Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

dzozeff

A macie jakieś Utrzymanie Ruchu?Jakie zarobki?Elektryk/mechanik/automatyk?

dzozeff

A macie jakieś Utrzymanie Ruchu?Jakie zarobki?Elektryk/mechanik/automatyk?

tommy

Zarobki okolo 3 tys na reke plus premie i dodatki, godziny normalne, umowa o prace a co myslales ze jaka moze byc ???

Bella

Jak jest z pracą na stanowisku kontrolera jakości? Jakie zarobki? Godziny pracy? Umowa o pracę?

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

Agata

@kartograf, nikt nie odniósł się do mojego wcześniejszego pytania o zatrudnienie w Drabesie. Czy Ty skoro orientujesz się w całym temacie, możesz dać znać czy są teraz jakieś wolne stanowiska? Na stronie internetowej nie ma teraz żadnych ogłoszeń, więc może Ty wiesz więcej.

Paaweł
@Agata

Kordynator zarabia około 3.500 do 4000zł miesięcznie

Agata

@tom najlepiej przetestować trasę dojazdu do firmy w praktyce. Na pewno rozmowy rekrutacyjne będą odbywały się w zakładzie, więc to idealny moment, żeby to zrobić i dodatkowo poznać ofertę. A o jakom stanowisku myślisz?

tom
@Agata

Żeby aplikować na dane stanowisko trzeba najpierw rozeznać się odnośnie dojazdu (przynajmniej ja wyznaję taką zasadę) i jeżeli ktoś zadaje pytanie odnośnie dojazdu to chce konkretnej odpowiedzi, a nie Pani pisze "ze ma ją przetestować w praktyce". Proszę wybaczyć ale część osób nie mam na tyle wolnego czasu, żeby jechać tam specjalnie tylko po to żeby się przejechać. Po za tym tez wyznaję zasadę, że jeżeli nie ma się nic konstruktywnego do powiedzenia to tez nie warto się udzielać . Po za tym ofertę można poznać przez internet xd

tom

Dzień dobry, Chciałbym zapikować na określone stanowisko w firmie Drabest, jednakże wcześniej chciałbym się zapytać czy możliwy jest tam dojazd komunikacją miejską i w jakiej odległości od przystanku firma ma swoją siedzibę? Pozdrawiam

kartograf
@tom

autobus 269 z salwatora jezdzi na przystanek "droga do kaszowa" znajdujacy się 5 minut pieszo od siedziby drabest. pozdr

Agata

Coś musiało ulec zmianie @tommy bo teraz ofert pracy jest do Drabestu sporo od stażysty do spawacza. Czy firma poszerza swoją działalność?

tommy

o ile wiem to jedzie tylko cos tam czasami do anglii ale to malutko a produkujemy sami na domowce 50 tysi drabin miesiecznie

czy to prawda,że drabiny i profile przyjezdzaja w kontenerach z CHIN od kilku miesiecy ? Produkuja tam te drabiny czy tylko rusztowania ? Chce zlozyc CV ale szukam informacji o firmie czy warto... Pozdrawiam , Michał

kika

jest super atmosfera ludzie ktorzy nie pasuja do ferajny odchodza pomału robi sie coraz lepiej ,tez slyszałam o tych wyjazdach ciekawe czy tez kobiety beda wysyłac

tommy

tera ma byc podobno juz ponad 15 zeta na lape nawet na domowce,szok!!!!!!!!!!!

piko

potwierdzam, jak sie wyczyscilo w firmie z kilku trefnych osób to zupelnie inaczej sie pracuje i zarabia, zobaczymy bo obiecuja wyjazdy do anglii dla najlepszych ,zobaczymy czy to nie sciema

pecio

smiem twierdzic ze teraz nie ma lepszej firmy w okolicy i pod wzgledem warunkow socjalnych i zarobkow

Maxx77

A jak atmosfera i warunki pracy w biurze??? zarobki i czy dają umowę na początku???

tommy

na ktorych drabinach masz niefajne piniadze??? domowka u nas miala tera 13 zeta na lape,po drugiej stronie kolo dzisiaj mowil ze nawet 16 zeta maja i po 3 kafle na reke,to nie sa fajne??? czasy malej kasy sie dawno skonczylu

drabest

Drabest teraz tez jest nie bardzo fajna firma,bo place nie bardzo fajne pieniadze,ale w terminie(10 na koncie)

Nowydrabest

Witam Wszystkich Drabest sie rozwija i to bardzo szybko(nowe hale maszyny(najwyzsza pora), zaplecze,socjal) Płaca w terminie pieniadze(10sa na koncie) .Praca nie nalezy do łątwych ale warto sprobowac bo mozna sensownie zarobic. Odnosnie minusow to napewno umowy o prace ktore trzeba prosic co miesiac (maja byc po 3 mies),kierownictwo ktore cały czas sie zmienia:).ŁYSY odszedł wiec juz teraz niktc hyba nie bedzie wyzywał wszystkich od ........................................... Powodzenia w pracy dla wszystkich

E
@Nowydrabest

Drabest miał problem z zatrudnieniem pracowników trzy lata temu gdy na rynku nie było tak dużych braków kadrowych jak obecnie. Jak już kogoś udało się zatrudnić a nie było to łatwe, wspomnę chociażby pomieszczenia socjalne to kierownictwo nie szanowało takich osób. Nie szanowało i śmiem twierdzić, że dalej nie szanuje. Tak, tak, jak się "odcinało ogony" to teraz jest problem. Odejście Łysego, nowe hale,maszyny... I co z tego? Macie zepsutą reputację i kropka. Nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Pozdrawiam Pana Jurka z zarządu, fajny gość.

rokak

Hej, wiadomo czy jest szansa, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Sam aktualnie poszukuję pracy, a słyszałem, że oprócz tego, że wypłata pojawia się na czas, to można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie. W końcu premia każdemu się przydaje raz na jakiś czas.

tommy

kasa jest zawsze na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.