Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

Krakus

O jakiej pracy mówisz pojawianie się czasem w firmie to nie można nazwać żadna praca , młodego to wcale nie widać w firmie . Robić to robią ludzie na produkcji i tam się premiują słyszałem ze bony dostali a my na produkcji co mamy ? Nie ma nawet na czym produkować montują już kolejny tydzień maszynę , pytanie ile ludzi poleci z pracy po uruchomieniu . Dobrze ze obok hala się stawia wiec będzie gdzie iść do pracy .

Logiczny
@Krakus

Aż żal czytać co poniektórzy tu wypisują.... Co to jest? - Nieudolne próby pogorszenia opinii na temat tej firmy. Dlaczego? - Z zawiści. Po co? - Dla zaspokojenia własnych potrzeb. Skąd taki wniosek? - Nikt ze szkalującyc nie ma odwagi napisać czegokolwiek pod własnym imieniem, bo wie że to bzdury i nie będzie utożsamiał ich ze sobą. Co więcej, GoWork ma służyć informowaniu nowych pracowników o potencjalnym miejscu pracy, a służy widać czemu :) Przykład absurdu- nowa maszyna = ile pracowników poleci? Takie hipotezy, zawsze powodują uśmiech na twarzy. Logicznie każdy by pomyślał- rozwój spółki oznacza raczej wzrost zatrudnienia, ale po co komu logika.

Podek

(usunięte przez administratora) PS. Tylko Admin GoWork ma prawo usuwać opinie i to tylko opinie łamiące regulamin.

dddd

Zarobki w dużej mierze zależą od kierownika działu, na produkcji idzie zarobić bo kierownik spoko na magazynie widocznie jest do wymiany i powinien to przeczytać prezes i porównać zarobki produkcja, magazyn i liczba godzin, zdecydowanie więcej godzin ma magazyn a zarobki do tego mniejsze to są żarty i jeśli kierownik magazynu się nie zmieni to nie będzie dobrze

@dddd

Ale na magazynie maja tez lzejsa robote,chociaz podobno podniesli im stawki i premie

Darek
@TH

jeśli uważasz, że na magazynie jest lekka praca to byś się zdziwił, nie wszystko robi maszyna.

Dawid
@TH

podnieśli z 13 na 14zł, poszaleli. W tym czasie na produkcji pensja wzrosła od szczebla i teraz porównaj 23zł na godzinę a 14zł na godzinę, dziękuje.

Dawid
@dddd

Dodatkowo dodam, że jak nie ma zamówień to na magazynie nam się nudzi a na produkcji pracują cały czas jednym tempem

@Dawid

nie ma zamówień? Praca jest na okrągło tylko za mało miejsca i ludzie zaczynają się plątać nie wiedząc co robić,(usunięte przez administratora) najgorzej jest od 12 godziny

Aa

Witam, w jakich granicach oscylują zarobki na magazynie w netto i ilość godzin?

@Aa

na początek 14zł na godzinę, praca to 8 godzin dziennie jeśli chcesz pracujesz więcej, możesz nawet po 16 dziennie, soboty pracujące dla chętnych zarobki są większe w soboty.

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

drabiniarz przemysłowy

ponad 2 lata tam pracowałem na przemysłówce , przez ten czas norma drabin do zrobienia wzrosła prawie o 50% a stawka za drabine jest ucinana co jakies 3-4 miesiące ,kierownicy ciągle kłamią a propo stawek ,nikt nic nie wie ,zasłania sie prezesem. pracujesz w "akordzie" ale nikt nie wie ile jest płacone za co i jest stosowana zasada " im więcej zrobisz tym MNIEJ zarobisz" nie polecam

@drabiniarz przemysłowy

Akurat tam robie tera,zwariowales chyba!!! Mamy po 3,5 tysi na łapę co miesiąc i więcej,to co to mało jest?

xxxx

za styczeń wyszło 3600

xxxx
@drabiniarz przemysłowy

za 3600 jest multi ludzi, którzy chcieliby robić za tyle po 8h dziennie i soboty wolne

@TH

wystarczająco dla kawalera mieszkającego z rodzicami, dla powazne osoby tylko czekają na powstanie kolejnej hali produkcyjnej u sąsiada, 1000zl wiecej na wstepie, i przynajmniej nie zapylone miejsce pracy

@TH

Tyłka te twoje 3500zł nie urywa. Zwyczajna kwota na przeżycie miesiąca bez większych zmartwien, i bez wybierania najtanszych wedlin i produktow w sklepie. O zakupie nowego samochodu mozesz pomazyc z tej kwoty, chyba ze jestes kawalerem i na garnuszku u rodziców.

@ya

mowisz o tym baraku obok ? :D Nie slyszalem zeby ktos chcial gdzie isc,to do nas przychodza teraz non stop

@ya

To nie kopalnia,za normalny etat 8 godzin mi starczy a zawsze moge dorobic

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Drabest Sp. z o.o.?

TH

Tak moze bylo kiedys ale tera mamy kilku kierownikow co awansowali wyzej i sa dobrzy

gruber

Ajak zarobki i praca handlowca bo jest ogłoszenie na Śląskie, ktoś coś podpowie

@gruber

Na sląskie teraz to powinni dawać 20tys podstawy +% od sprzedazy :D :D :D

Wojtek

Macie maseczki zapewnione czy każdy indywidualnie musi załatwiać ?

@Wojtek

mamy miec zapewnione,ale podobno nie ma jednak obowiazku w pracy byc

@Wojtek

Maseczki są dobrowolne, jesli ktos chce może sobie przyniesc z domu, lub poprosic kierownika o wydanie. Ogolnie. 99% zalogi nie nosi maseczek.

ddddd

jakie zarobki między magazynem a produkcją? Duża przepaść? Bo z tego co słyszałem to ponoć nawet 10 złoty więcej na produkcji na godzinę w porównaniu do magazynu, chciałbym wiedzieć czy to tak jest

@ddddd

Różnica między magazynem a produkcją to około 2 - 3,50zł.

Greg

Czy może się tu wypowiedzieć jakiś handlowiec? Jak zarabiaja ph, jaką atmosfera, jaki samochód.

pracownicy

Od czwartku, 16 kwietnia 2020 roku będzie obowiązywał obowiązek zasłaniania ust i nosa, Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz ZAKŁADACH PRACY. Prosimy pracodawce o zorganizowanie maseczek ochronnych dla wszystkich pracowników! Żarty się skończyły. Od 16 kwietnia brak dbałości o przestrzeganie zasad higienicznych w pracy, będzie każdorazowo dokumentowany i zgłaszany na policję.

Mietek

Jedynie co warto w tej firmie to produkcja tam ponad 20 na godzinę nawet 3600 miesięcznie po 8 godzin od poniedziałku do piątku, dobrzy kierownicy, którzy potrafią coś załatwić w porównaniu do magazynu.

@Mietek

wez nie pisz bzdur, 3600 to chyba spawacz aluminium.

@Mietek

produkcja za grudzien miala 2700 na ręke w tym 2 soboty pracujące...

@ja

Kumple jest spawaczem i nie schodzi poniżej 5 tyś na lape

Aninim
@ja

Może niektórzy mieli, a inni koło 5 :)

@Mietek

ja wziąłem 3600 za styczeń na produkcji.

@xxx

To i tak bo tamten ponad 6 tysi

fffff

13 na godzinę na magazynie to (usunięte przez administratora) za tyle robią po 8 godzin to zarobi się grosze w prężnej firmie, która osiągnęła 100mln dochodów w 2019 to chyba mało? jest różnica Produkcja ponad 20 na godzinę a magazyn 13.

@fffff

13 zeta to bylo 2 lata temu,teraz maja nawet po 18 z premiami

@krecik

pracuje na magazynie i Ukraina ma 13 a Polacy 1zł więcej czyli 14, niektórzy mają 15, nie wiem skąd ty wziąłeś te 18zł hah, dziwie się, że ludzie jeszcze się tam przyjmują, chyba dlatego, że są takie oferty... 18 ok ale brutto czyli neetto na rękę 14 :)

@Marek

Stary to jest przecie podstawa,zreszta podobno maja podnosic,do tego masz premie

Mietek

Jesli chodzi o place na magazynie wychodzi sie miesięcznie 2352zl jeżeli nie pojdziesz na urop lub L4 za nadgodziny liczą gołą stawkę czyli 14zl każdą nadgodzine przewaga pracowników z (usunięte przez administratora) którzy pracują po 12h nie znają Polskiego i psują stawki Kierownicy duzo obiecują malo robią maszyny i pakowarki to tragedia pamiętają wczesną epoke Gierka magazyn zimny nie ogrzewany

Mietek

Mszyny do pakowania owijarki pierscieniowe oraz piece termokurczliwe

@Mietek

Wygladaja na dosc nowe, kilka na pewno nowych wstawiali

Ooo

Czy rzeczywiście teraz szukają do pracy? Ogłoszenia nowe non stop dodają a odpowiedzi zero? Aż tak bardzo są wymagający?

ddddddd
@Ooo

sam dzwoniłem i jeśli zarobki potwierdzają tyle ile znajomi zarabiają to praca jak marzenie tym bardziej, że wszystko na konto idzie

@Ooo

tam pracuej kilkaset ludzi i coraz wiecej to co troche kogos szukaja kadrowki

aaaa
@ddddddd

jakie zarobki? np na magazynie. Na produkcji wszędzie płacą dobrze bo idzie się narobić akurat ale na magazynie nie idzie się zmęczyć niczym.

@Ooo

Wymagający nie, musisz mieć dwie ręce, niekoniecznie wszystkie palce :) oraz odporność na zjawiska paranormalne.

krecik

Brak slow.Nie wstyd tak pisać? Co ty wiesz dzieciaku o obozach pracy? Trochę wyobraźni i szacunku dla ludzi, którzy faktycznie przeżyli piekło (usunięte przez administratora)..o ile przeżyli!!!

ksylo
@krecik

Widzę że sporo się udzielasz na forum ile Ci płacą za pisanie takich bredni

@ksylo

ja tam pracuje i wiem co jeest,ale ty zadaj sobie to samo pytanie i przemysl co piszesz

@krecik

To dobrze się składa, że pracujesz w Drabest. Weszłam na forum, żeby przeczytać jakieś konkretne opinie o tej pracy. Jak oceniasz atmosferę?

@Ewa

spoko ludzie,czasem sie ttrafi jakis pajac ale to standard wszedie

@krecik

Cieszę się, wygląda na to, że atmosfera w Drabest jest dobra. A co możesz powiedzieć o pensji? @dddd podawał tu wcześniej stawkę na rękę i dodatkowo wysokość premii. Na produkcji jest tak samo: http://drabest.pl/resources/images/kariera/PP.pdf Potwierdzisz?

@Ewa

srednio 3 tyś na reke bedzie jak pytam

@krecik

Generalnie od 2k do 6k na dłoń, w zależności od obejmowanego stanowiska.

starszy

Nie jest źle pracuje zarabiam bardzo dobrze trzeba robić żeby zarobić nie płacą za przychodzenie do pracy tylko za wykonana prace a czy to (usunięte przez administratora) to nie wiem choć jestem starszy

dddd

na rękę dają 15 ale niech was to nie straszy bo za to premia wynosi 1000z ( tysiąc złotych)

3 na rękę po 10 godzin dziennie

srednio ze 3 tys na reke,ale niektory nawet 4 -5 tys,zalezy gdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.