Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

Jurek

WIdać Szefostwo albo przydupasy szefa bacznie obserwują opinie i wpisują co jakiś czas coś pozytywnego :) Ogólnie w internecie o firmie i ich produktach aż gorąco od negatywnych opinii więc jak jest naprawde ? Urządzenia w firmie podobno pamiętają lata 50te , bhp its jak przedmówca napisał nie wygląda ciekawie. Ktoś się wypowie ?

x

Coś z logiką u Ciebie (nb) cienko. Przyjmują wszystkich bo ciągle im brakuje pracowników. A brakuje bo wielu popracuje krótko i wynosi się z Drabestu - kiedy zasmakuje tam "wspaniałej pracy". A chętnym (odważnym) do pracy w Drabeście życzę powodzenia bo im współczuję.

x

Cała firma to katastrofa! Chyba jedyna w Małopolsce, która przyjmuje do pracy wszystkich, którzy się zgłoszą. Przy aktualnym bezrobociu to o czymś świadczy! Warunki płacy, pracy, bhp, socjalne itp - katastrofa. Odważnym życzę powodzenia!

Sebo

Hej, a wyplaty normalnie wypłacają, czy są jakieś potrącenia czy coś w tym sensie, bo słyszałem, że szef jest humorzasty, zamieszanie jakieś w firmie było, czy o co chodziło?

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

tommy

pozostale prace obowiazkowe prace to masz w podstawie w stawkach,tak samo jakosc itp, w jakiej fabryce ktos placi extra za posprzatanie swojego syanowiska pracy?

pecio

ale kierownik mowił ze sprzatanie wycinka zpapranych drabin jest wliczona juz w akord

Zostaw

Napiszcie jeszcze ze placone jest tylko za produkcje za sztuke. Wszystkie pozostale inne prace obowiazkowe takie jak np, sprzatanie, wycinka zlomu, rozladowywanie profila, ukladanie profila - to wszystko jest bezplatne.

tommy

jest ok,fajne laski,ekipa, stawki nawet 15 zeta na lape,kasa do 10-tego

pecio

roboty jest duzo ,płaca solidnie i w terminie ,ale trzeba sie utyrac

sebo

cześć, złożyłem aplikację na stanowisko koordynatora ds. pakowania, powiedzcie jak się tam pracuje, czy uczciwie płacą i jaka jest teraz atmosfera w pracy, bo mało jest świeżych opinii

Lodziareczki

pecio

niektorzy faceci tez sa fajni i wolni

Fajne dziewczyny tam pracują

chodz

odchodza, jada za granice, wracaja, potem przychodza na chwile zeby przeczekac i znowu. Tutaj kazda osoba do pracy jest zawsze przyjmowana, tutaj przyjmuje sie kazdego, byle kogo, bez zadnych rozmow kwalifikacyjnych. Takie osoby ktorym sie nie chce pracowac, ktore nie maja predyspozycji do pracy fizycznej, alkoholicy, itp, wszyscy sa przyjmowani, bo zawsze cos zrobia a nie są zadnym kosztem dla firmy, poniewaz tutaj jest akord, i reszta - ci ktorym sie chce pracowac, poprostu pracuja na tych obibokow. Prezes chyba jest niezbyt teges, bo dzieki takim zabiegom, traci dobrych pracownichow, a za niedlugi czas pozostana w firmie sami sredniacy i alkoholicy. Nikt wiecej. A wtedy juz mu nikt nie bedzie ciągnął produkcji do groy, bo inwestycji w maszyny nie ma zadnych. Cala wydajnosc to tylko i wylacznie zasluga dobrych pracownikow, ktorych jeszcze troche zostalo w firmie, ale ktorzy dzieki bezmyslnej polityce kadrowej niedlugo odejda...

chodz

chyba "gościu" spadłeś z księżyca!

chyba "gościu" spadłeś z księżyca!

pecio

tak,odchodza ,ale tez szybko chca z powrotem wracac

pecio

caly samochod osobowy schodzi z linii co 28 minut wiec w przeliczeniu na drabiny nawet po cenie czy ilosci czesci baaaaaaaaaardzo duzo nam brakuje zebysmy mogli im dorównac

joluś

Tak wszyscy płaczecie to ile tych drabin przemysłowych musicie składać na 8h no ile ? Nie jest tak źle ale liczy się szybkość pracy , z jakością troche gorzej ale kto na to patrzy :P haha

hd

Strażak wiem że to ty nie ciesz sie i pisz o łysym

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.