Opinie o Vitanas 24 (Mycare24) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitanas24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vitanas24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitanas24 w Wrocław

Kwatek

Wszystko ok wypłata na czas, jedynie ostatnio krucho ze zleceniami. Transport łatwą jak potrzeba. W

Elka
@Kwatek

Ja dzisiaj dostałam dwie oferty do wyboru i sie zastanawiam, ktora brac,wiec dzwoncie -zlecenia sa na biezaco po kilka wyjazdow na dzien, stawki wysokie. Firma jest dobra, pracowac trzeba,ale jest bardzo dobry kontakt z koordynatorem z Niemczech i Polsce- ja mam we Wrocławiu panią Pauline. Pieniazki zawsze na czas, a nawet sporo przed czasem:-)

Beata

Słuszna uwaga:-) starsi ludzi są często chorzy i zgorzkniali i potrzebują trochę dobrej energi i uśmiechu na co dzień. Wyjezdzam z Mycare ponad rok, po moich ponad 6-letnich doswiadczeniach z innymi agencjami w Polsce, nareszcie zakotwiczyłam w normalnym porcie, nawet nie mysle o zmianie!

Ulka

Ja mam super koordynatorkę we Wrocławiu panią Dorotę, bardzo konkretna, dzwoni do mnie często, załatwia wszystkie sprawy od ręki.Poza tym masz jeszcze koordynatorów w centrali w Niemczech-też mówią po polsku i zawsze cierpliwe wysłuchają. Ja jestem zadowolona, nigdy wcześniej nie miałam takiej opieki.

Masz tam polskiego i niemieckiego koordynatora, no i możesz dzwonić do nich 24 h.

Emma
@ja

Witam Pan tomasz jest zupelnie nieodpowiedzialnym czlowiekiem i nie powinien reprezentowac tej firmy to ze jest powiazany rodzinnie z glownym szefem firmy mieszkajacym na terenie Niemiec nie zwalnia go z odpowiedzialnosci zabiera z wynagrodzenia bez porozumienia pieniadze klamie o miejscu do ktorego sie jedzie doskonal wiedzac jaka jest sytuacja ,jest chamowaty arogancki nie udziela rzadnych odpowiedzi na zadane pytania zastawiajac sie ze zapyta firme co jest klamstwem bo doskonale wie co robi i nawet sie nie kontaktuje z firma nie jest zainteresowany w ogole losem osob przebywajacych na terenie Niemiec wysyla ludzi ktorzy nie nadaja sie do tej pracy po to zeby tylko zgarnac kase co przyczynia sie czesto do posmiewiska dla rodzin niemieckich i rowniez do braku szacunku dla opiekunek , ktore sa niezadowolone z uslugi poniewaz osoba nie jest w ogole przystosowana odpowiednio do opieki z powodu braku informacji o stanie zdrowia pacjenta

Bożena z Bogatyni
@Emma

Co ty kobieto wypowiadasz swoją prywatną opnię onas czyli o innych Polkach.Ja np. sobie tego nie życzę.Jeżdzę może nie za długo od tego faceta,ale nie mam najmniejsztch zastrzeżeń.Takze na przyszłość pisz tylko o sobie.A MOŻĘ TO TY JESTEŚ NIEODPOWIEDNIA??????????????

Baska

Wyjezdzam z Mycare od 7 miesiecy i mogę z czystym sumieniem polecic innym, miła obsługa w Polce i Niemczech, dobre pieniądze i zawsze na czas, duzy wybor Stelli.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
zawiedziony

Nie polecam wysyłają bez zaświadczeń i ubezpieczenia obiecują ale nie dotrzymują słowa tak jak na czarno ,nie interesują się pracownikami i nie kontaktują podejrzane interesy Jedynie co na plus to płacą punktualnie Nigdy więcej już z nimi nie pojadę

Pielegniara
@zawiedziony

Pracuje w Mycare ponad rok i dziwi mnie co piszesz-przecież rodzina po twoim przyjezdzie musi dostać dokument, że jesteś legalnie zatrudniony, bo by od razu zrezygnowali ze wspolpracy-to jest takie poswiadczenie z Zusu A1 i każdy pracownik go otrzymuje. Dodatkowo masz raz na rok PIT plus możesz sobie sprawdzić w Zusie czy firma odprowadza składki i w jakiej wysokosci.Co do agencji-pracowałam juz w kilku, na razie zostaję tu-koorynatorzy z biura sa bardzo mili, jak dzwonisz każdy cie kojarzy,pomagają we wszelkich sprawach, wypłata jest przed terminem, a tu w Niemczech mam naprawdę kochaną babunię do opieki, syn też dużo mi pomaga i się interesuje.

Ilona
@Pielegniara

Firma jest w porządku,dobra organizacja po polskiej i niemieckiej stronie,tak trzymać!Polecam innym.

Ewka
@zawiedziony

Jakich zaświadczeń nie dostałeś?ja mam wszystko A1,PIT ,ZUA,wiec nie wiem,o czym piszesz.Dla mnie firma dobrze zorganizowana,wszystko maja dopięte na ostatni guzik przed ,w trakcie i po wyjezdzie.Kto szuka pracy w opiece może śmiało próbować-ale trzeba już mieć doświadczenie w Niemczech i mowić po niemiecku komunikatywnie!

Krystyna

Po przeczytaniu powyzszyvh opini ogarnia mnie strach.Do tej pory pracuje w Niemczech wprawdzie nie przez firme ale jestem zadowolona.Na ostatnim miejscu juz 10 lat.Teraz postanowiłam zatrudnic sie przez te firme i ogarnia mnie zwatpienie czy dobrze robie.Mało opini pozytywnych,ale wiem też jak nastawione sa co niektore panie do takiej pracy.Chyba sprobuje jesli dostane oferte mysle ze dam rade.Do pracyi pacjentow podchodze z życzliwoscia i cierpliwościa bo czasami sa to ludzie ,ktorzy nie zdaja sobie sprawy ze swojej choroby.Może ktos podzieli sie ze ma optymistycznymi prognozami co do tej Firmy.

Ala
@Krystyna

Ja pracuje dla firmy ponad rok, jezdze do jednej rodziny na zmiane z opiekunka z innej firmy i jestem zadowolona.Firma ma wysokie stawki, wyplata jest zawsze na czas, a nawet przed czasem, EKUZ dostałam, pomagaja mi zawsze w poszukiwaniu transportu, moja koordynatorka z Wrocławia dzwoni do mnie czesto. Na miejscu tez odwiedza nas koordynatorka niemiecka, bardzo fajna.Ja uwazam, ze warto sprobowac.

Jolkazam
@Ala

Polecam firmę . Pracować trzeba wszędzie. Firma dba o pracownika, dzwonią i sprawdzają jak się pracuje, czy są jakieś zmiany w warunkach pracy. Pieniądze wpływają na konto szybko, zaraz po pierwszym.

Teresa

A ja zgłosiłam się na zastepstwo swiateczne na 3 tygodnie i własnie dzisiaj dostałam informację,że jadę. W tamtym roku tez byłam, ale na miesiąc- dostałam oprocz wypłaty 150 Euro dodatku i 150 euro za podroz.

Wiki

Oj widac ,ze nie jestes z branży -dobry humor i dystans w tej pracy to podstawa - ja już pracowałam w dwoch agencjach i własnie chce aplikowac do Mycare -pracuje tam koleżanka koleżanki i jest zadowolona.

doświadczona rekruterka

Odnośnie opinii Kasi z 11.09. widać że nigdy nie pracowałaś na rekrutacji z opiekunkami dlatego dziwne wydaje Ci się wymaganie "poczucie humoru" wierz mi że nie tylko tych których rekrutujesz mają ciężką pracę....ale ty sama też musisz się sporo napocić żeby przedstawić opiekunce coś co będzie jej pasowało. To nie jest prosta praca wbrew pozorom. A doświadczenie mile widziane bo wszystkiego można się nauczyć ... i to jest dobra polityka firmy moim zdaniem. Można być po studiach i być takim nieogarniętym głąbem że tylko w takiej pracy się przeszkadza innym rekruterom a nie pomaga.

niemoher

jedni chwala drudzy gania, a ja chce pracowac w mycare, tylko po przeczytaniu tych postow mam stracha. moze cos wiecej na temat zarobkow.

Anka
@niemoher

Musisz wiec sprobowac sama, zarobki zależą od znajomosci jezyka oraz stanu pacjenta, ostatnio proponowali mi oferte na 1375 Euro na reke, ale nie pasowal mi termin- mam dobry jezyk,prawo jazdy, do opieki był dziadek na wozku, do pomocy zona.Teraz mam drugą ofertę za 1300 Euro na rękę i własnie nad nią myślę- firma jest w porządku.

barbarella
@Anka

Poraz pierwszy skorzystałam z oferty tej firmy i już wkrótce wypadam na Zachód. Największy jednak wpływ na moją decyzję wyjazdu z tej firmy było profesjonalne załatwienie wszelkich formalności przez pana Sylwestra...Kiedy usłyszałam JEGO głos - szybko zgodziłam się na zastępstwo. W naszej pracy ważna jest otucha i nadzieja, że trafia się do takiej a takiej rodziny..Po powrocie zdam relację, czy się zawiodłam, czy też wracam podbudowana.

gielazaba@wp.pl

witam mam na ime galina szolska z wroclawija bardzo dobra firma bardzo dobryj koordinator pan daniel wszystko est ok polecam

Zjechałam z oferty tydzień temu, na wakacje wracam do rodziny,podczas pobytu dobrze się mną zajmowali po stronie niemieckiej i polskiej i obiecałam sobie,że po powrocie napiszę w internecie jakąś dobrą opinię, bo naprawdę zasługują - Mycare naprawdę jest ok-mogę tylko polecić.

@Ewa

dlatego, że wszystko co tam robiłam dla tej kobiety było źle. Prania nawet nie mogłam zrobić sama tylko z jej córką, zakupy raz w tygodniu i musiałam kupować to co ona chciała a nie ja...ile można jeść ziemniaki z twarogiem na obiad?

Zosia

wątpię, że oni wiedzą jakich podopiecznych mają, wiedzą tylko tyle co rodzina im powie a to, że któryś z nim jest niesympatyczny, wyzywa cię od najgorszych bo polką jesteś tego ci nikt nie powie, że traktują cię jak niewolnika...tego nikt nie wie z firmy.

Dorota
@Zosia

Dziwne, przeciez chyba masz swojego opiekuna w biurze we Wrocławiu, nie wiem, w jakim regionie jestes,ale tam w zaleznosci od regionu masz osobe, do ktorej mozesz wszystko zgłaszać, to jest ta, która cie wysyłała na zlecenie. Moze ty po prostu do niej zadzwon?

Kira

ja jestem z MyCare pierwszy raz. Od miesiąca jestem w Niemczech i jak na razie ok. Byłam u starszej pani 3 tyg. gdzie bardzo źle się czułam z kilku powodów, zadzwoniłam do firmy i poprosiłam o zmianę i już po 5 dniach przejechałam w inne miejsce. Pierwszą wypłatę dostałam dużo przed terminem :-)

kristi

Witam. Ja dopiero zaczynam w tej firmie .Wczesniej pracowałam gdzieś indziej i było wszystko ok.Chcę uzyskać jak najwięcej informacji o tej firmie. Pozdrawiam

Zadowolona
@kristi

Nie wiem, jakich informacji potrzebujesz, ale krótko opiszę ci moją sytuację.Wyjechałam z polecenia koleżanki, jestem drugi raz u tej samej rodziny, mam stałą zmienniczkę z którą spotkałam się na miejscu i zmieniamy się co 2 miesiące.Mam swojego opiekuna w biurze we Wrocławiu oraz jest tu u mnie koordynator na miejscu(Niemiec)-odbierał mnie 2 razy z dworca.Jesli chodzi o wypłatę są punktualni, a nawet płaca przed terminem.Podczas pobytu będa do Ciebie dzwonić jeszcze ludzie z niemieckiej centrali i pytać się czy wszystko jest w porządku- mówią po polsku.Jest opieka podczas zlecenia ze strony polskiej i niemieckiej, ale wszelkie sprawy i problemy zgłaszaj do Wrocławia do swojego opiekuna, nie wiem, kogo masz,ja pana(usunięte przez administratora) a.Zresztą on do mnie też dzwoni.Uważam ,że firma jest porządna, moja koleżanka też nie narzeka.Trzymaj się!

@Zadowolona

dziwne...ja jestem już drugi miesiąc w Niemczech z nimi i do tej pory nikt nie zadzwonił zapytać czy wszystko ok

Anka

Jestem na ofercie z ta firma od połowy grudnia (poleciła mi ją inna opiekunka w autobusie do Polski, gdy wrazałam z innej Stelli).Wyjechałam i jak do tej pory wszystko jest w porzadku. Jechałam do rodziny, u której była już opiekunka z Mycare,nawet się z nią spotkałam na miejscu, bo rodzina sobie życzyła,żeby mi wszystko przekazała. Przed wyjazdem miałam bardzo dokłądnie przedstawioną ofertę i stan podopiecznego, łacznie z tym, ile pieniędzy jest na zakupy, czy jest flatrate do Polski, jaki jest samochód, itp., wieć na miejscu nie było niespodzianek. Wazne dla wyjeźdzających: są dwa testy językowe telefoniczne-jeden z osobą z Polski , drugi dłuższy z koordynatorem niemieckim ,wiec trzeba sobie radzic jezykowo-tzn. umiec tez cos powiedziec o swoim doswiadczeniu w opiece, chorobach podopiecznych itp.

majki

Witajcie opiekunki, ratujcie się przed tą firmą Mycare jak i pozostałymi innymi które wynagrodzenie za pracę płacą w kraju, jakby się tutaj pracowało, a przecież jesteś daleko za granicami bez grosza, płacą ile chcą i mówią co chcą, jak tak można szanować swych rodaków, smutne to ale prawdziwe.

Baska
@majki

nie rozumiem cie, przeciez firma przelewa ci pieniadze na konto , ktore podasz, moje tez szły do Polski, ale wypłacałam sobie w Niemczech z bankomatu...

Pfleger

Ja też jezdzę z Mycare24 do opieki, jest to jedna z niewielu agencji, która ma oferty dla mężczyzn za godziwe pieniądze- niestety w tej branży meżczyźni zarabiają gorzej niż kobiety...Szukanie ofert dla mnie trwało około 2 tygodnie, bo chciałem jechać w okolice Ingolstadt ( mieszka tam mój brat). Mam do opieki pana na wózku, w pracach domowych pomaga mi żona, mam z dobrym językiem 1200 Euro na rękę plus zwrot kosztów podróży.Mam tu na miejscu niemiecką koordynatorke oraz swoją opiekunke w biurze we Wrocławiu, wiec organizacja jest naprawde dobra.Polecam wszystkim, szczegolnie Panom-oni naprawde znajduja zlecenia, a nie tylko wpisuja na liste oczekujacych, tak jak inne agencje i na tym sie konczy.Ja jestem zadowolony.

Agnieszka

Dzień dobry, firme poleciła mi koleżanka,zadzwoniłam,przeszłam rozmowę kwalifikacyjną, test jezykowy w centrali we Wrocławiu oraz telefoniczny z koordynatorem niemieckim, dostałam pierwszą propozycję pracy-niestety rodzina wybrała inną osobę.Jednak pani (usunięte przez administratora) powiedziała,że probujemy do skutku i za drugim razem się udało. Na Stelli jestem od polowy października, wypłatę mam najcześciej z końcem miesiaca, mimo,że w umowie jest do 15-tego kolejnego miesiaca-wiec tu duży plus!(usunięte przez administratora)

Andzia
@Agnieszka

Mi też dzisiaj spłyneły pieniążki, choć jest dopiero pierwszy sierpnia-za to daje firmie dużego plusa.Poza tym mam bardzo miłą koordynatorkę we Wrocławiu i w Niemczech. Moje dziadki to trudni zawodnicy, ale sie przyzwyczaiłam i do nich wracam według zasady lepszy stary wrog niz nowy. Jakos sobie ułożylismy relacje, ale duzo cierpliwosci mnie to kosztowało. Najgorzej jest wieczorami,doskwiera człowiekowi samotność, ale ten temat wszystkie znamy od podszewki.U mnie w wiosce jest jeszcze jedna Polka z innej agencji, czasami sie spotykamy i mozna pare słów zamienić w ojczystym jezyku, czesto tez dzwoni koordynatorka z Wrocławia.

Krystyna

Witam Panie,dziwi mnie to,co pisze rozczarowana,z Mycare24 wyjezdzalam juz 3 razy,umowe wiec znam i nie ma tam tego typu rzeczy.Bylam na 3 roznych zleceniach i tylko raz podczas mojego pobytu rzeczywiscie stan podopiecznego sie pogorszyl-z chodzacego na lezacego,no i doszlo wstawanie w nocy-zadzwonilam do firmy i dali mi podwyzke.Firma wspolpracuje z jednym z najwiekszych posrednikow w Niemczech,maja na miejscu koordynatorow, a w Polsce biuro jest we Wroclawiu-bylam osobiscie na rozmowie i pracuja w nim naprawde fajne i doswiadczone osoby.Odcinam sie wiec od typowo polskich narzekan i polecam Mycare.

@Krystyna

a jak jest z kartą ubezpieczeniową? Bo ja jestem z nimi już drugi raz w Niemczech i karty nie dostałam?

Franka
@Kira

Jak bedzie potrzebna to ci doślą Ja zadzwoniłam i powiedziałam że muszę iść do lekarza ,podali mi numer ubespieczenia a w ciągu tygodnia miałam karte

Aneta
@Franka

Karte EKUZ mozesz wyrobic sobie sama przed wyjazdem w NFZ-ja miałam daleko, wiec nie pojechałam.Wyrabiane karty przez firme zawsze trwa dlugo-ja dostalam po 5 tygodniach ale na rok, wiec mam z glowy na jakis czas.

Milka
@Aneta

Ja tez wyrabialam sobie kartę sama przed wyjazdem w NFZ -pol godziny stania w kolejce i potem nie musisz juz czekac, az zrobi to za ciebie firma, wiec jesli nie macie bardzo daleko, warto sobie zrobic taka wycieczke i miec spokój.

rozczarowana

witam wszystkie Panie zainteresowane praca w firmie mycare24, otóż chciałam was poinformować, ze firma jest nie rzetelna, nie interesuje się swoimi pracownikami a na dodatek wysyła do rodzin mówiąc, że do opieki jest jedna osoba a na miejscu okazuje się ze są dwie (małżeństwo)!na umowie jest jedna osoba a trzeba pracować z dwiema i oczywiście za wynagrodzenie za jedna osobe. Firma istnieje od 2012r. i kompletnie nie ma doświadczenia w prowadzeniu działalności o takim charakterze. Mało tego umowa jest tak sformułowana, ze trzeba zaplacic kare jak zrezygnuje się z kontraktu z ich winy ponieważ okazuje się ze sa dwie osoby do opieki. Uczulam wszystkie panie na wspolprace z ta firma i przestrzegam!!!

ona
@rozczarowana

Ta firma nie moze nawet posiadac okreslenia cwaniaki,bo to za malo,(usunięte przez administratora)firma!!!Z DALEKA OD NIEJ!!!Madrze przemyslane jesli w umowie okreslona jest kwota kary pienieznej jesli nastepuje rezygnacja,brak slow!!!

Olga
@ona

Będąc kiedyś na zleceniu,miałam dostęp do wszystkich umów, jakie rodzina zawierała z agencjami polskimi lub niemieckimi i wszedzie widniały kary umowne za nieterminowe przybycie opiekunki ( rezygnację) lub przerwanie zlecenia przez opiekunkę, więc trochę mnie to nie dziwi,że ta agencja i wiele innych się zabezpiecza przed taką sytuacją.nie chce mi się teraz szukać starej umowy, ale z tego co pamietam, kara dotyczyła chyba spożywania alkoholu w miejscu pracy, zaniedbywania obowiązków, więc nie dotyczy osób, które po prostu wykonują swoją pracę solidnie. Z mycare byłam w sierpniu i wrześniu 2013 na zleceniu, w kwietniu wybieram się ponownie, nie mam żadnych złych doświadczeń, wg mnie warto spróbować.

@ona

we wszystkich agencjach są kary pieniężne, w Promedica czy Private Care też

mala
@Olga

zgadzam sie daleko od tej firmy !!!!

Ania K.
@mala

faktycznie...nie interesują się pracownikiem, dopiero jak potrzebują zmienniczkę to wtedy sobie o tobie przypominają. Karty ubezpieczeniowej nie załatwiają, dostaniesz dopiero po powrocie do Polski. W innych agencjach zmianę załatwia się dużo wcześniej a w MyCare na ostatnią chwilę.

@Ania K.

U mnie zmiana byla szykowana 3 tygodnie wczesniej, nawet rodzina prosila mnie o pomoc w decyzji -dostali 3 kandydatow, poprosili mnie zebym do nich podzwonil.To chyba wystarczajaco wczesnie...Przyjechal kolega ale z innej agencji, dobry opiekun i teraz sie zmieniamy co 2 miesiace.

@rozczarowana

A ja polecam firme, jestem z nimi 5 raz na ofercie i na razie bez wtopy, tez miałam 2 osoby-malzenstwa, ale o tym wiedzialam przed wyjazdem-zalezało mi na wysokich stawkach. Uwazam , ze firma dobrze i szybko płaci wynagrodzenie, pieniądze za podróz otrzymuje sie na miejscu od rodziny.

Yeti
@mala

Jestem z Wrocławia, zawsze jezdziłam z firmą ze Sląska,ale zalegali z wypłatami, więc jakieś 2 tygodnie temu postanowiłam się przejść do siedziby firmy Mycare tak zupełnie bez zapowiedzi. Muszę przyznać,że zostałam bardzo miło przyjęta, zajęła się mną od razu przemiła babeczka, trochę mnie pomaglowała z niemieckiego, wypytywała długo o doswiadczenie, referencje itp., a potem nawet zrobiła zdjęcie i dobrą kawę:-) Na następny dzień miałam już przedstawione 2 oferty pracy, wybrałam jedną i moje cv poszło do Niemiec. Z Niemiec dzwonili 2 razy-to był niemiecki koordynator i uzupełniali jeszcze informacje, rodzina ani podopieczni do mnie nie dzwonili. Po 3 dniach miałam odpowiedz, ze zdecydowali sie na mnie, no i jade-stawka jaka tu dostałam jest ok.100 euro wyższa niż w poprzedniej firmie plus oczywiscie dostane dodatek za swieta. Pod firmą spotkałam inna opiekunkę, ktora jezdzi już z nimi długo , mówiła,że są w porządku i nie ma zamiaru zmieniac agencji, pracuje tam tez jej siostra-obie zadowolone.

mycha
@Yeti

jezeli NFZ sprawdzi, ze pracujesz w Agencji to nie pokryje kosztow Twojego leczenia za granica. Zapytaj w NFZ. Bylam i pytalam. Nie zwroca pieniedzy!!!!!!!!!!z NFZ.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitanas24 - Wrocław

• Jak się pracuje w Vitanas24?

Zobacz opinie na temat firmy Vitanas24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitanas24?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitanas24?

Kandydaci do pracy w Vitanas24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitanas24
3.1/5 Na podstawie 142 ocen.

Vitanas24