Opinie o Vitanas 24 (Mycare24) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitanas24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vitanas24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitanas24 w Wrocław

Krystyna

Pani 99pi@wp.pl tak firma wypłaca na czas, ale czy jest solidna? Pod tym słowem nie kryje się tylko solidność.Co do Pani Dorotki nie wątpię,że jest solidna i zaangażowana w firmę. W FIRMĘ a nie w opiekunkę.Trzeba być bardzo naiwnym , żeby tę firmę chwalić. Firma zainteresowana jest tylko swoimi warunkami pracy i dochodami reszta się nie liczy. Tak jak w Niemczech nieraz traktują opiekunki jak coś gorszego i tylko do roboty, tak samo ta firma traktuje opiekunki. Przestańcie pisać pozytywne bzdury, bo i tak panie które tu pracowały nie wierzą w te kłamstwa. Pozdrawiam

99pi@wp.pl

ja dostalam sie do tej firmy caliem przypadkiem,jest to baardzo dobra firma,rzetelna,wyplacaja na czas,a moja Dorotka,mloda z glosu kobieta,bardzo zainteresowana i zaangazowana,firme oceniam bardzo wysoko,profesjonalni.

blondi53
@99pi@wp.pl

hej co ty pieprzysz ze to dobra i rzetelna firma ,,smiech na sali ,,jak czyta sie opinie,,to chyba nie sa wyssane z palca,,ci co pracowali z ta firma wszyscy narzekaja ,,tylko ty mowisz inaczej ,,ciekawe ,,ale ja wiem kim jestes..

Mirka

Pracowałam w kilku firmach obecnie w Mycare i muszę powiedzieć z przykrością,że jest to najgorsza firma. W ogóle nie interesuje się pracownikiem, nie płaci ubezpieczeń,jestem już miesiąc w pracy i jeszcze nie dostałam umowy o pracę.Dobrze,że sama potrafię odmależć się w każdej sytuacji. obiecałam sobie ,że jest to pierwszy i ostatni wyjazd z tej firmy.

Jolanta
@Mirka

Pani Mirko to chyba Pani ma jakiegoś pecha.Ja w tej firmie już pracuje ponad pół roku,wypłatę zawsze mam najpóźniej do 3-go następnego miesiąca.mój koordynator Pan Tomasz interesuje się bardzo często,i dzwoni nawet jak mam pauzę,także to co Pani pisze w moim przypadku nie pokrywa się wogle z prawdą.Pozdrawiam Pani mireczko

bunia
@Jolanta

ja pracuję ponad 2 lata i pierwszy raz nie wypłacili na czas a w dodatku nie odbierają żadnego telefonu,nawet alarmowego

bukiet@spoko.pl
@Mirka

(usunięte przez administratora) kilka zdan na temat firmy .Mogę powiedziec ze jest to bardzo dobra firma pod kazdym wzgledem.Stały kontakt z pracownikiem,miła atmosfera pomoc i wsparcie w razie problemów.Wypłata punktualnie zaraz na początku miesiąca.Grupa fajnych ludzi która robi fajna i dobra robotę.Pozdrawiam My Care 24 z Wrocławia.(usunięte przez administratora),,,

erika

Morio,ja nie pracowałam w tej Firmie,tylko teraz szukam pracy i jeśli mi dana Firma wpadnie w oko to chcę jak najwięcej wiedzieć ,ponieważ jestem bardzo ostrożna!!!Na forum tak jak tu można pisać wszystko -papier przyjmie . Dzisiaj ponownie przyjrzałam się temu wątkowi co napisałam 22.10.2015 godz.10:44.Niestety podałam błędną informację i teraz prostuję:Firma Mycare 24 nie należy do Partnerów medialnych,czyli SAZ Stowarzyszenie Agencji zatrudnienia. Ja bym na Waszym miejscu nie zostawiła tak sobie tego i nie marnowała czasu pisząc tutaj na Forum. Podaje "pokrzywdzonym" e-mail" Rzecznika Praw Pracownika " agencji SAZ ,możecie pisać: a.beler@saz.org.pl

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Maria

Pani Eriko, nie wiem jakie ma Pani zdanie o tej Firmie i wiadomości co kto otrzyma za co, ale ja miałam czarno na białym i ,żadnego ubezpieczenia. Nie będę już więcej wypowiadać się na temat tej Firmy, ani Pana Biry bo już tu nie wrócę i jest mi to obojętne co się w tej Firmie dzieje. Pozdrawiam.

erika

Pani Mario ,jeśli Pani miała "czarno na białym" legalne zatrudnienie,wszelkie druki podpisane itd . .to nie chce mi się w to wierzyć.Przecież Pan Bira zostałby za to surowo ukarany i Firma również!Mycare24 zaliczana jest do Firm wiarygodnych/PoloniuszPozdrawiam

Henryk2724
@erika

Szkoda tylko, że sam Poloniusz jest niewiarygodny. Piszą np. że oferta jest zaufana, zweryfikowana, a publikują oferty firm podszywających się pod agencje pracy tymczasowej (nie są te firmy zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, działają więc nielegalnie, tyle że nikt tego nie sprawdza, nikogo to nie obchodzi i nikt na zgłoszenia nie reaguje).

Maria

Pani Eriko, oczywiście,że miałam zawartą umowę.pozdrawiam

erika

Pytanie do pani Marii:czy miała pani zawartą umowę z Firmą?

Maria

Pani Jolu, Pan Bira pracuje dla tej Firmy więc pisanie o nim jest jak najbardziej naturalne. Byłam tylko raz z tej Firmy, Pan Bira pobrał ode mnie 200 euro, Firma nawet nie zgłosiła mnie do ZUS. Czyli nie były odprowadzane składki. Czy nadal uważa Pani, że te wypowiedzi są nafaszerowane prostactwem.Może raczej kłamstwem, ale nie prostactwem, czy potrafi Pani to odróżnić? Byłam tylko raz i NIGDY WIĘCEJ Z TEJ FIRMY. To jest moje zdanie.

Krystyna

OCZYWIŚCIE !!!!!!!! PAN BIRA BIERZE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grażyna Lubiniecka z Gryfowa
@Krystyna

Kobiety opamiętajcie się,czy Wy jesteście normalne.Przecież ten portal nie dotyczy jakiegoś Pana Biry tylko konkretnej firmy.Jak Wam nie pasuje to po co mu płacicie a potem narzekacie bezzasadnie.Piszcie tutaj o tej firmie nawet zle rzeczy jak na to zasługuje,ale dajcie już spokój.piszczcie na temat a nie jak prostaczki uczepiliście jakiegoś Pana którego i tak większość z nas nie zna.Idzcie po rozum do glowy.A ponadto na tyle wpisów żadna z Was nie ma odwagi podać swoich konkretnych namiarów,bo jesteście tchórzami,plotkarami,najpierw płacicie a potem szukacie nie wiadomo czego.Odkąd te prace istnieją zawsze się placilo,o co Wam chodzi naprawdę nie rozumię.Nikt Wam od tego gościa nie karze jeżdzic,ZAPLACCIE INNEMU.POWODZONKA

JOLKA
@Grażyna Lubiniecka z Gryfowa

Nareszcie jakaś mądra odpowiedź na te idiotyczne nafaszerowane prostactwem wypowiedzi.Zajmijcie się BABSKA sobą a o ile nie macie na tyle inteligencji aby dostrzec czego to forum dotyczy to Wasze mordy w kubeł i dajcie już spokoj.Co jedna to mąrzejsza.

Babcia
@Grażyna Lubiniecka z Gryfowa

A ten post to koleżanka p.b prostak i prosiaczka to ty z małej litery

betii
@JOLKA

Widzę że pani brakuje inteligencji oceniam to po pani słownictwie , dorosłe kobiety gdzie wasza kultura. Jestem osobą bezstronną nie ma nic wspólnego z tą firmą. Prawda jest taka gdy firma załatwia prace nie może żaden koordynator pobierać od pracownikow żadnych dodatkowych oplat z zyskiem dla siebie.

Perełka
@Krystyna

Pobieranie jakichkolwiek characzy jest nielegalne i karalne! Trzeba to zgłosić!

andzia

ale tu bzdury piszecie o Tomaszu Bira,musiałyście dobrze narozrabiać że go szkalujecie!!Agencja ,którą reprezentuje Tomasz,nie ma prawa pobierać pieniędzy!!

Babcia
@andzia

To nie agencja ale pracownicy agencji

Krystyna

Pracuję w tej Firmie już jakiś czas, do Firmy nie mam nic. Płaci regularnie, ale pan Tomasz Bira to dziad. Wzioł ode mnie 200 euro za znalezienie pracy. Chciałabym,żeby zgłosiły się tutaj panie, którym zabrał 200 euro. Chcę zgłosić ten fakt do Urzędu i chcę mieć dodatkowych świadków.

Jola
@Krystyna

Proszę o podanie Pani nr telefonu ,na pewno się z Panią skontaktuję. Myślę że ma pani na tyle odwagi,a nie tylko na anonimowe anonse.Pozdrawiam

Wioletta
@Krystyna

pani Krystyno.to ja jako pierwsza odpowiadam na Pani anons.Ja w 2013 roku placilam temu Panu również,i od tamtej pory jeżdżę już trzeci rok.nie będę dla Pani nic świadczyła ,jest pani dla mnie nikim.Ja zapłaciłam swiadomie i jestem bardzo wdzięczna temu Panu bo dzięki niemu ile już zarobiłam kasy,a jeżdżę już od niego chyba przez 4 agencję i we wszystkich było wszystko w największym porządku.W firmie MayCare,aczkolwiek jest chyba najlepiej bo najszybciej otrzymuję wynagrodzenie.Chcialam tylko jeszcze zaznaczyć że zapłaciłam tylko raz a jestem już podajże w piątym miejscu i nigdy więcej nie żądano odemnie żadnej zaplaty,chociaż z tym Panaem mam częsty kontakt z racji tego że bardzo się interesuję.Pozdrawiam pzremilą Panią i życzę powodzenia.

Violatta

Koleżanko twoje słownictwo i błędy jakie piszesz nieomal co słowo ,to tylko świadczy o Twoim prymitywie i prostactwie,także najpierw naucz się poprawnie pisać a potem dopiero zajmuj głos ty porąbana histeryczko.

Gocha 1952

Witam Pani Krystyno.Ja też pochodzę z Oleśnicy i jeśli chodzi to o Marzenę Jungiewicz ,to faktycznie ona jest znan u nas w całej okolicy.Ja pamiętam jeszcze jak ona pracowała u nas w agencji towarzyskiej na Traugutta a była w tym czasie jeszcze mężatką.Jak ta kobieta ma czelność wypisywać takie bzdury.Jak ma taki słaby intelekt i maly niedorozwinięty móżdżek to nie dziwota że nie potafi poradzić sobie z umową o pracęi nazywa ją biblią.Ja też pracuje w macierzystej firmie Veritas i jest wszystko ok.Życzę wszystkim opikunkom takich firm do współpracy,Pozdrawiam

andzia

Ponieważ szukam pracy więc zainteresowałam się Waszymi opiniami! Szanowne Panie i Panowie ,wywnioskowałam,że tu powstała "klika" przeciwko Firmie MYCARE24 . Nadmieniam,że zanim podejmę pracę to szukam wiarygodnej Firmy! i Własnie taką znalazłam. Czy wiecie co to SAO tj Sekcja Agencji Opieki,której członkiem jest Własnie ta Firma! o dziwo w skład Sekcji wchodzi 18 agencji!" " maja na celu wspieranie i kreowanie właściwego rozwoju branży usług opiekuńczych i budowanie dobrego wizerunku agencji świadczących usługi opieki na rynku niemieckim. Bardzo ważnym obszarem działalności SAO jest edukowanie i informowanie zarówno rodzin niemieckich jak i samych opiekunek o ryzykach i konsekwencjach związanych z zatrudnianiem i podejmowaniem PRACY NA CZARNO. SAO wyraża swój jawny sprzeciw dla nielegalnego zatrudnienia oraz zachęca do walki z tym szeroko rozpowszechnionym zjawiskiem na rynku niemieckim." -Szkoda,że tu można ukryć swój Nick,bo za takie szarganie opinii z pewnością żadna Firma by Was nie zatrudniła. W.K przyszła Wasza opiekunka

onaaaa

4k67

Jola z Jeleniej Góry

bardzo ciekawe zjawisko że ostatnie trzy Wasze wypowiedzi są nadane tego samego dnia w małych odstępach czasowych.W/g mnie świadczy to tylko o tym że nadala je ta sama osoba.

Krystyna

Panie Sławku, jak wynika z Pana wypowiedzi to nigdy Pan nie jechał do pracy z kobietami busem. Ja jeżdżę od 9 lat. Jeżdżę różnymi przewozami bo to zależy od dnia zmiany. Jeszcze nigdy nie słyszałam takich bzdur o jakich Pan pisze. Kobiety wyjeżdżając do pracy zazwyczaj śpią w busach , aby ukryć smutek, że pozostawiły tych których kochają. Bo właśnie Wy mężczyżni najczęściej pozostajecie w cieplutkim i spokojnym mieszkaniu.Wracając też są małomówne bo są psychicznie wyczerpane i chcą jak najszybciej znależć się z najbliższymi.To mężczyżni pod wpływem alkoholu są pożal się Boże pasażerami.Takich bzdur jakie Pan napisał trudno przetrawić.A co do Pana Tomasza, są osoby które płaciły i płacą za załatwienie pracy, ale jest to praca na czarno. Tutaj jest przez FIRMĘ i tu już FIRMA pobiera swoją dolę. Pan Tomasz nie ma do tego prawa.Ale wiadomo mężczyzna zawsze będzie po stronie mężczyzny. A swoją drogą kilka wypowiedzi są tak do siebie podobne i używane są te same słowa obrażliwe jakby pisała to ta sama osoba. I dodam jeszcze Panie Sławku weż się Pan raz , a porządnie wyrzygaj w tym busie może Panu ulży.

Aniela

Panie Sławku i Pani Jolanto, dziwię się, że jeszcze mieszkacie w KRAJU gdzie są sami prostacy. To forum jest aby napisać swoją opinię , a nie obrzucać wyzwiskami inne osoby, których w ogóle nie znacie. Napisałam,że Pan Tomasz bierze 200 euro i jest to prawdą. Nigdy w czasie mojej 14 letniej pracy w Niemczech nie płaciłam nikomu. Do Pana Tomasza trafiłam z polecenia i w ogóle nikt mnie nie poinformował o tym ,że kasuje pieniądze. Dopiero jak spotkał się ze mną i zażyczył sobie byłam niemile zaskoczona. O Firmie nie wspomniałam , ani słowa. Firma jest rzetelna i polecam, ale nigdy przez Pana Tomasza Złodzieja, Który bierze pieniądze i nie rozlicza się z nich w URZĘDZIE SKARBOWYM. To chyba żle o Was świadczy, że bronicie oszusta i złodzieja. Jest tyle Krajów wyprowadżcie się i zamieszkajcie wśród inteligentnych ludzi. Zastanówcie się.

Ska
@Aniela

Dzień dobry, miałam zaszczyt pracować w MyCare, to co mam im za złe to podejście do pracownika, kilka razy od nich wyjeżdżałam, z jedną rodziną miałam problem i mieli mnie w du.... , woleli nie stracić podopiecznej mimo że nic złego nie zrobiłam, miałam też dzień wcześniej wyjechać bo tak sobie rodzina zażyczyła, cudem znalazłam busa, nie polecam

Animo

Witam Proszę o sprawdzenie czy faktura 079/2015 została zapłacona, jeżeli tak to proszę o potwierdzenie, jeżeli nie to o zapłatę. Pozdrawiam animos@op.pl

Sławek

OjPani Anielo,chyba się Pani pominęła z powołaniem.Powinna Pani pracować co najmniej w CBA a nie marnować się i swojego talentu śledczego jako tylko opiekunka.Złośliwość ludzka nie zna granic.Zaznaczam że tego faceta wogle nie znam,chociaż w tej firmie pracuje już od 8 miesięcy,i jestem bardzo zadowolony.Z ich strony jest wszystko w największymporządku.Ja osobiście uważam że tutaj to każdy może każdego opluc robiąc krzywdę.Uważam że takie wypowiedzi jak Pani lub Pani koleżanek są bardzo nierzetelne,i nieuczciwe i powinny być podpisane nazwiskami,tylko że brak Wam na to odwagi.Ja w opiece pracuje od 4 lat może i to niedługo w porównaniu z wieloma z Was,ale też placilem za pracę i nigdy bym na pewno takich rzeczy nie pisal na internecie.Dla mnie taki człowiek jest nikim,gdyż ajpierw się godzi na pewne warunki a potem wypisuje na takim forum jak tutaj.Wierzę w to głęboko że każda z Was niejednokrotnie płaciła i to nie tylko temu facetowi,i godzila się na to.Ale to tylko Polki potrafią być takie,widzę Wasze zachowanie w busach,Wasze wygłaszane tam niewiarygodne historie i opowieści,i wierzcie mi że niejednokrotnie wymiotować mi się chce patrząc na Was i słuchając Waszej obłudy zakłamania itp.Przykro mi że żyję w takim kraju i muszę stykać się z tak obłudnymi kobietami.Pozdrawiam Was wszystkie i proszę zastanówcie się trochę nad sobą i Waszą obłudą.

Jolanta
@Sławek

brawo Panie Sławku,nareszcie znalazł się ktoś mądry i odważny i wygarnoł trochę prawdy.Mnie nie wypada się wypowiadać na temat tego Pana Tomasza bo akurat jest moim koordynatorem i jeżdżę do pracy za jego pośrednictwem od wielu lat,to już już chyba firma MayCare jest czwartą agencją przez którą pracuję przy opiece.Jedno co tylko napiszę to to że gratuluję Panu tego artykułu.Ja osobiście uważam że w tej firmie i u koordynatora Tomasza jest wszystko ok,i nawet zachęcam inne Panie do korzystania z usług yej firmy.Jak zaznaczyłam nie wypada mi więcej nic pisać bo te pro....aczki zaś mnie tutaj zwymyślają tak jak Pani ANIELA

iza

Oj p. Wioletto. Myślę,że to pani powinna się wstydzić używając takich słów do drugiej kobiety.Być może p. Tomasz od pani nie wziął pieniędzy,ale od innych pań TAK. Czy jest p. Tomasz rzetelny?- wątpię. Wiem to na swoim przykładzie i mojej zmienniczki. Wprowadził ją i koordynatora z Niemiec w MALINY. Nic nie poinformował, a póżniej dziewczyna miała problemy z koordynatorem i rodziną. W ogóle nie interesuje się opiekunkami, tylko weżmie pieniądze i ma wszystko gdzieś. Jeśli tylko zadzwonisz do niego z Niemiec jest zły i daje Ci to do zrozumienia.Tak więc nie ubliżajcie sobie nawzajem i nie brońcie p. Tomasza bo pierwszy raz spotkałam się z tak nieodpowiedzialnym koordynatorem, który nie dba o sprawy podwładnej. Mam na to dowody kilku koleżanek. Jeśli nie zmieni się to w najbliższym czasie , chcemy powiadomić kogo trzeba.I chcę dodać, że nie jestem pijaczką, nie palę nie rozglądam się za Niemcami. Wiem,że jestem tutaj, aby pracować a nie wypoczywać.Zawsze gdzie jestem rodzina jest zadowolona.Wiem też ,że każdemu należy się szacunek.

Hanka
@iza

Witam i w pełni się z panią zgadzam.Moje koleżanki też pracują w tej firmie i mają właśnie koordynatora p Tomasza-oczywiście prawda p Tomasz bierze dodatkowo pieniądze za załatwienie pracy 200 e, nie wiem dlaczego firma nie zrobi z tym porządku skoro w niej pracuje, to nie jest normalne.Zastanawiałam się również nad pracą w tej firmie ale po tym NIE!!!!!!!!!!!!!dziękuję!!!i nie obrzucajcie się na forum wyzwiskami bo tylko o Was to świadczy a prawda jest taka!!!!!!!!!!BIERZE PIENIĄDZE!

Zostaw merytoryczną opinię o Vitanas24 - Wrocław

• Jak się pracuje w Vitanas24?

Zobacz opinie na temat firmy Vitanas24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitanas24?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitanas24?

Kandydaci do pracy w Vitanas24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitanas24
3.1/5 Na podstawie 142 ocen.

Vitanas24