stawki to minimum krajowe, takze jak kogos zapytaja ile chce zarabiac, to juz moze sie domyslac ile powiedziec :D
    ReviewUserIcon
    Piotr

    19.02.2015 21:15

    Inne

    Nie wiem skąd te opinie o HR w TME, pracowałem w TME, przeszedłem proces rekrutacyjny i mówiąc szczerze był w pełni profesjonalny, obie panie są naprawdę miłe.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    18.02.2015 20:32

    Inne

    Dziś byłam na rozmowie w TME. Z czystym sumieniem mogę polecic. Rozmowa przeprowadzona w sposób profesjonalny, a co najważniejsze, w przyjaznej atmosferze. Moje doświadczenie jest zupełnie inne od prezentowanych powyżej.
    ReviewUserIcon
    Profesjonalista

    07.01.2015 17:03

    Inne

    Rekrutacja do firmy TME jest żenująca. Kobiety z HR nie maja pojęcia o zasadach rekrutacji, nie posiadają wiedzy na ten temat, nie znają angielskiego, nie posiadają manier aby sie odpowiednio zachować , przyjać postawę. Co to za ludzie tam pracują, jakieś dziunie pojmane po znajomości udają, że pracują. WSTYD !!!! ZENADA !!! OBCIACH !!! Nie omieszkam póscic to w eter na całą Polskę jak tam sie traktuje ludzi juz od samego początku.
    ReviewUserIcon
    yoshi

    11.04.2016 10:54

    Inne

    Profesjonalisto, "póścić" to przez "u" otwarte się pisze :-)))
    ReviewUserIcon
    El..Polako

    05.02.2017 13:30

    Inne

    Chyba jestes debilem ze tos da swoje imie i nazwisko.Ale potwierdzasz ze pracuja tam debile i donosiciele.A ta strona pokazuje prawde o tej cyrkowej firmie.
    ReviewUserIcon
    iman

    12.10.2014 00:22

    Inne

    W firmach tak dużych jak TME, gdzie pracuje sporo osób zawsze będzie konkurencja i z pewnością wiele szczęścia ma ten kto trafi do fajnej grupy. Bo jak wiadomo wszędzie można "ciężkich" przełożonych. Ale jeśli to się uda trafić się spoko grupy to z pewnością polecam. Firma ma ciekawe zaplecze dodatków motywujących, tj. premie, integracje, dofinansowania itp.

    Zostaw merytoryczną opinię o Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.