Opinie o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Sp. z o.o. w Żory

R

MARO chodzisz z kawą przez challe , Maro choć na fajkie do kotłowni ,A idę se na l4 jakieś 2 tygodnie lob 4 dni na żądanie , muszę krocza trzymać bo mi ucieknie haha

@R

Odezwał się (usunięte przez administratora)największy fachowiec w mcs !

Kwitello to podobno brát Borysa jest to prawda?

Emka

Rozwiń swoją myśl

Kamyl
@Emka

Podobno stary od kilku lat nie wie za ile jest szynka w sklepie

noname

Przerabiałem to samo w tej firmie 12 lat temu, tyle że wtedy można było coś znaleźć. Ta firma to (usunięte przez administratora) nie wiem który to już właściciel, ale nie polecam nikomu, kto szuka stabilnego zatrudnienia.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Byłem zainteresowany pracą w tej firmie ale czytając opinie stwierdziłem,że raczej nie warto starać się o pracę w tej firmie !

Nie wiem
@Zainteresowany

Super! Dobrze, że tak stwierdziłeś, bo jeszcze by cie teraz kurcze przyjęli xD Takich ludzi nam trzeba!

Borys

Mnie nikt nie zwolni z tej firmy bo jestem fachowcem i nawet pan (usunięte przez administratora) boi mnie się zwolnić !!!

Borys

Ja tam sie nie przejmuje mnie nie zwolnią,bo za dobry fachowiec ze mnie.I nigdy nie choruje.

Wojciech Korfanty

Czytam te wpisy i dochodzę do wniosku że przed przyjęciem na produkcję w firmie M. C. S. wykonywany jest test IQ, jeżeli ktoś przekroczy próg 60, to zostaje odrzucony, a ci poniżej przyjęci, widać to po komentarzach na tej stronie kompletny bełkot, nie wiadomo o co chodzi.

Pisdonator

Serio jesteś taka pisdom, żeby niepowiedziec mu tego w twarz? Tak jak borysowii i reszcie?

Pisdonator

Komu?

@Wojciech Korfanty

Tak dokładnie jest !!! Dlatego zwolnili teraz tych inteligętniejszych !

Siwek

A Ukraińców też zwolnili czy tylko Polakow?

Bladek
@Siwek

Ukraińcy już nie pracują od jakiegoś czasu.

Hdd

A no racja tylko potrafiła latać do kierwnictwa i brała wszystkich na litość a tak naprawdę jest wyrafinowaną osobą która włazi do łóżka każdemu po kolei

Marian

Pracowałem kiedyś w tej firmie i dzięki Bogu,że się zwolniłem. !!!!

Mariusz

Czy o tym zakładzie pracy jest jakaś pozytywna oponia ? Proszę o odpowiedz,po zbieram dane o zakładach pracy.

Kolo

Dobre mi sobie ???????????????? Pozwalniali doświadczonych pracowników,którzy pracowali w tej nędznej firmie od samego początku.Sami sobie w ten sposób kłody rzucili pod nogi !!! ????????????????????

Www

Kryteria jak zawsze Dobry pracownik (Operator CNC) bo miał L4 lub podpadł błahej sprawy OUT.   zostają ci którzy chodzą tylko że to są osoby zielony enter,z paroma wyjątkami to się odbije w reklamacjach wcześniej czy później. (motto "MCS" będziemy martwić się później.) Jak będzie trzeba rozruszać produkcje by dalej istnieć na rynku. Gratulację dla Zarządu.

Spier... Dolona firma

Dajcie spokój z Tym zakładem jak najdalej się trzymać od niego

Witam jakie u was są zarobki na początek? A ile powiedzmy po pół roku?

Maro
@Zainteresowany

Pytasz o zarobki ? Daj spokój i odpuść sobie !

Datrick

Po waszych zachowaniach co niektórym widać kto nie grzeszy inteligencją cwaniakujecie na forum a żeby powiedzieć wprost to nie potraficie tylko obgadujecie.

Alojz

Na magazynie najlepiej, najmniej roboty, Internet, fajki, piwko, przerwa kiedy się chce, nie wspomnę że zawsze chłopcy coś na lewo zarobią. Najlepiej ustawieni są starzy pracownicy luz,sielanka,swawola. Jak dobrze zagadasz to będziesz miał luzik. A my na produkcji musimy orac za trzech.

Alojz

No my na premię ciężko musimy pracować a wy tu paleta, tu rurka i już na piwko jest a zamiast spać to miotła do ręki i zamiatac magazyn. (usunięte przez administratora)

Magazyn
@Alojz

Widzisz my jesteśmy tak dobrzy że nasza premia jest niekwestionowana z zasady mamy papiery wyobraźnię i umiemy obsługiwać Worda i kalkulator trzeba się było uczyć to byś nie stał na na prasie i nie zazdrościł że jeden z drugim zarabia więcej a od miotły tu są już ludzie i też pewnie mają więcej od ciebie im też zazdrościsz? Tu miotła tam myjka posiedzi pojeździ przerwa kiedy chce masakra

Alojz

Taki z ciebie magazynier jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. No faktycznie prócz Worda i kalkulatora to chyba nic więcej nie umiecie obsługiwać. Za to kombinować to pierwsi.

Alojz

Ja swoje akurat robię sumiennie i uczciwie ale szlag mnie trafia jak widzę że ktoś się opierdziela, sciemnia, kombinuję i jeszcze narzeka. Mnie się jeszcze nie zdazyło na nocce spać, my w nocy pracujemy za to na magazynie sypialnia albo kawiarenka internetowa. Żenada!!!

Łukasz

Może przyjdziesz i opowiesz mi prosto w oczy o moim stylu życia ??

XD
@Łukasz

Łukasz nie przyjdą. Ilu to już osobom mieli coś w twarz mówić. borys Jarek magelan bhp dyrektor. Ilu osobom te (usunięte przez administratora) cos powiedziały w twrz.

Hehe
@Alojz

MAREK R . Ty nie mów że najlepsi pracują obecnie , a reszta w domu siedzi , powiedz tym co obecnie mają urlop , 365 dni w pracy , a 5 miesięcy jesteś na l4 , i nie pouczaj kogoś o życiu jak sam o nic nie wiesz, chłop się wyrobił, jak ma rachunek z wat , Ludzie człowiek który podnieca się czyjimś przyrodzeniem i przestań pisać na tym forum te bzdury i weź słownik do ręki

Pozdrawiam
@Hehe

A ten co obeznany jest w te klocki , doświadczony, a sam życie spalił na panewce , jak ma taką wenne to niech załóży biuro matrymonialne jak kopulowac , jego chistorie jak się słyszy na przerwie to można książkę napisać, zawsze jaja mu się podobaja borysowe widzicie są talety ukryte jeden ma zdolność , borys jak chłop na kokonez nic z tego sobie nie robi haha

anaftol

Ich to trza zgłosić do bombardowania,bo tam ani sanepid ani pip nic nie pomoże.

Iksde
@anaftol

No to pod.pier.dal.ajcie, bo tylko tyle potraficie. Z biurowca kilka osób jest w pracy, ale nie ma to jak pi.er.dol.ic (usunięte przez administratora)

Haha oni są jak detal 365 , rok temu reklamacja detal nie szczelny, afera , minęło 2 lat od tego dalej taka sama szczelność , ten sam proglem , na czele z kerownikem sprawdzającym wyniki , to co będą łapanki którego prcownika zwolnić ..

Bezrobotny

Witam czy u was potrzebują pracowników?

re

Co za (usunięte przez administratora) niszczy te podajniki ze środkiem dezynfekującym? Teraz to bardzo potrzebne. Czy wiadomo co z tymi magazynierami ze zmiany Adama Kermela?

Ktoś
@re

Panie kierowniu ja Cię proszę zostaw tego Marszałka , ja wiem że chcesz mu zaszkodzic , ,czemu masz tyle nienawiści do tego człowieka ,on i tak będzie sobie robić co chcę , bo go życie tego nauczyło nie zrobisz z nigo istoty nie rozumnej , boli chyba cię to że coś on potrafi , dalej goń go stopery i okulary A tak ze złości , jak dziecaki i co mu zarobisz , nawet ten pracownik przewidział to co się dzieję na Świecie bravo Borysie jesteś wielki !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w MCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCS Sp. z o.o.