Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Myślisz że się ciebie Boję? W błędzie jesteś spójrz na siebie nierobie

Trlv

Ze cie znowu jutro muszę oglądać to najgorsze co mnie i innych czeka tortura przez 8 h

Trlv

To sie wypni Koreancą to tez pracą jak każda inna kto chce pracować

Ludzie mamy niedziele cieszcie sie weekendem a nie skupiajcie sie na nienawisci do zakladu

@Anna

Skupimy sie jutro na tobie

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Nie ma problemu maszyna 12 jest całkiem spoko dla kogoś kto chce pracowac????

Rre
@Anna

Zwlaszcza jak ją przyspieszymy jutro to nie będzie juz taka spoko

Ooperatorka

Aniu w poprzednim zakładzie co pracowalaś opinia przeszła z Tobą do Koamu to ze faceci nie mogą na ciebie patrzeć no nie mści sie na nich

Prawda w oczy kole. Jak wy się już czepiacie obiadów to już naprawdę nie można wam dogodzić. Nie chcesz to nie jedz. W innych zakładach nie ma wogole stołówki i jakoś ludzie dają radę. Wy macie i narzekacie. Koam to zakład jak każdy inny wynagrodzenie dostajesz takie na jakie zasłużyła. Jak się obijasz to nie masz nic.

Re
@Anna

Przez ciebie obiadów nie ma bo wszystko wyrzerasz w poniedziałek pojdziesz na maszynę 12

Anan

I znów tylko panowie się odzywają jak widać tylko wulgaryzmy przychodzą wam do głowy. Nieroby jesteście i tyle

Księciuniu

A to (usunięte przez administratora) robią tacy jak ty ,już Cię pochłonęło?

Vv
@Księciuniu

Ciebie z bagna przy porodzie wyciągli

Faceci w tej firmie nic nie robią. Najbardziej zapieprzaja tu kobiety Ale z tego co widzę to najwięcej problemów mają panowie. Jeśli coś nie pasuje to jazda na budowę worki z cementem nosić na plecach wtedy bardziej docenicie lekka prace w koamie niż tyranie na mrozie w budowlance. To co piszecie panowie to żenada bo to wy wlasnie w kulki lećcie. Poza tym nikt was przecież do pracy nie zmusza więc jak się nie podoba to zwolnić się jeden z drugim i tyle.

@Anna

To ty betoniaro no ty najcierzej robisz przy tych plastikach weź sie nie ośmieszaj

Kura

No i tu się mylisz ignorancję,ale z takim jak ty nawet nie ma co dyskutować, bo bełkoczesz jak reszta.I to jeden z dowodów,że powtarzacie wieści wyssane z palca.Ktoś coś beknie,drugi doda i plota idzie w świat.A jeszcze super,że po swojemu przekolorujesz i bezkarnie się nie podpisujesz.To dopiero frajda.Tak to można wypisywać byle bzdety,dawać upust swojej chorej wyobraźni,powtarzać jak cielę co jedna baba drugiej babie...Spożytkuj lepiej całą energię na robocie,będzie lepiej i bezpieczniej dla wszystkich.

Alfa i Omega

A kto Ci każe jeść pomyje,a co Cię obchodzi kto z kim,a co Cię obchodzą moldy,setterzy czy utrzym.ruchu,czy make up koleżanek. Trzeba było się uczyć, a nie tylko do szkoły chodzić.Te wpisy to mega totalna ignorancja podst.zasad ortografii.Zamiast pluć jadem poświęć czas na doszkolenie się.A przechodząc do meritum sprawy,koam to nie odrabianie pańszczyzny,to praca za którą dostajesz pensję,w całości zaznaczam, a nie tygodniówki od pożal się Boże szefa łaskawcy,ZUS masz ośle odprowadzany jak się należy,a nie do kieszeni bossa.Kto każe Ci tu biedaku pracować,tyrać,stresować się WSZYSTKIM I WSZYSTKIMI,wrzodów się nabawisz,zmarszczek dostaniesz.Nie podoba się to won,a nie obrzydzaj innym.A jak wytłumaczyć sporą grupę pracowników,którzy pracują od początku koamu czyli za chwilę stuknie jubileusz 5lat. Czyżby wszyscy mieli układy albo pracowali za seks.To chore urojenia niedorobionych półgłówków,leniwych obiboków,co wszędzie im źle i zawsze im się krzywda dzieje.Specjalnie użyto tu kilku mniej znanych słów więc przed obluciem mnie ,radzę zajrzeć do słownika wyrazów obcych.pozdrawiam zadowolonych z pracy i malkontentów.

@Alfa i Omega

Kto tam pracuję od początku nikt nawet nie Koreanczyk totalne (usunięte przez administratora)

Kogut

Odbija wam palanty,jak ci tu tak źle,to rób za murzyna u germanów albo angoli. Tam poczujesz co to wyzysk,a rodacy Cię w łyżce wody utopią za ciut lepszą kasę.A co mamusia albo żonka kazały iść do pracy,a to poniżej twojej godności pracować i koreanczyków. No to ostatnie koło ratunkowe SAMOZATRUDNIENIE????Wiesz zapewne o czym mowa,boś przecież jest gość, taki nie byle kto,gość co wszystko wie,wszystko potrafi i na wszystkim się zna.TYLKO CHĘCI DO PRACY BRAK.

Gr

Rok temu pracowałem U.T.R zostałem zwolniony bezpodstawnie bo ktoś przyszedł i mnie nie polubił,ale wyszło mi to na dobre czytając to co jest teraz to współczuję tym którzy tam do dziś są

Łom
@Gr

No to przestrzegaj jeszcze przykazań, to bedzie dobry czlowiek z ciebie

@Łom

A ty przepisów kodeksu pracy i kultury bo tu większość osob wypowiada sie na twój temat

Gr

Jak za wojny przerzucanie ludzi z frontu na front super strategia

Sw2

Czego sie Boisz prawdy która wypłynie i Cię wyplucze

Tre

Wiadomo kto to czyta ten wie o kim mowa rzeczą oczywistą jest napisanie chodzby pierwszych liter imion zostana usunięte ale ich czas jest skrupulatnie policzony

Były

Na Działach technicznych zwłaszcza Utrzymanie Utrzymanie Ruchu i Seterzy ten Parasol ochronny niebawem zacznie przemakac a nawet zniknie jak ukażą sie dokumenty jak ich praca wygląda wiadomo ze biuro ich nie dostanie bo to zniknie

2w1
@Były

Komu chlopie grozisz? Na UTR jest czterech a wlasciwie dwoch :) a robi skoczow. Hahaha

Ble

Liderzy i kierownictwo umyślnie zatajają pewne i nie wygodne fakty w zamian dostają premię

Rey
@Ble

Tylko i wyłącznie z działów technicznych są układy

Kl
@Ble

Zwlaszcza na U.T.R

Vvb
@Kl

Na U.T.R jest katastrofa trzech poszło czwarty podobno nie wróci

Rgu
@Vvb

Bo jak sie ludzi straszy i przesluchuje, to uciekaja.

Jeremy

Kto chce pracować ten będzie pracować kto nie będzie rzucał obelgi na wszystko i wszystkich . Dajcie ludzie spokoj jak się nie podoba to wypad

Re
@Jeremy

Tam kur... Nikt nie będzie pracować w tym tym czymś...a ty się nie wypowiadaj donosicielu i dupowłazie

Nim
@Jeremy

Dokladnie czym ty jesteś właścicielem tego syfu

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.