Opinie o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SENI. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SENI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

obserwator

Nie ma żadnej afery ? Ludzie nic nie badają? :)

Co tu za przestaje ?

Bolec

słuchaj obserwator jak jesteś takim młotem i masz ból (usunięte przez administratora) to nie moja wina ;) po za tym mogę sobie pisać gdzie chcę i co chcę ;) a co robię to ci (usunięte przez administratora) obchodzi na pewno nie jeżdze z paleciakem hahha

@Bolec

Lepiej być tym kim piszesz, niż mieć zryty łeb, tak jak ty :) Może to ty jesteś obserwator skoro twierdzisz, że możesz pisać co chcesz i gdzie chcesz. Choć w sumie nie. Tamten pisze mądrzej niż ty. No i nie jeździ paleciakem, tylko ewentualnie paleciakiem MŁOCIE ;)

@Bolec

Poza tym, nikogo zapewne tu nie obchodzi co robisz. Więc po co się dusisz?. Jak dla mnie, to możesz nawet być ci...ą na telefon :)

Bolec

Ja już w seni dawno nie pracuję wqurwił mnie ten prezes to dostał pociupkę ;) a zresztą mam lepszą pracę i leże do góry brzuchem pozdro... i współczucia ;)

@Bolec

Ty Bolec,Kolec czy Stolec. Jak Cie zwał tak zwał. Od dawna nie pracujesz w żeni wiec po jaki ch...j się udzielasz?. Zresztą wczesniej napisales, ze dla ciebie godzina w tym zakładzie to za dużo, a teraz nagle nie pracujesz tam?. Cos krecisz. Lezysz do gory brzuchem?. To co robisz?. Masz aż taka nadwagę, ze nie możesz ruszyć się z wyra? :) Mamusia dokarmiania?.

Pracownik Produkcji

Rozmowa (w zasadzie przesłuchanie) z kierownikiem i jakąś panią - chyba z działu kadr.

Pytań bardzo dużo. Np. Gdzie poprzednio pracowałeś, co robiłeś, skąd jesteś, jakie masz wykształcenie, dlaczego wybrałeś ten zakład, opowiedz o sobie, wymień swoje zalety, wymień swoje wady, która dotychczasowa praca była dla ciebie najlepsza i dlaczego i.t.d. Rozmowa wg mnie dość długa i wiele pytań zbędnych. Wielkie przesłuchanie jak na stanowisko kierownicze, a robota fizyczna, bardzo ciężka. Jak na takie stanowisko robocze, na linii - rozmowa kwalifikacyjna co najmniej nieadekwatna.

Witam. Takie mam imię i tak się podpisałem. Nie jestem ,,obserwator-em", ,,ulanbator-em'', ani żadnym innym idiotą, który nie ma odwagi powiedzieć czegoś wprost. Zaglądałem tu kilka razy. Szczególnie wtedy, gdy na temat wpisów było głośno w pracy. Wszyscy zainteresowani będą wiedzieć o kogo chodzi ;) Zapewniam również wszystkich zainteresowanych, że jest to mój pierwszy i jedyny wpis tutaj. Jak również ostatni. Mam na tyle odwagi, aby jeśli mam coś do powiedzenia, to po prostu to mówię. Dotyczy to również nadgodzin. Jeśli są, to idę. Jak nie ma, to trudno. Nie mam potrzeby pisania czegokolwiek na jakichś śmiesznych forach. To co tu jest wypisywane, jest też po części prawdą. Co niektórzy przebarwiają. To fakt. Na koniec zacytuję tekst piosenki Elektrycznych Gitar (wszyscy z pewnością znają), pod tytułem ,,Dzieci''; ,,...Wzorce, przykłady, szlachetne zabiegi łańcuchy dłoni, zwarte szeregi warstwy tradycji, wieki kultury tydzień dobroci, ręce do góry Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy hej hej la la la la hej hej hej.., Tak się niestety nie da. Wiadomo. Choćby dlatego, że; Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy hej hej la la la la hej hej hej.., a brat-bratu wrogiem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Również tych, których nie lubię ;) Do jutra rana ;) Narka. Tomek.

pracownica
@Tomek

Brawo Tomek. W końcu ktoś kto odważył się napisać cos o sobie bez jakichś śmiesznych nickow. Nie bierz do serca tego co gadają. Wiesz jacy są ludzie. Jak psy. Jeden zaszczeka a reszta za nim.

Nie ważne kto

Widać ze brygada C tu najwiecej ma do napisania ale po ..uj tu ?

@Nie ważne kto

Po tobie za to widać, że jesteś z br. B. Kolejny jasnowidz się znalazł. Co wogóle ma znaczyć to po ...UJ tu ? Jak nie tu, to gdzie ? :)

@Nie ważne kto

Ty to pewnie jesteś z br. ,,B'', wiec cwaniaczysz, a rano będziesz na nadgodzinach? :) i 200 wpadnie, nierobicho?.

Bolec

A was poj*bało do reszty dla mnie godzina w tym zakładzie to za dużo a wy na nadgodziny wyluzujcie i przy fazujcie

@Bolec

Bolec się zwolnij jak godzina za dużo. Albo zatrudnij się na 1/16 etatu. Pol godziny może bedzie dobrze. Jeszcze spedz je na przerwie śniadaniowe.

@Bolec

myslisz ze chodze na nadgodziny dla własnej przyjemności bo mi się w domu nudzi.tez chcialbym spedzic wiecej czasu z rodzina.każdy ma jakieś plany.a ty jak masz plan tylko chodzenia do pracy to juz twój problem

ktoś

Ty... , ,,wujek... ch...k'', a nie samo zło :) Jak jesteś taki wujek, dobry wujek, to powinieneś pójść i pozmieniać innych, (zamiast siedzieć na stołówce i patrzeć na nowe wpisy i zdjęcia na fejsie, albo na forum seni) skoro twierdzisz że ten ktoś nie ma czasu zmienić na przerwe. Taki jesteś pewien, że wiesz o kogo chodzi ?. Czy może zaczyna Ci się palić grunt pod nogami, więc chcesz podszyć sie pod kogoś innego?. Udajesz niewiniątko, a sam pewnie większość wpisów tu wstawiłeś, Ty ... samo zło i pustka w głowie.

Balon+obserwator=sie Tom??? :)

Uważasz, że Balon i obserwator, to jedna i ta sama osoba? Uważasz również, że ta osoba pracuje na surowcach? Wręcz jesteś pewien, z tego co widzę. Ja osobiście tak nie uważam. Nawet jestem tego pewien. Ale skoro masz pewność i na tyle odwagi, aby nazywać kogoś ,,pałą, lub pała'', to idź do niego i powiedź mu to w oczy. Pewnie sam jesteś zwykłą ,,Pałą'', na dodatek łysą :) Poczytaj wcześniejsze wpisy Tłuku, a się przekonasz, że to zupełnie różne osoby.

wujek samo zło!!

BALON= SIE OBSERWATOR??? Wiadomo z jakiej br jestes!! a moze takiej nierobigi jak ty nikt nie chce?ciężko ci na śniadanie zmienic majac tyle czasu wolnego na tych surowcach!!! zastnawiales sie nad tym?? A co do Tom czy Toma jak pała woli jesli ida osoby na nadgodziny tak jak pisales z jednej tylko brygad to sa braki w obsadach a takiej pały jak ty nie potrzebuja!!! nie pomyslales o tym??

@wujek samo zło!!

wujek samo pustkowie we łbie, analfabetyzm i kompletny nieład i zamieszanie w poście.Trochę długie, ale taki powinieneś mieć Nick :) Co ma do rzeczy to co napisałeś, a mianowicie nadgodziny, z tym że komuś ciężko zmienić na śniadanie?. Jesteś bardzo pewien tego, kim jest ten ,,ktoś". Skoro wiesz, a ten ktoś nie zmienia na śniadanie, to idź z tym do kierownika.Po co się tu mazgaisz?. Ty jesteś tym, którego nie zmienia na śniadanie?. Przecież to jest jego obowiązek. Może chodzi Ci o to, że nie puszcza na kawę? :) Przypomnij, ile trwa przerwa śniadaniowa?. ...no właśnie, 15 minut. Wiadomo, że ciężko jest się wyrobić w tym czasie. Ale nikt nie ma obowiązku zmieniać na jakieś kawki. Ty zamiast siedzieć półtorej godziny na przerwie, (i to nie jednej) może byś też coś zrobił dla innych i zmienił pomocnika, albo kobiety na pakowaniu ciole. Weź się człowieku ogarnij i weź się w garść. Jeszcze nie wszystko stracone. Przestań beczeć i się rozklejać matołku :) Nie oskarżając nikogo, jeśli nie masz pewności.

tom...asko
@wujek samo zło!!

Widzę, że dyskusja sie ożywia? :) Potrafisz nazywać rzeczy po imieniu :) ,,pała"?. Masz jakieś braki?. Między innymi brak mózgu?. Ty raczej nie należysz do tych myślących, czytając Twój post. Raczej nie widać po innych brygadach, aby brali na nadgodziny. Obsady są po 2 kobiety i 1 pomocnik. Tylko dla tej jednej br. są nadgodziny, bo na tamtej są braki?. Jak może przyjść inna br., to nagle nie ma braków?. Pomyśl troszkę PAŁO.

@wujek samo zło!!

Piszę również w imieniu Balona. Nie jesteśmy tą samą osobą. A pałą, to Ty sam jesteś. Jeśli uważasz, że wiesz kim jestem, to przyjdź i powiedz mi to w oczy cieniasie. Wyrwałeś coś z kontekstu i sam nie wiesz pewnie co. Uważasz, że wiesz nawet z jakiej brygady i gdzie robię ?. Dobry jesteś. Detektyw z c...ą w kroku ?. Tylko uważaj, żebyś się nie pomylił w swoich osądach, bo to grozi karą.

ktoś
@wujek samo zło!!

Następnym razem podpisz się jako ,,wujek samo dno'' i ZERO.

tom...asko
@wujek samo zło!!

Jeszcze jedno wujek Fido :) Gdybyś choć troszkę był bystry, to zauważyłbyś, że odnośnie nadgodzin ze wszystkich brygad się żala, że nie mogą dostać się na nadgodziny. Nie tylko osoby z wiadomej nam brygady. Nikt nigdzie nie może się dostać, a te osoby które przychodzą, to przychodzą tylko na jedną brygadę. Też wszyscy wiemy na którą i są to wciąż te same osoby. Nie sądzę, aby nie było więcej chętnych.

Tom

Święta racja Balon. Tylko ta jedna brygada w całej firmie widocznie ma pożyczki i kredyty skoro mają załatwione, że mogą chodzić. Reszta pracowników nie musi dorobić paru złotych. No i te same twarze wciąż na nad godzinach. To też jest dość ciekawe.

Balon

No i wróciły nadgodziny na jednych z brygad.Chodzą tylko te same osoby.Widocznie są bardzo potrzebni.Można było to zaobserwować po ostatniej nocce.

niepalący

No i zrobili porządek z palaczami ;) Postawili im palarnie, która chyba służy za przystanek dla kierowców TIR-ów. A może mają tam stać Panie lekkich obyczajów, żeby kierowcy mieli rozrywkę w czasie pauzy ? ;) Palacze jak jarali po kiblach, szatniach, miedzy paletami i na OSPREY-ach, tak jarają dalej. Jak się wkrótce okaże, to nie będzie trafiona inwestycja, bo nagle będą sami nie palący w zakładzie. Będą się bali chodzić palić, aby nie być pod okiem Wielkiego Brata.

Tom

Zależy w który i która zmiana ;)

mysz

Czy Seni w Brodnicy pracuję w majowy weekend?

Członek Załogi

Kubeczki są po co te spiny o nie co do palących to niech kazdy patrzy na siebie jak pali to zwroc uwage a jak boisz sie to twoj problem .Nikt nikogo do nadgodzin nie namawia więc tu akurat tez bez spin prosze bo to jest zalosne niech kazdy patrzy na siebie co robi jak masz tak pisac to sie zwolnij idz do sitsu zapier....ć pozdrawiam

ktos a moze obserwator :)
@Członek Załogi

''Członek,to Ty faktycznie jesteś,ale nie załogi :) Kubeczki są pod wydział. Fakt pozostaje,że zostało to uznane,jako strata dla firmy. Źle sformuowałeś zdanie dotyczące palaczy. Ktoś kto pali,nie zwraca uwagi na to,aby coś zrobić z palaczami.A kretynom,którzy palą po kątach,nie warto zwracać uwagi,bo to nic nie da.O nadgodzinach też trudno Cię zrozumieć,o co Ci chodzi.Nikt nikogo nie zmusza do tego.Kto musi,ten chodzi.A wpisującemu chodziło zapewne o to,że on musi,ale nie może się nigdzie dostać.Ale za to inni przychodzą pomimo że maszyny stoją.Jak chcesz się wykazać,to lepiej weź się za robote,bo widzę że jeteś z tych,co to tylko dużo gadają i nic poza tym.A do''sitsu'',jak to piszesz(dla Twej wiedzy,poprawnie będzie ...idź do Sitsa),to powinieneś sam pójść.Tam by Cię nauczyli roboty,bo widzę,że wedłóg Ciebie Sits jest jakimś kołchozem pracy.Prawda jest taka,że tam przynajmniej lepiej traktują ludzi.Pozdrawiam wszystkich normalnych w Seni.Ty do nich nie należysz niestety :)

Balon

Do kierownictwa.Zróbcie coś z tymi palaczami, żeby nie palili w kiblach i szatniach.Nie można się spokojnie załatwić bo czuć same papierochy.

ulanbator

Witam.Jak co roku przed świętami maszyny stoją a w święta nasz kochany p.... zapewnia nam zajęcie ..a po świętach wszystkie maszyny będą stały :)

@ulanbator

To Cię tak bardzo boli? ;) Przez tyle lat, każdy powinien się już do tego przyzwyczaić. W tej firmie są ważniejsze sprawy, którymi powinni się zająć. Jak chociażby tym, że szukają oszczędności w premiach, czy kubeczkach, a nie widzi Pan K... tego, że na jednej z brygad notorycznie przychodzą na nadgodziny ludzie, którzy nic nie robią, oprócz siedzenia po stołówkach. Przychodzą nawet wtedy, gdy stoi całe mnóstwo maszyn. Jakie wówczas ma straty firma, gdy musi zapłacić ludziom za to, że przyszli na nadgodziny, a osoby z maszyn które stoją, siedzą na stołówkach. Ile firma traci na takich osobach, które biorą urlop po to, aby przyjść na nadgodziny? Ktoś to liczy? Muszą zapłacić za urlop. Potem tej osobie za nadgodziny (najczęściej jest to dwusetka), no i oczywiście jeszcze innej osobie muszą zapłacić za to, że przyszła za tamtą osobę (najczęściej również jest to dwusetka). Tu nikt nie szuka oszczędności?. Za to powinno wziąć się kierownictwo i Pan prezes-dyrektor, a nie wywieszać śmieszne karteczki z obliczeniami strat, jakie przynieśli pracownicy, używając za dużo kubeczków. To woła Panie Prezesie K..., o pomstę do nieba.

obserwator

Jeszcze jedno odnośnie kubeczków. Źle robicie, że bierzecie te kubeczki od brygadzistów. Skoro mają aż takie straty, to niech się nimi wypchają, i (usunięte przez administratora) pojemnikami na wodę. Takie jest moje zdanie.

obserwator

Jak czekasz na odzew, to idź do Stanisława ;) Ja mam inną propozycję. Aby wezwać sanepid, żeby podnieśli te baniaczki z wodą i zobaczyli jaka tam jest kiła w środku. A ludzie to piją. To jest dopiero sku...wo.

Zostaw merytoryczną opinię o SENI - Brodnica

• Jak się pracuje w SENI?

Zobacz opinie na temat firmy SENI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SENI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SENI?

Kandydaci do pracy w SENI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SENI
2.9/5 Na podstawie 61 ocen.

SENI