Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

ddddddd

dzień dobry do firmy mam około 30km wielu znajomych tam pracuje i ja również się zastawniam czy tam iść oni twierdzą, że nie ma przyjęć tu gdzie oni pracują ale w innym miejscu są i jedynie musiałbym są dojechać, chciałem zapytać czy są ogólnie przyjęcia bo dzwoniłem na nr podany na stronie i baba mówi, proszę zadzwonić , ona się musi upewnić i dzwonisz po 2 dniach, musi się upewnić po tygodniu ona nie wie a w drugim tygodniu już nie pamietą to te przyjęcia tak dla picu? Proszę o podanie nr tel lub odpisanie na e-mail darek1993@poczta.fm

xxxxxx

płacą na godziny czy akord?

@xxxxxx

jest podstawa i premia od wyniku od ilosci

No to jest wszystko .ale? nic z Twojej informacji nie wynika... Cześć, Andrzej

@Andrzej

przykladowo moj kolo na rusztowaniach ma podstawe mala ale plus premie od ilosci,ze razem wychodzi stawke 30 zeta na godzine na lape, calosc wszedzie umowa o prace ze brutto mowi 6-7 tyś wychodzi,a na dniowki po 8h robi normalnie, w chu...maja tam

@krecik

Skoro maja po 30zl na godzine na reke, to dlaczego gosc ktory pracuje tam juz kilka lat na PIT z firmy ktory dostal miesiac temu mial tylko troche ponad 20 tys zl? Z tego co piszesz powinien miec niecale 74 tys brutto, czyli sporo mu brakowalo. Wynika z tego co napisales ze tylko podstawa jest placona przelewem, a reszta do reki w kopercie, tak? No chyba ze tak naprawde maja po 11zl na godzine na reke?

@kumpel

ktory to gosc? nawet sprzataczka ma 3 tyś brutto,bo to sasiadka niedaleka, nie spamuj watku klamstwami-pewnie z konkurencji?

@kumpel

chlopie co ty brredzisz,tyle to nawet jest mniej niz minimalna-nie sciemniaj i nie rob zamieszania jak jestes z konkurencji bo ja w piatek dostalem juz kase na konto i mam standardowo ponad 3 tysie na lape, to masz brutto ponad 4000 a na innych maja jeszcze wiecej od nas

Darek

chialbym sie zatrudnic w firmie bo slyszalem same dobre opinie, jakie stawki daja na poczatek, magazyn, produkcja?

@Darek

2,5-3,5 tyś sredni na lape,zaalezy gdzie

@Darek

Na umowie stawka minimalna. Reszta umowna na gebę. Dostaniesz, albo nie.

@kumpel

kolega kumpel z konkurencji wpadl-pozdrawiamy

dddddd
@TH

3 tysiące to naprawdę jest bardzo dobra oferta, ciężka praca na produkcji?

@dddddd

zalezy gdzie,ale co jakis czas sa nowe maszyny i jest coraz lzej

znam firmę ...

jak ktoś mówi o premii to gdzie ją widział? Poza tym wśród kierowników panuje brak doświadczenia, i braki w nauce...

@znam firmę ...

o jakie premie chodzi?socjalne? od brygadzisty w gore kazdy ma premie do pensji,roznie liczone od wynikow

kumaty
@znam firmę ...

Po takiej wypowiedzi łatwo stwierdzić, że kompletnie nie znasz firmy. Kierownicy mają duży bagaż doświadczeń i są dobrze wykształceni.

@krecik

jak my na drabinach mamy sttawki po 23 zeta na reke to kierownik musi miec duzo lepiej

@znam firmę ...

dają czasem po 600-700zł na brygadę do podziału na 15 osób.

moze tak,ale dodatkowa premia na osobe to 100-200 zeta u nas zawzywczaj

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy w ogóle firma rekrutuje teraz?

@Zainteresowany

Na magazynie bardzo dobra, powiedziałbym wręcz rewelacyjna ;D.

dddddd

czy praca na produkcji jest bardzo ciężka?

BHP

Odnośnie atmosfery - dosłownie - czyli czym oddychacie na zakładzie. Najwyższy czas zacząć uświadamiać pracowników w czym pracują. Wpływ pyłu spawalniczego i gazów wydzielających się przy procesach spawalniczych na organizm człowieka Efektem długotrwałego narażenia spawaczy na zanieczyszczenia pyłowe i gazowe dymów spawalniczych są różnego rodzaju schorzenia układu oddechowego. Pyły do organizmu przedostają się głównie przez drogi oddechowe. Tą drogą do ustroju mogą dostać się tylko cząsteczki bardzo małe, które stanowią największe zagrożenie dla człowieka. Drobne cząsteczki pyłu, posiadając dużą powierzchnię właściwą, mogą absorbować na niej znaczne ilości substancji chemicznych gazowych, które po wprowadzeniu do organizmu, uwolnieniu i wchłonięciu mogą wywołać dodatkowe działanie toksyczne. Wspólną cechą wszystkich pyłów przemysłowych jest działanie drażniące na błony śluzowe spojówek i górnych dróg oddechowych. Długotrwałe działanie drażniące powoduje trwałe zmiany w błonach śluzowych górnych dróg oddechowych. Podsumowanie Dymy spawalnicze z uwagi na ich ilość i skład chemiczny stanowią duże zagrożenie dla zdrowia pracowników oraz wpływają niekorzystnie na stan środowiska pracy i środowiska naturalnego. Więcej o szkodliwości dymów i pyłów znajdziecie w googlach wpisując: Zagrożenia przy pracach spawalniczych strefa-spawania Na dole artykułu znajdziecie też opis w jaki sposób pracodawca powinien redukować ich poziom. Czy wasz pracodawca redukuje w jakiś sposób pyły i dymy spawalnicze z hali?

@BHP

ta,co troche cos y nas robio,to nie nowosc- ale popacz sobie,czym oddychasz na zewsnatrz

Dawid

Podpowiedzcie czy firma poza podstawową pensją ma jakieś dodatki np. socjalne?

@Dawid

muhahahahahaa :D, dobry żart :)

@Dawid

co to sa dodatki socjalne ?

KK

Teraz szukają pracowników, nawet ogłoszenia rozwieszają po okolicy. Dostaniesz się od razu. Dobra firma... Hehehehehe. Dostaniesz najniższą umowę a będziesz pracował na acord. Jak będziesz się chciał zwolnić to wypłacą to co masz na umowie także około 60pln za dzień :) a gdy spytasz dlaczego nie dostałeś to co zarobiłeś, dostaniesz odpowiedź popatrz sobie na umowę :) co do pracy... Zapierniczasz jak głupi a brygadzista i tak nie będzie zadowolony i pobiegnie do kierownika na Ciebie. Pozdrawiam.

komorrr
@KK

a kto teraz nie szuka ludzi po okolicy???? 3 koła na lape mamy caly czas i wiecej, to gdzie 60pln na dzien,jak to liczysz?????? tyle nikt nie placi,nawet jedrus. chyba cos ci sie w glowie pomieszalo,ale raz mielismy takiego kolesia,co niechcial robic i moze dostal najnizsza za to,bo szybko wylecial

@komorrr

Na umowie jest minimalna krajową! Około 1500 zł na rękę, i tyle masz pewnośc, że weźmiesz. Reszta to jest na gębę umowa.

latarka

Hehe, widze ostatnio to tylko pracownicy biura sie rozpisuja ;-). Pozdrawiam Was ;-). Zwłaszcza Tommyego - chłopie zrzuć parę kilo! Może nie parę, tak z 15 bo brzuch Ci się wylewa zza paska :D.

@latarka

bardzo ciekawe, to co jeszcze widzisz latarko, bo ja juz tam nie jestem??????

Agata

@Rafał Na czym miałby polegać ten błąd? Czy zgadzasz się z pozytywną opinią użytkownika @PRACOWNIK? Jaka atmosfera panuje między pracownikami, czy to jest firma, w której poradzi sobie osoba bez większego doświadczenia? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

Agata

@Marco Twoja opinia o firmie Drabest jest krótka i niewiele mówi przyszłym kandydatom. Czy mógłbyś opisać jak Ci się pracuje w tej firmie i na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy firma oferuje umowę o pracę czy umowę zlecenie? Jak oceniasz atmosferę w firmie, czy wszyscy się wzajemnie wspierają? Napisz coś więcej, Twoje komentarze mogą być w ocenie innych osób bardzo cenne.

PRACOWNIK
@Agata

Co miesiąc bijemy rekordy zarówno produkcji jak i sprzedaży, w związku z czym pensje i premie są coraz wyższe. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna i motywująca, każdy się stara i jest świadomy, że wspólna praca i pełne zaangażowanie jest korzystne dla wszystkich. Warunki socjalne są rewelacyjne, nowe szatnie, nowe szafki, kuchnie, toalety, odzież robocza obsługiwana przez firmę outsourcingową . Cieszę się, że pracuje się nam coraz lepiej ! Polecam

Rafał
@PRACOWNIK

Pani Agato, mam wrażenie, że w zapisie jest błąd odnośnie wyższych pensji i premii. Pozdrawiam :)

Czy w firmie Drabest Sp. z o.o. w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Marco

Tak, rekord sprzedaży, rekord produkcji

gosc

nie polecam, pan S. na rozmowie na magazyniera opowiada o kwocie za godzinę na rękę/netto 13zl plus premia za nie chodzenia na l4, przychodzi do podpisania umowy i okazuje się ze kwota się zgadza tyle ze brutto, tłumaczy się ze z premia itd można zarobić 2800zl ... brutto :-) i jeszcze mówi żebym spróbował popracować :-) , oczywiście odmówiłem, w dzisiejszych czasach rozdając ulotki albo jeździć z pizza można więcej zarobić, nie miałem problemów żeby znaleźć praktycznie z marszu coś innego za inne/lepsze pieniądze i zdecydowanie bliżej domu, jak ktoś musi i tam idzie niech patrzy co podpisuje a nie co mu mówią na rozmowie, bo nijak się to ma do rzeczywistości

stach
@gosc

nie dziwie ci się, i jeszcze praca w dwie soboty, mistrzostwo swiata

INFO
@gosc

Proszę Pana, to jest pensja podstawowa i 13 zł netto jest w przypadku 100% frekwencji, a 12 zł netto bez niej, dlatego podstawowa stawka na umowie wychodzi tyle brutto, ale do tego jeszcze można uzyskać premię na koniec miesiąca i wówczas wyjdzie dużo więcej.

gosc
@INFO

no to Pan S. na rozmowie ostro minął się z prawda, bo mówił ze stawka godzinowa to 13 netto plus tam jakieś dodatki, a wyszło 13 brutto i w umowie nic o dodatkach, a jak wszyscy wiemy tylko to co na papierze a nie to jak ktoś sobie robi trampka :-)

Sympatyk
@INFO

Jak się kształtują zarobki na tak zwanej "stalówce"?, pozdrawiam.

@Sympatyk

Rozne,ale podobno do 15 zeta na lape z premiami ma kumpel.Na przemyslowych to po 20 nawet za godzine

Kamil

Pracowałem tam do 2014 i zapowiadali ze będzie coraz lepiej, ale bym się nie spodziewał ze aż tak się rozwiną z tego co widziałem to warunki są odjechane, a kumpel mówił ze i nawet pensje podnieśli. Zastanawiam się nawet nad powrotem bo dobrze to wyglada kurde

7lat staż
@Kamil

Jak tak dalej pójdzie to może być najlepsze warunki pracy w okolicy, CV zawsze możesz wysłać, a nóż cie przyjmom. Ja kiedyś narzekałem i prawie rzuciłem robotę i dobrze że tego nie zrobiłem. Jest dobrze a mam przeczucie ze bedzie jeszcze lepiej

Kamil

Dzięki.

@tommy

Tommy, zapomniales dopisac ze Brutto

@ja

Najsłabsi tak, ale kilku tych doświadczonych to 4-5 z premiami nettto- gadałem z jednym wczora

Andrzo

Jak to możliwe ze od tyłu miesięcy jest rekrutacja na te same stanowiska i nie słychać odzewu od firmy aby przyjęła nowych pracowników ( chyba ze ktoś potwierdzi innaczej) bo jak na razie zero odzewu... o czym to świadczy.

Jeszcze nie zaczęliście pracy a już oskarżacie firmę? Może trzeba przemyśleć start do firmy??

Najpierw trzeba przemyśleć to co chce się napisać na publicznym forum, a dopiero później napisać. Nigdy odwrotnie! Jeżeli odpowiada się na czyjś post trzeba przeczytać go ze zrozumieniem, nie ma się co wstydzić, że za pierwszym razem można go nie zrozumień- polecam przeczytać jeszcze raz. Jeżeli "Nasz" mózg jest zbyt mały aby przeanalizować słowa, to radzę się nie wypowiadać. Ewidentnie widać, że jeżeli firma ogłasza rekrutację na stanowisko mniej więcej od drugiego kwartału tego roku (przypis- w drugim kwartał roku rozpoczyna się od kwietnia, a kończy w czerwcu), i nikim nie obsadza tego stanowiska, to niestety źle o niej świadczy- tutaj nie trzeba pracować w firmie, aby widzieć, że jest to przekręt i źle o niej świadczy. Jeżeli firma robi Sobie w ten sposób reklamę, to niestety dział kadr, marketingu, promocji (w zależności kto odpowiada za reklamę firmy) powinien być do wymiany- to znak, że nie ma żadnego pomysłu na rozwój firmy. Takie zachowanie jedynie może wpłynąć na negatywne samopoczucie przyszłych pracowników, którzy upatrują Sobie przyszłość w tej firmie i tygodniami czekają na odpowiedź od rekrutera. Natomiast, jeżeli firma dopuszcza się sprzedaży danych, to jest to niezgodne z polskim prawem i jest karalne. I jeżeli to rzeczywiście robi, to powinna być pociągnięta do odpowiedzialności karnej, a urażona duma jakiegoś pracownika tej firmy jest dla mnie mało istotna i w ogóle mnie nie obchodzi.

Admin GW
@anonymous

Następnym razem proszę przemyśleć co Pan chciał napisać a potem napisać tak aby miało to merytoryczny oraz logiczny sens :)

HR

Rekrutacje są prowadzone w trybie ciągłym z uwagi na dynamikę rozwoju fabryki - jeśli jakaś aplikacja spotka się z zainteresowaniem kierownictwa, wówczas dany kandydat otrzyma zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy. @anonymous Bardzo proszę o powstrzymanie się od tego typu komentarzy.

Witam, Czy ktoś mi wyjaśni jak to jest? Mniej więcej od maja 2017r. widzę ogłoszenie na stanowisko kontrolera jakości, czy naprawdę potrzebują kogoś na to stanowisko? Nie ukrywam wysłałem dwa razy cv i dalej nie ma odzewu. Pozdrawiam

bella
@anonymous

Też mam ten problem... chyba ta rekrutacja to oszustwo. Ot darmowa reklama firmy, wyłudzanie danych osobowych itp.

@bella

dziękuję za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.