Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Były

Koam to jedno wielkie i głębokie szambo każdy kto im dłużej tam pracuje to śmierdzi

Były pracownik koamu
@Były

Święte słowa bracie!

wrt
@Były pracownik koamu

Na tym Utrzymaniu to wogóle nie którzy ludzie pracują z jakieś kreskówki co zmiana to lepszy Element społeczny tam pracuje,,,, inne działy to podobnie też ludzi brali chyba z taniego odzysku.Byłego pracownika nikt kto ma poważny zakład pracy nie zatrudni jak się dowie gdzie pracował.ŚMIAŁO MOŻNA BY NAKRĘCIĆ DOKUMENT SPOŁECZNY Z KAMERĄ WSRÓD ZWIERZĄT

WWW
@Były pracownik koamu

JAKI ZAKŁAD TAKIE WYNAGRODZENIA I CO ZA TYM IDZIE PRACOWNICY

OBSERWATOR

KOAM TOTALNE (usunięte przez administratora) pracować tam wstyd kto ma odrobine godności to się zwolnił

Fr

Raczej gargamel i klakier

www.

o papa smerf wrócił na utrzymanie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
wandzia

Witam forumowiczów :) czy polecacie pracę na produkcji w koam bazanowice czy lepiej próbować w hanilu seoyonie hala wyżej? Z góry dzięki za pomoc!

@wandzia

Nie polecam nigdzie bo te firmy to tragedia sama Korea choc podobno w seoyonie jeszcze jako tako ...

wandzia

Ok dzięki spróbuję w seoyonie w bażanowicach też słyszałem od pracujących w seoyonie że tam jest najlepiej jeśli chodzi o koreanców zarobki lepsze nie ma takiej rotacji atmosfera i ludzie spoko nie to co w koamie

Ej

Jedziecie tu wszyscy po sobie jak tylko sie da chyba to zbytnio nie ma sensu zgadaliby sie wszyscy chocby dzialami moze sytuacja uleglaby poprawie a tak leca tu krowy betoniary bagna i wiele roznych epitetow ....ludzie czy wy sie tu czasem czytacie ??? Fakt w firmie dobrze sie nie dzieje wrecz masakra goni masakre ale sami sobie to po****ne piekiełko nakręcacie. Nie potrafie uwierzyc ze ludzi ktorzy tutaj to wszystko pisza mijam codziennie w pracy .nie powiem pracuje tam dosc sporo falszywych wszorów ale poki my sie nie dogadamy to nikt nie pomoże gora tylko stoi patrzy i pewnie ma z nas roboli z*****sty polew i czekaja az sie pozjadamy i zostaną ci ze stalowymi nerwami zeby im d****lać swoja robotę .dogadajmy sie jak ludzie zeby jeden za drugim stanoł poprostu wszycy za jednego i jestesmy nie do ruszenia no sorki ale 20stki nie zwolnią nie ???

@Ej

Zgodzę się po części z Tobą ale Solidarności w tej firmie nie ma Koreańczycy nie ktorych z nas kupili

Ludzie docencie to co macie . Ta firma dają wam prace pieniądze i godne życie więc przestańcie już narzekac

Abc
@Anna

To my dajemy firmie swoją pracę! A firma nam daje żałosne wynagrodzenie i obietnice, które nigdy nie spełnia, a do tego stres i atmosferę rodem z horroru!

Operator
@Anna

Na U.T.R. najlepszy jest Ostatni Mohikanim faja w ustach i siedzi w koncie za kare nie ruszy tyłka

Do słonia

Co ty pieprzysz sloniu jakie pieniądze 1700 zl to jest pieniądz chyba do Ciebie tylko na jedzenie na tydzień

Gruby23

Horror na formach skończy się jak zrobią porządek z tą koreańską bandą!!

xD
@Gruby23

Szkoda tych dwóch pracowników, niech uciekają z tamtąd jak najszybciej do seterów. A trzeci z nich liże tylko (usunięte przez administratora) koreańcowi w zamian za nietykalność.

Cxv

Czy ten horror Z działu Form z Bażanowic dobiegnie któregoś dnia końca???

Bibi

A podobno na lakierni jest nowe kierownictwo tesz o wszystko się czepiają

xxxxxxxxxd

TESZ??? :)

@Bibi

Kierownictwo jest nowe ale Liderzy i asystenci ci sami

@Bibi

Kierownictwo nowe z upadłego zakładu.................. Podobno maja 3 zmiany wprowadzić ,tylko chętnych brak :)

Bibi

Witam a może mi ktoś podpowiedzieć jak wyglonda praca na lakierni jaka atmosfera i ludzie

Były
@Bibi

Heh pamiętam jak chłopów z produkcji z każdej zmiany przenosili na lakiernie nawet jak ci nie chcieli to nie mieli wyjścia musieli się tam przenieść bo nikt tam nie chciał pracować i nie mogą tam znaleźć ludzi wiesz cały czas w śmierdzących chemicznych oparach za najniższą krajową niezbyt miła perspektywa

Re

Tak jak i w calym koamie na dodatek smród ciepło dramat jeśli jesteś w. Totalnej desperacji to idz tam

Joza

Żadna firma nie da ci takiego doświadczenia jak koam

Ujuj
@Joza

No racja w zadnej z okolicznych firm nie da sie byc magazynierem. operatorem .biurowym. mlynkowym.utr.i donosicielem i to wszystko w jednej osobie....Koam ÓCZY

Jakiego doświadczenia??? ten zakład niszczy ludzi Gdyby było tam dobrze to nie było by takiej ogromnej rotacji pracowników nawet Ukraina pluje i sie zwalnia z tego zakładu

@123

Dokładnie, rozmawiałem z niektórymi i żadnemu się nie podoba jak znajdą jakąś inną ofertą pracy to od razu znikają zresztą to samo z Polakami ilu było takich ludzi w Koamie co na hali widziałem parę dni. Ani się nie zdążyło z nimi zapoznać bo już po nich nic nie zostało....

Nigdzie nie ma takiej rotacji jak w Koamie Bażanowicach ludzie się zwalniają ztamtąd. Nie ma dnia żeby nie było ogłoszeń o pracę u nich, niedługo będę operatorem magazynierem lakiernkiem młynkowym równocześnie

RE

CIEKAWE CO BY NA TO POWIEDZIAŁ BHP ZAKŁADOWY

Joza

Jaki tu spokoj lalalala nikt nie marudzi lalalala. Nikt nie pyskuje lalalala każdy pracuje lalalala.

bez komentarza

Ciekawe czy którakolwiek z osób piszących tutaj te brednie ( w większości), powie to publicznie, nie kryjąc sie za swoim nickiem...

Just

Poaptrz na siebie co ty robisz stoisz i jedno i to samo zero ambicji

Myślisz że się ciebie Boję? W błędzie jesteś spójrz na siebie nierobie

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.