ZBUD Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZBUD Sp. z o.o.

doda

a gdzie odprawy dla zwolnionyh

zdzisek
@doda

Miłościwie nam panujący obiecał mszę za zwolnionych. To powinno zakończyć dyskusję malkontentów w temacie odpraw.

Wolfik

Czytam i przecieram oczy ze zdumienia... Nigdy bym nie przypuszczał, że w firmie "Zbud" jest tak źle. Przecież 2-3 lata temu kasowaliście niemal całą konkurencję w kraju. Ale widać, to co mówiono o firmie (np. olewanie klientów w Polsce) doprowadziło do nieciekawej sytuacji. Cóż, pozostaje życzyć przetrwania trudnego okresu. Mam nadzieję, że sobie poradzicie.

wściekły pies

Zamówienia zagraniczne się posypały, teraz tylko czekać na potknięcie naszych kolegów z krajówki, a to już będzie nóż w plecy dla zakładu!!!

zibi

Znów was dymają z każdej strony , ja tam byłem kilka lat temu to było co innego ale teraz co słysze to nawet w Indiach jest inaczej .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZBUD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Dobrodziej....

Witam wszystkich. Sprawa w zbud-zie wygląda tak że prezes nie chce zapłacić odpraw bo to by trochę poszło po kieszeni. Niestety nic dobrego z tego nie wyniknie. Każdy wie że trzeba się liczyć z upadkiem tego zakładu. A gdyby jednak udało się pozyskać nowe kontrakty to bardzo ciężko będzie firmie odzyskać byłych pracowników. Napewno nie na tych samych warunkach płacowych. Pan Krzysztof K. próbuję coś kombinować ale ale nie tedy droga. Większość woli szukać pracy na własną rękę a nie przez pośredników i za taką kasę. Chorzów, Czechy, Słowacja??? A może Korea od razu...

bwahahaha

Tych dwoch panow jest tylko pionami w grze pana dyrektora. Stawka to nasze odprawy. W kodeksie pracy pisze(proponuje poczytac) kiedy odprawa przysluguje a kiedy nie, wiec im wiecej ludzi wysla na bezplatne urlopy tym wiecej zostanie w kieszeni firmy. To chyba proste.

Krzysztof Klara

Jeśli nie wiesz jaka jest prawda i jak było to nie pisał bym bzdur i nie obrabiał bym komuś tyłka za plecami tylko przyszedł i powiedział prosto w oczy co mnie boli a na pewno dowiedział byś się prawdy marku. Z powazaniem Krzysiek Klara.

CZEKAJĄCY NA PRAWDE
@Krzysztof Klara

Panie Krzysztof Klara prawda jest taka ze pan chce zarobić na tym ze firma sie rozlatuje i ludzie szukają innej pracy,a jedynym kto zarobi na tych śmiesznych propozycjach jest pan a biedaki wpadną z deszczu pod rynnę. A firma jak by byłą w porządku wobec pracownika przekazała by jaka jest sytuacja i czego maja się spodziewać a jak maja zwolnic niech zapłacą odprawy żeby każdy miał pieniądze na znalezienie nowej pracy a nie pogarszają sytuacji biednego fizycznego kolejna wyplata około 1300 zł i nadzieja ze będzie praca.

abc

Nie wolno czekać, tylko trzeba działać. Pracy jest pod dostatkiem, tylko trzeba się rozglądnąć. Jeżeli chodzi o konstruktorów to mogą poszukać pracy w dowolnej części polski a projekty rozbić zdalnie, nawet jest takie ogłoszenie producenta zawiesi spod Krakowa albo wiele odnośnie projektowania matryc. Jeżeli chodzi o spawaczy czy ślusarzy to trzeba się grupować i np. jednym samochodem jeździć w kilka osób do Krakowa lub Rzeszowa. Ja miałem możliwość i przeprowadziłem się do Krakowa i pracuję w firmie z branży kolejowej.

ZYLUT
@abc

daj jakis namiar na ta firme

abc
@ZYLUT

na gumtree, konstruktor lub projektant urządzeń dźwignicowych.

marek

panwie macie przecież wybawce pan który szuka pracy dla wszystkich jeżdżą samochodem firmowym śpią po hotelach szukaj pracy dla ludzi a dowiedziałem się ze ci panowie lepsze roboty i lepsza kasę zgarnęli dla siebie i zakładają firmę a gaduja sie kogo zwolnic i wzias do siebie czyli najlepszych a zbudowi zostawić najgorszych oczywiście cieszą się jak ich robią w bambuko bo załatwili sobie roboty na koszt firmy zakład cały o tym huczy wspaniały pomysł panowie

karol333

Panowie ten wielki zakład niedługo rozleci się jak kiedyś wielki CCCP !!!

tomcio

@Tarnuff Teraz to o nadgodzinach można zapomnieć . @Mało 1400 to teraz raczej większość dostaje .

mało

Firma super.Wziołem na wypłatę niecałe 1400.Polecam wszystkim pracę w tej firmie.

tarnuff

Mi też nie przedłużyli umowy i po robocie. I rzeczywiście, jak się chce tam kasy natrzepać, to tylko nadgodziny + soboty, a pracocholików nagradzają niedzielami dodatkowo.

Tak,to jest prawda o zwolnieniach,właśnie je otrzymałem po dwóch latach pracy,ale robota tam to wegetacja,1600 zł. na rękę.

józek

I bardzo dobrze niech nie mają jest jakaś sprawiedliwość na świecie teraz wszyscy i liżą żeby nie zwolnić żałosne

Goebbels

Dzięki pracy w ZBUD CORORATION - ZNOWU CZUJE ŻE ŻYJE. DZIĘKI ZBUD KAŻDEGO DNIA W PRACY MOGĘ PŁAWIĆ SIĘ NIEUSTANNĄ SIELANKĄ!

zbud oj nie

coś cisza nastała na forum!Wszyscy z niecierpliwością czekają na rozwój wydarzeń niestety nie są one dobre ani dla ZBUDu ani dla pracowników!

Jeśli chcesz zapierniczać za minimum ewentualnie troszkę więcej jak będziesz przyklaskiwał komu trzeba to właściwy wybór.

pac

jak zaczynasz skoro zwalnieją ludzi ??

wdmw

Witam zaczynam niedługo pracę jako spawacz mig-mag czy to był właściwy wybór wybierając tą firmę ??????

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUD Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w ZBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZBUD Sp. z o.o.