Opinie o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SENI. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SENI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SENI w Brodnica Gen. Władysława Sikorskiego 66

ulanbator

Witam. Wszystkich.A co powiecie o braku kubeczków ..czekam na odzew

obserwator

No i jak sam napisałeś, cytuję;... ,,dzięki nie mogę wyżyć''. Koniec cytatu ;) Teraz pewnie z powodu kolejnego braku nadgodzin, tym bardziej podziękujesz, że nie możesz wyżyć ? A co mają powiedzieć ci, którym teraz podziękowali z Rosmana? (jak to mówi o nich pewna wszystkim nam znana postać ;) Nick masz dość oczywisty do nazwiska ;)

Kiernoz

Obserwator chyba jesteś jednym z nich ;)

@Kiernoz

Tego już nie mnie oceniać. Tobie najwyraźniej nie pozwolono tam za bardzo się wypowiedzieć, gdy tam pracowałeś ? ;) Teraz masz okazję wyżyć się tutaj. Ja w odróżnieniu do ciebie, mówię w oczy to co mam do powiedzenia. Dzięki temu, nie muszę nikogo pod...ć. Miłego użalania się nad własnym brakiem rozumu ;) Postaraj się bardziej.

Kiernoz

Ten zakład to dno banda konfidentów,(usunięte przez administratora),wieśniaków,buraków jeden swieci w oczy a za plecami walą z ucha gdzie się da ! Nie polecam ;]

@Kiernoz

Jak widać, inteligencją to ty nie grzeszysz ;) W ogóle to raczej niczym nie grzeszysz. Szczególnie rozumem. Już sam nick mówi wiele o tobie. ,,Kiernoz'' - jak nazwa dla prawdziwych, cytuje,; ..., konfidentów,podpierd.laczy,wieśniaków,buraków jeden swieci w oczy a za plecami walą z ucha gdzie się da ! Gratuluję bystrości. Takiego rozumu nikomu..., Nie polecam ;]

Pracownik Produkcji

Rozmowa (w zasadzie przesłuchanie) z kierownikiem i jakąś panią - chyba z działu kadr.

Pytań bardzo dużo. Np. Gdzie poprzednio pracowałeś, co robiłeś, skąd jesteś, jakie masz wykształcenie, dlaczego wybrałeś ten zakład, opowiedz o sobie, wymień swoje zalety, wymień swoje wady, która dotychczasowa praca była dla ciebie najlepsza i dlaczego i.t.d. Rozmowa wg mnie dość długa i wiele pytań zbędnych. Wielkie przesłuchanie jak na stanowisko kierownicze, a robota fizyczna, bardzo ciężka. Jak na takie stanowisko robocze, na linii - rozmowa kwalifikacyjna co najmniej nieadekwatna.

obserwator

Zgadzam się w 99%. Nie mogę się tylko zgodzić z tym, ,,...z nastawieniem na osiągniecie sukcesu''. Jaki tam można odnieść sukces? Jedyny sukces, jaki przychodzi mi do głowy to taki, że pracując tam powiedzmy kilka lat, ktoś w końcu decyduje się na zmianę pracy. Zwalnia się, i postanawia spędzić resztę życia w gronie rodzinnym, (lub nie) w Święta i inne wolne dni od pracy. Według mnie, taka osoba osiąga sukces i może powiedzieć, że teraz już jest szczęśliwa. Ten system pracy i zmian, jest kompletnie do d...y.

Pinka126

Witam mam pytanie.Jak zmianowo pracuje sie w Senii ogolnie chodzi mi jak z niedzielami i swieta?

@Pinka126

No jak to jak? Skąd Ty się zerwałaś Pinka? ;) Pracujesz tak, jak Ci przypada zmiana. Przypada Ci w niedziele, to idziesz i lugasz w kołchozie. Jak przypada Ci w Święta, to powtórka jak wyżej. Idziesz i zap...sz bez żadnych zgrzytów. Taki jest system pracy i (usunięte przez administratora) tam dowodzący. Nie ma zmiłuj. Także nic, tylko się przyjmować tam do pracy. Szczególnie polecane dla tych, którzy nie chcą spędzać niedziel, lub Świąt z rodziną ;) Polecam.

obserwator

milusia... ,z tego co wiem, to noe był człowiekiem ;)

gość

Dzięki bardzo za podpowiedź. Próbowałam przez Randstad,ale na razie cisza. Spróbuję bezpośrednio do Seni.

gość

Czy ktoś wie może czy zatrudniają obecnie i gdzie składać cv?

@gość

Podobno od listopada mają zatrudnić około 40 osób. Możesz spróbować dowieźć CV do samej SENI. Tam podejrzewam, że Cie poinformują co zrobić dalej. Jak nie, to przez Randstad spróbuj. Przez nich na pewno przyjmują. Powodzenia ;)

obserwator

Podobno pracownicy z jednej z firm w Brodnicy, przestaną w końcu głodować. Wróciły nadgodziny ;) Koniec z wegetacją i odmawianiem sobie wszystkiego ???. HURRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA...!!!. Znajomy mówił, że już resztkami sił chodził do pracy, bo nie miał na chleb ;) Oszczędności całego życia już wydał przez te kilka miesięcy. Piszę to na tej stronie, ponieważ wiem, że wielu tu zagląda.

chlopak

ja pracuje w seni i widze jak te baby chodzom jak by w [usunięte przez administratora]ja to bym tam polowe tych nierobigow to pozwalnia

jaa

chyba za bardzo nie przyjrzales sie jak faceci pracuja, bo ja sie zgodze ze jak maszyna stoi to gdzie sapomoicnicy????? albo mechanik jak wszystko idzie

gosc

Witam, mam pytanko jaka placa jest na poczatek bo noe wiem czy warto mi dojezdzac 25km ? I jaki jest system zmiany 4 brygadowka? Prosze o odp.

teżpracownik

sven..., chyba troszkę spóźniona Twa ;) reakcja na Święta ;) No chyba że przed Świętami zacząłeś świętować, i dopiero dziś skończyłeś ;) Jeśli tak, to pokłony wielkie w Twoim kierunku, ale już czas się ocknąć. Chyba,że masz na myśli kolejne Święta przypadające w grudniu ;) Mamy za to rekompensatę za Wielkanoc, w postaci długieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...go weekendu majowego. DZIĘKUJEMY ;) Pozdro dla pracowników ''S...''.

milusia

bo wszystkiemu jest winien prezes on się nie nadaje na to stanowisko, niech odda władzę młodym a sam niech idzie na produkcję bo to noe czlowiek.

teżpracownik

normalny..., Trochę tu koloryzujesz ;)Co do wypłaty,to masz rację. Zawsze przed czasem ;) Jeśli chodzi o urlopy,to widać jesteś chyba bliżej koryta u przełożonego(brygadzisty). Z tym zawsze są problemy. Myślę,że 1 pracownik na 10,nie ma z tym kłopotów. Reszta ma. Również uważam,że praca nie jest zła. Wisi mi i powiewa,że muszę iść do pracy w Święta. Wiedziałem na co się decyduję,zatrudniając się tam. Najgorsze jest to,że idziesz w Święta do pracy,a kilka dni po Świętach,zatrzymują maszyny,bo jest wszystko zawalone wyrobem gotowym. Albo jeszcze lepsza sytuacja(przykład). Masz iść w Święta do pracy,ale na dzień przed Świętami dowiadujesz się,że masz wolne. Z jednej strony super. Z drugiej natomiast co Ci po tym,skoro nic nie masz zaplanowane. Ani wyjazdu do rodziny,ani rodziny przyjazdu do Ciebie,bo przecież po co masz kogoś zapraszać,skoro musisz iść do pracy. Sumując,praca jak praca. Nie jest zła. Pozdrawiam kierownictwo,zarząd,oraz wszystkich pracowników Sp. ,,S...",którzy w Święta pracują. Zdrowych i Wesołych ;)

normalny

Ogarnąć sie... Firma jak na brodnice zajebista z urlopami zazwyczaj nie ma problemu wyplata zawsze parę dni przed 10 kasa po obniżeniu nadal dobra jak na brodnice. Jeden ma latwiej drugi trudniej norma.. Wszędzie tak jest.. Wiec ogarnąć sie proszę i przestac pisać glupoty bo to bez sensu . Kazda firma zatrudnia i zwalnia w każdej ludzie ze znajomosciami maja latwiej i w każdej są latwiejsze i trudniejsze... Skonczyc (usunięte przez administratora) na innych i docenić robote ...

ktoś

Wyluzuj. Spiąłeś się za bardzo ;) Nerwowy jesteś,to do lekarza ;) Masz tam dobre stanowisko i jesteś po szkołach?. Z Twojej wypowiedzi to nie wynika. Jesteś chamski i wulgarny. Tyle w temacie. A praca,jak praca. To nie powód,abyś najeżdżał tu na kogoś. Zastanów się nad sobą. Człowieku,weź się w garść ;)

hil

zamknijcie wkoncu dupy i nie piszcie na forum jak jest w firmie itd tak jak jest to tak jest i niech tak bedzie jak sie nie podoba to wypierdalac szukac innej pracy nikt nie jest swiety niech kazdy spojrzy na siebie a nie rabie dupe komus innemu powiem tak PIERDOLNIECI KONFIDECI praca tej firmie jest dobra a jak ktos ma stanowisko pracy jakies zjebane i musi zapierdalac a inni lezec to poprostu ma pecha trzeba bylo sie uczyc a nie ceglami w okna rzucac

ktoś

Ktoś wcześniej o nicku ,,pracownik'', wypowiedział się o innych pracownikach z firmy RANDSTAD. Czy to byłeś Ty,czy nie. Mniejsza o większość. Jeżeli jednak to byłeś Ty,to przypomnij sobie,wracając do strony 2. Że pracownicy i pracowniczki z firmy RANDSTAD,to dopiero wynalazki. Więc nie pisz proszę,że ktoś tu smaruje tyłki innym ;) Żegnam i życzę miłego wieczoru ;)

@ktoś

Nie,to nie ja wypowiadalem sie na temat pracownikow z Randstad.Nie uznaje takich metod.Po prostu dwie rozne osoby posluguja sie tym samym nickem Pozdrawiam

Ludzie przestańcie !!!! Nikt nie jest idealny,każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie ale po co wynosić wszystko z zakładu na światło dzienne ?? Nie macie innego zajęcia? Niech każdy zastanowi się nad sobą czy jest taki idealny?? i może napisze coś o sobie jakim jest dobrym pracownikiem a nie smaruje tyłki innym.

Zostaw merytoryczną opinię o SENI - Brodnica

• Jak się pracuje w SENI?

Zobacz opinie na temat firmy SENI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SENI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SENI?

Kandydaci do pracy w SENI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SENI
2.9/5 Na podstawie 61 ocen.

SENI