Opinie o Vitanas 24 (Mycare24) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitanas24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vitanas24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitanas24 w Wrocław

aniela

Pani Jolu, p.Karolciu tak wulgarne słowa z ust kobiet. Mało prawdopodobne. Wygląda mi to na wpisy samego p.Tomasza, Który się broni jak może. Takimi słowami może tu na forum operować tylko mężczyzna. Panie Tomaszu trochę powściągliwości i szacunku.

anna

Jeżdżę z tej Firmy już ponad rok. Moim koordynatorem jest p.Tomasz. Jest prawdą,że p.Tomasz pobiera 200 euro od zlecenie. Jestem na to dowodem. też moja przyjaciółka może to potwierdzić. Pan Tomasz jedzie na spotkanie z kandydatką i bierze do ręki pieniądze. Jeżeli nie spotka się z kandydatką to wpłaca na konto pomiejszoną sumę o 200 euro.A o nie pobieraniu pieniędzy,żadna z pań nie powinna pisać chyba,że robi to sam p. Tomasz w obronie własnej.

Jola 56

Szanowny Panie.Chyba jest Pan następnym pieniaczem i wielkim frajerem wypowiadającym się na tym forum.Podejrzewam jest Pan następnym z tych co jadą do opieki a myślą że jada na wczasy co najmniej do Egiptu lub Tunezji.Uważam że dla tych co jeżdżą poprzez firme MyCare24 z Wrocławia jest Pan jak już wspomniałam frajerem,pieniaczem,i orzydliwym facetem.Ja z tej firmy jestem już w Niemczech 4 raz.Poprzednio jeździłam od tego Pana którego Pan tak obczernia ,ale z innej agencji.Ja z nim już chyba i za jego pośrednictwem jeżdżę chyba około 6 lat,i nigdy nie maialam takich problemów jak ty ochydny człowieku.Dla mnie jesteś ostanim palantem.Jężdze do opieki wogle od 11 lat,i takich warunków i takiej opieki jak w tej firmie nie miałam nigdy i nigdzie.Ten Pan Tomasz którego zaznaczam nie widziałam nigdy na oczy jest wspaniałym koordynatorem,przynajmnie 2 razy w miesiący dzwoni i interesuje się .Z mojej poreki pojechało już za pośrednictwem tego Pana 3 moje koleżanki i mają to same zdanie.wprawdzie pracują może nei tak długo ale są zachwycone i firmą i koordynatorem i nigdy nie pobierał od nich zadnych oplat.Wyplata jest zawsze przed czasem,pełne zainteresowanie itd.,także radzę tobie chlopie zastanów się najpierw nad soją osobą a dopiero potem obczerniaj innych.Nie daję tobie żadnej wiary na to co napisałeś bo za każdym moim wyjazdem co do joty zgadza się wszystko co Pan Tomasz mi przed wyjazdem powiedzał o podopiecznych i rodzinach.Także4 jak masz chociaż troszkę ambicji i honoru to nie zachowuj się po frajersku.

Rafi

i jeszcze jedno o czym zapomniałem napisać ten Tomasz Bira koordynator agencji "Mycare24" również pobrał odemnie 200e za załatwienie pracy co w świetle prawa jest karalne

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Rafi

Witam wszystkich i przyłączam się do tematu agencji "Mycare24" i Tomasza Biry który dla nich pracuje jako koordynator pożal się Panie Boże. Ten człowiek w ogóle nie powinien pracować z ludzmi rzyca wyzwiskami Ch..i od Kur..w etc. Właśnie całkiem nie dawno miałem nie przyjemność pracować dla tej agencji za pośrednictwem w/w człowieka choć i tak trudno go nazawć. Trafiłem w bardzo złe miejsce,zostałem wyrzucony na ulice o godz 22 i ani agencja ani ten Bira nie pomogli w żaden sposób Agencja powiedziałą że nie mogą mi pomóc bo powinienem kontaktować się z koordynatorem którym był Bira a na argumenty typu że z tym człowiekiem w ogóle nie da się rozmawiać bo traktuje człowieka chamsko nie reagowali, jednym słowem mieli to wszystko gdzieś.Już jutro wracam do PL i wniose sprawe do sądu bo ktoś musi zrobić porządek z tą agencja i ich koordynatorem Tomaszem Birą, a jeśli ktoś chciałby dołączyć się do pozwu sądowego to serdecznie zapraszam wszystkich pokrzywdzonych. Jeśli są tacy pokrzywdzeni ludzie jak ja zapraszam i piszcie na maila ralf76@op.pl

Karolcia

Dzień dobry, Ja dostałam namiary na tą firmę od znajomej, z pracy w niej bardzo jest zadowolona.Nie mogę wydać opinii bo tam jeszcze nie pracowałąm. Ja puki co zastanawiam się nad pracą w tejże firmie. Pracowałam za pośrednictwem jednej Pani zostałam oszukana. Niestety Polka po szkodzie. Czy ktoś z Pań pracował kiedyś dla Pani Marzanny Fiedler z Duisburga?

urszula

pan tomasz to oszust który od mojej przyjaciółki wyłudził 200euro na dzień dobry,kłamał w sprawie miejsca i warunków najbezczelniej pod słońcem a teraz pojechał na urlop i ma ja gdzieś,takiej tragicznej sytuacji w jakiej ona jest to nie spotkałam .nie rozumiem nagonki i obrażania pani,która "ośmieliła sie"skrytykować tego jak widzę pieszczocha co niektórych.Reprezentujecie tu tragiczny poziom skoro nie mozna powiedzieć własnego zdania bez narazania sie na obrazanie ,posadzenia o naduzywanie alkoh i td.mam nadzieje nie spotkac w swojej pracy takich rodaczek,jak mozna tak nie szanowac czyjegoś prawa do swobody wypowiedzi

Małgorzata z Jeleniej Gory
@urszula

Pani Urszulo nikt nie broni nikomu tutaj wypowiadać swoich uwag i spostrzeżen,tylko pod jednym warunkiem,że jest to z Waszej strony uczciwe.natomiast ja widze że nie zawsze tak jest.Czy ten Pan Tomasz wziol od Pani jakiekolwiek pieniądze,a o iletak to czemu tego faktu nie zgłosi Pani tam gdzie trzeba.A o ile od Pani nie wziol to Pani jest oszustką wstrętną plotkarą. Ja osobisie jego nie znam ale jestem już drugi raz za jego pośrednictwem.Nic nie placilam,nie skladal mi takich propozycji.Interesuje się moją pracą,co jakiś czas dzwoni i pyta czy wszystko jest ok.Ja wstrętna plotkaro jeżdżę do opieki już ponad 10 lat,i takich warunków jak z tej firmy nie miałam nigdy.Dawniej jezdzac też wielokrotnie musiałam placic za pracę innym pośrednikom i nawet więcej jak 200 euro,ale była to moja dobra wola,nikt mnie do tego nie zmuszal,jak chciałam to zapłaciłam i pojechałam a jak nie to nie.I podobnie jest z Tobą,nawet jak zaplacilas to czy on Cię zmuszal,gwalciłitp. Dotyczy to nie tylko Ciebie okropna kobieto ale tych wszystkich co wypisujecie te brednie.Najpierw się godzicie ,a potem macie nieuzasadnione pretensje do całego świata tylko nie do siebie.Także obłudna kobieto zastanow się najpierw co piszesz a potem obczerniaj innych,a to tylko potrafi taki prostak jak ty. Jak Ci nie pasuje taka praca i takie warunki to siedż w Polsce idz do lasu i o ile umiesz to licz liście na drzewach. Z poważaniem Malgorzata z Jeleniej Gory.

Jola z Zabobrza
@Małgorzata z Jeleniej Gory

Brawo Pani Malgorzato za odwagę i uczciwe postawienie sprawy i wygarnięcie tym prostaczkom z Polskicalej prawdy.Ja tez jezdze do opieki od kilku lat.Niejednokrotnie placilam za pracę i się na to godziłam,ale potem nie miałam do nikogo pretensji najwyżej sama do siebie ,bo nawet raz to bylam oszukana. Ale to tylko nasze Panie potrafią takie być a zwłaszcza te jak tutaj poprzednia Pani słusznie zauważyla że niektóre polki myślą że jest to praca typu płatne wczasy a nie opieka nad biednymi schorowanymi ludżmi.Ja z tej firmy ale nie za pośrednictwem tego Pana jeżdże do pracy i naprawdę polecam ją innym Paniom.Wszystko jest ok,tak jak powinno być,bez najmniejszych zastrzeżeń

Wioletta
@urszula

I co Pani Urszulo-jest Pani normalnie tchórzem.Brak tera zPani odwagi na dalsze oczernianie tego Pana.Jest pabi zwykłą prostaczką,i jak ktoś tu nazwal pieniaczką.Ja już drugi raz jestem za pośrednictwem tego Pana z Firmy MYCARE24.Nigdy nie rozmawial ze mną ze mam cokolwiek placic.Ale teraz jak tylko wrucę do Polski to sama od siebie postawię mu drogi koniak.Pracowalam przez różne firmy(pracuję już 8 rok),ale tak jak w MAYCARE to nie było nigdzie.Sprawdzone miejsca,to co mówił mi Pan Tomasz sto procent się zgadza,zarobek też.Pelne zaangażowanie z jego strony,juz kilkakrotnie się ze mną kontaktowal.Także naprawdę drogie Panie, najłatwiej w życiu jest kogoś oczernić i złą opinie wytawiać dla Firmy.Ale to nie tędy droga.Pozdrawiam Panią pieniaczkę Urszulęi radzę aby się zastanowila co pisze,a może to taka prostaczka że tego nie rozumie.Wioletta.

EDYTA

WIATAM SERDECZNIE POLECAM FIRME MYCARE 24 SUPER WSPOLPRACA A TAGZE SUPER KORDYNATORZY NA ZAGRANICA NIE MIALAM PROBLEMU DBAJA O NAS O OPIEKUNKI NIE DADZA NAS SKRYZWIDZIC RODZINOM :)POZDROWIENIA DLA PANI DORTOTY Z FIEMRY MYCARE24

Jolanta z Gryfowa

Pani Malgosiu w pełni popieram Pani opinię.Ta Pani Sylwia to chyba pomyliła adresy,bo jak można tak fajnego chlopa tak oczerniać .Jezdze już za pośrednictwem Pana Tomasza od 6 lat.Nigdy nie było żadnego problemu,zawsze konkretny ,zdecydowany,nie wdaje się w zbędne dyskusje.To co wiem i sama to doświadczam na sobie cały czas kontaktuje się z opiekunkami i jak coś czasami jest nie tak to natychmiast reaguje.Także pani Sylwio - rada-zastanów się najpierw kobieto nad sobą a potem oczerniaj porządnych ludzi,Pozdrawiam Panią Jolanta .

Sylwia

Podróż trzeba opłacić samemu, ale rodzina zwraca koszty, zaraz po przybyciu na miejsce, tak było w moim przypadku, nie było z tym żadnego problemu. Pozdrawiam

Małgorzata z Jel.Góry
@Sylwia

co ty kobieto wypisujesz za brednie.Chyba należyszdo tych co lubieją wypić i tym samym narazilas się temu Panu.Ja i moja tesciowa jeździmy już od Pana Tomasza ponad 3 lata i zawsze wszystko jest ok bez najmniejszych zastrzezeń i uwag.Może Ty myslalas ze jadąc do opieki jedziesz na płatne wczasy a nie często do ciężkiej pracy ale za ładne pieniądze.Takze nie oczerniaj nikogo bez podstaw tylko zastanów się nad sobą

Stanislawa z Cuxhagen
@Sylwia

Mam do Pani pytanie Dlaczego i na jakiej podstawie wypisuje na tego Pana takie okrucieństwa. Ja za pośrednictem jego wyjechałam z firmy MayCare w połowie lipca. ja tego Pana wogle nie znam tylko telefonicznie.Żadnych pieniędzy odemnie nei pobierał i nic mi nie proponowal że mam kiedykolwiek coś płacić.Jestem tu ponad miesiąc i ten pan już się ze mną kontaktował 3 razy.Bardzo mily,konkretny,a przy tym widać że stanowczy.Jak jechałam bylam informowana o tym miejscu poprzez tego pana oraz Panią z biura niemieckiego.Wszystko się zgadza bez zastrzeżeń.Umowę otrzymałam bardzo szybko.Także podejrzewam że jest to tylko czysta złośliwość z Pani strony.Nr do tego pana otrzymałam od mojej znajomej która to już długo jeżdzi za jego pośrednictwem ,ale z innej firmy z pomorza i też jest bardzo zadowolona i nigdy nic też nie placiła

bożena
@Sylwia

znalazłam dopiero twój wpis,dziękuję za info o p.Tomaszu,to chyba jego standart,bo u mnie postapił tak samo ,pobieranie pieniedzy za pośrednictwo jest obecnie nielegalne ,a on pobrał 200euro bezczelnie,czytam forum,duzo pozytywów o firmie może firma nie taka zła tylko ten szkodnik kozystając z uprzywilejowanej pozycji ,tam grasuje?może trzeba skontaktowac sie z szefostwem firmy i opisac sytuacje?sama nie wiem,spotkałam tez opinie kilku osób oszukanych na wynagrodzeniu przez firme...

Betka

Tu koszty podrózy pokrywa rodzina 75 Euro w jedna strone dostajesz na miejscu gotowke do reki

Iga

Mam zwrot kosztów podróży 75 Euro w każdą stronę wypłacane przez mojego dziadka-tak jest tez w umowie.

Eli

A jak to jest z biletami? Oplacaja podroz?

Malgorzata z JEL.Góry

Ja też polecam tą firmę wszystkim chętnym.W sumie za pośrednictwem wspominanego wczwsniej koordynatora Pana Tomasza jeżdżę już 7 lat i to przez różne firmy,i nigdy jak dotąd się nie zawiodłam.Pełne zainteresowanie z jego strony i w każdej chwili będąc w Niemczech mogę na niego liczyć.Jak Polka jest ok to in on jest super,gorzej jest jak Polka wywija jakiś numer a zwłaszcza jak popije w pracy,to wtedy koniec jego miłości ,potrafi tak zbesztać bo osobiście byłam tego świadkiem,ale ma 100% racji,nie po to powinniśmy tam pracować aby tam popijać i wyrabiać Polkom opinię.

gość

Witam serdecznie, mam pytanie ...jesli bardzo slabo znam niemiecki, to jest szansa na prace ?????????będę wdzięczna za odpowiedź

Sylwia

Zaczęłam współpracę z Mycare 24 od maja i jak dotąd jestem zadowolona z pracy Agencji. Mój koordynator Pan Sylwester również jest odpowiedzialnym człowiekiem, zamierzam współpracować z tą firmą tak długo, jak będę jeszcze jezdziła do Niemiec, nigdy więcej na czarno!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam zespół Mycare 24

lena 47

przeszłam niedawno do tej firmy od VITANAS.I tam i tutaj jestem bardzo zadowolona.Pracowalam już też w innych firmach ,bo łącznie przy opiece pracuję od ponad 10 lat ale takich warunków i takiej opieki od koordynatora Pana Tomasza Biry to nigdy nie miałam.Nie muszę się o nic martwic,sam zamawia mi dojazdy i powroty,interesuje się mną przynajmniej raz w tygodniu,przemiły i odpowiedzialny człowiek, a przy tym wymagający co niektórym Paniom niezabardzo odpowiada.Z czystym sumieniem naprawdę polecam.

Janina 64 z Jeleniej Góry
@lena 47

Ja podobnie jezdze z tej firmy i tez mam tego samego koordynatora Pana Tomasza.Polecam wszystkim ,naprawdę jestem bardzo zadowolona .

Dobre oferty mają (mam 1375 na ręke), kasa w terminie i zwsze można o wszystko dopytać koordynatorke z biura. Wcześniej jezdziłam z inną agencją, więc mam porównanie.

Anakonda
@ja

Jestem z Mycare trzeci raz, mam miłą koordynatorkę w biurze w Wrocławiu panią Magdę, ofert mają bardzo dużo , zawsze jest w czym wybrać, pieniążki wypłacają długo przed terminem, stawki są wyższe niż miałam poprzednio, ubezpieczenie w Niemczech mam-ja jestem zadowolona.

ewa

Szukamy niepalących opiekunek, oczekujemy zrozumienia potrzeb osób starszych itd. ale opiekunka to już nieosoba i jej potrzeby nikogo nie interesują. Pięć minut przerwy? jakie pięć minut, przecież to jest praca 24godz na dobę. Omijam takie agencje z daleka

Luizka
@ewa

Jakie 5 minut przerwy? skąd pani ma te informacje?pracuje z firma czwarte zlecenie i jak na razie jest bardzo dobrze-mam super stawkę, kulturalną i pomocną koordynatorkę tu w Bawarii oraz w biurze w Polsce,załatwiają wszelkie sprawy od ręki. Chyba Pani pomyliła firmę.....Ja polecam.

Artystka

Ja miałam taką sytuacje,że miałam ofertę z Mycare i innej agencji- wyjechałam z inną agencją z Poznania, rodzina po 2 dniach przeniosła babcie do Heimu i zostałam bez pracy, agencja nie miała dla mnie zlecen, kazali wracać do domu. Na szczescie w poblizu Kolonii mieszkała moja kolezanka, zadzwoniłam znowu do Mycare i w ciagu 2 dni znaleźli mi ofertę 60 km od mieszkania kolezanki, zorganizowali transport i jestem juz u dziadka od 6 tygodni. Mam 1350 Euro na rękę, jestem zadowolona.

Na stronie internetowej masz wyraźnie napisane do 1500 euro m-c:-)i wiem,żże można, bo mam 1450 na rekę.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitanas24 - Wrocław

• Jak się pracuje w Vitanas24?

Zobacz opinie na temat firmy Vitanas24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitanas24?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitanas24?

Kandydaci do pracy w Vitanas24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitanas24
3.1/5 Na podstawie 142 ocen.

Vitanas24