Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

zakrecony

ja tez potwierdzam,zawsze płaca solidnie

bomba

moze mi ktos napisac czy sa przyjecia w drabescie ,obecnie mam 8 pln/godz ,pracuje na balicach jest szansa wiecej zarobic na godzine ??????????

katy

ja tez potwierdzam,pracuje wprawdzie tylko 4 lata w tej firmie ale nigdy nie było takiej sytuacji

spoko

potwierdzam w całej rozciągłości

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

bania

pracuje w tej firmie juz kilkanascie lat i nigdy w historii nie było przypadku ze komus nie wypłacili wypłaty,zawsze płacą ,raz czy dwa były opoznienia o jeden czy dwa dni ale ze wzgledów technicznych nie z braków kasy na koncie

mgr inzynier

skonczyłem studia wyzsze ,jestem inz mechanikiem,znam biegle dwa jezyki,szukam od dłuzszego czasu pracy ,musiałem wyjechac do warszawy bo tam ja znalazłem niby wiecej zarabiam ale tez koszty utrzymania sa wyzsze ,zostaje mi po odtraceniu kosztów 500pln,chce wrocic do krakowa i mieszkac u rodziców jak dawniej,zaproponowano mi w drabescie 1500 pln na poczatek ,to wiecej mi zostanie jak mam teraz ,chyba sie zdecyduje ,czy komus nie wypłacili pensji ??? bo znam firmy ktore wypłacaja tylko zaliczki na poczet pensji i ciagle obiecuja ze zapłacą a w koncu nie płacą.

@mgr inzynier

wszyscy dostaja kase na czas, nie ma takich jaj na szczescie jak w innych firmach

chinczyk z makao

Pisior,zmien sobie zawod jak ci ciezko ,reklama powyzej,Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny,i bedziesz pracował jak w chinach

wnuczek

dziadku,jak takie szkoły dobre konczyłes to odpowiedz mi dlaczego przekrecaja kamere skierowana na robota zeby nikt z kierownictwa nie widział jak sie demoluje robota po to zeby braków narobic ,bo mnie takiej techniki w szkole nie uczyli

przemysłowe

A dlaczego na przemysłowych zarabiają najwięcej? A gdzie Kim Dzong Un pracował?

pisior
@przemysłowe

A na przemysłowych zarabiają najwięcej bo najbardziej zapier--alają,jak by Ci przyszło wyperforować ok.4 tys.otworów to klękniesz przy maszynie po 7 godzinach i będzie ci się to jeszcze przez tydzień śniło. A P,Jurek to pracował na spawanych i tam zarabia się jeszcze lepiej. Ludzie nowi przychodzą porobią jedną zmianę i tyle ich widzieli bo uważają że taki zapier--ol za 13 lub 14 zł,-/h to oni mają gdzieś.Dlaczego ciągle są braki kadrowe na przetłaczanych? Bo tam się nie stoi tylko zapier--ala choć stawka jest wyższa niż na innych działach dlaczego ludzie ze stalówki nie chcą pracować na przetłaczanych? bo na stalówce jak sobie siądzie przy prasie to sobie siedzi i zawija w te sreberka i ma wszystko w d--pie,wszyscy zazdroszczą stawek na przemysłówce ale żaden tu nie przejdzie.Zapraszam wszystkich chętnych postoimy sobie za 14zł,-/h.Pracowali u nas także ludziska z domówki jak widać dalej robią na domówce i narzekają na stawki.Kierownictwo potrzebuje od zaraz dodatkowych ludzi , jakoś nie widać kolejki przed działem zatrudnienia.

anty kraj

Polecam tą firmę każdemu kto nie był w chińskiej fabryce. A kraj to taki Kim Dzong Un z Korei. Albo jesteś moim przydupasem albo giń!

dziadek

Pytasz wnuczku jaką dziadek szkołę skończył? A taką jak wszystkie dziadki a przede wszystkim szkołę życia a nie jak obecne wnuczki niby wykształcony i po wyższych studiach a ledwie buta umie zawiązać nie mówiąc o wkręceniu żarówki. A co do robota to nie będę komentował jego wydajności bo nie pracuję na tym dziale ale pracuje tam od dawna łebski facet z którym często rozmawiam a z tego co wiem to on to widzi raczej w ciemnych barwach ma gość chyba największe doświadczenie na tym dziale i z tego co wiem to jest w 100% praktykiem a nie teoretykiem.Poza tym to nie robot tylko prototyp maszyny na najtańszych chińskich podzespołach , która robi tylko pojedyncze przęsła a do produktu finalnego to jeszcze bardzo daleko i niestety pozostałe czynności muszą wykonywać ludzie.Jak koleś źle zanituje element to jest w stanie to poprawić i jest ok.Jak "ROBOT" źle zrobi przęsło to jesteś w stanie tylko przeznaczyć to na złom.Czasami zaglądam do nich na halę i jak widzę z dnia na dzień rosną już sterty właśnie tego "ROBOTOWEGO" złomu.Długo by się można nad tym rozpisywać. Czas Pokaże Powodzenia !!!

gilza

Jeszcze jedno,u kogo składa się CV , bo teraz słyszałam ze mozna wejsc do biura, tylko nie jestem pewna

ciotka

pracuje w tej firmie krótko,ale widze ,ze da sie tu zarobic,nie płaca zaliczkami jak w poprzedniej mojej firmie,robot fajnie zasuwa ,moga podwoic produkcje drabin,i bedzie lepsza kasa dla wszystkich,ale ludzie w tej firmie boja sie tego i cały czas przy nim majstruja,i sa awarie, niech kierownictwo zrobi z tym porzadek bo ludzie to widza ale boja sie odezwac

wnuczek

w kazdej firmie kupuje sie roboty zeby sie lzej pracowało ludziom i była wieksza wydajnosc ,stawka za poszczegolny element musi isc w dół bo po to sie to robi,ale stawka za godzine powinna isc w gore bo pracownik zrobi wiecej korzysc ma firma i pracownik tez,jaka szkołe dziadku konczyłes w tamtym stuleciu

dziadek

Panowie gó-no wiecie stawki na przemysłowych od początku są takie same , tylko chłopaki kiedyś robili po 30 drabin a teraz robią po 70,80 co przekłada się na wypłaty. Ale teraz może się to zmienić , bo firma zakupiła robota i stawki od września zapewne polecą w dół a co za tym idzie dział będzie kulał bo za 8,50 zł,-/h nikt nie będzie pracował.

pikantny
@dziadek

a ile ty wyjebi...sz na godzineze kasy ,ze tak kraczesz i jestes pewny ze obniza nam stawke

zdesperowany
@dziadek

chłopaki sprobujmy zrobic 90-100 sztuk na zmiane to wyjdzie nam stawka ponad dwadziescia,nie chce tego mowic oficjalnie ,bo widze ze starzy nie chca wiecej zarobic i nas stopuja,

pikantny

to jak tyle potrafisz wyjeba....c w kasynie w ciagu godziny to co narzekasz ze ci mało płaca ,musisz wyciagac z 7 klocków bo musi ci chyba zostac cos na zycie

@pikantny

Pikantny zdradzę ci moją tajemnicę w Drabeście to ja pracuję z nudów i nie narzekam na zarobki wystarczy mi na taksówkę do kasyna a na resztę to mam wyj...bane.

tommy

przeciez stawki na przemyslowych sa takie wysokie od wielu miesiecy i nic sie nie zmienia

poko

tommy,widziałes lub słyszałes ze kiedys obnizyli w tej firmie stawke bo ja nie choc pracuje tu juz kilka dobrych lat

Nick:

tommy - chyba na przeymyslowych, ale kwestia 3 miesiecy i bedziecie miec po 10 zl za ta sama robote, bo na stalowce czy aluminiowce, nie wspomne o magazynie, to naje..c sie trzeba a 10 zapomoga

tommy

nie wiem kto dostal 1300 ale na pewno nie ktos kto pracowal calu miesiac a sie nie opier.. bo ostatnie pensje byly na stawkach po 15 pln na lape srednio

polo

lolek co z ciebie taki Lolo,w ciagu 5 minut wyceniłes zakład,zapoznałes sie z technologia produkcji, poznałes wszystkich ludzi po imieniu i na koniec odrzuciłes oferte pracy za 12 pln/godz, szukaj dalej pracy ale najblizej znajdziesz na ksiezycu tam czekaja na takich jak ty

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.