Koi Capital Sp. z o.o.

Opinie o Koi Capital Sp. z o.o.

Patrycja

Mam mieszane uczucia po lekturze opinii na forum. Słyszałam sporo dobrego i miałam nadzieję na potwierdzenie moich informacji.

Kamil (kulczyk)

Jeszcze chciałem coś napisać...wracając do tematu i 2013 roku to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chlałem przez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tydzień wude [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szedłem do pracy a po pracy mieliśmy integracje i znowu chlałem..."gdzie idziecie ? Chleć ? To idę z wami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i później następnego dnia miałem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kaca i znowu chlełem i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez tydzień ! Jak bym zrobił sobie badania krwi to zamiast białych i czerwonych krwinek miałbym wódkę ! Dobre co, że to tak można zrobić ! Dzisiaj już nie chleje...bo mi przeszło, na ludzi już nie krzyczę przez telefon, ale nadal jestem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niedobry i ruchałbym wszystkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Taki jestem i si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zmienię :) I dobrze bo lubię siebie takiego :) To tyle z tych opini...Pa pa

Kamil (kulczyk)

Fajnie tam było...ale się skonczyło he he he Zaczynałem w tej firmie w 2013 roku było trudno w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dzisiaj z perspektywy czasu który minał moge napisac, że było warto.Co do mnie to moja przygoda z Rynkami Kapitałowymi się nie skończyła mam następne plany które powoli sobie realizuję :) Co do pracy na początku chce się pieniędzy później przychodzi czas na poszerzenie wiedzy...co do mnie Trading na swój własny rachunek na początku jest trudny, trzeba stworzyć i dostosować strategie do swojego trybu oraz sposobu życia.Według mnie Trading jest sposobem na życie oraz uczy wiele o samym traderze :) to jest też w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Psychologia dotyczącą tradera.Uczysz się także jak mądrze podejmować decyzję ponieważ Tradowanie to ciagłe podejmowanie decyzji ! Po pewnym czasie przychodzą umiejętności oraz uczysz się jak omijać przeszkody lub ich unikać oraz jak nie popełniać błędów (Analiza). Polecam każdemu i każdej dupeczce

Edyta

Tomek ja tez wyslalam na to ogloszenie w piatek mialam rozmowe. Samo spotkanie bardzo mile duzo pytan jakie sa towje plany dlaczego chcesz pracowac itd. Moze do mnie zadzwonia. Trzymajcie kciuki.

Pleasure
@Edyta 19.07.2014 15:40

Może i tak ? A umiesz dobrze robić loda ? Jak gryziesz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] menager będzie niezadowolony ! Więc jak chcesz tam pracować to musisz się przeszkolic.Zycze owocnej nauki

Agnieszka

@były pracownik zmiany kierownicze są w firmach nieuchronne. Pytanie tylko czy ta akurat ta miała wpływ na warunki pracy innych pracowników zatrudnionych w Koi Capital? Osobiste zainteresowania osób nami zarządzających nie powinny mieć wpływu na nasz osąd o nich. Dlatego może warto dać szansę i zobaczyć czy nasza praca zmieniła się diametralnie?

zdzisiek

spokój tu ma byc

Agnieszka

@Były pracownik, @Team Manager zauważyłam u Was dwie, zupełnie odmienne opinie na temat zmiany zarządu. Jak to w końcu wygląda?

Team Manager

Z tego co wiem, szefostwo się nie zmieniło bo dziś rozmawiałem z prezesem, a także z dyrektorem ds. sprzedaży. Ogólnie w tym samym biurze pracuje też druga spółka, którą faktycznie zarządza kto inny. Może dlatego wydaje się, że jest inny zarząd.

@Team Manager 28.03.2017 19:46

Otóż szefostwo drogi Team Manager sie zmieniło. Druga spółka jak najbardziej działa w tym samym biurze, ale nie nawiązuje do niej. Właściciel firmy oczywiście pozostał ale zmiany na poziomie dyrektora oraz managerów zaszły ogromne. Mowię tu oczywiście o firmie Koi capital. Zmieniło sie wszystko. Poważany dyrektor, nie tylko w Europie ale i na całym świecie, najlepszy inwestor p. Dawid został zastąpiony p. Pawlem, który niestety nie posiada ani doświadczenia w branży ani umiejętności mentorskich a na dodatek w weekendy jest bramkarzem w warszawskich klubach oraz modelem. Niestety firma zeszła na psy. Na prawdę było dobrze, jest tragedia. Pracownicy do tej pory dobrze zarządzani i prowadzeni na ten moment nie czują respektu do nowego dyrektora, ponieważ zmiany na prawdę zaszły na ich niekorzyść. Niestety musimy zmierzyć sie z prawdą, nie doceniani w świecie ludzie, są stokroć bardziej warci niż "znajomi" szefa.

Agnieszka

@Były pracownik, jakie zaszły zmiany na skutek zmiany szefostwa, o którym wspominasz?

@Agnieszka 22.03.2017 10:48

Otóż odpowiadam na pytanie jakie zaszły zmiany na skutek zmiany szefostwa. Firma prosperowała bardzo dobrze dopóki nie przyszedł "znajomy" szefa na dyrektora a poprzedni automatycznie został zwolniony. Motywacja wśród pracowników spadła, ponieważ ich dyrektorem juz nie był doceniany nie tylko w Europie ale i na całym świecie poważny inwestor. Zastępcą został "znajomy" bez doświadczenia w sprzedaży oraz bez umiejętności przywódczych człowiek bez wykształcenia, były model. Jednym słowem, firma była SUPER a jest DO BANI. Szkoda słów, jednym zdaniem. To nie jest juz firma profesjonalna tylko plac zabaw, który nie przynosi efektów.

Atmosfera wśród ludzi super, ale zmieniło sie szefostwo i nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać, było [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest paranoja...

Agnieszka

Myślicie o aplikowaniu do Koi Capital Sp. z o.o.? Chcecie wiedzieć, co oferuje Wam firma? Zapraszam do zapoznania się z zakładką 'kariera' http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,859388,0,0,kariera Przydatne?

certa

jak ktoś szk a w tej instytucji pracy to jest ogłoszenie że w Warszawie im Młodszy Opiekun Klienta jest potrzebny - polecam się streszczać bo oferta jest z lipca

Wojtas

Jeżeli chodzi o pracę, to polega ona na dzwonieniu do osób z panoramy firm i namawianiu ich na inwestowanie na rynku Forex, poprzez promowaną platformę, Jeżeli ktoś odnajduje się w tego typu pracy i ma gadane to na pewno nie będzie narzekał na zarobki. Należy jednak pamiętać, że chodzi o sprzedaż i zrobienie wyniku i z tego jest się rozliczanym.

Volodia

1700 zł netto przez próbne 3 mies. pierwsze + prowizje i bonusy od zrealizowanych celów, po 3 mies. umowa o pracę i podstawa 2500 brutto się zmienia tylko.

Gość

Pracuje w Koi już 3 mc zdecydowanie polecam. Wynagrodzenie wypłacane na czas miła atmosfera w biurze. Szefostwo ostre ale ludzkie. I mam umowę o pracę wiec nie jest źle.

Marcin__

Tak, Koi Capital to dawny Godwin Austin. Podejrzewam, że zmiana nazwy firmy związana była ze zmianą brokera z markets.com na trade.com

asdc

Witam Byłem ostatnio na rozmowie w koi capital i mam pytanie czy koi to było kiedyś Godwin-Austin??

asdc

Witam takie pytanie mam czy Godwin-Austin to to samo co koi capital, bo troche tego nie rozumiem

mati

Witam Byłem na rozmowie w sprawie pracy w firmie Koi Capital w łodzi, ale czytając wsztytskioe tu opinie mam pytanie czy Godwin Austin Polska to jest to samo co Koi capital. duzo osób pisze właśnie o Godwin Austin nawet te mają takie same adresy numery tel. proszę o pomoc wyjaśnieniu mi tej sprawy

maniaze
@mati 10.05.2016 14:33

Mati, jak wyglądała rozmowa? Powiedz coś więcej?

mati
@maniaze 12.05.2016 12:30
Mati, jak wyglądała rozmowa? Powiedz coś więcej?

powiem tak na rozmowie mało co sie dowiedziałem, (usunięte przez administratora) praca od 10 do 18 moim obowiązkiem jest nakłanianie klientów do otwierania konta i wpłacania środków praca ogólnie związana z finansami giełdą forex wiecej na szkoleniach będzie info

zen18

b2b/b2c/b2g, nieważne... liczy sie cheć do pracy.... doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest wyznacznikiem przyjęcia.

zen

język angielski nie jest wymagany !!!!!!111

Kandydat

Rozmowa bardzo profesjonalna. Faktycznie dają umowę o prace. Angielskiego nie sprawdzali. Pozdro czekam na tel.

fdbjdfj

język angielski nie jest wymagany :)

tutuq

Hej :) czy ktoś wie ,czy na rozmowie kwalifikacyjnej jest rozmowa po angielsku ,albo jakaś wzmianka dotycząca języków obcych?

ewueyuwła

własnie w takich firmach zarabia sie na premiach podstawa to tylko egzystencjalny dodatek w tym przypadku akurat spoko bo 2,5k brutto

supermario

jest realne.

supermario

teraz , dają 2500 brutto podstawy do łapy i dla wszystkich gwarantowana umowa o pracę !!!!!!!! dużo sie zmieniło na lepsze, ogłoszenie jest na pracuj.pl http://www.pracuj.pl/praca/key-account-manager-warszawa,oferta,4319966

Pshemek

bylem dzis na rozmowie. firma wydaje sie bardzo profesjonalna i do tego maja wysoka podstawe + prowizje + bonusy. mam nadzieje ze sie do mnie odezwa!

daniel12

zaczynam prace od poniedziałku, zobaczymy mam nadzieje, ze bedzie git:P zobacze jak z premiami całe szczęcie ze ofreują podstawę, dzięki której jestem w stanie życ:)

sławek

tak, oczywiscie, ze jak sie jest dobrym to sie dostaje umowe o prace na czas nieokreslomy

lech

byłem u nich na spotkaniu jako potencjalny inwestor. bardzo profesjonalne podejście, konkurencyjne spready!

krzysiek

z tego co wiem, to szukają teraz ludzi, byłem na rozmowie i czekam na odpowiedz. fajne biuro w samym centrum wawki !!!

Dobry1

Ja pamiętam jak zaczynałem w tej firmie.To były czasy :) Nic nie wiedziałem o branży, ale chciałem mieć chajs. Dzisiaj jestem w takiej firmie Menadzerem. Jestem zadowolny z życia - mam na swoje wydatki i rodzice mnie nie utrzymują. Trzeba uwierzyć w siebie i dążyć do tego co się zaplanowało.

Tomek

Szukają szukają cały czas jest mniejsza lub większa ilość miejsc wolnych do pracy. A warunki są naprawdę dobre zostały zwiększone wynagrodzenia i prowizyjne i podstawowe. Także nie piszcie rzeczy niezgodnych z prawdą. Jeśli nie jesteście studentami dziennymi wyślijcie CV a sami się przekonacie :)

Aleks

To nie jest robota dla leni działajcie ostro i zdecydowanie a osiągniecie tam sukces a co do inwestycji, forex nie jest dla BARANÓW to ty Panie klient podejmujesz decyzje przy każdej transakcji i jesteś za nią odpowiedzialny, firmy tego typu są tylko od tego aby przekazywać tobie informację z rynku oczywiście w ich interesie jest to aby klient zarobił i generował spread ale nie oszukujemy się, jak można na czymś zarobić 100% to równie dobrze można i stracić 100% to tylko od TWOICH decyzji zależy czy zarobisz na tym kasę a da się zarobić i to bardzo dobrze.

googlestyle

Jestem pracownikiem w tej firmie już od 4 miesięcy. To co mam do powiedzenia, to że na pewno atmosfera jest bardzo fajna, teraz nawet przerabiają nam biuro na Google style co uważam za dobry pomysł(ciekawe jak to naprawdę wyjdzie ). Co do piotra to uważam że jest w porządku tytko się wkurza bardzo szybko i gnębi ludzi którzy gadają głupoty i nic nie wnoszą do firmy. Jeśli chodzi o jego zarobki to myślę że nie narzeka, inni też mówią że dużo zarabia. Może jak chodzi o zarobki pracowników bo to tak naprawdę nas interesuje wszystkich. Muszę przyznać że da się zarobić. Mój kolega w tym miesiącu zarobił prawie 10k zł a nie uważam żeby pracował jakoś ciężko. Co do klientów wydaje mi się że całkiem nieźle im idzie szczególnie po tym jak mam już dwa polecenia ( co tak naprawdę wiąże się z łatwą prowizją). Faktycznie wiedzę można zdobyć i się nauczyć sporo o tym jak rynki funkcjonują. Nie podoba mi się tylko wiceprezes który cały czas chwali się jaki to on nie jest i czego to on w życiu nie robił. Tutaj zawsze pojawia mi się pytanie to jak tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miał to czemu przyszedł do GA. Podsumowując wszystko to polecam tą pracę tylko tym co są ogarnięci i wiedzą co chcą od życia, wiedzą co to sprzedaż. Jak ktoś oczekuje że przyjedzie tutaj i na farcie zbuduje portfolio ze swoimi klientami to niech nawet nie przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną. Natomiast inni mogą znaleźć tutaj awans, niezłą prowizję oraz wiedzę co uważam za najbardziej cenną rzecz.

Klient

Z tego co wiem GA maja kilkuset lientów. Samo trade.com kilka milionów bo sprawdzałem! Jak ich pracownik ze mną rozmawiał czułem, ze wręcz kocha ta firmę :)) dlatego zgodziłem się na spotkanie w ich siedzibie. W biurze na spotkaniu wszyscy byli mili i uśmiechnięci nie wyczułem jakiegoś horroru! Maja seksi sekretarkę!!!!

Marta

Ja tutaj pracuje od 2 miesięcy i naprawdę mi się bardzo podoba. Atmosfera fajna, mój manager też jest w porządku. Co do warunków: jest jasny target na umowę o pracę, wypłacają na czas, multisport, bonusy. Polecam GA

Wojtek

Czytam tu jakies bzdury. Dzialam z nimi od roku. I wszystko jest ok profesionalna obsluga zawsze cheteni pomoga i udziela informacji na temat rynku. A SL uzywam przy kazdej transakcji.

info2

a skąd informacja, że godwin austin polska jest przedstawicielem biznesowym trade.com?

Dla mnie (usunięte przez administratora) jest spoxo. Wiadomo jest cisnienie ale swoje mozna zarobic. A co do kierownika to zalezy do ktorego trafisz

ilo

ga2 popieram- te pozytywne opinie to jakas farsa. ( usunięte przez administratora )

ga

Mi sie bardzo podoba. Dzwonie do ludzi siedze na tylku nie zapierdzielam nigdzie na magazynie malo tego czesto integrujemy sie z naszym glownym menagerem :) wszyscy sa zadowoleni duzo mozna z takich wyjsc wyciagnac wiec czemu nie :) polecam!

TomI

Marketing to trudna gra i ona sama ma wiele obliczy… to jedna strona medalu firmy, a druga to co oferuje klientom. Co możecie powiedzieć o profilu firmy. To znaczy jeśli z trudem uda się przekonać klienta do inwestowania przy doradztwie Godwin Austin to można być z tego dumny ?

co byście nie pisali na temat Godwin tu się można nauczyć ZYCIA! ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY, KTÓRE PRZYDAJE SIĘ PÓŹNIEJ WE WSZYSTKIM...

joanna

można tak zrobić bo wtedy dostajesz bonus jeśli tylko ktoś wpłaci a co się później stanie to już trudno...

Buraczek

Czy da się tam zarobić ? Ile płacą? Czy to prawda, że wystarczy podstawić znajomego z większą kasą, który tylko wpłaci pieniądze a potem wypłaci, bez gry to dostaniesz premie bo ona liczy się od wpłaconych pieniędzy?

Jola

Gratuluje. Trzeba było podjechać wózeczkiem do mnie z miesiąc temu. Też byś dostała, a tak na złom poszedł.

anita

a ja dostałam kiedyś TV za dobre wyniki :D:D:D:D kij wam w oko nierobom wszystkim!

piotrusmaciej

I w jeden kwestii dołączam się do ACCmanager a . Patrzcie gdzie gdzie wysyłacie CV. Nie przeczę, że w tej branży przeżyją tylko ludzie pewni siebie i bezczelni. Jednak nie dajcie sobie wmówić, że musicie się dawać obrażać by osiągnąć sukces. Wręcz odwrotnie.

Zostaw opinię o Koi Capital Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koi Capital Sp. z o.o.