Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

jeje

Kokos nie ciesz sie hiruś może zostać i zarobek też chociaż jest pocieszenie łysy chce stawke drugiej zmianie zmniejszyć to da nieroba tępego im A KTO TY JESTEŚ CHYBA WIEM

q
@jeje

jak to chce zmniejszyc? po co ? po to zeby ludzie dalej z firmy uciekali? tu stawke trzeba zwiekszac, bo ludzie dalej jak tylko znajduja cos innego to od razu spierdalaja z tego kolchozu

kokos

nareszcie pozbywamy sie tego buca przechodzi na drugą zmiane

marek

Ha ha ha

realista

nie piszcie źle o drabeście i o łysym, wielki plus za wartości rodzinne, czyli jak jesteś rodziną do łysego to masz dobrą robotę i kasę, zasypiasz do pracy w biurze? nie ma sprawy, stanowisko na przetłaczanych czeka, dobra stawka i zero kontroli, tak od wujka... jak prezes odejdzie to poczekamy rok, może dwa i firma zmieni nazwę na łysy i rodzina, żal.pl

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

marek

Najważniejsze ze mozna wypić i na kacu przychodzic bo nie sprawdzajom wcale

tommy

kto te brednie pisze tak co troche,stawki mamy co miesiac po 13 zeta na lape na al,a przemyslowka wiem ze chlopaki ciagna od poczatku co miech po 18 zeta nawet!!!!!tomalo i zle jest jeszcze komus?nie slyszalem jeszcze,zeby ktos nie dostal tyle kasy,co zarobila brygada,u nas by to nie przeszlo,nie opowiadajcie bredni takich

mich

Czesć Daniel.no idż zobaczysz.ja odradzam.ale nie pracuje tam juz ponad 2 lata może sie coś zmieniło nie wiem..a nie ma kogo zapytać bo z 30 osób z produkcji Nikt nie został..

kaz

Zapomnij!

mich

witam pracowałem w firmie Drabest.w 2013 roku .nie wiem jak jest tam teraz ale to co sie wtedy działo nie dało sie opowiedzieć ..na 8h maszyna sie psuła przez 2h .a zapłacone było za 6h mimo że nie z twojej winy !obiecywali 10 zł a zarabiałem 7h.taka jest prawda.dalej sie kierownicy zmieniajA co 3 miesiące?? jak jest za dobry dla ludzi to wylot? tak było palce sobie kaleczyłem ..pracowałem tam 9 miesięcy na umowe zlecenie na czas..nie okreslony!słyszał ktoś o takiej ?teraz wróciłem do zawodu na poczatku nie było kokosów ale po 2 latach zarabiam 2400 na reke z umowa o pracę po 8h od Pon do piatku.powiem tak uciekajcie z tamtad chyba ze teraz jest lepiej w co Nie wierzę.pozdrawiam

Iwan

Pracowałem w tej firmie miesiąc do pierwszej wypłaty ponieważ z obiecanych 10-11zł wyszło 8zł. Stanowiska płacone tak samo a chłopaki na stołach robią największą robotę. Totalny brak organizacji przy większych drabinach. Większość osób jak coś zacznie robić tak robi cały dzień zamiast być uniwersalnym i pomagać na poszczególnych stanowiskach. Najbardziej podobała mi się lakiernia proszkowa której nawet niewiem jakim słowem określić ponieważ żal to za słabe słowo. Zaplecze socjalne powinno się zgłosić na plac Szczepański ponieważ pracodawca przy tej ilości osób musi zapewnić mydło oraz papier toaletowy!SE7Y

m

stalówka

tommy

na ktoym wydziale?nie slyszalem o takim legalnym piciu,tylko ze wyrzucaja za to od razu,maja alkomat

Zostaw
@tommy

jakby za picie wyrzucali, to na stalowce nie mialby kto robic.

m

jestem z zalasu dobrze mi sie tu robi i wypic na zakładzie też możno a mojom babe wyrzucili chamy

jacek

co to za bajki z tym po mordize,jak wszyscy sa normalnie na wydziale,slepy jestes??????kto ty jestes wogole,gdzie robiszz????

tommy

nie opowiadaj,bo maszyny dzialaja non-stop,sa automaty i roboty,a poza tym lata po zakladzie ciagle ten z jakosci i pilnuje tego

Gfti

Kto dostał? PP czy PM?

Zostaw

W poniedziałek Nasz Pan dostał podobno po mordzie od jakiegoś pracownika... A jak wiadomo za darmo nawet wpier... sie nie dostaje... Wczoraj i dziś Nasz Pan liże rany w domu ;-). Morda się zagoi to wróci ;-) Heheaha

joleś

Maszyny w tej firmie to katastrofa. Jest jakaś nowa chińska, która nie działa prawidłowo. Moim zdaniem niektóre drabiny nie powinny opuścić produkcji ale tutaj liczy się tylko kasa. Kable wszędzie , tu coś wisi , można się zabić o własne nogi taki (usunięte przez administratora) Pracowałem tak miesiąc i podziękowałem. NIE POLECAM

arek

czy ktos wie,gdzie mozna w okolicach kupic taka rozkladana drabine w dobrej cenie?slyszalem ze gdzies niedaleko sprzedaja tnaiej niz w u nich w biurze

tommy

no w tym miechu rekord na domowce stawke mam 13 zeta na lape,a kumpel na przemyslowke wyrobil 18 zeta/h do reki,spox

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.