Opinie o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SENI. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SENI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

Igor

Firma ma bardzo dobra opinię. Podpowiedzcie aplikować??

Izolda

Nie rozumiem pewnych zachowań na tym forum. Albo piszecie coś złego o firmie albo zupełna cisza od miesięcy? Gdyby było źle jestem pewna, że forum by kipiało!!!!

Nikt ważny.
@Izolda

Był czas, że kipiało. Widocznie WYKIPIAŁO. Cisza świadczy o tym, że każdy, kto tu ,, COŚ,, pisał, ma poprostu już to wszystko gdzieś. Życie idzie dalej, a pisaniem niczego się nie zmieni. NIESTETY.

zmiana na lepsze
@Izolda

Oj kipi co chwilę tylko nikomu nie chce się pisać! Za moich czasów było inaczej a teraz Słyszałam ze pravownika przez okna podgladaja!!!

Lidia

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami z firmą SENI - jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Czy wiadomo coś o aktualnych ofertach pracy? Każda merytoryczna odpowiedź pomoże osobom, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Za dużo konfidentów i (usunięte przez administratora)jest w tym zakładzie to chyba najbardziej uniemożliwia pracę...

Pracownik Produkcji

Rozmowa (w zasadzie przesłuchanie) z kierownikiem i jakąś panią - chyba z działu kadr.

Pytań bardzo dużo. Np. Gdzie poprzednio pracowałeś, co robiłeś, skąd jesteś, jakie masz wykształcenie, dlaczego wybrałeś ten zakład, opowiedz o sobie, wymień swoje zalety, wymień swoje wady, która dotychczasowa praca była dla ciebie najlepsza i dlaczego i.t.d. Rozmowa wg mnie dość długa i wiele pytań zbędnych. Wielkie przesłuchanie jak na stanowisko kierownicze, a robota fizyczna, bardzo ciężka. Jak na takie stanowisko robocze, na linii - rozmowa kwalifikacyjna co najmniej nieadekwatna.

pozdro

No niestety @xxx musisz chyba trochę na oferty pracy poczekać, a co do domysłów to możliwe. Ja tam wiem, że firma zatrudnia na umowę o pracę i to nie jest jakiś domysł.

Cris

Dzieki. :D

Pracownik - Obserwator

Nie rozbudowywała się. Co do modernizacji produkcji, to cały czas modernizują. Szkoda tylko że na gorsze. Surowiec coraz tańszy i coraz gorszy, a produkt coraz droższy. Nie tędy droga do sukcesu. Tym bardziej na tym rynku i z taką konkurencją, jak produkty z Biedronki. Przewyższają je o klasę, albo i dwie.

Cris

Witam. Mam pytanie...a więc czy Spółka SENI w roku 2015 rozbudowywała firmę lub modernizowała produkcję?

Ale piździsz bzdety misiek. Ksywka misiek wzięła się z niczego, czy może z twojej nadwagi ?. ,,...traficie do vorwerku i bedzie plącz jak to w seni bylo dobrze''. To cytat z twoich wypocin. Nikt przy zdrowych zmysłach, samowolnie nie pójdzie do vorwerku. No chyba ze masz aż takie znajomości, i możesz to komuś załatwić za to, ze pisze złe opinie na temat twojej seni, z której jesteś aż tak zadowolony..., misiaczku ;)

Odpowiedz oczywiście była do ,,zadowolony misiek'' , a nie do ,,lup".

zadowolony misiek

A ja tam jestem zadowolony z pracy w seni nadgodziny jakies wpadną czasem wypłaty nie najgorsze urlopy zusy srusy optusy tfi i inne bajery oplacane a praca nie tak (usunięte przez administratora) a gdzie indziej maja gorzej. No ale ponoc wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. A zarząd i kierownictwo cóż na uklady nie ma rady jak w każdym zakładzie co tu dużo gadac. Wiec przestać gadać tylko zapierda**lać bo traficie do vorwerku i bedzie plącz jak to w seni bylo dobrze

obserwator

Jak to po co? żeby gotowal tym nierobom ktorzy wciaz siedza po stolowkach ;) pewnie do bro potrzebuja tego kucharza ? ;)

Pracownik(ca)

Po co kucharz kuchni azjatyckiej w firmie produkującej pieluchy ?.

niepracownik

NO NIESTETY. Jak sp. pracuje przez okres wakacyjny pełną parą tylko dlatego, że inny zakład tej linii może bez problemu brać urlopy, (bez szukania dziwnych zastępstw), to i mogą go zamknąć. Znajomy mówił, że wakacje się kończą, to i maszyny od razu stają. Zwykły absurd, i niemoc przebicia się na rynku z takim wyrobem. Nie dość że drogi, to jeszcze jakościowo (dla dzieci) cienizna do tych z Biedronki. Zwykła nieudolność ,,Samorządu'' (w postaci podobno jednej osoby) ;)

obserwator nr.3 :)

Muszą coś zacząć robić, bo przy takim zbycie, wkrótce zamkną ten przybytek ;)

obserwator

A ja też będę miał nick ,,obserwator'' :) Wkońcu jakby nie bylo, można się tu nazywać jak się chce. Nawet tak, jak obserwator. Czemu nie ? ;) Czy widzicie oszolomy, żeby ktoś tu coś pisał na inne zakłady w CBR ?. Zarabiają mniej, ale się jakoś nikt nie udziela. Tylko w tej sp. sami wszystko nakrecacie i tak to działa od jednej opinii, do drugiej. I tak jak wcześniej napisał(a) pracownik(ca) :,Uważam, że gdyby nie tacy idioci i kretymi, którzy przychodzą do pracy i na szatni nagłaśniający to, że są nowe wpisy na forum, to inni idioci i kretymi, nie wypisywaliby tutaj pierdół. Możliwe, że tacy idioci, którzy to nagłaśniający, właśnie sami wypisują tu bzdety, a potem się podniecają i nakręcają tym, że inni o tym mówią i piszą. No ale cóż...,

Pracownik(ca)

Uważam, że gdyby nie tacy idioci i kretymi, którzy przychodzą do pracy i na szatni nagłaśniający to, że są nowe wpisy na forum, to inni idioci i kretymi, nie wypisywaliby tutaj pierdół. Możliwe, że tacy idioci, którzy to nagłaśniający, właśnie sami wypisują tu bzdety, a potem się podniecają i nakręcają tym, że inni o tym mówią i piszą. No ale cóż..., skoro są tacy, którzy nawet widzą to, że ktoś chodzi trzeci dzień w tych samych bokserskich, to co się dziwić. Może po prostu ten ktoś ma więcej takich gaci w tym samym kolorze ?. Ogarnijcie się ludzie. Popatrzcie na siebie najpierw, a potem oceniajcie innych. I dajcie spokój z zaglądaniem tutaj, a inni idioci przestaną wypisywać na forum głópoty.

obserwator

Wie ktoś może,kiedy w końcu będą mogli chodzić na nadgodziny też inni,a nie tylko te same osoby?. Na dodatek chodzą tylko na jedną brygadę, bo tam można. Nawet jak stoją maszyny. A z naszej br. kiedy będą brać na nadgodziny?. Do kuwy nędzy.

TNT
@obserwator

Ja też jestem z tej br. o której jest mowa. Widzę, że na inną br. też bierze ,,NOWY'' brygadier, ale tylko mechaniorów i operatorów. Ja też mam kredyt, ale niestety... , jestem tylko pomocnikiem :) , a tacy nie muszą spłacać kredytów.

ktoś inny

No i prowadzą też nabór na idiotę forum. Masz duże szanse :) Chyba Ci się Seni pomyliły.

Pracownik(ca)

No i właśnie pomaga ludziom. Jak ktoś sobie poczyta, jakie debile tam pracują, to od razu mu to pomoże podjąć prawidłową decyzję i ocenę na ten zakład ;)

ktoś inny

Najwięcej to gada pewien zwierz, co się na literę ,,K'' zaczyna ;) Temu to się gęba nie zamyka od nasmiewania się z innych. Z niego tylko nie można się śmiać, bo się obraża podobno

obserwator

Podobno jest ktoś co gada ?

Zostaw merytoryczną opinię o SENI - Brodnica

• Jak się pracuje w SENI?

Zobacz opinie na temat firmy SENI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SENI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SENI?

Kandydaci do pracy w SENI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SENI
2.9/5 Na podstawie 61 ocen.

SENI